>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Indian Wells, 10.03-20.03.2016

Status
Zamknięty.
cenation 51

cenation

Użytkownik
Nie rozumiem, co tu się stało. Jak można wykazać się taką indolencją intelektualną, grając w końcówce gema wprost na fh Rafy? Jak przez cały mecz nie można ogarnąć, że trzeba Rafie grać do bh? Do tego brak serwisu, no tego się nie dało wygrać.
Tak, jestem sfrustrowany. Rafa najpierw łamie się z Mullerem, gra jakąś katastrofę z Verdasco, a potem nagle zaczyna grać. Ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć, bo ja nie wiem co tu się dzieje.
Nie przesadzałbym z tą katastrofą, Rafa to nadal wymagający przeciwnik, a serwis zależy od formy dnia co właśnie potwierdza mecz z Mullerem i dzisiejszy z Nishikorim (chyba 90% 1 serwu). No i warunki pogodowe są trudne, Kei momentami wyglądał na bardzo zmęczonego, a to powoduje spadek koncentracji i głupie błędy. A Nadal to jak wiadomo długodystansowiec może i po 6h grać mecze w nieważne jakich warunkach ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Nie rozumiem, co tu się stało. Jak można wykazać się taką indolencją intelektualną, grając w końcówce gema wprost na fh Rafy? Jak przez cały mecz nie można ogarnąć, że trzeba Rafie grać do bh? Do tego brak serwisu, no tego się nie dało wygrać.
Tak, jestem sfrustrowany. Rafa najpierw łamie się z Mullerem, gra jakąś katastrofę z Verdasco, a potem nagle zaczyna grać. Ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć, bo ja nie wiem co tu się dzieje.
Zmarnuje moj czas i ci odpowiem rowniez.
Brak serwisu Keia co ty nie powiesz, kiedy sie kapnales.
Muller gra bardzo slabo w wymianach, z Estrella gral dramat, ze Schwartzmanem 8 DFow i w wymianach mial problem przebic 2 pilki.
Muller zagral z Nadalem swoja zyciowke, poziom, ktorego nigdy nie prezentowal. Mialem Nadala -3,5. A Muller zagral cos niesamowitego, sam w to nie wierzylem, polamal Rafe 2 razy i gral genialnie.
Dasco dostal w klamot latwo, wiec nie rozumiem.
Ze Zverem Rafa slabo zaczal, a potem gral genialnie, Niemiec bil tak serwem, ze masakra, a on go odlamal w 1 secie, a w 2 secie zrobil spacerek. W 3 secie zrobil cos amazing, gral jak za starych dawnych czasow.
Nadal ciezko trenuje i bardzo chce wrocic na szczyt, na ziemi ostatnio gral slabo to prawda, ale teraz sie prezentuje niezle. Z Djokiem jutro mysle, ze powalczy, seta jest w stanie zrobic spokojnie.

Mozart nie zaczepiaj, zacytowałem Twoją analizę bo jak można &quot;kogoś mieć&quot; nie wygrywając seta. Nadal zagrał bardzo dobrze, a Kei zagrał dziś fatalnie, szczególnie pod względem taktycznym. Brawa dla Rafy i tyle, taka jest bukmacherka ;) Weszło Ci, fajnie, gratuluje ????
Miec na widelcu, Johnson serwis na seta i spina. Johnson ile prowadzil w tie breaku i wpadlo mu cos do oka. Isner 6/1 i potem spina w tie breakach dwoch.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Goffin - Raonic - Raonic 2:0 - 1.70 @WilliamHill
Typ gram raczej przeciw Goffinowi a nizeli na Raonica, za ktorym nie specjalanie przepadam, ogladalem tylko jeden mecz Belga w tym turnieju, mecz w drugiej rundzie z Tiafoe, gdyby mlody jankes zachowal zimna krew i sie nie podpalal to Goffin nie przeszedlby tutaj nawet 1 rundy(bronil 2 mecz boli).Dziwi mnie ze gosc postury przecietnego gimnazjalisty osiagnal tutaj az polfinal, serwisu swojego nie ma w ogole i podejrzewam ze mialby problem utrzymac swoje podanie z mocniej returnujacymi zawodniczkami z WTA, meki z Pella, bronione match pointy z juniorem z USA w sobie znany sposob Wawrinka nie odprawil go 2:0 ale to byl bardzo dziwny mecz choc go nie ogladalem to wnioskuje to z przebiegu, grubasek ze Szwajcarii mial chyba placone dodatkowo zeby tego meczu nie wygrac, to samo bylo w meczu z Ciliciem, Cilic mial mase okazji do zlamania tego chloptasia a nie potrafil postawic tej kropki nad 1 a sam dawal sie lamac przy pierwszej okazji.Licze na to ze mocny return Raonicia tez da mu wiele okazji do przelaman, ktore Kanadyjczyk powinien wykorzystac, jesli Raonicowi siadzie serwis to przy swoim podaniu nie da Goffinowi za wiele pograc, jedyna szansa dla filigramowego chlopca to dociagnac do tiebreka i tam liczyc na jakies dfy albo nie wymuszone u Milosa w innym przypadku powinno byc latwo,szybko i przyjemnie i powinno to sie zamknac w 2 setach.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Goffin - Raonic - Raonic 2:0 - 1.70 @WilliamHill
Typ gram raczej przeciw Goffinowi a nizeli na Raonica, za ktorym nie specjalanie przepadam, ogladalem tylko jeden mecz Belga w tym turnieju, mecz w drugiej rundzie z Tiafoe, gdyby mlody jankes zachowal zimna krew i sie nie podpalal to Goffin nie przeszedlby tutaj nawet 1 rundy(bronil 2 mecz boli).Dziwi mnie ze gosc postury przecietnego gimnazjalisty osiagnal tutaj az polfinal, serwisu swojego nie ma w ogole i podejrzewam ze mialby problem utrzymac swoje podanie z mocniej returnujacymi zawodniczkami z WTA, meki z Pella, bronione match pointy z juniorem z USA w sobie znany sposob Wawrinka nie odprawil go 2:0 ale to byl bardzo dziwny mecz choc go nie ogladalem to wnioskuje to z przebiegu, grubasek ze Szwajcarii mial chyba placone dodatkowo zeby tego meczu nie wygrac, to samo bylo w meczu z Ciliciem, Cilic mial mase okazji do zlamania tego chloptasia a nie potrafil postawic tej kropki nad 1 a sam dawal sie lamac przy pierwszej okazji.Licze na to ze mocny return Raonicia tez da mu wiele okazji do przelaman, ktore Kanadyjczyk powinien wykorzystac, jesli Raonicowi siadzie serwis to przy swoim podaniu nie da Goffinowi za wiele pograc, jedyna szansa dla filigramowego chlopca to dociagnac do tiebreka i tam liczyc na jakies dfy albo nie wymuszone u Milosa w innym przypadku powinno byc latwo,szybko i przyjemnie i powinno to sie zamknac w 2 setach.
Typu nie kwestionuję (może i wejdzie), ale analiza dramatyczna i czysto pod typ...
Dziwisz się że Goffin osiągnął tutaj taki wynik? To tylko świadczy o tym, że nie oglądałeś go tutaj w akcji i nie masz większego pojęcia o profilu Davida. Owszem, serwis może i nie jest mocną bronią Belga, ale za to technika, wytrzymałość, mało UE, finezyjność w grze - to są jego atuty i nie jest przypadkiem, że mimo słabych warunków fizycznych jest w TOP20!
&quot;Męki z Pellą&quot;? Bardziej bym to spotkanie określił na bardzo intensywną wymianę ciosów. Pella aktualnie gra swój najlepszy tenis i wcale mnie nie dziwiło, że tak dzielnie stawiał się Belgowi na korcie. Meczu z Wawrinką też nie oglądałeś, ale w niczym Ci to nie przeszkodziło, żeby wysnuć teorię spiskową, że &quot;grubasek ze Szwajcarii mial chyba placone dodatkowo zeby tego meczu nie wygrac&quot;! Czad! Nie ma argumentów, to jebnijmy takie oskarżenie, bo przecież pod typ trzeba coś napisać :zoltakartka:
&quot;jesli Raonicowi siadzie serwis to przy swoim podaniu nie da Goffinowi za wiele pograc&quot; - WOW! Jaka błyskotliwa myśl! :razz: Jak Rao zamiata serwisem to 95% tenisistów nie ma punktu zaczepienia w grze z Kanadyjczykiem. Pytanie, co będzie, jak Rao będzie miał problem z podaniem? Otóż wtedy szanse się mocno wyrównują, bo zdobyć punkt w wymianach z Belgiem łatwe nie jest i trzeba się sporo nabiegać i namęczyć. Owszem Rao poprawił grę z głębi kortu, ale nie oszukujmy się - długie wymiany to nie jest jego gra i w tym elemencie na pewno przewagę ma Goffin. Dawid będzie też wykorzystywał siłę zagrań Milosa, więc te potężne bomby mogą szybko z taką samą prędkością wracać pod nogi Ronica. W moim odczuciu Raonic wcale tak łatwo mieć nie będzie dzisiaj w meczu z Goffinem i wcale się nie zdziwię, jak o awansie do finału tej imprezy będzie decydowała trzecia partia. Nikt w tym meczu nie odpuści, zarówno dla Milosa jak i Dawida awans do finału takiej imprezy będzie ogromnym sukcesem, więc walki na pewno nie zabraknie. Żeby nie było off topu to dodaję swoją propozycję na ten mecz:
Goffin - Raonic (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 36 63 36 ✅✅✅
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 3.00
Bet365
@edit
Znakomity mecz rozgrywa Belg! Cytując samego siebie: &quot;Pytanie, co będzie, jak Rao będzie miał problem z podaniem?&quot; - odpowiedź widoczna na korcie.
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
qbali
Skrytykowałeś gościa a sam napisałeś analize wybitnie pod typ.
&quot;Męki z Pellą&quot;? Bardziej bym to spotkanie określił na bardzo intensywną wymianę ciosów. Pella aktualnie gra swój najlepszy tenis i wcale mnie nie dziwiło, że tak dzielnie stawiał się Belgowi na korcie.
Oczywiście że to były męki , co z tego że Pella gra swój tenis życia skoro i tak jest to niżej o co najmniej jedną półkę od Raonicia .
Meczu z Wawrinką też nie oglądałeś, ale w niczym Ci to nie przeszkodziło, żeby wysnuć teorię spiskową, że &quot;grubasek ze Szwajcarii mial chyba placone dodatkowo zeby tego meczu nie wygrac&quot;! Czad! Nie ma argumentów, to jebnijmy takie oskarżenie, bo przecież pod typ trzeba coś napisać
Przecież ten mecz jak i jego przebieg był wybitnie patologiczny , dawno czegoś takiego nie oglądałem ...
&quot;jesli Raonicowi siadzie serwis to przy swoim podaniu nie da Goffinowi za wiele pograc&quot; - WOW! Jaka błyskotliwa myśl! Jak Rao zamiata serwisem to 95% tenisistów nie ma punktu zaczepienia w grze z Kanadyjczykiem. Pytanie, co będzie, jak Rao będzie miał problem z podaniem? Otóż wtedy szanse się mocno wyrównują, bo zdobyć punkt w wymianach z Belgiem łatwe nie jest i trzeba się sporo nabiegać i namęczyć. Owszem Rao poprawił grę z głębi kortu, ale nie oszukujmy się - długie wymiany to nie jest jego gra i w tym elemencie na pewno przewagę ma Goffin
Liczenie że Raonic będzie miał akurat słabszy dzień serwisowy jest śmieszne i opieranie swojej analizy na tym jest niepoważne a to jest jedyny twój argument który można wysnuć z twojej analizy . Jeżeli Raonic nawet miałby słabszy dzień na serwisie to w dalszym ciągu jest to serwis bardzo trudny, bo Rao ma całą palete możliwości serwisowych . Oczywiście że Goffin żyje z wymian ale Raonic wcale nie musi być w nich gorszy bo jego progres z gry z głebi kortu jest wręcz niesamowity.
Prawda jest taka ze Goffina niczego wielkiego tutaj nie gra a jego forma nie jest tak wysoka jak sie niektorym wydaje co pokazuja jego tegoroczne wyniki.
I na koniec warto napisac o pewnej waznej statystyce
M.Raonic dal swoim przeciwnikom w tym turnieju 6 szans BP z czego dal sie przelamac tylko 2 razy , dla porownania Goffin dal 45 szans BP i stacil 12 razy podanie !!. W meczu z Ciliciem ktory jest bez formy dal 12 szans na BP. Raonic napewno to wykorzysta. Raonic ogral w dwoch setach Berdycha i Monfilsa i Goffin napewno nie stoi w poziomie gry wyzej od nich . Moim zdaniem lepiej juz isc w 2+0 na Kanadyjczyka niz szukac czegos w strone Goffina. Jednak najpewniejsza opcja jest zagranie poprostu na win Milosa ktory wygra ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Djokovic N. - Nadal R.
Djokovic N. -1,5 seta ::: 1,59 ::: 2/3 Pinnacle Sports ✅
Poniżej 21 gemów ::: 1,93 ::: 1/3 Pinnacle Sports ▶
Djokovic N. -4 gemy ::: 1,60 ::: 1/3 Pinnacle Sports ✅

H2H 24:23 z lat 2006-2016 czyli Panowie grają ze sobą już ponad dobrą dekadę. Fakty są natomiast takie, że po przegranym 3:1 przez Serba finale US Open 2013 tylko w dwóch meczach i to jeszcze na mączce Hiszpan zdołał ugrać seta. Raz taka sytuacja miała w Rzymie 2014 roku gdzie Novak wygrał ostatecznie 2:1, a drugi raz kilka tygodni później podczas finału French Open 3:1 gdzie &quot;Rafa&quot; zdobył kolejny tytuł na swojej ulubionej nawierzchni i turnieju. W pozostałych 6 spotkaniach na hardzie linia gemów nie przekroczyła nawet 19,5 gemów, a finał z tego roku w Doha na samym początku sezonu był podsumowaniem ich ostatnich spotkań - Nadal w tym meczu wygrał zaledwie 3 gemy.
Wróćmy jeszcze do meczu Nadala z Nishikorim. Tam Japończyk w pierwszym secie mógł tak naprawdę wyjść na podwójne przełamanie i prawdopodobnie wygrać seta, jednak nie wykorzystał tej okazji po czym załamał się mentalnie. Jeżeli chodzi o właśnie &quot;głowę&quot; w tenisie to świetny przykład mieliśmy w ostatnich meczach Bautisty-Aguta np. w Rotterdamie gdzie nie wykorzystał 5 piłek meczowych z Klizanem, kolejnego seta przegrał później do 0. Kolejna podobna sytuacja miała miejsce w Dubaju, gdzie Cypryjczyk podrzucał 4 razy piłkę pod rząd co mocno zirytowała Hiszpana. Wcześniej był osobą która dominowała w tym meczu, jednak po tej sytuacji facet kompletnie się załamał psychicznie i drugiego seta przegrał do zera. To tylko potwierdza jak pojedyncze sytuacje na korcie mają duży wpływ na dalszy przebieg meczu.
&quot;Rafa&quot; miał 90% trafionych piłek po 1 serwisie, jednak teraz uważam, że ta sztuka już mu się nie uda. Djokovic od kilku dobrych lat wie jak grać z Hiszpanem, a jego porażka w tym meczu byłaby na pewno dużą niespodzianką.
Wynik: 7:6(5) 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Nadal R. – Djokovic N.
@ 3 sety 2,83 Betathome ⛔

Idę na przełamanie Rafy.! cały zeszły rok i z tego finał w Doha, Djokovic nie daje ugrać Nadalowi nawet seta. W Katarze to już zupełna deklasacja, Serb wygrywa 6:1, 6:2. Z jednej strony przepaść, nie ma nawet o czym marzyć, ale z drugiej tej bardziej optymistycznej Nadal w tym pojedynku nie jest całkowicie bez szans, przynajmniej na podjęcie walki. Otóż to.! Serb w meczu z Tsongą wyglądał tylko poprawie, jakby Francuz był dokładniejszy i bardziej wierzył w siebie mecz nie skończyłby się 2:0 (7:6, 7:6). Bez porównania Tsonga ma lepsze podanie od Nadala, ale już w wymianach i skali trudności zagrań to Hiszpan aktualnie ma więcej do powiedzenia. Potencjał w tym meczu nieco się wyrówna, sam Novak nie jest na dziś takim terminatorem, jak wynika to z papieru. Liczę, że w obecnej dyspozycji Hiszpan postawi twarde warunki Serbowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Ktos tutaj pisal, ze na Djokovica nie warto stawiac tych handicapow itd. Gosc ma troche racji, obserwowalem wczorajszy mecz z Tsonga i moim zdaniem Serb specjalnie zrobil takie spotkanie, zeby bylo widowisko. On jakby chcial to by Tsonge pogonil 6-2 6-2. A mimo to tak sie bawil, zeby zrobic emocje, takie jest moje zdanie. Prowadzil w 1 secie dosc wysoko, wyrzucal te returny Tsongi, robil dziwne bledy. Zauwazcie przy 5-4 30-0 co zrobil, powyrzucal od razu, a potem poszedl do siatki, zrobil nawet 0-30 dla Tsongi, a ten nie wytrzymal psychicznie, a Djoka sie tak uodparnia moim zdaniem, ze potrafi wyjsc z najbardziej kryzysowych sytuacji. W 2 secie tak samo oddal podanie proste bledy, ktorych nigdy nie robi. A tie breaki? spina na 100% as, czemu asy poszly akurat w tie-breaku? czemu Tsongi w tie breaku w ogole nie bylo? :grin:

Miałem 2-0 Djoka, ale pograłem jeszcze trochę innych betów na live i solidna mina weszła.

A jeszcze co do Djoka, Fratangelo grał lepiej niż Tsonga, a Djoko potem spina na 100% na oba sety, z Tsonga zagral tak sobie. Z Lopezem byla spina, zeby sie zrekompensowac za porazke. Z Nadalem umie grac i pewnie wygra. Ale po wczorajszy meczu myslalem, ze Nadal moze miec swoje szanse tutaj na seta czy na walke, ale podejrzewam, ze Novak teraz sobie zagra na 100% ot ta bo taki ma kaprys.

Mocno Djoko 2-0 1,54 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
ogladam ten mecz Dejwa z Rao i nie wiem, czy tak dobrze returnuje niziolek, czy tak kiepsko serwuje wierzowiec? ale sadze, ze Belg wygra ten mecz... ;] swoja droga nic mi tak nie pierdzieli ogladania jak komentator Tomaszewski, jezu, jakie on durnoty plecie... PS powinien go juz dawno wypierdzielic i wziac przyklad z ES&#39;u, gdzie wiekszosc komentatorow ma pojecie o tym co mowi, a nie pieprzy, zeby pieprzyc tak jak to robi moj &#39;ulubieniec&#39;, daj Boze zeby Djoka z Rafa ktos inny komentowal ;(, a skoro juz o nich mowa, to moze to zabrzmi dziwnie, ale czuje, ze Rafa wygra... jakos tak sobie myslalem i wiem, ze jesli chodzi o aspekty czysto sportowe powinien byc szybki mecz do jednej bramki, ale cos mi tu smierdzi i kurs @5.0 jak najbardziej do pobrania. b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak szybko po meczu to Nadal wygląda coraz lepiej, zaskoczył mnie w 1 secie dość dobrą grą jak na niego w ostatnim czasie. Miał nawet piłkę setową. Jeżeli rozkręci się z formą to French Open szykuje się bardzo interesujące. Ciekawi mnie też bardzo co Murray w tym sezonie pokaże na mączce.
Kolejny raz jestem pełen podziwu dla wszystkich oddsmakerów którzy idealnie trafiają w linię gemów podczas meczu. Dla mnie jest to bez wątpienia nie lada sztuka osiągnąć taki poziom przewidywania prawdopodobieństwa.
???? Djokovic N. - Raonic M.
Raonic M. +1,5 seta ::: 2,46 ::: 0,5/3 ⛔
Powyżej 22 gemów ::: 1,86 ::: 1/3 ⛔
Raonic M. +4 gemy ::: 1,87 ::: 1/3 ⛔

H2H 5:0 z lat 2013-2015. Jednak wcześniejsze lata są w mojej opinii bez większego znaczenia z tym co jest teraz. Raonic zrobił mega progres jeżeli chodzi o swoją grę, zmienił trenera w tym roku na Carlosa Moyę czego efektem jest tylko jedno przegrane spotkanie w 2016 roku. To świadczy o jego wybornej formie. Wygrał na początku sezonu turniej w Brisbane pokonując w samym finale dość gładko samego Rogera Federera. Później na Australian Open gdyby nie problemy zdrowotne pod koniec 4-5 seta w meczu z Murrayem to prawdopodobnie Kanadyjczyk zagrałby pierwszy raz w swojej karierze o tytuł wielkoszlemowy. Na Indian Wells jego wysoka forma cały czas się utrzymuje o czym świadczy chociażby dojście do samego finału imprezy.
Bez wątpienia to powinno być bardzo ciekawe spotkanie i nawet nie zdziwiłbym się jakby Djokovic tutaj poległ. Wydaje mi się, że Serb nie lubi grać przeciwko zawodnikom o atomowym serwisie, a taki Milos właśnie posiada. Ci Panowie rozegrali ze sobą aż 5 tie-breaków w karierze więc teraz statystycznie gdy Raonic jest jeszcze lepszy niż w ubiegłych latach z pokryciem overu gemowego nie powinno być większego problemu. Darowałbym sobie tutaj granie Djokovica po tak niskim kursie, co prawda jest to tenisista z innej planety, ale on też jest człowiekiem i ma niekiedy swoje problemy, a tym bardziej powinny pojawić się one w meczu gdzie nie będzie długich wymian które Serb wręcz uwielbia czego przykład mieliśmy chociażby w meczu z Nadalem.
Wynik: 6:2 6:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Raonic 1 @1.17 e x p ✅
Djokovic -3,5 gema @1.66 b 356 ✅
Wygra, mozna by rzec prawie jak zwykle, Serb. Wczoraj spodziewalem sie, ze Nadal jakas tam walke podejmnie i kibicowalem nawet Hiszpanowi i powiem, ze juz dawno zaden tenisista nie nawiazal takiej walki w 1-szym secie z Djokovcem, idac z nim na wymiany. Djokovic musial nawet bronic pilke setowa prrzy swoim serwisie przy stanie 5-6 (30-40). Oczywiscie mowa tutaj o grze w korcie. Wiadomo, ze taki Federer, Raonic czy Wawrinka to graja zupelnie inaczej z Djokovicem niz Nadal, Nishikori czy Ferrer. Koniec koncow znakomity tenis obydwu graczy w 1-szym secie, a Nadal dawno tak nie nacisnal Serba jak w otwierajacym mecz secie wczorajszego polfinalu. Dla Milosa Raonica nie jest to oczywiscie pierwszy final tej kategorii. Byl juz w finale tej rangi turniejow w Canadian Open i w Paryzu. Na razie zadnego nie wygral, ale tez w cyklu Indian Wells lub Miami to jego pierwszy raz. Raonic gra bardzo dobrze, bardzo duzo oczywiscie zyskuje na serwisie. Ale tez ograniczanie sie do argumentu o naziwe &quot;serwis&quot; jest zludne, poniewaz chyba nawet nigdzie indziej na kortach tardych jak w Indian Wells pilkeczke mozna wprowadzic w wymiane. Zreszta David Goffin tez przelamywal i nieraz nacisnal podanie Raonica. Tenis zaprezentowany wczoraj przez Djokovica i Nadala to jednak w tej chwili jest nieosiagagalny dla Raonica, a Djokovic to zawodnik potocznie mowiac &quot;z innej planety&quot;. Zwyciezca moze byc tylko jeden moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Djokovic musial nawet bronic pilke setowa prrzy swoim serwisie przy stanie 5-6 (30-40).

male sprostowanie bylo 4:5 ;)
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Djokovic musial nawet bronic pilke setowa prrzy swoim serwisie przy stanie 5-6 (30-40).

male sprostowanie bylo 4:5 ;)
Moze i bronil. Nadal zagral niezle w 1 secie, ale na Serba to i tak bylo za malo. Ja powiem tylko tyle to byl jeden z nielicznych meczy, gdzie Djokovic zagral na 100%, na poczatku oddajac podanie, zachecajac Rafe do zabawy. Pozniej bylo widac, ze Djoko gra na maksa i jaki jest regularny, ze moze przebijac 45 razy po rogach i nic mu nie jest. 2 set byl genialny w jego wykonaniu. Nadal wrocil do lepszej formy, ale brakuje mu serwisu na Djokovica, gdyby ladowal asy jak Raonic i taka gre mial z tylu to wtedy sa szanse, a tak to nie ma.

Porownajcie sobie teraz wczorajszy mecz jak zagral Serb, a jak zagral z Tsonga. Gdybym zagral tak jak wczoraj z Tsonga to by byl lomot.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Po ruchu w temacie widać, niestety, że mamy finał Djokovic - Raonic a nie Djokovic - Federer ???? No ale trzeba z tym żyć, może w Miami będzie lepiej.
Przejrzałem statystyki Raonica z całego IW. Prezentują się tak:
vs Cervantes - 6 asów
vs Tomic (niepełny mecz) - 9 asów
vs Berdych - 8 asów
vs Monfils - 7 asów
vs Goffin - 11 asów
Raonic oczywiście zalicza się do grona servebotów, ale ten jego serwis jest niesamowicie urozmaicony. Zmniejsza to liczbę bezpośrednich asów, za to jest regularniejszy i fantastycznie ustawia mu grę, czy to jedynka czy dwójka.
Serb wiadomo, ciut gorszy return od Murraya, lecz i tak potrafi wyczyniać cuda. Nie ma dla niego piłek straconych, a każde dotknięcie piłki rakietą powoduje co najwyżej serwis wygrywający, także in plus. Nawierzchnia IW jedna z wolniejszych jeśli chodzi o hard, także próbuje poniższy typ:
Milos Raonic under 10,5 asów @1,87 Betano ✅ 4 asy
Dwoił się Nole na returnie i o to chodziło. Serwisów wygrywających trochę Kanadyjczyk miał, ale one są bez znaczenia dla typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Novak Djokovic - Milos Raonic, Tie Break w meczu? Tak, Unibet 1.94

Piszę z telefonu więc na szybkiego. Faworytem jak prawie w każdym meczu gdzie gra Djoko od dłuższego czasu jest on sam. Na chwilę obecną ten tenisista jest poza zasięgiem wszystkich o ile jest zdrowy. Fajnie, że gra z Milosem czyli z nową siłą w tenisie a nie z Murrwyem bo znowu byłby pogrom. Jeśli Raonic się nie zatnie w wibitny sposób to powinien wygrywać swoje podania bez większych problemów. Co najważniejsze! Pierwsze podanie musi być perfekcyjne bo z drugim są problemy, tym bardziej jak po drugiej stronie jest doskonały returnowiec. Serb też czasem ma swoje zastoje lecz nie wydaje mi się aby dał przeciwnikowi się połamać. W tym typie nie ma co dłużej się rozmyślać. Moim zdaniem będzie to zacięty bój gdzie zobaczymy minimum jednego tie breaka bo o przełamanie z jednej jak i z drugiej strony będzie cholernie ciężko.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Wazna uwaga

Opierasz swoj typ na statystyce. Tak ? No tak. Tak piszesz

Lecz popelniles najpowazniejszy blad statystyczny !

Polecasz under 10.5 asa. I ukazujesz nam tu na forum ilosc asow z poprzednich meczy tego turnieju w wykonaniu Roanic&#39;a. Zapomniales o jednym. Czas meczu i dokladny wynik poprzednich spotkan ! Teraz bedzie podobny przeciwnik, poziom czy wynik ? Mecz z Djokovicem bedzie wart tyle gry, czasu, wymian, punktow rozegranych w gemie serwisowym Roanic&#39;a, co poltora, a moze nawet dwa poprzednie poprzednie pojedynki.

Rozumiesz ?
Masz rację. W dodatku może hard jest wolny, ale zauważcie jak piłka skacze po tym serwisie pierwszym.

Mecz się zapowiada bardzo ciekawie, na pewno Raonic nie wygra tutaj seta, z handicapem może być różnie. W 2 secie z Goffinem przy oddał 2x podanie, jak się*dzisiaj zepnie to może nie pokryć +3,5. Ale najbezpieczniej to przyłożyć 2-0.

2-0 1,58 unibet
 
mariuszkozik 26

mariuszkozik

Użytkownik
Novak Djokovic - Milos Raonic over 22.5 2.1 @ Unibet
W moim przekonaniu mamy w tym przypadku do czynienia z wysokim value- Raonic nie przegra tego spotkania 6-3, 6-3, bo jest w zbyt dobrej formie żeby przegrać finał Mastersa w tak jednoznaczny sposób. Być może w półfinale z Goffinem nie zachwycił, ale była to jego pierwsza trzy-setówka w tym turnieju, więc nie ma co mówić o jakimś nadmiernym zmęczeniu.
Djokovic w Indian Wells na pewno widać, że nie gra swojego maksimum. Pluć w brodę może sobie Federer, że nie był w stanie wystąpić w tym turnieju, bo Serb w takiej dyspozycji jest na pewno do ogrania. Ale czego nie zrobi Szwajcar, może zrobić Kanadyjczyk. Djoko w półfinale bronił piłki setowej w spotkaniu z Rafaelem Nadalem, który wciąż jest daleki od swojej optymalnej dyspozycji- Raonic przy solidnym spotkaniu jest w stanie napsuć sporo krwi &quot;światowej jedynce&quot;, a może nawet zgarnąć tytuł.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Masz rację. W dodatku może hard jest wolny, ale zauważcie jak piłka skacze po tym serwisie pierwszym.

Mecz się zapowiada bardzo ciekawie, na pewno Raonic nie wygra tutaj seta, z handicapem może być różnie. W 2 secie z Goffinem przy oddał 2x podanie, jak się*dzisiaj zepnie to może nie pokryć +3,5. Ale najbezpieczniej to przyłożyć 2-0.

2-0 1,58 unibet
To mecz sie zapowiada bardzo ciekawie czy Raonic nie wygra seta? Bo to bez sensu...
Grać 2-0 po takim slabym kursie gdzie Djokovic zawsze z servicemenami sie meczy.Zaklad bez sensu.

Raonic +3
2.630
Pinnacle
Albo Djoko go zniszczy albo będzie mega styk a wiec probuje piękny kurs.
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Novak Djokovic - Milos Raonic over 2.5 seta 3.0 @ b365
No grzech nie sprobowac po takim kursie. Szczegolnie dlatego ze jak wiekszosc z Was uwazam ze bedzie jakis tie break a tan moze byc roznie... nie chce dublowac wypowiedzi ale w tej formie w ktorej jest Raonic jest w stanie zdobyc tu seta. To jest final a finaly rzadza sie wlasnymi prawami, a my jestesmy typerami i probojemy przewidziec przyszlosc... dlatego za drobne dla lepszego funu przy ogladaniu... (Rao namiesza w topie juz w tym roku)
/edit proboje tez 2:1 dla Djoko po 4.33 @ b365
 
wielki-los 40

wielki-los

Użytkownik
statystyki Raonica z całego IW. Prezentują się tak:
vs Cervantes - 6 asów
vs Tomic (niepełny mecz) - 9 asów
vs Berdych - 8 asów
vs Monfils - 7 asów
vs Goffin - 11 asów
Statystyka pokazuje iz Roanic gral 8,2 srednio asa na mecz. Rowniez statystyka ukazuje nam iz Djokovic to 1,5 a nawet 2 x wiecej gry (czy zawodnika) niz poprzednicy czyli Berdych, Goffin itp. Statystyki pokazuja ze w starciu z Djokovic&#39;em czas trwania spotkania, rozegrane minuty, liczba gemow w meczu(takze Roanica), dlugosc gemow( ilosc rozegranych punktow w gemie serwisowym Milosa-a wiec wiecej wykonanych serwisow czyli okazji do zagrania asa) wykonywanych przez Kanadyjczyka bedzie nawet o 100% wiecej niz z poprzednikami. Nie lubie opierac swoich typow na samych statystykach, ponadto stanowczo odradzam czynienia tego, lecz w tym przypadku w inny sposob nie da sie czytac tych informacji/danych.
A wiec polecam typ :
Milos Roanic over 10,5 asow @ 1,87 Betano

Edit:
Typ pokazal, iz nie nalezy sie opierac i sugerowac statystyka NIGDY w wyborze zakladu. Nie mozna sugerowac sie statystyka i w ten sposob odnosic sie do formy itp. W ten sposob mozna analize pisac do wszystkiego, a to juz gwarancja porazki jak analizy pod sztywne statystki, ktore mimo prawidlowego przeczytania, beda w efekcie koncowym i tak porazka. Granie na forme ze statystyk to pewwna skutecznosc 2/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom