>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Halle, Queen's - 13.06-19.06.2016

Status
Zamknięty.
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
John Isner v Gilles Muller Wczoraj się udało więc spróbujemy znowu dziś ????
Muller wygrał ostatnie 2 Tie-breaki przeciwko Isnerowi wygrywając 7-6 7-6 6-4 w Australian Open 2015.
Jestem niemal pewny, że dzisiaj tutaj będzie tie break. Bukmacherzy wystawili kurs na tie breaka w 1 secie opiewający w granicach 1.6 więc ciężko byłoby twierdzić inaczej.
Muller wygrał wszystkie tie breaki w zeszłym tygodniu w Den Bosch gdzie doszedł do finału.
Na temat Isnera pisałem wczoraj więc nie będę się powtarzać.
Podoba mi się gra Mullera, sądzę ze może dzisiaj wygrać, ale zagram na jego 1 set. Moj Typ na dziś to Muller 1 set 7:6 @3.20 1 gorszy gem i po nim... ⛔
Proszę dopisać bukmachera, a na przyszłość stosować standardową wielkość tekstu, gdyż ta zastosowana tutaj wprowadza niepotrzebną dezorganizację na stronie./Macko18
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Vesely Jiri - Raonic Milos
Pinnacle Sports 0:2, 1.53

Łatwo może i nie było ale wesoły out na clay ;)
5:7, 6:7 ✅
Mecz planują na 15:45, lecz znając życie to będzie coś koło 17:00. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Kanadyjczyk 1:0, mecz odbył się podczas French Open 2014 i padł wynik 7:6, 6:4, 6:1 i to już nam daje do myślenia! Jeśli Raonic leje wesołego na mączce w 2014 roku to, co dopiero powinno być na trawie. Czech ten sezon ma bardzo w kratkę, ponieważ wygrał 17 meczów i taką samą ilość ich przegrał. Moim zdaniem wiewiórka nigdy nie osiągnie TOP 20, ponieważ nie nadaje się na szybsze nawierzchnie. W tym turnieju gra jako szczęśliwy przegrany, bo w pierwszej rundzie kwalifikacji pokonał Weintrauba (żyda, który wraca po kontuzjach) i ma bilans na trawie 2/9-męczył się z nim 1:6, 7:6, 6:4 i później przegrał z tenisistą, który również wrócił po kontuzji, ale o niebo lepszym- Andersonem 7:6, 7:6. Więc Jiri w pierwszej rundzie pokonał na farcie Chardego, bardzo chimerycznego tenisistę 7:6, 6:7, 6:4. A Vesely sam w sobie ma bilans na trawie 7/6. Wesoły nieogrania za bardzo gry na trawie, nie ma tego ustawiania się co na mączce, nie ma tyle czasu i wiele błędów pojawia się zwłaszcza z bekhendu. Jego plusem jest na pewno serwis plus lewa ręka.
Jego rywalem będzie Raonic który aktualnie jest na 9 miejscu ATP. Sezon ma kapitalny! Wygrał 30 meczów i przegrał 8. Milos nie ma wielkiego ogrania na trawie, bo jego bilans to 22/15, ale na pewno to więcej od rywala. Tylko w jego przypadku jest taka różnica, że on prawdopodobnie za kilka lat jak skończy się era Djokoviców i Nadalów to będzie wygrywał wielkie szlemy, bo Czech to może sobie pomarzyć. Ponieważ Raonic zrobił i robi ciągle ogromne postępy, w porównaniu do 4-5 lat to jest kotem, jeśli chodzi o poruszanie się, ale oczywiście obiektywnie jeszcze dużo mu to brakuje. Poprawił znacznie grę z bekhendu i jego gra to już nie są tylko strzały, ale umiejętnie potrafi wygrywać wymiany. Oczywiście na serwisie jest praktycznie nie do przełamania. Moim zdaniem Milos wygra w tym meczu, ponieważ nadaje się bardziej na trawę i jest lepszym tenisistą o klasę.
EDIT.
Aktualna seria: 10✅1⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Baghdatis M. - Zverev A.
Baghdatis M. ::: 1,88 ::: 2/3 Pinek ⛔
H2H 1:0 z 2015 roku podczas turnieju na trawie w Nottingham, wygrał Marcos bez większych problemów 6:3 6:3. Jednak teraz w tym roku Zverev robi furorę swoimi wynikami, jednak ni jak ma się doświadczenie 19-latka do 30-latka który swego czasu był genialnym zawodnikiem na kortach ziemnych.
Wydawać by się mogło, że tak też jest i teraz w niemieckim Halle, pokonanie 2:0 Berdycha i solidnego Dustina Browna który co rok na kortach trawiastych gra świetnie robi na mnie duże wrażenie. Młody Niemiec pokonał chimerycznego Troickiego, a i Beckera który zaczął w pierwszym secie od stanu 4:0, ale z powodu kontuzji w drugim secie musiał skreczować.
Teraz czeka solidny sprawdzian dla Zvereva, ale nie da się ukryć, że to właśnie Marcos powinien być faworytem tego meczu. Tuż po wystawieniu kursu było odwrotnie, ale typerzy zweryfikowali zdanie oddsmakerów. Ciekawostką jest na pewno fakt, że jutro Baghdatis będzie obchodził swoje 31 urodziny.
Wynik: (9)6:7 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dx2 241,2K

dx2

Użytkownik
Seppi-F.Mayer 1 @1.6 Expekt
Licze na ten dobry wystep Seppiego jak rok temu w Halle. Wloch moze wracac do bardzo dobrej formy, ale to juz bylo pisane przy meczu z Sugita. Troche to taki mecz dwoch zawodnikow, ktorych ostatnio nie bylo. Czas tez na pewno działa na korzysc Mayera, Niemiec jednak generalnie jest zawodnikiem kontuzjogennym na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesiecy. Seppi z kolei jest zawodnikiem bardziej regularnym, jezeli chodzi o trzymanie wysokiej formy i on na pewno chce na trawie zaistniec, a jeszcze raz powtorze ze ubiegly sezon trawiasty mial naprawde swietny. Patrze tez troche na ten mecz przez pryzmat meczu tej dwojki z tamtego sezonu z Hamburga, ktory zapadl mi w pamiec. Hamburg to jest turniej Mayera i tam Niemiec tez wracal po dluszej przerwie. Mayer wygral wtedy 1-ego seta, ale mecz Seppi i tu wydaje mi sie, ze moga byc podobienstwa i czym dluzej ten mecz bedzie trwac to bedzie to na korzysc Seppiego, wiec probuje w strone wloskiego tenisisty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 1

marekmarc

Użytkownik
Bukmacher ???? dzięki wielkie za info poleciał +.

Jutro Roger Federer 1.16 z Goffin to trochę wielka niewiadoma prawda? Szwajcar ostatnio jakiś niepewny, myślicie, że on chce wygrać ten turniej czy raczej nie będzie się wysilał? Myślę nad tym. Kolejne pytanie o Cilicia kurs 1.33, widział ktoś w akcji Johnsona, jest w stanie jutro zagrozić? Cilic chyba w końcu coś zaczyna grać.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Federer wygrał ten turniej w 2013, 2014 i 2015 także mam dziwne wrażenie, że mimo wszystko tak- będzie chciał wygrać ten turniej :cool:
Goffin na grassie jakiś mocny nie jest, stracił seta nawet z Coriciem, który bilans na trawie ma 2/7. Moim zdaniem Federer zamiecie go 2:0 ✅, ale kurs na takie coś marniutki.
A odnośnie Cilicia to ja bym nie tykał szczerze mówiąc. Chyba że jakiś overek, chociażby 9.5gema w 1 secie- @1.50 ✅ bet365. Johnson to serwisman, Cilic też często ratuje sie serwisem. Jeśli nic dziwnego się nie stanie, to na luźno powinno wejść.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Bukmacher ???? dzięki wielkie za info poleciał +.

Jutro Roger Federer 1.16 z Goffin to trochę wielka niewiadoma prawda? Szwajcar ostatnio jakiś niepewny, myślicie, że on chce wygrać ten turniej czy raczej nie będzie się wysilał? Myślę nad tym. Kolejne pytanie o Cilicia kurs 1.33, widział ktoś w akcji Johnsona, jest w stanie jutro zagrozić? Cilic chyba w końcu coś zaczyna grać.
Czy chce wygrać ten turniej? Oczywiście, że tak! Ten turniej albo Wimbledon jest jego ulubionym. Tylko, że w Halle może wygrać jeszcze nie raz a na Wimbledonie nie wygra już nigdy. Tutaj wygrywał osiem razy i.pewmie wygra dziewiąty. Goffin wygrał wczoraj na farcie, bo miał polecieć w dwóch setach gdybym nie kontuzja Stacha. Federer ma bilans 4:0 z Belgiem gdzie ostatnio grali podczas tegorocznej edycji AO i Roger pokonał go bez problemów.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Andy vs Edmund
over 18.5 |1,66| bet365 ✅


Nie przesadzajmy z tą linią, tym bardziej na trawie. Andy wiadomo Brytyjczyk a co za tym idzie świetna gra na trawie, na przeciw niemu młodziutki rodak. 21 latek ma świetny serwis i tym na pewno będzie ratował swoje gemy tym bardziej iż jest to właśnie trawa. Młody dopiero nabiera doświadczenia na trawie, ale nie sądzę by Andy tutaj grał na 110% i za wszelką cenę chciał skończyć kolegę z reprezentacji. Dla mnie sprawa jest prosta i głównie ze względu na serwis gram ten over bo Edmumd na prawdę solidny i spokojnie trochę gemów ugra i nawet się nie zdziwię jakimś tajem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
J 0

jarna

Użytkownik
???? Baghdatis M. - Zverev A.
Baghdatis M. ::: 1,88 ::: 2/3 Pinek
H2H 1:0 z 2015 roku podczas turnieju na trawie w Nottingham, wygrał Marcos bez większych problemów 6:3 6:3. Jednak teraz w tym roku Zverev robi furorę swoimi wynikami, jednak ni jak ma się doświadczenie 19-latka do 30-latka który swego czasu był genialnym zawodnikiem na kortach trawiastych.
Wydawać by się mogło, że tak też jest i teraz w niemieckim Halle, pokonanie 2:0 Berdycha i solidnego Dustina Browna który co rok na kortach trawiastych gra świetnie robi na mnie duże wrażenie. Młody Niemiec pokonał chimerycznego Troickiego, a i Beckera który zaczął w pierwszym secie od stanu 4:0, ale z powodu kontuzji w drugim secie musiał skreczować.
Teraz czeka solidny sprawdzian dla Zvereva, ale nie da się ukryć, że to właśnie Marcos powinien być faworytem tego meczu. Tuż po wystawieniu kursu było odwrotnie, ale typerzy zweryfikowali zdanie oddsmakerów. Ciekawostką jest na pewno fakt, że jutro Baghdatis będzie obchodził swoje 31 urodziny.
Wynik:
Co sądzisz, żeby w tym meczu postawić na brak tie-breaka po kursie 2.10 (przynajmniej na becie)? ????
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Baghdatis to jest sprzedawczyk. Porażka ze Struffem a tydzień później gra jak natchniony z Berdychem.
Ja bym tam poszedł w stronę zawodnika gospodarzy.
A.Zverev @1,90✅
Wygrał ostatnimi czasy z Dimitrovem, Simonem i Goffinem.
Na trawie bilans młodego to 7-4.
????dla ogóra Baghdatisa za styl porażki ze Struffem, macanie trawy i chęć przerwania meczu w Stuttgarcie
Bukmacher? Analiza pod kątem tego, co może wydarzyć się na korcie?/Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema, dopiero od kilku dni typuje tenisa i nieźle mi idzie, na 11 typów 9 trafionych. Mam pytanie do Was, bo widze, że niektórzy mają sporą wiedzę. Dziś mecz Mullera z Tomic&#39;em. Muller to był jeden z pierwszych moich typów, gdy grał z Ferrerem i nie ukrywam, że swoim stoickim spokojem zrobił na mnie ogromne wrażenie, dziś też bym go chętnie zagrał, ale mam jedno zastrzeżenie. Wczoraj, gdy Muller grał z Isnerem typowałem 3 sety, jednak to co zrobił Muller musiało zaskoczyć i obawiam się, że stracił przy tym sporo sił, nie sądze, żeby dał radę się zregenerować, z tego co mi wiadomo jest po 30-stce. Co Wy o tym sądzicie, warto dziś grać Tomica?
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Jaka logika kryje się za sprzedawaniem meczu, w którym kursy są wystawione 50/50? Grasz przeciwko, bo utopił taśmy w Stuttgarcie? Bo &quot;ogórem&quot; zdecydowanie nie jest, a żadnych innych argumentów nie podałeś.
Jak gość przegrywa już w poniedziałek z takim zawodnikiem jak Struff odwalając jakieś cyrki z macaniem trawy, a tydzień później rozjeżdża Berdycha to coś śmierdzi. Ma swoje lata i pewnie musi dorobić, ale mniejsza z tym.
Młody gra dobrze, gra u siebie, ciekawy talent, myślę że odstrzeli dziadka z turnieju.
Siema, dopiero od kilku dni typuje tenisa i nieźle mi idzie, na 11 typów 9 trafionych.
9/11 z kursów 1,10 czy bardziej konkretnie?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Jak gość przegrywa już w poniedziałek z takim zawodnikiem jak Struff odwalając jakieś cyrki z macaniem trawy, a tydzień później rozjeżdża Berdycha to coś śmierdzi. Ma swoje lata i pewnie musi dorobić, ale mniejsza z tym.
Młody gra dobrze, gra u siebie, ciekawy talent, myślę że odstrzeli dziadka z turnieju.
Oglądałem mecz z Berdychem gdzie Czech zagrał katastrofalnie, zrobił ponad 30 niewymuszonych błędów, przebijał piłki jakby grał na kortach ziemnych. Bagieta latał za każdą piłką jak opętany, mistrzostwo defensywy. Taki jest sport i nie ma co płakać, pozdro ;)

Seppi Andreas - Mayer Florian
2 handicap + 1.5 setów, Pinnacle Sports 1.59


Andreas SZepppiii......6:7, 3:6✅;)

Bukmacherzy w tym spotkaniu faworyzują Włocha, który aktualnie jest na 40 miejscu ATP, a jego rekord to 18 miejsce. Seppi w tym roku gra źle, bo wygrał 12 meczów i taką samą ilość ich przegrał. Tak naprawdę poza pokonaniem Ferrera w tym turnieju to nie pokonał nikogo godnego i przegrywał z wieloma tenisistami, jakich mógłby pokonać. Andrzej to uniwersalny tenisista, który potrafi grać na każdej nawierzchni, ale niestety dla niego jego psychika zalicza się do jednych z najgorszych. Jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne to jest on graczem kompletnym, potrafi wszystko na korcie. Potrafi wygrywać długie wymiany, przejąć inicjatywę, zaskoczyć skrótem, posyłać seryjnie asy serwisowe albo wygrywające podania czy skończyć bezpośrednio piłkę. W tym turnieju grał rok temu gdzie sensacyjnie doszedł do finału i poległ tam z Federerem 7:6, 6:4. Miał ogromne szczęście przy tym, ponieważ w ćwierćfinale, jak i półfinale przeciwnicy kreczowali. W tegorocznej edycji tego turnieju udało mu się pokonać wcześniej wspomnianego Ferrera 6:3, 6:4 gdzie Hiszpan w obecnym roku ciągle ma jakieś wtopy oraz później pokonał mało wymagającego rywala Sugitę 6:3, 6:0.

Jego rywalem dzisiaj będzie reprezentant gospodarz Florian Mayer, tutaj rankingu nie ma co przytaczać, ponieważ facet wraca po kontuzji. Niemiec w ostatnim czasie na trawie radzi sobie bardzo dobrze, ponieważ we wcześniejszym turnieju w Stuttgarcie przez kwalifikacje doszedł do ćwierćfinału i uległ tam Federerowi 7:6, 7:6 gdzie miał kilka piłek setowych. Oglądałem tamten mecz i byłem pod wrażeniem dyspozycji Niemca. W tym turnieju pokonał Bakera (Amerykanina) 7:5, 7:6 a w kolejnej rundzie miał spokój, ponieważ Nishikori oddał mecz walkowerem. Mayer tak jak i Seppi również jest bardzo doświadczonym i uniwersalnym graczem. Moim zdaniem bukmacherzy dziwnie wystawili te kursy sugerując się pewnie, że Włoch tutaj rok temu doszedł do finału. Seppi nie jest w dobrej formie, a jego rywal wręcz przeciwnie. Moim zdaniem Florian tutaj minimum seta urwie, bo jest dobrej formie i tak też stawiam.

EDIT.
Aktualna seria: 11✅1⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Oglądałem mecz z Berdychem gdzie Czech zagrał katastrofalnie, zrobił ponad 30 niewymuszonych błędów, przebijał piłki jakby grał na kortach ziemnych. Bagieta latał za każdą piłką jak opętany, mistrzostwo defensywy. Taki jest sport i nie ma co płakać, pozdro ;)
W porządku.
Tylko zastanawiające jest to dlaczego takich chęci do gry nie miał z ogórkiem Struffem? Słaby dzień? Zapity był po niedzieli? Okresu raczej nie miał ????
Tenis bardzo fajny jest, ale chyba zauważyliście, że w tenisie najłatwiej o wały? Jest tylko jeden zawodnik do przekupienia ;)
Potraktujcie moje wywody z przymróżeniem oka.
Ostatnio często gram na zawodników nowej ery jak Thiem czy Zverev.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber - Dominic Thiem 1 1.95 Bwin
Co tu dużo pisać - mecz 50/50. Panowie się znają, trenują razem, grają razem w debla. Poszukamy więc teorii spiskowej, a mianowicie ostatnio w finale wygrał Thiem, więc nos mi podpowiada, że dzisiaj po przyjacielsku Dominic odda koledze mecz. Nawet wyczuwam 3 sety, ale ostatecznie wygraną Niemca. Młodziak musi wreszcie gdzieś odpocząć sobie, a kiedy to zrobić jak nie w meczu z dobrym znajomym, grającym na swoich kortach w swoim kraju ?
Mecz 50/50 i polecasz kurs poniżej 2.00? Gdzie w tym matematyka?/Macko18
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
tak, po przyjacielsku odda mu kupę kasy, bo to kolega...
a odpocznie sobie cały następny tydzień, nigdzie nie gra już przed Wimbledonem.
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber - Dominic Thiem 1 1.95 Bwin
Co tu dużo pisać - mecz 50/50. Panowie się znają, trenują razem, grają razem w debla. Poszukamy więc teorii spiskowej, a mianowicie ostatnio w finale wygrał Thiem, więc nos mi podpowiada, że dzisiaj po przyjacielsku Dominic odda koledze mecz. Nawet wyczuwam 3 sety, ale ostatecznie wygraną Niemca. Młodziak musi wreszcie gdzieś odpocząć sobie, a kiedy to zrobić jak nie w meczu z dobrym znajomym, grającym na swoich kortach w swoim kraju ?
Ludzie. Dajcie spokój z tym zmęczeniem. To są profesjonaliści. Dieta, przygotowanie fizycznie są nieodłącznym elementem tego sportu. O zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia (+głowa). Bezpieczniej chyba będzie zagrać over gemowy.
O 23,5 1,86 Pinnacle
 
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Thiem - Kohlschreiber 1 1.80 Bet365 ZWROT Kolba się wycofał
Dla wszystkich którzy twierdzą że Thiem gra dużo i powinien odpocząć, albo co lepsze oddać mecz (absurd straszny) polecam ciekawy artykuł o tym zawodniku, albo bardziej o jego byłym trenerze.
treningzycia.pl/2016/06/15/zawodnik-ktory-byl-trenowany-jak-zolnierz/
Dla mnie Thiem od jakiegoś czasu gra jak cyborg trochę przypomina mi Djokovica, który przez większość meczu nie forsuje tempa, ale gdy przychodzą decydujące momenty to podkręca tempo i jest nie do zatrzymania. Jak dla mnie na chwilę obecną to jest nr3 zaraz po wiadomej dwójce.
Jako, że Thiem często potrzebuje troche czasu aby wejść w mecz na najwyższe obroty, a po drugiej stornie mamy klasowego doświadczonego zawodnika, może się zdarzyć że Kolba wygra 1 seta, a więc gram również zakład.
Thiem wygra 2:1 4.0 bet365, lub jak to często robię po przegranym 1 secie załadować na Thiema, kurs będzie podobny ????
Na tego typu zakład masz dużo wyższy kurs na betano.
@7 Kolba wygra 1 set i przegra mecz
czyli to o czym piszesz ????
niestety nie posiadam tam konta ???? ja po prostu zagram na live w przypadku przegrania 1 seta, jeśli go wygra to też będę zadowolony
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 127

matand

Użytkownik
Na tego typu zakład masz dużo wyższy kurs na betano.
@7 Kolba wygra 1 set i przegra mecz
czyli to o czym piszesz ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom