>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Casablanca & Houston, 04-10.04.2011

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Lindstedt/Tecau - Fognini/Riba @ 1.35 8/10 ✅ 62 61
Poboczny typ do zwycięstwa Montanesa w Casablance zakładając że Albert znowu ogra rywala Fona nie będzie miał co robić w Casablance tylko rozegrać debel spakować się i lecieć do MC.
Szwed i Rumun tamten sezon świetny finał Wimbledonu i cztery tytuły w tym właśnie Casablanca rok temu chyba było trudniej były mecze z deblistami pokroju Clementa, Lopeza czy IndoPaku aktualnie Robert i Horia za wiele pracy nie mieli i pokonywali tzw. turniejowe sklejki na pierwsze rundy chyba jakikolwiek trud będą mieli w finale obojętnie z którą parą.
Fona ze swoim stylem nie pasuje mi na debliste do tego Riba już bardziej ale to na pewno nie powinna być trudna kombinacja do rozgryzienia dla zawodowego debla jakim jest Lindstedt/Tecau którzy na pewno chcą znowu łatwo nabić sobie tutaj #250 punktów do rankingu bo mało jest takich turniejów ze słabą obsadą po stronie drabinki singlistów jak i drabinki deblistów w których jest może jedna, dwie pary które chcą to wykorzystać taką ekipą na pewno jest Lindstedt/Tecau.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Starace – Simon 2 1,60 (youwin) – 5/10
Różnica klas między tymi zawodnikami jest ogromna. Simon niby po kontuzji, ale w pierwszym meczu odprawił gładko Gila 2-0. Forma Francuza ostatnio była stabilna i jeżeli z USA wybrał się do Maroka to oznacza, że już z jego zdrowiem wszystko okej.
Starace to zawodnik mocno preferujący korty ziemne, podobnie jak Gil, którego wczoraj ograł Simon. Myślę, że ten mecz spokojnie powinien paść łupem Gillesa.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przed nami ciekawy dzień, w którym spróbuje zagrać kilka typów, bo widzę kilka kursów, które są jak dla mnie zawyżone. Jednak każdy gra na własną odpowiedzialność, jak na razie typy, które podałem w tym temacie w praktyce wypadają zupełnie odwrotnie. Mniejsza z tym, sporo już widziałem, trochę wniosków wyciągnąłem, wrócę jednak jeszcze do Simona. Gilles w porównaniu do najlepszych sezonów kiedy to zagościł nawet w TOP 10 (2008/09) gra inaczej. Wtedy też największe triumfy odnosił na twardych kortach, ale na cegle również, dzięki duże cierpliwości i regularności znakomicie sobie radził (jestem tego świadomy, w końcu wygrał przed kilkoma laty nawet w Casablance). Jednak od pewnego czasu styl gry Simona trochę się zmienił i to miałem na myśli. Simona zaliczam do ścisłej czołówki gdy tylko jest zdrowy, nawet na cegle, ale typ opierałem na kilku czynnikach, m.in. kreczu w Miami, zawyżonym (według mnie) kursie i możliwym brakiem ogrania. Gilles pokazał jednak dobry tenis, nie dał rywalowi szans i staje się dla mnie głównym kandydatem do tytułu. Widziałem wczoraj Montanesa również grał dobrze, ale stawiałbym tu na Francuza i liczę na tytuł. Oglądałem wczoraj także mecz Starace z Ramirezem i w sumie, gdyby doświadczony Hiszpan użył odrobię głowy to miałby szanse żeby powalczyć. Sam fakt tego jak nie radził sobie z przeciętnym serwisem Potito o czymś świadczy. Dziś na przeciwko Włocha stanie Francuz ze znakomitym returnem i myślę, że mecz powinien zakończyć się gładkim zwycięstwem Gillesa. Stąd też pierwsze typy:
Potito Starace - Gilles Simon 2 @ 1.55 Betsafe ⛔
Potito Starace - Gilles Simon DW 0:2 @ 2.25 Betsafe ⛔
Pere Riba-Madrid - Pablo Andujar 1 @ 2.65 Betsafe ⛔
O Andujarze pisałem w poprzedniej analizie jego meczu, więc można zerknąć. Jak widać jest dobrze przygotowany. Jednak po drugiej strony stanie inny &quot;rzemieślnik&quot; i wcale nie jest powiedziane, że ten mecz wygra wyżej notowany w rankingu. W skrócie Hiszpan to gracz szybki, sprytny, potrafiący grać na małe kara, posyła bardzo dużo skutecznych dropów, ogólnie dobrze wyszkolony technicznie młody chłopak, myślę, że za kilka lat będzie w światowej czołówce jeśli chodzi o cegłę. Na pewno nie będzie w tym meczu największej roli odgrywał serwis, Riba ograł tu Golubeva, gracza zdecydowanie bardziej ofensywnego (który potrafi grać na cegle), z którym w moim przekonaniu powinien mieć ze względu na swój styl gry większe problemy. W dzisiejszym meczu to on ma więcej atutów po swojej stronie. Posiada bardzo solidny forhend, którym potrafi przyspieszyć, bekhendem stara się grać jak najbardziej kątowo. Wielki potencjał drzemie w tym Hiszpanie, przed nim szansa na półfinał turnieju ATP, szanse ma spore, a kurs jak dla mnie ustawiony jest tak przez ranking, czy ostatnie wyniki obu panów.
Widzę kilka ciekawych pozycji z Houston, ale o tym już wieczorem. Na pewno zagram na niedocenianego przez buków Gabashviliego, bo to bardzo solidny grajek na cegle, który gdy jest w formie może walczyć z czołówką. Wydaje się, że jest, a Sweeting wciąż mnie do siebie nie przekonuje. Ciekawie zapowiada się mecz &quot;wieżowców&quot; i nocny hit Nishikori - Fish.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
jak Fognini może grać o 14 15 debla i 15 minut puzniej sam w singlu może mi to ktoś wytłumaczyć??lol
Fognini gra w singlu o 14.30 a debla najwcześniej o 17 +regulaminowa przerwa na odpoczynek gdyby się przedłużył singiel.
Hanescu postanowił zrezygnować z udziału w Monte Carlo i będzie tu bronił punktów z przed roku.Można spokojnie łapać na Fogniniego+1,5 seta kursy zdecydowanie przesadzone.
 
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
Fognini gra w singlu o 14.30 a debla najwcześniej o 17 +regulaminowa przerwa na odpoczynek gdyby się przedłużył singiel.
Hanescu postanowił zrezygnować z udziału w Monte Carlo i będzie tu bronił punktów z przed roku.Można spokojnie łapać na Fogniniego+1,5 seta kursy zdecydowanie przesadzone.
to już wszystko jasne ja patrzyłem na livescore,bardziej od Fogniniego w singlu interesuje mnie debel Lindstedt R./Tecau H. - Fognini F./Riba P.czy ktoś wie czy pierwsza para debla gra jakieś mecze w singlu wydaje mi sie że nie.

A na teraz to gram Azarenke 2:0 tak jak wczoraj i przedwczoraj
odnośnie meczu Fogniniego powinien być dośc zmęczony po meczu jeszcze sie zobaczy dla mnie najlepiej gdyby to był mecz 3 setowy wtedy by troszke opadł z sił.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS, Atp Houston 19:00
Teimuraz Gabashvili- Ryan Swetting
typ: (1set) Gabashvili under 5.5 games
2.20
Sportingbet
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju w Houston reprezentant gospodarzy Ryan Swetting zagra z Gabashvilim . W Houston mamy doczynienia z ceglana nawierzchnia. Jest ona jednak szybsza od normalnego clayu, co ulatwia gre zawodnikom dobrze serwujacym.
Takim jest wlasnie Ryan Swetting, ktory dobrze serwuje i potrafi grac tez ofensywnie. Rosjanin natomiast ma w tym turnieju klopoty z serwisem. W spotkaniu z Dimitrovem popelnil az 10 podwojnych bledow serwisowych w spotkaniu dwusetowym, natomiast w meczu z Capdeville 3 podwojne. Przedwczoraj ogladalem czesc spotkania Dimitrova z Rosjaninem. Poziom gry obu panow nie powalil mnie na kolanach, sporo nie wymuszonych bledow. Jesli Rosjanin chce nawiazac walke ze Swettingiem napewno musi zagrac duzo duzo lepiej. Tym bardziej ze Ryan spisuje sie ostatnio calkiem niezle. Zaliczyl 3 rundę w Indian Wells, tu pokonal juz Querreya i Smyczka, dwoch Amerykanow.
Houston, USA, Ameryka
07/04-11 R16 Sweeting, Ryan vs. Querrey, Sam 2:1 36 76 63
05/04-11 R32 Sweeting, Ryan vs. Smyczek, Tim 2:0 62 62
Dziś cała publicznośc w Houston bedzie oczywiscie za Swettingiem , co powinno pomoc mu w lepszej grze. Jesli Rosjanin zagra dzis podobnie jak w meczu z Bulgarem Dimitrovem o wynik nie powinienem sie martwic, gdyz Swetting powinien sobie poradzic z Rosjaninem i awansowac do polfinalu turnieju.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Lindstedt/Tecau - Fognini/Riba ✅ 6:2, 6:1 ✅
typ: 1
Kurs: 1,35

Nie będę się rozpisywać bo mecz ten został już opisany, zresztą za parę minut się zaczyna. Dla mnie jeden z pewniejszych meczy na dziś. Systematycznie stawiam na te parę, bo po prostu są zgrani, dobrze się rozumieją, a co za tym idzie - wygrywają. Rozstawieni tutaj są z jedynką i raczej nie powinni sprawić żadnej niemiłej niespodzianki.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Garcia-Lopez, Guillermo - Cuevas, Pablo
Typ: 1 +1,5
Kurs: 1,45
Buk: Unibet
Stawka: 5/10
Buki chyba trochę oszalały z tymi kursami, Pablo faworytem tego meczu? Rozumiem, w Miami 3 runda, tutaj pokonał Mello i słabego Blake, ale co z tego? Garcia-Lopez wreszcie wygrał mecz, i to bez problemów pokonał będącego ostatnio w świetnej dyspozycji Devvarmana. Jak dla mnie Hiszpan może wygrać tą całą imprezę. Gram spokojnie z handi, zadowolę się mniejszym kursem ale wg. mnie Hiszpan wygra ten pojedynek, po kursie ponad 2,30 można go śmiało próbować!
Gabashvili, T - Sweeting, R
Typ: 1 +1,5
Kurs: 1,45
Buk: Unibet
Stawka: 5/10
Rosjanin w tym turnieju gra naprawdę bardzo dobry tenis, 1r pokonał Capdeville w 2 dobrze dysponowanego Dimitrova oba mecze bez starty seta i jak wspomniałem w naprawdę dobrym stylu. Teimuraz sygnalizuje zwyżkę formy taki turniej na pewno mega motywacja, niezla kasa niezle punkty do zdobycia a obsada co najmniej średnia. Ryan na pewno ostatnie tygodnie może liczyć do bardzo udanych, kilka wartościowych wyników, awans w rankingu. Tutaj pokonał Querrey&#39;a i zniszczył Smyczka. Jak dla mnie mecz 50 na 50, możliwe trzy sety, stawiam jednak na Rosjanina no ale znowu podbiorę się handi.
Wydaje się naprawdę sympatyczny dubel na wieczór.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Teimuraz Gabashvili - Ryan Sweeting 1 @ 2.01 Betsafe ⛔
Kursy rosną, więc trzeba brać. Jak dla mnie może tu być i gładkie 2:0, Teimuraz w dużej formie, dużo lepszy na cegle, jest bardzo regularny, ale przy tym gra mocno i trudno będzie wytrzymać wymiany Amerykaninowi. Regularność więc po jego stronie, do tego bardzo solidne podanie, o breaki będzie bardzo ciężko. Najlepszy typ na dziś!
Co do Ivo to myślę, że wygra, ale to mecz dwóch wysokich graczy więc jak wiadomo może być różnie. I mamy piękny kurs na niedocenianego również na cegle Nishikoriego, ale o tym później ;)
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Mam jedno pytanie jutro mają rozegrać się kwalifikacje w MC a na dzisiejszą porę nic nie wiadomo kto z kim gra i wogólę kto w kwalifikacjach wystąpi ciekawe jest to że mecze mają się zaczynać od 11:00 jak ktoś wie o co tu biega będę bardzo wdzięczny pozdrawiam
edit by Hell:
Zapamiętaj sobie że losowanie kwalifikacji do turniejów odbywa się zawsze w Piątek chyba że mamy turnieje jak Indian Wells i zawsze o 21:00 chyba że przypadek znowu między innymi IW.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Do usuniecia potem!
Musialem gdzies to napisac... ale to co gra Kuznetsov jest absolutnie fantastyczne... mam nadzieje, ze sie nie spali w drugim secie i pokona Hanescu. Jesli ktos nie oglada naprawde wlaczyc sobie mozna bo takiego tenisa dawno nie widzialem ... Gra nisko nad siatka, a do tego jeszcze wszystko siedzi w korcie... Jak chlopak tak bedzie gral, to jak dla mnie ma szanse na WIN w turnieju...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Do usuniecia potem!

Musialem gdzies to napisac... ale to co gra Kuznetsov jest absolutnie fantastyczne... mam nadzieje, ze sie nie spali w drugim secie i pokona Hanescu. Jesli ktos nie oglada naprawde wlaczyc sobie mozna bo takiego tenisa dawno nie widzialem ... Gra nisko nad siatka, a do tego jeszcze wszystko siedzi w korcie... Jak chlopak tak bedzie gral, to jak dla mnie ma szanse na WIN w turnieju...
Ja rozumiem,że Kuznetsov gra dobrze,ale mimo wszystko pokonanie jutro Starace czy w finale potem Montanesa albo Andujara wydaje się naprawdę mało prawdopodobne bo zarówno Hiszpanie jak i Włoch grają na clayu solidny tenis i Rosjanina powinni ograć.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
GG Lopez - P. Cuevas
Typ: 2:0 Cuevas
Kurs: 2,4
Buk: betsafe
-
Garcia-Lopez, Guillermo - Cuevas, Pablo
Typ: 1 +1,5
Kurs: 1,45
Buk: Unibet
Stawka: 5/10

Buki chyba trochę oszalały z tymi kursami, Pablo faworytem tego meczu? Rozumiem, w Miami 3 runda, tutaj pokonał Mello i słabego Blake, ale co z tego? Garcia-Lopez wreszcie wygrał mecz, i to bez problemów pokonał będącego ostatnio w świetnej dyspozycji Devvarmana. Jak dla mnie Hiszpan może wygrać tą całą imprezę. Gram spokojnie z handi, zadowolę się mniejszym kursem ale wg. mnie Hiszpan wygra ten pojedynek, po kursie ponad 2,30 można go śmiało próbować!
Zupełnie się z Tobą nie zgadzam, co prawda GGL jest bardzo nieregularny i nieprzewidywalny, ale mimo to widzę tu zdecydowaną wygraną Cuevasa 2:0. Jest on w b. dobrej formie. Spójrz na jego wyniki z Miami (twarde korty) - wygrana z roddiciem i równa walka z simonem. Turniej w Houston rozgrywany jest na jego ulubionej nawierzchni i jestem przekonany że wygra ten turniej. Zresztą swoim dotychczasowy przeciwnikom - mello i blake, nie dał żanych złudzeń. Jeśli chodzi o jego pierwszy serwis - z mello przegral 1 pilke z około 35, z blakiem bodajze 2/30. Dugi serwis równie skuteczny. Wygrana cuevasa jest pewna, mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie i nie da najmniejszych szans Lopezowi wygrywając 2:0
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja rozumiem,że Kuznetsov gra dobrze,ale mimo wszystko pokonanie jutro Starace czy w finale potem Montanesa albo Andujara wydaje się naprawdę mało prawdopodobne bo zarówno Hiszpanie jak i Włoch grają na clayu solidny tenis i Rosjanina powinni ograć.
No jednak finaly chyba zostana w strefie marzen, poniewaz mamy brake, a widac po nim, ze mu psych siada, wczesniej nie mial nic do stracenia... a teraz ma... i jak dla mnie nie wytrzyma ????
Wali returnem w siatke, do tego proste pilki nie przechodza... no jak ktos na live zaryzykowal Rumuna to zarobi ostro,,, ????
EDIT: no teraz to az juz sie przykro patrzy na to... Hanescu i tak odpadnie w nastepnej rundzie, a Rosjanin zalamal sie kompletnie...
 
drago 108

drago

Użytkownik
Monta @1.33 ⛔ :|
Karlovic @1.44 ⛔ :|
Krótko o meczach. Monta tutaj idzie po tytuł, Pablo to rywal w jego zasięgu. Nie ma co więcej rozprawiać o tym spotkaniu.
Ivo dzisiaj zagrał thriller z Isnerem. Zaraz ktoś powie, że jest wymęczony po 3h gry... może i grali 3h, ale ich gra nie była tak męcząca, jakby grali ze sobą dwaj Hiszpanie przez 2h. Ivo obronil 2MP w spotkaniu z Johnym w tb 3. seta, a powinien sobie poradzić w dwóch. Ryan to mimo wszystko niższa półka niż Isner. Kurs w granicach 1.4 powinien być, chyba, że buki nabiorą się na 3h spotkania w 1/4.
Dubel dnia z ATP ????
Edit: Co do Hanescu to nie byłbym taki pewien, że Starace go ogra. Kurs na Victora @2.15, dla mnie mocno zachęcający.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Turniej w Casablance śledzę bacznie od poniedziałku, typy mizerne, więc co do półfinałów bym się wstrzymał. Zdecydowanie za niski kurs na Starace, jak się dziś okazało te mecze mogą być bardzo wyrównane i do końca szala może przechylać się na każdą stronę. Takiego dreszczowca jak dziś mogą się spodziewać więc jeszcze raz jutro Rumun i Włoch. Co do meczu Hiszpanów to znów mamy do czynienia z meczem tego lepszego ze słabszym. Jak na razie stawiając przeciwko faworytom bukmacherów w tego typu pojedynkach w tym tygodniu tylko traciłem, więc wstrzymam się od typowania na zwycięstwo Andujara. Trzeba pamiętać o wielkim doświadczeniu i możliwościach Montanesa na cegle. To od jego gry będzie zależało to czy da rozwinąć skrzydła rywalowi czy nie. Znowu kurs na Alberta jest za niski ;)
Można na lajcie sobie pooglądać &quot;rzemieślniczy&quot; tenis na niezłym poziomie :razz: Mardy Fish - Kei Nishikori DW 0:2 @ 3.75 ✅ / 2 @ 2.20 ✅
Reprezentant gospodarzy Mardy Fish zajmuje już 11 miejsce w rankingu ATP! To niesamowite, ale jak dla mnie ta pozycja nie odzwierciedla tego co dziś będziemy oglądać na korcie. Kai Nishikori to 61 rakieta na świecie, ale na cegle to dużo mocniejszy tenisista od Rybki. Co prawda mecz rozgrywany jest na green clayu, jak wiadomo to szybsza nawierzchnia, ale jednak to cegła. Fish grał tutaj jeden mecz, Kei już dwa i to z dużo mocniejszymi rywalami (Andreev to solidniak na cegle, ograł go w dwóch setach). Wiadomo też, że Mardy gra dużo w USA lepiej niż gdziekolwiek indziej, ale to samo tyczy się wychowanego tenisowo w USA Japończyka. Nishikori to także ofensywny tenisista, ale o wiele regularniejszy, jest też cierpliwy to powinno dzisiaj zaowocować. Typ na pewno jest ryzykowny, ale jeśli outsider wygra to najprawdopodobniej właśnie w stosunku 2:0 :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Starace, P - Hanescu, V
Typ: 1
Kurs: 1,67
Buk: Unibet
Stawka: 4/10
Viktor wczoraj sprawił sobie niezły horror, w pierwszym secie wygrywał już 4:0 i serwował, aby przegrać seta w TB! W drugim secie uratował się niemal w ostatniej chwili wygrał 7:5, trzeci set to już jego przewaga i oddał tylko dwa gemy. Starace sprawił niespodziankę chodz nie dla mnie i pokonał Simona również po trzech setach. Dużo bardziej cienie talent Simona niż Hanescu więc myślę, iż najtrudniejszy mecz w tym turnieju Włoch ma już za sobą no może poza finałem w którym jutro wystąpi...
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Lindstedt, R/Tecau, H - Fleming, C/Zelenay, I ✅ 6:2, 6:1 ✅
kurs: 1,4

Dzisiaj po raz kolejny gram na parę Lindsted/Tecau. Wczoraj rywali odprawili bez żadnych problemów. Myślę, ze nie ma sensu znowu rozpisywac się na ich temat, po prostu są lepsi i tyle.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Czas na pierwsze podsumowania turniejów rozgrywanych w tym tygodniu. W Houston znakomicie pokazuje się Nishikori, wcale nie gorzej Amerykanin Sweeting. Jestem ciekaw jednak czy będą w stanie przenieść te wyniki na &quot;zwykłą&quot; ceglaną mączkę, na której będą rozgrywane najważniejsze turnieje w Europie. Karlovic, Isner, Fish pokazali, że nawet na &quot;swoim&quot; Green Clayu nie są najmocniejsi i zapewne Amerykanie będą tylko gośćmi w zbliżających się Mastersach. Dziwny kurs bukmacherzy wystawili na finał turnieju w Casablance:
Pablo Andujar - Potito Starace 1 @ 2.37 Bet365 ✅
Starace jest w finale, ale tak naprawdę powinno go nie być. Nie ujmując nic jego osiągnięciom w tym turnieju to zarówno Simon jak i Hanescu mieli serwis i przewagę przełamania w trzecim secie, a co więcej pewną kontrolę nad wydarzeniami na korcie, a mimo to w końcówkach się rozprężali i oddawali zwycięstwo równo grającemu Włochowi. Andujar nie ma takich przestojów, dzisiaj dosadnie to udowodnił, walcząc z Montanesem na naprawdę wysokim poziomie. Wydaje mi się, że to turniej Hiszpana i zapewne go wygra. Świetnie funkcjonuje w tym tygodniu nawet jego serwis, często wyrzucający, z obu skrzydeł potrafi rozrzucać rywala po korcie, co więcej wciąga rywali w gierkę na małe kara w której jest bardzo skuteczny. Trudno wytknąć mu tu jakieś wady, nie ma też mowy o zmęczeniu, bo wszystkie mecze wygrywał bardzo szybko. Inaczej rzecz ma się ze Starace, który do końca musiał walczyć dziś i wczoraj o pozostanie w zawodach. Myślę, że w tej formie Pablo Andujar jest nie do pokonania i zwycięstwem zakończy swój udział w tegorocznym championacie w Casablance.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Czas na pierwsze podsumowania turniejów rozgrywanych w tym tygodniu. W Houston znakomicie pokazuje się Nishikori, wcale nie gorzej Amerykanin Sweeting. Jestem ciekaw jednak czy będą w stanie przenieść te wyniki na &quot;zwykłą&quot; ceglaną mączkę, na której będą rozgrywane najważniejsze turnieje w Europie. Karlovic, Isner, Fish pokazali, że nawet na &quot;swoim&quot; Green Clayu nie są najmocniejsi i zapewne Amerykanie będą tylko gośćmi w zbliżających się Mastersach. Dziwny kurs bukmacherzy wystawili na finał turnieju w Casablance:

Pablo Andujar - Potito Starace 1 @ 2.37 Bet365
Starace jest w finale, ale tak naprawdę powinno go nie być. Nie ujmując nic jego osiągnięciom w tym turnieju to zarówno Simon jak i Hanescu mieli serwis i przewagę przełamania w trzecim secie, a co więcej pewną kontrolę nad wydarzeniami na korcie, a mimo to w końcówkach się rozprężali i oddawali zwycięstwo równo grającemu Włochowi. Andujar nie ma takich przestojów, dzisiaj dosadnie to udowodnił, walcząc z Montanesem na naprawdę wysokim poziomie. Wydaje mi się, że to turniej Hiszpana i zapewne go wygra. Świetnie funkcjonuje w tym tygodniu nawet jego serwis, często wyrzucający, z obu skrzydeł potrafi rozrzucać rywala po korcie, co więcej wciąga rywali w gierkę na małe kara w której jest bardzo skuteczny. Trudno wytknąć mu tu jakieś wady, nie ma też mowy o zmęczeniu, bo wszystkie mecze wygrywał bardzo szybko. Inaczej rzecz ma się ze Starace, który do końca musiał walczyć dziś i wczoraj o pozostanie w zawodach. Myślę, że w tej formie Pablo Andujar jest nie do pokonania i zwycięstwem zakończy swój udział w tegorocznym championacie w Casablance.
Mecz raczej nie do grania Montanes z Andujarem zagrali jak dwie damulki(przełamywali sie co chwile) Monti miał o ile pamiętam około 15 szans na breaki wykorzystał tylko 4 Andujar podobnie.
Dla mnie to jest cos nienormalnego jesli koles w dwóch setach daje 15 razy szanse na breaki swojemu przeciwnikowi tak to graja kobitki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom