>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Indian Wells (07.10.2021 - 17.10.2021)

Status
Zamknięty.
F 498

Forza_Juve

Użytkownik
Opelka vs Dimitrov 2 @ 1,88 Forbet

Stawiam na Bułgara. Ten piasek, który jest w Indian Wells co prawda nie musi być dla Griszy szczególnie pomocny, ale chyba wreszcie u chimerycznego Bułgara pojawił się kawałek formy. I warto na niego postawić, nawet jeśli preferuje szybszy hard i trawę. Czytałem przychylne recenzję meczu tego zawodnika z Ruudem w San Diego. Jakoby poziomem i intensywnością owa konfrontacja miała nawiązywać do meczu Dimitrov-Nadal z półfinału AO 2017. No całkiem przyzwoita cenzurka pod kątem jakości. Altmaier odesłany już w IW dość gładko.

Co się zaś tyczy Opelki, to co prawda wspominałem, kiedyś że w przypadku Isnera ten kick-serwis robi robotę np. w IW właśnie, no ale Opelka to jeszcze nie Isner. W sensie zdaję sobie sprawę z jego wyników podczas M 1000 w Kanadzie czy też w Madrycie, ale jeszcze nie można mu ufać, tak jak Johnowi, przynajmniej wtedy kiedy Jasiu był jeszcze nieco młodszy. Otóż prawda jest taka, że Opelka jest w stanie wykonać collapse także w swoich gemach serwisowych, jeśli zmusi się go do biegania i ma gorszy dzień. Przykłady? Laver Cup z Ruudem, USO 2021 R4 z Harrisem albo bodaj R3 RG 2021 z Miedwiediewem, gdzie Rosjanin do obecnej edycji paryskiej imprezy uchodził za wybitny antytalent na clay'u porównując jego rezultaty na mączce z tymi na hard.
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
TT (1).png
Śledzisz zmagania Świątek i tenisowego TOPU?
🏆
Masz pod ręką smartfon lub komputer?
📱


Obstawiaj i zgarnij bonus. Wystarczy, że dwa typy wejdą - odbierzesz 40 zł!


1. Dołącz do promocji i obstawiaj mecze tenisa.

2. Stawiaj kupony wielokrotne spełniające warunki promocji

3. Poprawnie wytypujesz dwa zakłady i zgarniasz 40 zł bonusu!

Promocja trwa do 17.10.2021 r. do godz. 23:59

Pełny regulamin znajduje się na https://www.betclic.pl/promocja/misjatenis-ch8098
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Indian Wells
Godzina: 20.00 13.10.2021
Spotkanie: Schwartzman - Ruud
Typ: Ruud
Kurs: 1,43
Bukmacher: STS
Analiza:

Schwartzman lubi szarpać swoje gemy przy serwisie. Tam jest wręcz kopalnia punktów dla dobrze returnujących graczy. Ruud jest bardzo solidnym grajkiem i odnotowuje lepsze wyniki w tym roku od swego rywala. Męczył się co prawda z Harrisem, ale Harris miał znów zwyżkę formy, więc zwycięstwo z nim to kolejny argument, by zaufać w tym spotkaniu Norwegowi. Fortsett, Mr. Ruud!
 
noone 697

noone

Użytkownik
Hej
Jak myślicie Minaur się ogarnie i zacznie coś grać ? Oglądałem chwile Garina z Esco i niezle sobie radził na tej nawierzchni dlatego wygral w dwóch setach. I myśle ze dziś Carreno złamie złą passę przeciwko Karenowi ale nie wiem co z tym Ramosem i Basilem bo jednak ograć Augera to jest jakiś argument
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Khakchanov-Busta 2 1.80
Fortuna 0-2

Ogolnie typ na czuja bo jednak bardziej podoba mi sie gra Hiszpana i techninie wyglada on lepiej.5/10

Garin-Minaur 1 2.31 0-2

Ogladalem spotkania Minaura w hali na twardej i to byla tragedia,niewiem jak bardzo to bylo tylko przygotowanie do tego turnieju ale jak dla mnie kursy powinny byc bardziej wyrownane.Garin nie jest tu asem wiec szykuje sie spotkanie wyrownane,troche takie no bet 3/10

Fognini-Tsisipas
1 set handicap gemy Foginini +1,5 2.65
1 set-Fognini 4.05
Mecz Fognini 5.80


Moze typ na wyrost ale naprawde tym razem jestem bardzo optymistycznie nastawiony na Wlocha.Jego ostatni mecz byl naprawde mily dla oka mimo ze Niemiec nie jest zadnym asem.Widac ze czuje sie tu swietnie i naprawde wiekszosc trubyn bedzie mu kibicowac,bo tutaj kazdy go kocha.Ma plynnosc i luz w grze i zaczyna biegac co zadko u niego widzialem.Grek wiadomo nie jest cienki ale po takim kursie biore to z apocalowaniem reki.Kursy na handi w 1 secie sa piekne wycofane sa kursy na +2,5 w fortunie bo to najbezpieczniejsze,ale mysle i tak ze Wloch wyrwie tu seta a i mimo by bylo wygrac cale spotkanie,bo dawno nie widzialem go tak pozytywnie naladowanego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Fritz-Sinner 2 @1.52

Na polu bitwy, wlasciwie o 2 z 3 miejsc na Mastersa na koniec roku walcza Ruud, Hurkacz i Sinner. Po wycofaniu sie Nadala to miejsca sa dwa na trzy, wiec probuje wybrac kogos z tej trojki. Poki co na razie wszyscy ida jak burza, ale wybieram Sinnera.
Masters bedzie w Turynie, wiec on powinien dac wszystko co ma by tam trafic jako regualrny zawodnik.

Wloch wygral turnie jw Sofii, tutaj na razie nie musial sie wysilac zbytnio. W 2 rundzie dostal wolny los przez walkower, a to akurat mnie nie cieszy, bo obycie z kortem jest wazne. Niemniej jednak uwazam, ze Sinner ten mecz wygra. Fritz jest dobrym zawodnikiem, ale mam wrazenie ze tu kluczowym elelmnetem moze byc drugie podanie, a te Fritza czasami nie oscyluje juz w tak wysokich liczbach.

Na Ruuda troche zbyt maly kurs zeby brac, ale powinien raczej wygrac.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie wiem co się stało z Berrettinim. Przegrał dość wyraźnie z Fritzem i przed meczem jeszcze kursy na Włocha rosły. Nie widziałem tego meczu. Ktoś co wie skąd taka porażka teoretycznie lepszego z graczy?

Widnieje nad tym tematem:
"Miejsce dla miłośników odbijania zielonej piłeczki. Typy, analizy i dyskusje na temat tych największych jak i mniejszych imprez".
Czyli według tej sentencji, można dyskutować na tym forum, nie tylko podawać analizy :p
 
F 498

Forza_Juve

Użytkownik
Nie miałem okazji poczytać, co się mogło OdBeretować", natomiast to niesamowite, ile razy Włoch stracił serwis, więc moż, hmm...plecy? To tylko domniemanie.

Hurkacz vs Karacjew 1 @ 1,63, Forbet


Wydaje mi się, że Polak wygra. Ta w zamyśle mniej lub bardziej "Murrayopodobna" gra Wrocławianina na tego typu hardzie się sprawdza. Przykład koronny to oczywiście tegoroczne Miami, ale nie można też zapominać, że Hubert wypłynął na te naprawdę najszersze tenisowe wody 2,5 roku temu w Indian Wells właśnie, pokonując kilku znacznie wyżej klasyfikowanych graczy i dając dobrą walkę z Federerem. Lubię tenis Asłana, gdy jest w trybie "on", niemniej myślę, że Hubert ma spore szanse go dziś "przerzeźbić". Zakładając, że San Diego to był lekki tank, a Polak nie wywinie takiego numeru jak w Nowym Jorku z Seppim.

Miedwiediew Dimitrov: typ: over 20,5 czy nawet over 21,5 gema, odpowiednio: @2.01 oraz @2,24

Wydaje mi się, że buki przesadzają tutaj z kursami, ponieważ chwila słabości może się każdemu zdarzyć. Np. mecz Daniła z Van De Zandschulpem w QF USO 2021. Nie wspomnę już o tym, że nie można wszystkiego wygrywać. Po drugie Bułgar, może i nie spełni nigdy wygórowanych nadziei względem jego osoby, ale ostatnio gra całkiem w porządku. Po trzecie Panowie spotkali się podczas USO 2019 i pierwsze dwa sety dały wynik 7-6, 6-4. No, a mamy tutaj do czynienia z męskim tenisem i wynik 6-3, 7-5 - to nie jest jakiś olbrzymi wyczyn. Możliwe, że Rosjanin gra teraz lepiej niż wtedy, ale Bułgar moim zdaniem też, bo tamten jego run z Nowego Jorku z 2019 roku okrzyknięto jako fluke. Np. za sprawą tego, że u Federera w ćwierćfinale ponownie odezwały się plecy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Czytałem w sportowych faktach, że Fritz dobrze returnował i popełnił mało błędów, więc dzięki tym returnom łamał Bereta. Choć kto wie, czy nie było jeszcze jakiegoś ukrytego urazu.

Fajny kurs jest na Czachanowa, bo aż 1,40. Co jak co, ale Bazyl mu nie zagrozi przecież, więc do dubla, trebla w sam raz. Rusek zmiótł Carreno-Bustę z kortu. Forma jest. Co chcieć więcej, nic tylko grać. No chyba że coś się wydarzy,, jakieś noezrouzmiałe załamanie gry, w co szczerze wątpię, bo skąd i dlaczego?
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Hurkacz - Karatsew
Typ: over 21.5
Kurs 1.60
Bukmacher: nieszczęsny Totolotek

Wydaję mi się że Hubert nie będzie miał tak łatwo, korty są wolniejsze a on lubi szybsze, w dodatku Rusek pomimo gorszej pozycji jest w życiowej formie, i wygrał z nim parę dni temu aczkolwiek to nie jest powód typu, polecam

Fritz - Sinner
Typ : Sinner
Kurs: 1.52(spadł już na 1.43)

Sinnera obserwuję od dłuższego czasu, pamiętam mecz z Nadalem na Rolandzie gdzie przełamał go w 1secie i mial na widelcu-ale psychika ,myśl o wygraniu z królem mączki przeszkodziła i 2 następne były już z przelamaniem dla Nadala, pamiętam te bomby grane przez Włocha, ma chyba obecnie najszybszą rękę(forhend napewno)w tourze, i ta nawierzchnia też mu pasuje bo i na mączce super grać potrafi, Fritza z Berrettinim nie biorę pod uwagę ponieważ Włoch na wolniejszych nic nie gra i w dodatku może coś dolegało?Sinner dla mnie za 2lata będzie lepszy od Zvereva i być może Medvedeva,,nie ma porównania w poruszaniu się.

Kerber- Badosa
Typ:2
Kurs 1.72

I trzecie spotkanie (najbardziej prawdopodobne wg mnie O NAJWIĘKSZYM KURSIE)
Wg. mnie Hiszpanka to bierze łatwo kurs MEGAAAAAA WYŚMIENITY JAK NA OBECNĄ FORMĘ OBU, oglądałem obydwoje i Angelika gra bardzo wolny asekuracyjny tenis gdzie Hiszpanka mega returnuje i ten beznadziejny serwis Niemki wykorzysta i to nieraz, skoro jest 2razy nizej w rankingu i jest po kursach faworytka to oczym to świadczy ? Że mamy mega DOGA, POLECAAAAAM.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kerber zawsze grala wolniejszy tenis.Czasem tylko przyspiesza, lecz na ogol gra duzo bardziej katowo anizeli silowo.Nie wiem czy to taki pewniak, bo Kerber to wciaz Kerber a I defensywe ma niezla.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wow Dimitrov wrocil z 46 14* z Medvedevem.Bulgar zagral kapitalnie, malo bledow, bardzo Regularna byl Bulgar a Rosjaninowi zbytnio serwis nie siedzial.Magiczny dzien dla Grigora.

Medvedev w czasie gry do trenera:

"Why me, why does he play the best tennis of his life today against me, f#ck!"
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No i co zagrał Chaczanow? W Ameryce jakby częściej działy się takie cuda w turniejach niż gdziekolwiek indziej.
Hmmm patrzac na ich h2h przed meczem 2-2 nie nazwalbym tego cudem.Gruzin wyciagnal mecz z Ramosem I to motywuje,dodatkowo rywal nieco lepszy choc Khachanov nie od dzis wiadomo,ze glowa odstaje od umiejetnosci.
Ogolnie wczoraj duzo niespodzianek bylo w ATP.
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
Jak Panowie dzisiaj myślicie z naszym Hurkaczem? Nie bez wątpienia jest w swojej życiówce, ale i Bułgar pokazał ze jak chce to potrafi. Nie oglądałem meczu z Mediedevem, także ciezko mi się wypowiedzieć może mu wyszedł mecz sezonu a może poprostu dobrze czuje się na Amerykanskich kortach. Hurkacz jak wiemy rywalizuje o top 10 z Ruudem, który już odpadł serce podpowiada za Polakiem a rozum przynajmniej 1 set dla Bułgara. Zapraszam do dyskusji
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dima już zarobił. Można grać Hurkacza. Żartuję! Po genialnym meczu często przychodzi ten słabszy. Z drugiej jednak strony mobilizuje na przyszłość takie wyciągnięcie meczu z 1:4 w drugim secie,, a więc piękne rozwidlenie szans. Ja mam przeczucie że Hubert wygra. Nic więcej, tylko przeczucie. Obaj są równie mocni w tym turnieju.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Jak Panowie dzisiaj myślicie z naszym Hurkaczem? Nie bez wątpienia jest w swojej życiówce, ale i Bułgar pokazał ze jak chce to potrafi. Nie oglądałem meczu z Mediedevem, także ciezko mi się wypowiedzieć może mu wyszedł mecz sezonu a może poprostu dobrze czuje się na Amerykanskich kortach. Hurkacz jak wiemy rywalizuje o top 10 z Ruudem, który już odpadł serce podpowiada za Polakiem a rozum przynajmniej 1 set dla Bułgara. Zapraszam do dyskusji
Pytanie czy Grigor jest w stanie powtarzalnie grać na tak dobrym poziomie. Ja w to wątpie. No i Medvedev miał go na widelcu, ale nie postawił kropki nad i. Dla mnie Hubert ten mecz weźmie. Wczoraj kursy były wyrównane, a w San Diego Hubert był po poprzednim tygodniu w Metz (singiel + debel), a i tak był blisko. Spodziewam się może nie gładkiej, ale kontrolowanej wygranej Huberta.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Dimitrow To wypisz wymaluj znany wszystkim Davydenko. Poczekajmy jak będzie kurs wynosił 1.2 , wtedy pokaże swoją prawdziwą wartość.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dimitrov znowu obroci mecz a Hubert jak w 95% meczy pokazuje jak dobrym jest zawodnikiem.Ktos kiedys pisal, ze clay mu nie lezy, zapomnialem dodac, ze chyba jedynie trawa mu lezy.Smieszne jest to, ze wygrywasz 3x250 raz Mastersa I jestes 12 na swiecie.

Dimitrov chyba w koncu zlapal forme, w polfinale Norrie no I duza szansa na final.
 
F 498

Forza_Juve

Użytkownik
Basilashvili vs Tsitsipas: Typ: 1. Około @3,80

Chyba nie muszę mówić, jak zerojedynkowym graczem jest Gruzin. Hazard. Pełne ryzyko. Wejdzie albo nie wejdzie. Raptem kilku graczy w jakiejś niezamierzchłej historii tenisa grało tak mocno, żeby skończyć piłkę na tych kortach własną siłą. Przebić się przez ich wolną specyfikę. Gruzin do nich należy. Z Grekiem w H2H przegrywa, ale coś tam próbował powalczyć. Nikoloz wiadomo, że ma za sobą historie z mafiami bukmacherskimi itd, natomiast u niego bywa tak, że seriami leci z turniejów wcześnie, tylko po to, żeby w którymś z następnych turniejów błysnąć. Także w przypadku Indian Wells, skoro znalazł się już w QF motywacji nie powinno mu zabraknąć.

Stefanos z kolei od RG męczy się ze swoją grą. Wyraźnie dostał od Tiafoe podczas Wimbla, na Igrzyskach - dno, na USO tracone sety, w IW także już 2 razy mecze po prostu przepchnął. Także widać, że forma fizyczna dopisuje, a tenisowa, no tak średnio bym powiedział. Przecież De Minaur ma główną broń w postaci..szybkich nóg. Tak więc skoro i tak w Indian Wells roi się od niespodzianek, to może warto "trochę na Jana" zaryzykować? Oczywiście stawianie na wygraną Gruzina, to żadna gwarancja sukcesu, ale no jest niemała szansa, że jakiś overek gemowy wejdzie.

A poza tym widziałem kurs na półfinał z Dimitrovem @2,05. Warto go pobrać moim zdaniem. Norrie jest w życiowej formie, ale oprócz wczorajszego meczu, to grał dużo deciderów w Kalifornii, a poza tym gra o finał 5 największego turnieju na świecie, to dla niego może być kosmos. Stawka taka, jak dla innych gra o wejście do finału Wielkiego Szlema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom