>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Metz, Sankt Petersburg - 19.09-25.09.2016

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Sidorenko - Lorenzi:

Mega kurs, widać buki kompletnie nie uczą się na błędach, z Ramosem dali na Francuskiego Rosjanina ponad 3, z czego skrzętnie skorzystałem. Na pierwszy rzut oka wszystko przemawia za Lorenzim : jest 35 w rankingu, za co chylę czoła - w tym wieku zawędrować na swój tenisowy Mount Everest, bez dwóch zdań robi to wrażenie. Ostatnio urwał seta Murrayowi, pokonał Simona w czasie US Open - brawo.

Nie zmienia to fakttu, że mecz ten rozgyrwany będzie w hali. Sidorenko gra u siebie i to stwierdzenie można interpretować na dwa sposoby - po pierwsze, urodził się w Sant Petersburgu gdzie turniej jest rozgrywany, po drugie zecydowaną większość sezonu spędza na hali. Lorenzi jak większość wie zazwyczaj gra na mączce, na hali w tym sezonie rozegrał jeden mecz.
Oglałem Sidorenko z Ramosem, pewny na serwisie, skuteczny na returnie i przyzoity przy siatce. Myślę, że na Lorenziego, będącego po trzysetówce ze Zverevem zdecydowanie to wystarczy, a kursy bardzo przesadzone.

Dodatkowo spoko wygląda młody Zverev z przedstawicielem gospodarzy, w pierwszy meczu nie zrobił on na mnie najlepszego wrażenia (mówię o pierwszym secie) a kurs @1,40, pewnie sobie do jakiegoś dubla dołożę.

Jeszcze jedno, zdziwił mnie wysoki gurs na GGLa w meczu z będącym w fatalnej formie Simonem, ale zwątpiłem kiedy zobaczyłem, że ten raz tutaj wygrał, dwa razy był w finale a h2h wskazuje 5-0 dla Francuza. Tak tylko ostrzegam przed hurraoptymizmem, bo kurs kusi - sam pewnie będę śledził live i ewentualnie coś zagram. Podsumowując:

Sidorenko +1,5 seta @1,70 unibet 8/10
Sidorenko @3 unibet 5/10
Zverev @1,40 bet365 można dorzucać do jakichś dubli
Pozdrawiam. ;)
Myślę , że tak ślepo nie ma co iść w strone Sidorenki patrząc tylko na mecz z Ramosem. Hiszpan w tamtym meczu oddal 3/4 punktów po błędach. To jest dalej gracz na pierwsze rundy challengerów, któremu czasem coś wyjdzie. Lorenzi bardzo dobry mecz ze Zverevem i wbrew przewidywaniom to on wytrzymał dużo lepiej trudy tego spotkania. Dobry serwis i wymiany na wysokim poziomie. +1.5 jeszcze do zagrania , ale czyste zwycięstwo Sidorenki wydaje mi się, że to możliwe tylko jeśli włoch zagrałby kaszane pokroju Ramosa , a na to sie nie zanosi. Jeśli miałbym coś sugerować to zostawić ten mecz na live.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Tenis St.Petersburg ATP 250
Godzina : 19.00
Spotkanie: Elgin M / Kudryavtsev A - Matkowski M / Zimonjic N ✅ ✅ ✅
Kurs: 3.4
Bukmacher: sts
Widzę tu walue na gospodarzy.Matkowski formą fizyczną nie grzeszy (no chyba,że coś się zmieniło od RIO :),Zimonjic 40 lat na karku.Owszem,bardzo doświadczeni i ograni debliściale...Jednak para Rosyjska to solidny duet i myślę,że warto spróbować na nich po tym kursie
Jakieś konkretne argumenty? Poprzednie wyniki, jak się prezentowała cała czwórka etc? W dziale podajemy typy wraz z rzeczową analizą./Macko18
Nie miałem czasu na analizy,choć to typ na wysokim kursie i tak naprawdę ciężko o mocne argumenty za Rosyską parą.Tak mi wpadło w oko ;-)
http://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1490734
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 136

szaronik

Użytkownik
Gilles Simon - Guillermo Garcia-Lopez
Guillermo Garcia-Lopez +1,5 set&#39;a
1.84 pinnacle
Wybrałem ten mecz z tego samego powodu co ostatnio Paire, lubie grać przeciwko nim. Simon wygrał ten turniej dwa razy w 2010,2013 roku ale wtedy był młodszy i w dużo lepszej formie. Simon główną &quot;bronią&quot; jest przebijanie piłki na drugą stronę licząc, że przeciwnik wyrzuci piłkę z boiska albo trafi w siatkę ale nie znaczy to że nie potrafi zaatakować. W jego wynikach można zauważyć że Gilles wygrywa mecze w dużych turniejach W tym roku 3 runda FO, AOi IO, 2 runda Wimbledonu i USO resztę w większości przegrywał w 1 rundzie ewentualnie w 2. GGL gra tutaj po bardzo udanym turnieju USO udanym nie jako singlista tylko deblista, doszedł tam bardzo niespodziewanie do finału. Hiszpan pokonał w 1 rundzie Dzumhur&#39;a więc już rozegrał jakieś spotkanie natomiast dla Simona będzie to pierwszy mecz po USO. Chłopaki spotkali się już 4 razy i za każdym razem lepszy był Simon ale GGL 3x udało się ugrać seta ale te mecze były daawno więc nie ma co się za bardzo nimi kierować. Myśle że Simon przegra 1 seta a nawet mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Mahut - Marchenko 1 @1,50 sportingbet ✅✅✅

Miałem okazję w dniu wczorajszym oglądać spotkania obu panów na turnieju w Metz.
U Mahuta widać dużo pewności siebie, Halys latał po rogach finalnie popełniając błąd bądź grając pod rakietę będącemu już pod siatką Mahutowi.
Punkty głównie zdobywał dobrym serwisem, bo praktycznie każda dłuższa wymiana dawała punkt Francuzowi.
W meczu też kilka ciekawych technicznych zagrań po stronie Mahuta, nie boi się ryzyka.
Mecz Marchenki z Seppim to dużo wymian, w których jeden z zawodników popełniał w końcu błąd, bądź serwis i piłka wysłana w &quot; trybuny &quot; przez przeciwnika.
Nie widziałem żadnych skrótów, zagrań stop voley po prostu tenis przebijany.
Doświadczenie, pewność siebie i technika po stronie Mahuta.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Simon G. - Garcia-Lopez G.
Garcia-Lopez G. +1,5 seta ::: 1,84 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 5:0, ale GGL nie raz urwał seta Simonowi, a dokładnie to 3 meczach. Simon ostatnio prezentował tragiczną formę, być może w grze u siebie to się zmieni, w końcu Francuz z francuskimi turniejami halowymi ma wiele dobrych wspomnień. Rok temu zagrał tutaj nawet w finale i po 3 setach przegrał ze swoim rodakiem Tsongą. Dla Gillesa to będzie 1 mecz po US Open.
GGL również jest meeega daleki od znakomitego sezonu 2015, gdzie grał świetnie co owocowało wygranymi turniejami ATP. Jednak teraz jest dość kiepsko z jego grą, co nie znaczy jeszcze, że gra jakoś tragicznie. Hiszpan to na pewno spory walczak, jak to mawiają hiszpański temperament. Na US Open powalczył w 5 setach z Bautistą-Agutem, więc jest teraz spokojnie wygrać seta. Do tego w 1 rundzie w 3 setach pokonał nieobliczalnego Dzumhura. Nie zdziwię się jak Simon kolejny raz przegra mecz.

Wynik: (5)6:7 6:3 6:4
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Youzhny HA + 4,5 @ 1,78 pinnacle ✅✅

Meczyk Raonica z Youzhnym. Rao wraca po nieudanym USO do touru. Wiemy , iz pierwsze mecze po dluzszej przerwie sa trudne. W tamtym roku wygral ten turniej , jednak smiem twierdzic iz czterej rywale byli slabsi od dzisiejszego. Podoba mi sie Kanadyjec poprawil poruszanie , dobrze trzyma pilke w korcie , nawet na cegle wygrywal wymiany. Swietna robota Carlosa Moya. Dzisiaj za rywala bedzie mial czlowieka w formie , formie meczowej rowniez. Dobrze gra Rusek od 2 miesiecy , jeszcze gdyby nie te urazy. Tez potrafi zrobic uzytek z serwisu i skonczyc szybko pilke , na odbiorze potrafi byc szalony. Bedzie ciekawy meczyk , wcale Rao nie musi to wygrac , no chyba ze rusek polegnie mentalnie , tenisowo na dzis Kanadyjcowi nie ustepuje,
Cos w strone Youzhnego mozna grac.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Poprzednie typy marne 1/3, oby teraz było lepiej.

Wawrinka - Troicki:

Długo myślałem, czy zagrać handi gemowe czy setowe. Po zebraniu myśli uznałem, że bezpieczniej będzie zagrać -3,5 w uni po spoko kursie. W jakiej Stan jest formie przytaczać nie trzeba, myślę że każdy ma świeżo w pamięci ostatnie US Open, gdzie zdemolował w finale Djokovica. Były obawy, jak zagra w Rosji - często nie był w stanie skupić się na grze w tych mniejszych turniejach, a to przecież tylko 250tka. 250tka z taką obsadą? Wysoa pula nagród przyciągnęła wielu graczy z czołówki, nikt odpuszczać nie będzie. Rywalem Stana będzie ekscentryczny Viktor Troicki, który najlepsze czasy swojej kariery wydaje się mieć już za sobą. Niby tutaj wygrał dwa mecze do zera, ale rywale delikatnie mówiąc nie byli najwyższej klasy. H2H 5-1 dla Stana, fenomenalna forma, którą utrzymał, co udowodnił demouljąc Rosola i pozwalając mu ugrać tylko 4 gemy - wszystko wskazuję, że nie da rywalowi większych szans w tym meczu. Aby typ wszedł wystarczy jedno przełamanie w każdym secie, co jest spokojnie do zrobienia.

Thiem-Muller:

W tym meczu proponuję tb. Krótko, jak gra Muller wie każdy - przeważnie s&amp;v, ewentualnie potężny serwis i bomby z fh, dąży do skracania wymian. Bez problemów poradził sobie tutaj z Gruzinem Basilashvilim, ale taki Zeballos był w stanie doprowadzić do tb w 1 secie, zresztą w drugim niewiele mu do tego zabrakło (5:7).
Po drugiej stronie siatki Dominic Thiem, który ograł tutaj Gojowczyka w identycznym stosunku, jak Muller Zeballosa. Nie widzę opcji, żeby Muller był w stanie przełamać Thiema, nie ta klasa pod względem gry z głębki kortu, jednak z drugiej strony będzie o to prawie tak samo trudno. Niewykluczone trzy sety, tb bardzo prawdopodobny, a kurs nie głupi.

Wawrinka -3,5 gema @1,70 uni 6/10 ✅
Thiem - Muller tb w meczu @1,69 uni 6/10 ✅
Wawrinka -3,5 + tb u Thiema @2,87 uni 2,5/10 ✅

EDIT: Zabite na amen! :-D :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 136

szaronik

Użytkownik
Gilles Simon - Malek Jaziri
Malek Jaziri +1.5 seta
2,08 Unibet
O Simonie pisałem poprzednio, chłopak pokonał słabo grającego GGL&#39;a. Natomiast Jaziri ładnie sobie pyka we Francji, pokonał w dobrym stylu słabego Doding&#39;a i w 3 setach Millota. Jaziri jest w dobrym rytmie meczowym tydzień temu wygrał challenger w Turcji. Chłopaki spotkali sie już dwa razy i dwa razy górą był Simon ale w jednym przypadku Jaziri wygrał seta. Mam nadzieje na powtórkę meczu Sminona z GGL czyli simon oddaje pierwszego seta ????
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Simon-Jaziri 1 @1.3 expekt
A ja biore do kombinacji Simona. Gillou ma fatalny seozn, najgorszy od lat, ale tez we Francji nie wypada przegrywac z zawodnikami jak Jaziri. Bardzo dobra przeszlosc Simona w tym turnieju (zwyciezca 2010 i 2013 i ubiegloroczny finalista), Garcia Lopez to na pewno bardziej wymagajacy rywal niz Jaziri, a wiekszosc francuskich tenisistow na swoim podworku zwykla grywac dobrze. Do Pekinu czy Szanghaju jeszcze troche czasu jest, w przyszlym tygodniu azjatyckie dziwactwa w Chengdu i Shenzen, wiec na moje oko Simon bedzie grac tutaj jak najlepiej.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Marach/Martin 1.43 Unibet ⛔
Marach z Martinem świetnie się czują na tej nawierzchni w ostatnim meczu nawet nie dali powąchać bp Struffowi i Kretchmerowi. Są to tenisiści wszechstronni grają dobrze na każdej nawierzchni i doskonale się rozumieją. Peralta/Zeballos grają tylko dobrze na mączce poza nią nie istnieją. Julio ma przeciętny serwis i mało mocy na pewno będzie słabość jego na podaniu. Myślę, że nie powinni mieć problemów z dojściem do finału 250 to ich żywioł. Powodzenia!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Benneteau J. - Pouille L.
???? Mahut N. - Goffin D.
Benneteau J. +1,5 seta, Mahut N. +1,5 seta ::: 2,49 ::: 0,5/3 Pinek ✅
H2H 1:1 z lat 2013-2016. Grali już w tym roku ze sobą na French Open, padły 4 sety. Mecz z cyklu młodość kontra doświadczenie. Benneteau jak na razie w Metz gra świetnie, bardzo pewne zwycięstwa nad Halysem i Brownem wzbudzają respekt. Do tego przecież on na hali grał od zawsze dość dobrze. Z ciekawostek można napisać, że przegrał 10 finałów ATP i żadnego nie wygrał.
Pouille jeszcze młokos, bardzo dobre występy przeplata tymi gorszymi. Jak większość młodzików często jeszcze traci sety. Moim zdaniem o 13-lat młodszy Lucas tego nie wygra w 2 setach, a kto wie czy nie zobaczymy tutaj nawet niespodzianki. Raczej taki mecz z Benneteau jak z Nadalem na US Open mu się nie przytrafi.
H2H 1:1 z lat 2012-2015. Francuzi na hali u siebie potrafią grać, Mahut już w tym roku raz był w półfinale Rotterdamu 500, gdzie miał bodajże nawet piłki meczowe. Tutaj w Metz jak na razie wygrał bardzo pewnie 2 mecze. Na US Open urwał set Nishikoriemu więc nie jest z nim źle w wieku 34 lat.
Goffin w ostatnim czasie niczym mnie pozytywnym nie zaskoczył. Na US Open Series bardzo słaby rezultat osiągnął. Tutaj w 1 rundzie pokonał Struffa, ale to zupełnie inny poziom zawodnika niż Mahut na hali. Liczę na zacięty mecz z przynajmniej jednym setem dla Nicolasa.

Wynik I: (2)6:7 6:4 3:6
Wynik II: 3:6 7:6(6) 4:6
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Simon-Jaziri 1 @1.3 expekt
A ja biore do kombinacji Simona. Gillou ma fatalny seozn, najgorszy od lat, ale tez we Francji nie wypada przegrywac z zawodnikami jak Jaziri. Bardzo dobra przeszlosc Simona w tym turnieju (zwyciezca 2010 i 2013 i ubiegloroczny finalista), Garcia Lopez to na pewno bardziej wymagajacy rywal niz Jaziri, a wiekszosc francuskich tenisistow na swoim podworku zwykla grywac dobrze. Do Pekinu czy Szanghaju jeszcze troche czasu jest, w przyszlym tygodniu azjatyckie dziwactwa w Chengdu i Shenzen, wiec na moje oko Simon bedzie grac tutaj jak najlepiej.
Na szubienicę za takie &quot;pewne&quot; typy po tak śmiesznym kursie ???????????? Gdyby pan fachowiec nie zauważył to ten Jaziri o którym nie napisałeś ani słowa ma najlepszy sezon w karierze i po wygranym turnieju w poprzednim tygodniu, gra kolejny dobry. Buki go wyraźnie nie doceniają na czym można regularnie korzystać (spadki z 2.20 do 2.0 z emerytem Dodigiem czy 1.80 - 1.75 z Millotem, który będzie wnukom opowiadał jak to pokonał psychicznego Paire&#39;a). Dziś jest jeszcze lepiej bo 3.50 - 3.30 z tak fatalnym w tym sezonie, również zbliżającym się do emerytury Simonem to okazja. Nie mówię tu o samym zwycięstwie, które postawię, ale jakieś handi albo +1,5 seta też kursy zacne. Dla ekspertów, którzy oceniają zawodnika po tym jak na początku roku miał nadwagę nie powinno mieć miejsca na tym forum. Ale można się było tego spodziewać po Tobie bo lubisz regularnie się błaźnić
Nie można spokojniej i grzeczniej zwrócić uwagi i wyrazić swoją opinię na temat danego meczu?/Macko18
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na szubienicę za takie &quot;pewne&quot; typy po tak śmiesznym kursie Gdyby pan fachowiec nie zauważył to ten Jaziri o którym nie napisałeś ani słowa ma najlepszy sezon w karierze i po wygranym turnieju w poprzednim tygodniu, gra kolejny dobry. Buki go wyraźnie nie doceniają na czym można regularnie korzystać (spadki z 2.20 do 2.0 z emerytem Dodigiem czy 1.80 - 1.75 z Millotem, który będzie wnukom opowiadał jak to pokonał psychicznego Paire&#39;a). Dziś jest jeszcze lepiej bo 3.50 - 3.30 z tak fatalnym w tym sezonie, również zbliżającym się do emerytury Simonem to okazja. Nie mówię tu o samym zwycięstwie, które postawię, ale jakieś handi albo +1,5 seta też kursy zacne. Dla ekspertów, którzy oceniają zawodnika po tym jak na początku roku miał nadwagę nie powinno mieć miejsca na tym forum. Ale można się było tego spodziewać po Tobie bo lubisz regularnie się błaźnić
E błazen to co stawiasz bo już niewiadomo? Co wygrał Jaziri w swojej karierze? Marne challengery? na ziemnej doszedł tam gdzieś dalej bo miał drabinkę patałachów? I co z tego wynika? Wygra jakiś turniej rangi ATP nie wygra nigdy? Co stawiasz w tym spotkaniu? Wypowiadaj się a nie krytyuj przytocz argumenty za Jazirim jak to zrobił kolega wyżej za Simonem i dopiero pozniej szczekaj bo za duzo krytykujesz a za mało piszesz
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A argumenty to faktycznie kolega miał nieziemskie &quot;francuzi dobrze grają u siebie&quot;
Prostota nie oznacza braku sensu, ponieważ ten jest spory. To samo można powiedzieć o Niemcach i nie jest to przypadek. Nie łatwiej podać typ w kierunku Jaziriego i poczekać na rozstrzygnięcie meczu? Drzesz się, jakby @dx2 grał Simona za twoje.

Zresztą, niewygodnych faktów już nie przytoczyłeś:

Bardzo dobra przeszlosc Simona w tym turnieju (zwyciezca 2010 i 2013 i ubiegloroczny finalista)
a musisz wiedzieć, że to jedne z wielu sukcesów francuzów na własnych kortach.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Płaczcie dalej. Śmieszny Jaziri i śmieszny Simon żeby było jasne. Jednak Gilles Simon to jakaś tam marka. Jaziri czy Berankis wyciułali sobie rankingi w tym sezonie grając jakieś challengery i je wygrywając. To o niczym nie świadczy. Jaziri męczył z Millotem, który jest naprawdę ŚREDNIM graczem. Nigdy nie był w TOP 140, mierzy 173 cm, a Jaziri męczył się z nim nieźle. Simon broni finału z zeszłego roku, wygrywał tutaj nieraz ten turniej i gra w swoim kraju. Simon tego nie przegra(RACZEJ). Niby seta może stracić dlatego 2:0 bym nie zagrał, ale nigdy nic w stronę Jaziriego w takim meczu ludzie.
zwróćcie jeszcze uwagę na wyniki Simona w tym turnieju. Od 2009 grał w nim 3 razy i wygrał w 2010 i 2013, a dopiero w zeszłym roku w finale uległ. Okej Dominic mógłby go pokonać. Może David Goffin, ale nie MALEK JAZIRI. Te dyskusje są bezsensowne.
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
A co panowie myślicie o meczu A.Zverev vs M.Youzhny. Wczoraj Youzhny wyeliminował Raonica, który ma mocny serwis i jest jednak lepszy niż młody Zverev. Młodemu coś tam się udaje, ale według mnie nie jest zbyt przekonujący. Z jego serwisem ostatnio coś cienko chyba. Co prawda wczoraj Youzhny stoczył ciężki bój z Milosem, ale Zverev nie jest w jakiejś mega formie. Mi się wydaję, że kurs 2,37 BET365 jest jednak nieco zawyżony. Podajcie jakieś rzeczowe argumentu co do tego typu. Pozdrawiam.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Jestem tego samego zdania co kolega eszkej. Jak już coś grać w tym meczu to zwycięstwo Youzhny&#39;ego. Chociaż moim zdaniem najlepiej ten mecz szeroko omijać, bo wiele może się zdarzyć. Natomiast jak już grać to na starszego z zawodników po wyższym kursie. Jednak takie pokonanie Raonicia to coś. Mentalny kop również. Zverev troszkę pomęczył z młodym Ruskiem wczoraj.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
wczoraj sam grałem i polecałem Jużnego, ale to był śmieszny mecz. Rusek powinien ten mecz przegrać w II secie pare razy, Rao tyle razy serwował na mecz że szok, jakimś cudem udało się zrobić TB i tam też już było chyba *5;1 dla Rao żeby skończyć się 6:8 ???? nie mówie że Jużny dziś nie wygra, ale omijałbym to
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
tak sobie pomyslałem że zanim zablokują całkowicie poważnych bukmacherów w Polsce trzeba wykorzystac czas jak najlepiej i troche pograć;)
oglądam obecne turnieje i jestem ogólnie zaskoczony że tak mało niespodzianek jest i wygrywają w 90% faworyci.
Jutro gra Thiem z Simonem we francji zdziwiłem sie mocno kiedy zobaczyłem kursy 1,60 na Thiema ... ja bym swoim okiem w tym meczu wycenił go maksymalnie na 1,3-1,25. Simon w obecnej formie jest nasłabszym Simonem odkąd pamietam nie przemawia za nim nic oprocz tego ze gra u siebie.Thiem też jest bardzo regularny i do tego ma jeszcze konczące uderzenie i jest w sumie w optymalnej formie..wiec cóz. Dla mnie troche to dziwne jesli mecz nie bedzie sprzedany to Theim go bierze.

THIEM wygra mecz 1,60 Pinnacle
 
wiking 87

wiking

Użytkownik
Thiem - Simon
Typ: 1
Kurs:1,61 Bet365
✅✅✅
Jest to mój pierwszy post w dziale tenisowym wiec prosiłbym o wyrozumiałośc. Jutro o godzinie 14 w Metz staną na przeciwko siebie 28 i 10 rakieta świata. Weteran kortów 31 letni Francuz Gilles Simon kontra 23 letni Austryjak Dominic Thiem. Na początku mnie troszke zaskoczył aż tak wysoki kurs na Austyjaka liczyłem na max 1,44 , kurs pewnie częsciowo tez jest powyższony faktem ze Dominic będzie grał z zawodnikiem gospodarzy. H2H 2-2 z czego 3 mecze rozgrywane w 2014 roku gdzie jeszcze Thiem był dosc młodym zawodnikiem a mimo to juz potrafił wygrac oraz w 2 meczach urwac seta. W zeszłym roku spotkalisie w Rzymie gdzie mecz zakończył sie kreczem Francuza (Austryjak prowadził 7-6 2-0). Gillu gra bardzo słaby sezon dobre pojedynki (m in z Djoko na AO) przeplata beznadziejnymi, których jest niestety wiecej, często daje sie łamac przeciwnikom nawet po parę razy w secie. Jedyne co może zaoferowac to przebijanie, przebijanie i przebijanie jednak w obecnej formie powoduje to ze Francuz popełnia sporo niewymuszonych błędów. Po drugiej stronie stanie podchodzący do tego turnieju w zupełnie innych nastrojach Thiem, dla którego to jest najlepszy sezon w karierze, gdzie wygrał swój pierwszy turniej rangi 500 na nawierzchni twardej oraz doszedł do półfinału WIlkiego Szlema gdzie przegrał z późniejszym triumfatorem, Dominic jest bardzo konsekwenty w swoich wymianach momentami potrafi byc jak sciana dla przeciwnika. Ma bardzo dobry bekhend którym kończy wiele wymian, potrafi wytrzymac psychicznie trudy spotkania. Pomimo iż Simon tutaj osiągał bardzo dobre wyniki (wygrane w 2010 i 13 ) to niestety z obecną formą nie widze szans Francuz z głodnym zwycięstw Austryjakiem nie widze szans na jego zwycięstwo, sądze ze mecz moze skończyc sie 2-0 jednak Dominic często powoli wchodzi w mecz dlatego zdecyduje sie na zagranie czystego zwycięstwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom