>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo (10.04.2022 - 17.04.2022)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Chyba Tsitsipas bedzie mial slaby sezon, w tym roku cos glowa nie trybi.Schwartzman robi comeback, aktualnie 3 0 w 3cim 8 I oby dociagnal
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ale roller-coaster,Ci co w drugim secie, w jakimkolwiek momencie zlapali Diego na live, zacierali juz rece a tu Grek wyszedl z 0 4.Jutro starcie ze Zverem.Obaj dzisiaj grali 3 ciezkie sety, tylko jakos Tsitsipas mnie nie przekonuje I tak.Ponad 2 na Zverev a do przemyslenia.Ogolnie to I tak bardziej bym sklanial sie typowi,ze ktos z drugiej pary wygra cale Monte Carlo ale zobaczymy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Davidovich- Fokina - Dimitrov 2 @2.04 ⛔
Młody wczoraj zagotowany był niesamowicie. Myślę, że Bułgar lepiej psychicznie ogarnie ten mecz. Z Hurkaczem wyszedł z dużych tarapatów w koncowce. Polak serwował na mecz , potem Dimitov miał 2 piłki meczowe w 12 gemie przy serwisie Huberta, Nie wykorzystał, ale zamknął mecz w 13 gemie. Stawiam na doświadczenie i spokojniejsza głowę. Ogranie Ruuda 2/0 utwierdza mnie w dobrej formie baby Federera.
Tsitsipas- Zverev 1 @1.82
Zverev brał przerwę medyczną, ale jak przegrał 1 seta, więc kto by mu wierzył? Sygnalizował problem z udem. Zverev serwował na mecz i nie domknął jak Hurkacz przy 5/4. Tsitsipas- przy tym samym wyniki zakończył mecz, grając w tym gemie woleja jak za najlepszych lat Boris Becker na trawie. Fizyczność po stronie Greka. Wczoraj dostał lekcje pokory od Diego bo uwierzył w drugim secie w swoją wielkość. Pokazał też, że zagotowany potrafi wrócić z piłki na 5/0. Rosyjski Niemiec miał dużo szczęścia w 13 gemie z młodym, którego uderzenie w taśmie dzieliło od dwóch piłek meczowych. Publika będzie po stronie pół Greka, pół Rosjanina, który potrafi w niewybrednych słowach wyrazić się o krajanach swojej matki.
Gram AKO @3.71⛔
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas-A.Zverev 1 @1.8 <dobrze jest>

Mecz podwyzszonego cisnienia. W ostatnim pojedynku w Cincinnati gora byl Zverev, ktory wygral w deciderze w tie-breaku, a sam mecz zaslynal rowniez "afera toaletowa". Zverev byl wtedy moralnym zwyciezca, wygral turniej w Cincinnati i ogolnie mial wtedy swietny okres.
Trzeba docenic, ze Zverev wygral w sumie 3 duze tytuly w karierze na cegle - 2 razy Madryt, raz Rzym, natomiast w Monte Carlo nie do konca mu sie tak wiodlo. Tsitsipas jednak mial znakomity tamten sezon ceglany, gdzie wygral Monte Carlo, zagral epicki mecz w finale w Barcelonie z Nadalem i zagral w finale French Open.

Uwazam, ze Tsitsipas w swojej optymalnej formie jednak jest minimalnie lepszym graczem od Zvereva na tej nawierzchni. Swoja droga oni tez spotkali sie na French Open w polfinale i gora byl w 5 setach Tsitsipas. Zverev obecnie jest na cenzurowanym i sympatia kibicow w Monte Carlo bedzie po stronie Tsitsipasa. Wczoraj obydwaj mogli zarowno wygrac jak i przegrac, ogolnie wszystkie wczorajsze cwiercfinaly to wyrownane trzysetowki. Jestem jednak zdania, ze Zverev, ktory ma poki co slabszy poczatek sezonu progresuje, ale tu jednak ma zawodnika, ktory czuje sie pewnie na cegle i zna swoja wartosc tym co pokazal w ubieglym roku. Tsitsipas wczoraj wrocil z 0-4 w deciderze, gdzie Schwartzman mial nawet pilke na 5-0 przy 40-30, ktora Tsitsipas o malo co nie wyrzucil. Mimo wszystko powrot imponujacy, duzo sil ten mecz Tsitsipasa kosztowal, bo po ostatniej pilce najpierw dlugo stal przy siatce, a pozniej dlugo siedzial na krzesle zanim wzial marker i napisal na kamerze "work harder". Sadze, ze taki pojedynek z Argentynczykiem moze jednak wyjsc mu na dobre. Zverev tez gral przeciez bardzo dlugi mecz, a jednak iskrzyc w powietrzu bedzie od poczatku nawet jezeli obejdzie sie bez pyskowek.
Zverev na pewno podejdzie emocjonalnie po wydarzeniach z iCncinatti, Tsitsipas bedzie chciec odbic rewanz za ten ostatni mecz, ja typuje jednak Tsitsipasa tym razem.


Poza tym zastanawia mnie, czy nikt nie potrafi napisac nazwiska Davidovich. Rozumiem, ze specyfika hiszpanskich czy poludniowoamerykanskich imion jest troche inna, ale to mimo wszystko tak jakby do kazdego z piszacych zwracac sie po nazwisku jego matki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Typ na Dimitrova, który mam nadzieję weźmie rewanż na Fokinie i który również popieram jest podany wyżej więc nie będę go argumentował.

Co do drugiej półfinałowej pary...
Tsitsipas vs Zvarew @ 2
Jedyny mecz jaki wczoraj w większej części obejrzałem był mecz Greka z Argentyńczykiem i w sumie nie wiem co o nim myśleć... pierwszy jak i drugi set do stanu bodajże 5:2 dla Greka wyglądał średnio z uwagi na postawę Diego który wyglądał słabo i grał poniżej oczekiwań, wyglądał jakby był tam "za karę" i wydawało się, że przejdzie obok tego mecz (i wtopi mi ten zakład na seta) do momentu aż przyszło Tsitsipasowi w sumie zakończyć ten mecz ale ten się zagotował i wręcz stanął. Kilka błędów i wyrzuconych piłek wystarczyło aby Diego zmienił swoje nastawienie i podejście. Zaczął agresywniej grać i poruszać się po korcie i mieliśmy tie break a po nim trzeciego seta, który nie wiem jak mógł się przy drugim przełamaniu dla Diego tak zakończyć. Myślę, że Schwartzman mu to zwycięstwo podarował nie chcąc kolejny raz wygrać 🤣 a tak serio to po prostu myślę, że przemotywowana głowa Tsitsipasa może mu nie pozwolić wykorzystać szans i odnieść zwycięstwa w meczu z Sąsza więc tutaj idę w kierunku Niemca, który w końcu może wygra z Grekiem na mączce.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
S.Tsitsipas A.Zverev 1 @1.9
2/10


ATP Monte Carlo, 15:30. Półfinał turnieju, tu już nie ma nikogo z przypadku. Obu Panów nie trzeba nikomu przedstawiać. Grek 5. w rankingu, Niemiec 3. - generalnie światowy TOP. Czemu jednak Tsitsipas? A no dlatego, że wczoraj zrobił coś nieprawdopodobnego. W meczu ze Schwarzmanem, który do "ogórków" nie należy ze stanu 0:4 w 3. secie wyciągnął na 6:4. Pokazał jak bardzo mu zależy i jak bardzo chce osiągnąć tu sukces sprzed roku, kiedy to wygrał. Zverev ze swoim miękkim charakterem i "czajnikowatym" łbem czegoś takiego by nie zrobił, przy 0:4 zapewne by zwątpił i nie pokazałby woli walki, znając jego "charakterność". Druga sprawa H2H. Pomijam fakt ogólej gry obu Panów. 9 pojedynków 6:3 na korzyść Greka, jednak 2:0 na "mączce" i to mnie najbardziej nastraja optymizmem. Po trzecie, bilans Zvereva na mączce 141/71, Tsitsipasa 140/45, czyli ciut lepszy Greka. Próbujmy, na pewno wygra dobry tenis ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom