>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo, 10-17.04.2011

Status
Zamknięty.
marekkk4 0

marekkk4

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcami kurs w okolicach 4 zł na Gila jest kuszący a i do tego Murray dostał się do ćwierćfinału przez słabą grę przeciwników a nie przez dobrą grę. Ale martwi mnie, że Gil pod koniec meczu z Monfilsem miał drobne problemy z lewym udem i masażysta musiał je rozmasowywać jeśli okazała by to się jakaś kontuzja może dziś skreczować. A i u bukmacherów jest spory rozrzut w kursach na Gila od 3,64 do 4,55 a to dziwi i jednak może być coś na rzeczy. Ale myślę że za nieduże pieniądze można postawić na Gila i zaryzykować lub poczekać i zagrać na live po paru gemach.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
MURRAY grał taki piach że szkoda gadać gdyby nie kostka Simon by go ograł nawet 2:0.
Jedyne pretensje do Simona mam za to że nie poddał meczu pewnie dlatego tak się stało bo chciał sie pokazac kibicom którzy go dosyć fajnie dopingowali a szkocik dostał sporo gwizdów a nawet ciekawe transparenty były
&#39;&#39;CIERPIE PRZEZ ANDY MURRAYA&#39;&#39;;);)
ps: to za te hamskie skróty
a co mial mu pilke wystawiac? cierpisz to zejdz z kortu a nie na sile stoisz...

nie od dawna wiadomo ze francuscy kibice to chamy i prostaki
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Trochę głupota. Racja, może nieco niegrzeczne jest granie ciągle dropszotów, gdy zawodnik ma jakiś uraz, ale popieram kolegę wyżej. Jak ktoś ma kontuzję to nie powinien grać. Poza tym Andy Murray może miał przegrać, dlatego, bo Simon zdecydował się grać z urazem?
Dzisiaj moim zdaniem znakomity typ to Frederico Gil @ 4,55 Centrebet. Nikt mnie nie przekona, że jest to zły typ. Kurs jest fantastyczny, w ogóle nie odzwierciedla postawy obu zawodników. Gila wczoraj oglądałem i wywarł na mnie znakomite wrażenie.
 
M 0

mar19

Użytkownik
Już dużo pewniejsze jest granie Nadal Ljubicic Under 18,5 gema 1.85 Expekt Chorwat wczoraj wyeliminował Berdycha ale to co wczoraj robił Czech i jak łatwo na własne życzenie dał się ograc nie powinno zostawiac wątpliwości że dzisiaj z Nadalem tak łatwo już nie pójdzie w końcu pretendent do wygrania turnieju ????
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
było 5-3 A-40 dla Murraya w momencie jak Simon skręcił nogę w kostce i nic nie wskazywało na jakiekolwiek szanse na win dla Francuza, a tym bardziej byłoby 2-0 dla Simona ... ???? takie wypowiedzi powodują, że ten dział wygląda raczej jak jakieś SFi niż wiedza o bukmacherce w tenisie
Murray jest bez formy i kazdy to wie gra piach zarówno w USA ostatnio jak i teraz
On jak jest w formie to na clayu jak dlamnie nie prezentuje sie za dobrze cos jak Roddick wystarczy ze po drugiej stronie siatki stanie jakis powiedzmy hiszpan co przebija jak maszyna to Murray sie zagotuje.
Taki Andujar np. jestem pewien że w obecnej formie Murraya ograł by go a kurs byłby coś koło 3zł
W Usa osatnio Murraya ograł Bogomolov o czymś to świadczy
Wczoraj na polsacie koles przytoczył wypowiedz Boris Beckera który powiedział że jesli szkot w ciagi 1-2 lat nie zdabedzie jakiegoś tytułu w wielkim szlemie bedzie mu cięzko.
w histori swojego pierwszego szlema zawodnicy zdobywali w przedziale 24-26 lat wyjatek Goran Ivanisevic 29 lat a to był ewenement koles miał dzika karte i wygrał Wimbledon
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcami kurs w okolicach 4 zł
a jak wygrasz to wypłacą Ci w zł^2 ???
Murray - Gil @ 4,5 2/10 ⛔ DOBRY TYP
Murray - Gil (+4,5g) 2 @ 2,00 4/10 ⛔
Popieram typy na Gila z Murray&#39;em. Wiemy, że Andrew kiepsko gra na mączce, a Portugalczyk rozgrywa turniej życia, gra pewnie, mało psuje, trzyma piłkę w korcie. Szkot będzie miał z nim ciężką przeprawę.
Nadal - Ljubicic over 17,5 @ 1,74 ⛔
Wątpię, żeby Hiszpan wygrał ten mecz oddając tylko 5 gemów Chorwatowi. Ivan serwuje w tym turnieju bardzo dobrze, wczoraj zmiótł z kortu Tomka Berdycha. Liczę na wynik w granicach 19-20 gemów.
edit: &quot;FIZJOTERAPEŁTA&quot; poniżej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marekkk4 0

marekkk4

Użytkownik
Nadal - Ljubicic 15,00 ⛔
Wszyscy stawiają na Nadala a ja będę mało oryginalny i postawię na Ljubicicia ponieważ w Monte - Carlo wyrasta na czarnego konia w żadnym swoim pojedynku nie był faworytem a dość łatwo ograł Tsonge i Berdych przy takim kursie myśle że na singla można postawić
Właśnie powiedzieli, że Nadal przy następnej zmianie poprosił o interwencje fizjoterapełty czyżby jakaś kontuzja
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Murray - Gil? Murray grał tak fantastycznie czy Gil tak słabo? Bo trudno mi uwierzyć, że Gil tak słabo grał widząc jego motywację we wcześniejszych spotkaniach. Spalił się psychicznie?
Jeśli ktoś oglądał to proszę o jakieś uwagi/spostrzeżenia i opinie na temat szans w meczu z Nadalem, bo kurs jest kosmiczny.
 
D 1

dinus

Użytkownik
Według mnie, nie wytrzymał presji. Murray grał tak samo jak z Simonem, ale Gil dużo błędów. Oglądałem wszystkie mecze dzisiaj (chory jestem) i miałem też postawić na Austryjaka w meczu z Federem po kursie 15, ale powiedziałem sobie, że robie przerwe i załuje. Ljubcic po po 2 pierwszych gemach myślałem, że będzie zacięty mecz, ale też nie dał rady.
Na jutro to Nadal, Ferrer - kursy małe :/
 
emile 16

emile

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Murray - Gil?
Tak jak pisałem w swojej analizie, Szkot postawił scianę i grał swoj tenis więc bez niespodzianek.
Wynik nic nadzwyczajnego.
W starciu z Nadalem jednak już tak miło nie będzie. Jestem ciekaw jakie linie będą ustawione w tym meczu, handi gemowe i ilość gemów.
Później coś napiszę na ten mecz.
 
M 0

mar19

Użytkownik
Prawda jest taka że dzisiaj Murray masakrycznie momentami punktował Gila a ten mu w dodatku rzucał prezenty w postaci wywalania w aut, ganiał go po korcie nawet wtedy gdy to nie on serwował, wiec tak jak mówiłem Murray wraca ale to jeszcze nie ten poziom :p jutro z Nadalem może ugrac seta bo Nadal też dopiero &quot;wchodzi&quot; w forme ale to tylko tyle
 
A 0

antek.bucik

Użytkownik
Nadal dzisiaj zagrał przeciętnie - momentami lekkie przestoje. Jeżeli chodzi o Ljubicicia to fatalnie - nic dzisiaj nie szło - lekki przebłysk w drugim secie ale też bez rewelacji. Jutro skromnie można spróbować zagrać na Murraya.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Murray - Gil? Murray grał tak fantastycznie czy Gil tak słabo? Bo trudno mi uwierzyć, że Gil tak słabo grał widząc jego motywację we wcześniejszych spotkaniach. Spalił się psychicznie?
Jeśli ktoś oglądał to proszę o jakieś uwagi/spostrzeżenia i opinie na temat szans w meczu z Nadalem, bo kurs jest kosmiczny.
Murray gral swoje, czyli przebijał, szachował, raz mocniej, raz krótko, czasem drop shot, biegał do wszystkiego, ale Gil dzisiaj postawił mu łatwiejsze warunki do gry niż Monfilsowi. Mimo to miał swoje okazje na przełamanie Murraya ale nie wykorzystał. Zagrał po prostu słabo dzisiaj, za słabo. Chyba troche sie spalił przed Szkotem. Ja typowałem DW 2-0 Murraya dzisiaj, bo przewidywalem taki scenariusz. Tak naprawdę to Gil powinien przegrac już z Monfilsem, francuz miał sporo okazji w 1 secie, poźniejsze jego błedy były wynikiem tego, że zwyczajnie padł kondycyjnie. To nie jest pierwszy taki przypadek u Monfilsa ;]
Jeśli chodzi o mecz Nadala z Ljubą, to poczatek zapowiadał jeszcze jakieś emocje, ale szybko Ivan pokazał, że nie będzie dzisiaj żadnym przeciwnikiem dla Rafy. Nie wiem jakim cudem wygrał poprzednie mecze bo nie oglądałem go, ale dzisiaj to co zobaczyłem w jego wykonaniu to katastrofa. Tyle się naczytałem o tym, ze jest w mega formie w Monte Carlo, on i jego serwis, nic z tego nie zobaczyłem. Zobaczyłem natomiast zadziwiająco dużą liczbę niewymuszonych błędów z jego strony.
Jutro przewiduję zwycięstwo Nadala 2-0, może Murray jakimś cudem wygra jednego seta, ale na zwycięstwo Szkota raczej nie ma co grac, bo nie gra niczego wielkiego. Myslę, że Nadal i tak jest wystarczająco zmotywowany żeby wygrać ten turniej i nie sądzę aby Andy pokrzyżowal mu te plany.
 
babe 17

babe

Użytkownik
D. Ferrer - J. Melzer
2 @ 3.070

Jeden z tych kursów które po prostu trzeba zagrać. Sądziłem, że kursy na Melzera będą jednak niższe. Nie podniecam się tym, że Austryjak wygrał dzisiaj z Federerem choć na pewno doda mu to pewności siebie. Ferrer zagrał dzisiaj tak sobie. Właściwie to nie wiem czy David jest w średniej formie czy zagrał tak żeby wystarczyło. Troicki nie przeszadzał za bardzo Hiszpanowi, podobnie Raonic i wcześniej Lopez. Ferrer to czołówka na cegle ale mam wrażenie, że jest do ogrania. Jeśli Melzer nie będzie miał problemu żeby przełamać Hiszpana i będzie serwował i zamiatał backhandem tak jak dzisiaj to może to spokojnie wygrac. Melzer jest pewny przy swoim serwisie i generalnie sprawia dobre wrażenie. Nie ma sensu więcej pisać. Kurs w granicach 3 to według mnie okazja i trzeba to wykorzystać.
Taka rada do tych którzy stawiają przeciwko Nadalowi. Jeśli chcecie na siłę ustrzelić wysoki kurs to lepiej szukajcie w NBA czy WTA bo przegranej Nadala na ziemi możecie się w tym sezonie nie doczekać i po prostu szkoda kasy.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
bo przegranej Nadala na ziemi możecie się w tym sezonie nie doczekać i po prostu szkoda kasy.
Djoko go posklada ale ok, kazdy ma swoje zdanie na ten temat ????

ofc Nadal z kims spoza top 10 nie przegra na cegle, ale to chyba wie kazdy ????
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Ja podobnie jak Babe jestem zaskoczony kursem na Melzera. Nie jestem ekspertem od tenisa ale ten turniej ogladam bardzo dokladnie i Melzer mi imponuje bardzo mocno, widać, że jest w formie no i dzisiaj połknął Ferdka bez problemu więc jeśli nie będzie jakos mocno zmęczony dzisiejszym meczem z Ferdkiem i Almagro to powinien wygrać, a kurs zachęca i to bardzo;)
 
M 0

mar19

Użytkownik
Sęk w tym że nie wiadomo kto jak wejdzie w mecz najlepiej stawiac to na live bo jutro Melzer może sie podniecic dzisiejszym sukcesem i zagrac taka padake że szok i powtórzy się sytuacja jak z F.Gilem. Mimo wszystko schylam się ku postawiania takiego typa D. Ferrer - J. Melzer Set handicap 2 (+1.5)1.65 Expekt
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Warto zwrócić uwagę, że gdy Raonić trochę przyspieszył i ustabilizował serwis to od razu połamał Davida i pewnie wygrał swoje dwa podania. Ale potem znów przygasł i się skończyło pewną wygraną Hiszpana. Dzisiaj Troicki jedynie w 2 secie coś poszarpał i jak siedział jako tako serwis to nabierał pewności. Udało mu się w 2 secie 2 razy przełamać Davida.

Sam David wg mnie w formie całkiem przyzwoitej. Zdarzy mu się nie dobiec lub popełnić UE ale ogólnie przebija w swoim stylu. Wg mnie za mało ofensywnie gra, rozrzucając rywala po brzegach mógłby czasem dla ułatwienia do siatki podbiec i szybciej skończyć zamiast tracić siły na długie niepotrzebne wymiany

Jednak widzę w jego grze też jeden zasadniczy minus mający odniesienie do starcia z Melzerem - mianowicie chodzi o serwis. David nie ma wcale trudnego do odebrania serwisu. Jak jest wyrzucający to trochę gorzej, ale on mało trafia pierwszym i drugi można całkiem dobrze returnować. Mocno zaatakowana piłka znacząco zwolni dopiero na nawierzchni więc mocny return pod linie byłby dobrym pomysłem. Okazje do przełamania napewno by były.

Odnośnie rywala to mam mieszane uczucia. Owszem, ładnie pojechał dziś Ferdka, ale jednak ażżżż taak pewny w swojej grze nie był. Wiele swoich gemów wygrał na przewagi. Owszem Ferdek jakby nie było jest światowym topem i łatwo się z nim nie gra, ale jest to w dużej mierze także zasługa błędów Austriaka. Błędy te polegały na zbyt lekceważącej sile uderzeń. Dużo było takich piłek

Dodałbym tutaj cierpliwość Ferdka i Davida. Roger od jakiegoś czasu szybko traci cierpliwość na wymianach i jak jest trudniej to posyła w aut lub mocno w siatkę. David z kolei odbija i będzie odbijał jak ściana. Może to Melzer zacznie się gotować na długich wymianach? Niby dobrze czyści backhandem a i dobrze potrafi przyłożyc z forehandu. Dziś także skróty świetnie mu siedziały w korcie. Trzeba też zwrócić uwagę, że jak Almagro trafiał w kort i poprawił rotację w piłkach bitych na linie to Jurgen nie wiedział co się dzieje. Ale tak jak Raonić u Davida szybko zgasł i także skończyło się na pewnej wygranej.

Jeszcze inna sprawa to serwis. Podobnie jak David, Jurgen zajebistego serwisu nie ma. Potrafi przywalić asem, ale i sporo nie trafia. Dziś w 2 secie wiele gemów męczył drugim podaniem. Procent trafionego 2 podania chyba miał wysoki. Jak 1wszy nie będzie dobrze siedział to też będzie możliwość wykorzystania. Z kolei taki wariant rzadko Ferrer wykorzystuje

To takie moje głośne myślenie o stylu gry jednego i drugiego. Trudno mi jakiś typ podać. Kusi wysoki kurs na Melzera, ale nie jestem go tak pewny jak z Ferdkiem. Live live live - dla siebie nie widzę innego wyjścia


Spotkania Nadala i Murraya nie widziałem, jednak tak czy inaczej uważam, że Rafa nie da Szkotowi żadnych szans. Nie mniej jednak kurs 1,05 oferowany przez Tobet uznaję za totalnie żałosny. Oczekwiałem kursu w granicach 1,15-1,25. Ja wiem, że to Rafa i że to cegła, ale Murray to też jest Murray i nie wolno określać go jako byle kogo, a tak został okreslony przez buki
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
David Ferrer - Jurgen Melzer
Typ: 1 -3,5
Kurs: 1,72
Buk: Tobet
Stawka: 5/10

Jak dla mnie kurs promocja. Nie mam wątpliwości, iż to Hiszpan wygra te spotkanie i minimum 4 gemami np 6:4,6:4, nie wierze w jakies 7:5,7:6 to nie hard ani trawa. Tutaj David ma ogromną przewagę na rywalami. Widziałem dzisiaj mecz Melzera, pokonał Rogera ale nie był to jakiś nieziemski mecz w jego wykonaniu, Roger to już nie ten Roger i pokonanie go nie jest wielką sztuką. Jurgen po prostu wykorzystywał błędy Rogera sam nie popełniał ich za dużo, obronił kilka BP w kluczowych sytuacjach i wygrał mecz, jedna piłka mogła obrócić losy tego spotkania moim zdaniem(jakiś BP) Jutro zupełnie inna historia, Ferrer człowiek ściana, zabiega Melzera nie mam co do tego wątpliwości. Melzer i tak wykonał świetną robotę, jutro dostanie niezłą lekcje gry na cegle od Hiszpana...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nadal-Murray-5,5 - 1
Co tu duzo pisac, na Nadala nie ma mocnych i Murray rowniez nie da rady. Ogladalem Szkota i jedyne co on gra to... przebijanie pilek. To na Hiszpana nie wystarczy.
Ferrer-Melzer 2:0 - 2,30
Melzer niby pokonal Ferdka i Almagro ale to raczej rpzeciwnicy nie przykladali sie do pojedynkow. Jutro w koncu Ferrer pokaze mu co to znaczy gra na maczce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom