>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Cincinnati (13.08.2023 - 20.08.2023)

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 981,6K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Hurkacz vs. Popyrin
Spotkanie o półfinał mastersa, którego zestawienie jest co najmniej zaskakujące. Mało kto liczył, że Hubert dojdzie tak wysoko, a na Popyrina raczej kompletnie nikt nie stawiał. Spójrzmy też jak do tego etapu doszedł i można być w lekkim szoku jak to się stało. Australijczyk dostał się do turnieju jako LL przegrywając w kwalifikacjach z Purcellem i męcząc się z Ivashką. Oczywiście porażka z rodakiem nie była niczym wstydliwym, bo ten zaliczył życiowy turniej w Cincinnati i przez cały sezon pracuje na sukces. W turnieju głównym z kolei wymęczył triumfy z Ruusuvuorim i Altmaierem, a od Jarry'ego dostał walkowera. Podsumowując nie grał z żadnym mocnym nazwiskiem, a żadnego meczu nie wygrał gładko, a wszystkie odbyły się na pełnym dystansie. Mało tego, ostatnie jego sześć spotkań to same trzysetówki, więc aż prosi się o zagranie underu gemów, choć raczej się nie skuszę z jednego względu. Chodzi mi o styl w jakim Hurkacz doszedł do tego etapu. Nie chcę mu umniejszać, ale każdy z trójki Kokkinakis, Coric i Tsitsipas bardzo się postarali, by nie wygrać z Hubertem. Polak najlepszy mecz zagrał z Grekiem, ale ten był tak fatalny, że aż nie chciało mi się wierzyć. Coric z kolei popełniał tak olbrzymie błędy, że ostatecznie połamał rakietę, co w sumie mnie nie zdziwiło. Mógł wygrać, ale wyrzucał proste piłki, podobnie jak Stefanos. Najlepiej zaprezentował się Kokki, lecz temu zwyczajnie zabrakło zdrowia, choć i tak był o włos. Hubert na pewno zrobi sobie przewagę serwisem, ale w wymianach jest do pokonania. Polak dwa razy przełamał Greka, lecz poza tym za bardzo nie istniał na returnie. Był to bardzo zły mecz dla oka, a Hubertowi się tak nudziło, że zaczął robić sztuczki, ośmieszając rywala do końca. Popyrin jak będzie serwować na optymalnym poziomie to może mieć coś do powiedzenia. Jego tenis jest bezkompromisowy i przy dobrym dniu Hubert może mieć duży problem na returnie. Problem w tym, że Alexei nie dał póki co argument, by mu przesadnie ufać. Dziś idę w kierunku Australijczyka, który jako underdog nie ma tu nic do stracenia.

👉 Popyrin powyżej 0,5 przełamań @1,61 (forBET) ❌
👉 powyżej 20,5 gemów @1,4 (superbet) ❌

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 981,6K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Fritz
Novak zagrał w pierwszym turnieju od Wimbledonu dwa spotkania, które były bardzo krótkie i to z rywalami, którzy mu leżą. Można powiedzieć, że się sprawdził i może być z siebie zadowolony, a celem numer 1 jest rzecz jasna US Open. Oczywiście kuszące będzie zwycięstwo w kolejnym tysięczniku i śrubowanie rekordów, ale on tylko może, a nic nie musi. Mimo długiej absencji dalej jest w wysokiej formie, choć jak wspomniałem Fokina i Monfils raczej mu leżą, a Nole lubi zawodników preferujących grę z głębi kortów, a nie big hitterów skracających akcje. Teoretycznie Fritz mógłby zagrozić Serbowi, choć jak sprawdzimy ich bogatą historię gier to zobaczymy, że Taylor tylko raz był bliski zwycięstwa i to był ten mecz, w którym Djokovic miał ogromne problemy zdrowotne, a i tak underdog tego nie wykorzystał. Dlatego ciężko teraz uwierzyć, że nagle się przełamie i powalczy o seta czy pełną pulę. Według mnie maksimum, co tutaj można zagrać/zaryzykować to przełamanie Taylora, bo jest to w stanie zrobić, a jego styl opierający się na serwisie oraz forhendzie może się sprawdzić na dość szybkich kortach. Fritz wygrał tutaj trzy spotkania i każde bez straty seta, bardzo niskim nakładem sił, co dobrze rokuje. Warto też podkreślić, że Nole mimo gładkich zwycięstw został przełamywany przez obu rywali, więc to tylko pokazuje, że można rywalizować na returnie. W US Open może bym nie ryzykował, lecz w turnieju, który jest próbą generalną już bardziej.

👉 Fritz powyżej 0,5 przełamań @1,61 (forBET) ✅

Do godziny 9.00 można jeszcze obstawiać Tenis by Dawid Cup (forBET -> Tenis -> Turnieje pokazowe). Wyżej opisywałem co nieco.

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1233
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Hurkacz @3,25 6:2 6:7 3:6 no niestety powtórka z Toronto, było blisko ale jednak daleko. Znów pozostanie niedosyt po tym meczu.
superbet


Ja sobie postawię kilka złotych w kierunku Polaka, bo czemu by nie. W zeszłym tygodniu Hubert był bliski wyeliminowania Alcaraza w Toronto. Mecz stał na dobrym poziomie, a Hiszpan wcale nie był lepszy od Huberta. Wykorzystał swoje szanse czego nie zrobił Hurkacz i wygrał 3:6 7:6 7:6. Jednak w kolejnej rundzie uległ Paulowi. W Cincinnati tez nie gra jakoś nadzwyczajnie, jakby myślami był na US Open. Znów przechodził przez wielkie męczarnie z Paulem, wygrywając po trzech setach, a równie dobrze mógł przegrać w dwóch. Wczoraj tez nie najlepszy mecz z Purcellem. Widać było, że nie radził sobie z ciągłymi wypadami do siatki przez kangura. Hurkacz natomiast wygląda bardzo pewnie. Jedyny słabszy moment w tum turnieju to pierwszy set z Coricem, który wypuścił prowadząc 5:2 i przegrał 5:7. Jednak szybko się pozbierał i nie dał cienia szansy Chorwatowi. Następnie pewnie odprawił Tsitsipasa i Popyrina. Serwis w dalszym ciągu dobrze funkcjonuje i daje łatwe punkty, a do tego doszła też dobra gra w wymianach. Widać, że buki też wyciągnęły wnioski bo na Alcaraza w Toronto było 1,2 teraz jest 1,45. Po takim kursie uważam, że warto pograć w kierunku Huberta. Wiele można mu zarzucić, że często wtapia mecze będąc faworytem, ale na mecze z najlepszymi potrafi się zmobilizować i zagrać fajne spotkania. Liczę, że i dziś tak będzie i Hurkacz zagra swój najlepszy tenis.

ewentualnie +1,5 seta Hurkacz @1,75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Carlos Alcaraz Over 5 Aces & Hubert Hurkacz Over 10 Aces wynik w asach 2-10
kurs 10.00
You ods williamhill
W ich ostatnim meczu w Toronto padły 3 sety i dwa tajbreki , a wynik w asach Alcaraz 6 , Hurkacz 8 HM ale jak na możliwości Hurkacza 8 to zdecydowanie słaby wynik , zwłaszcza na tak długi mecz i ilośc gemów serwisowych .
Nie oferują żadnych niższych linii ale po tym kursie delikatnie zaryzykuję:)
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 440,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Alcaraz - Hurkacz typ Hurkacz kurs 3 40 LVBET

Hubi gra kapitalny turniej wygrał z Kokinakisem, Coricem, Tsitsipasem oraz Poprynem. Hubi grał z zawodnikami, gdzie nie powinien stracić w tych meczach seta, a stracił w łatwym meczu z Thompsonem, Paulem, Purcellem. Główna bolaczka Alcaraza to na pewno serwis, który na pewno nie jest na takim poziomie na jakim chciałby to Huszpan. Hubi świetnie serwujeni dobrze returnuje. Z Chorwatem miał lekka dekoncentrację, ale mimo to wrócił i wygrał spotkanie. Rozegrali już obaj tenisiści na turnieju w Toronto na tej samej nawierzchni mecz, gdzie byla tam trzy setowka i Hubi przegrał dopiero po tie-breaku także był bardzo bliski zwycięstwa. Hubi lepiej wygląda na ten moment jeśli chodzi o dyspozycję, ale gra dzisiaj z pierwsza rakieta rankingu ATP. Hubi mało podwójnych błędów serwisowych i co mnie bardzo zainspirowało mało w tym turnieju popelnia własnych błędów. Widać ten luz, gdzie np. z Tsitsipasem popisywał się fantastycznymi zagraniami. Nie patrzyłbym tutaj tylko na ranking Hubi ma ogromne umiejętności by pokonać Alcaraza. Pozdrawiam.
 
Tenis by Dawid 981,6K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Zverev
Spotkanie o finał mastersa w Cincinnati, który zapowiada się bardzo ciekawie, choć faworytem bukmacherów jest zdecydowanie Djokovic. Według mnie ze wszystkich dotychczasowych rywali Serba to właśnie Niemiec ma największe szanse. Wszyscy poprzedni ewidentnie mu leżą i ma z nimi druzgocący bilans. Z Saszą sprawa ma się nieco inaczej, bo w wielu meczach nawiązał walkę, a prawie połowę z nich wygrał. Ponadto jego forma od kilku miesięcy jest co najmniej wysoka i nie zalicza praktycznie wpadek w roli faworyta. Jak przegrywa to z zawodnikami z szerokiego TOP-u lub będącymi w bardzo wysokiej formie na dany moment np. Jarry w Genewie. Tutaj ograł Dimitrova i Medvedeva, który szczególnie mu nie leżał, a mimo to potrafił odwrócić losy meczu. Oczywiście dużo będzie zależeć od tego na ile pozwoli Serb, ale jest szansa, że będzie to najtrudniejszy dla niego mecz w tym turnieju. Zverev ma sporo walorów ofensywnych, które mogą mu bardzo pomóc, których próżno było szukać u Monfilsa czy Fokiny, którym często brakowało instynktu kilera czy też głębokości uderzeń. Niemiec jest prawie, że graczem kompletnym, z ogromnym potencjał, choć bywa, że bardzo zawodzi go serwis i sypała się cała gra. Dla Djokovicia Cincinnati na pewno nie jest priorytetem, gdyż ma już na koncie wszelkie rekordy w mastersach, a najbardziej zależy mu na szlemach, gdzie chce wyśrubować wynik. Dla niego nawet nie liczy się nr 1 w rankingu i zwyczajnie nie bawi się w rywalizację z Alcarazem. Dla niego celem jest US Open, a później ukochane Australian Open. Tutaj skoro jest w półfinale raczej skusi się na finał i kolejny skalp, ale nie liczyłbym na wybitne zaangażowanie, choć to typ turniejowca i raczej się rozkręca, więc istnieje ryzyko, że zagra jeszcze lepiej niż w poprzednich starciach. Zverev jest jednak underdogiem, nie ma na nim presji, więc on tylko może, a nic nie musi. Oczywiście Nole jest w takiej pozycji, że też nic nie musi, więc zwyczajnie liczę na dobry mecz i show. Ogólnie pewnie nie ruszałbym zakładu na przełamanie, ale przekonał mnie bardzo wysoki kurs, a po drugie mam w pamięci, że poprzednicy potrafi go przełamywać.

👉 Zverev powyżej 1,5 przełamań @2,2 (etoto) ❌

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +946
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Alexander Zverev Over 4 Double Faults & Novak Djokovic Over 10 Aces - Trending #YourOdds
kurs 15.00 williamhill
 
Ostatnio zmieniony przez adik1992:
Otrzymane punkty reputacji: +75
versa 397,5K

versa

Typer
Alcaraz - Djokovic
Alcaraz DW 2:1
Fortuna @5.20

Na samym wstępie wspomnę, że moje propozycje z tenisa w ostatnim czasie to jakaś porażka, może tym razem uda się to przełamać..

Nie rozumiem kursów wystawionych zarówno w finale u mężczyzn, jak i u kobiet, ale skupmy się na meczu panów.
Alcaraz z Djokoviciem mierzą się ze sobą nie pierwszy raz w najważniejszych meczach turniejowych, w 2022r na korcie ziemnym w półfinale turnieju w Madrycie Alcaraz pokonał Djoko 2:1 będąc nieznacznym underdogiem po wyrównanym spotkaniu, w czerwcu tego roku Djoko pokonał 3:1 wówczas kontuzjowanego Hiszpana w półfinale French Open będąc dość sporym underdogiem, no i ostatnia impreza to finał Wimbledonu, gdzie znów zobaczyliśmy wyrównane spotkanie między pierwszą a drugą rakietą tenisu mężczyzn i co? Alcaraz będąc dość sporym underdogiem pokonał Serba 3:2 po bardzo emocjonującym spotkaniu.
Czyli mamy 2:1 na korzyść młodego hiszpana, a w tym jedna jedyna przegrana, gdy miał kontuzję. Alcaraz wie jak wygrywać z potężnym Djoko i dziwię się, że jest underdogiem w tym spotkaniu, uważam, że kurs na niego powinien być bardziej 1.70-1.80 a tymczasem w hicie dnia na fortunie jest 2.54.
Sądzę, że i tym razem zobaczymy emocjonujący trzysetowy pojedynek, a zwycięzcą znów zostanie underdog spotkania, tym samym Djoko, któremu nie uda się zrewanżować za finał Wimbledonu.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Alcaraz - Djokovic
Alcaraz DW 2:1
Fortuna @5.20

Na samym wstępie wspomnę, że moje propozycje z tenisa w ostatnim czasie to jakaś porażka, może tym razem uda się to przełamać..

Nie rozumiem kursów wystawionych zarówno w finale u mężczyzn, jak i u kobiet, ale skupmy się na meczu panów.
Alcaraz z Djokoviciem mierzą się ze sobą nie pierwszy raz w najważniejszych meczach turniejowych, w 2022r na korcie ziemnym w półfinale turnieju w Madrycie Alcaraz pokonał Djoko 2:1 będąc nieznacznym underdogiem po wyrównanym spotkaniu, w czerwcu tego roku Djoko pokonał 3:1 wówczas kontuzjowanego Hiszpana w półfinale French Open będąc dość sporym underdogiem, no i ostatnia impreza to finał Wimbledonu, gdzie znów zobaczyliśmy wyrównane spotkanie między pierwszą a drugą rakietą tenisu mężczyzn i co? Alcaraz będąc dość sporym underdogiem pokonał Serba 3:2 po bardzo emocjonującym spotkaniu.
Czyli mamy 2:1 na korzyść młodego hiszpana, a w tym jedna jedyna przegrana, gdy miał kontuzję. Alcaraz wie jak wygrywać z potężnym Djoko i dziwię się, że jest underdogiem w tym spotkaniu, uważam, że kurs na niego powinien być bardziej 1.70-1.80 a tymczasem w hicie dnia na fortunie jest 2.54.
Sądzę, że i tym razem zobaczymy emocjonujący trzysetowy pojedynek, a zwycięzcą znów zostanie underdog spotkania, tym samym Djoko, któremu nie uda się zrewanżować za finał Wimbledonu.
Dziwisz się że kurs jest jaki jest? Zobacz jak wygrywa swoje mecze tutaj Novak a jak Alcaraz. Alcaraz spedził 2 razy tyle czasu na korcie co Novak co na pewno może miec przełożenie dzisiaj. Alcaraz męczył sie z dość przecietnymi zaeodnikami czyli Thompsonem i Purcelem a dodatkowo powinien wczoraj przegrać 2:0 z Hurkaczem gdyby nie chwilowy wylew Polaka. A Novak z kolei miał bardzo trudną drabinke i żadnych problemów z awansem do finału
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Alcaraz-Djokovic 2 @1.63 <mecz sezonu, tylko dlaczego znowu czlowiek sie nie wyspi:oops::LOL:>

Ja bym postawil na Djokovica w tym meczu jednak. Nie za duzo ogladalem i mozna powiedziec, ze teraz taki maly detoks od tenisa w tym tygodniu nastapil, ale wydaje mi sie, ze kluczowe w tym moze byc ogranie Zvereva. Mysle, ze tu byla najtrudniejsza droga. Zverev ogrywajacy Medvedeva i Djokovic wlasnei Zvereva to moj na gust najlepsze przygotowanie.
Alcaraz az tak dobrze nie wyglada, mogl go ustrzelic po raz kolejny najpierw Paul, a w poprzedniej rundzie Hurkacz. Djokovic mentalnei jednak takie cos powinien wykorzystac. Serb mimo wszystko po przegranym Wimbledonie bedzie chciec sie odgryzc. Maly plus moze byc dla Alcaraza, ze Djokovic wszytskei mecze gral w sesji wieczornej, ale nie sadze, zeby mialo to byc decydujace.

Ojciec Djokovica udzielil nie tak dawno wywiadu, ze kolejny sezon moze byc jego ostatnim. Nie sa to slowa serbskiego tenisisty, ale jednak poszlo w eter. Djokovic oczywiscie zostanie tym najlepszym tenisista w histrorii, ale ma teraz rywalizacje z Alcarazem tak jak mial z Nadalem czy Federerem i tez chcialby w tej serii miec bilans na plus. Poki co jest 2-1 dla Alcaraza i mysle, ze to dobra motywacja dla Serba by wyrownac ten wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +644
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom