>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt (26.04.2023 - 07.05.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
mutua-madrid-open-logo-1611750599.png

Miejsce: Madryt, Hiszpania
Data rozgrywania: 26.04.2023 - 07.05.2023
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: €8,796,536
Oficjalna strona turnieju: https://www.madrid-open.com/en/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/madrid
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/madrid/1536/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/madrid/1536/daily-schedule
Zwycięzca singla 2022:
C. Alcaraz
Zwycięzcy debla 2022: W. Koolhof / N. Skupski



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ramos vs iwaszka 2. 1.73
Nie no widzę że buki się nie zatrzymują z tym Ramosem . Ja nie widzę kompletnie żadnych podstaw żeby widzieć u niego zbyt duże szanse Wszystko co myślę o emerycie Ramosie już pisałem , on dalej przegrywa kotynuujac swoją tragiczna serie. Iwaszka to faktycznie ostatnio nic nadzwyczajnego ale po przejściu na mączkę dotarł do 4 rundy turnieju w monaco gdzie pokonał Evansa czy Daniela i przegrał dopiero z czaczanowem po walce (w jednym secie dotrwał do tie breaka). Faktycznie po tych 4 meczach zaliczył szybka wpadkę w Barcelonie ale porównując do postawy ramosa to iwaszka to jednak trochę inna półka.

kubler vs lajovic 2. 1.58
Kubler to raczej klasyczny średniak . Teraz odkąd przeszedł na mączkę to niestety gdy tylko trafił na kogoś lepszego to przegrywał (tiafoe mahac,musetti . Za to lajovic w gazie po sensacyjnej wygranej w Bośni mając na rozpisce pokonanych m.in rublewa djokovica kecmanovica
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ramos vs iwaszka 2. 1.73
Nie no widzę że buki się nie zatrzymują z tym Ramosem . Ja nie widzę kompletnie żadnych podstaw żeby widzieć u niego zbyt duże szanse Wszystko co myślę o emerycie Ramosie już pisałem , on dalej przegrywa kotynuujac swoją tragiczna serie. Iwaszka to faktycznie ostatnio nic nadzwyczajnego ale po przejściu na mączkę dotarł do 4 rundy turnieju w monaco gdzie pokonał Evansa czy Daniela i przegrał dopiero z czaczanowem po walce (w jednym secie dotrwał do tie breaka). Faktycznie po tych 4 meczach zaliczył szybka wpadkę w Barcelonie ale porównując do postawy ramosa to iwaszka to jednak trochę inna półka.

kubler vs lajovic 2. 1.58
Kubler to raczej klasyczny średniak . Teraz odkąd przeszedł na mączkę to niestety gdy tylko trafił na kogoś lepszego to przegrywał (tiafoe mahac,musetti . Za to lajovic w gazie po sensacyjnej wygranej w Bośni mając na rozpisce pokonanych m.in rublewa djokovica kecmanovica
A wg mnie Ramos może się zebrać w sobie.Po tej wtopie z Gomezem tym bardziej.Ogranie przez Ivanhke Daniela o niczym nie świadczy,bo ten mizernie ostatnio.Ivashka chimeryczny mocno i bym uważał ze stawka
 
A 3,1K

Antongno

Użytkownik
A wg mnie Ramos może się zebrać w sobie.Po tej wtopie z Gomezem tym bardziej.Ogranie przez Ivanhke Daniela o niczym nie świadczy,bo ten mizernie ostatnio.Ivashka chimeryczny mocno i bym uważał ze stawka
Dokładnie tak samo uważam, że Ramos może jutro przerwać serię porażek. Iwaszka to tylko Iwaszka 😉 Na Lajovicia ogólnie też bym uważał. Ten mecz może i wygra, ale dalej bym się w niego nie pakował. W Bośni wygrał, pograłem nawet jego zwycięstwo 2-0 w meczu z Djokovicem, ale tam ewidentnie Novak nie chciał tego meczu wygrać, ani nawet seta :) myślę, że ranga turnieju zrobiła swoje i dlatego wygrał ten turniej, ponieważ inni odpuścili. Tutaj na pewno będzie miał poprzeczkę postawiona dużo wyżej.
 
Tenis by Dawid 886,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Gaston vs. Chardy
Spotkanie rodaków w I rundzie prestiżowego turnieju na nawierzchni ziemnej i można powiedzieć, że dar od losu, szczególnie dla Gastona, ponieważ będąc w dość słabej formie zagra z zawodnikiem, który powoli kończy karierę singlową i raczej skupiać się będzie na deblu. Chardy zagra w turnieju dzięki zamrożonemu rankingowi i mówiąc wprost zbiera ostatnie żniwa z wpisowego. Ostatni raz widzieliśmy go na szlemie w Melbourne i co prawda wygrał mecz, ale głównie dzięki rywalowi. Tam też korty bardziej mu sprzyjały, ale gra i tak była słaba. Głównie polegał na serwisie, a w wymianach głównie slajs i niska mobilność. Oczywiście on też może cieszyć się z losowania, bo ma rywala w zasięgu, który gra techniczny tenis, więc jest szansa, że będzie mógł go katować returnem. Hugo na pewno nie może go zlekceważ, bo Jeremy to stary wyga i będzie czaić się na słabszy serwis, a przecież dla Gastona to jeden ze słabszych elementów, ale handicapem na pewno jest lewa ręka i może szukać kątów, by trochę zmęczyć rywala. Jego wadą jest też to, że czasem nadużywa skrótów, których rywale w trakcie meczu się uczą, a on sam nie wyciąga wniosków. Już nie raz przegrał tak mecz, lecz z drugiej strony dość słabo biegający Chardy może mieć z tym problem i jestem przekonany, iż Gaston będzie próbował tej opcji. Podsumowując, mimo że Gaston ostatnio gra poniżej oczekiwań to i tak ten mecz powinien wygrać, bo zwyczajnie jest pod grą w przeciwieństwie do swojego rodaka, który ostatnio zagrał tylko dwa mecze, ale w deblu.

👉 Gaston wygra @1,35 ✅

Wawrinka vs. Cressy
Obejrzałem ostatnie spotkania Amerykanina i wszystkie były słabe. Trudno też szukać jakichś pozytywów, bo nawet jego mowa ciała była dość jednoznaczna i wydawało się, że nie bardzo chce mu się grać na cegle. Został zweryfikowany m.in. przez Baenę i Berrettiniego, a na hard kortach przez Tabilo i Lajovicia. Ewidentnie nie jest to dobry czas dla niego i jakakolwiek wygrana na cegle w głównym tourze będzie dla niego sukcesem, lecz dziś tego nie wróżę. Maxime bardzo dużo ryzykuje drugim serwisem i by coś ugrać musiałby ten serwis wchodzić w karo, a tak nie jest. Inkasuje wiele podwójnych błędów i nie ma zamiaru zwalniać ręki, gdyż wie, że w wymianach będzie bez szans. Jedynie ratuje go wolej, lecz tę pozycję też trzeba sobie wypracować. Oczywiście Madryt to nieco lepsze warunki dla niego, ponieważ jest szybciej i być może uda mu się doprowadzić do chociaż jednego tb. Może też liczyć na zlekceważenie ze strony Wawrinki, lecz ten potrzebuje punktów i na większe turnieje potrafi się zmotywować. Szwajcar mimo, że ostatnio nie ma mocnych wyników to gra całkiem dobrze. Oczywiście pomijam jego start w van Assche, gdyż w 250-tkach miewa niższą motywację, ale bój z Fritzem czy Griekspoorem stał na wysokim poziomie i jeśli znów tak zagra to można być spokojnym. Pewny serwis i passingshoty wydają się być kluczem. Trzeba też mieć nadzieję, że Cressy podtrzyma swoją formę serwisową, choć jak wspomniałem Madryt to jego jedyna szansa na lepsze serwowanie, choć nie liczę, że da mu to zwycięstwo. Ważne, by Helwet nie obniżył lotów.

👉 Wawrinka wygra @1,45 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1084
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Chardy - Gaston
Witam, tu mnie kolega z jednym typem wyprzedził, a mianowicie chodzi o Gastona, jak najbardziej wszystko przemawia za nim pomimo słabego serwisu jaki posiada, rodak emeryt, 635w rankingu, trzeba dodac ze przed Australian w2022 wogole nie zagral!!!przez ponad 1.5roku brak stycznosci z maczka, przeciwnik przeciwnie, co prawda odpadal w poczatkowych fazach nie malych turniejow tak przynajmniej dochodzil do finalow Challengerow przynajmniej(na maczce)takze stycznosc mial i ma na swojej ulubionej nawierzchnii, nie mały w sumie kurs do tego dodajemy Gasqueta po kursie 1.15 z amatorem, 900 w rankingu 17letnim Landaluce ktorego sukcesem bylo dostanie sie do 2 rundy Challengera w Madrycie i odpadniecie w 1 rundzie kwalifikacji w Barcelonie, stary wyga jest jeszcze za mocny, rozgoni go po korcie, na koniec typ ktory dziwie sie ze nikt nie podsunał a mianowicie:

Carballes Baena- Goffin
Typ: 1
Kurs: 1.56
Fortuna

Tutaj mamy gospodarza, zwycięzce turnieju w Marrakech, oczywiscie na swojej ulubionej ziemi, w gazie, Goffin natomiast meczyl sie ostatnio z 41 letnim emerytem Lopezem na turnieju w Barcelonie, by w nastepnej rundzie przegrac gladko z Nishioka, w Monte Carlo natomiast przegral rowniez gladko ze slabym ostatnio Schwartzmannem, jak widzimy to nie jest David sprzed chociazby 5lat, i nie ta nawierzchnia, ma za malo mocy,(obecnie) jest za slabo zbudowany, kazdy wie jaki ma styl, to mu tym bardziej utrudni w pojedynku z gospodarzem ktory sobie niezle radzi, dziwie się czemu taki kurs, ale mimo wszystko polecam, a co do typu z Wawrinką (vs Cressy) jak najbardziej się zgodze tylko boje się tylko tych lat na karku i ogólnego zmęczenia, bo z resztą przewyższa na tej nawierzchni przeciwnika we wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +197
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja to bym uważał tutaj tez grając przeciwko serwismenom.Z tego co pamietam,mączka w Madrycie jest dość „twarda” i typowi clayowcy,aż takiej przewagi nie maja.Taki Pouille,Draper potrafili tu rok temu sprawić niespodzianki.
 
dx2 226,9K

dx2

Użytkownik
Jeremy Chardy to ciezko wyrokowac. Francuz glosno mowil, ze on po przyjeciu szczepionki na covid mial duze symptomy uboczne, nie mogl trenowac, ani grac przez bardzo dlugi czas. Wiek tez na pewno nie sprzyja graniu na kortach ceglanych. Ciezko powiedziec ile prawdy w tej historii Chardy'ego, ale jednak wrocil na tego roczny AO i wygral mecz. To jednak ty pz cyklu "nie wiadomo co sie wydarzy". Taka ciekawostka

Bublik-Galan R. 1 @1.8

Jab ym sprobowal tak. Bublik dwa seozny temu swietny wystep w Madrycie, okraszony cwiercfinalem. Rok temu szybka porazka, wiec moze w tym roku znowu bedzie lepiej. W Monte Carlo Bublik mial bardzo dobry mecz ze Zverevem, mimo ze ostatecznie go przegral. Jak mawial John Isner bodajze dwa sezony temu, Madryt jest dobry dla mocno podajacych zawodnikow. Tam zawodnik sie odpala w takich pol-halowych warunkach sma slucha swojego serwis, co pozwala zlapac dobry rytm. Bublik w tym aspekcie na pewno ma duzo wiecej do zaoferowania, wiec mysle, ze on moze tym razem znowu zagrac dobrze.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Cressy - Wawrinka @ Cressy (2.75) fortuna

Ja tu widzę spore value. Madryt to najszybsza mączka w tourze, specyficzne warunki, bardzo wysoko położony stadion nad poziomem morza, piłka latają bardzo szybko. Wawrinka ostatnio ma siły jedynie na jednego seta to już emeryt z coraz większym brzuchem i jak zwykle bardzo, bardzo słabym returnem. Oszywiście warto docenić piękny bh Szwajcara, ale musi mieć do tego stojącą piłkę a Cressy ze swoim serve&volley nie da mu szans na takie zagrania a jedynie gre obronną. Oby Amerykanin trzymał duży procent pierwszego i nie złamie go Wawrinka cały mecz, jeśli jednak włączy mu się nawalanie podwójnych co chwila może się wykasować sam. Ale tak czy siak po takim kursie warto zaryzykować, Madryt to taka mączka że naprawdę nawet Nadal wielokrotnie wypowiadał się, że bardziej przypomina to gre na hardzie niż na nawierzchni ziemnej, czesto dostawał baty w tym turnieju a nawet często go po prostu odpuszczał.

Carballes Baena -3.5 (1.86) fortuna

Moim zdaniem grać i się nie oglądać. Goffin jest beznadziejnie tragiczny, widziałem jego urywki meczów z Szchwarzmanem który obecnie prezentuje forme bliską dna a i tak oddał Belgowi jedynie 6 gemów :LOL: no to już zakrawa o śmieszność, potem też go złoiły jakieś leszcze i ogólnie po kontuzji która dopadła go kilka lat temu już nigdy nie wrócił do swojej świetnej przecież gry i miejscu w pierwszej 10 rankingu ATP. Teraz to cień zawodnika a Carballes ze swoim przebijaniem w nieskończność po prostu doprowadzi do jego ciągłych błedów i Goffin powinien wykasować się samemu tak jak to robił w większości swoich meczów w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
Tenis by Dawid 886,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Hurkacz/Shelton vs. Glasspool/Heliovaara
Spotkanie o drugą rundę turnieju debla, w którym wyraźnym faworytem jest wiele bardziej doświadczona para brytyjsko-fińska, a warto dodać, że kursy już spadły do absurdalnie niskich wartości i nie zamierzam szukać tu zakładu w kierunku faworytów, bo zwyczajnie nie ma sensu. Glasspool i Heliovaara w ostatnim czasie osiągają dobre wyniki, a przecież nigdy nie byli krezusami na nawierzchni ziemnej. Ostatnio wygrywali z takimi parami jak Nys/Zieliński czy Ram/Salisbury, choć trzeba uczciwie przyznać, że obie nie są w optymalnej formie, szczególnie ta pierwsza. Na pewno zrobili spory progres także na mączce i nie przypadkiem są tak bardzo faworyzowani, lecz tutaj skupiłbym się na szansach underdogów. Czy rzeczywiście dostaną lanie czy może nawiążą walkę? Bliżej mi do tej drugiej opcji z kilku względów. Po pierwsze obaj bazują na serwisie, co w połączeniu z charakterystyką kortów i warunkach klimatycznych w Madrycie to raczej dobre dla nich warunki. Po drugie Hurkacz ma duże doświadczenie deblowe i jak najbardziej może podciągnąć Sheltona, który każdy mecz traktuje jako cenną naukę. Pierwszy raz przyleciał do Europy na sezon ziemny i zbiera kolejne lekcje. Czas ewidentnie działa na jego korzyść i wszystko co dobre, jeszcze przed nim. W europejskiej mączce zdołał ograć Lestienne i McDonalda, a walkę podjął także z Dimitrovem i Ruudem, więc nie ma czego się wstydzić i na warto go pochwalić. On tutaj tylko może, nic nie musi. Jeśli Polak i Amerykanin nie potraktują tego meczu stricte treningowo i wyjdą na pełnym zaangażowaniu to mogę spokojnie wygrywać swoje gemy serwisowe, co w efekcie sprawi, że over gemowy czy też handicap zostanie pokryty. Serwis będzie kluczowy dla obu par, a korty sprzyjają overowym wynikom.

👉 powyżej 18,5 gemów @1,57 (forBET) ✅

Typy bez analizy:
➡ Fucsovics wygra @1,55 (vs. Cecchinato) fortuna ❌
➡ Edmund vs. Thiem powyżej 6,5 asów @1,65 superbet ❌
➡ Jarry powyżej 6,5 asów @1,7 (vs. Safiullin) superbet ✅

Być może za dnia dodam raport asów.
 
Ostatnia edycja:
F 3,1K

fizheuer-zieheuer

Użytkownik
Moutet vs Watanuki 2 @1,61

Francuz od odpadnięcia w drugiej rundzie Australian Open nie rozegrał żadnego meczu z powodu kontuzji prawego nadgarstka (przeszedł także operację) ani nie grał też nigdy wcześniej w madryckim Mastersie. W pierwszym meczu po powrocie do Touru przyjdzie mu się zmierzyć z kwalifikantem Yosuke Watanukim. Grę Japończyka pierwszy raz miałem okazję oglądać w tegorocznym Mastersie w Miami, gdzie rozegrał bardzo dobry trzysetowy mecz z Francesem Tiafoe, a usłyszałem o nim po raz pierwszy gdy w tegorocznym Australian Open pokonał w pierwszej rundzie Arthura Rinderknecha w trzech setach, wcześniej wygrywając także trzy mecze kwalifikacyjne. W kwalifikacjach do głównej drabinki turnieju w Madrycie ograł m.in. Kotowa, który w ostatnim czasie także osiąga niezłe rezultaty (mimo wyraźnie widocznej nadwagi :) ). Dużym atutem Japończyka jest serwis, który na szybkiej madryckiej mączce jest bardzo efektywny i mam nadzieję, że także w dzisiejszym meczu przyniesie mu dwucyfrową liczbę asów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +887
jaroslav_ 353,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Nicolas Jarry vs Roman Safiullin
Nicolas Jarry wygrana @ 1.36 Jarry zasnął w trzecim secie na korcie, niestety.

Po imponujących występach Nicolasa w Rio, gdzie doprowadził świetnie spisującego się Alcacraza do granic możliwości oraz w Santiago, gdzie zdobył swój drugi tytuł ATP, Nicolas wydaje się być w dobrej dyspozycji. Ponadto mączka to ulubiona nawierzchnia Nicolasa. Mimo że Safiullin awansował do turnieju głównego, wygrywając dwa mecze w kwalifikacjach, to będzie musiał mocno się starać, aby zniwelować znaczącą różnicę w talencie między nim a Jarry'm. Moim zdaniem, jest to mało prawdopodobne, że uda mu się to w tym pojedynku.

Corentin Moutet vs Yosuke Watanuki
Yosuke Watanuki wygrana @ 1.50

Corentin Moutet powraca na kort po trzymiesięcznej przerwie. Większość napisał już kolega powyżej. Teraz czeka go trudne wyzwanie w Madrycie, gdzie w pierwszej rundzie zmierzy się z Yosuke Watanuki, który odniósł dwa zwycięstwa w kwalifikacjach i ma już na koncie 4 wygrane na kortach ziemnych w tym roku. Japończyk bardzo dobrze spisuje się na mączce, dodatkowo jest niezwykle mobilny. Myślę, że na powracającego po operacji Francuza będzie to za dużo.

Mackenzie McDonald vs Bernabe Zapata Miralles
Bernabe Zapata Miralles wygrana @ 1.61

Bernabe Zapata Miralles w ostatnim czasie może nie nagrał na swoim najwyższym poziomie, ale trzeba pamiętać, że mączka to jego nawierzchnia. W jego pierwszej rundzie w Madrycie przeciwnikiem będzie Mackenzie McDonald, który na tej nawierzchni nie odnosi wielkich sukcesów. Na turniej stawia się on po przegranych w pierwszych rundach turniejów w Monte Carlo i Barcelonie. Brak umiejętności gry na kortach ziemnych przez Amerykanina powinien przynieść zwycięstwo dla Hiszpana.

Kursy @totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +887
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Murray -3.5 gema (2.42) fortuna

Nawierzchnia wybitnie szybka, piłki latają z zawrotną szybkością więc potrzebny jest ktoś z dobrym returnem i defensywą a są to idealne warunki dla Murraya. W przeciwieństwie do Monte Carlo Madryt to nie glina na której siada piłka a nawierzchnia przypominająca naprawdę szybki hard, wczoraj Cressy w trzysetowym pojedynku dał jedynie jednego brejk pointa Wawrince a to dużo mówi o nawierzchni jaką tutaj mamy. Myślę, że Murray upora się ze swoim ziemniaczanym rywalem, dla mnie osobiście anonimowym gdyż nie śledze rozgrywek tak niskiej rangi w której uczestniczy Vavassori.Kurs jest zdecydowanie wart ryzyka, 3.5 to żadne handi a Murray nie powienien mieć żadnych problemów ze spychaniem do defensywy Włocha już samym returnem i myślę, że spokojnie wygra to spotkanie
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Auger vs Lajo 2. 2.37
Króciutko- Auger prawie rok bez gry na mączce a lajo w pełnym gazie po wygranym turnieju w Bośni łatwo odprawił kublera .dodatkowo Auger bez gry wogole od miesiąca od porażki z cerundolo .kurs z czapy
 
Tenis by Dawid 886,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
28.04. (piątek) 🎾

👉 Bublik powyżej 0,5 przełamań @1,61 ✅ lub powyżej 18,5 gemów @1,45 ✅ (vs. Rune) forBET. Spotkanie o III rundę turnieju, w którym zdecydowanym faworytem jest Holger Rune. Duńczyk jest w wysokiej formie i ostatnio osiągnął finał w Monte Carlo oraz triumfował po szalonym finale w Monachium. Tam obronił cztery piłki mistrzowskie z van de Zandschulpem i ewidentnie wygrał to w głowie. Warte podkreślenia jest to, że Holger ma za sobą intensywny tysięcznik w Monte Carlo, którego kończy trzysetowym bojem, po czym niezwłocznie przeniósł się do Monachium i tam też kończył go finałem na pełnym dystansie. Biorąc pod uwagę, że Duńczyk miewał już w swojej karierze problemy fizyczne to tak niski kurs w kolejnym turnieju jest lekko zaskakujący, tym bardziej, że ma doświadczonego i nieprzewidywalnego rywala. Warto też wspomnieć jak wyglądał finał w Monachium, ponieważ Rune przez pół meczu trzymał się za ramię/brak i nie grał na swoim optymalnym poziomie, biorąc też przerwy medyczne. Tak jak wspomniałem, wygrał ten mecz głową i zaangażowaniem, choć powinien polec, a VDZ przypomniał o swojej słabej psychice. Pod sam koniec meczu Duńczyk podkręcił kostkę, więc kończył mecz z dwoma urazami. Teraz pytanie czy wpłynie to jakoś na jego grę czy te kilka dni było w zupełności wystarczające? Trudno powiedzieć, ponieważ dużo zależeć będzie od postawy Bublika, który zazwyczaj na turnieje tej rangi „się spina”, ale u niego nie ma zasady. Z Galanem zagrał na 100% i widać, że chce wygrać mimo, że nie znosi gry na cegle. Jednak mączka w Madrycie mu sprzyja, ponieważ warunki klimatyczne oraz specyfika kortów premiują serwismenów. Biorąc pod uwagę powyższe czyli grafik i problemy zdrowotne Rune oraz niezłą I rundę Bublika tli się szansa, że nawiąże walkę i powalczy nawet o coś więcej niż over gemowy czy minimum jedno przełamanie w meczu. Rune w ostatnim meczu pokazał, że brakuje mu stabilności i potrafi oddawać własne gemy serwisowe. Na pewno nie jest to gracz, na którego w takim zestawieniu powinno wystawiać się kursy zdecydowanie poniżej 1,2.

👉 Hurkacz vs. Gasquet powyżej 19,5 gemów @1,4 ✅ forBET. Richard na początku sezonu zaskoczył na plus wygrywając niespodziewanie turniej w Auckland, ale później już grał mocno w kratkę. Miał niezłe momenty, ale też kilka słabszych i raczej wrócił na swój poziom sprzed roku czy dwóch. Im dalej w sezon tym raczej gorzej dla niego, bo pojawiać się będą urazy i zmęczenie. W I rundzie ograł młodego Landaluce, ale to żaden wyznacznik formy. Podobnie można powiedzieć o wygranej z Prizmicem. Ostatnia znacząca wygrana to w marcu z O’Connellem, więc dość dawno. Dlatego nie ma co się dziwić, że Hubert jest wyraźnym faworytem, lecz Polak też nie zachwyca. Praktycznie każdy jego mecz kończy się overem i sporo w nich tb (pod tym względem bije rekordy niczym Isner czy Karlovic). W wymianach grywa dość pasywnie, co może pasować Francuzowi i kuleje forhend, choć z Sinnerem potrafił zagrać płasko i ofensywnie. Na pewno szwankuje return, który powinien częściej trafiać w kort lub po prostu być trudniejszy. Jeśli Gasquet zagra swój solidny tenis to może spokojnie nawiązać walkę i zrobić chociaż over. Korty w Madrycie jednak mogą sprzyjać rodakowi, bo premiują serwismenów i większe szanse Richardowi dawałbym na nieco wolniejszych kortach, choć on nigdy specjalistą od cegły nie był. Na papierze powinien wziąć Polak, ale przyzwyczaił do ciągłych problemów, więc wybieram over gemowy. Jeden długi set praktycznie zamknie temat.

👉 Wawrinka vs. Rublev powyżej 19,5 gemów @1,42 ✅ forBET. Całkiem dobry mecz Stana z Cressy’m, lecz wymęczony, bo wygrany dopiero w tb trzeciego seta. Jednak taki rywal jest bardzo groźny, gdy perfekcyjnie serwuje, a tak było przez większość meczu, więc nie możemy mu umniejszać. Stan też pewnie serwował i ani razu nie stracił podania, co jest warte podkreślenia, bo napór był spory. Jednak sporo returnów tzw. „blokiem” nie trafiało w kort i to trzeba poprawić. Na pewno Rublev pod względem serwisu nie będzie tak idealny i tutaj będzie pole do ruszenia go returnem, ale za to w wymianach Rosjanin może mieć przewagę. Jednak jest jeden aspekt, który może przeważyć na korzyść Stana. Rublev wygrał turniej w Monte Carlo po trudnym finale, a od razu zaczął turniej w Banja Luce i tam też osiągnął finał, lecz go przegrał. Widać było obniżoną świeżość, a będący w wysokiej formie Lajovic ograł go i także po trzech setach. Oczywiście zdołał odpocząć cztery dni, ale czy to dużo? I tak, i nie. Rublev jest cały czas w grze, na wysokiej intensywności i takie detale mogą mieć znaczenie. Pod względem kursów wyraźnym faworytem jest Andrey i nie wiem czy bukmacherzy nie przesadzili. Jeśli Stan będzie stabilnie serwować, a potrafi to robić to możemy zobaczyć spotkanie overowe. W ostatnim czasie może brakuje mu wyników, ale gra jest dobra.

Luźniejsze propozycje:
➡ Korda vs. Grenier powyżej 11,5 asów @1,85 betclic ❌
➡ Hurkacz vs. Gasquet powyżej 3,5 przełamań @1,57 forBET ❌

Dodatkowo tylko wspomnę, że mecz Korda vs. Grenier to spora niewiadoma. Z jednej strony duża różnica pod kątem umiejętności i doświadczenia na korzyść Amerykanina, ale z drugiej strony nie grał sporo czasu z powodu kontuzji i brak mu rytmu.

Możliwe, że coś się jeszcze pojawi np. na mecz Baez/Kubler vs. Mektic/Pavic, ale czekam na poszerzoną ofertę do południa (forBET). Najwyżej edytuję ten wpis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1713
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom