>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo 11.04-17.04.2016

Status
Zamknięty.
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Djoko - Jiri over 17.5 @1.90 b365✅✅ tak jak wspomnialem, izi over, 3 sety rowniez, szkoda, ze nie pogralem na 3 sety, bo kurs ponad 5 byl... ;), tak czy siak elegansio ;]
nie wiem dlaczego post zostal skasowany, bo mam nadzieje, ze nie dlatego, ze jakis &#39;pajac&#39; zaczal spamowac na temat posta?
napisze jeszcze raz, Czech w super formie jest w stanie spokojnie urwac 6 gemow, gemy serisowe gra bardzo pewnie, nie musi wygrac kazdego zeby typ wszedl, wiec nie wiem skad te kasowania?! Djoker gra pierwszy mecz na maczce, kazdy wie jak lubie sobie dluzej pograc, zeby wejsc w turniej, nie zdziwia mnie 3 sety, a taki over izi wejdzie... co zreszta widac juz po przebiegu meczu... ;&lt;
tak jak powiedzialem, pierwszy set dla CZECHA, teraz zapraszam do hejtu!!

Post został skasowany, gdyż nie było w nim praktycznie żadnych argumentów za typem. Miejscem na typy bez żadnych analiz są tematy z kuponami, bądź tematy z kuponami ze statystykami./Macko18

ok, ale bylo 3 minuty do meczu, a nie bylem w stanie napisac nic bardziej sensownego w tak krotkim czasie, poza tym nie chcialem zostac przerzucony do dzialu z kuponami na zywo. dlaczego wiec wisza posty z &#39;analizami&#39; (bez analiz bla, bla, bla)

NO TO MAMY LADNA SENSACJE!!! DJOKER OUT!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Cabal/Farah-Bryan/Bryan 2-0
Cabal/Farah+1.5 seta 1.88 1xbet✅✅✅ IZZI :cool:
Cabal/Farah 3.30 1xbet✅✅✅
Tak czułem, że buki wyjdą z takim fajnym kursem na Cabalów. Dzisiaj Kolumbijczycy z łatwością odprawili Lopezów. Fakt, że Felek za bardzo nie pasuje na cegłę, ale przy wsparciu Marca powinni w miarę to ogarniać. Nieźle im szło na hardzie, więc myślałem, że i na mączce będzie to jakoś wyglądało. Możliwe jednak, że nie była to słabość Hiszpanów, a dobra gra Cabali, którzy przecież zdecydowanie najlepiej czują się właśnie na mączce. Świadczy o tym tegoroczny bilans na takich kortach, czyli 9/0 i dwa wygrane turnieje ATP. Braciaki, o czym zresztą już pisałem, bez większej formy. Ostatnio wygrali pierwszy turniej w sezonie, gdzie nie bez problemów w finale ograli takie tuzy debla jak Gonzalez(o ile tutaj to stwierdzenie może być kontrowersyjne, o tyle u jego partnera z Houston już nie) oraz Estrella. Ogólnie od początku sezonu ich gra nie wygląda najlepiej. Wydaje się, że widać już upływ czasu. Szanse w tym meczu zdecydowanie oceniam na bardziej wyrównane, moje zdanie zresztą podzielają oddsmakerzy niektórych buków, którzy wystawili kursy w okolicach 2.3-2.6, co i tak uważam za lekką przesadę. Kurs na seta Kolumbijczyków jest bardzo atrakcyjny i ten typ wygląda mi na najlepszy z tego spotkania, aczkolwiek samo zwycięstwo Cabali po kursie 3.0+ też jest niezłą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Oglądałem końcówkę meczu Djokovica i wyglądał mi niezwykle pasywnie. Grał cały czas w to miejsce gdzie stał Vesely. Ogólnie to słaby mecz, ale już Djokovic przyzwyczail nas ostatnio, że początki turnieju nie wychodzą mu najlepiej, chociażby swego czasu stracił set z Fratangelo w Indian Wells.
Do tego Monte-Carlo stolice hazardu w Europie, kursy u wielu bukmacherów mocno stały po 1,02 u innych nie było nawet kursów o czym już nie raz pisałem tutaj i podawałem nawet przykłady, że tam gdzie nie ma kursu na mega mocnego faworyta, tam powinna zapalić się czerwona lampka w głowie.
Djokovica nie ma, teraz jestem niezwykle ciekawy kto zgarnie tytuł. Nadal?
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 74

adrian55

Użytkownik
Wawrinka dziś bardzo dobrze wyglądał. On sobie lubi wybierać turnieje i w Stanach było widać, że nie gra swojego tenisa, a tu już tak. Moim zdanie duże szanse ma właśnie on. Z resztą Monte Carlo lubi i już tu wygrywał
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Zverev 1,36 - młody Niemiec również w dobrej formie, dobrze porusza się po korcie, odprawił w 1 rundzie Rubleva. Chłopak ma przed sobą świetlaną przyszłość, w takich turniejach jak ten jego talent i zaangażowanie powinny dać o sobie znać, szczególnie, że rywalem będzie Granollers, który dostał dar od losu (największy szcześliwiec tego tygodnia, po Waldku Fornaliku) w postaci drugiej rundy w tym turnieju, mimo porażki (bardzo sromotnej, 6:3 6:0) w kwalifikacjach z Gimeno-Traverem, którego notabene już w turnieju nie ma, ot taki paradoks. Czy Hiszpanem skorzysta z szansy, która się przed nim otworzyła ? Jak to zwykł mówić pewien król z Albanii - &#39;ku*wa nie sądzę&#39;.
Nie dostał sromotnej porażki, tylko przeszedł obok meczu, bo wiedział wcześniej, że jego rodak Ferrer się wycofa i wejdzie do głównej drabinki. Hiszpanie to ustawili.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Nadal-Thiem 1 @1.35 b356
Wydaje mi sie, ze typ na Nadala jest dobry. Thiem jest moze najbardziej perspektywicznym graczem w tourze i juz odniosl wielkie sukcesy, ale ja tu widze dobre argumenty za Nadalem. Oczywiscie kawal historii Nadal wykrecil w Monte Carlo, kawal rekordow pobil. Dosc powiedziec, ze wygral tutaj 8 razy z rzedu i zagral 9 finalow z rzedu. Bilans meczow oczywiscie wyborny. I mysle, ze po 3 latach Nadal bedzie sie tutaj bardzo starac o wygrana. Po pierwsze odpadl Djokovic i to jest mega bodziec, poniewaz z Serbem Nadal ostatnio juz tylko zbiera lanie. Chociaz Hiszpan nacisnal go mocno w Indian Wells w 1-ym secie. Szansa na pewno na triumf jest. Chyba duzo tez bedzie zalezec z czym w tym turnieju wyjdzie do ludu Wawrinka. Thiem oczywiscie jest fenomenalny i nic mu nie ujmuje, ale jednak powiem, ze Monte Carlo to jest niekoniecznie turniej dla niego. Dwa poprzednie starty Thiem zakonczyl tutaj porazkami w swoich pierwszych rundach. Teraz Austriak wygral dwa mecze, ale te stracone sety ze Strufem i Danielem to wygladaja nie najlepiej. No i na koniec fakt, ze Nadal spotkal sie z Thiemem w tym sezonie w Buenos Aires, gdzie minimalnie lepszy byl Thiem. O roznicy jednak pomiedzy turniejem ATP 250 a turniejem ATP 1000 w Monte Carlo chyba jednak przekonywac nie trzeba, wiec tym razem na Nadala. Nadal mobilizacja 100 procent...Tak mi sie wydaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Simon G. - Wawrinka S. 2 ✅
Paire B. - Murray A. 2 ✅
AKO 1.7 BET365
✅ ✅ ✅ Murray bardzo słabo, ale tak jak pisałem, głową to wygrał
Już leci na Warinkę, ja się jeszcze załapałem jak było 1.5.
Najpierw pierwsza para. Dlaczego Wawrinka? Nie dlatego, że dwa lata temu wygrał tutaj turniej i lubi te korty. Może i ma to jakieś znaczenie na podłożu psychicznym, którego często Szwajcarowi brakuję ale do rzeczy. Stan ma całkowicie inny styl gry od Simona. Simon gra za wolno zbyt pasywnie, piłki często grane są w połowę kortu albo na środek kortu co będzie bardzo często wykorzystywane przez Stana. Wawrinka gra głęboko, szybko, od razu będzie wykorzystywał krótsze piłki Francuza żeby zaatakować i skończyć wymianę szybko. Oczywiście nie można powiedzieć, że siła zagrań Simona jest taka jak Radwańskiej, ale każdy kto ogląda tenis może to zobaczyć &quot;gołym okiem&quot;.
Agresywny, wyrzucający backhand Wawrinki na pewno zrobi w tym meczu robotę, do tego kończący forehand albo pójście do siatki. Simon musiałby w tym meczu na prawdę zagrać nie swoją grę (czyli bardzo agresywną) żeby coś ugrać ze Stanem. Pod warunkiem, że Szwajcar nie będzie popełniał 5 błędów w gemie. Ostania rzecz to serwis. Pamiętam jak w meczu z Goffin Francuz nie potrafił wygrać gema przez chyba 4 czy 5 swoich gemów serwisowych, ale pal licho z historią. Simon na pewno ma gorszy serwis od Wawrinki. Tak często jak Stan może się uratować podaniem tak Simon tego nie zrobi.
O drugiej parzę szybko i na temat. Murray już za dużo stracił w poprzednich dwóch turniejach. Czas się zabrać za grę. Oczywiście nigdy nie był jakimś wirtuozem na kortach ziemnych, ale na pewno ma więcej atutów i przede wszystkim zimnej głowy do wygrania meczu z francuzem.
Jak dla mnie w tym meczu wygra przede wszystkim regularność Murraya. Nawet jak nie będzie stroną atakująca non stop to po prostu Paire nie będzie wytrzymywał długich wymian ze Szkotem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Paire @4.50 bet365 ⛔ ⛔ Szkoda strzępić ryja...
Kurs poleciał z 5.50 do 4.50, według mnie nie powinno to specjalnie dziwić. Dzisiaj Benoit zagrał bardzo dobre spotkanie przeciwko walecznemu Sousie. Biegał, dobrze funkcjonował backend, pograł troche swoich zabójczych drop shotów. Generalnie na Paire opłaca sie stawiać po pierwsze na mączce po drugie jako underdoga. Potrafi sprawić niespodzianki ten gość a clay to jego ulubiona nawierzchnia.
Murray nr 2 rankingu światowego tenisa w ostatnich latach te Monte Carlo odpuszcza. Grywa po 2 mecze, rok temu w ogóle go tu nie było tak jak i 2 lata temu. Andy rozpoczął sezon mączkowy od Monachium co było świetną decyzją bo wygrał ten turniej a następnie zwyciężył w Madrycie. Także mit o słabym Murray`u na ziemi obalony. Jednak coś w tej jego grze mi nie pasuje. IW, Miami porażki z Del Bonisem i Dimitrovem. Niech nikt mi tu nie mówi, że odpuszczał jeszcze zrozumiem IW ktoś powie nie jego turniej i mecz zycia Del Bonisa, w porządku, ale w Miami zawsze był zmotywowany a tu Dimitrov go poskładał zwyczajnie. Masa błędów, jakieś fochy, dąsy. Jak dla mnie Monte Carlo to nie jest jego turniej i nie traktuje go jakoś mega poważnie. Czuje, że jutro cisnąć jakoś specjalnie nie będzie. Większe znaczenie będzie miał dla niego Monachium i Madryt.
Pare słów o innych spotkaniach;
Nadal powinien pokonać Thiema. Wydaje mi się, że news o porażce Djokovicia tak na niego zadziała, że wygra ten turniej. Fantastycznie tu grywał, czas obudzić bestie.
Roger vs Bautista. Obejrzałem mecz z GGL i całkiem okej to wyglądało. Federer wygrywa jakością i doświadczeniem. Jak zobaczyłem, że Bautista nigdy nie ugrał seta nawet z Szwajcarem to odrazu wykreśliłem szukanie sensacji w tym spotkaniu.
Dzumhur może ugrać seta z Raoniciem. Dziś duże problemy w meczu przeciwko Cuevasowi miał Kanadyjczyk. Bez serwisu to nie będzie tak gładko jak w Miami zwłaszcza ze Dzumhur jest podbudowany zwycięstwem z Berdychem i zostawi troche potu na korcie.
Goffin vs Granollers. Też myśle, że na seta Hiszpana tu stać na pewno. Wygrany Challenger dobrze mu zrobił bo zaczął grać całkiem solidnie. Goffin w złotym momencie swojej kariery, ale dziś postraszył go Verdasco konkretnie. Hiszpan dobrze wykorzystał dziś szanse od Ferrera na gre w turnieju głównym. Myśle, że jutro powalczy jak dziś ze Zverevem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Barcelona odpadła, Koby Bryant gra swój ostatni mecz, Djokovic odpadł, Berdych odpadł, Gasquet odpadł, oj dzieje się ostatnio w sporcie! ????
W dzisiejszych meczach widzę praktycznie same overki gemowe...
???? Federer R. - Bautista-Agut R.
Powyżej 20 gemów ::: 1,76 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 4:0 z lat 2014-2015 i to bez straty seta. Jednak wszystkie mecze rozgrywane były na nawierzchni szybkiej, a jak dobrze wiemy w Monte-Carlo gramy na kortach ziemnych których Szwajcar niezbyt lubuje, a tym bardziej na &quot;starość&quot;.
Sytuacja wygląda tak, że mecz Federera z GGL był pierwszym meczem od półfinału Australian Open! Roger nie grał z powodu operacji i leczenia pourazowym. Tak długa przerwa na pewno nie wpływa korzystnie na formę zawodnika.
Hiszpan w tym sezonie gra bardzo przyzwoity tenis, otarł się o ćwierćfinał Australian Open, wygrał dwa turnieje ATP. Przegrywa swoje mecze jedynie z czołówką ATP bądź zawodnikami będącymi w formie.
Rundę wcześniej zagrał świetne spotkanie z Chardym gdzie obaj zawodnicy nie wykorzystali masy BP. Mobilizacja na takich zawodników jak Federer jest zdecydowanie większa niż w przypadku pozostałych zawodników. Uważam, że linia gemów wystawiona jest dość nisko i zastanawiałem się też czy nie lepsza opcją byłby set dla Batuisty-Aguta. Pokonanie GGL przez Federera mi nie imponuje, bo Garcia-Lopez w tym sezonie zaliczył już 10 porażek i ogólnie jest bez formy, przeciwieństwo Bautisty-Aguta.
Wynik: 6:2 6:4
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Skoro ostatnio był minimalnie lepszy to po co się pchać między 2 rozpędzone Tiry. Dla takiego kursu. No bez sensu
Tak bo na pewno gram jeden mecz po kursie 1.35. Serio ? Nie napisze czlowiek, ze typ do kombinacji i juz clae zlo swiata mu chca przedstawic.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Federer R. - Bautista-Agut R. Typ: Roberto Bautista-Agut @ 5.50 Sportingbet

H2h 4-0 na korzyść Federera, ale wszystkie spotkania miały miejsce na hardzie lub trawie, także nawierzchniach faworyzujących styl gry Szwajcara. Jednak ceglana mączka to żywioł Hiszpana, w szczególności taka wolna, jak ta w Monte Carlo. Dla tak cierpliwego, regularnego oraz świetnego w grze kątowej zawodnika jakim bez wątpienia jest Roberto Bautista-Agut powinien to być duży atut. Należy również pamiętać, że Fedex wraca po kontuzji kolana i jego forma stoi pod znakiem zapytania. Przed turniejem Szwajcar bardzo ostrożnie wypowiadał się o swoich szansach. Co więcej w starciu z Guillermo Garcią-Lopezem zauważyłem, że jakoś dziwnie ruszał nie tak dawno kontuzjowaną nogą. Niewykluczone więc, że Szwajcar gra tu ze sporą rezerwą niechcąc odnowić urazu. Ponadto dla tak utytułowanego i zaawansowanego wiekowo zawodnika z pewnością priorytetem będzie French Open, a nie otwierający sezon na clay Masters w Monte Carlo. Oczywiście po porażce Djokovica wszyscy marzą o finale Nadal - Federer, jednak w mojej ocenie do takowego nie dojdzie. Spodziewam się, że Szwajcar odpadnie już dzisiaj, zaś kursy na takie rozstrzygnięcie są więcej niż zachęcające.
 
meechum 41

meechum

Użytkownik
Dzumhur D. - Raonic M. 1:2 (3:6; 6:4; 6:7)
powyżej 21,5 gemów w meczu @1,80 ✅ /bet365
Mączka i trawa to z pewnością nie są ulubione nawierzchnie Kanadyjczyka. W tym roku Milos już zaorał w Miami z Dzumhurem w dwóch setach oddając zaledwie trzy gemy. Tutaj nie będzie miał tak łatwo. Bośniak w poprzedniej rundzie sprawił ogromną niespodziankę i wyrzucił z turnieju siódmą rakietę świata. Celem Milosa jest przetrwać ten okres na mączce z jak najlepszym rezultatem. Nie widzę tutaj łatwej przeprawy faworyta.
____________________
Simon G. - Wawrinka S. 2 @1,44 ✅ 0:2 (1:6; 2:6)
Vesely J. - Monfils G. 2 @1,25 ✅ 0:2 (1:6; 2:6)
AKO: @1,80 ✅ /bet365

O Stanie już trochę napisano. Widać, że tutaj chce zagrać na poważnie i z meczu na mecz jego dyspozycja powinna być coraz lepsza. Wawrinka po zeszłorocznym sukcesie na kortach Rolanda Garrosa powinien szykować formę właśnie na ten turniej, bo czołówka touru specjalnie nie błyszczy i jest szansa na kolejną małą niespodziankę. Simon to bardzo solidny grajek, jednak dzisiaj nie podoła wszechstronnemu Szwajcarowi. Bohater dnia wczorajszego - Jiri Vesely - nie ma łatwej przeprawy. Po wczorajszym trzysetowym boju w liderem rankingu dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z Gaelem Monfilsem. Vesely zagrał wczoraj mecz życia, popełniał mało błędów i wykorzystywał wszelkie słabości Serba. Monfils ostatnimi czasy spoważniał i nareszcie zaczął brać na poważnie swoją karierę. Niewątpliwie jego celem jest francuski szlem i dużo by dał za ten tytuł. Myślę, że sezon na mączce jest dla niego bardzo istotny, a na trybunach jest masa francuskich kibiców. Sen Czecha się dzisiaj skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Federer Roger- Bautista-Agut Roberto
2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.88

6:2, 6:4 ⛔
Po kontuzji ani śladu!
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Federer 4:0 gdzie Panowie grali ze sobą w latach 2014-2015 na kortach twardych trzykrotnie oraz raz na Wimbledonie. Ani razu Hiszpanowi nie udało się urwać seta, nawet zbliżyć się do tie breaka. Bowiem teraz będą grać na kortach ziemnych i to dodatkowo wolnych, czyli ulubiona nawierzchnia Hiszpana i najgorsza Federera. Roger w tym roku wygrał 9 meczów i 2 przegrał, w Brisbane poległ w finale z Raonicem 6:4, 6:4, ale trzeba się przyzwyczajać coraz bardziej, że Szwajcar nie będzie z każdym wygrywał. Później dotarł w ładnym stylu do półfinału Australian Open gdzie uległ Novakowi w czterech setach więc to też nie jest powód do wstydu.
Szwajcar wrócił do gry w Monte Carlo po długiej przerwie związanej z kontuzją stawu kolanowego. Sam twierdzi, że na wiele tutaj nie liczy i chciałby przynajmniej dojść do półfinału. Dobre sobie....Od lat wiemy, że Federer jest skromnym człowiekiem, a przynajmniej na takie wygląda. Nie raz coś tam szeptał pod nosem, że chce sprawdzić swoją formę a wygrywał cały turniej w bardzo imponującym stylu. Tylko tutaj mamy nowość ponieważ Szwajcar wrócił po urazie, a on w swojej karierze takich przerw miał bardzo malutko.
Fedex w tamtym roku wygrał na mączce 13 meczów i tylko 4 przegrał, na pierwszy rzut oka jest to imponujący wynik, lecz jak przyjrzeć się kogo pokonywał to wygląda to już znacznie inaczej. Z tych lepszych graczy to pokonał Wawrinkę, Berdycha i Monfilsa, bo reszta to przeciętniaki patrząc przez pryzmat wielkiego mistrza. Jeśli Roger będzie tutaj grał bardzo agresywnie i zdominuje Hiszpana to może i łatwo wygrać ten mecz w dwóch setach. W moim odczuciu wszystko będzie zależało od Hiszpana.
O Roberto pisałem już podczas pierwszego spotkania gdzie stawiałem na jego wygraną w dwóch setach z Ramosem i tak też się stało. Później pokonał jeszcze Chardego w trzech setach i tam było widać, że często gubi się w obronie, jeśli dostaje mocne piłki. Bautista-Agut w tym roku wygrał 20 meczów i 6 przegrał więc jest to super osiągnięcie. Roberto jak to Hiszpan czuje się najlepiej na wolnych kortach i tam osiągnął najwięcej w swojej karierze.
17 rakieta globu moim zdaniem powalczy w tym meczu bardzo z Federerem, lecz o zwycięstwo mimo wszystko będzie trudno, ponieważ Federer ma już jakiś patent na jego grę. Bautista-Agut to gracz, który czuje się świetnie w obronie, dobrze się porusza, potrafi skontrować, przejąć inicjatywę i ma uderzenie kończące. Jeśli nie spali się psychicznie i nie będzie miał jakiegoś niewytłumaczalnego zastoju to powinien powalczyć z wielkim mistrzem.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Vesely J. - Monfils G 1 4.00 bet365 ⛔
Gram w tym spotkaniu w strone wczorajszego bohatera. Czech zagral mecz zycia, konsekwentnie realizowal swoj cel, nie podpalal sie, trzymal Djokovica daleko w korcie i pokonal numer 1 swiatowego rankingu. Nie wierze w przypadki, Vesely nie wygral fuksem, nie wygral przy pomocy szczescia. Doskonale przygotowal sie do turnieju, wyszedl bez strachu na kort i dal z siebie wszystko. Bardzo popodbala mi sie jego gra. Moje pytanie jest jedynie takie, czy potrafi utrzymac chociaz czesc wczorajszego geniuszu. Jezeli tak to ma spore szanse odprawic Monfilsa. Monfils po kontuzjach, po problemach z &#39;pajacowaniem&#39; zaczal grac dobrze. Milo sie patrzy na jego gre. Pokonal Lorenziego bez wiekszych problemow, dal sie przelamac tylko raz. Vesely i Monfils spotkali sie na korcie tylko raz i na wimbledonskiej trawie prawie 2 lata temu wygral Vesely 3:2. Gram ten mecz ze wzgledu na to, ze wierze w cos takiego jak forma turniejowa, Vesely moze w tym turnieju zajsc daleko. 4.00 to zdecydowane value, nie spodziewalem sie tak wysokiego kursu.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Zgadzam się z tym że w typie na Vesely&#39;a jest value ale nie polecam grać tego grubo. Monfils ostatnio prezentuje się nawet przyzwoicie, jego gra może się podobać i bardzo walczy na korcie. A jeżeli chodzi o sensacyjnych zwycięzców często po pokonaniu wielkiego faworyta przez doga w następnym meczu dostaje on ostre baty. Więc typ do gry ale wg mnie za drobne, ewentualnie jakiś HC w stronę doga.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Żeby to nie było na takiej zasadzie, że wygrał z wielkim mistrzem i później odpada po srogim laniu ;)
Dokładnie, często tak się zdarza i mam przeczucie, że teraz też tak będzie, Vesely już był w 1 rundzie na wylocie z turnieju, ale jakimś cudem Gabashvili tego nie dociągnął do końca.
https://www.youtube.com/watch?v=9JcuA8ZJGPo
Takich zagrań było kilka, to zdecydowanie najładniejsze. Monfils w mega formie praktycznie od początku roku. Monfils to zgarnia, dużo ludzi się przejedzie grająć po takich kursach Veseliego. Odprawienie Djokovica to sensacja, ale nie udźwignie presji. Nie wydaję mi się żeby poleciał za ciosem.

Monfils G. - Vesely J.
1.set/spotkanie
1/1 @1.44 efortuna do kombinacji
✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ale jutro szlagiery w Monte-Carlo! Każdy mecz zapowiada się niesamowicie. We wszystkich niezwykle wyrównane H2H. Oj będzie się działo, moim zdaniem jutro zarobimy więcej grając coś w stronę &quot;underdogów&quot; niż faworytów. Widzę też overy gemowe.
H2H
2,88 Raonic 3:4 Murray 1,41
1,68 Nadal 14:3 Wawrinka 2,17
1,39 Federer 11:5 Tsonga 2,97
1,21 Monfils 1:3 Granollers 4,44

Taka mała ciekawostka odnośnie europejskiej stolicy hazardu:
Nazwa Złudzenie Monte Carlo zawdzięcza swoje pochodzenie pewnemu zdarzeniu, które miało miejsce latem 1913 roku w kasynie Monte Carlo. Dwadzieścia sześć razy z rzędu w ruletce wypadł kolor czarny, a zdecydowana większość graczy obstawiała kolor czerwony wierząc, że &quot;w końcu musi się skończyć ta czarna seria&quot;. W tym dniu kasyno zakończyło dzień z milionami franków zysku.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Trzeba przyznać uczciwie, że Granollers zrobił duży postęp w swoim tenisie, o czym już pisałem, ale jego pozycja tak daleko jest bardzo szczęśliwa. Na hardzie o ile dobre wyniki mnie nie dziwią, o tyle tutaj ogromna sensacja. Mecz ze Zverevem bardzo szczęśliwy, Niemiec prowadził 4-3, i oddał 1 seta na 4-6, sadząc przy tym dfy, Zverev już pokazuję, że nie potrafi utrzymać dyspozycji, jaką miał na kortach twardych czy hali. Grano przerzucał lotę, skróta, kąty i to wystarczyło, chociaż gdyby Alexander tego nie oddał w głupi sposób, mecz mógłby pójść*w jego stronę*2-0. Goffin dzisiaj totalnie przemęczony, było widać brak powera, myślę, że mecz z Dasco i ciągły gaz dał o sobie znać. Marcel przewalił w kwalach z Traverem, chociaż mecz był pewnie już z góry ustawiony.. a David dzisiaj jak nie on. Myślę, że z czarnym Monfem jutro Marcel nie ma czego szukać, mówię poważnie. Jak Monfils nie wygra to będzie ogromna sensacja, ogólnie widzę tam wynik 2-0.

2-0 Monf 1,57 bet365
Do tego w AKO moim zdaniem trzeba dorzucić Murraya 1,36 bet365, mnie Raonic nie przekonuję*kompletnie. Nie widziałem meczu z Cuevasem, ani Dzumhurem ale tam parę piłek zdecydowało o zwycięstwie. Murrayowi się ciężko gra na mączce, robi trochę błędów, ale moim zdaniem szybkość, zwinność + magicznie zagrania dadzą mu zwycięstwo. Dzisiaj po 2 serwisie Paire niejednokrotnie robił z nim co chciał, Milos to głównie serwis i forehand. Myślę, że Murray wejdzie lepiej w mecz i wygra z Kanadyjczykiem.
Bardzo żałuję, że jutro gra Nadal z Wawrą, bo to moim zdaniem spotkanie nadaje się na finał. Wawrinka mega forma, a Nadal odbudowany psychicznie, na pewno będzie ciekawie..
Roger dzisiaj spacerek z Agutem, ale Hiszpan pokazał, że na mączce w MC bardzo słabo mu się gra, do tego w ogóle nie powalczył h2h mówi za siebie. Konga może jutro być niebezpieczny..
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Trzeba przyznać uczciwie, że Granollers zrobił duży postęp w swoim tenisie, o czym już pisałem, ale jego pozycja tak daleko jest bardzo szczęśliwa
???? ???? zrobił postęp? jedyne co to wraca do swej normalnej dyspozycji , to nie jest gracz z łapanki, sezonowy top100 ale nie wszyscy pewnie pamiętają o tym.
Mączka wolna to rzeźbi niemiłosiernie się domyślam bo meczu akurat nie widziałem , ale po tym co Goffin pokazał ue za ue w meczu z Bagietą pare tygodni temu który tez tylko przebijał nie dziwi mnie ten wynik, bo z Dasco to szkoda słów na fernando jak spusiaczył .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Raonic M. - Murray A.
Raonic M. +1,5 seta ::: 1,81 ::: 1/3 Pinek ⛔
Raonic M. ::: 3,23 ::: 0,5/3 Pinek ⛔


H2H 3:4 z lat 2012-2016. Dwa razy grali na mączce, raz w 2012 roku podczas ćwierćfinału ATP Barcelony w dwóch setach wygrał Milos, oraz drugi raz rok temu w Madrycie gdzie Murray miał genialną formę i wygrał swój pierwszy turniej Masters na tej nawierzchni demolując w finale samego Nadala.
Spotkali się też panowie podczas tegorocznego Australian Open i po 3 setach prowadził 2:1 Milos, ale później zaczęły łapać go różne skurcze i tak oto tym sposobem przegrał dopiero po 5 setach. Tutaj w Monte-Carlo moim zdaniem miał o wiele trudniejszych przeciwników niż Murray. Kanadyjczyk pokonał świetnie grającego na mączce Cuevasa który wygrał w tym roku już dwa turnieje ATP, oraz Dzumhura który grał tutaj z życiowa formą, oba mecze były na styku.
Murray moim zdaniem nie gra tak świetnie jak rok temu na mączce, ale wygrywa swoje mecze. Trudno innego wyniku zresztą spodziewać się po rankingowej #2. Z drugiej strony stracił set z Herbertem i o mały włos, a wyleciałby z turnieju przeciwko Paire. Francuz się zagotował w 2 secie i ostatecznie przegrał mecz w 3.
Naprawdę dziwne są te kursy, Milos zrobił w tym roku olbrzymi progres o czym już Wam nie raz pisałem. Wygrany turniej na początku sezonu i pokonanie Federera, półfinał AO, finał Indian Wells, półfinał Miami i tutaj w Monte-Carlo już zaszedł daleko. Handicapu gemowego nie tykam chociaż nie wykluczam, że mogą paść tutaj tie-breaki, a tam często jest loteria.

Wynik: 2:6 0:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom