>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo (10.04.2022 - 17.04.2022)

Status
Zamknięty.
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Zazwyczaj jest tak, że jak ktoś ogrywa jakieś wielkie nazwisko i jest sensacja, to w kolejnej rundzie odpada z zawodnikiem na swoim poziomie lub niższym. W skrócie to jest mecz zagadka, jeśli Fokina będzie biegał do piłek jak z Djoko i grał tak siłowo+ trafiał to wyjdzie mecz na jego korzyść, a co do gry Goffina to nw co można napisać, ostatnio wrócił do gry, ale czy pokazuje swój najlepszy poziom? Nie wydaje mi się.

Jeszcze Djoko był bez rytmu meczowego + 1 mecz na ziemnej, a Goffin jest w rytmie + ograny na ziemnej poprzez wygranie turnieju ostatnio i teraz już 2 mecze rozegrał
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Osobiscie to watpie, ze Fokina wygra.Z Djoko kazdy chce wygrac, dodatkowo kort glowny byl I Fokina niesiony tez aplauzem, Goffin solidny jest, jak za dawnych lat.Mecz pewnie nie bedzie na glownym, to tez na minus Hiszpana.Goffin dobrze serwuje I agresywnie prowadzi wymiany, kursy wystawione dobrze wg mnie I Belg moze troche miec oporu ale I tak powinien wygrac.Takie moje zdanie
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Osobiscie to watpie, ze Fokina wygra.Z Djoko kazdy chce wygrac, dodatkowo kort glowny byl I Fokina niesiony tez aplauzem, Goffin solidny jest, jak za dawnych lat.Mecz pewnie nie bedzie na glownym, to tez na minus Hiszpana.Goffin dobrze serwuje I agresywnie prowadzi wymiany, kursy wystawione dobrze wg mnie I Belg moze troche miec oporu ale I tak powinien wygrac.Takie moje zdanie
Dlaczego na minus dla Fokiny bedzie inny kort niż główny?
 
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Myślę, że Fokina wygra seta za 1.52 jest ok. Goffin może to wygrać ale wątpię aby w dwóch setach.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Davidovich Fokina - Goffin Typ: 2 Kurs: 1.65

Belg moim zdaniem ma więcej do zaoferowania. Widać, że dużo mu dało pewności siebie zwycięstwo w ostatnim turnieju w Maroko. Cierpliwy w wymianach i o sporym wachlarzu zagrań. Fokinie trzeba oddać świetny mecz z Djokovicem, ale Hiszpanowi ciężko utrzymać jest taki poziom grania przez cały turniej. Kiedy przestaje mu wychodzić to nierzadko oddaje mecze bez większej walki wymachując rękami. W mojej opinii Belg jest w chwili obecnej pewniejszym zawodnikiem i niesiony fajną serią zwycięstw myślę, że pokona jutro rywala. Kursy u bukmacherów mają tendencję spadkowe na Goffina i ta tendencja może się utrzymać.

Carreno Busta(+4,5) - Zverev Typ: 1 Kurs:1.63
Ten turniej pokazuje, że faworyci nie mają łatwo i w tym starciu również nie widzę szybkiego rozstrzygnięcia. 30 letni Hiszpan jest typem zawodnika, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi i jest to poziom ostatnio dosyć wysoki. Może przy tej ocenie warto by było nie brać pod uwagę dzisiejszego starcia z Bublikiem, ale Kazach to bardzo specyficzna postać, która swoim zachowaniem i sposobem gry potrafi niejednego rywala wybić z rytmu.
Zvierev dziś rozprawił się w 2 setach z Delbonisem. Widziałem częściowo ten mecz i poza tym, że Niemiec wygrał nie ma za bardzo o czym pisać.

Myślę, że z faworytów również Tsitsipas jutro nie będzie miał aż takiego spaceru z Djerem jak wskazują kursy. Grek w starciu z Fogginim sporo wyrzucał po autach, a Serb przebijać potrafi.
Djere(+5,5) Kurs: 1.66
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Pablito91 478,6K

Pablito91

Użytkownik
A ja właśnie myślę, że kluczowe może być to jak fizycznie trzyma się Goffin. Kiedyś zmęczenie na pewno się pojawi. Na mączce trudniej o punkty, trzeba się bardziej postarać i gra się dłuższe wymiany. Wcale bym nie skreślał Fokiny. On również jest z tego pokolenia Hiszpańskiego, gdzie właśnie głównie ta gra na mączce. W Marrakech Goffin już grał dwa wyczerpujące, 3 setowe pojedynki właśnie z Hiszpanami. No i teraz kolejny go czeka a ma już trochę w nogach. Trochę zdziwiony jestem, że kurs na Goffina spada. Osobiście uważam, że seta urwie Fokina na 100% a nie zdziwię się jak on to weźmie.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
T timon111 dziś się czepiać nie będę.

Dobrze, że przynajmniej podałeś typy.Skorzystać,nie skorzystam,bo jednak Twoja wiedza wydaje się bardzo wątpliwa,ale przynajmniej podałeś,bo reszta to tylko tradycyjnie "pie.....nie o Chopinie".

Małe zainteresowanie niestety, mało osób pisze,reszta to cwaniakuje po meczu, albo przed meczem tyle że typu nikt nie daje i tak się kręci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +439
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Jednak Fokina dość gładko tak jak przewidywałem. Ale w szoku jestem porażki Ruuda i Kordy.
Młodzi gracze są nierówni zazwyczaj i potrafią zagrać 1 mecz taki łał, a następnie jak dziś z Fritzem, ale Fritz też jest dobry. Także czy ja wiem czy korda to taki szok, a co do Ruuda to tu akurat nw co się stało, dla mnie ruud był jedyną konkurencją dla Tsitsipasa, jak Alcaraz odpadł.
 
Pablito91 478,6K

Pablito91

Użytkownik
Młodzi gracze są nierówni zazwyczaj i potrafią zagrać 1 mecz taki łał, a następnie jak dziś z Fritzem, ale Fritz też jest dobry. Także czy ja wiem czy korda to taki szok, a co do Ruuda to tu akurat nw co się stało, dla mnie ruud był jedyną konkurencją dla Tsitsipasa, jak Alcaraz odpadł.
No być może tak, ale mimo wszystko myślałem, że takie zwycięstwo podbuduje Korde a poza tym korty ziemne to raczej nie bajka Fritza. On to odetchnął z ulgą wygrywając w pierwszym meczu z Catarina. Męczył się tam strasznie. W Drugiej rundzie też ciężki mecz z Ciliciem, który również nie za bardzo preferuje tą nawierzchnię. A co do Ruuda, nie wiem, nie oglądałem, ale jestem w głębokim szoku. Może jakis uraz czy coś bo nie chce mi się wierzyć że przegrał tak gładko. Teraz to już nie wiem kto może Grekowi zagrozić.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Fokina vs Fritz @ 2

Próbuję w kierunku Fritza z kilku powodów... myślę że na ten moment jest póki co półkę wyżej od Hiszpana i ma więcej atutów po swojej stronie aczkolwiek na tej nawierzchni być może nie będą tak widoczne, mimo wszystko uważam, że i tutaj to potwierdzi. Poza tym, jakoś nie przemawiają do mnie te zwycięstwa Hiszpana nad Djokoviciem czy podmęczonym Goffin'em .

Dimitrow vs Hurkacz @ 1

Ciężki mecz do typowania aczkolwiek skłaniam się ku Bułgarowi z racji tego, że nie jest to gracz jednowymiarowy i wiele potrafi, pod warunkiem że mu się chce i gra się klei a mam nadzieję, że w tym przypadku tak będzie i nie przejdzie obok meczu.

Sinner vs Zvarew @ Sinner wygra przynajmniej 1 set
No nie wiem czy Niemiec powinien być aż takim faworytem w tym spotkaniu. Gdyby nawierzchnia była twarda to może i tak lecz tutaj serwis nie będzie za każdym razem gwarantował łatwych punktów a Włoch w wymianach napsuje Niemcowi sporo krwi dlatego też myślę że to po prostu będzie mecz na styku i tego seta być może Włoch będzie w stanie ugrać.

Schwartzman vs Tsitsipas @ Schwartzman wygra przynajmniej 1 set
Podobna sytuacja co wyżej. Jakoś nie widzę tutaj gładkiego zwycięstwa Tsitsipasa, który broni tytułu. Myślę że Schwartzman ma sposób na Greka, potrafił z nim już wygrywać więc nie jest bez szans. Grekowi na pewno zależy bardzo by obronić tytuł a mecz ze Schwartzman' może być długi i wyczerpujący co za tym idzie w wymianach mam nadzieję że będzie brakować nieco cierpliwości i błędy zacznął na tym etapie już się pojawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
D 0

death51

Użytkownik
Młodzi gracze są nierówni zazwyczaj i potrafią zagrać 1 mecz taki łał, a następnie jak dziś z Fritzem, ale Fritz też jest dobry. Także czy ja wiem czy korda to taki szok, a co do Ruuda to tu akurat nw co się stało, dla mnie ruud był jedyną konkurencją dla Tsitsipasa, jak Alcaraz odpadł.
tak mlodzi gracze sa nierowni mozna to zobaczyc na przykladzie Alcaraza, doswiadczenie gora pamietajmy ze rok temu Fokina zaszedl daleko w tym turnieju w tym roku rowniez chce sie pokazac z dobrej strony :)
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
tak mlodzi gracze sa nierowni mozna to zobaczyc na przykladzie Alcaraza, doswiadczenie gora pamietajmy ze rok temu Fokina zaszedl daleko w tym turnieju w tym roku rowniez chce sie pokazac z dobrej strony :)
No wiesz nie chce mi się kłócić. Napisałem coś na podstawie swojej opinii jak i innych z długim stażem co to samo napiszą, jak jest jakaś dyskusja o wiek itp grę. A że raz na jakiś czas ktoś się trafi czyt. Alcaraz co utrzyma formę to dobrze dla niego. Też napisałem '' zazwyczaj'' a nie zawsze.
 
D 0

death51

Użytkownik
No wiesz nie chce mi się kłócić. Napisałem coś na podstawie swojej opinii jak i innych z długim stażem co to samo napiszą, jak jest jakaś dyskusja o wiek itp grę. A że raz na jakiś czas ktoś się trafi czyt. Alcaraz co utrzyma formę to dobrze dla niego. Też napisałem '' zazwyczaj'' a nie zawsze.
O co kłócić przecież zgadzam się z pańskim zdaniem, panie Ori. Pozdrawiam życzę zieloności na kuponach
 
M 928

majer04

Użytkownik
wydaje mi się że nawierzchnia w MC premiuje siłowo grających i serwujących zawodników( patrz djere-cressy, bublik- busta, hubert ws ceglarze) stąd wniosek że Fritz bedzie miał większe sznase w tym meczu niż hiszpańczyk :p który wygrał z przemeczonym goffinem i zardzewiałym djokiem ( chociaż meczy nie widziałem stąd mogę się mylić ) jednakże pamietam wystep Fritza tu w zeszlym roku z djokiem i grał bardzo dobry atakujący tenis
Post automatycznie złączony:

ale czy granie po 1.9 na Fritza to dobra inwestycja ? raczej nie jeżeli miałbym grać w jego stronę to zagrałbym łamaka przegra pierwszego i wygra mecz po kursie w okolicy 7@
 
Ostatnia edycja:
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Wczoraj to Rublev z Sinnerem nie umieli skończyć wymiany,także wolne korty.Tam jest morze i zatoka dosłwnie rzut kamieniem od kortów i z taka wilgotnością powietrza to nie może być szybko

pamietam wystep Fritza tu w zeszlym roku z djokiem i grał bardzo dobry atakujący tenis
W zeszłym roku Djokovic nie grał z Fritzem w Monte Carlo.Poszukałem i taki mecz w Monte Carlo był 3 lata temu - rok 2019.Djokovic wygrał 6-3 6-0 to nie wiem czy to był taki dobry atakujący tenis jak ledwie 3 gemy ugrał Jankes.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Rajeev Ram / Joe Salisbury - Puetz / Venus
Typ: Rajeev Ram / Joe Salisbury kurs: @1,86 Fortuna

Ćwierćfinałowe starcie pierwszego tysięcznika na mączce w tym roku. Spotkanie czołówki deblistów. Po jeden stronie siatki aktualny lider rankingu Brytyjczyk Joe Salisbury i druga rakieta świata, Amerykanin 38 letni Rajeev Ram. Obaj od wielu lat w ścisłym topie. Po przeciwnej stronie zagrają 34 letni Puetz (9 miejsce w rankingu), który na poważne granie wkroczył dopiero w wieku 32 lat i uznana marka, 34 letni Nowozelandczyk Venus (11 miejsce)
Ulubioną nawierzchnią utytułowanej party Ram/Salisbury jest nawierzchnia twardy. Korty w Monte Carlo chociaż są maczką, to należy zaznaczyć, że z uwagi na bliskość tej nadmorskiej miejscowości piłka chodzi szybka. Puetz/Venus to dosyć uniwersalni zawodnicy, którzy dobrze się czują zarówno na twardych jak i na miękkich nawierzchniach. Niejednokrotnie zdobywali już trofea, ale nie było to turnieje tak wielkie w jakich laury święcili Ram/Salisbury.
1/8 finału Ram/Salisbury przeszli błyskawicznie. W dokładnie 1h, nie tracąc żadnego swojego podania, rozprawili się z parą Behar/Escobar, czyli duetem typowo ziemnym.
Skuteczność 1 serwisu 84%,
Skuteczność 2 serwisu 67%,
Skuteczność 1 returnu 31%,
Skuteczność 2 returnu 56%.
Są to znakomite statystyki, które jasno pokazują, że czują się tutaj wyśmienicie i w końcu łapią swój rytm
Co innego para Puetz/Venus. Dopiero po tie-breaku uporali się z duetem Karacjew/Peers. Procenty podobne, ale dwa swoje gemy serwisowe już tak dobrze nie wyglądają.
Według mnie faworytami są Rajeev Ram i Joe Salisbury. To para o zdecydowanie większych możliwościach dysponująca znacznie mocniejszym serwisem i szerszym wachlarzem możliwości podczas wymian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +268
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Fokina - Dimitrov
Fokina 1,70

Można o nim powiedzieć, że miał szczęście przy wygranej z Djokovicem, bo nie znalazł się w rytmie meczowym oraz Goffinem tu w Monte Carli, bo był podmęczony 2 meczami na miejscu i turniejem w Marakeszu, w którym dotrwał do samiutkiego końca. Ale trzecia wygrana z rzędu z Fritzem, który trochę zaprezentował dobrego tenisa to już nie przypadek. W zeszłym roku Hiszpan krecziwał w ćwierćfinale z Tsitsipasem po 1. secie, gdzie było 5-7. Tak więc nawiązał wtedy walkę. Dziś jest w półfinale i ma do pokonania Dimitrova, który zagrał świetny mecz z Ruudem, ale już nieco słabszy z Hurkaczem, w którym bazował na jego niewymuszonych błędach przeplatanych zresztą z niezłymi zagraniami. Za Fokiną są tłumy siedzące na trybunach. Czuć tę chemię. Widać że się klei ta gra i wszystko niemal mu wychodzi. Za Dimą aczkolwiek też będzie widownia, bo to miejscowy. To nic. Moim skromnym zdaniem wyższy poziom i sportowe szaleństwo stoi po stronie Fokiny i to on bierze ten półfinał. Pozdrawiam.


Miejscami było jak w horrorze, ale się udało. Wygrał lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom