>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Miami (23.03.2022 - 03.04.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
miami.jpg


Miejsce: Miami, USA
Data rozgrywania: 23.03.2022 - 03.04.2022
Nawierzchnia: Hard (outdoor)
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: $9,554,920
Oficjalna strona turnieju: https://www.miamiopen.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23750-atp-entry-list-21-marzo-3-aprile-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/miami/403/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/miami/403/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
H. Hurkacz
Zwycięzcy debla 2021: N. Mektic / M. Pavic



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Jack Sock - Aleksandar Vukic | Sock @1,64

Unibet

Jack Sock ewidentnie wraca z początkiem obecnego miesiąca do poważnej gry. Po serii kontuzji pleców i dłoni, w Indian Wells wyglądał już prawie jak za swoich najlepszych czasów. Niegdyś największa nadzieja Amerykańskiego tenisa, dzisiaj już wiadomo, że z tej kariery można było wycisnąć przynajmniej dwa razy tyle. Natomiast jeśli nic nie dolega to potencjał jest dalej spory. W 1 rundzie IW zmielił wręcz Cerundolo 6:1 6:1, później mega dobry mecz z Tsitsipasem gdzie ugrał seta. Widzę tutaj zwyżkę formy Socka i staram się właśnie takie sytuacje wynajdywać. Z drugiej strony Vukić, gdyby ten mecz odbywał się 2 miesiące temu to na pewno stawiałbym w jego kierunku. Bardzo dobry początek sezonu na australijskim hardzie ale ostatnio bez przekonania. W Indian Wells druga runda podobnie jak Sock, ale przegrana z Munarem dość gładko. W Phoenix porażka z Altmaierem, z którym dosłownie przed chwilą Sock wygrał w Delray Beach. Nie jest to łatwy mecz do typowania, ale widzę tutaj przewagę Amerykanina jeśli chodzi o formę, motywację i czyste umiejętności. Oby tylko zdrowie pozwoliło, ale na taki duży turniej myślę, że jest przygotowany i kłopoty mogą pojawić się w 2 lub 3 rundzie jeśli chodzi o fizyczność.

Wynik: 6:4 2:6 6:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Nishioka-Gerasimov 1 @1.44

A to ja zaproponuje taki typ. W okolicach poludnia to byl kurs 1,3, ale ze zaczal rosnac to dubel lub trebel z tego zrobie. Nishioka nie dal rady zakwalfikowac sie do turnieju glownego Indian Wells i troche mnie tym rozczarowal, bo mial tam naprawde bardzo dobre wyniki w przeszlosci. Decydujaca runde przegral tam z Kukushkinem 2-6 6-7, niemniej jednak do tego tie-breaku w 2 secie mial wiecej szans i gdyby je wzial mysle, ze bylby faworytem gdyby mecz poszedl w dystans. Nie udao sie w IW, ale w mojej opinii sa szanse ze w takim razie bedzie lepiej w Miami. Nishioka i Nishikori maja nie tylko podobne nazwiska, ale obydwaj mieszkaja na Florydzie pod Miami, wiec licze, ze teraz Nishioce pojdzie lepiej niz w IW, bo jakies tam pozytywy widze.

Gerasimov gra mocniej, ale te korty w Miami maja podobna specyfike i tez sa wolne jak w IW. Zreszta przy kwalfikacjach do IW i meczu Pospisila z Gerasimovem wspominalem, ze to ten duet nie jest zbyt dobrym miejsce dla Gerasimova, bo Bialorusin nigdy nie wygral w turnieju glownym zadnego meczu w zadnym z tych dwoch turniejow. Raz ze malo tam wystepow zaliczyl, a dwa to starty w turniejach glownych dwukrotnie konczyly sie od razu porazkami w 1 rundzie lub nieudanymi kwalifikacjami rowniez dwukrotnie.

Roznica jest taka, ze Nishioka moze grac lepiej, a Gerasimovowi ciezko bedzie cos zmienic w mojej opinii. Ide w typ na zwyciestwo, bo mecze Nishioki to niejednokrotnie dreszczowce lub odwracanei losow meczow, wiec to zawsze ryzyko probowac podbic kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Jaume Munar - Elias Ymer | Munar -3.5 @1,90

Unibet


🎾 Jaume Munar - Elias Ymer | Munar @1,45

Unibet


Munar trafił z formą tutaj w USA idealnie. Mega gra w Indian Wells, gdzie nawierzchnia jest moim zdaniem trochę podobna. Przegrana dopiero w 1/16 finału z Fritzem, który ostatecznie wygrał turniej. I to po jakim meczu, tie break 3 seta, odłamując wcześniej świetnie przecież tam serwującego Amerykanina. Naprawdę grał bardzo dobrze, wchodził na woleja świetnie przygotowując sobie wcześniej akcje forehandem, nie widzę tutaj powodów dlaczego w Miami miałby grać gorzej. Tutaj warunki atmosferyczne będą dodatkowo mu pomagać. Jest w miarę wolno, wilgotność na poziomie 70%. Byłem na tych kortach na początku kwietnia i już ciężko się oddycha. Jest to bardzo specyficzny turniej gdzie przystosowanie do warunków ma ogromne znaczenie. Potwierdza nam to zeszłoroczny sukces Hurkacza, który obok mieszka i trenuje. Tyle wystarczyło aby odmienić jego grę diametralnie. Munar lubi tropikalne warunki, na codzień mieszkający na południu Hiszpanii, bardzo dobrze spisujący się w turniejach w Ameryce Południowej powinien mieć tutaj dużą przewagę nad Ymerem. Szwed nacodzień mieszka w Sztokholmie jest to ten z braci Ymerów, który zapowiadał się lepiej ale narazie to Mikael w karierze seniorskiej gra dużo lepiej. Zagrał fajne dwa mecze w Pucharze Davisa, ogrywając dwóch Japończyków Watanukiego i niebezpiecznego ostatnio Taro Daniela, ale już w Indian Wells mizeria. W dwóch setach ze słabym w ostatnim czasie Danielem Masurem i odrazu wyjazd. Duża przewaga formy, warunków i po prostu umiejętności na korzyść Hiszpana dzisiaj, dlatego gram i czyste zwycięstwo i typ z handi, że przełamie przynajmniej po razie na seta. Zobaczymy jak będzie, ja to widzę dzisiaj mocno w stronę Munara.

Niezbyt dobry mecz Munara, ale to jakie braki ma w grze przy siatce i na woleju Ymer to naprawdę ze świecą szukać w zawodowym tourze. Więc musiało się skończyć plusem.

Wynik: 7:5 6:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +788
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
S.Mochizuki M.Kukushkin 1 @4.10
2/10


Kwal. ATP Miami 17:30. Nie uważam tego typu za mega pewniaka, ale to value w mojej ocenie. Kurs @1.22 na Kukushkina? W dodatku z triumfatorem Wimbledon Jr z 2019? Troszkę przesada. Wczoraj niby Kukushkin ograł Albota, ale po męczarniach. Ja bym tego nie ujął w kategorii "Kukushkin wygrał" tylko "Albot przegrał". Pierwszy set Kazach spał, drugi orał do TB gdzie wygrał 9:7, no a w trzecim Albot padł psychicznie. Młody Japończyk wczoraj też grał bardzo przeciętnie, niby urwał pierwszego seta Rune (88.) ale to raczej było spowodowane dyspozycją rywala, który później skreczował. Na pewno kurs @4.10 wart gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Fajnie było by wymienić tenisistów i tenisistki, którzy mieszkają na Florydzie, czy ma ktoś taką listę?
Post automatycznie złączony:

Daniel Taro - Bjorn Fratangelo 1 set over 9,5 gema 1.82

Faworytem jest dobry w tym sezonie Taro, w pierwszej rundzie kwalifikacji pewnie pokonał Purcella 6-2 6-2, tutaj tez uważam, że wygra, ale po trudnym meczu. Jego rywal Fratangelo dobrze zagrał wczoraj mecz, wygrał pewnie z Clarke 6-2 6-1 , który nie miał żadnego break pointa, więc widać, że dobrze się tu czuje, w poprzedniej edycji turnieju w Miami przeszedł kwalifikacje i doszedł do II rundy, gdzie przegrał dopiero z Sonego po zaciętym meczu 4-6 6-7 (5). Uważam, że Fratangelo będzie groźny dla Daniela a w I secie zobaczymy przynajmniej 10 gemów.
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Kokkinakis-Gasquet 1 @1.5

Gasquet swietnym tenista byl, ale juz nie jest tym tenisista co kiedys i zmierza juz ku zakonczeniu kariery, dwa sezony ostatnie slabe, wiec ciezko mu bedzie tu cos zdzialac. Kokkinakisa tez meczyly kontuzje przez dwa ostatnie lata i jak cos zaczynal to konczylo sie to przerwa.Mimo wszystko dobrze zaczal ten rok wygrywajac turniej w Auckland 2, wiec ten seozn to kolejna nowa karta do zapisania.

Plusy za Kokkinakisem: udane kwalifikacje, gdzie wczoraj na swoim serwisie stracil ledwo 6 czy 7 punktow (tylko 2 na pierwszym), zdecydowanie woli ten turniej w Miami wlasnie Kokkinakis, gdzie zaliczyl takie zwyciestwo ktore jest ozdoba jego kariery nad Federerem.

A ogolnie to mam wrazenie, ze z Kyrgiosem, ktory ma dzika karte moga sobie teraz sprobowac zaatakowac singla- Kyrgios juz to zrobil w IW, a teraz przydaloby sie cos lepszego w wykonaniu Kokkinakisa, stad daje mu wieksze szanse. Na pewno moga sobie teraz popajacowac od strony towarzyskiej z Kyrgiosem w Miami, a przy okazji cos ugrac i zasilic swoj stan konta bankowego.

Altmaier-Wolf 2 @1.6

Tu od razu przyklepalem ten typ z rana na jutro z kolei. Ten typ wydaje mi sie pewniejszy, ale grany jutro. Jeffrey Wolf notuje zdecydowanie zwyzke forme. W IW byl bliski ogranai Bautisty, a tu kwalifikacje pokonal bez problemu. Wolf to tenisista fryzura przypominajacy troche legende amerykanskiego tenisa Jimmy'ego Connorsa. Wolf co prawda nie jest silowo grajacym tenisista, ale na kortach w IW i Miami moze zaszalec. Mysle, ze ten mecz Amerykanin skasuje i juz. Altmaier ma z koeli duzo wiecej sily, ale nie radzi sobie tak dobrze na wardych nawierzchniach jak na cegle, chociaz startuje i probuje. W mojej opinii Wolf go przeciagnie w tym meczu i wygra, bo to z czasem Amerykanin powienien grac lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +443
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Marton Fucsovics - Marcos Giron | Giron @2,02

Unibet

Tutaj obserwując obu graczy w ostatnim czasie mam swój typ na Amerykanina. Dla Fucsovicsa im szybsza nawierzchnia typ lepiej, męczy się potwornie jeśli nie skończy wymiany w max 3 uderzeniach. Jak już pisałem wielokrotnie oba tegoroczne turnieje Indian Wells i Miami to nawierzchnia na której można trochę poodbijać. Nie jest to ten klasyczny amerykański beton. Giron potrafi przebijać i uważam że stylowo sprawi tutaj Węgrowi bardzo duże problemy. Ale ważniejszym czynnikiem dla tego typu wydaje mi się pogoda. Marton pokazał w Indian Wells jak tragicznie nie radzi sobie przy silnym wietrze. W meczu z Mcdonaldem, robił jakieś koszmarne błędy nie potrafił zamknąć seta przy 5:4 i swoim serwisie. Ostatecznie przegrał w dwóch setach i bardzo ważny okazał się tam silny wiatr. Dzisiaj w Miami może wyjątkowo trochę popadać, ale po południu zapowiadane są silne wiatry w porywach do 60km/h. Mecz tych panów nie przed godziną 14 więc chyba wpasuje się idealnie, jeśli nie będzie za mocno przerywał deszcz. W takich warunkach widzę tutaj solidny handicap w stronę Girona, który dużo lepiej utrzymuje piłkę w korcie. Po tym co widziałem w IW to Fucsovics w takich warunkach mógłby przegrać z każdym. Ponadto jest po prostu w słabej formie, jedno zwycięstwo na ostatnie 5 spotkań to dużo poniżej oczekiwań. Giron też odpadł w pierwszej rundzie z Musettim, ale w takich warunkach myślę, że poradzi sobie lepiej. H2H jeszcze się nie rozpoczęło, ale można dużo wywnioskować po ostatnich meczach Węgra i ja to widzę właśnie dzisiaj jako kolejną porażkę.

fucsovic.jpg
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Kukushkin- van de Zandschulp 1 @3.45

Z serii dziwne typy na pierwszy rzut oka, ale ... . Kukushkin dobrze z reguly czuje sie w Stanach i jego najrowniejszym szlemem jest US Open. Kazach slabiutki tametn rok, nie jest mlodzieniaszkiem, ale gdy on zlapie rytm to naprawde potrafi ogrywac bardzo dobrych graczy. Dwa razy pokonywal kwalifikacje i na IW i teraz w Miami. Forma idzie do przodu. Holender van de Zandschulp dobry turniej w Indian Wells, ale to nieraz sie odbija slabszym nastepnym turniejem. Zandschulp bazuje na podaniu i atakowaniu do przodu, ale moze z tym nie byc tak latwo, a licze ze Kukushkin zlapie swoj rytm. Ten kurs wydaje mi sie gruba przesada, bo tak naprawde kazdy tenisista z setki moze wygrac z kazdym i decyduja glownie detale pokroju przygotowanie czy ogranie, zaryzykuje tu pelna pule dla Kukushkina, gdyz takie zestawienie kursow, gdy na przeciwko nie staje Djokovic czy Nadal w znaczacym turnieju to jest przesada niezaleznie od pary meczowej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1199
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Otte-Monfils (-2,5 gema) 2 @1.45

Monfils i Svitolina to chyba zamienili sie rolami w tym sezonie. Monfils byl tragiczny caly ubiegly sezon az do USO, a ten ma bardzo dobry. Natomiast Svitolina ubiegly sezon miala wzglednie dosc dobry, a ten ma tragiczny poki co. Moze to jakas zorganizowana akcja, mowiac przesmiewczo.

Monfils dawno nie wystepowal w Miami i ostatni raz goscil tu w ... 2016 roku, a wiec gdy turniej jeszcze rozgrywano w Key Biscane przed zmiana lokalizacji. Sadze, ze jeszcze Monfils powinien miec cos w baku po Indian Wells, gdzie dotarl do 4 rundy. Tam zdemolowal go Alcaraz, ale wczesniej Monfils pokonal Medvedeva i Krajinovica, takze jest w miare dobrze z forma.
Uwazam, ze moze to byc jakies wyzwanie dla Monfilsa, poniewaz nie mial on okazji grac jeszcze na kortach Miami Gardens. Otte bedzie bardzo dobrze serwowac, ale Monfils jest w stanie returnowac na dobrym poziomie i licze, ze wyjdzie z tego meczu zwyciesko.
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Shapovalov-L.Harris 1 @1.5

Postawie tu na Shapovalova. Obydwaj zawodnicy spotkali sie w ubieglym sezonie dwukrotnie i dwa razy lepszy byl Harris, ktory ogolnie zanotowal bardzo dobry wtedy sezon i progres. Pierwsze spotkanie mial miejsce na bardzo szybkich kortach w Dubaju i to wtedy byl przelomowy turniej Harrisa, ktory znalazl sie w swoim pierwszym finale ATP Tour. Drugie spotkanie mialo miejsce na USO Open i Harris wygral 3-0 i to wtedy byl zdecydowanie najlepszy okres gry Harrisa w tamtym sezonie, ktory gral wtedy fantastycznie docierajac do cwiercfinalu USO.
Ten sezon zaczal sie z duzymi problemami i wyniki tenisista z RPA bardzo slabiutkie do teraz, jest poprawa, ale sadze ze jeszcze Harrisowi brakuje do tego optymalnego poziomu, a rywala na przeciez bardzo wymagajacego. Ogolnie bardziej mi sie podoba tendencja Shapovalova w Miami niz na Indian Wells i wydaje mi sie, ze moze tu Kanadyjczyk o rosyjskich korzeniach zagrac lepiej. Chyba pora odwrocic zla karte i pokonac w koncu Harrisa, co powinno byc czynnikiem motywujacym.

Majchrzak-Bautista A. 2 @1.25

A tutaj podrasuje to typem na Bautiste. Tutaj akurat jak na dloni Bautiscie duzo lepiej gra sie w Miami niz na Indian Wells. Od kiedy przeniesiono turniej do Miami Gardens Hiszpan zaliczyl cwiercfinal i polfinal i jestem prawie przekonany, ze po mniej udanym wystepie w ubieglym turnieju Bautista bedzie grac lepiej. Majchrzak jakis dobry poziom ustabilizowal w tourze, ale zmotywanego Hiszpana tutaj nie ugryzie w mojej opinii. Moze by tu cos pokombinowac pod hc gemowy, ale typujac czysto zwyciezce to wydaje mi sie, ze Bautista jest jak najbardziej slusznym faowrytem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Yoshihito Nishioka - Daniel Evans | Nishioka +1.5 seta @1,61

Unibet

To jest jeden z tych meczów, gdzie dużo podpowiada nam H2H. 3 mecze bezpośrednie, 3 wygrane Nishioki i 3 wygrane na twardych nawierzchniach oraz dwa z tych meczów w USA. Pozostały jeden na Australian Open. Nie pasuje Evansovi to przebijanie Japończyka i trudno przypuszczać, żeby tutaj nagle wygrał gładko. Fajnie zaprezentował się w Indian Wells z Nadalem dlatego nie gram czystego Nishioki ale tutaj seta powinien spokojnie ugrać swoim stylem. Co ważne już się tutaj mocno rozegrał wygrał mecze z Gerasimowem, groźnym Eubanksem i Gomezem. Evans zagra tutaj pierwszy mecz i nie sądze żeby to była łatwa przeprawa dla niego.



🎾 Pedro Martinez - Christian Garin | Powyżej 22.5 @2,00

Unibet

Specjaliści od dziwnych wyników, powrotów itp. Moim zdaniem bardzo zacięta para. Ostatni mecz tej dwójki mogliśmy obserwować w Australii gdzie mieliśmy pięciosetówkę. Grali ze sobą 3 razy i tylko raz mieliśmy wynik do zera, gdzie Garin wygrał 2:0 w Bastaad. Teraz Chilijczyk bez formy, nie grał w IW więc lekkim faworytem wydaje się Hiszpan, ale nie jest to zawodnik, który utrzyma mega wysoki poziom przez cały mecz i zdmuchnie tutaj z kortu biegającego Garina. Jeśli Christian wyjdzie tutaj 100% zdrowy to będzie walka o każdy punkt i sądzę, że ani jeden ani drugi nie weźmie tego meczu łatwo. Wolę zagrać overa tutaj niż w kierunku któregoś z zawodników bo wszystko może się zadecydować w końcówce.
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Kyrgios (-3,5 gema)-Fognini 1 @1.48

Kyrgios gra najlepszy tenis od dawna. Australijczyk dostal dzika karte do Indian Wells, a teraz do Miami i jest dobrze przygotowany. W IW przegral w 3 setach z Nadalem, a trzeba pamietac, ze serowal tam by wygrac 1 seta, a na konferencji mowil ze ile tam razy rozgrywal w tym gemie pewnien punkt (kto ogladal to bedzie wiedziec ktory). Kyrgios powinien tu spotkac sie z jakims czolowym zawodnikiem. Ogolnei jak wspominalem, daja teraz popis razem z Kokkinakisem i w singlu i deblu (wczoraj mecz deblowy wygrali walkoverem). Priorytetem jednak jest korzystanie z tego co sie ma i wynik w singlu, a u Kyrgiosa jest sila, return, atak do przodu. Nie wytrzyma Fognini tego bombardowania. Od siebie zaproponuje taki typ, ktory jest kombinacja w miare rozsadnego kursu i bezpiecznego handicapu, chociaz moze ktos zaryzykuje wiekszy nie bawiac sie w zachowawczosc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +460
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kyrgios od początku drugiego seta bawił się w równy mecz z Fogninim, by przy stanie 4:4 zagrać 8 zwycięskich punktów pod rząd. Co się stało że ten sam Kyrgios, który się marnował ostatnie kilka lat zaczął tak grać?
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
inkub1986 jakub-sitarski

Prosta sprawa. Wychodzi na to, że znalazł miłość swojego życia i to mu dało kopa motywacyjnego do ciężkiej pracy. Ten sam casus co Monflis jak zaczął się spotykać ze Svitoliną.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Kyrgios od początku drugiego seta bawił się w równy mecz z Fogninim, by przy stanie 4:4 zagrać 8 zwycięskich punktów pod rząd. Co się stało że ten sam Kyrgios, który się marnował ostatnie kilka lat zaczął tak grać?
Może dziewczyna pomogła, bo odkąd pokazuje się z nią, to nagle gra swoje :O
Monfils gra dobrze, a Svitolina jak wrak w porównaniu do tego co grała przed związkiem
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Oby Kyrgios gladko ogral Sinners, bo to Co zrobil Carreno to masakra.5 gemow z rzedu przegrac w trzecim secie, do tego 5 pilek meczowych niewykorzystanych, nie pierwszy raz pseudo grajek z Hiszpanii odwala taki cyrk a nikt sie tym nie interesuje.Z nishikorim kiedys tez ladnie odwalil, masakra.Czlowiek glupi pcha sie w ta bukmacherke,ktora jest tak metna jak bagno.
 
Pablito91 477,1K

Pablito91

Użytkownik
Jakie propozycje na dziś? Ja mam luźne przemyślenia.
Na pewno Kyrgios. Ostatnio mega forma. Sinnera praktycznie nie powinno już tutaj być a jednak jest. Ale myślę, że limit szczęścia już wyczerpał. Zarówno w pierwszym jak i w drugim meczu obronił kilka piłek meczowych, ale na dzisiaj to już koniec. (-)

Drugi typ to Alcaraz. Tsitsipas pomału wraca do gry na Topie, ale myślę że dzisiaj jeszcze na Alcaraza to za mało. Nie ma tutaj Nadala i Djokovica, więc jest jednym z kandydatów do końcowego triumfu. (+)

Hubert też myślę, że ogarnie dzisiaj mecz. Harris wczoraj ledwo ledwo z Japończykiem. Gdyby nie serwis, który praktycznie co gem go ratował to pewnie by przegrał. W tym meczu TB również wydaje się pewnym typem. (++)

Medvedev-Brooksby(-) szkoda, bo pierwszy set był wyrównany i równie dobrze mógł go wygrać.

Bardzo podoba mi się młody Amerykanin. Jeżeli dalej będzie szedł tą drogą to może wkrótce namieszać w czołówce. To co wczoraj pokazał w 3 secie z Agutem to szacun. Z 0-4 na 6-4 wow. Myślę nad jakimś handicapem w jego stronę. Co prawda serwis to nie jest jego najmocniejsza broń, ale wymiany to już i owszem. Medvedev ostatnio jakoś obniżył loty. Myślę że handicap +5.5 w stronę Amerykanina powinien wejść.

Zverev(+), Tiafoe(-) powinni wygrać swoje mecze.

No i dwa mecze, które nie wiem jak się skończą.
Fritz z Kecmanovicem. Panowie spotkali się w IW i góra był Fritz, który zresztą wygrał cały turniej. Kecmanovic złapał jakąś formę życia bo gra ostatnio fantastycznie. Myślę, że przynajmniej seta powinien ogarnąć.(+)

Ruud vs Norrie. (+)
Przyznam szczerze, że nie przepadam za tenisem Norriego. Dziwny styl gry prezentuje. Ale jest dość skuteczny. Bardzo dobra forma w tym roku. Na nawierzchni ziemnej Ruud byłby zdecydowanym faworytem. Chociaż tutaj w Miami również wygląda dobrze. Bilans pomiędzy nimi to 2:0 dla Norwega. Mysle, że on wygra w 3 setach.

//E: ruud ładnie ogarnął w 2 setach :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +743
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dobra, ze turniej już się kończy, to jak przemyślenia do meczu Hurkacz -Alcaraz?
Wczoraj oglądałem mecz Alcaraza i ledwo co go wygrał, ale to była chyba zasługa życiowej gry Kacma, a co do Hurkacza, ktoś oglądał mecz z Ruskiem, czy on był tak dobry, czy Rusek tak słaby?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom