>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Barcelona, Spain 20.04-26.04

Status
Zamknięty.
B 2

borek734

Użytkownik
Witam

kolejne miłe zaskoczenie:

N.Davydenko - R.Stepanek
Typ: 2
Kurs: 2,9
Buk: BAH

Nie bede sie tutaj rozpisywal, kto co preferuje, kto jak gra. Moim zdaniem kurs troche za wysoki, wiec dlaczego nie sprobowac. Stepanek pokonal juz w tym turnieju trzech zawodnikow Guillermo, Tipsarevicia, a co najlepsze Wawrinke. Z tym ostatnim pokazal ze nawierzchnia mu nie przeszkadza i ze jest w dobrej formie w tym turnieju. Co do rosjanina. Pokonał Clementa oraz Feliciano Lopeza. Z tym drugim ciezki mecz, panowie grali bardzo dlugo, mysle ze Davy odczuje skutki grajac z czechem. W sumie Stepanek tez mial długi mecz ale odbył sie on o porannej porze tak wiec mial caly dzien na odpoczynek. H2H 4:2 na korzyść czecha. Jak dla mnie kurs godny uwagi, wiec napewno sie skusze :-D

Pozdrawiam
 
K 18

klakson

Użytkownik
Davydenko, N - Stepanek, R ????
Stepanek to bardzo solidny zawodnik który moim zdaniem powinien poradzić sobie z Rosjaninem. Będzie to na pewno bardzo trudny mecz chociaż myślę że po wygranej z bardzo dobrze dysponowanym Wawrinką Radek na pewno będzie chciał zajść jeszcze dalej. Davydenko jak już wyżej wspomniał kolega miał bardzo trudny i długi mecz z Lopezem który nie wygrał tak łatwo jak każdemu mogło się to wydawać. Czech zrobił nam bardzo dobra niespodziankę dziś i myślę że jutro też może wygrać z Rosjaninem. Radek posiada bardzo dobry serw i dobrze czuje się przy siatce. Ja osobiście stawiam na Czecha za drobne ponieważ kurs na niego jest bardzo wysoki. W unibecie 3.00. Pozdrawiam i czekamy na wynik:spokodfhgfh:
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Ferrer - Robredo 2 - 2.59
Nie przesadzili trochę z kursem? Nie wiem co oni takie duże szanse dają Ferrerowi ogólnie. W Monte Carlo kursy ok po 1,8 były i mu dał ugrać Verdasco bodajże 3 gemy co było doskonałą promocją wówczas i pewnie wielu skorzystało. Robredo to co prawda nie Verdasco, ale mimo wszystko aż taki kurs to przesada. Ferrer męczy się w Barcelonie od 1 meczu. Mógł wtopić i pownien z Kukushkinem ale Kazachowi zwyczajnie nie starczyło cierpliwości. Dziś powinien Ferrera pożegnać Potito, ale Włoch dał ciała pod koniec 2 seta. Co się odwlecze... Robredo co prawda nie grał ostatnio dobrze, lecz tutaj w Barcelonie jakby się odblokował. Dziś wygrał z mocnym aktualnie Andreevem. H2H na clayu mają panowie 2-2. Nie jest Robredo żadnym jakimś dużym faworytem ale, że szanse oceniam w okolicach 50-50 no to grzechem byłoby nie wziąć takiego kursu.
A Rafa już w półfinale bo Nalbandian wycofał się z turnieju.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
N. Davydenko - F. Lopez - dokładny wynik : 2-1 - 3,6 ✅
Lopez ostatnio w średniej formie. Denko ostatnio problemy z Clementem (w pierwszym secie naprawdę spore), w MonteCarlo coprawda odpadł z Marrayem ale widać było że walczył. Lopez z kolei męki z Venturą i wcześniej odpadniecie z Ferrerem i Soderlingiem nie napawają optymizmem, jednakże myślę, że dzisiaj jest w stanie powalczyć d Denką, ale nie wygrać. W historii H2H 5-0 dla Lopeza ... to dodatkowy atut, że Denko mu pasuje... ale niestety obaj są w równej, średniej formie ... a na mączce przeważa wtedy zdecydowanie Denko ;]
Gonzalez F.-Monaco dokładny wynik : 2-0 - 1,7 ✅
Gonzo miesiąc temu pyknął Monaco 6-0, 6-2 (gdzie Monaco cudem wyciągnął te 2 gemy pod koniec drugiego seta, gdyż Gonzo prowadził już 4-0 i zapewne z litości 2 sety już mu odpuścił przy serwisie Monaco) ... a dzisiaj rozwali go 6-4, 6-3 ???? gdyż Monaco tym razem nie da się tak ograć jak dziecko ... ale niestety do Gonzo mu jeszcze dużo brakuje ;)

PozdrO
Skuteczność typów : 6/4 ^^
Na jutrzejsze popołudnie proponuje łapać doga :p jakim jest :
N. Davydenko - R. Stepanek - 2 - 2,90 ⛔
Denko ... według moich prognoz - męczył się z Lopezem... Sporo błędów, brak inwencji kończenia pierwszej piłki ... w rezultacie 3setówka w sumie trochę szczęśliwie zakończona, bo to co momentami robił Lopez z Denką ... to była zabawa w kotka i myszkę ???? gonił go po całym boisku, a na koniec kilku piłek do linii - puszczał skróta ???? ... zabawnie to wyglądało. Radek natomiast ograł po zaciętym meczu Wawrinkę i to w dosyć dobrym stylu. Przede wszystkim był KONSEKWENTNY ! Mocny serw odchodzący i gra w kierunku serwu myliły często Wawrinkę. Gdyby miał trochę lepszy jeszcze forehand ... (Stepanek) myślę, że Stanislawsa ograłby w dwa sety, a tak była niepotrzebna nerwówka... Podsumowując - jutro myśle że wygra Radek - konsekwencją i uporem maniaka ;] Dla odważnych polecam za drobne zagrać na dokładny wynik : 1-2 - kursik ok. 6 ????

Trafionych : 6/11 ;]
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
David Ferrer v Fernando Gonzalez ????
Typ: 2
Kurs: 1.83 ⛔
bukmacher: bet365

Dzisiaj oglądałem drugi set pojedynku Ferrera, a także cały mecz Gonzaleza z rewelacją sezonu czyli Verdasco. David podczas tego turnieju nie zachwyca stylem gry, męczył się w 3-setowych pojedynkach z Kazachem Kukushinem a także ze Starace. Dzisiaj pojedynek z Tommym był bezbarwny. Obaj panowie nic wielkiego nie pokazali. Zupełnie odmienne odczucia powoduje Gonzo. Wraca na korty ziemne w świetnym stylu, Acasuso na rozgrzewkę 6:4 6:4, potem zacięty mecz z Monaco (obroniona piłka setowa w tie breaku) i dzisiaj Verdasco, który był niebywale groźny tutaj u siebie. Chwilami ich gra zachwycała. Ten kurs bardzo chętnie zagram za sporą kwotę i jutro około 16 oglądamy mecz. Zresztą finał dwóch Hiszpanów będzie zbyt nudny i pewnie skończyłoby się szybkim laniem.


edit: no i niestety mały zawód. Ale i tak brawa za walkę, Gonzo wyszedł z 5 2 na 55 i już wydawało się że wygra. Niestety tie nie układał się dobrze. Pierwsza piłka chybiona mm później Ferrer prowadził już 5:3 i serwował na mb. Udało się dojść do 5:5 w tie, ale DF i było po zawodach. A szkoda, Gonzo chyba odczuwał już zmęczenie szczególnie po niesamowitym pojedynku z Verdasco. Trudno, ale pochwała dla Ferrera bo grał bardzo dobrze i bądź co bądź w finale nie znalazł się przypadkiem.
 
L 0

lukasz1229

Użytkownik
David Ferrer v Fernando Gonzalez 1 2.27 bwin
Moim zdaniem ten mecz zakończy się odwrotnym wynikiem. Gonzalez pokonał Verdasco, który sobie nie radzi na cegle tak bardzo dobrze jak na betonowych naiwerchniach. Został pokonany prze Ljubicica, który nie gra tak bardzo dobrze. Ferrer radzi sobie na mączce naprawde dobrze. W tym turnieju idzie mu w miare dobrze. Jest w stanie spokojnie dojśc do finału.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik

Ferrer D. v Gonzalez F. [Games HC] 1.5:0
typ:2
kurs:1,85

Ferrer gre w polfinale zawdziecza glownie dzieki dobrej drabince.W pierwszej rundzie meczarnie z malo znanym Kukishinem ktorego odprawil dopiero po trzysetowej walce,w drugiej rundzie kolejne meczarnie ze Starace rowniez trzy sety i do konca nie wiadomo jak by sie ten pojedynek potoczyl,poniewaz Potito myslami byl juz przy kwalifikacjach w Rzymie i byc moze trzeci set odpuscil bo nie na reke byloby mu awansowac dalej.Wczorajszy pojedynek z Robredo sadzac po wyniku jednostronny jednak nie do konca,jednym slowem byl to mecz bledow kto popelnil ich mniej ten wygral i byl to Ferrer jednak styl tego zwyciestwo byl deliaktnie mowiac zenujacy.Zupelnie inaczej prezentuje sie Gonzales ktory od poczatku turnieju jest bardzo regularny, pierwsze dwie rundy przeszedl bardzo szybko mimo ze rywale do latwych nie nalezeli.Wygrac z Acasuco i Monaco szybko w dwoch setach nie jest rzecza latwo biorac po uwage fakt ze zarowno Jose jak i Monaco glownie preferuja korty ziemne.Swoja wysoka forme Fernando potwierdzil wczorajszym pojedynkiem z Verdasco ktory ma znakomity sezon a mimo to Chilijczyk go pokonal po znakomitym spotkaniu.Gonzales jeszcze w tym roku na ziemi nie przegral wygral wszystkie siedem pojedynkow,Ferrer natomiast przegral raz w Monte Carlo bardzo dotkliwie z Verdasco.H2H na korzysc Chilijczyka ktory wygral cztery z szczesciu rozegranych spotkan.Gonzales powinien szybko odprawic swojego dzisiejszego rywala,lepiej porusza sie po korcie znakomicie gra FH do tego dochodzi serwis,powinno sie skonczyc w dwoch setach.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
25.04 15-30
Fernando Gonzalez(CHI) – David Ferrer(ESP)
Typ: 2:0
Kurs: 2,70
Buk: Bet-At-Home
ATP Single Race Barcelona

Analiza:Coz..zaczne moze od tego ze dla mnie kurs na Gonzo to Value Bet!!W zwiazku z tym zaryzukuje bardzo prawdopodobny w moim odczuciu typ na dokladny wynik,W powyzszych analizach Panowie i Panie ???? ,przedstawili już kilka argumentow za Chilijczykiem,ja sprobuje dodac jeszcze cos ze swojej strony i utwierdzic Was w przekonaniu do tego zakladu,Fernando w tym turnieju idzie jak burza,sledze go prawie w kazdym spotkaniu,w pokonanym polu pozostawil już min.Acasuso,Monaco,i we wczorajszym spotkaniu cwiercfinalowym idola miejscowej publicznosci jak i również mojego ulubionego tenisiste-Fernando Verdasco,Gra pewnie i nie bawi się niepotrzebnie w dlugie wymiany,jeśli nadarza mu się okazja konczy bardzo szybko wymiane,swietne czucie kortu i ceglanej maczki,Bardzo ladny,skuteczny i przede wszystkim efektywny tenis,Jako ze spotkanie rozpoczyna się za około 15 minut może teraz argumenty przeciwko przeciwnikowi,David Ferrer drugi obok Faworyta turnieju-Rafaela Nadala Hiszpan który pozostal w grze,nadzieje na dobry wynik i final z rodakiem na pewno duze ale jak bym w ten optymizm wlal lyzeczke dziekciu!!David jak już poprzednicy pisali meczyl się w poprzednich rundach co niestety z racji dobrego widowiska a stety z racji grania u bukmachera miałem okazje widziec!Meczarnia z Kukushkinem,Trudny boj z Potito Staracem,i prezent w postaci cwiercfinalu jaki sprezentowal mu wyjatkowo wyluzowany Robredo któremu zbytnio nie chcialo się grac w tym turnieju!!To wszystko
utwierdza mnie w przekonaniu na latwe 2:0 dla Goscia z Chile i tak tez stawiam!!

Mój Typ Fernando Gonzalez 2:0!! Pozdrawiam Marcin!
 
L 0

lukasz1229

Użytkownik
David Ferrer v Fernando Gonzalez 1 2.27 bwin 2:6 6:2 7:6
Moim zdaniem ten mecz zakończy się odwrotnym wynikiem. Gonzalez pokonał Verdasco, który sobie nie radzi na cegle tak bardzo dobrze jak na betonowych naiwerchniach. Został pokonany prze Ljubicica, który nie gra tak bardzo dobrze. Ferrer radzi sobie na mączce naprawde dobrze. W tym turnieju idzie mu w miare dobrze. Jest w stanie spokojnie dojśc do finału.
Duża wiekszośc osób stawiała na chilijczyka, ja jednak zrezygnowałem z niego i miałem racje po czesci troche szcześcia miałem. Po prostu wygrał bardziej doświadczony✅
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Troche sie mylisz mówiac o doswiadczeniu Gonzo jest 2lata starszy od Davida i zaczal profesjonalna kariere rok wczesniej, ogladalem ten mecz ....Gonzalez po raz kolejny pokazal że mimo ogromnego talentu wyczucia kortu i niezlego serwisu nie potrafi zagrac 2 dobrych setów z rzedu, brak konsekwencji, regularnosci i oczywiscie wspaniała gra w obronie Davida Ferrera...choc nie przepadam za jego stylem gry musze przyznac ze raczej zasłużenie wygrał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom