>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Indian Wells - 07.03-17.03.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 23:30
Spotkanie: Felix Auger Aliassime - Yoshihito Nishioka
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja z kolei próbuję odwrotnie niż kolega trochę wyżej odemnie. Spotkanie 3 rundy na turnieju w Indian Wells. Kanadyjczyk Auger Aliassime wygrał w 1 rundzie z Brytyjczykiem Norrie 2-0 (6-3 , 6-2) a następnie w 2 rundzie z Grekiem Tsitsipasem 2-0 (6-4 , 6-2). Japończyk Nishioka z kolei ograł najpierw Amerykanina Kudlę 2-1 (3-6 , 6-3 , 6-2) a następnie Hiszpana Bautistę Aguta 2-0 (7-6 , 6-4). Obaj panowie czują się tutaj dość dobrze ale ja próbuję pograć w stronę Felixa. Oglądałem cały jego pojedynek z Tsitsipasem i zrobił na mnie w tym meczu duże wrażenie. Nie dał się Grekowi rozkręcić i nie pozwolił mu grać tak jak on lubi. Zagrał bardzo pewnie w tym meczu i liczę, że dzisiaj będzie podobnie aczkolwiek nie wolno Japończyka lekceważyć. Nishioka to bardzo wymagający rywal i bardzo wybiegany. Podejrzewam, że żadnej ze stron łatwo wygrana w tym meczu nie przyjdzie. Ja gram na Kanadyjczyka, bo wydaje mi się, że na tym jednym z wolniejszych kortów twardych w całym tourze radzi sobie po prostu lepiej. Yoshihito to niesamowity walczak więc też ostrzegam, że tutaj łatwej wygranej się nie spodziewam ale jednak gram w stronę Felixa, bo wydaje mi się mięć więcej atutów na ten rodzaj kortu twardego ;)
⛔ 1-2 (7-6 , 4-6 , 6-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
exen 15

exen

Użytkownik
Zverev 2:0 ⛔
Motywacja, H2H, ranga turnieju, nawierzchnia, umiejętności - wszystko to przemawia za Zverevem w starciu ze swoim rodakiem. Ostatnie 5 meczów między Saszą a Struffem, to zaledwie dwa stracone sety przez młodszego Zvereva, jedyne czego można się obawiać ze strony Lennarda to oczywiście serwis, jednak korty IW są jednymi z najwolniejszych kortów twardych i o ewentualne asy będzie ciężko, co prawda w poprzedniej rundzie Niemiec ograł Berankisa mając 14 asów na koncie, ale połowa z nich została zdobyta w decydującej partii, a biorąc pod uwagę wzrost Zvereva będzie on o wiele większą przeszkodą na returnie niż Łotysz
Thiem ✅
Austriak uwielbia grać z Simonem (8/10 w H2H na różnych nawierzchniach, ostatnie zwycięstwo Francuza w 2014 roku) i powoli wraca do swojej optymalnej dyspozycji po nieudanej mączce w Ameryce Południowej i AO, uważam, że Thiem bierze to spotkanie, bo jest po prostu tenisistą lepszym i ma patent na Simona w spotkaniach bezpośrednich bez względu na to w jakiej formie się znajduje
Bryan/Bryan 2:0 ⛔
Oglądałem mecz bliźniaków w poprzedniej rundzie i pokazywali taką magię, polot i finezję w zagraniach jak za dawnych lat. Naprzeciwko nich para Inglot/Skugor, którzy wyeliminowali zlepek Schwarzman/Lopez kończąc serię sześciu spotkań bez zwycięstwa. Bracia to klasa sama w sobie i na własnym terenie nieraz wygrywali tutaj, a rok temu polegli w finale.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dzis wiec typuje w strone zamerykanizowanego Japonczyla. Auger Alliasime jest ostatnio w gazie, po mocnym uderzeniu na truniejach ceglanych w Ameryce Poludniowej. Na pewno posiada duzo lepszy serwis, ale on troche sie nagral i tutaj mzoe byc najtrudnijesza przeszkoda. Nie widzialem mecz Augera z Tsitsipasem, ale wynik sugeruje ze Grek gral slabo i pewnei skupi sie na wystepie w Miami tak jak na przyklad Kyrgios.
Myślę, że to że nie oglądałeś meczu z Tsitsipasem jest kluczowe, bo wynik to nie wszystko i to nie Grek grał słabo tylko Auger dalej gra fantastycznie i myślę że własnie ten lepszy serwis i to że szybciej będzie swoje podania wygrywał bedzie decydujące, bo przy długich wymianach nie odstaje.
Ciekawe kiedy balonik pęknie i przegra, ale myślę że to jescze nie z Japończykiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Auger vs Nishioka . Auger 1.6 fortuna ⛔
Wczoraj chcialem pograc Shapovalov, Bertens i wlasnie Augera grubiej.. moze i bym wygral a moze nie. dzis sie okaze. Auger imponowal juz na ziemi gdzie nie jest to jego nawierzchnia. Tu na twardym korcie kontynuuje pokaz swoich umiejetnosci i byc moze jak utrzyma ten poziom to bedziemy mieli czarną gwiazde i pocieche z tenisa na kolejne lata, bo mlodych talentow coz brak. Tsitsipas nie mial zadnych argumentow na kanadyjczyka . Nishioka to gracz , ktory bedzie sie wdawal w wymiany ale mega forma nie imponuje i mimo ze h2h 0:1 uwazam ze jak zagra Auger na swoim poziomie bierze gładko 2:0 .
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Popieram jak najbardziej powyższy typ na Zvereva. Niemiec właśnie w turniejach best of 3 sets spisuje sie najlepiej. Ze względu na moim zdaniem wzrost i słabe poruszanie się po korcie nie osiągnął do tej pory ani nie osiągnie za wiele w Wielkim Szlemie gdzie gramy best of 5 sets. Jako, że mamy tutaj w IW małego szlema może zajść daleko.
Ja ze swojej strony gram konsekwentnie na Raonica z tym że w meczu z Gironem nie powalają kursy. Próbuję więc: Raonic 2:0 po 1.46 ⛔ do dubelka wraz z Djokovic - Kohlschreiber powyżej 17.5 gema 1.35 w Unibet. O Milosie już pisałem parę postów wyżej. Świetnie czuje się w IW gdzie co roku osiąga bardzo dobre wyniki. Potwierdził to i w tyk roku wygrywajac na początku marca turniej towarzyski no i solidnie zagrał z Querreyem. Gironow z kolei nie można umniejszać bo osiąga aktualnie najlepsze wyniki w karierze, ale Raonic to mimo wszystko za wysokie progi dla niego. Pokonał Chardego, pokonał Minaura bez formy i to by było na tyle. Warto dodać że w poprzednim meczu Giron bardzo słabo wyglądał na serwisie - 2 asy i 8 df. Odnośnie spotkania Djoko z Kolbą to sugeruję się ich H2H, które zawsze były wyrównane. Co prawda Novak prowadzi 8:1, ale ostatnio wyglądało to tak: 7:5, 7:5 / 6:4, 6:4, 6:4 / 6:3, 6:4 / 6:1, 7:5, 6:4 / 4:6, 6:2, 6:1 itd. Do tego Filip zawsze w IW prezentuje solidny poziom więc te 3 gemy na sety powinien ugrać i AKO mamy okolo 2.0.
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Nishioka-Kecmanovic 1 zwrot tylko &lt;az mi zal zrobilo sie Nishioki w jakim stanie opuszczal kort&gt;
Czy jest sens pisac po raz trzeci to samo o Nishioce? Chyba nie. Dwoch zawodnikow wychowanych przez najslynniejsza amerykanska szkole tenisa na Florydzie, wiec czuja sie jak ryba w wodzie chcoiaz dobrego wystepu po Kecmanovicu bardziej spodziewalem sie wlasnie na Florydzie w Miami.
Jeszcze raz powielam typ na Nishioke. Japonczyk po prostu jest swietny w grze w glebi kortu i tym wygrywa mecze. Tak jak przy poprzedniej analizie kluczowe jest zdanie, ze im dłuzej trwa mecz tym rywali Nishioki ogarnia wieksza frustracja. Widac, ze tutaj Nishioka bardzo zaciety mec zagral z Augerem. Kanadyjczyk wyserwowal bodajze 15 asow, ale tam gdzie grali juz wymiane to Nishioka juz pozbieral swoje punkty i Auger nie wygral nawet polowy swoich punktow na drugim serwisie.
Nishioce moze zaszkodzic praktycznie chyba tylko jedna rzecz. Takie mecze jak z Augerem sa wyczerpujace mentalnei i zdarza sie, ze w kolejnych rundach zawodnicy od poczatku meczu nie sa soba, ale Nishioka gra kolejny swietny turniej w Indian Wells i tym razem powinien dotrzec dalej niz do 4 rundy.
Doceniajac jednak wysilek wlozony w ten turniej przez Nishioke to oczywiscie powielam typ w jego kierunku.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Cilic vs Shapovalov . Shapo 2.58 fortuna ✅
Auger przegral , mecz był mega wyrownany ale to jest tenis, czasem ktos zagra super meczycho i nie było siły na Nishioke, choc jakby utrzymal swoje podania Auger moglo byc w drugą stronę.
Dla mnie mecz 50/50 . Cilic gra swoje ale ostatnio nie imponuje solidnoscia i malo grał. Shapo jeden z najbardziej nieprzewidywalnych graczy, potrafi wygrac szybko ale tez potrafi skaszanic mecz. Osobiscie zaufam dzis Denisowi, z racji tego ze bedzie chcial sie w koncu pokazac z lepszej strony niz w meczach z Wawrinką i Kukushkinem. Wg mnie troche nie doceniany jest kanadyjczyk i jak bedzie 3mał serwis i BH bedzie siedzial moze nam Cilica wyrzucic z turnieju. Typ dosc ryzykowny wiec za gruba kase nie polecam ale wg mnie Denis ogarnie.
Tu podaje reszte typow bez analizy. moze cos dobierzecie.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NDcxMjk0NzMwMDq20KMce2V5p326ZZw=&amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Daniił Miedwiediew - Filip Krajinovic
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy na turnieju Indian Wells. Spotyka się tutaj objawienie tamtego sezonu i wielki talent Rosjanin Miedwiediew z kwalifikantem Serbem Krajinoviciem. Daniił robi furorę od tamtego sezonu i w tym roku dalej kontynuuje swoją świetną grę a przy tym stale się rozwija. Gracz ten jest od początku tego roku w bardzo dobrej formie i słusznie jest w tym spotkaniu faworytem. W 1 rundzie gracz ten dzięki rozstawieniu nie musiał grać i zmagania z turniejem rozpoczął od drugiej rundy, w której pokonał Amerykanina McDonalda 2-0 (7-5 , 6-0). Krajinovic z kolei do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje, w których ograł najpierw Hindusa Ramanathana 2-0 (6-4 , 6-0) a następnie Litwina Berankisa 2-0 (6-3 , 7-5). W turnieju głównym w 1 rundzie pokonał Kazacha Kukuszkina 2-0 (6-3 , 6-4) a następnie w 2 rundzie Belga Goffina 2-0 (6-3 , 6-3). Jak widać Filip rozegrał tutaj już 4 spotkania i nie stracił jeszcze seta. Serb jest tutaj od dłuższego czasu, bo przed tym turniejem brał udział w Indian Wells w Challengerze ale nic wielkiego w nim nie osiągnął, zapewne była to rozgrzewka przed tym turniejem. Widać, że Krajinovic na tych kortach czuje się bardzo dobrze i on woli właśnie takie wolniejsze nawierzchnie. Miedwiediew z kolei lepiej czuje się na nawierzchniach szybszych ale ostatnio jest w takiej formie, że w tym momencie to mu chyba wszystko jedno na jakim podłożu gra ;) Ja jednak próbuję tutaj pograć w stronę Serba z handicapem setowym +1.5 w jego stronę. Liczę na bardzo ciekawy i zacięty pojedynek i myślę, że zakończy się w 3 setach. Daniił jest faworytem i nie twierdzę, że nie wygra tego spotkania ale myślę, że sporo się tutaj z Filipem namęczy. Krajinovic na tych wolniejszych nawierzchniach potrafi sobie radzić i liczę, że tego przynajmniej jednego seta tutaj ugra.
✅ 0-2 (3-6 , 2-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rojer/Tecau @1,48 fortuna⛔
2:0 @2,11⛔
Djokovic celowo singla odpuścił by skupić się na deblu. :cwl:
Będzie krótko. Rumun z Holendrem doświadczona i zgrana para deblowa. W ostatnim czasie wyglądają solidnie osiągając 1/2 I finał turniejow. Djokovic w debla gra od święta. Przeważnie w Mastersach. Do niedawna to nawet Nadal czy Federer próbowali swoich sił. Fognini bardziej doswiadczony i utytulowany w grze podwójnej. Podobno sytuacja jak we wczorajszym meczu Brady/Riske tylko z różnica że to ATP i para na którą stawiam jest bardziej zgrana i doświadczona w turze od amerykanek. Djokovic tego debla gra jako dodatek i nie sądzę aby liczył na jakiś wynik. Do tego fognini odpadł już z singla i po malu będzie się przenosił do Miami aby się lepiej przygotować i nie polecieć w 1 meczu. Uważam że win jak najbardziej do mocnego dubla a i na dw można coś wyrzucić.

Edit
Isner - Pella tb w 1 secie @2,07⛔ 1xbet
 
john_isner 522

john_isner

Użytkownik
John Isner - Gudio Pella
2:0, 1.69 efortuna ✅
Amerykanin w swojej karierze zazwyczaj nie miał udanych początków sezonu, ale 2019 rozpoczął się dla niego dość spoko, bo zaliczył 3 półfinały. W pierwszej rundzie tego turnieju Isner pokonał młodego Popyrina i tutaj możemy być sympatycznie zaskoczeni rozmiarem wygranej 6:0, 6:2. Nie od dzisiaj wiadomo, że John to nie sprytny lisek w defensywie czy na returnie a mimo wszystko rywal ugrał tylko 2 gemy. Argentyńczyk jak to Argentyńczyk czuje się najlepiej na glinie. W tym roku wygrał w Sao Paulo oraz był w finale w Cordobie i jeszcze półfinał w Buenos Aires czyli gaz jest. Ale mimo wszystko to jest klasyczny ziemniak, bo na hardzie za bardzo nie ogarnia gry. Jest w szczytowej formie można rzec, bo ma najwyższy ranking życiowy 34 ATP. W pierwszej rundzie pomęczył się z Boltem 125 ATP gdzie stracił seta 2:6. Wiadomo, że korty tutaj do najszybszych nie należą, ale mimo wszystko serwis Isnera jeśli będzie funkcjonował to Pella go nie łamnie. Stawiam na wygrną Jankesa w dwóch setach.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wawrinka - Fedex
Dwójeczka na Federera po kursie ok. 1.35. Nie widzę tutaj zwycięstwa Stana, strasznie się mordował w poprzednich dwóch meczach. Szczególnie w ostatnim meczu z Fucsowiczem. Panowie zagrali kawał widowiskowego tenisa, ale w całym meczu aż 48 bp, z czego 25 break poinów bronił Stan. Z taką dyspozycją to go Fed gładko łyknie. Stan po wielu piłkach pokazywał palcem na głowę, aż zbyt często. Może i psychicznie dobrze nastawiony, ale jednak do najlepszych lat nie powróci, zagra akcję dwie że szczena opada, a zaraz wyrzuca piłki i się łamie będąc nie do poznania. Fed bez większych problemów z Gojowczykiem dzisiaj pyknie spokojnie rodaka, z którym ma bilans(uwzględniam wszystkie spotkania) 25-3 gdzie te trzy porażki to wszystko na mączce - 2x Monte Carlo i 1xRoland Garros ✅
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Wawrinka - Fedex
Dwójeczka na Federera po kursie ok. 1.35. Nie widzę tutaj zwycięstwa Stana, strasznie się mordował w poprzednich dwóch meczach. Szczególnie w ostatnim meczu z Fucsowiczem. Panowie zagrali kawał widowiskowego tenisa, ale w całym meczu aż 48 bp, z czego 25 break poinów bronił Stan. Z taką dyspozycją to go Fed gładko łyknie. Stan po wielu piłkach pokazywał palcem na głowę, aż zbyt często. Może i psychicznie dobrze nastawiony, ale jednak do najlepszych lat nie powróci, zagra akcję dwie że szczena opada, a zaraz wyrzuca piłki i się łamie będąc nie do poznania. Fed bez większych problemów z Gojowczykiem dzisiaj pyknie spokojnie rodaka, z którym ma bilans(uwzględniam wszystkie spotkania) 25-3 gdzie te trzy porażki to wszystko na mączce - 2x Monte Carlo i 1xRoland Garros
Czy ja wiem odnośnie meczu z Gojowczyka em to gdyby nie fakt, że Gojowczyk to leszcz to Roger by się bawił, co najmniej na pełnym dystansie, bo to co mu w 2gim secie prezentował to głowa mała, zwłaszcza te double faulty, ale Gojowczyk to gojowczyk. Wawrinka jak zagra ładnie to spokojnie może tu powalczyć, bo jak wiadomo jest to wolny hard + dzisiaj mocno wieje, więc Roger może mieć problemy z precyzyjnym serwisem, a mocą to nigdy nie niszczył
 
john_isner 522

john_isner

Użytkownik
Milos Roanic- Jan Lennard Struff
Over 23.5 gemów, efortuna 1.86 ⛔
W bezpośrednich pojedynkach jest 1:1, gdzie Panowie ostatni raz spotkali się dość niedawno w Dubaju i tam triumfował Niemiec 6:4, 5:7, 6:4. Janek w tym turnieju radzi sobie nadto dobrze, bo pokonał gładziutko Milmana 6:1, 6:3 czy ziomeczka, Zviereva 6:3, 6:1. Oglądałem mecz dwóch Niemców i byłem pod wrażeniem gry starszego z nich. Serwis funkcjonował kapitalnie, bekhend, forhend, gra przy sieci no było dosłownie wszystko. Zvierev nie miał nic co powiedzenia (niby był chory, ale moim zdaniem to takie zwyczajne pie**nie bo po prostu był o klasę słabszy). Kanadyjczyk tak naprawdę poza ćwierćfinałem w AO prezentuje się średnio na jeża. Tutaj pokonał Querreya 7:6, 6:4 czy stracił seta z Gironem, który miał turniej życia? Miłosz na przestrzeni lat dość dobrze gra w Indian Wells, bo zaliczył dwa półfinały i finał więc raczej tanio skóry nie sprzeda patrząc po meczu z Gironem. Kanadyjczyk jak i Niemiec bombarudją serwisem, jeśli to będzie funkcjonowało to o przełamanie może być trudno. Stawiam tutaj na over, moim zdaniem to będzie zacięty mecz.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie odnośnie typu powyżej jak najbardziej jestem za choć znalazł bym &quot;bezpieczniejsza &quot;linie, skoro 217 giron wygrał seta i przy tym mecz nie był jednostronny to dlaczego Struff ma mu nie urwać skoro rozłożył 6-3,6-1 Zvereva choć podobno był przeziębiony?buki nie są głupie choć częsta nie dobierają kursu do dyspozycji lub bezpośrednich spotkań, skoro jest ponad 1.40 tzn że nie jest faworytem a wręcz przeciwnie mozna to nazwać dogiem, byłbym wdzięczny gdyby ktoś się wypowiedział jak Raonic wygląda bo po wynikach nie ma szału i ta wolna nawierzchnia dochodzi, z góry dzieki
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Powiem tak, widziałem mecze Raonica, mniej wiecej po jednym secie, bo mecze serwismanow nie mają smaku. Rao nie gra dobrze , nie gra dobrze jak na siebie, sporo razy przeciwnicy mieli już szansę na przełamanie go. Asy nie wchodzą aż tak często, oczywscie powinien trzymać podanie, ale w wymianach jest cienki. Uważam, że jeżeli Struff utrzyma formę może to ugrać, ale to Struff - dla mnie mecz życia, a kolejnego dnia 6-2 6-2 i do domu. Ciężko mecz anyway
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Gdyby nie końcówka meczu Raonica z Gironem, która wyglądała tak jakby Raonic w końcu odnalazł swój właściwy rytm i to że bardzo lubi ten turniej szukałbym czegoś w kierunku Struffa. Ale ponieważ sprawy mają się tak jak się mają przewiduje wymordowane na styku 2:0 dla Raonica po max 1 przełamaniu na set a może i po tajach.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Nishioka - Kecmanovic
3 Sety @2.30 ZWROT

IW można nazwać turniejem dogów, obaj panowie grają dobrze i sprawiają niespodzianki nie ma mowy o odpuszczaniu, jeszcze nigdy nie grali ze sobą więc nie wiedzą do końca czego się po sobie spodziewać
Shapo - Hurkacz
Shapovalov @1.43 ⛔

Według mnie Denis jest po prostu lepszym tenisistą na ten moment i ma więcej do zaoferowania.
Edmund - Federer
Edmund +1,5s @2.27 ⛔

Jeszcze parę tygodniu temu bym nie postawił grosza na na Kyle&#39;a ale póki co przejeżdża się po rywalach może nie byli wymagający jak Roger ale widać motywację, obserwując co wyprawiają underdogi to taki kurs jest bardzo zachęcający.
Takie przemyślenia na luźno ???? kursy z Fortuny.
 
J 0

jurekowsiak

Użytkownik
Kohlschreiber @2.87 ⛔
Herberta, Kyrgiosa i Djokovica juz niemiec pozegnal. Nie ogladalem tylko meczu z Kyrgiosem. Wyglada to poki co bardzo dobrze, nie popelnia prostych bledow, ladnie rozrzuca po korcie. Wiem, ze Monfils to nie ogorek, ale patrzac na to jak gra poki co Kolba to dla mnie ten mecz jest bardziej 50/50.
+Popieram typ na seta Edmunda, no i nie skreslal bym Hurkacza, bo moze umiejetnosciami troche jeszcze odstaje, to chlopak jest waleczny i pomijajac wczorajsze bledy Nishikoriego to miedzy innymi dzieki tej walecznosci wczoraj tez wygral.
I jeszcze na sucho Karlovic @3.35.⛔
I tak tu sie dzieja cyrki na tym turnieju, a Karlovic samym servisem to moze ugrac. Kursy z fortuny
 
C 186

casuals

Użytkownik
Dobra, czas zakończenie wesołej przygody Hubercika. Ograł dwa razy kitajca po dużych kursach, nie znam do końca zamiarów Kei przed tymi meczami ale mam pewne podejrzenia... Shapo idzie dosyć pewnie i dzisiaj zakończy piękny sen Huberta.
 
killua 63

killua

Użytkownik
Ja na dzisiaj mam propozycje Triple: Monflis + Raonic + Isner +1,5 seta @ 2,65 ⛔
Teraz na szybko po jednym zdaniu o każdym z Panów:
- Kholba już pokonał dobrych przeciwników w IW, z powodu wieku i skilla myślę, że to jego sufit.
Dodatkowo grali ze sobą milion razy i niemiec wygrywał tylko na trawie, w każdym innym przypadku górą był francuz i biorąc pod uwagę w jakiej jest ostatnio formie to nie przewiduje dzisiaj zmiany stanu tego faktu.
- Raonic, najbardziej niepewny typ ze względu na przeciwnika, który albo gra mecz życia albo totalne dno.
W przypadku drugiej wersji będzie szybkie 2:0, jeśli zaś zagra na bardzo wysokim poziomie to wg mnie kanadyjczyk ma tak dużą przewagę serwisu, że i tak wymęczy 2:1 albo po tbreakach.
- Isner, gra u siebie, zawsze jest groźny na tej nawierzchni, a jego najgroźniejsza broń (serwis) działa tutaj na tyle dobrze, że przynajmniej jednego seta powinien urwać bez problemu.
H2H na korzyść rosjanina, ale mnie osobiście jego gra nie przekonuje w tym roku i nie zdziwię się jak go Isner pyknie 2:0
---
Jako, że tenisa typuje głównie dodatkowo (tylko podczas dużych turniejów) to moja stawka w tym przypadku to 1J
GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom