>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sousa J. - Donaldson J. Powyżej 21,5 ::: 1,73 ::: 1/3
Krajinovic F. - Paire B. Powyżej 21,5 ::: 1,75 ::: 1/3
Pospisil V. - Cilic M. Powyżej 21 ::: 1,77 ::: 1/3
Del Potro J. -1,5 seta ::: 2,16 ::: 1/3
Raonic M. -1 gem ::: 1,81 ::: 1/3

Chardy J. - Dimitrov G. Powyżej 22 ::: 1,81 ::: 1/3
Chardy J. +1,5 seta ::: 1,93 ::: 1/3

Isner J. - Youzhny M.
Youzhny M. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3
H2H 1:2 z dawnych lat i wydaje mi się, że Isner jest bardzo daleki od swojej optymalnej formy. W tym roku tak naprawdę jeszcze nic nie pokazał, porażka goni porażkę. Jego główny atut czyli serwis kuleje, chociaż gra u siebie to na pewno nie można mu ufać.
Youzhny też najlepsze lata ma za sobą, ale tutaj zaliczył już 2 zwycięstwa, w tym jedno nad kolejnym serwismanem Mullerem. Nie jest to peffunia, ale set w moim mniemaniu jest spokojnie w zasięgu Rosjanina.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Poki co to tylko WTA wchodzi bo Sousa trooche cienko :/ Isner ostatnio podczas meczu lapal sie za pachwine , chwile opuszczał kort . Podpisuje sie pod typem kolegi u góry.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Poki co to tylko WTA wchodzi bo Sousa trooche cienko :/ Isner ostatnio podczas meczu lapal sie za pachwine , chwile opuszczał kort . Podpisuje sie pod typem kolegi u góry.
Nie tylko za pachwinę, ale też kolano mu dolegała. Tak się zanosiło w 3 secie ale Vesely się szybko połamał i Isner postanowił dociągnąć Może być krecz jeśli Mikhail go przyciśnie...
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Zdecydowanie popieram granie na Rosjanina. Mikhail ma bardzo dobry bilans z graczami opierającymi grę na serwisie. Jest świetny technicznie, z głową rozrzuca ich po korcie, i czeka cierpliwie na szanse, gdy tych opuści serwis. Isner nijaki w tym sezonie, serwis zawodzi, rozdaje sporo bp, do tego jak piszecie szwankuje zdrowie.
Typ Szakala wydaje się bezpieczny, a kurs świetny.

I nie zdziwiłbym się jakby dziś Kei zaskoczył. Na papierze niby wszystko przemawia za Delpo, ale on juz ostatnio narzekał na plecy, wygrał IW, może tutaj delikatnie odpuścić jeśli Kei będzie mocno naciskał.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Berdych-Tiafoe 1 @ 1.37

To ja na jutro wymyslam Tomasa Berdycha po kursie za ktory co niektorzy mnie &quot;kochaja&quot;. Berdych ogolnie blyszczy w dwoch Mastersach ATP 1000 (tj. Miami i Paryz). Berdych sie nie napalal w tym sezonie na Indian Wells, przegral z Chungiem po dosc dobrym meczu, ale w sumie zagral tylko tam dwa mecze.
W Miami to jednak calkiem inna historia, Czech zagra tutaj jeszcze lepiej. Bilans Berdycha w Miami 33-12, co jest statystycznie najlepszym wynikiem Czecha wsród turniejow rangi ATP 1000. Ogolnie Berdych od nie schodzi tutaj od 5 sezonow ponizej cwiercfinalu, a byl tez jeszcze wczesniej finalista.
Ja wiem, ze Tiafoe ostatnio blysnal, poniewaz wygral w Delray Beach i tutaj w Miami tez ma chrapke na dobry wynik. Tiafoe pokazal charakter w meczu z Edmundem, bo dla obydwu byl to mecz z typu &quot;must-win&quot; po szybkich porazkach w Indian Wells. Ale to jest jednak turniej zbyt wysokiej kategorii i to od razu faworyzuje Berdycha. Tiafoe ma niezle liczby na serwisie jesli idzie o ilosci asow ostatnimi czasy. Berdych mial w meczu z Nishioka duzo mnie, ale Czech oddal na 1-szym serwisie Japonczykowi, ktory przeciez opiera swoja gre na returnie tylko 3 punkty i niewazne, ze Nishioka jeszcze nie doszedl do optymalnej formy po dosc dlugiej przerwie. W kzdym razie jesli Tiafoe nie zagra tenisa swojego zycia (chyba ze taki obecnie wlasnie gra) to bedzie ciezko mu wygrac.
Wydaje mi sie, ze Berdych moze odegrac w tym turnieju duza rola. Nie ma Federera, Djokovic jest cieniem samego siebie poki co, Nadal i Murray w ogole nie wystartowali. Del Potro jest w innej czesci drabinki...
Musze napisac, ze jest to typ kombinacyjny, bo jak nie wejdzie to pozniej znowu wyjdzie jakis filozof i bedzie powtarzac w kolko, ze przegralem singla po 1.3, bo oni zawsze wiedza lepiej kto jak zagral.
A. Zverev-Ferrer 2 @2.45

A tutaj bym szedl w niespodzianke. Kursy na pewno zachecaja. Argumentacja jest podobna. Ferrer w Miami praktycznie zawsze grywal dobrze i byl znaczaca postacia na przestrzeni swoich wystepow. Jak wspominalem przy meczu Ferrera z Donskoyem, swego czasu Ferrer mial tu pilke meczowa na wygranie calego turnieju w meczu z Murrayem.
Ferru gra calkiem niezle, w Indian Wells zagral zaciety mecz z del Potro. Zverev musialby sie odgryzc po slabym wystepie w Indian Wells, ale nie jestem pewny formy Niemca. W meczu z Medvedevem Zverev mial relatywnie slaby wygrany procent punktow przy 2-im podaniu, a Ferrer przeciez moze zrobic jeszcze wieksza krzywde. Hiszpan na pewno zostawi serce na korcie, a ze moze byc to wyrownany mecz, to moze szala zwyciestwa przechyli sie na korzysc Ferrera.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Berdych - Tiafoe 2 @ 3,2 Fortuna ✅ Big Foe w tie-breaku trzeciego seta prowadził 3/0 ( co prawda net dwa razy pomógł) i utrzymał do końca. Jest zdecydowanie lepiej przygotowanie fizycznie od Kokkinakisa.
Gram dziś dwóch &quot; młodych gniewnych&quot;. Dość ryzykownie przyznaję. Big Foe mnie nie zawiódł choć stał pod ścianą w meczu z Edmundem, który do 5/4 w 3 secie nie stracił serwisu i serwował na mecz. Było po 30 i dwie piłki wygrał Tiafoe. To jest głowa na TOP 10. Można powiedzieć miał szczęście, może tak...Jednak w lutym w jednym turnieju wygrał kolejno z Ebdenem, Del Potro, Shapovalovem, Chungiem, Gajowczykiem w ATP 500.
To już nie było szczęście. Mając 20 lat to duży wyczyn. Oczywiście młodość ma swoje prawa, musi jeszcze nabrać doświadczenia, ale jest to bardzo groźny zawodnik. Berdych bardzo mocny rywal (13 obecnie) z bardzo równą grą, stabilną dla mnie osobiście nudną ( tu wpadam w pułapkę sympatii co jest oczywiście błędem). Domu nie stawiam, samochodu, pensji też , więc przeżyję jak wtopi. Upatruję tu szansę dla Big Foe w strefie mentalnej co jest według mnie słabą stroną Berdycha w ich porównaniu. Jeśli młody przyciśnie Tomasa ten umie wyciągnąć rękę do rywala i trzepać się jak młody. Na to liczę.
Verdasco- Kokkinakis 2 @ 2,22 Fortuna W 3 secie 3/1, swój serwis i piłka na 4/1 a połamany. W tie-breaku 3/0 i swój serwis a w plecy 4/7. Byczek Fernando za mocny na młokosa...
Stary wyjadacz z młodzieżowcem. Co ich różni? Stan konta, doświadczenie ranking. Wszystko na korzyść Hiszpana. A dla mnie fakt jest ważniejszy! H@H z Federerem- Verdasco 6/0 a Federer- Thanasi 0/1. Mała różnica a wiele mówi. Młody pauzował rok przez kontuzję barku, potem jeszcze drobne kontuzje. Przez ten czas nabrał pokory i wyjście na kort po takich problemach w młodym wieku musi być dla niego świętem. Co do Fernando multimilionera to może zagra dobrze może źle, kto to wie? U młodego też ryzyko, że w euforii po wygranej z Rogerem zagra słabiej. Myślę, że mecz z małym wskazaniem na Australijczyka, który musi budować ranking ale jest na fali i dużą pewnością gry po ważnym zwycięstwie. Tutaj to będzie jego 5 mecz (set stracony z Federerem) rozłożony na cały tydzień. Powodzenia!
AKO 7,10 Stawka bez szaleństw.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Anderson win @ 1,55+20proc Unibet✅
Ja tutaj idę w stronę Kevina. Co jak co ale to obecnie jeden z najbardziej solidnych tenisistów, który rzadko kiedy olewa sprawę w przeciwieństwie do Ciliciow, Dimitrovow czy innych. W każdym jego meczu widzę zaangażowanie. Wiadomo jaki ma serwis ale i biegać oraz.returnowac potrafi jak na dwumetrowca. Podczas IW odpadł z Borna ale wiemy jaki to był.dla Chorwata turniej. Anderson ma duże szanse zajść tutaj bardzo daleko bo ma drabinkę wyczyszczona z federera i spokojnie półfinał tutaj ma w zasiegu. Karen nie jest oazą regularności i na pewno większe.doswiadczenie oraz potęga tie breaka gdzie Kevin jest krolem,każe mi stawiać na Niego. Gram z bonusem unibeta więc tak jakby był kurs 1,7, chyba warto.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hej, a co sądzicie o Johnson-Carreno Busta?
Wielu ma Johnsona za słabego zawodnika, a przecież niedawno był na 21 miejscu w rankingu. Jak serwis siedzi to potrafi kończyć z forhendu jak mało kto. Z tym, że on z nikim poważnym dawno nie wygrał tak naprawdę. Może to dzisiaj jest taki dzień? Co mnie skłoniło do zastanowienia? Kursy. No bo jak patrzymy na jednego i drugiego i ich wyniki ostatnie to ja widzę kurs na Carreno-Buste coś koło 1.60, a nie tak mocno wyrównane.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Hej, a co sądzicie o Johnson-Carreno Busta?
Wielu ma Johnsona za słabego zawodnika, a przecież niedawno był na 21 miejscu w rankingu. Jak serwis siedzi to potrafi kończyć z forhendu jak mało kto. Z tym, że on z nikim poważnym dawno nie wygrał tak naprawdę. Może to dzisiaj jest taki dzień? Co mnie skłoniło do zastanowienia? Kursy. No bo jak patrzymy na jednego i drugiego i ich wyniki ostatnie to ja widzę kurs na Carreno-Buste coś koło 1.60, a nie tak mocno wyrównane.
Fajna promocja ten kurs na Bustę ????
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Pamiętaj, że buki zawsze wiedzą więcej :p może i tym razem jest coś na rzeczy, że taki kurs...
Nie ma nic na rzeczy. Kursy takie, bo mecz jest w Stanach, Johnson wygrał z Mannarino i może H2H.
Natomiast każdy wie jakim graczem jest Johnson, serwis i je*banie forehandem z całej siły. Busta returnować potrafi, gonić po korcie Johnsona, ustawiać wymiany i tak dalej również.
Busta 2:0 WEDŁUG MNIE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mradam 388

mradam

Użytkownik
Anderson win @ 1,55+20proc Unibet
Ja tutaj idę w stronę Kevina. Co jak co ale to obecnie jeden z najbardziej solidnych tenisistów, który rzadko kiedy olewa sprawę w przeciwieństwie do Ciliciow, Dimitrovow czy innych. W każdym jego meczu widzę zaangażowanie. Wiadomo jaki ma serwis ale i biegać oraz.returnowac potrafi jak na dwumetrowca. Podczas IW odpadł z Borna ale wiemy jaki to był.dla Chorwata turniej. Anderson ma duże szanse zajść tutaj bardzo daleko bo ma drabinkę wyczyszczona z federera i spokojnie półfinał tutaj ma w zasiegu. Karen nie jest oazą regularności i na pewno większe.doswiadczenie oraz potęga tie breaka gdzie Kevin jest krolem,każe mi stawiać na Niego. Gram z bonusem unibeta więc tak jakby był kurs 1,7, chyba warto.
Popieram w 100%, Kevin jest chyba jednym z pewniejszych zawodników do obstawiania.
Uważałbym z graniem na Coricia. Owszem młody w formie, ale Skarpeta zaczyna grać nieźle. Borna w ostatnim meczu z Mayerem bronił dużo bp, ogólnie kilka razy stał na krawędzi i ten mecz mógł pójść w obie strony. Mój typ to over 22.5 gema @1.79 w Fortunie.
Popieram też typy na Ferrera może niekoniecznie zwycięstwo, ale jakiś handicap oraz zwycięstwo Berdych do ako.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Przyznam że 2 ostatnich meczów Johnsona nie widziałem, ale jak sobie przypomnę mecz z Kukuszkinem w finale Irving to złamanego grosza bym na niego nie postawił. Jakaś jedna &quot;niby&quot; błędna decyzja sędziego i chodził cały mecz obrażony... Ja już wczoraj pograłem Buste po 1.95, zobaczymy jak będzie, może się przejadę ale nie sądze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Przyznam że 2 ostatnich meczów Johnsona nie widziałem, ale jak sobie przypomnę mecz z Kukuszkinem w finale Irving to złamanego grosza bym na niego nie postawił. Jakaś jedna &quot;niby&quot; błędna decyzja sędziego i chodził cały mecz obrażony... Ja już wczoraj pograłem Buste po 1.95, zobaczymy jak będzie, może się przejadę ale nie sądze ????
A gdzie masz taki kurs na Buste? 1.95 to jest na Johnsona.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
A gdzie masz taki kurs na Buste? 1.95 to jest na Johnsona.
Wczoraj na fortunie, początkowo jak tyle co wystawili to było nawet bodajże 2.05 na Buste. Ogólnie to zauważyłem że na tej fortunie to często takie kursy z dupy dają na początku i dopiero dzień później wszystko sie stabilizuje i leci w dół. Tak samo Ferrer bodajże 2.60 &gt; 2.37. Czasem można niezłą promocję złapać.
 
D 706

don1

Użytkownik
Dziś gra 4 Amerykanów. Mecz Tiafoe nie tykam. Skupie się na trzech pozostałych Amerykanach. Pierwszy mecz Steve Johnson kontra Busta. Dla mnie faworytem jest Hiszpan. Lepszy czysto technicznie. Wszystko będzie zależeć od dnia serwisowego Amerykanina. Jeśli będzie kąsał Busta się będzie męczył jeśli natomiast słabo będzie wyglądał na serwisie to Busta go zje, bo Steve nie ma backhandu. Więc dla mnie lepiej pograć na Buste niż liczyć na dobrą dyspozycję serwisową Stevego.
Kolejny pojedynek to również serwis man Sam kontra młody Kanadyjczyk. Sam z Albotem pokazał, w pierwszym secie niezbyt dobry tenis. Trochę się pomęczył. Shapo z Troickiem trochę kabaretowy pojedynek. Ale już w następnej rundzie gładko ogram Dzumhura. Znowu wszystko będzie zależeć od dyspozycji Sama na serwisie. Bo Kanadyjczyk jest piekielnie zdolny i utalentowany. Dla mnie po takim kursie warto grać Shapo.
Teraz kilka słów o Coricu oraz Socku. Sock na IW grał bardzo dobrze. Tutaj w Miami trochę szybciej jest i już z Mayerem miał duże problemy. Sock potrafi grać. Mial kiepski początek sezonu, ale może u siebie coś pogra. Na pewno będzie grał agresywnie. Coric będzie miał ciężko bronić.Ale wszystko będzie zależeć od dyspozycji Socka. Ja tu widzę niespodziankę skarpeta mimo, że ma serwis potrafi coś pograć z głębi kortu. Lekko w stronę Socka.
W sumie to dziś Amerykanie mogą mieć czarny dzień w Miami. Ciekawe jak będzie ???? ?
 
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Kolejny dzień,więc trzeba coś zagrać.. Ładna pogoda to i humor lepszy wiec oby i w Miami dziś poszło po mojej myśli
Pierwszy mecz który chce dać to K.Anderson-Chaczanow.. Jak dla mnie nie widzę innego rozwiązania niż zwyciestwo Kevina.. Gość jest równy, dobry serwis , nie gwiazdorzy..Uwazam,że przy odrobinie szczescia moze ten turniej &quot;wziąć&quot;..
K.Anderson win ; kurs 1.55++
K.Anderson 2:0 ; kurs 2.3--
K.Anderson -2.5 gemow ; kurs 1.84++
Mam chrapke na Kyrgiosa lecz to jest troche loteria z tym panem po mojemu ...

Rowniez gram Coricia , podoba mi sie chlopak i pomimo przegranego seta zdołał odwrocic losy meczu bodajże z Cuevasem..Jest w gazie myśle , ze Sock nie zatrzyma go pomimo publiki..
Coric win ; kurs 1.67++
Ov.22.5 ; kurs 1.84++
1 ser over 9.5 ; kurs 1.65++ .. Powinien byc to dosyc wyrownany pojedynek...
Do tego ja gram w strone Busty.+++. Reszte pomysle potem bo na trening spieszno.. Powodzenia wszystkim , z fartem
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kyrgios N. - Fognini F.
Fognini F. +1,5 seta ::: 1,77 ::: 1/3
Ciężko jest zdecydować w takim meczu co lepsze handicap setowy czy gemowy. Kyrgios bazuje na serwisie, często gra tie-breaki patrząc na jego wyniki. W 1 rundzie Lajovic więc żaden przeciwnik, teraz ktoś o wiele sprytniejszy, cwańszy na korcie, lubiący wyzwania.
Kyrgios to zawodnik z potencjałem na szlema... jak Raonic. Kto wie czy nawet nie wygra turnieju Masters, bo groźny to on na pewno jest, ale czy ufać mu po takich kursach? Moją opinię do młodych zawodników znacie doskonale, ciężko ich wyczuć w pierwszych fazach turnieju.
Za to Włoch rok temu zaliczył tutaj półfinał, w Ameryce Południowej przytulił nawet kolejny tytuł na mączce dość niedawno. Widać, że trzyma dobrą formę od początku sezonu. Ja tu widzę 3 sety, bo Kyrgios też rok temu tutaj zagrał morderczy 3-setowy z 3 tiebreakami mecz z Federerem.
Wynik: 2:0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA), twarda
Godzina: 17:00
Spotkanie: Steve Johnson - Pablo Carreno Busta
Typ: 2
Kurs: 1,74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy. Po drodze do tego etapu Johnson wygrał najpierw z Dominikańczykiem Estrellą 2-0 (6-3 , 6-3) a następnie pokonał Francuza Mannarino 2-0 (6-3 , 6-3). Hiszpan Carreno Busta z kolei dzięki rozstawieniu w 1 rundzie grać nie musiał a przygodę z turniejem rozpoczął od 2 rundy gdzie pokonał zawodnika z Uzbekistanu Istomina 2-0 (6-1 , 6-0). W tym spotkaniu dla mnie Pablo jest &quot;większym&quot; faworytem niż wskazywałyby na to kursy. Za Johnsonem przemawia chyba jedynie to, że gra na swojej ziemi i serwis, który jednak jeśli nie będzie siedział to myślę, że Hiszpan zakończy to spotkanie bardzo szybko. Carreno Busta ma zdecydowanie większy wachlarz zagrań oraz jest zawodnikiem lepszym technicznie. To jest oczywiście tylko moje zdanie, ktoś może mieć zupełnie inne ;) Wprawdzie Amerykanin w ostatnim czasie gra bardzo solidnie i jest w formie ale nie widzę tutaj w jego grze możliwości aby zaskoczył swojego dzisiejszego rywala. Wiele tutaj też zależy od serwisu Johnsona, póki co był on na dobrym poziomie w poprzednich meczach ale zawsze jakieś załamanie może nadejść. Jeśli tylko gorzej będzie serwował to myślę, że Carreno Busta nie będzie miał większych problemów z wygraniem tego spotkania. W dłuższych wymianach uważam, że przewagę będzie miał Hiszpan. Obaj panowie spotkali się na korcie 1 raz a miało to miejsce w 2015 roku na turnieju w Auckland na nawierzchni twardej i wtedy górą był Steve, który zwyciężył 2-1 (6-7 , 6-4 , 6-1). Jednak od tamtego meczu wiele się zmieniło, Pablo stał się dużo lepszym tenisistą i myślę, że dzisiaj zrewanżuje się rywalowi za tamtą porażkę.
✅ 0-2 (4-6 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom