>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Halle, Queen's - 13.06-19.06.2016

Status
Zamknięty.
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Mysle ze klony spokojnie mozna tak samo murray/soares. Mnie natomiast ciekawi spotkanie Beckera ze Zverevem.
Co sadzicie co stawiacie? Czy kurs 1.4 jest wystarczajacy na mlodego niemca? , ktory w tym roku rozegral swoj pierwszy mecz na trawie ze sprzedawczykiem Troickim? Czy widzicie value w graniu na Beckera, ktory gra na swojej ulubionej nawierzchni i w drodze na turniej pokonal dobrych grajkow z poziomu ATP ?
Osobiscie sklanialem sie mocno w strone Zvereva ale zauwazylem ze Becker ma dzis urodziny i moze chciec sprawic sobie niespodzianke... ja jednak ide w strone czutki i stawiam:
Becker vs Zverev 2 1.4 @b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Isner John - Del Potro Juan-Martin
1 handicap + 2.5 gemów, Pinnacle Sports 1.50

7:6, 6:4 ✅ ;) 25 asów, brawo John ;)
Bukmacherzy faworyzują tym spotkaniu nieco Argentyńczyka, który wrócił na dobre (miejmy nadzieję) po kontuzji. W jego przypadku skupiam się jedynie na sezonie trawiastym w tym roku. Zaczął od gry w Stuttgarcie gdzie pokonał niespodziewanie Dimitrova 6:4, 6:2, ale z drugiej strony to Bułgar od dłuższego czasu się nie rozwija i można nawet rzec, że cofa się w rozwoju. Później Argentyńczyk pokonał Millmana 6:4, 6:4, Simona 6:7, 6:3, 6:0 i przegrał w ćwierćfinale z Kolbą 6:3, 6:4. Z Francuzem mógł polecieć w dwóch setach, ponieważ w pewnym momencie były brejki na przełamanie, ale Del Po zachował chłodną głowę i udało mu się wygrać w trzech setach. W meczu z Niemcem prezentował się już gorzej, ale trzeba przyznać, iż Niemiec świetnie returnował.
Jego rywalem będzie Amerykanin John Isner z 17 miejsca ATP, który rok temu doszedł tutaj do ćwierćfinału. On w tym sezonie jeszcze nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu na trawie i to mnie nieco martwi. Ostatni mecz rozegrał 29 maja po French Open gdzie przegrał z Murrayem 3:0. Plusem na pewno jest to, że facet jest wypoczęty a w jego przypadku regeneracja to podstawa. Panowie grali ze sobą 5 razy i 4:1 prowadzi Argentyńczyk. Jankes wygrał w ich ostatnim spotkaniu na twardych kortach w 2013 roku 6:7, 7:6, 6:3, Panowie ani razu nie grali ze sobą na trawie. Jeden, jak i drugi serwują fenomenalnie i o przełamanie w tym meczu będzie cholernie ciężko. John to maszynka do serwowania, Del Potro również niesamowicie serwuje, lecz jego gra z głębi pola oraz return jest na wyższym poziomie. Czego tutaj można się spodziewać? Nie zdziwi mnie kolejny wynik w stylu 7:6, 7:6 w którąś stronę albo coś w stylu 6:7, 7:6, 7:6 dla któregoś z tenisistów. Bukmacherzy standardową linię wystawili +1.5 a ja sobie wybrałem podwyższoną ponieważ moim zdaniem ten mecz będzie na styku. Miejmy nadzieję, że tylko nie będzie padać! Podsumowując, jeśli Isner będzie serwował swoje to ten handicap powinien być spokojnie pokryty.
P.S Aktualna moja seria typów 8✅, 1⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Osobiscie sklanialem sie mocno w strone Zvereva ale zauwazylem ze Becker ma dzis urodziny i moze chciec sprawic sobie niespodzianke...
Murray w swoje urodziny wygrał finał Masters w Rzymie ???? .
???? Edmund K. - Simon G.
Edmund K. +1,5 seta ::: 2,14 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 0:1 z 2013 roku podczas turnieju w Eastbourne, padły wtedy 2 tie-breaki, a przecież Emund ma dopiero 21 lat, więc wtedy miał jakieś 18. Jego umiejętności na pewno poszły w górę, gra u siebie, dostał dziką kartę od organizatorów, a przeciwnik co by nie mówić o Simonie Gillesie, to on poza tą 5-setówką na Australian Open z Djokovicem który popełnił 100 niewymuszonych błędów, gra niezwykle słabo w tym roku. Na French Open przegrał 0:3 z Troickim z którym zawsze wygrywał. Ogólnie to Simon często traci sety, nawet ostatnio w meczu z JMDP w Stuttgarcie trzeciego seta przegrał do 0. Po takim kursie warto moim spróbować, przynajmniej w mojej opinii.
Wynik: 6:4 3:6 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 493

milo93

Użytkownik
Lorenzi-Gaba 2 1.34 Unibet ✅ wytrzeszcz jak zawsze żałosny :]
Paolo przebijaka ma zerowe pojęcie o grze na trawie wygrywa tam raz na 5 lat. Gaba ma niezły serwis i moc uderzenia na wytrzeszcza spokojnie to wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Lorenzi - Gabashvili - 1 @3.25 bet365
Drewniany Gaba ma zerowe pojęcie o grze na trawie, gra tam raz na ruski rok, a jeśli już kogoś pokona to zawodników na poziomie chellków. Podobne dokonania i upodobania ma jego przeciwik Paolo, jednak on w przeciwieństwie do kolegi rosjanina ma dość udany sezon na innych nawierzchniach i zdecydowanie jest w formie. Skąd więc taka różnica w kursach, jeśli grają dwaj przeciętniacy, do tego dog ma 50miejsc w rankingu więcej, lepszą formę, lepiej się porusza i jest bardzo sprytnym zawodnikiem, w sensie umie dostosować się do przeciwnika. Całkiem możliwe że buki wiedzą coś więcej od nas i wszystko co napisałem nie będzie miało znaczenia bo łatwo lub po cudach wygra Gaba, jednak kurs to nieporozumienie i 100x wolę zagrać to niż typy: Kolba 1.15 czy Seppi 1.20.
⛔ niestety jednak nie bez powodu buki dały tak dziwny kurs, Włoch zupełnie nie przygotowany do gra na trawie, rzekłbym nawet że się skompromitował, szczególnie przy swoim podaniu ????
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Isner John - Del Potro Juan-Martin
Myślę, że teraz wiem, jak warto grać na kortach trawiastych. Chodzi tie breaki.Tutaj bet365 oferuj 1.0 więcej, niż jakiekolwiek inny bukmacher na tym rynku. Isner zagrał w pierwszym secie Tie-break w 12 z ostatnich 22 meczach. Większość z nich była na ziemi. Tutaj na trawie szansa na Tie-break tylko wzrasta. W zeszłym sezonie zagrał 9 meczów na trawie, a w 7 z nich w pierwszym secie był Tie-break. Isner wygrał 5 z tych 7 Tie-break&#39;ów. Isner wygrał 63/1 % tie break&#39;ów natomiast jego rywal Del Potro 55,7%, więc jeśli dojdzie do Tie braka to Isnera będzie lekkim faworytem, biorąc pod uwage jego serwis oraz jak radzi sobie w trudnych momentach.
Myślę, że szanse na tie breaka dziś są bardzo duże więc czemu miałby Isner nie wygrać pierwszego seta?
Mój Typ na dziś to Isner 7:6 1 set @5.00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Kyrgios vs Raonic
Raonic kurs 1.80 Marathonbet stan 1:1 w setach

Raonic 6:4 pięknie ✅✅

Zdecydowanie lepiej wygladal wczoraj Raonic, ktory gral pewnie i nie dal zadnego brejka rywalowi a sam mial bodajze 9 i wykorzystal tylko jeden, gdyby nie gapiostwo wygralby tutaj wczoraj 2:0. Dzis Milos jak zagra tak jak wczoraj to posle Kyrgiosa do domu. Kurs warty gry ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Kyrgios vs Raonic
Raonic kurs 1.80 Marathonbet stan 1:1 w setach

Zdecydowanie lepiej wygladal wczoraj Raonic, ktory gral pewnie i nie dal zadnego brejka rywalowi a sam mial bodajze 9 i wykorzystal tylko jeden, gdyby nie gapiostwo wygralby tutaj wczoraj 2:0. Dzis Milos jak zagra tak jak wczoraj to posle Kyrgiosa do domu. Kurs warty gry ????
 
M 1

marekmarc

Użytkownik
Panowie mam jutro na oku 3-4 zdarzenia Raonic 1.12, Roberto Bautista Augut 1.25, Thiem 1.14 oraz Goffin 1.28 wszystkie kursy z bet365. Jeżeli możecie czepiajcie się tych typów i mówcie co myślicie o tych meczach. Raonic według mnie na miękko, Thiem raczej też, największe pytania o pozostałych dwóch. Nie mówcie tylko, że małe kursy bo dobrze o tym wiem i to nie ma sensu bo i tak chcę pograć te niby pewniejsze mecze jutro. Pozdrawiam.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
MarekMarc
Raonic będzie nie do przełamania dla Veselego, sam pewnie straci przynajmniej raz podanie . Złożył Kyrgiosa , nie będzie miał jakichś dużych problemów z Veselym , który mimo że argumenty ma to na trawie wygląda absolutnie najgorzej w porównaniu do innych nawierzchni.
Thiem jest w gazie i składa 2-0 ruska . Nie widać po nim absolutnie nic zmęczenia chociaż gra niesamowicie dużo. Nie ma co tutaj dużo pisać, aby Thiem przegrał ten mecz musiałby wydarzyć się kataklizm. Osobiście juz ostrze sobie zęby na finał Roger - Thiem i rewanż za Stuttgart.
Goffin w meczu z Coriciem wyglądał średnio i równie dobrze mógł odpaść, ale Stachowski gra zupełnie inny tenis niż chorwat który biegał jak szalony do wszystkiego i tzreba dodać że też świetnie Borna serwował. Stachowski serwuje jeszcze lepiej i jeżeli będzie jedynka dobrze siedzieć to mogą byc TB w innym wypadku Goffin robi szybkie 2-0.
Bautista - Agut Hiszpana nie widziałem w akcji tutaj zresztą tak samo jak Younga . Obaj nie są jakimiś mistrzami gry na trawie chociaż Hiszpan notuje zdecydowanie lepsze wyniki na tej nawierzchni. Osobiście bym tego nie grał bo Young jednak jakieś tam argumenty ma żeby napsuć krwi a kurs słabiutki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Kolba + Verdasco (+1.5 seta)
|2,10| Unibet ✅

Króciutko. Ja na dziś proponuje taki dubelek. Niemiec gra z Chorwatem i jak dla mnie sam serwis tym razem nie wystarczy, na pewno nie na Kolbę. Wiadomo Kohl w świetnej formie i trzymać podanie z Ivo to żadna sztuka a połamać to już co innego. Niemiec będzie dochodził do wymian z Chorwatem to spokojnie zamknie ten mecz w 2 setach. Ivo będzie grał typowo, czyli mocny serwis i do siatki, ale Niemiec doskonale wie co mu po głowie chodzi i będzie go omijał przy tej siatce aż miło a co do wymian to rozciągnie go bh i Chorwat do kolejnej piłki na pewno nie zdąży.

Druga propozycja z mojej strony to ugrany seta przez Hiszpana. Tomic ostatnimi czasu wygląda fatalnie i nie zanosi się aby dziś miało się coś zmienić, szczególnie iż gra ze starym wygą Verdasco, który ostatnio pokonał pewnie Staszka 2:0, ale wiadomo jakie jest czasem podejście Szwajcara, ale mimo wszystko zagrał świetny mecz. Hiszpan to jest przeciwieństwo Tomica bo Australijczyk bazuje głównie na serwisie który go czasami w kluczowych momentach gema ratuje. Verdasco go zje swoją dynamiką i poruszaniem się po korcie. Jak dla mnie może swoim sewisem Tomic doprowadzić do taja a tam już może być różnie, chodź w moich oczach seta Hiszpan na pewno ugra o ile nie wygra tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Vesely J. - Raonic M. 1(+1,5 seta) @ 2,5 Pinnacle Obaj zawodnicy w całym turze ATP grali ze sobą tylko raz na mące. Vasely nie jest doceniany na tym forum, a przepraszam kto pokonał mistrza tej gry? Nawierzchnia dla obu Panów nie jest naturalna i wydaje mi się, że Vesely powinien bez problemu urwać seta. Powodzenia!
Wesoły nie ogrania gry na trawie, wczoraj dał 11 szans na przełamanie przeciwnikowi. Czech nie nadaje się totalnie na trawę, nie ma wyczucia i robi dziesiątki prostych błędów wczorajszy wynik był fuksem jakich wiele. Moim zdaniem Rao go zniszczy, pozdro ;)
 
M 493

milo93

Użytkownik
Rojer/Tecau-Erlich/Fleming 1 1.28 bet365 ⛔ ah te brudasy dali show :]
Różnica klas między obiema parami ci drudzy to chyba z pol roku 2 meczy z rzedu nie wygrali łamią ich ludzie, którzy grają od święta w debla. Na trawie liczy się pewny serwis i ten na pewno mają dużo lepszy ci pierwsi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 127

matand

Użytkownik
Kolba + Verdasco (+1.5 seta)
|2,10| Unibet

Druga propozycja z mojej strony to ugrany seta przez Hiszpana. Tomic ostatnimi czasu wygląda fatalnie i nie zanosi się aby dziś miało się coś zmienić, szczególnie iż gra ze starym wygą Verdasco, który ostatnio pokonał pewnie Staszka 2:0, ale wiadomo jakie jest czasem podejście Szwajcara, ale mimo wszystko zagrał świetny mecz. Hiszpan to jest przeciwieństwo Tomica bo Australijczyk bazuje głównie na serwisie który go czasami w kluczowych momentach gema ratuje. Verdasco go zje swoją dynamiką i poruszaniem się po korcie. Jak dla mnie może swoim sewisem Tomic doprowadzić do taja a tam już może być różnie, chodź w moich oczach seta Hiszpan na pewno ugra o ile nie wygra tego spotkania.
Dlaczego uważasz, że wygląda fatalnie? Moim zdaniem właśnie całkiem nieźle wszedł w sezon na trawie. Póki co 3 rozegrane mecze, 2 dość pewne wygrane z Bedene i Afrykańcem, porażka po bardzo równym meczu z świetnie dysponowanym Mahutem. Typu nie neguję, bo widziałem też Verdasco w meczu z Wawrinką i zgadzam się że zagrał świetnie, jednak po prostu uważałbym na takie lekceważenie Tomicia. Serwis funkcjonuje nieźle, na pewno lepiej niż u Hiszpana, dla mnie chyba jednak no bet ten mecz, ale życzę powodzenia, pozdro.
Zgadzam się też z Tiebreak&#39;iem, Raonic powinien poskładać Czecha bardzo pewnie. Sam jestem wręcz fanem talentu Jiriego, jednak jest on bardzo nieregularny, a że jego serwis jest jak najbardziej do przełamania to wręcz mało powiedziane. Z kolei Rao wielki spokój i opanowanie - tak jak w gemie kończącym mecz z Kyrgiosem, kiedy dał Kangurowi już 2 BP przy 15-40, ale serwisem to wyciągnął i zamknął mecz.
Co do dzisiejszych meczów jeszcze:
- podoba mi się kurs na Kolbę, do kombinacji jak najbardziej do gry
- mocno leci kurs na Edmunda, sam skłaniam się do gry, grałem przeciwko Simonowi i się nie zawiodłem, tylko nie widziałem Mathieu jeszcze w tym sezonie na grassie - jak on wygląda?
- fajnie wygląda też kurs na Mullera, dla mnie mecz 50/50, więc jest jakieś tam value
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Kohlschreiber Philipp - Karlovic Ivo
2 handicap +1.5 seta, Pinnacle Sports 1.65

6:7, 6:4, 7:5 ✅:cool:
No nie wierzę, że buki wystawiły taki kurs na seta dla Ivo, czyli gościa, który jest specem na trawie! ???? , Ale zacznę najpierw od faworyta bukmacherów. Będzie nim reprezentant gospodarzy Niemiec, Philipp Kohlschreiber, który aktualnie jest na 25 miejscu ATP, a jego rekordem było 16 miejsce. Kolba w tym roku radzi sobie dobrze, ponieważ wygrał 25 meczów a przegrał 12. Zaliczył dwa ćwierćfinały, dwa półfinały, wygrał w Monachium oraz niedawno doszedł do finału w Stuttgarcie gdzie przegrał z Theimem 6:7, 6:4, 6:4. W tym turnieju wczoraj pokonał 6:2, 7:6 Granollersa i wynik wskazuje, że był to dość łatwy mecz w jego wykonaniu. Oglądałem ten mecz i Niemiec miał kilka zastojów i gdyby po drugiej stronie nie był platfus Groszek to mogłoby być inaczej, oczywiście miał też wiele fantastycznych returnów z bekhendu. Philipp tutaj lubi grać, bo gra nieprzerwanie od 12 lat. Jego najlepszym wynikiem było wygranie tego turnieju w 2011 roku czy finał w 2008. Rok temu odpadł od razu z Federerem 7:6, 3:6, 7:6 gdzie tak naprawdę mógł wygrać, bo w taju trzeciego seta miał przewagę no ale historia. Kohlschreiber to bardzo uniwersalny tenisista, który potrafi grać na każdej nawierzchni, bardzo dobrze returnuje nawet te najgroźniejsze serwisy.
Jego rywalem będzie Chorwat Ivo Karlovic, który aktualnie jest 28. Jego forma praktycznie do końca marca była tragiczna, ponieważ serwis mu nawet nie siedział a Ivo bez serwisu nie jest żadnym tenisistą. Karlovic ostatnio w Hertogenbosch pokonał świra Sijslinga 7:6, 7:6 oraz Mannarino 6:3, 6:4, przegrał nie z byle kim w półfinale, bo z Mullerem po dwóch tajach 7:6, 7:6. Tutaj w Halle pokonał 7:6, 6:3 Kuznetsova gdzie w taju pierwszego seta były nerwy, bo rywal miał piłę setową przy swoim serwisie, ale się osrał. Ivo doszedł tutaj rok temu do półfinału gdzie uległ Federerowi 7:6, 7:6. Jeśli doktor Ivo będzie trzymał swój serwis i Kolba oczywiście też to Chorwat w tajach ma zawsze ogromną przewagę. Moim zdaniem jeden czy dwa taje będą na pewno i tam Karlovic wygra minimum jednego seta. Ogólnie Panowie grali ze sobą 4 razy i jest remis 2:2. Jeszcze tak z ciekawości....Ivo rok temu z Berdychem posłał tutaj 45 asów ;) &quot;Teraz Ivo król parkietu, ręka jak złamana nak**ia asami, na, na na&quot; ????
EDIT.
Aktualna seria: 9✅,1⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
master. 1K

master.

Użytkownik
Isner vs Muller B365
TB w 1 secie/Over 12.5 gemów w 1 secie @ 1.61
⛔ ⛔ ⛔ a to ciekawe
Kurcze liczyłem na troche wyższy kurs, ale w sumie nie jest tragicznie. Nie ma co sie rozpisywać, bo każdy zna bardzo dobrze charakterystyke obu zawodników. Drwale na serwisie + sztywne słupy na returnie, chociaż jak można zauważyć Isner w ostatnich latach poprawił ten aspekt gry i myśle, że może to przeważyć szale zwycięstwa na jego korzyść. Dodatkowo gramy na trawie (czyt. Najszybsza nawierzchnia), więc widze tutaj szybkie gemy i TB ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tomic B. - Verdasco F.
Tomic B. ::: 1,69 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 3:1 z lat 2009-2015. Verdasco wygrał raz w 2009 roku czyli wtedy kiedy Tomic był nastolatkiem, miał bodajże około 17-18 lat, a Hiszpan był w kwiecie wieku. Jak już pisałem Tomic na trawie dobrze gra, skupił się na grze w tym roku i odciął się od imprezowego stylu życia. Tutaj bez najmniejszych problemów pokonał kolejny raz Andersona (teraz H2H 4:1) co robi na mnie wrażenie, za to Verdasco Wawrinkę, ale jak już pisałem Szwajcar to taki zawodnik co wiele razy zawodzi swoich fanów. Mecz może być zacięty, ale moim zdaniem lata Verdasco już minęły i zaczęła się era młodych. Do tego należy dodać, że Wawrinka nie wykorzystał żadnego z 8 BP.
*Ten typ grałem w AKO z wczorajszym Baghdatisem.
Wynik: (2)6:7 6:4 6:4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom