>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Cordoba, Pune, Montpellier - 03.02.2020-09.02.2020

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Cordoba, Argentyna
Data rozgrywania: 03.03.2020-09.02.2020
Nawierzchnia: Clay (Outoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $610,010
Oficjalna strona turnieju: http://www.cordobaopen.com/
Lista Startowa: http://www.cordobaopen.com/jugadores
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2019: Juan Ignacio Londero
Zwycięzcy Debla 2019: Roman Jebavy/Andres Molteni


Miejsce: Pune, Indie
Data rozgrywania: 03.03.2020-09.02.2020
Nawierzchnia: Hard (Outoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $610,010
Oficjalna strona turnieju: http://www.maharashtraopen.com/
Lista Startowa: http://www.maharashtraopen.com/players
Drabinka: http://www.maharashtraopen.com/singles-draws
Plan gier: http://www.maharashtraopen.com/order-of-play
Zwycięzca singla 2019: Kevin Anderson
Zwycięzcy Debla 2019: Rohan Bopanna/Divij Sharan


Miejsce: Montpellier, Francja
Data rozgrywania: 03.03.2020-09.02.2020
Nawierzchnia: Clay (Outoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $606,350
Oficjalna strona turnieju: https://www.opensuddefrance.com/fr/home
Lista Startowa: https://www.opensuddefrance.com/fr/joueurs/
Drabinka: https://www.opensuddefrance.com/fr/resultat-tournoi-simple
Plan gier: https://www.opensuddefrance.com/fr/programme/
Zwycięzca singla 2019: Juan Ignacio Londero
Zwycięzcy Debla 2019: Roman Jebavy/Andres Molteni

 ​
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Czy w zeszłym roku turnieje w Monteplier i Cordobie były rozgrywane w różnych tygodniach?
Jeśli nie, to J.I Londero nie mógł wygrać obydwu...
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 22:59 przez krisoff007Czy w zeszłym roku turnieje w Monteplier i Cordobie były rozgrywane w różnych tygodniach?
Jeśli nie, to J.I Londero nie mógł wygrać obydwu...
W tym samym
 
R 7

reuss111

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 22:59 przez krisoff007Czy w zeszłym roku turnieje w Monteplier i Cordobie były rozgrywane w różnych tygodniach?
Jeśli nie, to J.I Londero nie mógł wygrać obydwu...
W Montpellier wygrał Tsonga 
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Stakhovsky-Herbert 2 @1.4

Turniej w Montpellier to praktycznie zawsze byl turniej Richarda Gasqueta, w ktorym Francuz triumfowal az 3-krotnie i sam rekord turniejowy ma swietny od kiedy zaczeto grac ten turniej w 2010. Ogolnie wiaze sie to z faktem, ze Gasqueta wieloletnim trenerem i znajomym byl byly francuski tenisista Sebastian Grosjean, tez nie jeszcze az tak dawno swietny tenisista. Obecnie Grosjean jest od 10 lat dyrektorem tego turnieju, ale Gasquet generalnie jest chyba najczesciej kontuzjowanym zawodnikiem w calym tourze. Niby Gasquet gra, ale Gasquet nie zagral na ubieglorocznym US Open ani podczas tego Australian Open i pewnie ciezko bedzie cos zdzialac, weic tym razem licze na innego Francuza Pierre Huguesa Herberta. W ubieglym sezonie Gasquet akurat w Montpellier nie mogl zagrac i pupilkiem Grosjeana zostal wtedy wlasnie Herbert, ktory zagral swietny turniej i dotarl do samego finalu, gdzie ulegl dopiero Tsondze.
Mysle, ze ten Herbert to wlasnie moze byc przymierzany do tego turnieju jaki taki nieofrmalny nasteoca Gasqueta, ktory juz zbliza sie co raz bardziej d konca kariery. W kazdym razie Herbert wydaje mi sie, ze ma dobre otwarcie, bo Stakhovsky to juz zupelnie nie ten tenisista co kiedys i nawet udane kwalifikacje nie przemawiaja do mie w takim zestawieniu. Stakhovsky to obecnie balansuje raczej na krawedzi kwalifikacji a turnieju glwnego, gdy przychodzi grac szlemy. Ukrainiec ma tam jakas wlasna fundacje bodajze z ojcem, ktora zajmuje sie pomaganiem na tle schorzen serca czy jakos tak. Na pewno jak ktos bedzie chciec to znajdzie sobie szczegoly. Mysle, ze faworytem jest tu zdecydowanym Herbert.

Cecchinato-Londero 2 @1.65

Tutaj mam maly dylemat, bo raz ze Cecchinato grac potrafi i do dzis jego szokujacy run az do polfinalu French Open sprzed dwoch lat, gdzie pokonal po drodze m.in. Djokovica uwazam chyba za najbardziej zaskakujacy wynik w ostatnich latach szlema. Cecchinato moze tez chciec dobrze zagrac, bo za tydzien jest turniej w Buenos Aires, gdzie wygral rok temu tytul i naprawde gral swietnie. Wloch pewnie nawet probuje sie przygotowac, bo w ubieglym tygodniu zaliczyl final challengera w Urugwaju, ale jednak stawiam na Londero. Juan Ignacio Londero mial swietny sezon wraz z Hugo Dellienem na niwie callengerowej dwa lata temu, a w tamtym sezonie zaroano on jak i Dellien zostali graczami na miare glwnego touru. Sam Londero pewnie nie spodziewla sie, ze tak szybko uda mu sie zapisac wygrany turniej na swoim koncie, bo to nie udaje sie wielu lepszym tenisistom czasem w calej karierze, ale Londero ma tu jedne wielki handicap. Ten turniej w Cordobie to turniej, gdzie sie urodzil, a an tych kortach trenowal od kiedy byl mlodym chlopakiem. Na pewno ciezko bedzie obronic tytaul i forma poki co niezweryfikowana, ale wciaz faworytem do wygrania tutaj wydaje mi sie Argentynczyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Witam wszystkich po dłuższej przerwie...

Wracając do zabawy dorzucę typ od siebie a będzie to pojedynek dwóch Hiszpanów, Carballes Buena vs Martinez. Być może mecz "podpucha" aczkolwiek idę w kierunku tego bardziej doświadczonego czyli Buena z kilku powodów. Jak dla mnie jest to gracz nieobliczalny i potrafi postawić trudne warunki na mączce dużo lepszym od siebie tenisistom (tzn potrafi przebijać, przebijać aż w końcu przeciwnik będzie miał dość i popełni błąd). Martwi mnie jedynie to, że będzie to jego pierwsze przetarcie na tej nawierzchni, przez co może braknąć regularności a rozpędzony Martinez, który dobrze pokazał się na AO już rozegrał w Cordobie dwa mecze w końcu będzie cchiał odnieść pierwsze zwycięstwo w meczach między sobą bo okazję ku temu wydaje się ma bardzo dobrą. Tak jak pisałem, być może mecz "podpucha" aczkolwiek zaufam temu mniej ogranemu ostatnio i z gorszymi wynikami Buenie, który w ubiegłym roku odpadł tutaj po 3 setowym meczu z Delbonisem i który w bezpośrednich meczach z Martinezem prowadzi 4-0. Być może nie jest w formie ale mam nadzieje, że sobie dziś poradzi i pierwszego przełamania nie będzie bo przeciwnik mu "leży". Powodzenia
Carballes Buena typ : 1
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Veseli  - S.Caruso
Typ: 1

Witam wszystkich.
Turniej Pune w indiach,na twardych kortach. Mecz Czecha Veselyego z Włochem Caruso. Obaj już po jednym meczu zaliczyli w tych rozgrywkach. Zdecydowanie łatwiej miał Veseli trafiając na kwalifikanta z Indii, którego ograł bez większych problemów 2:0. Dużo gorzej Włoch który stoczył prawie 2,5 godzinny bój z Ramanathanem, również zawodnikiem z Indii ale już dużo bardziej znanym i całkiem niezłym challengerowcem. Obaj gracze bardzo zbliżeni jeżeli chodzi o styl gry. Veseli ma mocniejszy serwis niż Włoch i to może być kluczem do zwycięstwa dla niego w tym pojedynku. 
    Caruso wyglądał we wczorajszym meczu bardzo przyzwoicie, ale to był bardzo ciężki mecz fizycznie co było po nim widać. Również ten czynnik uważam za  istotny w tym spotkaniu.
      Na twardej  Veseli się czuje zdecydowanie lepiej niż na mączce co daje mu mały plusik. Czech nie decydował się na przygodę z Australią w tym roku i dobrze. Zna facet miejsce w szeregu i skupia się na małych krokach. Moim zdaniem Veseli powinien poradzić sobie dziś i przejść do kolejnej rundy.
Pozdrawiam.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 5 lutego 2020 10:39 przez rzabikVeseli  - S.Caruso
Typ: 1


    Caruso wyglądał we wczorajszym meczu bardzo przyzwoicie, ale to był bardzo ciężki mecz fizycznie co było po nim widać. Również ten czynnik uważam za  istotny w tym spotkaniu.
      
Wszystko fajnie tylko, że Caruso nie gral wczoraj tylko w poniedziałek. 48h odpoczynku to wystarczajaco dla zawodowca, by być świeżym na dzisiejsze spotkanie 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Balazs vs Garin - 2

Gram Chilijczyka, ponieważ jest zdecydowanie lepszym tenisistą i mam nadzieje, że po prostu to w tym meczu potwierdzi. Wejście w sezon trudne lecz mierzył się dotychczas z "poważnymi" nazwiskami na nawierzchni która nie jest jego ulubioną. Myślę, że wystarczy tych porażek i zacznie osiągać znacznie lepsze wyniki jak miało to miejsce przed rokiem. Węgier dość solidny na mączce i jest w tej chwili na odwrotnym biegunie notując serię zwycięstw od nowego roku aczkolwiek mam nadzieję, że Garin to inny poziom niż zawodnicy których do tej pory pokonywał. Oglądałem jego mecz z Sonego, co prawda urywkami i jak dla mnie nie było w nim odpowiedniej "jakości". Myslę, że Garin nie potraktuje tego meczu jedynie jako "przetarcia" na ulubionej nawierzchni a będzie mu zależało na tym aby pokazać się z dobrej strony i w końcu zacząć wygrywać. Powodzenia
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Djere vs Martinez - 1

Ponownie spróbuję poszukać szczęścia w Cordobie i na tapetę spotkanie Serba z Hiszpanem, w którym również pójdę w kierunku faworyta i nie będę szukał niespodzianki. Djere to oczywiście inny poziom, jak to miało miejsce w spotkaniu Garina i Balazsasa dlatego typ opieram głównie na tym. Djere to inna półka niż Martinez i mam nadzieję, że po prostu to potwierdzi. W ubiegłym roku zaczął sezon na mączce we wspaniały sposób notując najpierw finał a później półfinał w turniejach w Brazylii i mam nadzieje, że w tym roku będzie chciał to powtórzyć. Co do Martineza to rozegrał już tutaj trzy spotkania tracąc dwa sety więc chyba nie jest jakoś mega stabilny i regularny a biorąc pod uwagę to z kim przyjdzie mu się dziś mierzyć to mam nadzieję, że nie da sobie rady, choć wiadomo, że na pewno będzie zmobilizowany grając z dużo wyżej notowanym tenisistą jak i będzie chciał postawić trudne warunki. Mimo wszystko nie widzę tu niespodzianki i mam nadzieję, że Serb to dziś bierze. Powodzenia
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Cachin-Londero 2 @1.3

Ciezko nie wziac mi tego typu na Londero, chcoiaz moze to byc bardziej wyrownany mecz niz wskazuja to bukmacherzy. Dwaj tenisisci z Cordoby. Londero juz dobra marka, Cachin z dzika karta, ale oni spotkali sie w ubieglym sezonie w Cordobie juz na etaoie cwiercfinalu i wygral Londero po bardzo wyrownanym meczu. Argumenty jednak za Londero takie jak w analizie wyzej. Londero doswiadczenie zebral ogromne w tamtym roku, moze nawet powalczy znowu o wygrana turniejowa, bo z Cecchinato zagral na poziomie. Tutaj sentyentow byc nie moze i dalej probuje grac w strone Londero. Oczywiscie dorzucam to w kombinacje, ale to chyba oczywista oczywistosc.

Marcora-Duckworth 2 @1.5

Tutaj taki dziwny typ z hinduskiego Pune, gdzie ten turniej jeszcze przesunieto w kalendarzu za Australian Open w porownaniu z ubieglym rokiem i w efekcie obsada jest po prostu slaba. Marcora, to jesli mnie pamiec nie myli, wygral tutaj pierwszy mecz w karierze w turnieju glowmym ,a dzis dorzucil kolejny pokonujac turniejowa "jedynke" Paire'a. Takie przypadki jednak swiadcza o slabym zaangazowaniu rozstawionego gracza, chociaz Wloch na pewno gra moze i najalepej w swoje karierze. Stawiam jednak na Duckwortha, on z kolei mial ciekze mecze, ale wyszedl z nich zwyciesko. Australijczyk gral naprawde dobra koncowke w challengerach pod koniec ubieglego sezonu, gdzie wygral m.in dwa challengery i jeden z nich byl wlasnie w Pune. Nawet nie sprawdzalem, ale podejrzewam, ze to byly te same korty. Obydwaj powinni sie starac, jesli wygrali juz dwa mecze. Dla takich zawodnikow taki slabiej osadzony turniej to i tak bardziej wartosciowy niz sukces na poziomie challengera, a ze Duckworth wydaje mi sie lepszym graczem to sklaniam sie z typem w jego strone.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Gasquet - Pospisil
Trochę się oczka zaświeciły po zobaczeniu kursu na gospodarza. Zwycięski powrót Richarda 2 naprawdę dobre spotkania za nim widać, że się przygotowywał do tego turnieju w Montpellier w końcu to jego miejsce osobiście muszę spróbować w stronę Francuza bo nie ma takiej opcji by oddał spotkanie bez walki a przynajmniej 1 set w jego wykonaniu uważam za baardzo prawdopodobny choć jego przeciwnik będzie wymagający.
Gasquet @2.59
Gasquet wygra przynajmniej 1 set @1.59

Do tego polecam zagrać na innego Francuza Mouteta @1.53
Kursy z fortuny
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Gasquet to nawet nie wiadomo czy do tego meczu wyjdzie. On juz w drugim secie po biegach wykonywal dziwne ruchy, a w trzecim juz robil to z grymasem bolu, wiec tu juz na starcie jest dodatkowe ryzyko, a pewnie kurs tez jest tym podyktowany.

Granie takiego meczu u bukmachera, gdzie krecz nie jest rowny zwrotowi to chyba wnioski nasuwaja sie same.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Siema. Adnotacja do tego powyżej. 

Faktycznie Gasquet moze mieć problemy zdrowotne, ale wtedy nie wyjdzie lub po prostu kreczyk. 

Patrząc logicznie na historie, od początku turnieju kursy na Francuza są zaniżane i to solidnie, to jego turniej, forma jak widać jest. Do tego z Pospisilem...wystarczy , że w jednym gemie nie będzie 1 serwisu i po chłopie. On nigdy nic nie osiągnął, ograł Shapo, który jeżeli widzieliście mecz to sobie jaja zrobił. 30% możliwości. Uważam, że mimo wszystko warto dalej uderzać w Rysia. Sportowo, domowo, jak również motywacyjne powinien mieć tutaj przewage. 

Gasquet vs Pospisil 1 - 2.6 betfan 
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Djere vs Londero // +2.5 seta w meczu

Spróbuję "ugryźć" ten mecz w ten sposób bo widzę tu ten scenariusz jako bardzo prawdopodobny. Obaj Panowie dobrze odnajdują się na mączce i zapewne chcą udanie wejść w sezon na tej nawierzchni jak miało to miejsce w ubiegłym roku na tym etapie, zatem liczę na wyrównane i zacięte spotkanie w którym mam nadzieję wszystko rozstrzygnie się w 3 secie. Gospodarz jakim jest Londero słusznie jest faworytem tego spotkania gdyż można powiedzieć gra u siebie, aczkolwiek Djere to również jest solidnym tenisistą. Jako, że Panowie jeszcze ze sobą nie grali i w ogóle za dużo jeszcze nie pograli w tym roku to mam nadzieje są "głodni" gry i zwycięstw co za tym idzie nie będą się oszczędzać i odpuszczać. Londero u siebie i broni finału, Djere zaczął natomiast bardzo dobrze w Brazylii w ubiegłym roku dlatego mam nadzieję, że również i tutaj nie jest na straconej pozycji. Nie wiem czy stać go na niespodziankę i zwycięstwo ale na seta myslę, że jak najbardziej dlatego idę w +2,5 seta lecz Londero weźmie ten mecz 2-1. Powodzenia, zobaczymy co mecz pokaże...
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Giannessi-Bagnis 2 @1.5

Kwalifikacje do Buenos Aires. Bagnis to juz wiele razy przechodzil kwalifkacje do tego turnieju, chociaz w sumie w turnieju glownym udalo mu sie wygrac tylko w sumie dwa mecze w dwoch roznych edyjach. Mimo wszystko to bardzo solidny gracz, a w formie chyba calkiem dobrej, biw  Cordobie rowniez przebranal udanie kwalfikacje i zagral wyrownany mecz z Ramosem.
Giannessi jakos ostatnio nie przekkonuje, tez potrafi zagrac, a sam Wloch rowniez nie gra tuatj pierwszy raz. Bedzie to starcie graczy ktorzy stawiaj zdecydowanie na granie wymian, a na kortach Buenos mozna to robic. Mimo wszystko u Bagnisa sa pozytywy, a w przypadku Giannessiego mam jednak watpliwosci co do dobrej dyspozycji. Bedzie chciec Bagnis w Argentynie pewnie awansowac do tego turnieju glownego, wiec tak probuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Monfils-V.Pospisil 1 @1.46

Monfils musi byc faworytem takiego finalu. Francuz na pcozatku turbieju jakjby oszczednie, ale on dostosuje sie jakoscia do tego meczu, gdy bedze trzeba podjac walke. Dzi Monfils z Krajinovicem byl juz naprawde skuteczny, pokazal bardzo wysoka skutecznosc wygrywanych punktow z -1ego podania przy naprawde bardzo dobrej czestotliwosci trafiania 1-szym podaniem, co z Krajinovicem nie jest taka latwa sprawa.
Pospisil dobrze sie tutaj czuje, ma serwis, gra ofensywnie, ale wiadmo backhand Kandyjczyka to jednak jest jego slabsze uderzenie. Doswiadczenie tez oczywiscie. Dla Pospisila bedzie to dopiero drugi final w jego karierze i oczywiscie Kanadyjczyk wczesniej nie zapisal jeszcze tytulu na swoim koncie w glownym tourze.
Montpellier to mimo wszytsko duza hala, duzo kibicow, a Monfils takie rzeczy z pewnoscia lubi.
Ogolnie nawet ze statytsycznego punktu widzenia wiele przemwaia za Francuzem. W dotychczas 9 rozegranych edycjach turnieju w Montepellier az 7 na 9 razy triumfowali Francuzi, a nawet te pozostale dwa finaly to rywalami zwyciezcow byli Francuzi.
Monfils ma szanse zapisac swoj trzeci tytul w Montpellier i wyrownac wynik Gasqueta, jezeli mowa o ilosci odniesionych tu zwyciestw turniejowych i mysle, ze tak tez sie stanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom