>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madrid, 05.01-05.08.2016

Status
Zamknięty.
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Chardy @2.0
a mnie dziwi, ze nikt nie zwrocil uwagi na te spotkanie, przeciez Francuz jest tu duzo lepszym tenisista, bo kim jest Albert? typowym ziemniakiem, do tego bez wiekszych sukcesow, po prostu rzemieslniczy tenis, a jego przeciwnik to taki hmm, nieoszlifowany diament? moze i po czesci tak, ale na pewno talent jego nie zostal wykorzystany w 100%, lecz z takim zawodnikiem jak Hiszpan powinien sobie radzic na luzie.

b365
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Wawrinka-Kyrgios 1 @1.55 exp

Zly i wkurzony Wawrinka to bardzo dobry Wawrinka. Wawrinka od Australian open slabo, nic nadzwyczajcego, ale tutaj mobilizacji nie zabraknie i czy trzeba komus tlumaczyc dlaczego. Juz to przerabialismy w Dubaju, gdzie Kyrgios byl w mega formie w tamtym czasie, a wygral Wawrinka. Stawiam na tenisiste lepszego i bardziej kompletnego. Od strony moralnej zwyciestwo nalezy sie Szwajcarowi i przede wszystkim mam nadzieje, ze przelozy sie to na wynik i wygrana Stanimala.


Kudla-Ferrer 2 @1.1
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Mecz: N.Almagro - B.Coric ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.57 Bet365

Almagro znakomicie zaprezentował się w Estoril. Wygrał między innymi z Kyrgiosem i Mayerem, w finale ograł Carreno Bustę, który też na mączce potrafi napsuć krwi. W sumie to właśnie z Hiszpanem męczył się najbardziej, ale widać u Magro spokój w grze i przede wszystkim wróciła regularność.

Coric ma lepsze i gorsze dni, ostatnio mu idzie średnio, więc jeśli Nicolas będzie tylko grał to co w Portugalii to bez problemu powinien wygrać. Młokos z Chorwacji jest defensywnym zawodnikiem i powinien zostać zmieciony poprzez ofensywny styl Almagro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Cuevas P. - Monfils G. 2 ⛔ niestety, za dobry Cuevas był dzisiaj
Kontinen H. / Peers J. - Dolgopolov A. / Tomic B. 1 ✅
1.81 BET365


Na jutro taki dubel.
Jak dla mnie Francuz rozgrywa na tą chwilę jeden ze swoich najlepszych sezonów. Jest na tą chwilę na 6 pozycji w rankingu &quot;race to London&quot; co przede wszystkim o tym świadczy. Jego gra jest pewna, przede wszystkim dużą robotę robi serwis i duże opanowanie i małe pajacowanie jak to miał w zwyczaju przez całą karierę.
Pablo też rozgrywa dobry sezon i przede wszystkim na mączce jest najgrożniejszy, lecz często popełnia pod presją błędy i nie potrafi wykorzystywać szans na przełamanie.
Monfils przede wszystkim ma lepszy serwis. Dobrze gra z głębi kortu. Granie kątowe na Cuevasa backhand na pewno będzie skutkowało autami Urugwajczyka. Może nie będzie to dla Monfilsa spacerek, ale ja widzę tutaj wygraną Franzuza, który na tą chwilę jest o wiele bardziej stabilniejszy, pewniejszy, po prostu lepiej grający w każdym aspekcie zawodnikiem. Serwis Monfilsa i o wiele większa liczba błędów Cuevasa powinna zaważyć na wygranej Francuza.
Drugi do dubla to mecz deblowy. Pierwsza w wymienionych przeze mnie par to para, która w końcu znowu odpaliła z formą i która wygrała ostatni turniej w Monachium. Nie będę tutaj pisał za dużo o umiejętnościach deblowych, bo wystarczy spojrzeć tutaj na statystyki. Składak Dolgopolov-Tomic raczej nie będą nigdy wielkimi deblistami i nawet nie widzę jakiegokolwiek plusa w ich stronę. Tomic nie ma się co oszukiwać na mączce jest słaby. Dolgo już trochę lepiej, ale nie jest to zawodnik który sam pociągnie mecz do wygranej. Do tego jego częste DF w meczu deblowym nie wróżą nic dobrego. Jak dla mnie pewne 2:0 będzie. Serwis i zgranie zawodników, którzy są w formie zdecydowanie przemawia za wygraną faworytów. Po wygranym turnieju wątpię żeby odpuścili turniej o takiej randze.
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Kilka typów na jutro, mam nadzieję, że na odblokowanie!

Lucas Pouille @1.50 Pinnacle ⛔

Myślę, że Francuz poradzi sobie tutaj z drewnianym Samem. Lucas jest jedną z rewelacji sezonu, ostatnio zwycięstwo z Goffinem, wcześniej finał w Bukareszcie, a jeszcze wcześniej zwycięstwo z Gasquetem z Monte Carlo. A wszystko to na clayu. Querrey musiałby zagrać perfekcyjny mecz, żeby powalczyć z Francuzem na niezbyt lubianej przez siebie nawierzchni. Wierzę w formę Lucasa i lepszą kondycję w madryckim słońcu.

Gilles Simon @1.78 Pinnacle ✅

Typ w stronę kolejnego Francuza, choć już bardziej ryzykowny. A to dlatego, że Simon i Carreno grali ze sobą 29.04 w Estoril i górą w dwóch setach był Hiszpan. I właśnie dlatego typuję na Gillesa - uważam, że się zepnie i tym razem zatrzyma Pablo. Trzeba przyznać, że Hiszpan fajnie sobie ostatnio pogrywa, więc mecz może być wyrównany, jednak jeśli Simon zagra lepiej niż ostatnio w Estoril, co jest bardzo prawdopodobne z uwagi na rangę turnieju w Madrycie, to górą powinien być tutaj 31-letni Francuz. Nawierzchnia w Madrycie jest też dużo szybsza od tej w Portugalii, a na dobrze zabudowanych kortach nie powinno być też problemu z wiatrem, który w Estoril często rozdawał karty. To wszystko także przemawia za Simonem.

Granollers @1.88 Pinnacle ⛔

Granollers przegrał w kwalifikacjach ze Stepankiem, ale dzięki wycofaniu się Federera będzie mógł zagrać jutro z Portugalczykiem Sousą. Joao nie błyszczy w tym sezonie formą, ostatnio troszkę poprawił swoją grę, ale to Marcel Granollers miał niedawno więcej powodów do radości, m.in pokonując Alexandra Zvereva czy Goffina. Często zdarza się, że zawodnicy dostający od losu prezent w postaci miejsca w turnieju z powodu wycofania się któregoś z graczy, dobrze radzą sobie w turnieju. Tak też było z Granollersem w Monte Carlo i myślę, że tutaj może być podobnie, ponieważ dodatkowo gramy jeszcze w Hiszpanii. Forma po stronie Marcela. Myślę, że wykorzysta ten dar.

Del Potro 1.76 Pinnacle ⛔

Konsekwentnie przeciwko Sockowi. Benoit Paire w swoim stylu nie podołał nerwowo, ale z Del Potro powinno być już inaczej. Pokonanie Thiema 2:0 w setach, biorąc pod uwagę formę i ogranie Austriaka nie było łatwe. Wracający po kontuzji &quot;Delpo&quot; powinien dostać dzięki temu duży zastrzyk pewności siebie i myślę, że skrzętnie wykorzysta to w meczu z Sockiem. Jak wiadomo Argentyńczyk to gracz bardzo ofensywny i sądzę, że &quot;Skarpeta&quot; nie wytrzyma jego naporu. Bardzo ładny kurs, który można spokojnie zagrać.
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Mecz: S.Querrey - L.Pouille ✅
Typ: 1
Kurs: 2.75 Bet365

Francuz chyba został za bardzo przeceniony w tej rywalizacji. Rozumiem, że jest w formie i wygrywa z solidnymi zawodnikami, ale jest jeszcze młody i kiedyś się to musi skończyć. Ostatnie turnieje na bardzo wysokim, zaskakującym poziomie. Potrafił ograć Gasqueta w MC, Delbonisa w Bukareszcie, a tutaj już ma za sobą zwycięstwo nad Goffinem.

Mimo to uważam, że warto spróbować zagrać na Querrey&#39;ego, który nie lubi clay&#39;a, jednak jest doświadczonym zawodnikiem i w decydujących momentach może utrzymać nerwy na wodzy. O ile w wymianach ma nikłe szanse, tak na serwisie będzie bardzo mocny. Madryt ma to do siebie, że nawierzchnia jest w miarę szybka jak na mączkę, tutaj taki tenisista jak Sam ma szanse na zwycięstwo nawet ze świetnie wyszkolonym technicznie graczem.

Kurs jest przesadzony i warto skorzystać, bo jak dla mnie Lucas jest faworytem ale nie aż takim, żeby wystawiać 2.75 na Amerykanina. Wystarczy, że Francuz będzie miał gorszy dzień i zostanie zmieciony z kortu. To jeszcze młodzieniaszek i nigdy nie wiadomo kiedy mu &quot;odbije&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Wawrinka-Kyrgios 1 @1.55 ex

Zly i wkurzony Wawrinka to bardzo dobry Wawrinka. Wawrinka od Australian open slabo, nic nadzwyczajcego, ale tutaj mobilizacji nie zabraknie i czy trzeba komus tlumaczyc dlaczego. Juz to przerabialismy w Dubaju, gdzie Kyrgios byl w mega formie w tamtym czasie, a wygral Wawrinka. Stawiam na tenisiste lepszego i bardziej kompletnego. Od strony moralnej zwyciestwo nalezy sie Szwajcarowi i przede wszystkim mam nadzieje, ze przelozy sie to na wynik i wygrana Stanimala.
tylko że nick miał problemy z plecami i skreczował. W ostatnich 2 latach Wawrinka w Madrycie nic nie pokazał. Jak Nick ma dzień serwisowy to jest w stanie poskładać każdego prawie, rok temu pokonał Rogera to czemu by nie Wawrinke tym bardziej po takim kursie bym szedł tutaj w strone Kyrgiosa szybciej . Dzisiaj w 1 secie w Tibreku z Pella jak się postarał to do stanu 5:3 przy jego serwisie ani razu nawet nie przebił Pella

Kyrgios 2.37 Bet365

Uważajcie z graniem na Monfisa dzisiaj z Andersonem podkręcił sobie staw skokowy chwile naprawdę słabo to wyglądało potem jakoś bo medicalu był w stanie się poruszać ale z Cuevasem dużo trzeba biegać i mogą pojawić się problemy
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
W ostatnich 2 latach Wawrinka w Madrycie nic nie pokazał. Jak Nick ma dzień serwisowy to jest w stanie poskładać każdego prawie, rok temu pokonał Rogera to czemu by nie Wawrinke
chodzi w typie na Stacha bardziej o to, że do końca kariery nie zabraknie mu motywacji by przejechać sportowo gościa, który publicznie mówił to co mówił o jego dziewczynie. Też jestem przekonany, że jutro kangur leci, a lepiej wypadnie w Rzymie.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Kuboty @1,571 pinnacle to jest must bet jak dla mni . Przyczyna jest prosta - Troicki nie umie grac w debla (a czasem to wyglada tak, jakby i w tenisa w ogole). W singlu sie po nim juz przejechal Kuznetsov, a i Viktor i Fabio to nie sa goscie, od ktorych by bilo motywacja do gry. Polacy w wybitnej formie moze i nie sa, ale jakies tam zalazki widac, chociazby po zeszlotygodniowym finale w Estori . Kurs jest zawyzony, wiec mozna brac.

✅ 6/1/5/7 11-9

thriller z happy endem
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Madryt
godzina : zaplanowana na 16.00
Spotkanie : N.Djokovic - B.Coric
Typ: zwycięstwo Coric
kurs :12,750
buk :pinnacle
analiza:
PO PIERWSZE TO TO NIE WEJDZIE PO DRUGIE NIE PAMIĘTAM KIEDY DJOKO PRZEGRAL 2 MECZE Z RZĘDU A PO TRZECIE I TAK SOBIE TO KUR.....ZAGRAM A KTO BOGATEMU ZABRONIIZA CAŁE 7 EURO TO GRAM U BUKA KTÓRY ROZLICZA KRECZ!!!!
TRUDNO ZNALEŹĆ JAIEŚ RACJONALNE ARGUMENTY ZA TYM TYPEM ALE SPRÓBUJĘ :
- Niespełna 18 letni Borna Coric odprawił w październiku 2014 w Bazylei na hardzie
Nadala (wtedy o ile dobrze pamiętam Rafa był światową dwójką)
-Coric pokonał wczoraj ALMAGRO 2:0
-Zrobił już 2 finały w tym roku jeden przegrał z Wawrinką , drugi z Delbonisem .
-Djokovic swoje dwa ostatnie mecze na ziemi przegrał ( ostatni pierwsza runda w Monte Carlo z Vaseley i ubiegłoroczny finał French Open ze Stanem)
-Coric ostatnio w marakeszu z Vaseleyem wygrał 2:0
-Coric jest zwycięzcą juniorskiego US open w 2013 ( pokonał Thanasiego Kokkinakisa wynikiem 3:6, 6:3, 6:1. I tu ciekawostka to był chyba ten moment w którym zdecydował się na kontynuację uprawiania tenisa i rezygnację z uprawiania boksu a ścieżka kariery w zawodowym boksie również chodziła mu po głowie )
-Jest jeszcze SERBSKO-CHORWACKI podteks tego spotkania ( gdyby wygrał jutro z Djoko w Chorwacji zostanie bohaterem numer 1) ale również z tego powodu Djoković będzie wyłaził ze skóry żeby nie przegrać.
-Ostatni raz w Madrycie Djokovic grał w 2013 i odpadł w pierwszej rundzie z Dimitrovem
-Borna Coric ma jeszcze za plecami dobre rady od Ivo Karlocica (który dobrze wie jak z Serbem wygrywać ) i Gorana Ivanisevica ( to on był trenerem Borny w Devis Cupowym meczu Polska Chorwacja gdzie Borna ograł Janowicza (a ten po tym meczu jak wiadomo kompletnie już zwariował
Jest jeszcze jeden aspekt Borna i Novak to trochę podobni zawodnicy jeżeli chodzi o warunki fizyczne i styl gry ( 185 cm 79 kg chorwat , 188 cm 80 kg obaj praworęczni oburęczny backhand , jak mówią podręczniki tenisowe najtrudniejszy rywal dla tenisisty to jego kopia .
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Mecz: K.Nishikori - R.Gasquet ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.37 Bet365

Wystarczy spojrzeć na H2H tych panów i coś już nie gra. Francuz wygrał wszystkie sześć spotkań tracąc zaledwie jednego seta! Ostatni raz grali w Paryżu (2015) i zwyciężył po niepełnych dwóch partiach (7:6 4:1 - krecz Kei&#39;a). Na mączce jeszcze nie grali, ale nie sądzę, aby nawierzchnia preferowała któregoś z nich tak bardzo, aby drugi z nich nie miał żadnych szans.

Obaj potrafią grać na mączce, chociaż w tym sezonie pokazał to na razie tylko Japończyk. Nishikori w Barcelonie dotarł do finału, gdzie przegrał z Rafą, co wcale nie dziwi. Wcześniej nie miał jakiś mocarzy tenisa, więc przetarcia przed Gasquetem za bardzo nie miał. Wygrana nad Paire i Dolgopolovem, teraz w Madrycie męczarnie z Fogiem, więc nie do końca wiadomo jak spisze się z solidnie wyglądającym Richem.

Zawodnik Trójkolorowych zagrał tylko w Monte Carlo, gdzie ograł gładko Almagro, a później niespodziewanie przegrał z rodakiem Pouille. W Mutua Madrid Open Rich gra zupełnie inaczej. Ograł już dwóch Hiszpanów, Carballes Baena i Verdasco. Z tym drugim zaprezentował się solidnie i jeżeli zagra podobny tenis przeciwko Nishikoriemu to powinien wygrać. Kei nie zaimponował mi w starciu z Fogiem, a do tego ma mniej czasu na odpoczynek.

Według mnie mecz jest 50/50, ale jako że kurs jest przeszacowany w stronę Francuza to warto pograć za &quot;kilka groszy&quot; na niego. Czuję, że pokaże się z dobrej strony i jego magiczny backhand załatwi sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 70

ziutek123

Użytkownik
Bopanna/Mergea - Cuevas/Granollers 1 ✅
4/10

milenium @2,35
sts @2,15
totolotek @2,15
fortuna @2,09
etoto @1,75

Granollers odpadł dziś z singla, jutro gra z Cuevasem w parze debla z tym że od soboty kwale w Rzymie na liście której hiszpan jest. Cuevas w MD, a dziś wygrany mecz 2:48 z Monfilsem, jutro singiel z Kyrgiosem. To chyba debla odpuszczą?
Do tego grają z dobrymi deblistami 11/13 w rankingu, Granollers/Cuevas 32/29. Grali ze sobą raz w tym roku w Miami Bopanna/Mergea przegrali po sTB 4-10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Gasquet - Nishikori
Krótko, widziałem jednego i drugiego i przekonało mnie to, by zagrać na Japończyka. Wczoraj fajny mecz z Fogninim, który miał już serwis na set, ale w swoim stylu przegrał.
Kei z roku na rok lepiej pogrywa na cegle, więc jestem spokojny. Do tego H2H 7:0 na korzyść Francuza. Paradoksalnie, przekonuje mnie to jeszcze bardziej do zagrania przeciwko niemu. Zbyt zbliżenie poziomem zawodnicy, by była taka rozbieżność w bilansie.
Nishikori @ 1.6 óni ✅
 
Q 6

qazsedc

Użytkownik
Gilles Simon - Andy Murray 2 @1.20
Novak Djokovic - Roberto Bautista 1 @1.04
Rafael Nadal - Sam Querrey wynik: 2-0 @ 1.14
Bet365
Co myślicie o tych meczach? Chciałbym je zagrać za jakąś większą stawke. Jakie jest wasze zdanie?

PS. proszę o wyrozumiałość stawiam pierwsze kroki w tym temacie ;)
Działanie działu tenisa polega na wymianie spostrzeżeń, argumentów, dyskusji, więc takie posty nie spełniają tych wymagań. Jeśli chcesz dowiedzieć się o zdanie innych na temat danych typów najpierw sam musisz podać swoje argumenty wraz z jakąś analizą za nimi./Macko18
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Pierwszy z tych meczów bym odrzucił osobiście. Nie mam jakoś przekonania do gry Murray&#39;a w ostatnim czasie. Do tego Simon ma bardzo specyficzny styl gry, jak będzie miał dzień to każda piłka (dosłownie KAŻDA) będzie wracała na drugą stronę. Wiadomo, że to Andy jest bardziej utytułowany, ma większe umiejętności, ale po takim kursie bym go nie ruszał.

Kolejne mecze bym grał, chociaż te 2:0 na Nadala to też może być pułapka. Wystarczy, że dojdzie do tie-breaka i masz rzut monetą. Może nie w dosłownym znaczeniu, ale jedna/dwie piłki zadecydują. Trzeba to też mieć na uwadze, ale Twoja kasa, rób co uważasz.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
???? Gilles Simon - Andy Murray
TYP: Murray @1,26
???? Kyle Edmund - Blaz Rola
TYP: Edmund @1,67
AKO: 2,10 buk: betgun

Jedziemy główny kupon na dzisiejszy tenis. Stawiam 5j bo naprawdę nie wiem co tu może nie wejść. Jedyne czego się obawiam to to, że Edmundowi nie będzie się chciało grać w takim turnieju na 100%. Ale zbliża się Garros trzeba iść z formą w górę. Potencjał jest dużo dużo większy niż u Roli, który jest bardzo silny ale moim zdaniem lekko drewniany. Murray to Murray poradzi sobie w 9 na 10 meczach z Simonem na każdej nawierzchni. Przegrał z nim rok temu w Rotterdamie ale wcześniej aż 12 razy wygrał z rzędu. Dodatkowo Simon grał wczoraj trzysetówkę z Carreno Bustą. Polecam grać to ako w BetGun bo naprawdę kursy dużo wyższe niż np. w Bet365.


!: Sorry Kyle Edmund oczywiście gra w challangerze, więc proszę to potraktować jako dodatek lub przenieść jeśli komuś bardzo przeszkadza
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Gasquet - Nishikori - 2 @1.68 ✅✅✅ To było oczywiste ;)
Bukmacher:
MarathonBet

Moim zdaniem promocja dnia. Japończyk co prawda jedną nogą był już poza turniejem, ale udało się wyjść spod topora zawsze groźnemu na kartoflu Fogniniemu. Gasquet w ostatnich tygodniach straszna lipa. Jego backhand nie jest taki groźny, lecą często jakieś dziwne baloniki. Z forehandu postrachu jak wszyscy dobrze wiedzą, nie sieje. Brakuje mu kończącego uderzenia i to będzie główny problem w tym starciu. Nishikori jest dobrze ułożony taktycznie i potrafi być w swoich założeniach strasznie konsekwentny. Francuz zwyczajnie nie ma argumentów. A H2H? Bardzo często nic nie znaczy. Fakt, taka ilość porażek może świadczyć, że Gasquet w pewien sposób &quot;nie leży&quot; Keiowi. Dziś jest jednak zupełnie inny dzień, inne warunki. Japończyk dobrze gra w Madrycie w odróżnieniu od Ryśka. Rok temu półfinał, a w 2014 gdyby nie kontuzja, byłby tytuł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kyrgios N. - Cuevas P.
Cuevas P. ::: 2,44 ::: 1/3 ⛔

H2H 1:0 podczas turnieju Australian Open czyli wtedy gdzie wszyscy liczyli na Nicka, włącznie z nim samym. Tym razem wynik moim zdaniem może pójść w drugą stronę, bo nawierzchnia dla Pablo Cuevasa jest wyśmienita. Urugwajczyk w tym roku ma bilans 15-3 przegrywając jedynie z zawsze nieobliczalnym Paire, sensacją sezonu Raonicem i Davidem Ferrerem w Buenos Aires. Pablo wygrał do tego w tym roku dwa turnieje w Brazylii - Rio i Sao Paulo. Tutaj jak na razie zagrał dwa kapitalne mecze pokonując zwycięzcę turnieju w Monachium Kohlschreibera i szalonego Monfilsa który w tym roku wskoczył na wyższy poziom. Kyrgios zaskakuje swoją dobrą drogą na mączce, pokonał Wawrinkę w poprzedniej rundzie, ale ten wynik nie robi na mnie dużego wrażenia z powodu częstej nieobliczalności tenisisty ze Szwajcarii.
Wynik: 7:6(5) 4:6 6:3

Berdych T. - Ferrer D.
Ferrer D. ::: 2,15 ::: 1/3 ⛔
H2H 5:7 z lat 2004-2015 na korzyść Hiszpana. Wydaje mi się, że w tym meczu atutem po jego stronie jest lepszy bilans meczów bezpośrednich, nawierzchnia i fakt, że gra u siebie w Hiszpanii. Niby Ferrer w tym roku gra o wiele gorzej niż w poprzednich latach to jednak ostatnio wrócił po długiej przerwie na korty, nie grał nic od turnieju Masters w Miami. Jestem zdania, że taka przerwa wyjdzie mu tylko na dobre, podobnie jak i mi. Uważam też, że Berdych wcale nie gra dużo lepiej w tym sezonie i wcale takim faworytem tego meczu nie powinien być.
Wynik: 7:6(8) 7:5
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Gasquet vs Nishikori
Nishikori |1,53| bet365 ✅ ŁATWO

Dziwi mnie bardzo to, że są tutaj osoby które grają na zwycięstwo Ryśka, sugerując się głównie H2H. Grali ze sobą 7 razy i wszystkie spotkania wygrał Francuz, ale ani raz nie grali ze sobą na cegle i tutaj jest pies pogrzebany. Patrząc na dyspozycję obu panów w tym momencie nigdy nie zagrał bym na Ryśka. Japończyk w Barcelonie bardzo dobry turniej doszedł do finału bez straty seta aż w końcu przegrał z Nadalem 2:0 po na prawdę dobrym spotkaniu. Wczoraj można by powiedzieć, że wymęczone zwycięstwo, ale wcale nie. Pierwszy set pewnie wygrany do 2 chodź do zera spokojnie mógł go Japończyk zniszczyć. Drugi set jedno głupie przełamanie i 1:1 w decydującym secie dał się połamać i było w pewnym momencie 5:3 dla wariata, ale Japończyk ze stalowymi nerwami spokojnie odłamał by w ostatnim gemie połamać do zera. Fognini to jest rywal z górnej półki bez dwóch zdań, oczywiście gdy się nie podpali i nie zacznie pajacować bo umiejętności do ścisłej topki jak np. Paire który też w główce ma poprzewracane. Nie rozumiem zachwytu nad Ryśkiem. W tym sezonie bez rewelacji, wręcz przeciętnie. Widziałem go na turniejach w USA i nie widziałem niczego szczególnego, aby twierdzić że jest w formie. W Monako w odpadł szybko, gdzie w drugim spotkaniu poskładał go Pouille 2:1. Tutaj w Madrycie wygrał z Baeną 2:0 co nie może dziwić i pokonał starego byka Verdasco 2:1. Dziś Japończyk na pełnym spokoju wygrywa z Ryśkiem. Jestem pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Ferrer @2.15 Pinnacle

Dziwię się, że jeszcze nikt tego nie podał. Kudla wczoraj na prawdę zagrał bardzo dobry mecz, w defensywie wyciągał niesamowite piłki i Ferrer po takim treningu będzie świetnie przygotowany do meczu z Tomasem. Czech kompletnie mnie nie przekonuje. W poprzedniej rundzie trafił mu się Istomin, który na clayu jest graczem totalnie bezbarwnym. Mecz Tomasa w Monte Carlo z Dzumhurem lepiej przemilczeć - była to żenada w wykonaniu Berdycha. Dla Ferrera jest to pierwszy turniej po miesięcznej przerwie, jest głód gry, jest publiczność, która będzie wspierać. Moim zdaniem David wywalczy tutaj zwycięstwo.

Gasquet @2.36 Pinnacle

Takie h2h to nie przypadek, styl Richarda po prostu nie leży Keiowi. W tych 7 rozegranych do tej pory spotkaniach (7:0 Gasquet) panowie nie mieli jeszcze okazji zmierzyć się na clayu, a mimo wszystko to Richarda bardziej cenię na tej nawierzchni. Poza tym dzisiaj na przeciw Gasqueta powinien stanąć Fognini, ale Włoch postanowił przegrać wygrany mecz z Japończykiem w najgłupszy sposób. Magiczny backhand Francuza funkcjonuje i w tym upatruję szansy jego zwycięstwa. Nishikori jest moim zdaniem podpuchą dnia w ofercie buków i ja wolę pobrać wyższy kurs w spotkaniu, które oceniam 55-45% dla Gasquet.

Kyrgios @1.64 Pinnacle

Ostatni mecz jaki proponuję to granie na Kyrgiosa w meczu z Cuevasem. Nick w bardzo dobrej dyspozycji, w Estoril pewnie powalczyłby o końcowy triumf, ale przegrał z wiatrem. Tutaj odstawił już Wawrinkę, który był zmotywowany i nie grał źle. Nick był jednak praktycznie nie do ruszenia przy swoim serwisie i dzisiaj spodziewam się, że będzie podobnie. Cuevas tenisista groźny, ale obawiam się, że nie będzie miał dziś argumentów na Australijczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom