>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Indian Wells (07.10.2021 - 17.10.2021)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Mi się tu wyświetla nawet 2:0 dla Basilaszwilego. Tsitsipas sądząc po wynikach chyba jednak woli korty ziemne i to zdecydowanie. Nie miał sobie równych często a odkąd przeszedł na korty szybsze, to same problemy. Mój typ to 7:6 6:4 dla Bazyla.
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Basilashvili vs Tsitsipas: Typ: 1. Około @3,80

Chyba nie muszę mówić, jak zerojedynkowym graczem jest Gruzin. Hazard. Pełne ryzyko. Wejdzie albo nie wejdzie. Raptem kilku graczy w jakiejś niezamierzchłej historii tenisa grało tak mocno, żeby skończyć piłkę na tych kortach własną siłą. Przebić się przez ich wolną specyfikę. Gruzin do nich należy. Z Grekiem w H2H przegrywa, ale coś tam próbował powalczyć. Nikoloz wiadomo, że ma za sobą historie z mafiami bukmacherskimi itd, natomiast u niego bywa tak, że seriami leci z turniejów wcześnie, tylko po to, żeby w którymś z następnych turniejów błysnąć. Także w przypadku Indian Wells, skoro znalazł się już w QF motywacji nie powinno mu zabraknąć.

Stefanos z kolei od RG męczy się ze swoją grą. Wyraźnie dostał od Tiafoe podczas Wimbla, na Igrzyskach - dno, na USO tracone sety, w IW także już 2 razy mecze po prostu przepchnął. Także widać, że forma fizyczna dopisuje, a tenisowa, no tak średnio bym powiedział. Przecież De Minaur ma główną broń w postaci..szybkich nóg. Tak więc skoro i tak w Indian Wells roi się od niespodzianek, to może warto "trochę na Jana" zaryzykować? Oczywiście stawianie na wygraną Gruzina, to żadna gwarancja sukcesu, ale no jest niemała szansa, że jakiś overek gemowy wejdzie.

A poza tym widziałem kurs na półfinał z Dimitrovem @2,05. Warto go pobrać moim zdaniem. Norrie jest w życiowej formie, ale oprócz wczorajszego meczu, to grał dużo deciderów w Kalifornii, a poza tym gra o finał 5 największego turnieju na świecie, to dla niego może być kosmos. Stawka taka, jak dla innych gra o wejście do finału Wielkiego Szlema.
już sam kurs na handicap setowy +1.5 Basil jest po @2.0 może warto grać bezpieczniejszą opcję.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Dimitrov - Norrie
Typ: 2
Kurs: 1.9
Buk: Totolotek...

Na wstępie proszę wybaczyć za poprzedni typ dot. Sinnera(nie sugerowałem że jestem pewny wygranej, grałem głównie przez sympatię i " fajny dla oka" tenis, podbicie, może troche nieodpowiedzialnie...)natomiast przychodzi czasami takie przeczucie tj być może bierze się to też stąd że oglądało się kilka meczy live zawodniczek(ków i na podstawie siły, szybkości uderzeń można stwierdzić kto wygra w danym meczu(prawdopodobnie)takie coś miałem z Hiszpanką Badosą, takie przeczucie, nie wiem poprostu, i to samo mam teraz z Norriem,jeśli głowa mu nie przeszkodzi to jest na wygranej pozycji, dlaczego?życiowa forma, leworęczna gra(dla Dimy będzie stanowiło problem ponieważ będzie mu grał mocno liftowane , wysokie piłki właśnie na beckhend, przypominam sobie mecze króla z królem mączki i zawsze mnie wkurzało jak perfidnie zagrywał na beckhend Rogera co jak wiemy jeszcze na ziemi było gwożdziem "do trumny",wiadomo jak to się na takich nawierzchniach kończyło, a mamy również bardzo wolną,gdzie te uderzenia Bułgara nie maja żadnej mocy,w dodatku grał wszystkie długie 3setówki i może być podmęczony(jest), pamiętam mecz na Rolandzie gdzie grał z DDDDDDrewnem Karloviciem ktory jak wiadomo nie istniał na tej nawierzchni KOMPLETNIE a mimo to z nim wygrał, to była kompletna paranoja!!!więc dlaczego nie miałby przegrać z będącym w życiowej formie Norriem, bardziej wypoczętym?naprawdę piękny kurs na to spotkanie,polecam.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
John Peers/Filip Polasek vs Dodig/Melo
WIN:John Peers/Filip Polasek kurs @1.63 Fortuna

Kurs ciągle spada, bo faworyci w tym spotkaniu są bardzo wyraźni. Para Peers/Polasek prezentuje się bardzo dobrze, a w tym turnieju można rzecz nawet, że świetnie. Ich bilans w roku to 15/20 co jest świetnym wynikiem. Ostatnimi czasy doszli do półfinału US OPEN i finały ATP San Diego. W tym turnieju zanotowali 3 zwycięstwa, tracąc tylko jednego seta. Kwintesencją ich formy było przysłowiowe pozamiatanie chorwackiego duetu Mektic/Pavic w dokładnie godzinę. Po drugiej stronie siatki para Dodig/Melo. Po latach wrócili do wspólnej gry. Notują 3 zwycięstwa, jednak należy zaznaczyć o traconym secie w każdym ze spotkań. Dodając, że pary, które pokonali nie należą do czołówki świata tenisowego, tym bardziej ich wynik nie powala. Powiem tak, sam Dodig tego nie uciągnie.38 letni Marcelo Melo już dawno nie jest zawodnikiem, którym był wcześniej. Tegoroczny bilans 15/35 dobitnie to pokazuje. Serwis, który był jego atutem jest bardzo mizerny. Do tej pory turniejowa drabinka układała im się znakomicie, więc doszli już tak daleko. W końcu trafiają na parę, z którą zwyczajnie nie mają szans. Nie z Marcelo Melo.

Tegoroczny bilans
Filip Polasek 33/49
John Peers 29/46

Ivan Dodig 32/50
Marcelo Melo 15/35

W mojej opinii zdecydowanymi faworytami są Peers/Polasek. Powinni wygrać ten mecz jak i następnie cały turniej
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jeśli Dimitrov jest nowym Davydenko to go nakryjemy na live. Wystarczy poczekać na sytuację po 1.secie i na początku 2.seta. Jeżeli będzie przegrywał jak 2x już z rzędu i odrobi to wiemy, że ktoś pobrał kurs dość wysoki na jego zwycięstwo. Jeżeli będzie odwrotnie, czyli będzie wygrywał to kurs będzie niski na niego, ale wysoki na Norriego i Norrie wygra to Dima coś kręcił. Tylko że to może być przypadek, ale chciałbym tu zobaczyć trzysetówkę :p (Oczywiście nie sugeruję tutaj żadnego nielegalnego procederu).
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Noorie- Basilashvili 2 @ 2.6 Fortuna⛔ 2/1 No to się przełamał...

Dla mnie mecz 50/50. Obaj w wyśmienitej formie. Wczoraj Angol się nie namęczył, gdyż Bułgar grał bardzo słabo ( wystarczy obejrzeć ostatniego gema). Gruzin natomiast musiał bronić 2 piłek setowych w 1 secie przy swoim serwisie. Ostatnie dwa mecze miał bardzo trudne w przeciwieństwie do Norrie. Mimo wszystko stawiam na zawodnika, który w finałach ma 5 wygranych na 7, a Brytyjczyk 1 na 6. Do tego ma wygrane turnieje wyższej rangi z takimi zawodnikami jak Rublev czy Del Potro. Ostatni finał z San Diego z Norwegiem w dniu 3 października dobitnie pokazuje, że ten gość nie umie grać finałów.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Norrie Cameron - Basilashvili Nikoloz
2.42 Fortuna, 2

Nikt nie spodziewał się takiego finału, wszyscy bici faworyci odpadli. Bukmacherzy w tym meczu faworyzują Norrie. W ostatnich tygodniach jest na gazie, ponieważ zaliczył finał w San Diego ulegając tam bardzo wyraźnie Ruddowi 6:0, 6:2. Bez wątpienia jest to jego sezon życia. W drugiej, trzeciej i czwartej rundzie miał kłopoty ponieważ wygrywał po 2:1. Natomiast ćwierćfinał i półfinał już dość gładko po 2:0. Cameron prezentuje dobry styl,trzyma piłkę głęboko w korcie. Patrząc obiektywnie to Gruzin pokonał groźniejszych rywali. Pokonał kolejno Kachanova, Tsitsipasa i Fritza gdzie był dogiem w tych meczach. Wielu obserwatorów runda po rundzie typowałem porażki Nikoloza a ten sensacyjnie wdarł się do finału. Przypomina mi się podobna sytuacja jak w Doha, gdzie tam wygrał Brytyjczyk to na pewno gracz bardziej utalentowany, gra bardziej kombinacyjnie. Basilashvili natomiast gra bardzo ofensywny tenis i ma potężne uderzenie kończące. Moim zdaniem kolejny raz wygra underdog i będzie to Basilashvili.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Koronnym argumentem za tym, by to Basilaszwili wygrał jest fakt, że w finałach ogrywał rywali 5 na 7 podejść, o czym wspomniał
sphairstike. Norriemu ta sztuka udała się tylko 1 na 6 razy. Ale wiemy, że tenis jest przewrotny i Brytyjczyk może się przełamać w środku i zagrać takie spotkanie jak w pół- czy ćwierćfinale. Chodzi mi o to, że żelazna logika nie zawsze idzie w parze ze sportem. To tyle ode mnie. Dla mnie w sumie nobet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom