>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Indian Wells - 07.03-17.03.2019

Status
Zamknięty.
A 86

adidas40

Użytkownik
Po kolei
Hurkacz - Shapovalov
Typ: Shapovalov @1,42 fortuna ⛔
Shapovalov 2:0 @2,02 fortuna ⛔
Tak jak w meczu z Nishikorim grałem na Polaka, tak tutaj niestety nie ma większych szans. Denis jest zawodnikiem zdecydowanie lepszym w każdym elemencie gry, będzie wygrywał większość wymian, a na serwisie jest również bardzo dobry. Widać, że wrócił do formy.
Raonic - Struff
Typ: Struff @3,05 fortuna ⛔
Struff +1,5 seta @1,75 fortuna ⛔
Typ w stronę Niemca, który w tym turnieju jest po prostu w lepszej dyspozycji. Raonic dość słabo gra ja na siebie, serwis nie siedzi tak jak kiedyś, do tego sporo prostych błędów.
Karlovic - Thiem
Typ: Karlovic @3,35 ⛔
Karlovic +1,5 seta @1.84 ⛔ fortuna
Karlovic od dłuższego czasu zaskakuje nie tylko mnie, ale również swoich rywali. Każdy z nich jest nastawiony, że jak dojdzie do jakiejkolwiek wymiany Chorwat prędzej czy później popełni prosty błąd. Jednak Ivo nie dość, że błedów popelnia znacznie mniej niż jeszcze pół roku temu, to potrafi rozprowadzać swoich rywali forehandem, czego po kolei doświadczyli Ebden, Coric i Gunneswaran. Przejechali się myśląc, że wygrają dzięki błędom Ivo. Nie zdziwię się, jeśli i tym razem zaskoczy swojego rywala, który od dłuższego czasu nie jest w najlepszej formie.
Kohlschreiber - Monfils
Typ: Kohlschreiber @2,69 fortuna ⛔
Kohlschreiber +1,5 seta @1,63 ⛔ fortuna
Niemiec z naprawdę świetnej formie. Po meczu z Herbertem widziałem, że w tym turnieju zawalczy. Grałem na jego zwycięstwo z Kyrgiosem, ale że rozprawi się z Novakiem to się nie spodziewałem. Teraz Monfils, którego nie lubię za niezliczone udawanie kontuzji, bólu, gdy zaczynał przegrywać mecz, a po chwili nagle zdrowiał. Wprawdzie jest teraz w dobrej formie dzięki Svitolinie, ale myślę, że Niemiec rozprowadzi go po wolnym korcie potężnymi rotacjami.
Isner - Khachanov
Typ: Isner @1,63 fortuna ⛔
Isner, który wraca do swojej najlepszej formy, obecnie nr 9 na świecie, gra przed swoją publicznością. Jestem pewien, że da z siebie 100%, by pokonać Rosjanina, który ostatnio gra gorzej. Dodatkową motywacją jest z pewnością fakt, że do tej pory Isnerowi nigdy nie udało się pokonać Karena.
EDIT: Po prostu wow, to jest chyba rekordowa wtopa....
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Również popieram typ na Shapovalov 2:0 ⛔ , jeżeli Kanadyjczyk zagra tak jak z Cilicem to z Huberta nie będzie co zbierać. Kapitalny jednoręczny backhand pod linię końcową, świetna gra w obronie i również returnem potrafił zaskoczyć co przy serwisie Chorwata nie jest łatwą sprawą.W polu serwisowym bez zastrzeżeń, nie widzę wielu szans na BP. Raczej nie będzie tutaj pykania w środek kortu i czekanie na błąd rywala bo każda wolniejsza piłka naszego rodaka i będzie z miejsca strzał z drugiej strony. Poza tym, zmęczenie może mieć też znaczenie w dzisiejszym meczu, Hubert w ostatnich 2 pojedynkach po 3 sety.
Pozdrawiam i powodzenia
Denis :punch:
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Isner-Khachanov 1 @1.62 ⛔

Sprobuje typ zastepczy za Nishioke. Swoja droga mam nadzieje, ze Japonczykowi nic nie bedzie, bo kolejna powazna kontuzja jak w tym duecie Indian Wells- Miami to bylby dramat.
To byla taka druga przymiarka. Isner od jakiegos czasu w grze, niezle gral w Acaluco, a wczesniej w tych mniejszych turniejach tez starowal. Amerykanin poki co smignal dwie rundy az milo. Isner nie musial nawet bronic zadnego break-pointa w dwoch pierwszych meczach i mimo ze dostal debiutujacego w IW Popyrina i Pelle, ktory ledwo wrocil z bardzo dlugich wojazy na poludniowo-amerykanskiej cegle, to na pewno jest to dobry prognostyk.
Khachanov z kolei ma mozliwosci ogromne, ale Rosjanin z kolei cieniowal w ostatnim czasie.
Isner sadze, ze podejdzie do meczu bardzo ambicjonalnie, bo Khachanov ogral go na dwoch turniejach serii Masters w tamtym sezonie, raz w Toronto i tam Isner mial niewiele do powiedzenia i drugi raz w Paryzu, bo trzysetowym dramatycznym meczu, gdzie o rozstrzygnieciu decydowal tie-break. Jak sie pozniej okazalo Khachanov wygral caly Paryz.
Isner kiedys w Indian Wells grywal lepiej niz w Miami, ale w ostatnich sezonach te proporcje sie odwrocily i w ubieglym sezonie Isner wygral swoj pierwszy i jedyny turniej masters Series wlasnie w Miami.
Isner tu nie dopusci na pewno, im wiecej punktow obroni pod katem przyszlotygodniowego Miami tym dla niego lepiej, bo prawdopodobienstwo ze powtorzy ubiegloroczny wynikz Miami jest po prostu male. Isner wydaje sie w naprawde niezlej formie, a Khachanov dopiero powinien z czasem ta lepsza forme odzyskiwac. Uwazam wiec ze Isner bedzie strac sie jak moze by tym razem to on wygral mecz z Khachanovem, a nie odwrotnie. Srednia stawka podparta czynnikiem determinacji Amerykanina.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Hurkacz naprawdę mi zaimponował w ostatnich tygodniach, ale przyznam się szczerze, że nie spodziewałem się po nim takiego sukcesu jak osiągnięcie 1/4 Indian Wells. Ma już na rozkładzie takie nazwiska jak: Pouille, Nishikori i Shapovalov. Jutro czeka go prawdziwy sprawdzian pewnie w osobie Federera, ale takie mecze mogą mu wyjść tylko na dobre.
Może Hubert swoją grą sprawi, że przestaniemy tęsknić za Janowiczem i tego mu z całego serca życzę.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Kecmanovic Raonic
Jakies typy panowie na ten mecz?Myślicie ze bedzie niespodzianka? Prosilbym o dluzsza wypowiedz ????
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Niespodzianka dziś to Hurki. Życzeniowo ale żal nie pograć @8 Uni. FedEx to klasa sama w sobie ale i z wiekiem zaczną pojawiać się jakieś pojedyncze wpadki, a młody widać że jest w gazie. Serwis siedzi. Motoryka jak na takie warunki też super. Lepiej pobrać HH niż jak niektórzy ostatnio walili jakieś 2:0 w stronę jego rywali.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Kecmanovic Raonic
Jakies typy panowie na ten mecz?Myślicie ze bedzie niespodzianka? Prosilbym o dluzsza wypowiedz ????
Przynajmniej jeden set powinien się zakręcić koło tie-break, więc myślę, że jakiś over genowy wchodzi w gre.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 21:00
Spotkanie: Milos Raonic - Miomir Kecmanovic
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 2,43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pierwszy ćwierćfinał na turniej tenisowym w Indian Wells. Kanadyjczyk Raonic dzięki rozstawieniu w turnieju nie musiał zaczynać tutaj od pierwszej rundy a do rozgrywek przystąpił od rundy drugiej, w której pokonał Amerykanina Querreya 2-0 (7-6 , 6-4), następnie pokonał innego Amerykanina Girona 2-1 (4-6 , 6-4 , 6-4) a następnie Niemca Struffa 2-0 (6-4 , 6-3). Serba Kecmanovica z kolei tak na dobra sprawę w turnieju głównym mogło wogóle nie być, bo on do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje, w których najpierw wygrał z Włochem Vanni 2-0 (6-3 , 6-2) a następnie przegrał z Gironem 1-2 (7-6 , 5-7 , 6-7). Jednak los do Miomira się uśmiechnął i w turnieju głównym gra jako lucky loser. W turnieju głównym również zmagania zaczął od drugiej rundy w której pokonał pokonał Niemca Marterera 2-0 (6-3 , 6-2). W trzeciej rundzie ograł swojego rodaka Djere 2-0 (6-2 , 7-6) a następnie w meczu z Japończykiem Nishioką wygrał w pierwszym secie 6-4 i jego rywal ze względu na kontuzję skreczował. Ja w tym spotkaniu próbuję handicapa setowego na Kecmanovicia +1.5, bo wydaje mi się, że jak najbardziej jest w stanie tego 1 seta chociaż ugrać. Raonic rozkręca się w tym turnieju i z każdym meczem gra coraz lepiej ale Serbowi odpowiadają korty o wolniejszej nawierzchni i potrafi sobie na nich radzić co pokazał już w tym turnieju. Kto śledzi moje typy to ten wie, że jestem fanem Kecmanovicia i jeżeli nie przydarzy mu się jakaś paskudna kontuzja to ja w nim widzę bardzo duży potencjał na przyszłość o czym wielokrotnie wspominałem. Miomir jak na swój wiek (19 lat) gra niezwykle dojrzale i mądrze. Umie prowadzić spotkanie bardzo fajnie kątowo rozprowadzając piłki po korcie i przeganiając po nim przeciwnika. Do tego robi stałe postępy jeżeli chodzi o serwis. Na tym turnieju pokazał już, że potrafi mieć niezwykle celny pierwszy serwis. Rzadko popełniał podwójne błędy czy raził nieskutecznością pierwszego podania. Owszem jego serwis z pewnością nie ma takiej mocy jak Raonica i tutaj Kanadyjczyk jest zdecydowanie mocniejszy ale siła nie zawsze idzie w parze z celnością. Jak tylko Milos będzie miał mniejszy lub większy kryzys w tym aspekcie gry to myślę, że Serb jak najbardziej jest w stanie to wykorzystać. Myślę, że to spacerek nie będzie dla Kanadyjczyka a ciężki, wyczerpujący bój, który może zakończyć się w 3 setach, w których też może być potrzebny tie break. Na czyste zwycięstwo Kecmanovicia się nie odważę ale też kurs na zwycięstwo Raonica moim zdaniem trochę krzywdzący jego rywala, bo on potrafi grać bardzo inteligentnie i te wolniejsze nawierzchnie po prostu lubi. Tak więc gram tak jak widzicie, bo seta Serb jest jak najbardziej w stanie urwać.
⛔ 2-0 (6-3 , 6-4)
Edit:
Jednak zbyt celne te bomby Raonica. Kecmanovic kompletnie nie radził sobie z 1 a czasem nawet 2 serwisem Kanadyjczyka ale kilka fajnych zagrań zaprezentował i z pewnością to dobry prognostyk na przyszłość ;) Raonic dziś nie zdąrzył się spocić haha

Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 03:00
Spotkanie: Gael Monfis - Dominic Thiem
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Drugi ćwierćfinał. Tutaj też próbuję handicapa setowego +1.5 z tym, że na Thiema. Już nie będę wymieniał z kim wygrali tenisiści aby awansować do tej fazy turnieju, bo w sumie każdy to wie i może sobie sam sprawdzić ;) Początkowo chciałem zaryzykować nawet na czyste zwycięstwo Austriaka ale po przemyśleniu wybieram bezpieczniejszą opcję, bo Dominic bez specjalnej formy od początku roku i dopiero na tym turnieju coś drgnęło. Francuz Monfils zdecydowanie lepiej zaczął ten sezon niż jego rywal. Wygrał turniej w Rotterdamie, osiągnął półfinały w Sofi i Dubaju, no jest Gael w formie. Jednak tutaj próbuję w stronę Thiema, bo on z Monfilsem po prostu umie grać, leży mu ten przeciwnik i dziś myślę, że jeśli nie wygra całego spotkania to chociaż tego jednego seta ugra. Obaj panowie spotykali się 4 razy na korcie i wszystkie spotkania wygrywał Thiem. Tutaj na tym wolniejszym hardzie też mi się wydaje, że lepiej sobie będzie radził powracający do formy Austriak. On lubi tego typu nawierzchnie. Monfils jaki jest każdy wie, nigdy nie wiadomo co mu &quot;odwali&quot; haha ;) Oglądałem jego pojedynek z Mayerem w 2 rundzie i tam w 2 secie zaczął niepotrzebnie kłócić się z sędzią przez co zdekoncentrował się i zawalił tego seta. W 3 secie na szczęście dla niego spiął się i wygrał pojedynek. Dominic jeszcze bez straty seta w tym turnieju więc wydaje się, że wraca na właściwe tory swoją grą. Obaj panowie grali już raz ze sobą właśnie tutaj w Indian Wells w 2017 roku i Thiem wygrał wówczas bez większych problemów 2-0 (6-3 , 6-2). Dziś jeśli nie wygra ponownie to myślę, że seta ugra.
ZWROT
 
killua 63

killua

Użytkownik
Kecmanovic vs Raonic 0:2 - kurs 1,61 Uni ✅
Idealny do jakiegoś double ????
Dalej nie wiem czemu tak wątpicie w Rao, skoro on w tym turnieju będzie w półfinale.
Dodatkowo panowie zmierzyli się ze sobą w tym roku i było 2:0 dla mojego faworyta.
Jego przeciwnik natomiast niedawno przegrał 0:2 z K. Majchrzakiem, a w samych kwalifikacjach do turnieju odpadł z Gironem, który przegrał z Raoniciem ...
Tak więc wg mnie nie ma nad czym się zastanawiać. Lepsza gra w tenis, ranking atp niebo a ziemia oraz przeciwnik, który w turnieju znalazł się jako LL ????
PS: Ja to gram w połączeniu z Bencić 2:1 po łącznym kursie 7,0 ✅
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Kecmanovic vs Raonic 0:2 - kurs 1,61 Uni
Idealny do jakiegoś double ????
Dalej nie wiem czemu tak wątpicie w Rao, skoro on w tym turnieju będzie w półfinale.
Dodatkowo panowie zmierzyli się ze sobą w tym roku i było 2:0 dla mojego faworyta.
Jego przeciwnik natomiast niedawno przegrał 0:2 z K. Majchrzakiem, a w samych kwalifikacjach do turnieju odpadł z Gironem, który przegrał z Raoniciem ...
Tak więc wg mnie nie ma nad czym się zastanawiać. Lepsza gra w tenis, ranking atp niebo a ziemia oraz przeciwnik, który w turnieju znalazł się jako LL ????
PS: Ja to gram w połączeniu z Bencić 2:1 po łącznym kursie 7,0
GL
Takie porównywanie, Rao wygrał z Gironem a Miomir z nim przegrał, więc nie wygra z Rao kompletnie nie ma sensu.
Gra w tenisa jak każdy sport to nie praca przy taśmie, gdzie lepszy jest ten kto ma większe doświadczenie a praca na żywym organiźmie gdzie może zdarzyć się wszystko a chwila dekoncentracji może obrócić pewny sukces w porażkę.
Jezeli na tym tylko opierasz swoje typy i analizy to życzę powodzenia ????
Na temat samego meczu, stylu zawodników, atutów lub ich braku chyba wszystko napisał już wielki_gracz, więc nie ma co powielać.
Osobiście sam idę w kierunku Kecmanovica, po prostu przy tym matchupie, kurs 5.25 jaki widnieje w PZBuk gdzie obecnie gram przez wzięty bonus (ogólnie bukmacher na minus, jakby ktoś się zastanawiał to osobiście odradzam) to nie lekka a zdrowa przesada, patrząc przez pryzmat tego co dzieje się w trwającym Indian Wells.
 
killua 63

killua

Użytkownik
krisoff007
Analizę opieram na kilku istotnych faktach:
- psychika
- forma (ale nie z ostatniego meczu czy dwóch)
- doświadczenie
- umiejętność adaptacji
- serwis
- gra na danej nawierzchni
- obrona punktów z poprzedniego sezonu
Wg mnie przynajmniej w 6 z 7 tych elementów góruje Raonic.
Możesz sobie poczytać wypociny z poprzedniej strony jaki to mocny jest Kholba, Struff czy jak to Karlović pyknie słabego ostatnio Thiema ????
Nie twierdzę, że 2:0 to jest super pewniak, pewnie możliwy jest over z powodu jakiegoś tb ale jak ty dzisiaj grasz przeciwko Rao to wybacz mi, ale albo masz za dużo kasy, albo nie wiesz co typujesz.
Ogólnie granie wyników w tenisie to niezła wariancja jest więc ja w moim systemie stawek 1-10, nie przekraczam 1 czy 2j.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
krisoff007
Analizę opieram na kilku istotnych faktach:
- psychika
- forma (ale nie z ostatniego meczu czy dwóch)
- doświadczenie
- umiejętność adaptacji
- serwis
- gra na danej nawierzchni
- obrona punktów z poprzedniego sezonu
Wg mnie przynajmniej w 6 z 7 tych elementów góruje Raonic.
Możesz sobie poczytać wypociny z poprzedniej strony jaki to mocny jest Kholba, Struff czy jak to Karlović pyknie słabego ostatnio Thiema ????
Nie twierdzę, że 2:0 to jest super pewniak, pewnie możliwy jest over z powodu jakiegoś tb ale jak ty dzisiaj grasz przeciwko Rao to wybacz mi, ale albo masz za dużo kasy, albo nie wiesz co typujesz.
Ogólnie granie wyników w tenisie to niezła wariancja jest więc ja w moim systemie stawek 1-10, nie przekraczam 1 czy 2j.
Nie neguje tego, że Raonic jest lepszym tenisistą od Kecmanovica, chodzi mi o coś całkiem innego.
Po pierwsze primo Rao był już tutaj na delikatnym wylocie w meczu z Gironem, sytuacja tutaj może być bardzo podobna.
Po drugie primo, to to o czym pisałem powyżej - padło tutaj już wiele niespodzianek i niejedna jeszcze padnie w mojej opinii.
I po trzecie primo, ultimo - świeża krew w postaci Kecmanovica przeciwko chimerycznymi Raoniciowi, który nigdy mnie swoją grą nie przekonywał.
To nie jest analiza.
To są fakty, które przy kursie 5.25 działają na korzyć doga w tym spotkaniu.
Nie mam za dużo pieniędzy, stawkuje adekwatnie do swoich możliwości finansowych.
Chciałbym żeby każdy miał taką świadomość jaką mam ja w tym co robię.
Liczę się z porażką, ale granie DW w tenisie po kursie 1.60, nawet jak to typ do dubla jest po prostu nieopłacalne w mojej opinii.
 
john_isner 522

john_isner

Użytkownik
Raonic - Kecmanovic
2:0, efortuna 1.53 ✅
Kanadyjczyk miał zastój w meczu z Gironem, ale jak widać już ze Struffem wróciło wszytko na swoje miejsce. Młody Serb ograł utalentowanego Azjatę 6:4, ale na tym się skończyło ponieważ przeciwnik skreczował. Kecmanovic to wielki talent, najlepszy junior świata. No właśnie junior lecz w świecie dorosłego tenisa jescze wiele mu brakuje. Panowie grali ze sobą w tym roku i 2:0 wygrał Milos. Byłem w stanie uwierzyć, że Stuff mógł napsuć krwi Raonicowi, ale Serb tego nie powinien uczynić bo nie ma takich warunków. Najwięcej powinno wyjaśnić się w wymianach, gdzie Milos ma o wiele więcej doświadczenia. Moim zdaniem wygra 2:0 chociaż kurs nie zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
G 32

gosc83

Użytkownik
Spotkanie: Federer - Hurkacz
Typ: poniżej 20.5 gema
Kurs 1.7 ✅
Bukmacher: totolotek
Witam szanownych forumowiczów nie będę się rozpisywał na temat umiejętności obu Panów , szczególnie &quot;king&quot; Rogera, natomiast szczegol nt. naszego rodaka, jak wiadomo jest w formie serwis dość dobrze wchodzi tylko szkopul w tym że te spotkania dotychczasowe były na granicy, nie opisuje spotkania z Francuzem ale jak wiemy miał tam jednego breika(1set) i go wykorzystal, wynik kogoś może gubić wizualnie , w dodatku półfinalista Australian itp.(wyjątkowo w slabej formie) potem w slabej formie Nishikori,oglądałem skróty Huberta i mimo że życzę mu jak najlepiej(ma zdecydowanie inna głowę niż How many times)to jednak ta gra mnie nie przekonała jest to ogromny wyczyn i pierwszy raz doszedł tak daleko ale niestety ta bajka się dziś skończy , Roger jest w optymalnej formie, psychika po jego stronie gra na luzie natomiast nasz będzie myślał z kim gra i co go czeka po meczu(półfinał) dlatego pojawia się błędy i Roger powinien przełamać te 2 razy, ktokolwiek wygra będę się cieszył bo rodak trafił na mojego ulubieńca.
Belinda Bencic -Kerber
Kurs: 1.8
Typ: 1 ⛔
Bukmacher:totolotek
Nie będę się rozpisywał również w tym przypadku, Belinda w wyśmienitej formie wszystko jej wychodzi, przebijanie Kerber nic tu nie da,z Venus wcale nie wyglądała tak wyśmienicie mimo że zamknęła to w 2 setach ale jakze wyrownanych, kurs i zakład jeszcze ciekawszy od powyższego polecam!!!
 
john_isner 522

john_isner

Użytkownik
Roger Federer - Hubert Hurkacz
under 20.5 gemów, efortuna 1.72 ✅
Tie break w spotkaniu nie, 1.46✅
Więcej asów Federer, 1.55⛔
6:4, 6:4 ✅
Po pierwsze na pewno trzeba się podniecać osiągnięciami Polaka, ponieważ już jest to jego turniej życia. Dzięki zaliczeniu ćwierćfinału po nowym tygodniu będzie w pierwszej 50 rankingu ATP około 47-48 miejsca. Forma Polaka w tym turnieju naprawdę imponuje, bo pokonał groźnych rywali patrząc jego miarą. Nishikori 4:6, 6:4, 6:3 gdzie podniósł się po przegranym pierwszym secie, Shapovalov 7:6, 2:6, 6:3 nie wspominając o Pouilie czy Youngu. Dzisiaj zagra Federerem i moim zdaniem to właśnie dzisiaj ta bajka się zakończy. Jeśli Polakowi będzie siedział serwis, to może powalczyć i nawet pokryć tam jakiś handicap ale dojście nawet do tie breaka bądź urwanie seta to już będzie ogromna niespodzianka. Szwajcar w tym roku prezentuje się dobrze mimo kolejnych upływających lat. Przegrał po zaciętym boju w 4 rundzie AO z Tsitsipasem. Ogólnie dążę do tego, że Federer radzi sobie w tym roku bardzo dobrze grając z młodymi i niedoświadczonymi tenisistami. Tutaj pokonał Edmunda 6:1, 6:4, w Dubaju ze wspomnianym Grekiem 6:4, 6:4, z Coricem 6:2, 6:2, Fritz 6:2, 7:5, 6:2, Tiafoe 6:4, 6:1, Norrie 6:1, 6:1. Czy podobnie będzie z Hurkaczem? Najprawdopodobniej tak. Jeśli u Polaka nie będzie funkcjonował serwis to w tym meczu nie ma czego szukać, bo w wymianach Roger powinien go niszczyć. Drugi serwis to będzie zapewne kopalna punktów. Oczywiście Roger też może się zaciąć to tylko sport. Moim zdaniem tutaj wygrywa bardzo pewnie 4 rakieta globu. Stawiam jeszcze, że nie będzie tie breaka w meczu oraz, więcej asów serwisowych Fedex.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Hurkaczz@9,8 fortuna
No. Cob
Roger Federer - Hubert Hurkacz
under 20.5 gemów, efortuna 1.72
Tie break w spotkaniu nie, 1.46
Więcej asów Federer, 1.55
Po pierwsze na pewno trzeba się podniecać osiągnięciami Polaka, ponieważ już jest to jego turniej życia. Dzięki zaliczeniu ćwierćfinału po nowym tygodniu będzie w pierwszej 50 rankingu ATP około 47-48 miejsca. Forma Polaka w tym turnieju naprawdę imponuje, bo pokonał groźnych rywali patrząc jego miarą. Nishikori 4:6, 6:4, 6:3 gdzie podniósł się po przegranym pierwszym secie, Shapovalov 7:6, 2:6, 6:3 nie wspominając o Pouilie czy Youngu. Dzisiaj zagra Federerem i moim zdaniem to właśnie dzisiaj ta bajka się zakończy. Jeśli Polakowi będzie siedział serwis, to może powalczyć i nawet pokryć tam jakiś handicap ale dojście nawet do tie breaka bądź urwanie seta to już będzie ogromna niespodzianka. Szwajcar w tym roku prezentuje się dobrze mimo kolejnych upływających lat. Przegrał po zaciętym boju w 4 rundzie AO z Tsitsipasem. Ogólnie dążę do tego, że Federer radzi sobie w tym roku bardzo dobrze grając z młodymi i niedoświadczonymi tenisistami. Tutaj pokonał Edmunda 6:1, 6:4, w Dubaju ze wspomnianym Grekiem 6:4, 6:4, z Coricem 6:2, 6:2, Fritz 6:2, 7:5, 6:2, Tiafoe 6:4, 6:1, Norrie 6:1, 6:1. Czy podobnie będzie z Hurkaczem? Najprawdopodobniej tak. Jeśli u Polaka nie będzie funkcjonował serwis to w tym meczu nie ma czego szukać, bo w wymianach Roger powinien go niszczyć. Drugi serwis to będzie zapewne kopalna punktów. Oczywiście Roger też może się zaciąć to tylko sport. Moim zdaniem tutaj wygrywa bardzo pewnie 4 rakieta globu. Stawiam jeszcze, że nie będzie tie breaka w meczu oraz, więcej asów serwisowych Fedex.
Ja tam typu nie neguje ale stwierdzenie, ze Coric czy Edmund to mlodzi i niedoswiadczeni tenisisci troche boli ???? Młodzi tak ale niedoswiadczeni? ????
Tutaj wszystko mozliwe. 6-2 6-3, 6-2 7-6 jak i 6-1 6-7 6-1. Co ma Hubert do stracenia. Prać prać i jeszcze raz prać a nóż dojdzie do taja.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Najważniejsze pytanie dotyczące meczu Huberta. Jak zareaguje gdy zobaczy po drugiej stronie Króla Rogera. Wiadomo że na sam widok mogą się mu nogi uginac i ręce trzasc. W sumie nie miał okazji nigdy grać z takim mistrzem. Roger autorytet myślę dla każdego młodego. Jak wiemy Roger potrafi doprowadzić do płaczu zdecydowanie barziej doswiadczonych. Jeśli tylko Hubi ogarnie nerwy i będzie się starał grać swoje to może to być dla niego fajne doświadczenie. Grunt żeby zachował spokój , a jak będzie zobaczymy wieczorem. Po mojemu lepiej nie stawiać bo raczej nie jesteśmy w stanie przewidzieć co się wydarzy. Siadamy i kibicuje my. Go Hubert
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Najważniejsze pytanie dotyczące meczu Huberta. Jak zareaguje gdy zobaczy po drugiej stronie Króla Rogera. Wiadomo że na sam widok mogą się mu nogi uginac i ręce trzasc. W sumie nie miał okazji nigdy grać z takim mistrzem. Roger autorytet myślę dla każdego młodego. Jak wiemy Roger potrafi doprowadzić do płaczu zdecydowanie barziej doswiadczonych. Jeśli tylko Hubi ogarnie nerwy i będzie się starał grać swoje to może to być dla niego fajne doświadczenie. Grunt żeby zachował spokój , a jak będzie zobaczymy wieczorem. Po mojemu lepiej nie stawiać bo raczej nie jesteśmy w stanie przewidzieć co się wydarzy. Siadamy i kibicuje my. Go Hubert
O psychikę aż tak bardzo bym się nie bał, ostatnie zwycięstwa mocno go zbudowały a i umówmy się - Roger też już jest poza swoim &quot;prime-time&quot;, coraz częściej młodsi będą go kąsać i zakładam, że o tym też HH wie. Bardziej obawiam się tych przestojów, które dotychczas w grze Huberta widziałem (Kei i Shapo). Tam udawało mu się wracać, a Roger takiej szansy może nie dać. IMO - na zwycięstwo trochę za wcześnie (choć mocno liczę, że się mylę - słabszy dzień Rogera, świetny HH, cokolwiek), ale na powalczenie na pewno Polaka stać. I tak jak napisałeś - kibicujemy. ????
 
killua 63

killua

Użytkownik
Dla mnie oba dzisiejsze mecze to klasyczny no bet i już wam killua wyjaśni dlaczego:
- Nadal
Mnie Rosjanin nie przekonuje w tym roku, na dobrą sprawę gra pierwszy poważny turniej w tym roku gdzie udało mu się wejść do QF. Rafa on fire, dobrze tu gra, korty też mu pasują. Pewnie wejdzie 2:0, ja osobiście tego nie ruszam bo nie lubię grać vs 13 rakieta na dw 2:0 po kursie 1,5 (Wczoraj w przypadku Raonicia były ku temu powody, których osobiście dziś nie widzę). Jak już ktoś MUSI to ewentualne 1,22 na wygraną Rafy do jakiejś taśmy.
- Fedex
Cholera wie co się tutaj wydarzy poza tym, że ten mecz bierze legenda światowego tenisa. Kurs na niego mizerny więc lepiej sobie głowy nie zawracać. Na dw 2:0 dla Rogera też nie ma sensu. Undery i Overy gemowe to loteria.
Przypomnę, że Roger to już od kilku lat się kończy i mają go Ci młodzi skubać. W tym roku przegrał jeden mecz, na AO z grekiem, który grał mecz życia będąc w szczycie formy.
Roger oddał po secie w dwóch pierwszych meczach w Dubaju, od tego czasu leci na 0 z tyłu i nic nie przemawia za tym, żeby dziś ten stan miał ulec zmianie.
Lepiej usiąść przed TV i wspierać Huberta, liczyć na dzień konia i może seta urwie, nóż będzie o czym kiedyś wnukom opowiadać ????
Dzisiaj pieniądze leżą w WTA
PS: Nie radzę grać czegoś takiego na jeden mecz jak Under20,5 i brak tb w meczu - będzie TB w pierwszym secie to w drugim możesz mieć max 6:1, zbyt duże ryzyko względem tych kursów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom