>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Barcelona & Bukareszt, 22-28.04.2013

Status
Zamknięty.
midq 677

midq

Użytkownik
Davydenko -6 @ 1,82✅
Kohlschreiber @ 1,6✅
Dimitrov @ 1,752⛔
Monaco @ 1,43✅
Ramos @ 1,518✅

___
Chardy J. (Fra) - Monaco J. (Arg)
Monaco wraca do dobrej formy, Chardy gra ostatnio słabo, jedyny wygrany mecz to ten w poprzedniej rundzie z Lorenzim. Juan zmiażdżył całkiem dobrego na początku sezonu Tomica i myślę, że nie będzie miał najmniejszych problemów z Chardym.
Monaco -4,5 @ 1,98 pinnacle
✅

Tipsarevic J. (Srb) - Giraldo S. (Col)
Janko ostatnio gra słabo. Giraldo typowy ziemniak, na tej nawierzchni czuje się bardzo dobrze i jest w stanie wygrać z prawie każdym i grał ostatnio bardzo dużo na tej nawierzchni. Janko jak już mówiłem wcześniej gra słabiutko i nie grał nic na ziemii, jeden mecz tylko w monte carlo przegrany z Dimitrovem i to bardzo wyraźnie. W Miami przegrał z będącym w fatalnej formie Simonem. Myślę, że Giraldo wygra ten mecz.
Giraldo @ 2,59 pinnacle
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Bukareszt, 25.04, 14:40
Garcia Lopez - Stakhovsky
typ: -1.5 seta Garcia Lopez
2.65
Pinnacle
Analiza
Jutro kolejne spotkania drugiej rundy turnieju ATP w Bukareszcie, w jednym z nich, Hiszpan Garcia Lopez spotka sie z Ukraincem, Stakhovskym. Czemu bukmacherzy nie sa zdecydowani w wskazaniu faworyta tego spotkania? Z powodu dotychczasowych zwyciestw Ukrainca w tym turnieju? A kogoz on takiego pokonal? Pospisila, zawodnika przecietnego nawet jak na challengery, McGee, z ktorym meczyl sie w trzech partiach? Czy kolejnego po Irlandczyku anonimowego zawodnika gospodarzy? Chyba bylo to jednak zwyciestwo nad Copilem, to ono zrobilo tak ogromne wrazenie na bukmacherach, bo przeciez to Rumun byl w tym spotkaniu faworytem, ale Copil zupelnie sobie ostatnio nie radzi, nawet w challengerach. Chyba doszlismy do tego dlaczego takie kursy, bukmacherzy chyba jednak zapomnieli o tym, ze Ukrainiec to raczej zawodnik na duzo szybsze nawierzchnie. Na ziemi grac potrafi, ale nie osiaga na niej dobrych wynikow, jego styl gry wymusza szybka gre, co na wolnych kortach jest katorga. Hiszpan, jak to Hiszpan, swietnie czuje sie na maczce. Potwierdzaja to jego ostatnie wyniki, final challengera w Rzymie, szybkie przenosiny do Bukaresztu i zwyciestwo nad groznym Argentynczykiem, Zeballosem. Hiszpan byl juz w tym roku na ziemi w cwiercfinale w Casablance, tutaj rowniez celuje w bardzo dobry wynik, odpuscil debla, co zdarza mu sie rzadko, gdyz jest rowniez bardzo dobrym deblista. Widac, ze czuje ze jest w dobrej dyspozycji i chce w singlu zajsc jak najdalej. Jesli jutro nie zdarzy sie nic nieoczekiwanego, Hiszpan bez wiekszych problemow zamelduje sie w kolejnej rundzie, poki co korzystam z promocji.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Barcelona
Spotkanie: Klizan M. - Kohlschreiber P.
Typ: Klizan ⛔⛔⛔ przegrana po TB w 3.secie
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Po tragicznym starcie sezonu Klizan powoli dochodzi do przyzwoitej dyspozycji.W Casablance pokonał Volandriego i Haase i powalczył w trzech setach z Andersonem. W Monako trafił na ...Monaco i przegrał, ale to żadna ujma, bo Argentyńczyk na ziemi gra swój najlepszy tenis. W Barcelonie Słowak ograł już solidnego Montanesa 6:3,6:4 i wydaje mi się, że ma spore szanse w starciu z Niemcem, który może czuć zmęczenie po Monte Carlo. W meczu z Kuznetsovem Kohli straszliwie się męczył i dodatkowo spędził na korcie 2h 35 minut. Słowak powinien wykorzystać taką szansę.


Turniej: ATP Barcelona
Spotkanie: Raonic M. - Gulbis E.
Typ: Raonic ✅✅✅ 6:2,7:6
Kurs:1,78
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Pobieram dziś, bo jutro pewnie kurs spadnie do 1,5. Kanadyjczyk na 10 ostatnich spotkań przegrał tylko 3 (Nieminen, walkover z Querreyem, Tsonga). W Barcelonie pokonał w 1.meczu Roger Vasselina i teraz zmierzy się z Gulbisem, który grał tu także w kwalifikacjach, więc ma na koncie 4 mecze dzień po dniu. Spotkali się do tej pory 2 razy na korcie i jak dotąd Raonic nie oddał Łotyszowi choćby seta.Nie przekonują mnie wygrane Gulbisa z wracającym po przerwie Stepankiem czy tragicznie grającym Verdasco i wydaje mi się, że ten bet powinien spokojnie wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? M. Raonic (-1.5 gema) vs E. Gulbis dla Mecz.WYNIK 62 76 ✅✅✅
KURS:
2.050
Stawka: 100 | Zysk: 105 PLN

PinnacleSports

Zgadzam się z powyższymi analizami toolmajster w 100%!! Ja tutaj Raonica zagrałem z malutkim handi gemowym z już troche lepszym też kursem. Ktoś powie, że Raonic to Kanadyjski bombardier preferujący nawierzchnie HARD... Może i faktycznie Raonic na HARDzie gra częściej i lepiej (głównie ze względu na jego atuty serwisowe) ale w Barcelonie gra mu się nadzwyczaj dobrze i ma co bronić z zeszłego roku - półfinał tego turnieju, gdzie w dwóch tie breakach odpadł z Ferrerem dopiero !! W roku 2011 (gdzie jeszcze Raonic nie był aż tak znany i tak wysoko w ATP) też osiągnął niezły wynik bo trzecią rundę. To tylko pokazuje, że pomimo nawierzchni, ten turniej mu leży...
Ponad to, wiemy przecież jaki chimeryczny jest Łotysz!! Wystarczy, że przyaktorzy w jednym, dwóch gemach w meczu i może być pozamiatane ???? Wiadomo jak ciężko przełamać serwis Raonica, ba, jak trudno zdobyć jakieś break pointy !! Roger-Vasselin nie miał nawet ani jednej szansy na przełamanie serwisu Kanadyjczyka, w poprzednim turnieju Jarkko Nieminen miał tylko jedną szansę na breaka, Benek dwie... Gulbis wiele więcej szans mieć nie będzie, jak w ogóle będzie miał, a Raonic jak zdoła choćby raz przełamać Gulbisa to może już wystarczyć do wygrania seta...
Nawet jak dojdzie do TIE BREAKÓW w obydwu setach. to Raonic jest znany m.in. z tego że w tym elemencie gry jest mega skuteczny (wynik 76 76 dla Raonica też pokrywa typ)
Jeżeli chodzi o bilans bezpośredni to grali ze sobą dwukrotnie - rok i dwa lata temu. Obydwa mecze dość gładko wygrywał Raonic:
Head-to-Head matches
8/2012 ATP Memphis (USA) I_Hard Milos Raonic Ernests Gulbis 6-2 7-6(3)
15/2011 ATP Monte-Carlo (MON) Clay Milos Raonic Ernests Gulbis 6-4 7-5

Podsumowując, wg mnie Raonic w tym meczu powinien spokojnie pokonać Gulbisa, no ale jak będzie to się okaże ???? Dla odważniejszych polecam też typ M. Raonic (-1.5 Sets) po kursie w granicach 3.00 w tym momencie ... ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 269

sztywny

Użytkownik
Na razie mam na jutro dwa dobre typy :
Almagro - Granollers 5,00 Bet365 4/10
Almagro powiedział dziś po meczu , że w trakcie drugiego seta widział rozmazany obraz , czuł się tak jakby odurzony . Kontynuował grę i wygrał z Dodigiem ale wiadomo , że to nie jest zawodnik na tą nawierzchnię . Granollers to jest dobry przyjaciel Almagro , mieszkający w Barcelonie , na pewno będzie mu zależało .
Można ewentualnie zagrać jakieś handi +5 na Granollersa . Patrzę w H2H 6 razy wygrał Almagro ale w większości przypadków były to wyrównane mecze . Trenują czasem razem i znają się bardzo dobrze .
W drugi typ wchodzę mocniej
Tursunov - Bellucci 2,11 7/10 Pinnacle
Liczyłem na kurs około 1,7-1,8 a tutaj mamy prezencik i to na pewno do rana poleci . Tursunov pokonał dziś Ferrera , Dawid nie był dziś dobrze przygotowany , czuł jeszcze skutki kontuzji jak sam powiedział w wywiadzie pomeczowym , ale sam przyznał , że Tursunov był dziś lepszy , grał bardziej agresywnie .Skoro agresji wystarczyło na Davida to z Belluccim nie powinno być żadnych problemów , gra on najgorszy sezon od lat , tutaj męczył się strasznie z Cerrano-Bustą a tak to na mączce w tym roku praktycznie same porażki . Tursunov wygrał tutaj już 4 mecze i wątpię aby zmarnował szansę na dobry wynik na clayu w tym roku i zdobycie paru cennych punktów do rankingu .

Edit :
Dokładam jeszcze jeden mecz , który rzucił mi się w oczy :
Nishikori - Ramos 1,63 pinnacle 6/10
Japończyk pokonał Ramosa tutaj 2-0 w zeszłym roku , również w Monte Carlo w 2012 roku pokonał Hiszpana 2-0 . Obydwa mecz były oczywiście na mączce naturalnej czyli tej wolniejszej . Na Hardzie w Malezji było 2-1 również dla Keia . Tutaj ograł gładko nieźle pogrywającego sobie tutaj kwalifikanta Olaso . Ramos natomiast stracił dziś seta z Janowiczem , co chluby mu nie przynosi , gdyż Polak jest aktualnie totalnie bez formy . Japończyk jest dla mnie lepszym tenisistą , jedyną przewagą Ramosa jest to , że gra u siebie , ale nie sądzę aby to był argument żeby na niego zagrać . Gram na Azjatę za śednią stawkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? T. Robredo vs T. Berdych dla Zwycięzca 1. seta . WYNIK 36 ⛔
KURS:
2.900
Stawka: 50 | Zysk: 95 PLN

PinnacleSports

NA WSTĘPIE WSPOMNĘ, ŻE CHODZI O WYGRANIE PRZEZ ROBREDO PIERWSZEGO SETA, A NIE O JEDNEGO SETA.
W zasadzie nie gram takich typów ale widzę tutaj duże VALUE i kurs wg mnie jest mocno przesadzony... Owszem Berdych jest w tym meczu faworytem i z tym się zgadzam ale czy będzie miał lekko i przyjemnie ??? Oj na pewno nie !! Tommy ostatnio gra całkiem dobrze i muszę to przyznać mimo że nigdy nie przepadałem za &quot;pięknym&quot; Tommym ???? W dodatku Robredo gra u siebie, na pewno jest to jakaś dodatkowa korzyść dla Hiszpana.
W meczu z Dimitrovem Hiszpan pokazał charakter i w zasadzie wygrał przegranego pierwszego seta (przypomnę że Dimitrov prowadził już 4:1 i 5:3 żeby przegrać 5:7). Widać więc że Tommiemu bardzo zależy, że na pewno wyciągnie wnioski z meczu z Dimitrovem i z Berdychem wyjdzie od początku skupiony.
A Berdych ??? On ma często tendencję do tracenia pierwszych setów, żeby później wygrać w kolejnych dwóch. Daleko sięgać nie trzeba bo w meczu z DAvydenka dokładnie tak było. W Miami też w dwóch pierwszych meczach przegrywał pierwsze sety, żeby później wygrać (mecze z Gimeno i Falla).
Zatem, jeżeli Tommy ma ugrać seta z Berdychem, to wg mnie największa szansa jest właśnie w pierwszym secie, później Berdych może się zmobilizować i wygrać mecz. Początek meczu może jednak należeć do Robredo.
KURS w stosunku do prawdopodobieństwa trafienia typu znacznie przesadzony więc ja w to wchodzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Barcelona
???? Tursunov D. - Bellucci T.
Tursunov D. + 2,5 ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dziwić się można, że to właśnie Bellucci według bukmacherów jest faworytem tego meczu, a każdy kto choć trochę śledzi Brazylijczyka ten wie, że jego wyniki w 2013 są naprawdę na bardzo niskim poziomie. Tutaj w pierwszym meczu wygrał po 3 setach z zawodnikiem poza 200 miejsca, a po drugiej stronie dzisiaj stanie Tursunov, który na tym turnieju ma już 4 zwycięstwa, a w tym jedno sensacyjne z Davidem Ferrerem. Myślę, że nie wypuści takiej okazji z rąk i awansuje do ćwierćfinału gdzie na niego będzie czekał Kohlschreiber lub Klizan. Dla Rosjanina jest szansa na tym turnieju nawet na półfinał.
Wynik: 6:4 1:6 3:6 ⛔
???? Robredo T. - Berdych T.
Robredo T. +4,5 ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 3/10
Handicap dość wysoki i ja w to wchodzę. A biorąc pod uwagę fakt, że Berdych ostatnio na mączce nie prezentuje się dobrze typ moim zdaniem powinien wejść. Na turnieju w Monte Carlo odpadł w dwóch setach z Fogninim, a rundę wcześniej był o rok od stracenia dwóch setów z Grannolersem. Tutaj zagrał 3 setówkę z Davidienkiem, a Robredo na mączce wygrał turniej w Casablance, a w Barcelonie wygrał już z Marc Lopezem i w dwóch setach pokonał Dimitrova. Ostatnie dwie porażki na korcie ziemnym jakie odniósł Tommy Robredo były przeciwko Almagro w Acapulco i Ferrerem w Buenos Aires, nie są to złe wyniki.
Wynik: 3:6 7:6(5) 6:3 ✅
- - - - -
ATP Barcelona:
Robredo T. +3 ::: 2,05 ✅
Granollers-Pujol M. ::: 1,52 ✅

Ramos A. -2 ::: 1,65 ✅ ATP Monte Carlo:
Janowicz J. - Anderson K. Anderson K. ::: 1,81 ✅
Kohlschreiber P. - Andujar-Alba P. Andujar-Alba +4,5 ::: 1,54 ✅
Dolgopolov A. - Del Potro J.M. Dolgopolov A. +5 ::: 1,53 ✅
Cilic M. - Anderson K. Cilic M. -2 ::: 1,60 ✅
Wawrinka S. - Murray A. Wawrinka S. +4 ::: 1,55 ✅ Djokovic N. - Nadal R. Nadal R. ::: 1,46 ⛔ ATP Houston, ATP Casablanca:
Klizan M. - Anderson K. Powyżej 21,5 gemów ::: 1,64✅
Ginepri R. - Monaco J. Ginepri R. +4,5 ::: 1,76 ⛔ Smyczek T. - Monaco J. Smyczek T. +4,5 ::: 1,86 ⛔
Alund M. - Hewitt L. Alund M. +3,5 ::: 2,32 ✅
Haase R. - Bautista-Agut R.
Haase R. ::: 2,32 ✅ Zemlja G. - Anderson K. Anderson K. ::: 1,31 ✅
Haase R. - Klizan M. Klizan M. ::: 1,56 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Rosol(+4,5g) - Seppi @ 1,55 ✅
Kližan - Montañés @ 2,04✅
Marrero/Verdasco - Istomin/Davydenko @ 1,39✅
Typy na dziś, analizy w dwóch.słowach bo pisze z telefonu

Bellucci - Tursunow 1 @ 1,8
Dima ładnie ograł ferrera, ale z brazylijczykiem polegnie. Z tego co pamiętam zawsze mial problemy z leworecznymi graczami. No i.zdrowie może się skończyć po wczorajszym ciężkim meczu

Juzny - Hanescu 1 @ 1,6
Kurs na Juznego taki wysoki bo grają w Bukareszcie. Nic za rumunem nie przemawia.

Goffin - Mayer 2 @ 1,65
Belg na clayu traci połowę swojej wartości, jezeli Mayer zagra solidnie to spokojnie wygra.

Lopez/Granollers @ 1,44
Para deblowa. Jeden i drugi dobry grajek, Monaco i Kei będą po meczach.singlowych.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
KUPON #2013_KWIECIEŃ_172 ⛔
???? N. Almagro (-1.5 Sets) vs M. Granollers (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 36 46
KURS:
2.510
Stawka: 60 | Zysk: 90.60 PLN
PinnacleSports
Może na wstępie trochę o taśmach TRAFIONYCH/NIETRAFIONYCH typów jak powyżej SHAKALA, bo nie rozumiem po co się one pojawiają przy analizie danego spotkania ??? Jeszcze rozumiem taśmę z danego turnieju, ale z poprzednich ?? NIE KUMAM PO CO TO JEST PODAWANE ??
Jeżeli natomiast chodzi o powyższy typ to trochę wg mnie booki się zagalopowały z kursami na seta na Groszka... Rozumiem, że H2H zdecydowanie na korzyść Almagro ale czy faktycznie jest on teraz w takim gazie,że zmiecie z kortu starającego się wrócić na dobre tory Groszka ??? Szczerze - wątpię ...
W sześciu meczach które ze sobą grali trzykrotnie Groszek urywał seta Almagro. Wczoraj po meczu Almagro -Dodig Hiszpan mówił, że miał jakieś plamki przed oczami, że go słabiło ... Nie wiem czy to na podpuchę powiedział czy nie, ale jakiś to sygnał jest, że nie jest z nim do końca dobrze. Zresztą to już było widać w MonteCarlo gdzie przegrał swój drugi mecz z Melzerem.
A Groszek ?? Będzie na pewno się starał walczyć, z Kavcicem zagrał bardzo solidne spotkanie (czym mnie nieco zdziwił) więc widać, że mu bardzo zależy ???? Almagro to jego rodak,kolega no ale też wielki rywal bo nigdy z nim w ATP nie wygrał. Czas w końcu na wygraną GROSZKA !!

EDIT:
Co za gamoń !! Tyle szans na złamanie serwisu Almagro a sam się dał złamać w decydującym momencie... Jeszcze nawet przy stanie 63 54 i serwisie Almagro miał szansę Groszek na odłamanie i oczywiście dał ciała ... Kompleks Almagro podtrzymany !!
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Odnośnie spotkania Almagro jeśl ktoś chce celować w jego domniemaną słabszą dyspozycję fizyczną polecam raczej buki które krecz przeciwnika rozliczają jako win - Unibet czy Expekt. Tam na pewno po rozegranym przynajmniej 1 secie macie ✅
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Berdych - Robredo 2 3.10 Betsson

Barcelona, nawierzchnia ceglana. Berdych to szósta rakieta świata, jednak w ogóle mnie nie przekonuje w tym sezonie, a od miesiąca gra po prostu przeciętnie. Ćwierćfinał w Miami to nie jest niby zły wynik ale prawda taka że męczył się tam okropnie, jedno dobre spotkanie z Querreyem reszta ogromne męczarnie (Gimeno-Traver, Falla) skończyło się porażką z Gasquetem. Sezon na cegle rozpoczął przed tygodniem w Monte Carlo i znów męczył się na korcie, ciężki bój z Granollersem oraz porażka z Fogninim. Robredo wraca po kontuzji, spadku na 470 miejsce, które zajmował rok temu, obecnie jest już 43 a przecież właśnie na cegle osiąga najlepsze wyniki, będzie dalej się piął w rankingu. Osiąga coraz lepsze wyniki, w lutym na ziemi pokazał się już z dobrej strony, przegrywał z Nadalem i Ferrerem, a przed dwoma tygodniami wygrał turniej w Casablance. Robredo w Barcelonie grywał wiele razy, raz triumfował w tym turnieju, był tez finalistą, sporo niezłych wyników, natomiast Berdych grał tu trzykrotnie i nic wielkiego nie osiągnął. Obaj grali ze sobą wiele razy, Berdych prowadzi w bezpośrednich pojedynkach ale Robredo nie stoi na straconej pozycji, umiejętności ma, w końcu to była piąta rakieta świata. W pierwszej rundzie Berdych męczył się okrutnie z Davydenką, wygrał ostatecznie 3:6 7:5 6:4, natomiast Robredo ma za sobą dwa pojedynki, oba słabo rozpoczynał przegrywając z Marciem Lopezem 2:6 pierwszego seta, a z Dimitrovem przegrywał już 1:4 i 3:5 ale ostatecznie udało się wyciągnąć tego seta na 7:5, w kolejnych partiach nie miał już w rywalami problemów, z Lopezem wygrał kolejne sety 6:2 6:2 a z Dimitrovem 6:1. Szykuje się ciekawe spotkanie w którym Robredo grający u siebie ma zdecydowanie większe szanse na wygraną niż pokazują to kursy.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
pomogłem?! kliknij +dzięki
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Ostatnio nawet nieźle mi wyszło 4/4 trafione, wczoraj odpuściłem ale dziś w oczy rzuciły mi się dwa mecze:

Mikhail Youzhny - Victor Hanescu 1.57 Bet365⛔???? Youzny oddaje za darmo punktu Hanescu...a do tego Rumun gra na takim farcie takie przebitki wali że za samą siatką spadają... liczyłem ile ptk Hanescu zdobył przez wywalone piłki Youznego w 2 secie przy swoim podaniu na 14 wyliczonych aż 10..

Victor Hanescu gra przed swoją publicznością, ale mimo to uważam iż większe szanse ma na zwycięstwo Youzhny. Panowie już wiekowi, 30 przekroczona. Victor w tym sezonie osiąga najczęściej drugie rudny, nie pokonał nikogo znaczącego, oprócz naszego Jurka. W pierwszej rundzie pokonał Bachingera, ale teraz musi zmierzyć się z zawodnikiem o większych umiejętnościach niż Youzny. Youzny powraca na W odpowiedzi na właściwe tory, na clayu pokonał w Monte Carlo Gimeno Travera oraz zagrał świetny przegrany mecz z Djokovicem. Tutaj uważam ze powinien poradzić sobie z Rumunem, Victor mam nadzieje że dołoży parę podwójnych błędów i troszkę nie wymuszonych zagrań. On nigdy mnie nie przekonywał, dlatego gram dziś przeciwko niemu.

Tipsarevic Janko - Giraldo Santiago 1.53 bet365✅✅✅✅✅✅✅✅

Wiem, Tipsa jest w słabej formie, a ja jestem nie rozsądny że na niego stawiam. Tak macie racje, ale w końcu trzeba się przełamać, a przeciwnik również formą nie grzeszy. Tipsarevica nie trzeba przedstawiać, po kompromitacji w Indiana Wells, gdzie przegrał z będącym w życiowej formie Gulbisem, doszedł do 1/16 w Miami, gdzie przegrał z Simonem. W Monte Carlo porażka z Dimitrowem już pierwszej rundzie. Ale po drugiej stronie staje zawodnik wychowany na clayu, ale no właśnie Giraldo nie jest w najwyższej formie mimo iż pokonał Malisse, który nie przepada za clayem. Santiago to zawodnik własnego podwórka, wygrywał dużo chalangerów na swoim kontynencie a w Europie jużtak skuteczny nie jest. W tym roku słaby bilans, dwie porażki z Bagnisem w chalangerach, wygrał jednego z nich ale szału nie robi. Santiago też nie jest w najwyżej formie, dlatego Serb powinien to wygrać pomimo iż sam gra słabo. Stawiając na niego kieruję się bardziej formą Giraldo, który przegrywa dość często z zawodnikami dużo słabszymi od Serba, a do tego nikogo znaczącego nie pokonał w tym sezonie.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Na szybko jeszcze typy, bez analiz bo mecze zaraz się zaczynają i troche zabiegany jestem.
Nishikori -2,5 @ 1,752 pinnacle⛔
Raonic -1,5 @ 1,943 pinnacle✅
Robredo +4 @ 1,877 pinnacle✅
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: ATP Barcelona, 14:40
Spotkanie: Nishikori K.(-2,5 games) v Ramos A.
Typ: Nishikori K.
Kurs: 1.98
Bukmacher: Marathon Bet
Stawka: 4/10
Analiza:
Spotkanie R16 turnieju w Barcelonie, typuję tutaj zwycięstwo Japończyka. Ramos gra u siebie, wczoraj zwycięstwo z Janowiczem, jednak musiał się pomęczyć z Polakiem, który w tym sezonie nie wygrał jeszcze na mączce. Nishikori specjalistą na mączce nie jest jednak umiejętności przemawiają za nim. Kei w pierwszym meczu pokonał Hiszpańskiego kwalifikanta Olaso-De La Rica (2:0). Bilans Japończyka w tym sezonie to 16/5 - przegrywał w tym sezonie z Murrayem, Ferrerem, Karloviciem (krecz) i Berlocqiem. Tenisiści spotykali się ze sobą już trzy razy i widać, że Nishikori ma patent na Ramosa. Bilans to 3-0, wszystkie mecze w 2012 roku. W jednym z tych meczów udało się Hiszpanowi ugrać seta. Tenisistą lepszym jest Nishikori, jednak Ramos będzie grał u siebie i na ulubionej nawierzchni co mu za pewne pomoże. Ja jednak liczę na Kei&#39;a i wierzę w dość spokojne zwycięstwo.
 
C 1

cojestgrane

Użytkownik
zgadzam się z typem powyżej , od siebie dodam ze Nishikori preferuje grę z głębi kortu a i bieganie po korcie nie jest mu obce , czyli to czego potrzeba na mączce
moim zdaniem Japończyk powinien dać radę Ramosowi , jego porażka byłaby meeega niespodzianką
 
--fantomas-- 0

--fantomas--

Użytkownik
Turniej: ATP Barcelona, 16:30
Spotkanie: Berdych-Robredo
Typ: Robredo wygra co najmniej seta
Kurs: 1.75
Robredo odprawił młodego bułgara Dimotrova, co była dla niektórych niespodzianką. Berdych męczył się z Nikolaye&#39;m Davydenko ale spotkanie ostatecznie wygrał. Czech w tym meczu dla mnie nie jest mega faworytem..myślę, że Robredo go pokona, ale proponuję bezpieczniejszą opcję.
edit: wkradł się błąd, który już poprawiłem.
Berdych-Robredo 1:2 ✅
 
beb 95

beb

Użytkownik
M. Raonic vs E. Gulbis
A ja wam wszystkim mówię, że mecz będzie zacięty i na korzyść Roanica. Wygrane Gulbisa z Verdasco to przy obecnej formie verdasco żaden wyczyn. Ale opowiem wam mój tok rozumowania to zrozumiecie czym się kieruję.
W monaco Raonic grał z Benneteu. I w drugim secie grał jak ostatni drewniak. Nie ujmuję mu bo wygrał i to trzeba przyznać. Ale jeżeli on potrafi być takie drewno, a Gulbis się nie obrazi na nikogo to Gulbis ma realna szansę z nim wygrać ponieważ obecnie jest lepszy i od Juliena i od Nieminena.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Turniej: ATP Barcelona, 16:30
Spotkanie: Berdych-Robredo
Typ: Robredo wygra co najmniej seta
Kurs: 1.55
Robredo odprawił młodego bułgara Dimotrova, co była dla niektórych niespodzianką. Berdych męczył się z Nikolaye&#39;m Davydenko ale spotkanie ostatecznie wygrał. Czech w tym meczu dla mnie nie jest mega faworytem..myślę, że Robredo go pokona, ale proponuję bezpieczniejszą opcję.
oczywiście typ jest jak najbardziej do gry ale nie po takim kursie...
nie wiem gdzie jest 1.55 ale w pierwszym lepszym buku znajdziesz 1.80 na to zdarzenie.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
T.Berdych vs T.Robredo / Handicap Betting Sets - Robredo, Tommy (+1.5) @ 1.77 Marathon ✅
Dzisiaj dla Robredo spora szansa, nie twierdze, ze wygra, ale na pewno bedzie walczyl na maksa o zwyciestwo. Hiszpan gra u siebie na mozna powiedziec &quot;hiszpanskiej&quot; nawiezchni, Do tego swietna forma 7 meczow z rzedu bez porazki. Berdych na maczce nie gra najlepszego tenisa, ogolnie ostatnio nie blyszczy forma. W Monaco odpadl z przecietnym Fabio po dosc lekkim 2:0. Dzisiaj spora szansa dla Hiszpana, mysle, ze zobaczymy 3 setowy pojedynek.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Almagro N. (Esp) - Monaco J. (Arg)
Dzisiaj Almagro wyglądał dość niepewnie, przy lepszej grze Granollersa (albo po prostu przy lepszej grze przy break pointach) w tym meczu mógł grać Marcel. Juan wraca do dobrej formy i zdecydowanie wygrał z Chardym. Myślę, że ma duże szanse wygrać tutaj z Nico.
Monaco @ 2,52 pinnacle

Hanescu V. (Rou) - Mayer F. (Ger)
Rumun dzisiaj grał całkiem ładnie z Youhznym i widać, że wraca do formy. + gra u siebie. Myślę, że ma większą szansę na wygraną niż przewidują to buki i warto spróbować.
Hanescu @ 2,00 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom