>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Cincinnati, 16.08-23.08.2015

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak - Dolgopolov Aleksandr 2:0, Pinnacle Sports 1.51
VS.

Oczekiwałem kursu 1:30 maks,a tutaj taki prezencik! ???? ???? ???? Djokovic który męczył się w pierwszej rundzie z Paire oraz był bliski odpadnięcia z Goffinem (bo w trzecim secie dał się dwa razy przełamać) z Wawrinką zagrał już swój tenis pokonując Stana 6:4, 6:1 i Nole nawet nie dał szansy rywalowi na przełamanie. Dolgopolov tutaj gra bardzo dobrze i to będzie dzisiaj dla niego już 6 mecz w tym turnieju. Najpierw musiał przechodzić przez kalifikacje gdzie pokonał Warda 2:0 oraz Giraldo 2:1. W pierwszej rundzie dał popis i pokonał Tomica 6:4, 6:1, następnie z Janowiczem się namęczył 6:3, 4:6, 6:4 i wczoraj pokonał Berdycha 6:4, 6:2. Pokonanie Czecha samo w sobie jest niespodzianką lecz rozmiar zwycięstwa zachwyca jeszcze bardziej.
Wszyscy wiemy, że Aleksandr to bardzo dobrze wyszkolony technicznie zawodnik i jeśli głowa mu nie nawala to potrafi rywalizować jak równy z równym z każdym. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Djokovic 4:0 i te mecze w większości były zacięte. Ostatni raz spotkali się w Miami 2015 gdzie Serb wygrał 6:7, 7:5, 6:0. Ukrainiec mógł tamten mecz wygrać w dwóch setach lecz od połowy drugiego seta aż do końca trzeciego padł kondycyjnie. Djokovic tutaj jeszcze nie wygrał także motywacja kolejny raz sięga zenitu ponieważ to turniej rangi 1000 a nie jakaś marna 250-tka. Dolgopolov tutaj czuje się bardzo dobrze jak na razie lecz moim zdaniem przegra w tym meczu nie urywając nawet seta.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Andy Murray vs Roger Federer⛔ (Gdyby Murray wygrał tiebreaka)
Over 29,5g @3,15 Unibet


Andy, ostatnio stoczył wiele bardzo wyczerpujących starć.
3 setowe boje na pewno mu nie pomogły w utrzymaniu poziomu zmęczenia w tym turnieju.
Szkot pokazał w Montrealu prawdziwą poezję, tutaj już trochę gorzej sporo małych bitewek z Gasquetem czy Dimitrovem.
Ale trzeba pamiętać jaki poziom prezentuję i pewna różnice między nim a wcześniejszymi rywalami Rogera.
Roger gra tutaj po prostu mistrzowsko, nie muszę chyba powtarzać jak bardzo lubi ten turniej.
A jego rywale nie maja nic do gadania.
Andy jest zawodnikiem który jest tzw. wojownikiem, nie ważne że, jest zmęczony czy ostatnio wygrał turniej i sobie odpuści nieeee..
On daję z siebie wszystko, czasem ma gorsze momenty ale to jak z nich wychodzi to tylko na +.
Zmierzy się dziś z Rogerem i to na pewno będzie dodatkowa motywacja.
Nie sądzę aby to był tak szybki pojedynek jak wcześniejsze Federera, jakby nie patrzeć to w tym turnieju nie stoczył z nikim wymagającym starcia więc niewiadomą jest to czego możemy oczekiwać.
Andy po tylu starciach, 3 setówek itp. na pewno nie przejdzie obojętnie, obok tego starcia....
Tym bardziej że, H2H jest dość wyrównane.
Czego można oczekiwać od takich zawodników??
Oczywiście równej gry, każdy z nich będzie chciał się pokazać z dobrej strony, a ich obecna forma wskazuję na piękną grę!!
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Djokovic- Federer 2,10 bet365✅

Typ który chyba nikogo nie zaskakuje. Djoker chciał wygrac w tym roku 2 turnieje których jeszcze nie ma w swoim dorobku French Open i ten w Cincinnati i na moje oko nie uda mu się jutro osiągnąć tego drugiego celu. Nie jestem jakims hurra optymistą jeśli chodzi o grę Rogera choc trzeba przyznac ze odpuszczenie Kanady było chyba dobrym pomysłem, bo w jego grze widać swieżośc i pewność siebie w przeciwieństwie do gry Novaka i Andiego, którzy są zmęczeni po Montrealu. Tyle tylko ze o ile Andy gra bardzo dobry tenis od dłuższego czasu i gdyby nie zmęczenie mógłby dzisiaj spokojnie pokonać Rogera to Novak zachowuje się tak jakby mu nie do końca zależało na wygrywaniu spotkań. Nie widać w nim tego zacięcia co jeszcze kilka tygodni temu. Nie cieszy się tak jak kiedyś z odwróconych spotkań, a miał takich sporo w ostatnim czasie np: z Gulbisem, czy dzisiaj z Dolgopolovem. Jedyny obrazek który mam przed oczami to Novak bijący brawo swoim przeciwnikom po udanych zagraniach, doceniam jego kulturę osobistą, ale zamiast bić brawo wolałbym usłyszec okrzyk radości po wygranym secie. Dzisiejszy mecz z Dolgopolovem powinien byc zakonczony w dwóch setach, ale Ukrainiec kolejny raz pokazał czego mu brakuje dobycia w top 10 touru, choc chyba 98% zawodnikow zachowałoby sie tak samo jak Dolgopolov w tiebraeku, poprostu bał się wygrać z nr 1 świata. W trzecim secie gra była dość nudna, obaj zawodnicy popełniali masę błędów, oczywiście Dolgo popełniał ich o wiele więcej. Po Novaku widać zmęczenie i dlatego uważam ze równie dobrze może sie jutro skonczyć na 2 setach dla Rogera lub też na kreczu Novaka.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tak samo wielu bylo pewnych ze Roger wygra Wimbledon z Nole w finale a tu szybkie 3 sety. Novak badz co badz pokonal dzis swietnie grajacego w pierwszych dwu setach dolgo. Roger do wiekszosci pilek by nie dobiegl a gdzie tu tak odgywac jeszcze jak Nole odegrywal. Mecz byl na wysokim poziomie. No moze 3 set Dolgo juz wymiekl, ale ukrainiec gral naprawde swietnie. Nole bral medikala podczas tego spotkania dzis moze zmeczenie wyjsc to fakt. Ale roger jak gra z Nole to nie gra tego poziomu co z innymi. Powod: Nole mu nie pozwala sie rozkrecic. Gdyby nie zmeczenie i jakies tam problemy serba zdrowotne stawialbym na niego, lecz dzis moze przegrac z Rogerem ale nie beda to na pewno 2 szybkie sety. Nole moze dzis wygrac, wszystko zalezy od Roga czy zepnie sie czy tez pokaze taki poziom jak w finale Wimbledonu. Kibicuje szwajcarowi ale pamietajmy Nole to Nole.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Gdyby nie zmeczenie i jakies tam problemy serba zdrowotne stawialbym na niego, lecz dzis moze przegrac z Rogerem ale nie beda to na pewno 2 szybkie sety. Nole moze dzis wygrac, wszystko zalezy od Roga czy zepnie sie czy tez pokaze taki poziom jak w finale Wimbledonu. Kibicuje szwajcarowi ale pamietajmy Nole to Nole.
Uwielbiam anali...(przepraszam wpisy) typu &quot;wygra jeden ale moze wygra drugi&quot;. Dobrze wiedziec.
Generalnie na przyszlosc proponuje wzor: zawodnik X-zawodnik Y typ: 1 lub 2.
Sadze, ze forum bedzie wdzieczne niz czytanie za kazdym razem jakis zbednych komentarzy lub typow &quot;wygra jeden lub drugi&quot;. Moze sie nie znam, ale to raczej zly dział.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pozostałe typy na dziś:
⚽ Ajax ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
⚽
Manchester City -0.25 AH ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
⚽ Piast Gliwice +1.25 AH ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅

Djokovic N. - Federer R.
Federer R. +1,5 gema ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Federer R. 1 set ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

H2H 20:20 z lat 2006-2015. Co tu dużo pisać, bilans H2H mówi nam wyraźnie jak bardzo są to zacięte mecze. Więc minimalnym dogiem wydaje się być Federer. Po drugie on w Cincinnati niezwykle lubi grać na wysokim poziomie - wygrał ten turniej 6 razy, najwięcej z pośród pozostałych Mastersów. Opuścił Kanadę by przygotować się na Stany Zjednoczone i wyszło mu to na dobre: 4 pewne zwycięstwa bez straty seta.
Wracając na chwilę do Wimbledonu moim zdaniem najlepszy mecz zagrał z Murrayem w półfinale gdzie był w mistrzowskiej formie na serwisie, a najgorszy w finale z Djokovicem gdzie ten serwis gdzieś się zgubił. W Cincinnati wydaje mi się, że teraz będzie na odwrót bo w meczu z Murrayem Federer nie raził aż tak mocno swoim podaniem, ale co by nie mówić był skuteczny w winnersach. Teraz statystycznie przynajmniej w mojej opinii powinien zagrać o niebo lepszy mecz w samym finale. Tak wyglądała ich przyszłość na tym turnieju:
2009 6:1 7:5
2012 6:0 7:6(7)
Djokovic wydaje się w ostatnich tygodniach jakiś taki &quot;nie swój&quot;, ale jak na mistrza przystało potwierdza dlaczego jest numerem jeden światowego tenisa, chociaż w pamięci każdy powinien mieć mecz z Gulbisem, Goffinem, Dolgopolovem czy chociażby z Paire. Ci zawodnicy narobili mu niezwykłych kłopotów podczas meczu, a szczerze trzeba przyznać, że daleko im do klasy Rogera Federera.
Czemu takie typy? Wystarczy spojrzeć na ich bezpośrednie spotkania i nasuwa się jeden wniosek: w 26 spotkaniach Roger wygrał 1 seta. Handicap w przypadku jakby Roger miał problemy w dalszej fazie meczu, po gładkim wygraniu 1 seta (na to liczę). Zresztą i tak Rogera mam pogranego po kursie ponad 3,00.
Wynik: (1)6:7 3:6
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Novak Djokovic v Roger Federer (Liczba setów 2-drogowo) Powyżej 2.5 WYNIK ?
KURS:
2,37
Bet365
Konsekwentnie w trzy sety ???? Szybko i krótko, bo nie mam czasu... Większość idzie w stronę Federera, ale Djoko na pewno tego finału nie odpuści. Co z tego, że większość meczy w turnieju gra na pół gwizdka skoro to spokojnie wystarcza do pokonania większości rywali. W finale na pewno da z siebie wszystko tak samo jak Roger, któremu do kolekcji brakuje tego tytułu. Wg mnie mecz rozstrzygnie się dopiero w trzecim secie.
 
M 0

mr_speed

Użytkownik
A wg mnie finał dla Nole! Oglądałem jedynie skróty meczy półfinałowych i moim skromnym zdaniem djoko zagrał na poziomie tam gdzie tego wymagała sytuacja i gdzie musiał zagrać, ewidentnie oszczędzając siły na finał (pierwszy set co prawda w plecy, chociaż tez pewnie chciał, ale dołgo to nie leszcz i potrafi grać z najlepszymi - wystarczy popatrzeć na ich ostatnie spotkanie w Miami, gdzie mecz przebiegał podobnie do wczorajszego, a ukrainiec dodatkowo grał trzeci set z kontuzją...). Co do Federera - gra pięknie cały turniej, jest świeży, głodny zwycięstwa, odprawia każdego jak chce, ale mecz z Nole to już inna bajka, inna głowa, która często przy wyrównanym spotkaniu między nimi lekko Rogera zawodzi i kluczowe punkty dzięki temu właśnie dla Djokovica...Podsumowując - dziś zobaczymy wyrównany mecz zwycięski dla Nole, kursy wyrównane, więc stawiam na niego ????
 
A 0

atp1923

Użytkownik
Witam. Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie finałowe, widząc formę w tym momencie tych zawodników Roger na pewno nie będzie miał dziś łatwego życia ale to właśnie on sięgnie po zwycięstwo w tym turnieju. Nie będzie pisał o tym czy ktoś jest zmęczony czy nie bo finał rządzi się swoimi prawami . Skupiam się po prostu na tym co Ci dwaj zawodnicy sobą reprezentują . Djoko nie gra w tym momencie swojego najlepszego tenisa widać że do optymalnej formy dużo mu brakuję . Roger w wyśmienitej formie . Mimo tego że we wczorajszym meczu z Andym jego serwis nie błyszczał potrafił mimo to ograć bez większych problemów szkota. O gre w dzisiejszym spotkaniu szwajcara się nie boje jeżeli do tego jego serwis poprawi się chociażby nieznacznie w porównaniu do wczorajszego spotkania bez większych problemów to spotkanie zakończy się 2.0 dla Roger Federer.

Żeby wygrać trzeba ............. GRAĆ
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Hmm podobnie wiekszosc grała na Rogera na wimbledonie,ze niby cały turniej pieknie, ze rozniósł Murraya, że Novak sie meczył a finał na lajcie 3-1. Tutaj sytuacja identyczna a koniec powinien byc podobny. Nie pamietam kiedy Nole przegrał 2 finały turniejów z rzędu w ktorych grał.
 
S 0

schymi

Użytkownik
Djokovic - Federer 1,7
Dzisiaj kolejne święto tenisowe. Finał dwóch gigantów. Kursy są zbliżone, co jest zaskoczeniem, ponieważ wg mnie, Novak jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Postaram się wyjaśnić dlaczego tak uważam.
Często przed takimi finałami czytam opinie, iż Federer musi to wygrać bo grał solidnie w poprzednich rundach, a Djoko był: &quot;niewyraźny/grał na pół gwizdka/miał problemy zdrowotne/miał słabych rywali&quot; itp. (opcja do wyboru). W takim razie dlaczego Djokovic cały czas wygrywa te ważne finały w ostatnich latach? Jest tak dlatego, że znalazł sposób na wygrywanie z Fedexem. Tak jak kiedyś Nadal, dobrał się do jego psychiki. Takim samym problemem jakim był kiedyś Nadal, jest teraz Djokovic. Dlatego tak na prawdę nie ma znaczenia jak bajecznie gra Federer, ponieważ ich spotkanie to zupełnie inna kategoria, w której znaczenie ma tylko psychika Rogera. Djokovic na pewno będzie grał solidnie.
Można zachwycać się grą Szwajcara w poprzednich rundach, ale czy nie grał też świetnie w tym roku w Indian Wells albo Wimbledonie? W tamtych turniejach były takie same prognozy przed finałem, typujące Federera. A wygrywał Djokovic.
Ja sam bym chciał żeby to Federer wygrywał, bo przecież wszyscy uwielbiamy jego grę, ale trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem i spojrzeć na wyniki w ostatnich latach. Nie oszukujmy się, ich rywalizacja została zdominowana przez Nolego. By się o tym przekonać należy wziąć pod uwagę tylko najważniejsze spotkania ostatnich lat. Przyjmijmy początek roku 2012 i weźmy tylko pod uwagę mecze w wielkich szlemach i finały turniejów atp 1000 i WTF masters. Pomijam mniejsze turnieje (atp 500) oraz finał WTF 2014, bo tam był walkover i spotkanie się nie odbyło.
Wiecie jaki jest h2h, gdy weźmiemy pod uwagę tylko te powyższe mecze? 7-2 dla Djokovica. Ostatnie ważne wygrane nad Novakiem miały miejsce w 2012 roku! Wtedy Federer wygrał w Wimbledonie (SF) i Cincinnati (F). Od tamtego czasu nie jest w stanie wygrać ważnego meczu. Od Cincinnati 2012 ta statystka wynosi 6-0 dla Novaka (w tym 2 finały Wimbledonu &#39;14 i &#39;15).
Co by nie mówić o ostatniej formie Federera (która jest świetna), powyższa statystyka jest miażdżąca na jego niekorzyść.
Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Sercem jestem za Fedexem, ale obstawiam kolejną wygraną Djokovica. Chciałbym żeby ktoś mnie wyprowadził z błędu, ale niestety przewiduję kolejny smutny wieczór dla fanów Szwajcara.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Często przed takimi finałami czytam opinie, iż Federer musi to wygrać bo grał solidnie w poprzednich rundach
Sadze, ze wieksza wage ma to ze graja w Cincinnati niz to ze gral solidnie. Zatrzymaj sie na chwile...pomysl... 6 razy Federer zagral tutaj w finale i 6 razy wygral. Tego wyniku w Cincinnati pewnie nikt nie poprawi, a my raczej tego nie dozyjemy.
W takim razie dlaczego Djokovic cały czas wygrywa te ważne finały w ostatnich latach?
Czy ja wiem czy bilans 20-20 to znaczy, ze wygrywa caly czas ? Oczywiscie mozna sie ograniczyc do slowa pojedynek w szlemie i tu na pewno Djokovic wypada lepiej w ostatnich latach, ale to z zupelnie innego powodu. Dlaczego ? Patrz zdanie nastepne.
Poniewaz Djokovic ma 28 lat, a Federer 34. Dzieli ich niecale pol tenisowej generacji i chyba nie musze tlumaczyc dalej.
Nie oszukujmy się, ich rywalizacja została zdominowana przez Nolego.
20-20 hello ? Juz wpsominalem dlaczego ten wiek taki wazny. A wiesz, ze po 13 meczach ta rywalizacja wynosila 9-4 dla Federera. Dlaczego. Patrz zdanie pogrubione poprzednie.
Na ostanich 6 meczow: 3 wygrane Djokovia, 2 Federera plus jedne mecz oddany walkowerem na World Tour Finals. Czy ja wiem czy taka &quot;dominacja&quot;?
Statystyka. A czy wiesz, ze w Cincinnati ten bilans pojedynkow wynosi 2-0 dla Federera i obydwa mecze Federer wygral w dwoch setach ? W zadnym innym turnieju poza Cincinnati nie bylby tak duzy kurs na Djokovica w tym starciu.
Reasumujac, Federer zagral w Cincinnati 6 finalow i wygral wszystkie, Djokovic zagral w Cincinnati 4 finaly i przegral wszystkie.
A teraz zaskocze wszystkich powiem, ze typuje ze final paradoksalnie wygra...Djokovic po raz pierwszy. Ale kwota na zaklad symboliczna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Uwielbiam anali...(przepraszam wpisy) typu &quot;wygra jeden ale moze wygra drugi&quot;. Dobrze wiedziec.
Generalnie na przyszlosc proponuje wzor: zawodnik X-zawodnik Y typ: 1 lub 2.
Sadze, ze forum bedzie wdzieczne niz czytanie za kazdym razem jakis zbednych komentarzy lub typow &quot;wygra jeden lub drugi&quot;. Moze sie nie znam, ale to raczej zly dział.
Rzeczywiscie brednie napisalem ???? A wiec moj typ Nole wygra 2:0. Bedzie to zaciety, dobry pojedynek. Licze ze dzis serb zagra tak jak w niedawnym finale Wimbledonu, na co go szczerze stac. Roger klasa sama w sobie ale dzis uznac bedzie musial sile Nole. Mysle, ze zadecyduje BH serba oraz jego krooos forhandy.

Do tego mozna wziac Halep+1.5 seta. Serena pewnie wygra to spotkanie ale Halep jest w stanie urwac jej seta. Serena robot nie zawsze trafia wszystko i zdarza jej sie &quot;gorszy dzien&quot; czasami. Oby dzis ????
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic - Federer ---- Djokovic @ 1,93 ⛔
Finał Cincinnati i starcie gigantów tenisa. Federer, który grał w przeszłości w tym turnieju znakomicie zagra z liderem rankingu, który nigdy jeszcze tu nie wygrał. Szwajcar jest w wysokiej formie i pokazywał to w poprzednich meczach, Serb miał problemy z Goffinem czy Dolgopolovem, ale w decydujących momentach grał fenomenalnie. Wczoraj już myślałem, że Dolgo uda się wygrać, ale powtórzyła się sytuacja z Miami i po tym gdy udało się Novakowi wygrać drugiego seta w trzecim jego przewaga była niekwestionowana. Serb gra świetnie kiedy wymaga tego sytuacja, a finał to właśnie taki moment kiedy trzeba grać najlepiej jak to możliwe. Federer pewnie łatwo się nie podda i jeśli serwis będzie działał bardzo dobrze to ma duże szanse tu wygrać, ale chwile słabości Rogera wykorzysta Novak. Gdy Szwajcarowi nie idzie po jego myśli to często jest tak, że zaczyna wątpić w zwycięstwo, u Serba jest na odwrót - gdy mu nie idzie to zaczyna grać tenis życia. Kursu na zwycięstwo Djokovica większego niż 1,9 dawno nie widziałem i zamierzam skorzystać. Pojedynek powinien być bardzo wyrównany, ale stawiam, że po raz pierwszy w tym turnieju wygra Serb.
Fajnie widzieć Federera w tak dobrej formie. Djokovic słabszy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak-Federer Roger 2, Bet365 2.00

6:7, 3:6 ✅ ✅ ✅

Piszę z telefonu także względnie na szybkiego. Panowie grali ze sobą tyle razy, że nie powinni mieć między sobą żadnych tajemnic na korcie a mimo wszystko zaskakują siebie ciągle. Grali ze sobą w tym roku nie raz i na hardzie gdzie było szybko Federer wygrywał. A tutaj w Cincinati jest szybka nawierzchnia. Novakovi ten turniej niigdy nie leżał bo go nie wygrał ani razu także jest zmotywowany lecz czy to wystarczy? Przecież w tym turnieju Serb ewidentnie nie jest sobą bo mógł polecieć z Goffinem albo z Dolgopolovem juz dawno. Szwajcar natomiast niszczy wszystkich tutaj jak tornado. Kieruje się jedynie forma turniejowa jeśli chodzi o typ bo wiadomo, że każdy z nich to tenisista nie z tego globu. Moim zdaniem Roger wygra swoją agresywną taktyką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Djokovic - Federer 2 @ 2.05 STS ✅ w hicie dnia

Federer gra z polotem w Cincinnati, naprawdę nie można mu czegokolwiek zarzucić, martwi mnie tylko zawsze to, że przy jego bardzo ofensywnym stylu gry nieco gorszy dzień powoduje znacznie gorszy wynik. Ale sam Djoko nie zachwyca, musiał się sporo więcej napocić od Szwajcara w tym turnieju a jeszcze dodatkowo ma w nogach Montreal. Co więcej najskuteczniejszy przeciwko niemu jest właśnie agresywny styl Federera z szybką grą kątową.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Djokovic, Novak (H+1.5) - Federer, Roger (Zakład na asy serwisowe)
kurs 2 typ 1 Marathonbet stawka 2/10 wynik 5-7 ⛔
Szkoda że Federer w ostatnim gemie w meczu zaserwował asa, było bardzo blisko ale typ nietrafiony.

Pamiętam jak w tym roku stawiałem podczas finału Wimbledonu między oboma panami na większą ilość asów serwisowych z handicapem w kierunku Federera. Niestety ale zakład wtedy okazał się nietrafiony. Oglądając finał Wimbledonu dostrzegłem kilka nowych faktów. Djokovic bez problemu dosięgał serwisu Federera oraz to że serwis szwajcara okazywał się zbyt przewidywalny. Ilość asów zależy również od ilości gemów jak i długości trwania meczu. Sądzę iż obaj panowie dzisiaj zdobędą mniej więcej podobną ilość asów a handicap +1.5 asa dla Djokovica jest dość łatwy do pokrycia. Warto dodać że w meczu z Murrayem Federer osiągną tylko 4 asy przez słabą skuteczność 1 serwisu wynoszącą 55%. Na taką słabą skuteczność serwisu ze strony szwajcara również dzisiaj liczę.
 
S 0

schymi

Użytkownik
Czy ja wiem czy bilans 20-20 to znaczy, ze wygrywa caly czas ? Oczywiscie mozna sie ograniczyc do slowa pojedynek w szlemie i tu na pewno Djokovic wypada lepiej w ostatnich latach, ale to z zupelnie innego powodu. Dlaczego ? Patrz zdanie nastepne.
Poniewaz Djokovic ma 28 lat, a Federer 34. Dzieli ich niecale pol tenisowej generacji i chyba nie musze tlumaczyc dalej.
Tak jak sugerowałem w moim poprzednim poście, H2H 20-20 nie ma tu żadnego znaczenia. Jest tak dlatego że, sięga on czasów gdy Federer zdecydowanie dominował nad młodym Djokovicem. I to wtedy Fedex &quot;natrzaskał&quot; tych zwycięstw. To były zamierzchłe czasy. Piękne czasy, ale zamierzchłe.
Znajdujemy się w zupełnie innym stadium kariery Federera i Djokovica. Dlatego właśnie zaproponowałem żeby uwzględnić tylko okres zaczynając od roku 2012.
A jeśli byśmy uwzględnili tylko ten sezon, to w ogóle wygląda to nieciekawie dla Rogera:
Djokovic: 2 x Wielki Szlem, 4 x masters 1000
Federer: 0 x Wielki Szlem, 0 x masters 1000
(to nie są bezpośrednie starcia, ale te osiągnięcia też mają znaczenie)
Napisałeś że Djokovic ma 28 lat, a Federer 34. Czyli na czyją korzyść wypada to porównanie? Raczej nie na korzyść Federera. Chyba że w trakcie dzisiejszego finału odmłodnieje o 6 lat.
Mam nadzieję że stary mistrz nawiąże dzisiaj walkę, ale wyniki z tego sezonu i z lat poprzednich jednoznacznie wskazują na Djokovica.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Djokovic Novak-Federer Roger 2, ✅✅✅

Żebyście się dzisiaj na Djoko nie przejechali. To wielki mistrz, świetny w defensywie i destrukcji. W ostatnich meczach grał na skuchę, zbyt kreatywny to on w ataku nie był, jakies pojedyncze winery. To się z dnia na dzien nie zmieni... Na trafiającego Federera może to dziś nie wystarczyć.

Korty twarde są szybkie, a te w Cincinnati są wyjątkowo szybkie, co jak wiadomo odpowiada Szwajcarowi. Jeżeli doda się jakieś zamulenie Djoko plus jego kłopty z mięśniami brzucha, trudno Serba uznawać za faworyta. Granie na Djoko kusi, bo kurs znakomity, ale po drugiej stronie siatki spotka niezwykle zmotywowanego zawodnika w dodatku w jego królestwie...

Tu wygrywał Roger już sześć razy. To o czymś świadczy, Djoko jakoś wygrać tu nie może. Moim zdaniem nie będzie tego chciał osiągnąć za wszelką cenę. Turniej zacny, dobrze płacą, ale bez przesady - przed nim jeszcze wiele takich szans, a teraz liczy się przede wszytkim Us Open.

W kontekście przemęczenia i kontuzji – nie będzie się zabijał. Może być krecz, ale jeszcze pewniejsze jest to, że co najmniej jednego seta wygra Roger. Moim zdaniem wygra też cały mecz jak się nie spali w drugim secie, w końcówce. Może być nawet 2:0. W trzysetówce faworytem jednak Djoko.


Roger(+1,5s)@1,32 ✅✅✅
DW: 0:[email protected]✅✅✅
Roger win@1,88✅✅✅
Djoko przegra 1 set i wygra mecz@6,5
⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom