>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Barcelona, Spain 20.04-26.04

Status
Zamknięty.
B 8

bubson_

Użytkownik
Tomas Berdych v Oscar Hernandez ⛔ 6-2 , 4-6 , 6-3
Kurs: 2,75
Buk: Bet365

Mecz, który rozpoczyna się już o 10.30 wzbudził moją największą uwagę przede wszystkim dlatego, że spotykają się dwaj tenisiści preferujący różne nawierzchnie. 24 letni Czech na mączce radzi sobie dość przeciętnie. Natomiast Oscar Hernandez to tenisista, który grać potrafi praktycznie tylko na nawierzchni ceglastej, tutaj czuje się najlepiej. Ponadto dla 31 letniego Hiszpana jest to zapewne jeden z ostatnich turniejów w jego rodzinnym mieście Barcelonie, w którym może coś osiągnąć.. A, że zależy mu na dobrym wyniki pokazał już pierwszym meczu, gdzie gładko pokonał E. Schwanka z Argentyny. Natomiast Berdych wygrał po kreczu Vassallo Arguello.
Teraz trochę statystyk. Tomas Berdych zajmuje aktualnie 28 miejsce w rankingu ATP, natomiast Oscar Hernandez jest 68. Panowie Ci rozegrali dotychczas między sobą dwa mecze, obydwa wygrał Czech. Mimo to na cegle w Barcelonie zaufam Hiszpanowi, zwłaszcza po takim kursie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Piszesz o męczarniach Acasuso w pierwszej rundzie, a nie masz na uwadze, że Almagro zagra z Argentyńczykiem tylko dzięki kontuzji Victora Hanescu, który skreczował na początku 3-go seta. Przypomnę, że Rumun miał w TB 2 seta meczbole.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Co z tego, ze dzieki kontuzji? Hanescu osatn w wysmienitej formie- takiego Chelle zmiutł by z kortu! Almagro nie jest w najwyzszej formie to na pewno, ale w poniedziałek niesamowicie powalczył.... i nawet gdyby Rumun nie skreczował to mysle, ze by wygrał....Chella to typowy ziemniak dlatego bedzie grozny ale ja lapie Almagro w STS po kursie 1.50 wiec bez zawachania to gram. Almagra dla mnie na cegle = win ????
Dzisiaj dużżżo dobrych mecz, zaczynając na Lopezie po kursie 1.55 konczac na Soderlingu... mam tylko nadzieje, ze nie bedzie dzisiaj niespodzianek... trzeba dokladne wybrac mecze i nie grac takiegi Nalbandiana po kursie 1.20:-?
Tripel
Soderling
Almagro
Lopez
 
B 8

bubson_

Użytkownik
Zgodze się z typem na Lopeza, natomiast uwazałbym na mecz Almagro - Chela. Almagro gra ostatnio dość słabo, natomiast Chela jest graczem na tyle nieprzewidywalnym, że na cegle może Almagro puknąć. Pewniejszym typem dla mnie w typ meczu są 3sety.
 
F 0

filweb

Forum VIP
spoko, Almagro to akurat jeden z moich ulubionych zawodników, jednak obecnie jest mu bardzo daleko do formy z Acapulco, kiedy wygrywał finał z Monfilsem. Chela, właśnie z powodu, że jest &quot;typowym ziemniakiem&quot; może być w tym meczu bardzo groźny. Lopez to dobra opcja, ale ja staram się nie grać kursów drastycznie poniżej 2, więc dziś sobie odpuszczam, zastanawiałem się nad Lapenttim z Verdasco - jakiś handicap bardzo lekko, ale chyba odpuszczę.
 
stefans@ 0

stefans@

Użytkownik
D. Nalbandian - I. Kunitsyn 2 +1,5 seta 2.2 ⛔

Ostatnie mecz Davida nie przekonują mnie, oglądałem mecz z Devydenko i wyglądało to dosc komicznie, Nalbi na pewno nie jest w wysokiej formie, dopiero bedzie powol w nią wchodził co do Kunitsyna to wczoraj dał mi zarobic niezła kase , grał bardzo dobrze i dzis napewno nie stoi na straconej pozycji, byc moze tego spotkania nie wygra ale seta spokojnie urwie , jezeli David zagra na miare swoich mozliwosc to bedzie to szybki szpil , ale watpie w to , dzis bedzie ponownie niespodzianka
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Soderling-Starace
typ: 0:2
5,3(5,0)
BAH
Analiza:
Dzis w drugiej rundzie turnieju atp w barcelonie spotkaja sie szwed robin soderling i wloch potitoo starace . W moim odczuciu faworytem jest tu Wloch . Szwed to zawodnik kortow twardych . Natomiast Starace najlepiej gra sie wlasnie na ceglanej maczce . Pokonal on w pierwszym pojedynku bardzo dobrze serwujacego podobnie jak Soderlinga - Ernesta Gulbisa , Lotysza . Dla Starace jest to najwazniejsza czesc sezonu gdyz teraz wszystkie turnieje beda rozgrywaly sie na ceglanej maczce . Dlatego uwazam ze z takimi zawodnikami jak Soderling musi wygrywac , stawiam na 2;0 .

Inne typy:
Ventura
Almagro
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech rosmieszaja mnie takie analizy... Soderling korty twarde Starace ziemne i Wloch wygra spokojnie 2:0 smiech.... Starace na ziemi przegrywa z jakimis ogorkami, w MC nie przeszedl kwali... Soderling jak naarzie b.slabo gral na swoich ulubionych szybkich kortach, na ziemi grac potrafi co pokazal wczoraj zmutl swojego przeciwnika, dzisiaj wygra daje mu 80% szanse... no ale zobaczymy kto miał racje.
Nie rozumiem tak samo typow na Vanture koles poza pierwsza setka caly czas gra na ziemi i jakos super wynikow nie ma, Lopez wczoraj zmiazdzyl Niemienena... no ale zobaczymy dzisiaj bardzo cikeawy dzien
 
F 0

filweb

Forum VIP
Lopez ma H2H z Venturą na ziemi 1-0, ale Włoch w challengerach na ziemi gra bardzo dużo i z tego co wiem, osiąga przyzwoite wyniki. A Lopez to jeden z najbardziej chimerycznych zawodników ATP. Co do Sody - zgadzam się w 100%, Szwed zagrał wczoraj bardzo dobrze w całym meczu oddając niewiele punktów podczas własnego serwisu.
Edit/Prasa : Włoch??:| Santiago to Hiszpan. A Lopez powinien łatwo z nim sobie poradzić.
 
D 0

dominix

Użytkownik
venti zrobil ogromne postepy, to juz nie jest chlopczyna od chelli, powoli ogrywa dobrych cleyowcow w turach ATP, w pierwszej rundzie tez mial byc latwo ograny przez granola ;)
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
Na jutro...
Nalbandian - Almagro
H2H 1-2 przemawia za Almagro, ostatnie dwa pojedynki wygrane przez Hiszpana...jednak najpierw pierwszy mecz wymęczył (dostał prezent od Hanescu) a w drugim również nie błyszczał oddając Cheli seta...obaj są moim zdaniem dalecy od wysokiej formy jednak Nalbandian wydaje się być na ten moment bardziej solidnym graczem i na niego jutro stawiam.
Ferrer - Starace
&quot;Bawiąc się&quot; w bukmacherkę trzeba podchodzić do meczów obiektywnie i nie sugerować się kursami...tak jak w przypadku tego meczu...jest duża szansa,że się mylę ale jednak - kilka suchych faktów:
H2H 2-0 na korzyść Ferrera, jednak oba mecze wygrywał 2-1
Ostatnie dwa mecze Ferrera na clayu: kompromitująca porażka 1-6 2-6 z Verdasco, nie nawiązał nawet walki...oraz męczarnia z Kukushkinem (postawiłem ten mecz i śledziłem jego przebieg i mimo, że uważam Kukushkina za młody talent to fakt,że Ferrer oddał mu seta i miał spore problemy utrzymać serwis daje do myślenia...). Nawet ostatni set wygrany 6-1 jest trochę zmylający bo to wcale nie był spacerek...
Starace natomiast uporał się w 3 setach z Gulbisem a później z Soderlingiem.
Jutro staną naprzeciw siebie więc dwaj tenisiści, którzy do tej pory na clayu toczyli wyrównane pojedynki,biorąc pod uwagę formę Ferrera, myślę że mniej odważni mogą zaryzykować typ na wygranie seta przez Starace...Ci bardziej odważni typ na wygranie meczu przez Starace ???? kurs zachęca ????
i na koniec
Gonzalez - Monaco
Ten mecz może być zgubny, ostatnio Gonzi wygrał w tym roku 6-0 6-2 na clayu z Juanem, a wiemy jak żądza zemsty dodaje skrzydeł...dodając do tego fakt, że Monaco na clayu nie jest chłopcem do bicia, pokonał Safina, pokonał Gimeno-Travera...meczu raczej nie wygra, ale myślę, że seta w końcu urwie. Tak więc typy to: 3 sety, Gonzalez lub dokładny wynik 2:1 dla Gonzaleza.
edit: literówki
 
smith90 0

smith90

Użytkownik
Witam ;]

Bryan B.,M. - Kubot,Marach ⛔
Wynik na set 2sety 1.22 3sety 3.35
Bracia Bryan to przeważnie kandydaci do finału nie przeczę, że tak nie jest, lecz ich wczorajsza gra jakoś mnie nie zachwyciła fakt, że ograli parrota i polaska no trudno było szukać sensacji. Natomiast powróciłbym do meczu gdzie grali z frytką i matkiem w monte tam mecz zakończył się w 3 setowym pojedynku gdzie nasze chłopaki stawiali opór, do czego zmierzam w monte carlo wygrali również 3 setowy pojedynek z Dlouhy Paes poczym finał przegrali z Nestorem i Zimonicem gładko 4:6 1:6 gdzie wcześniej skreczował im Monfilis i Wawrinka no cóż zdąża się, ale mając przerwe i tak wysoko przegrać ?
Wydaje mi się że Kubot z Marachem stawi dziś opór Bryan&#39;om być może się mylę i jestem w błędzie, ale progres jaki poczynili do poprzednich miesięcy pozwala mi przypuszczać że dziś będzie to pojedynek 3 setowy a kurs 3.35 to malutki prezent od buka stacjonarnego Millenium.
Proszę o komentarze i swoje wnioski co do tego spokania Dzięki z góry. Smith
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nalbandian vs Almagro 1.50
Naszedł koniec Almagro w turnieju, w kazdym meczu odowadnia ze slabo gra i ma duzo szczescia. Jest bez optymalnej formy w przeciwienstwie do Nalbandiana dobry wystep w MC wczoraj dwa sety..... mam nadzieje, ze Argentyńczyk podejze powaznie do tego meczu, a nie ze obudzi sie dopieri w drugim secie bo wtedy moze byc za pozno bo Almagro zawsze na cegle b. grozny i troche boje sie przeciw niemu grac...
Robredo T. - Andreev I 1.65
To moj wspolny tym z Roxxxx:* Tomy musi wrescie zaliczyc dobry turniej jakis polfinal.... z Igorem czeka go ciezki mecz, ale Rosjanin jeszcze szuka formy- Robredo mam nadziej, ze to wykorzysta gra u siebie chyba motywacji mu nie brak wczoraj sie troche pobawił w pierwszym secie z Gaudio, oby dzisiaj bez takich numer!
oprocz tego Davydenko,Verdasco;p
powodzenia;p
 
B 2

borek734

Użytkownik
Witam

Bhupati/Knowles - Arnold/Gonzalez
Typ: 2
Kurs: 2,15
Buk: STS

Szczerze mowiąc spodziewalem sie kursu na ten mecz w granicach 1,8.
Ze wzgledu na to, że pierwszy team siedzi juz dlugo na kortach razem grając ze soba, są wyżej w rankingu kurs na nich mniejszy ( w granicy 1,55). Moim zdaniem zbyt niski. Po poziomie gry jaki prezentuje para z Arg/Chile spokojnie mozna skusic sie zagrac na nich. Kurs dosyc wysoki a panowie Arnlod/Gonzalez naprawde ladnie graja w debelku. Mocny serwis obydwu panów, dobre zrozumienie na korcie, wyglada to swietnie. Co do pary Bhupati/Knowles, juz powinni powoli konczyc kariere. Panowie 37 i 34 latka i jeszcze maja sile. Forma juz powoli spada z kazdym dniem. To nie ten sam debel co kilka lat temu. Dla mnie zdecydowanie Arnold/Gonzalez

Polecam i pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Witam ;]


Bryan B.,M. - Kubot,Marach

Wynik na set 2sety 1.22 3sety 3.35

Bracia Bryan to przeważnie kandydaci do finału nie przeczę, że tak nie jest, lecz ich wczorajsza gra jakoś mnie nie zachwyciła fakt, że ograli parrota i polaska no trudno było szukać sensacji. Natomiast powróciłbym do meczu gdzie grali z frytką i matkiem w monte tam mecz zakończył się w 3 setowym pojedynku gdzie nasze chłopaki stawiali opór, do czego zmierzam w monte carlo wygrali również 3 setowy pojedynek z Dlouhy Paes poczym finał przegrali z Nestorem i Zimonicem gładko 4:6 1:6 gdzie wcześniej skreczował im Monfilis i Wawrinka no cóż zdąża się, ale mając przerwe i tak wysoko przegrać ?
Wydaje mi się że Kubot z Marachem stawi dziś opór Bryan&#39;om być może się mylę i jestem w błędzie, ale progres jaki poczynili do poprzednich miesięcy pozwala mi przypuszczać że dziś będzie to pojedynek 3 setowy a kurs 3.35 to malutki prezent od buka stacjonarnego Millenium.
Proszę o komentarze i swoje wnioski co do tego spokania Dzięki z góry. Smith
Mimo, iż rozgrywki deblowe mają swoje prawa, nie widzę szansy powodzenia tego typu. Kuboty mają świetne wyniki. Lecz, jeśli popatrzeć na ich grę, nie wygląda to już tak okazale. Oglądałem cały ich półfinał AO. Grali przesłabo. Poza tym nie raz, nie dwa widziałem ich na żywo. Marach dobry technicznie, zupełnie bez psychiki. Kubot raczej szuka rozwiązań okraszonych większą siłą. Bracia Bryan to najwyższa światowa półka, nie sądzę, iż &#39;nasi&#39; ugrają więcej niż 6 gemów.


Witam

Bhupati/Knowles - Arnold/Gonzalez
Typ: 2
Kurs: 2,15
Buk: STS

Szczerze mowiąc spodziewalem sie kursu na ten mecz w granicach 1,8.
Ze wzgledu na to, że pierwszy team siedzi juz dlugo na kortach razem grając ze soba, są wyżej w rankingu kurs na nich mniejszy ( w granicy 1,55). Moim zdaniem zbyt niski. Po poziomie gry jaki prezentuje para z Arg/Chile spokojnie mozna skusic sie zagrac na nich. Kurs dosyc wysoki a panowie Arnlod/Gonzalez naprawde ladnie graja w debelku. Mocny serwis obydwu panów, dobre zrozumienie na korcie, wyglada to swietnie. Co do pary Bhupati/Knowles, juz powinni powoli konczyc kariere. Panowie 37 i 34 latka i jeszcze maja sile. Forma juz powoli spada z kazdym dniem. To nie ten sam debel co kilka lat temu. Dla mnie zdecydowanie Arnold/Gonzalez

Polecam i pozdrawiam :spokodfhgfh:
Nie zgodzę sie z tym co napisałeś. Lucas Arnold, a właściwie Arnold-Ker, bo przejął drugi człon nazwiska po zmarłej matce, to jeden z moich ulubieńców i śledzę jego styl gry na bieżąco. Wcale nie ma mocnego serwisu, jest za to dobry technicznie, skróty, loby to jego żywioł. Powiedziałbym, że ma coś z Maracha. Gonzo - wiadomo. Siła, fh, siła, fh. Jednak są to zawsze Latynosi i ich głowy czasem nie wytrzymują napięcia. W zeszłym roku, w Warszawie, obserwowałem z wysokości trybun jak Arnold i Canas obrażają raz po raz sędziego, który roztrzygał ten mecz. Od momentu jego błędu, ich gra legła w gruzach. skupiali się bardziej na dogryzaniu Polakowi, niż na grze. Bhupathi i Knowles świetnie się ustawiają, imponują mi tym bardzo. Nie ma miejsca, gdzie zostawiliby luke do minięcia. Niezłe podania i pewny wolej. Dla mnie nawierzchnia nawet im dziś nie przeszkodzi.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
A ja bym dziś zaproponował małymi stawkami zagrać na niespodzianki:

Spotkanie: David Ferrer (ESP) - Potito Starace (ITA)
Typ: 2
Kurs: 6.45
Buk: Bwin
Stawka: 2/10​

W tym turnieju Potito odprawił już Soderlinga i Gulbisa, któży niezależnie od formu do chłopców do bicia nie należą... Poza tym Starce nieźle radzi sobie na mączce. David natomiast dał się ograć jak dziecko w Monte Carlo Verdasco [1:6 i 2:6] a w tym turnieju ciężki bój stoczył z Kukushkinem [6:3 3:6 i 6:1], który potęgą to nie jest. Ostatni gem choć wygląda na gładko przez Hiszpana wygrany to wcale taki nie był bo rywal mimo iż ugrał tylko gema to opór postawił duży... Dziś choć to David jest faworytem i pewnie wygra to myślą że warto zagrać małą stawką na Włocha bo kursy są zdecydowanie zawyżone a makaroniarz szanse ma...

Spotkanie: Nikolay Davydenko (RUS) - Feliciano Lopez (ESP)
Typ: 2
Kurs: 3.92
Buk: Bwin
Stawka: 2/10
Tu równiez przyznaję że Rosjanin jest faworytem ale kursy znowu kuszą wazyżeniem... Nikolay mało ze potrafi w prostym meczu dac ciała mimo widocznych chęci to jeszcze jest na tyle himeryczny że często i tych chęci nie widać... To słonko nie w tą stronę, to chelange oszukany itp. bo o sprzedawaniu meczy to już nie wspomnę... U niego po prostu zawsze mozna spodziewać się porażki ???? Zwłaszcza w meczu z Lopezem, który ostatnio jest w formie i moze tu ostro [powalczyć. Dodatkowo zagrałem jeszcze na 3 sety w meczu bo spodziewam się ostrej walki, którą rozstrzygnąć moze tie-break ...
 
F 0

filweb

Forum VIP
CHimeryczny Hiszpan Lopez ma H2H 4-0 z Nikolayem w ATP i 1-0 w Challnegerach, tylko to ostatnie spotkanie odbyło się jednak na mączce jakieś 8 lat temu ???? Ja bym ten mecz omijał z daleka skoro Feliciano zawsze ogrywał Denkę coś w tym musi być, ale ja nie chcę zgadywać, czy może ma na to wpływ różnica we wzroście czy jakieś wyjątkowo wygodny/ niewygodny styl gry oponenta dla któregoś z nich
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
N. Davydenko - F. Lopez - dokładny wynik : 2-1 - 3,6
Lopez ostatnio w średniej formie. Denko ostatnio problemy z Clementem (w pierwszym secie naprawdę spore), w MonteCarlo coprawda odpadł z Marrayem ale widać było że walczył. Lopez z kolei męki z Venturą i wcześniej odpadniecie z Ferrerem i Soderlingiem nie napawają optymizmem, jednakże myślę, że dzisiaj jest w stanie powalczyć d Denką, ale nie wygrać. W historii H2H 5-0 dla Lopeza ... to dodatkowy atut, że Denko mu pasuje... ale niestety obaj są w równej, średniej formie ... a na mączce przeważa wtedy zdecydowanie Denko ;]
Gonzalez F.-Monaco dokładny wynik : 2-0 - 1,7
Gonzo miesiąc temu pyknął Monaco 6-0, 6-2 (gdzie Monaco cudem wyciągnął te 2 gemy pod koniec drugiego seta, gdyż Gonzo prowadził już 4-0 i zapewne z litości 2 sety już mu odpuścił przy serwisie Monaco) ... a dzisiaj rozwali go 6-4, 6-3 ???? gdyż Monaco tym razem nie da się tak ograć jak dziecko ... ale niestety do Gonzo mu jeszcze dużo brakuje ;)

PozdrO
 
A 23

adam2173

Użytkownik
23.04 19-00
Berdych - Verdasco
Typ: 0-2
Kurs: 1,72
Buk: Bet365

III runda turnieju w Barcelonie, Tomas Berdych zmierzy się z Fernando Verdasco. Prawdę powiedziawszy to Czech nie ma większych szans w starciu z będącym w naprawdę dobrej formie Hiszpanem. Od początku tego sezonu Verdasco gra świetnie, w ważnych i mocno obsadzonych turniejach dochodzi daleko, chociażby półfinał w Australian Open, co prawda teraz bardziej istotne są wyniki na Clay&#39;u, ale i tutaj, jak na Hiszpana przystało, Verdasco nie ma się czego wstydzić, ćwierćfinał w Mastersie w Monte Carlo, mało brakowało, a pokonałby Djokovica. Berdych gra przeciętnie, zarówno na twardej jak i ceglanej nawierzchni, w Monte Carlo out już w I rundzie w pojedynku przeciwko Fogniniemu, tutaj doszedł do 1/8, ale kogo tak naprawdę pokonał, Vassallo, który zdołał rozegrać tylko 7 gemów [krecz w I secie] i Hernandeza, który, nie ma co ukrywać, już nie należy do najlepszych graczy, na dodatek Hiszpan urwał jednego seta. W H2H to Czech prowadzi i to 4-2, ale ostatni ich mecz odbył się ponad rok temu, a większość na preferowanym przez Tomasa Hardzie. Dzisiaj nie daję większych szans Berdychowi, Verdasco to solidny zawodnik, obecnie w świetnej formie, powinno skończyć się na gładkim 2-0 dla Fernando, kurs przyzwoity, polecam!
 
F 0

filweb

Forum VIP
David Ferrer - Tommy Robredo 2 2,50 3/10

Obaj panowie znają się doskonale, wszak od kilku ładnych lat należą do poważanych zawodników, zwłaszcza, jeśli gra toczy się na clayu. Nie jest również tajemnicą, że obaj ostatnio nie zachwycają formą - Robredo bardzo dobrze rozpoczął rok, wygrał 2 turnieje na cegle w BA i w Costa De Saiupe, potem bardzo dobry start w Indian Wells - wygrana z Kunicynem i Cilicem, prowadzenie 2-0 w meczu Murrayem i nagle ...... kontuzja nadgarstka, krecz na korzyść Szkota, potem porażki w Miami (Dent;/) oraz w Monte Carlo (Monaco), średni mecz z Gastonem Gaudio i nareszcie dziś w miarę przekonująca wygrana z bardzo groźnym Andreevem. Ferrer podobnie, błysnął w tym sezonie formą tylko w Dubaju, mimo dobrego startu w Monte Carlo, pierwszy wymagający przeciwnik, Verdasco, zmiótł go z kortu. Kończąc, jest to typowy mecz 50/50, w którym jeden z kursów wydaje się kreować widoczne VALUE i ja po raz kolejny mam zamiar skorzystać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom