>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Basel, Valencia 26.10.2015 - 1.11.2015

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik

Miejsce: Bazylea, Szwajcaria
Data rozgrywania: 26.10.2015 - 1.11.2015
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,575,295
Oficjalna strona turnieju: http://www.swissindoorsbasel.ch/de-de/
Lista Startowa: http://www.menstennisforums.com/4009-swiss-indoors-basel/706729-basel-entry-list-fact-sheet-updated-october-22-2015-a.html
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:


Miejsce: Walencja, Hiszpania
Data rozgrywania: 26.10.2015 - 1.11.2015
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €537,050
Oficjalna strona turnieju: http://www.valenciaopen.tennis
Lista Startowa: http://www.menstennisforums.com/3993-valencia-open/706737-valencia-entry-list-fact-sheet-updated-october-22-2015-a.html
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:

Zapraszam wszystkich do dyskusji i pisania analiz​
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Mathieu-Lajovic 1 @1.67 ⛔
Koncowka sezonu, ostatnie turnieje i to 500-ka. Argumentacja jest taka, ze Paul Henri Mathieu bardzo dobry tenisista byl, a teraz czaem tez jeszcze potrafi zaskoczyc dobrym meczem. Turnieje takie jak Bazylea, Rotterdam czy Gstaad zawsze nalezaly do ulubionych w kalendarzu Polo. Lajovic raczej slaby sezon. Serb to niezly gracz o niezlej technice, ale on w tym roku dobrze pogral tylko na cegle w okolicach Monte Carlo i ostatnio troche w challengerach. Mathieu bedzie miec tu determinacje na wynik i zeby wejsc do tur nieju glownego, a ze Lajovic ostatnio na twardej nawierzcnhi nie imponowal to typuje wygrana Francuza.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
ATP BASEL
Ramos A. - Bemelmans R. 1.50 Bet365 ⛔
Ramos tourne po Azji z pewnością może zaliczyć do udanych, w Tokio co prawda przegrał z Kyrgiosem, ale dał radę wygrać seta. Tegoroczny Szangchaj będzie pozytywnie wspominał, zwycięstwa z Zhangiem, Berrerem, Querreyem no i oczywiście z Federerem. Można sobie tłumaczyć, że Fedex odpuścił czy coś w tym style. Co by nie było, zwycięstwo z Rogerem obojętnie w jakim stylu daje powody do dumy. Albert potem przegrał z Tsongą i w pierwszej rundzie w Wiedniu odpadł z Ferrerem, jednak w oby spotkaniach urwał seta. Ramos, nie jednokrotnie pokazywał, że potrafi grać na hardzie, ma całkiem niezły serwis i jak to prawie każdy Hiszpan, daje radę w wymianach. Wiadomo hala ma swoje prawda, ale czuję, że ostatnia dobra dyspozycja przełoży się na dzisiejszy mecz. Jak fh siedzi to przeciwnik będzie miał spore problemy. Bemelmans miał udany występ w US Open, gdzie niespodziewanie pokonał Mullera oraz po kreczu pokonał Socka, jednak po turnieju w Nowym Jorku jego forma dość mocno spadła. W Turecki Agri zdołał wygrać dwa spotkania z zawodnikami z miejsc około 400, później porażka z Kravchukiem oraz dwie kolejne z Kennym. Dla mnie Ruben kojarzy się z grą na trawie, nigdy mnie nie przekonywał na hardzie choć czasem potrafi wykręcić jakiś półfinał na poziomie challengerów. Jednak jak serwis nie siedzi to pojawiają się problemy, a bez serwisu ciężko jest dla Belga powalczyć z jakimkolwiek rywalem. Sądzę, że Ramos swoimi ostatnimi wynikami pokazał, że złapał formę i powinien sobie poradzić ze średnim Rubenem. Kluczem do sukcesu będzie dyspozycja serwisowa Ramosa, bo o lepszy poziom jego wymian jestem spokojny.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
DelBonis @ 2,75 bet365 ⛔

Warto pograc po takim kursie Argentynczyka. Korty w Valenci sa dosc wolne co sprzyja takie zawodnikowi , w dodatku ma dobry return oraz z tego co kojarzę i mam zanotowane to dobrze mija zawodników biegających do siatki, a takim na pewno jest Miszka.
 
wmarczyk10 64

wmarczyk10

Użytkownik
Krajinovic F. : Kudla D. TYP: 2 Kurs 1.8, ✅ krecz co na pinnacle daje zwycięstwo i odbiór pieniązkow ;)

Denis, na swojej nawierzchni, po turne w stanach dostał ciężkiego rywala jakim był verdasco gdzie poległ 0:2, w stanach grał przyzwoicie sporo wygranych spotkań, dobra gra , co innego serb, porażka ze słabiutkim Mertlem, potem wygrane kwale w szwecji i porażka z dimitrovem. Mocny serwis i forhend Kudli powinno wystarczyć na gracza tego pokroju, tym bardziej kurs bardzo kuszący i zdecydowanie polecam to zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wmarczyk10 64

wmarczyk10

Użytkownik
Dziś zdecydowanie wygrana kokkinakisa po kursie 1.5 i do tego bautista Agut 1.35 Handi + 4,5 razem ako 2.00, nie będę się rozpisywać bo jestem na komórce, typy godne polecenia w 100%! Nic tylko grać ;)
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Kovalik-Gombos 2 @1.36 ✅
Pojedynek słowacki, ale stawiam na bardziej renomowanego Gombosa, ktory w hali czuje sie z reguly bardzo dobrze i ma czym przyłozyc. Moze Gombos nie bedzie jakims mega hiper tenisista, ale tez Gombos ma wieksze doswiadczenie w duzych turniejach i jeden duzy plus, a mianowicie on tu w Walencji juz gral i przechodzil kwalifikacje dwa seozny temu, co przy turnieju rangi ATP500 jest niezlym wyczynem. Sadze, ze Gombos bedzie chciec ten wynik powtorzyc. W pierwszej rundzie eliminacji tez na pewno mial trudniejszego rywala w postaci Cervantesa, stad mam nadzieje ze Gombos nei zawiedzie i znajdzie sie w turnieju glownym.W kombinacji sprobuje.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Mergea F./Bopanna R. - Peya A./Soares B. 1 @2.13 Pinnacle ::: 1/10j⛔
Stawiam w tym spotkaniu na Bopannów. W Wiedniu grali pierwszy turniej ze sobą od czasów całkiem udane US Open. Polegli w 3 setach z parą Knowle/Nestor. Mieli trochę pecha, bo kto wie co by było, gdyby wygrali TB w pierwszym secie? Ale nie ma co gdybać. Najlepiej szło im na trawie - wygrali w Stuttgarcie, byli w finale w Halle czy doszli do półfinału Wimbledonu. Żeby nie było to później też nie grali źle - pokonywali choćby Herberta i Mahuta czy Nestora i ERV. Nawet ich ostatnia porażka - grali przecież z solidnymi deblistami. A Peyki? Od Wimbledonu tendencja spadkowa. Porażki z Bryanami czy Rojerami można spokojnie zrozumieć, w końcu to są bardzo dobre pary. Ale już porażka na US Open z parą Shamasdin/Oswald? Później w Azji z Johnsonem i Querreyem, Inglotem i Lindstedtem a ostatnio z Murrayem i Peersem polegli bardzo gładko. Jeśli wygrywają, to z zlepkami, jak Ram/Stepanek i Marach/Haider-Maurer. Słabo wygląda serwis, nie najlepiej return. Ja widzę w tym typie value, Peyki grają słabo, więc nie powinni być tutaj faworytami.
Zverev M. + Klaasen/Ram @2.00 Marathon ::: 2/10j⛔
Mischa bardzo lubi grać na halach. Chodzi do siatki, nieźle serwuje, returnuje też całkiem nieźle. W Metz był w drugiej rundzie gdzie nawet urwał seta Tsondze, w Kuala Lumpur również druga runda po ograniu m.in. Rama, zaś w Sztokholmie nawiązał walkę z Gillesem Mullerem. Kwale przechodzi bez problemów, choćby Delbonis wygrał z nim ledwie 2 gemy. Z kolei Martineza trzymał bez zbędnych nerwów na przewadze jednego brejka. Sugity największym sukcesem ostatnich tygodni może być ogranie Struffa, bo i innych brak. Struff jednak chyba zagotował się lekko w tym meczu, bo nagle po dobrym pierwszym secie zaczął grać coraz słabiej, na skutek czego przegrywał dość gładko. Statystyki Sugity też nie powalają, zwłaszcza słabe pierwsze podanie. Moim zdaniem Mischa jest graczem, który czuje się znacznie lepiej na halach od rywala i to on wygra.
Klaasen i Ram zdecydowanie w formie zwyżkowej. Półfinał w Metz, finał w Kuala Lumpur. Co prawda rywale, których ogrywali, nie byli z najwyższej półki, ale raczej solidni. Poza tym i z lepszymi parami potrafili wygrywać. Bellucci i Fleming nie grywali razem wcześniej, są zwykłym składakiem na ten turniej. Ram i Klaasen są lepszymi deblistami od swoich rywali. Nie chce mi się już więcej pisać o tym meczu, wystarczy ;)
Trochę pecha dzisiaj. Bopanny już mieli pierwszy set wygrany, w STB prowadzili bodajże *8:7 po czym przegrali dwa swoje serwisy i przegrali 8:10. Klaasen z Ramem też wyglądali lepiej patrząc po przebiegu meczu, ale jednak połamali się w drugim secie i w STB przegrali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Przysiezny-Halys 1 @1.75 ✅
A ja tutaj na Michala. Francuz to jeszcze tenisista na dorobku. A Michal w tej czesci halowej sezonu z reguly i naprawde dobrze. Dwa lata temu Przysiezny mial bardzo dobry okres w tych turniejach. W Walencji i Paryzu pokonywal wtedy kwalifikacje i wygrywal mecze w turnieju glownym odpowiednio z Verdasco i Nieminenem. A przeciez jest jeszcze po tych turniejach challenger w Helsinkach, gdzie tez Polak zapisal bardzo dobra karte. Przysiezny jak zlapie ta swoja forme to naprawde przy swojej dobrze ulozonej rece potrafi zrobic na korcie cos dobrego i to pokazywal tez ostatnio w Davis Cupie. Narazie rywal Polaka niezbyt wygorowani w kwalifikacjach. Halys ogral Rama, ale go przeciez Przysiezny tez niedawno pokonywal. Michal na pewno bedzie chciec tu cos zrobic jak w poprzednich edycjach, a ze jest bardziej ogranym zawodnikiem to udziel mu kredytu zaufania, ze zagra w turnieju glownym.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Gombos - Daniel @ 1,72 ⛔ 4/6 3/6
Japończyk niewiele grywa w hali, a jeżeli już to z kiepskim powodzeniem. W dwóch pierwszych meczach eliminacyjnych grał ze słabiutkimi rywalami. Teraz przeszkoda dużo trudniejsza - Norbert Gombos to solidny zawodnik, potrafiący wygrywać nawet całkiem nieźle obsadzone turnieje challengerowe (np. Cherbourg). Słowak ograł w Walencji już Inigo Cervantesa i Jozefa Kovalika, obu pewnie w dwóch krótkich setach. Dotychczas grali ze sobą na twardej nawierzchni raz - Gombos był wówczas górą i myślę, że podobnie będzie i tym razem.
Brands - Montanes @ 1,5 ✅ 6/3 6/2
Doświadczenie Alberta pozwoliło pokonać Tobiasa Kamke, jutro jednak przeciwnik sporo mocniejszy i to już nie wystarczy. Brands ograł tu łatwo Kokkinakisa, co musi robić wrażenie. Monti - życiowy bilans w hali 12/24, ostatnie wartościowe zwycięstwo (oprócz wspomnianego meczu z Kamke) w 2010 roku w Montpellier z... Nikołajem Dawidienko... Nie widzę innej opcji jak pewna wygrana Niemca.
oprócz tego popieram typy na Zvereva ✅ i debel Klaasen/Ram ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Rosol +4,5g @1,73 Unibet ✅
Rosol +1,5s @2,48 Bettson ✅
Rosol win @5,50 Bet365 ⛔
Bez wątpienia to będzie najciekawsze spotkanie z dzisiejszej oferty tenisa moim zdaniem.
Nadal po nieudanych występach w tym sezonie, zaczął już coś tam grać, ostatnio wygrał z Karlovicem, Wawrinka, oraz Raonicem.
Potem przegrał z Tsongą w dość pechowy sposób.
Rafa dotarł tak że, do finału w Beijng przegrał dopiero z Djokovicem, to był dobry tydzień dla Nadala.
Po spędzeniu dużo czasu w Top 5, Hiszpan zajmuję 7 pozycję. pogłoski o upadku tego wielkiego gracza, z pewnością były przesadzone. Widać że, ciężka praca i jakość tego gracza przeważają na jego dyspozycji w obecnym momencie.
Rafa przygotowywał się do tej ostatniej części sezonu w zeszłym tygodniu. On nie grał w pomieszczeniu dokładnie rok. Jego serwis był głównym tematem w tym miejscu w zeszłym sezonie i niewątpliwie przyczynił się do jego klęski przez Corica w QFS. Nadal nie zrobił dobrych wyników w swoich dwóch innych występach tutaj (2 porażki w pierwszej rundzie), ale tym razem, można się spodziewać od niego trochę więcej, patrząc na jego dyspozycję, ale czy jest na tyle dobry żeby wygrać z łatwością ze znakomitym tenisistą Rosolem, myślę że, niekoniecznie.
- Czuję się świetnie psychicznie i jestem w końcu na dobrym poziomie fizycznym, jak również, poprzednie turnieje bardzo mi pomogły i jestem bardzo zmotywowany, aby nagrać dobre zakończenie sezonu. Nie planuję żadnych przerw po tym końcu sezonu. Będę się dalej przygotowywać, tak powiedział Rafa.
Co to oznacza??
Oznacza to, że Rafa ma wielkie plany co do tego turnieju i z pewnością podejdzie do tego pojedynku bd. skoncentrowany.
Jego przeciwnikiem będzie Rosol, który w moim domniemaniu ma przewagę, jeśli chodzi o adaptacje do tych warunków. Czech grał już jeden turniej w tych warunkach, w którym zaprezentował się bardzo dobrze!
Rosol gdy tylko mu się chce może pokonać po prostu każdego, w końcu zrobił to w Wiedniu, pokonując Tsonge.
Wygrał wyraźnie, serwis działał jak trzeba a na pewno warto podkreślić że, jego serwis jest na bardzo wysokim poziomie, i praktycznie co każdy pojedynek to udowadnia, a żeby go złamać, często zależy to od jego rywali ponieważ popełnia on dość mało błędów.
Również gra przy siatce jest jego atutem tu w hali, dobiega on do niej z niesamowitą prędkością i sięga takie piłki które sprawiły by kłopot nawet najlepszym.
Potem zmierzył się z Monfilsem z którym zagrał 3 sety, Lukas nie był faworytem w tym spotkaniu ale zaprezentował się w dobrze, te wyniki z pewnością pokazują że, może mierzyć się jak równy z równym z Rafą.
On jest niezmiennie w top 70, i szybko się stąd nie ruszy, przynajmniej nic tego nie zapowiada.
Ale to nie zmienia faktu że, może pokonać graczy z top 10, szczególnie w takich warunkach.
Hiszpan może mieć poważne problemy z tak grającym w ostatnich pojedynkach Lukasem, jak dla mnie mecz 50/50.
Więc pobieram większy kurs ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
acetate 474

acetate

Użytkownik
João Sousa vs Gilles Muller - 1 (+ 1.5 Sets) @ 1.943 ✅
Przeglądając wczoraj ofertę uderzył mnie mocno kurs na czysty win Sousy. Kompletnie nie rozumiem aż tak mocnego faworyzowania Luksemburczyka. Czy Sousa ma jakąś kontuzję, bo mogłem to przeoczyć? Będę wdzięczny, jeśli ktoś ma jakąś informację.
Bo jeśli nic złego się nie stało z Portugalczykiem, to jest to gigantyczne value.
Widziałem Souse w ostatnich meczach w Petersburgu. Wygrana z Bolellim, który w tamtym czasie wypunktował Berdycha. Wygrana z Dominiciem Thiemem w dwóch setach, urwany set Milosowi Raonicowi. Dobra gra, czuć było chęć walki od niego. Przełamanie Milosa to był wyczyn na tamtym turnieju. Dalej urwany set Dimitrovovi w Kuali. Wygrana z Lopezem w Tokio. Jedyny przegrany mecz do zera był z Fogninim. Ostatni mecz przegrał z Gimeno w 3 setach.
Muller w ostatnim czasie też wypunktował dobrych zawodników, przede wszystkim Andersona w Tokio i Chardego. Wygranej z Simonem Gillesem jakoś nie biorę pod uwagę, bo Simon jest w slabej formie.
Ma dobry serwis, ale jest bardziej drewniany niż Sousa. Jesli nie będzie trafiał pierwszym, w wymianach dużo większe szanse daje Portugalczykowi. Panowie nie grali jeszcze ze sobą, jutro bedzie pierwszy raz.
Dla mnie Muller może jest minimalnym faworytem, ale żeby dawać na niego ~1,30 to spora przesada wg. mnie. To nie jest top 20.
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Granollers-Rublev 1 @1.66 ⛔
Marcel Granollers zapisal tutaj bardzo ładna karte w przeszlosci. Skupie sie tu wiec na osobie Granollersa, Rublev to bardzo mlody zawodnik wciaz i nie gwarantuje stabilnosci jeszcze, chociaz talent ogromny. Hiszpan bardzo dobry gracz, ten sezon sredni i raczje bardziej jakby te wyniki deblowe weszly na pierwszy plan a szkoda. Granollers byl tutaj finalista, a rok pozniej zwyciezca turnieju. Ostatnio gral w jakis challengerach halowych z bardzo miernymi wynikami wrecz, chcoaiz byl calkiem niezly mecz z Joao Sousa, ktory byl finalista w Sankt Petersburgu, ale jakos mam wrazenie ze teraz moze zaskoczyc. W ostatnim sezonie Hiszpan wypadl tu slabiutko i skreczowal w meczu 1 rundy z Pablo Carreno Busta, wiec tym razem licze na duzo lepszy wystep i ze Hiszpan pokaze sie z jak najlepszej strony, rownajac do swoich najlepszych osiagniec w tym turnieju.
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Gasquet vs Vesely
Vesely +4.5 @ 1.80 ✅ ✅ ✅
Garcia-Lopez vs Verdasco
Verdasco @ 1.50 ⛔⛔⛔
Haase/Stakhovsky vs Inglot/Lindstedt
Inglot/Lindstedt @ 1.44 ✅✅✅
Begemann/Sitak vs Cuevas/Granollers
Begemann/Sitak @ 2.75 ✅✅✅ Pięknie, pięknie

Jutro wieczorem na kort w Bazylei wyjdzie Francuz Rysiek Gasquet z Czechem Vesely. Szczerze mowiac liczyłem bardzo na takie kursy i się nie zawiodłem na bukmacherach. Kurs 1.16 na wygrana Ryska w obecnej formie jest po prostu śmieszny. Francuz w formie zmiata z kortu takich grajków jak Vesely, ale niestety nie tym razem. Czech to grajek z sredniej pólki którego ranking jest nie adekwatny do gry jaka prezentuje na korcie. Preferuje maczke i to na niej osiąga najlepsze wyniki, ale mimo wszystko w hali też potrafi coś ugrać. Ostatnio mocno postawił się Andersonowi, jego gra wyglądała w miare obiecująco. Jeżeli Rysiek nie poprawi swojej dyspozycji to handi powinno zostać pokryte.
Drugi mecz to spotkanie pierwszej rundy ATP Valencia pomiedzy dwoma zawodnikami z Hiszpanii a mianowicie Garcia-Lopez i Verdasco. Garcia jest w tragicznej formie i na tym mozna zakończyć. Co prawda Verdasco w życiowej formie też nie jest, ale jego gra wygląda o niebo lepiej. H2H imponujące, ponieważ ostatnie 5 spotkań wygrywał Verdasco. Jeżeli nic niespodziewanego się nie stanie na korcie to Verdasco nie powinien mieć problemów z pokonaniem swojego rodaka.
O deblach nie ma sie co rozpisywać, na razie nie ma wystawionych kursów dlatego podaje bez. Jak dla mnie w pierwszym meczu czysta formalność... Haase/Stakhovsky tna tle swoich jutrzejszych rywali to debliści dwie klasy słabsi, myślę, że dosyć szybkie 2:0.
Drugi mecz powinien być bardziej wyrównany, Sitaki to doświadczony debel ostatnimi czasy nie osiągaja znaczących sukcesów, ale to dalej level wyżej w hierarchi meskiego debla od swoich jutrzejszych rywali, którzy ostatni mecz rozgrywali razem ponad 4 lata temu.
@Edit
Hohoho, ale mamy kurs na Begemann/Sitak, aż 2.75. No cóż, zobaczymy kto miał racje po meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Toro Daniel 1,90 Pinnacle✅

Po tym jak oglądałem wczorajszy mecz Michała, wiedziałem, ze w nastepnym meczu gram przeciwko niemu. Ma szczescie bo trafia na innego kwalifikanta, ale i tak gram przeciwko Polakowi. Wczorajszy mecz z Halysem to marniutki poziom. Francuz bez szans na kariere na poziomie ATP. W ITF może sobie dominować i cos tam w challangerach pograć, ale nic wiecej(ale o nim to napiszemy przy okazji jego nastepnego meczu) Michał zagrał wczoraj naprawdę słabo a i tak wygrał w dwóch setach, wiec to mówi wszystko o poziomie meczu. To nie jest ten Michał jakiego znamy dobre podanie, szybko zdobywane punkty, pewnie wygrywa swoje gemy. Wczoraj masa bp masa, masa prosych błedow az oczy bolaly. W takiej dyspozycji niech sie cieszy, ze mial taka drabinke a wczoraj rywal zagral bardzo slabo...Tyle o Polaku.

Gra z Japonczykiem, typowy ziemniak tam gra najwiecej czuje sie najlepiej, ale chłopak rozwija sie z tygodnia na tydzien co pokazują te eliminacje, pokonanie w dwóch setach Gambosa robi wrażenie. W tamtym sezonie pokonał Berrera i kilku innych solidnych grajkow, wiec o grze na hali ma pojecie. Zreszta ja jestem jednym z tych ludzi, którzy nie przywiazuja az takiego znaczenia do nawierzchni. Toro to zawodnik ktory swoja gre opiera na regularnosci a Michał takich rywali nienawidzi. Toro bedzie prebijal co sie da i na pewno nie balodniki i bedzie prowokonal błedy Polaka,a ten co wczoraj pokazał popełnia je dość regularnie i to w prostych sytucjach. Aby Michał miał szanse tutaj wygrać to musialby zagrac swój optymalne mecz jak np z Stachem w DC, po tym co wczoraj widzialem w to watpie, a Daniel to solidny zawodnik i nie bedzie pasowac Michałowi....
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Dolgopolov - Lajovic ---- Lajovic +1,5 seta @ 1,7 - ZWROT!
Ukrainiec po świetnym występie w Cincinnati nie może wygrać nawet jednego meczu. Ostatnio przegrał w Wiedniu z Johnsonem i urwał mu seta. Dolgopolov jest w kiepskiej dyspozycji, ale to wciąż groźny rywal, bo możliwości ma bardzo duże. Lajovic ostatnio dobrze gra w hali. Przechodził kwalifikacje w Moskwie, ale w 1 rundzie przegrał z Haase, a teraz również wszedł do turnieju z kwalifikacji. Pokonał w nich Mathieu i Bemelmansa, a więc są to już tenisiści, którzy potrafią zagrać na hali na dobrym poziomie i takie zwycięstwa są dla Serba cenne. Poza tym nawierzchnia nie należy do najszybszych, a to sprzyja Serbowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Garcia-Lopez G. - Verdasco F.
Verdasco F. ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 2:6 z lat 2000-2015, grali ze sobą w tym roku dwa razy, raz na hardzie w Dubaju i raz na mączce w Madrycie. Tak szczerze to nie będę owijał tutaj w bawełnę, obaj są w dość podobnej słabej formie w ostatnim czasie, ale właśnie ten bardzo korzystny bilans bezpośrednich pojedynków skłania mnie ku grze na Verdasco.
GGL w Shenzhen doszedł do finału gdzie przegrał z Berdychem, ale on tam wygrał tylko 2 mecze, bo w jednym spotkaniu Mannarino puścił mu mecz walkowerem. Ostatnio w Wiedniu wygrał zaledwie 2 gemy ze zwycięzcą turnieju Davidem Ferrerem, natomiast Verdasco nieźle powalczył w meczu z Jackiem Sockiem który doszedł do finału imprezy w Sztokholmie. GGL z tego co widać, ma problemy w grze z leworęcznymi zawodnikami jak Nadal, Bellucci, czy Klizan.
Wynik: 6:4 3:6 6:3
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Spotkanie zaplanowane na 14:00
A. Seppi - D. Goffin DW: 0:2 @1.72 Bet365 ⛔

1/16 turnieju w Bazylei, a na przeciwko siebie staną 31-letni Włoch Andreas Seppi oraz 24-letni Belg - David Goffin. Jak dla mnie będzie to łatwe zwycięstwo Belga. Seppi trochę obok formy ostatnimi czasy, ale też prawdą jest że trafia na wymagających rywali w pierwszych rundach turniejów, w których bierze udział. Będzie to już drugie spotkanie obu panów w tym roku. Pierwsze rozegrane było w Pekinie na początku października i Goffin łatwo ograł rywala 6:2/6:3. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie miało bardzo podobny przebieg. Nie wydaje mi się nawet by doszło do Tie Breaków setowych. Wygra młody Belg, którego gra jest bardziej stabilna ;)

Wynik: 6:3, 4:6. 4:6 @gra w pierwszym secie woła o pomstę do nieba...
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Inglot/Lindstedt @1,44 + Kyrgios @1,36 = @1,96 bet365 ⛔⛔
Kto oglądał mecz Kyrgiosa ten wie jak wyglądał i jak bardzo nie chciał Kangur tego wygrać :/ żałosna postawa. Brands największy sukces w tym roku nie wygrywając samemu ani jednej piłki nie licząc serwisów ????

Ja gram na dziś takiego dubelka. Inglot z Lindstedem to bardzo mocni debliści, którzy na dodatek mieli nie raz okazję ze sobą grać. Tutaj trochę szczęścia, bo początkowo w drabince mieli parę Dodig/Melo, ale Ci się wycofali. Za nich jako LL weszła para Hasse/Stakhovsky i to już jak najbardziej mecz do wygrania. Holender z Ukraińcem umieją grać w debla, ale to jednak półka niżej. Dodatkowo obydwaj panowie mają często problemy z głową i się strasznie spalają w kluczowych momentach. Kolejny argument &quot;za&quot; zwycięstwem Inglota z Lindstedem to fakt, że Hasse ze Stakhovskim grali już tu w kwalifikacjach deblowych i ulegli gładko parze Huey/Kontinen. Poza tym nie ma się co oszukiwać, ale debel Holendersko Ukraiński przyjechał tu głównie z uwagi na mecze singlowe. Robin Hasse s singlem się już pożegnał przegrywając wygrany mecz z Dominiciem Thiemem, a Stachu gra dziś z Dimitrovem, więc też duże prawdopodobieństwo, że do wieczornego debla nie będzie już w drabince singlistów. Jak dla mnie bardzo przyjemny kursik.

Drugie spotkanie to mecz nadziei Australijskiego tenisa Nicka Kyrgiosa ze 170 rakietą świata Niemcem Danielem Brandsem. Widziałem Brandsa wiele razy i dla mnie to jest żaden tenisista. Statystki ma mocno dodatnie, gdyż tłuczę Czelendżery do bólu. Jego główną bronią jest serwis i bez tego praktycznie nie istnieje. W wymianach to drewno jakich mało i Kyrgios powinien spokojnie sobie z nim poradzić. Wygrał tu co prawda gładko w eliminacjach z Kookinakisem, ale szanujmy się. Thanassi w tym sezonie to śmiech na sali i ewidentnie odkręciła mu się sodówka po niezłych występach w zeszłym roku, bo więcej słyszy się o jego &quot;sukcesach&quot; poza sportowych. Kyrgios też nie należy do grzecznych chłopców, ale to jednak topowy zawodnik ze świetnym serwisem, atomowym FH, niezłą grą przy siatce i na pewno lepszej długiej grze, niż Brands. Kyrgios ostatnio jak przegrywa to z mocnymi zawodnikami. W poprzednich turniejach żegnał go Nishikori, Paire, Lopez czy Murray, więc nie są to przypadkowi gracze. Natomiast Brands ? Oprócz Kokkinakisa nie wygrał w tym roku z ŻADNYM cenionym tenisistom z czołówki. Ogólnie głównie gra w Czelendżerach, ale prawda jest taka, że to też dla niego za wysokie progi. Jedyne co wygrał w tym roku to dwa turnieje rangi Futures. Jeżeli Kangur nie przyjechał ze swoim kolegą Kokkinakisem tylko i wyłącznie na wakacje to małym nakładem sił powinien gładko wygrać z Niemcem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom