>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - French Open 2024 (26.05.2024 - 09.06.2024)

Status
Zamknięty.
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Zverev powyżej 3.5 podwójnych błędów serwisowych @1.77 fortuna 6

No i koniec tegorocznego RG zbliża się nieobłaganie. Przed nami ostatnia niewiadoma, a więc kto wygra szlema wśród panów. Faworytem bukmacherów jest Carlos i temu nie należy przeczyć. Nawierzchnia, warunki i wszystko bardziej pasuje pod profil jego gry. Dodatkowo ma już ten mental zwycięzcy mimo bardzo młodego wieku. Zverev mimo, że ma większe doświadczenie to niestety szlema jeszcze nie wygrał, bo najzwyczajniej w świecie go to przerastało. Ciekaw jestem jego postawy w finale. Jakie będzie jego nastawienie gdy na przykład będzie 2:0 dla Carlosa, czy w głowie nie pojawią się już myśli, że znowu szlem mu odjeżdża. Zverev wygląda dobrze na podaniu, ma wysoki % wygranych piłek po pierwszym serwisie. Liczę, że przynajmniej seta powinien ugrać. Moją propozycją na to spotkanie są podwójne bledy serwisowe Niemca. W tegorocznym turnieju w 6 spotkaniach 3 x miał 3 podwojne, 2 x 4 i raz 5. Tak więc 3 razy przekroczył linię a 3 razy był pod nią. Liczę, że presja finału też odegra swoją rolę. Wydaje mi sie, ze będzie ryzykował serwisem gdyż każdy wie jaki Alcaraz jest na returnie. Ważne też jest jak długie będzie to spotkanie. Liczę, że te 4 sety będą i przy okazji 4 podwojne Niemca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2746
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom