>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Barcelona & Bukareszt, 22-28.04.2013

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Davydenko N./Istomin D. vs. Marrero D./Verdasco F. 1,47 DOXXbet
Niestety w deblu nie ma pewniaków ???? Inaczej w ten mecz wchodziłbym grubo. No ale w deblu dzieje się wszystko. Normalnie to mecz fajnej, zgranej pary, która w zeszłym tygodniu przegrała dopiero 1/2 w MC. Po drugiej stronie dwóch średnich singlistów, których naprawde ciezko kojarzyć z debla. Obaj opadni już w turnieju singlowym, jutro powinn sie pozegnać na dobre z turniejem. Verdasco odpadł w singlu, ale mysle, że chce pograć przed własną publika. Jeżeli Fernando osiagnie kolejny sukces w grze podwójnej, kto wie może to na nie się skupi. W singlu już dawno bez sukcesów, ale to melodnia przyszłości, jutro mam nadzieje, że wygra zdecydowanie lepsza para po naprawde dobrym kursie, normalnie powinno byc 1,25, ale buki wiedzą jakie czary są w deblu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Co do jutrzejszych meczy to widzę masówka na Dimitrova, nie byłbym taki pewny jego jutrzejszego zwycięstwa,w sumie jak przeanalizowałem z kim wygrał w Monte Carlo to mamy żałosnego Xaviera Malisse,słabego Tipsarevica który w 1 secie miał Bułgara na widelcu, słabego Mayera no i urwał set Nadalowi który też nie był w swojej optymalnej dyspozycji przegrywając finał z Novakiem,dodam że Nadal bez problemów wygrywał tam kilka lat z rzędu, zdecydowanie wyżej cenie Tommyego Robredo i nie brałbym pod uwagę straconego seta z Marciem Lopezem który jest bardzo niewygodnym rywalem grając stylem serv i volley na pewno mógłby sprawić sporo problemów wielu zawodnikom, Tommy wygrał Casablance i pokonał tam bardzo dobrze dysponowanego Stasia Wawrinke, Benoita Paire który ma ogromny potencjał gdyby nie jego psychika,nieobliczalnego Tobiasa Kamke który potrafił stracić tylko 3 gemy z Del Potro,słabego Rufina, by w finale odprawić dosyć dobrze grającego Kevina Andersona, szczerze mówiąc szansę oceniam 50 na 50 i jeśli miałbym grać zagrałbym na Tommyego Robredo ale odpuszczam ten mecz.
Co do innych spotkań wydaje mi się że Raonic powinien spokojnie ogarnąć Rogera Vasselina,Ferrer i Nadal wiadomo że będą w następnej rundzie, Juan Monaco też moim zdaniem powinien spokojnie odprawić słabego Tomica,Almagro poradzi sobie z Dodigiem, nie wiem jak rozgryzc spotkanie Montanesa z Klizanem ale jesli miałbym na kogoś postawić to wybrałbym Słowaka, po Jerzyku szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać Ramos gra niezwykle nierówno i jeśli Jurek będzie dobrze serwował i nie popełniał beznadziejnych błedów to powinien przebrnąć do kolejnej rundy.
Zdecydowałem się pograć mecz Benoita Paire z Pablo Andujarem typ 1 1,83 Pinnacle ✅✅✅
Więcej argumentów czysto sportowych po stronie Francuza,lepszy serwis, z którym Hiszpan będzie miał wiele problemów jak co mecz, wiele podwójnych błędów serwisowych, forhend na porównywalnym poziomie, natomiast bh francuza na zdecydowanie wyższym poziomie niz Hiszpana,większa gama zagrań po stronie Francuza, i lepsza forma, oglądałem go z Gasquetem i wyglądał bardzo dobrze,wcześniej porażka z Tommym Robredo,natomiast Pablo Andujar odprawił słabego na mączce Zemlje, natomiast w Monte Carlo przegrał z Kohlschreiberem na własne życzenie miał 5:3 i własne podanie. h2h na korzyść Franzuca i będe bardzo zdziwiony jeśli będzie inaczej. Jedyne czego się obawiam to fatalna psychika Paire, kiedy mu nie idzie to popełnia fatalne błędy i przegrywa mecze,np z Simonem na Indian Wells, jednak myślę że w tym spotkaniu od początku powinien kontrolować przebieg spotkania i odprawić Hiszpana z kwitkiem.
Jeśli chodzi o spotkania deblowe,to myślę że jutro David Marrero i Fernando Verdasco odprawią Davydenke i Istomina którzy już odpadli z singla i sądze że mecz deblowy będzie ich ostatnim w słonecznej Hiszpanii,para hiszpańska zdecydowanie lepsza i bardziej doświadczona, w drugim spotkaniu stawiam na Peye i Soaaresa w starciu z Flemingiem i Marrayem, którzy preferują szybkie nawierzchnie i na ziemii są po prostu słabi, natomiast Brazylijczyk i Austriak bardziej zgrana para na ziemii zdobyli już tytuł w tym roku w Sao Paulo, w Monte Carlo zacięty mecz z pozniejszymi triumfatorami, wygrywali w 1 secie 4:1 by przegrać tie break, więc w tym turnieju dadzą z siebie wszystko by wygrać to spotkanie.
To na tyle z mojej strony jeśli chodzi o jutrzejsze mecze w słonecznej Barcelonie ???? Jeśli jutro będe miał chwilę to opiszę moje przemyślenia na temat jutrzejszych spotkań w Bukareszcie
Pozdrawiam Gawronix
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: ATP Barcelona
Spotkanie: Paire B. v Andujar P. ✅✅✅
Typ: Paire B.
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle Sports
Stawka: 3/10

Francusko-Hiszpański pojedynek w II rundzie turnieju. Dla mnie faworytem, zdecydowanie Benoit Paire, który ten sezon ma bardzo udany. Piszę z telefonu i nie jestem pewny ale jego tego roczny bilans to 16/11 - nie ma się czego wstydzić, W rankingu Paire zdecydowanie wyżej, umiejętności też większe. Francuz w tym roku gra bardzo dobrze, ostatnio wygrana w nieźle obsadzonego CH w Le Gosier. Można powiedzieć, że jest bardzo systematyczny, przegrywa tylko z lepszymi od siebie. Obaj zawodnicy lubią mączkę, więc czują się dobrze w Barcelonie. H2H na korzyść Francuza 2-0. Jedno zwycięstwo na twardej a jedno właśnie na mączce, Myślę, że Benoit wygra dzisiejsze spotkanie i spokojnie będzie czekał na swojego rywala w III rundzie, polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Zdecydowałem się pograć mecz Benoita Paire z Pablo Andujarem typ 1 1,83 Pinnacle Więcej argumentów czysto sportowych po stronie Francuza,lepszy serwis, z którym Hiszpan będzie miał wiele problemów jak co mecz, wiele podwójnych błędów serwisowych, forhend na porównywalnym poziomie, natomiast bh francuza na zdecydowanie wyższym poziomie niz Hiszpana,większa gama zagrań po stronie Francuza, i lepsza forma
Co to znaczy wiecej argumentow sportowych po stronie Francuza ? Bo kilku rzeczy tutaj nie rozumiem. Lepszy seriws ? Tak. Forhand na porownywalnym poziomie ? Nie. Forhand Francuza jest duzo bardziej niebezpieczny.
Piszesz : &quot;natomiast bh Francuza na zdecydowanie wyzszym poziomie&quot;. No tutaj to jest zart ? Paire to najchetniej backhand ogole by wyrzucil jakby sie dalo ze swojej gamy zagran i jak dluzej trwa wymian backhandowe to Paire niejednokrotnie podejmuje probe zagrania dropshota.
&quot;Wieksza gama zagran po stronie Francuza&quot; ? No kolejny zart. Frnacuz to sa na korcie 3-4 schematy na dobra sprawe, wliczajac tego jego proby dropshota. Najchetniej to mocno zaserowac wyrzucajaca pilke, byle tylko wrocila na forhand.
Lepsza forma ? To sie okaze po meczu.
Nie rozumiem, jak wspomnialem co to znaczy, ze Francuz jest lepszym zawodnikiem, bo on w przeciwienstwie do Andujara nie wygral zadnego turnieju w glownym tourze. Generalnie to zawodnicy dziela sie na tych co graj silniej i przewaznie graja w korcie triche gorzej i tych grajacych bardizje subtelnie i oni musza grac w korcie lepiej. I gwarantuje ci, ze to Paire bedzie dzisiaj skracac wymiany. Tenis to wiele czynnikow, ale gdyby szlo wylaczyc argumenty silowe i puscic Andujara i Paire, zeby grali z glebi kortu jedynie to Paire nie mialby czego szukac w starciu w Hiszpanem. Niestety tak sie nie da. Bez urazy, ale o przecyztaniu takiego czegos to mam spore watpliwosci czy ty w ogole widziales na korcie Pablo Andujara czy tylko jego zdjecie. Zycze powodzenia, ale nie wprowadzaj ludzi w blad takimi analizami.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Barcelona
???? Dimitrov G. - Robredo T.
Robredo T. +3 ::: 2,05 ::: Pinnacle ::: 3/10
Różnica wiekowa pomiędzy tymi zawodnikami ponad 10 lat. Doświadczenie stoi za Hiszpanem który potrafi grać na mączce od dobrych parunastu lat. Ostatnio na starość &quot;oldboy&quot; pokazuje się z dobrej strony, wygrał nawet turniej w Casablance, a w Barcelonie już wygrał z Lopezem. Teraz czeka go spotkanie z Dimitrovem który na Monte Carlo urwał set Nadalowi. Trudno powiedzieć jak zaprezentuje się dzisiaj młody Bułgar, ale liczę na to, że przeciwko doświadczonemu gospodarzowi nie będzie miał łatwo, dlatego też zabezpieczam się przy typie dodatnim handicapem.
Wynik: 5:7 1:6 ✅
???? Kavcic B. - Granollers-Pujol M.
Granollers-Pujol M. ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 3/10
Granollers mieszka w Barcelonie, więc tutaj powinien się starać o dobry wynik. W końcu zaczęły się turnieje na mączce, a każdy wie, że Hiszpan preferuję grę właśnie na tej nawierzchni. Już w Monte Carlo był o krok od zdobycia setów w meczu z Berdychem. Kaviv to gracz z poziomu &quot;challenger&quot; i od paru lat nie może się przebić gdzieś wyżej w rankingu. Tutaj wygrał w pierwszym meczu 6:3 6:0 z Fallą, ale Kolumbijczyk to okropnie chimeryczny i nieprzewidywalny gracz.
Wynik: 3:6 1:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
za grosze i głównie for fun ????

Dyscyplina: Tenis ATP Barcelona
Spotkanie: Berlocq vs Nadal
Typ:Handicap setów +1,5 Berlocq ⛔⛔⛔4:6,2:6
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Nadal niespodziewanie przegrał finał w Monte Carlo i jego niesamowita passa zwycięstw na mączce na tym turnieju została złamana. Barcelona to kolejny turniej, który mu pasuje, ale zobaczymy jak to będzie... &quot;Brelok&quot; to bardzo solidny ziemniak. Ostatnio wygrywał z Gimeno Traverem czy Simonem i generalnie ma bardzo dobry sezon. Grali ze sobą raz: w tym roku w lutym na mączce w Sao Paolo i wtedy Argentyńczyk był o włos od wygranej z Nadalem odradzającym się po kontuzji. Liczę na powtórkę z rozrywki, bo kurs jest bardzo smaczny.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Barcelona
???? Ramos A. - Janowicz J.
Ramos A. -2 ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10
Wiele razy skazywałem Polaka na porażkę i dzisiaj znowu gram przeciwko niemu. Janowicz już w Monte Carlo przeciwko kiepsko dysponowanemu Andersonowi przegrał wygrany mecz, w pierwszym secie miał 5:4 z przełamaniem, a w drugim secie przegrał tie-break ze stanu 5:1. Później okazało się, że reprezentant RPA bez najmniejszych problemów przegrał z Cilicem. Do tego warto dodać, że Janowicz przegrał z leworęcznym Bellucim w Miami. Ramos to również mańkut, a w Monte Carlo przegrał z Fogninim który doszedł aż do półfinału. Do tego to Hiszpan z Barcelony, gra u siebie, a na papierze ma już zwycięstwo w meczu z Janem Lennardem Stuffem.
Wynik: 4:6 6:2 6:3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 2

raszid

Użytkownik
ATP Barcelona (ESP)
David Ferrer (ESP) - Dmitry Tursunov (RUS)

Typ: Dmitry Tursunov (RUS) +6,5 gem Kurs - 2.00 BWIN✅✅✅

Witam. Jest to mój pierwszy post i pierwszy typ na forum więc proszę o wyrozumiałość ???? Przeglądam często to forum i mam też swoje typy i spróbuje się podzielić. A więc dziś postanowiłem postawić na handi gemowy na Tursunova. Ferrer po bardzo dobrym turnieju w Miami przenosi sie na ukochane dla Hiszpanów korty ziemne i jak najbardziej jest faworytem do zagrania finału z Nadalem. ale dzis w swoim pierwszym meczu trafia na Tursunova który ostatnimi czasy nie prezentuje się najgorzej, przeszedł tu już kwalifikacje i myślę że jest w stanie ugrać w tym meczu chociaż 6 gemów. Upatruje też swojej szansy w tym iż faworyci w pierwszych rundach tracą czasami wiele gemów. Ich ostatni pojedynek nie doszedł do skutku gdyż w Miami Tursunov się wycofał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Do DX2 Piszesz : &quot;natomiast bh Francuza na zdecydowanie wyzszym poziomie&quot;. No tutaj to jest zart ? Paire to najchetniej backhand ogole by wyrzucil jakby sie dalo ze swojej gamy zagran i jak dluzej trwa wymian backhandowe to Paire niejednokrotnie podejmuje probe zagrania dropshota.
Nieźle się uśmiałem z twoich wypocin
http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Pa/B/Benoit-Paire.aspx
Plays with a two-handed backhand...Started playing tennis aged six with his father, who used to work at a mini-tennis club next to their house...Father, Philippe, works at the SNCF (French railway system); mother, Eliane, works for the local government of the Vaucluse; one brother, Thomas, is a tennis coach...Favourite surface is clay...Favourite shot is backhand...
Ja mam wątpliwości czy ty w ogole wiesz kto to jest Benoit Paire, pozdro 600
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Rosol(+4,5g) - Seppi @ 1,55
Myślę, że dość pewny typ. Widziałem Czecha w obu meczach Davis Cup z Gołubiewem i Koroliewem i zrobił na mnie dobre wrażenie. Solidny serwis, urozmaicona gra, niewiele psuł. Wczoraj z Mullerem, (który jest kaleką na mączce, także nie przywiązuje do tego meczu zbytniej wagi), bardzo pewne zwycięstwo. Seppi słabo zagrał w Monte Carlo. Miał 1-0 w setach i *3-1 z Fogninim i przestał grać. Psuł mnóstwo piłek, kiepsko poruszał się po korcie. W Davis Cupie z Kanadą (HC) pokazał charakter wygrywając w 5. setach z Vaskiem Pospisilem, ale cóż znaczy nazwisko Kanadyjczyka w światowym tenisie... Można próbować niższe handi na Czecha, za lekką stawkę także jego zwycięstwo w całym meczu.
Kližan - Montañés @ 2,04
Typ trochę na czuja, bo teoretycznie niewiele przemawia za Słowakiem. Jakoś jednak nie mam przekonania do Montañésa, jest dla mnie kwintesencją tenisowej bylejakości. Słowak ostatnio nieco gorsze wyniki, ale porażki z Monaco, Andersonem na pewno nie hańbią. Mecz w Barcelonie, w &quot;domu&quot; Hiszpana, ale sądzę, że publiczność nie będzie zachwycona rezultatem tego pojedynku.
Marrero/Verdasco - Istomin/Davydenko @ 1,39
Szczerze nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia, faworyci zgrani, fajnie pograli w Monte Carlo. Rosjanie nigdy nie brylowali w deblu, sądzę, że powinno być gładko.;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Piszesz : &quot;natomiast bh Francuza na zdecydowanie wyzszym poziomie&quot;. No tutaj to jest zart ? Paire to najchetniej backhand ogole by wyrzucil jakby sie dalo ze swojej gamy zagran i jak dluzej trwa wymian backhandowe to Paire niejednokrotnie podejmuje probe zagrania dropshota.
takie posty powinny byc usuwane z HP poniewaz wprowadzaja nie zorientowanych userow w blad, BH Paire to jego najwieksza bron, on w przeciwienstwie do innych obiega FH ???? to moze byc najlepszy BH na poziomie chal.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Ogólnie mam wrażenie, że wielu z Nas pisze tutaj analizy, które są lekko mówiąc: bardzo płytkie, na podstawie 1 czy 2 meczy. Wielu pisało w temacie, że Dimitrov rozjedzie Robredo, a tu 2-0 w plecy a kurs mizerny:1,4. Ludzie grali jak pewniaka! Rozumiem pierwszych userów którzy łapali po 1,7, bo to jeszcze było warte.. no ale 1.4? A prawda taka, że Dimitrov jest utalentowany, ladnie gra itd no ale to młody zawodnik. Nie chodzi mi o to, żeby się mądrować po meczu, tylko o przykra prawde - ten dział jest zasypywany postami uzytkownikow, ktorzy o tenisie mają powierzchowne pojecie. Jasmin Bogów pisał rano, że nie rozumie tego kursu 1,36 na Dimitrova no i mial racje. Szacunek dla niego, a dla tych, ktorzy swoje typy argumentuja jednym, czy dwoma meczami wczesniej nieznanego tenisisty to powinna byc przestroga.

PS - już wczoraj zauwazylem huraoptymizm, bo zawodnik A zaprezentowal sie fajnie na turnieju x, to na turnieju y ogra zawodnika B, ktory jest mimo wszystko wyzej notowany.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Ja na dziś też polecam typy, które już padły wyżej.

Paire - Alba 1 1.90 Expekt 2:1 ✅✅✅

Nie wiem czym tutaj buki się sugerowały wystawiając w roli minimalnego faworyta Hiszpana? Chyba tylko tym, że gra u siebie. Hiszpan to poziom chellnegerowy i ATP 250. Mógł popykać sobie w Bukareszcie, zdecydował się na grę u siebie i juz w 1 rundzie byłby po za turnieje, grałem zresztą przeciwko niemu i dużo nie brakował. Paire to zdecydowanie poziom wyżej. Walczył jak równy z równym z Gasquetem czy Monaco, a Ci zdmuchnęliby Hiszpana z kortu. 1.90 to duża promocja - jak Hiszpan wygra te spotkanie to będzie sensacja.


Klizan - Montanes 1 1.85 Expekt 2:0 ✅✅✅

Popieram jak najbardziej to co napisał PhillipS.


Ramos - Janowicz powyżej 22.5 gemów 1.90 Expekt ✅✅✅

Nie wiem czy zagrałem to tylko dlatego , że jestem patriotą? Janowicz zamiast porządnie się wyleczyć i potrenować ze spokojem pcha się na wszytkie turnieje - może chcę trochę pokożystać póki ma dobry ranking i rozstawienie. Moim zdanie nie jest to jednak dobre rozwiązanie. Co do meczu, faworytem oczywiście Ramos ale ja liczę, że Polak będzie trzymał serwis tak jak było z Andersonem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rickross 71

rickross

Użytkownik
Viktor Troicki - Tobias Kamke 1 1.70 betclic Plus. Brawo Troicki! 6:4 6:2
2 runda w Bukareszcie. Serb vs Niemiec . Faworytem tego spotkania wydaje sie ten pierwszy przemawiaja za nim umiejetnosci czysto tenisowe i chociazby h2h przemawiajace na korzysc serba 2-0 . Panowie grali ze soba w tym roku lecz na innej nawierzchni mecz padl lupem Troickiego 2-0 lecz w 2011 podczas spotkania juz na clayu znów pewne zwyciestwo Viktora 3-0 na RG. Utrzymywanie serwisu i przelamywanie Niemca powinno przychodzic latwiej Serbowi. Szanse sa wysokie na odniesienie zwyciestwa . Gram to sam : )
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Kompletnie się nie zgadzam z typem na Troickiego i z czystym sumieniem mogę polecić kontrę i grę na Kamke. Niemiec ostatnio odpada tylko z dobrze dysponowanymi rywalami, a Serb wygrał z Matosevicem, Andujarem (na hardzie), Kamke (na hardzie). Dla Victora to będzie dopiero 3. mecz w tym roku na mączce,a w tym sezonie gra strasznie słabo i nieregularnie. Kompletnie nie patrzę w tym starciu na H2H korzystne dla Serba.

Kamke /Unibet/ 2,4 ⛔⛔⛔

E: zwracam honor i gratuluję, ale nadal nie uważam, że za Serbem &quot;przemawiały umiejętności czysto tenisowe&quot;
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Hmm..Slowo o tym Benoita Paire. Rzeczywiscie moze sie myle, bo userzy uzyli mocnych argumentow nt. backhandu Francuza. Z pewnoscia nie jest to zawodnik, ktorego ogladam czesto i do tego sie przyznaje bez bicia. Kolega mi napisal na privie, ze ostatnio nie ogladalem Paire&#39;a i tez ma racje, bo ja oistatnio widzialem Paire w starciu w Montpellier z Gillem Simonem i tam w tym meczu backhand Paire na pewno na tle Simona nie wygladal dobrze, mimo ze Paire tamten mecz wygral. Bycmoze to po prostu efekt gry Simona, ktory technicznie jest duzo lepszy. Ale pozwolcie, ze podtrzymie swoja opinie, ze Andujar jest dla mnie sporo lepszym zawodnikiem grajac z glebi kortu niz Francuz. I jak wielokrotnie powtarzalem tutaj zbyt wiele osob bierze wszystko do siebie. Dystans, dystans i jeszcze raz dystans. Nie zachowujmy sie jak rozkapryszone dzieci. I tu przypomina sie pierwszy dzien i post jaki napisalem po ktorym zostalem od razu zjechany przez kogos z gory na dol. Jak &quot;Pozdro&quot; jak to mowicie i smialo moge przyznac sie do bledu co do oceny zawodnika. Oczywiscie oceny zawodnika nie powinno sie wyatwaiac po 1 spotkaniu, ale kazdy ma swoje etykietki dla zawodnikow i mi zostala taka przy nazwisku Paire. Mozna ten post oczywoscie pozniej smialo usunac.
 
A 0

arti_

Użytkownik
Ogólnie mam wrażenie, że wielu z Nas pisze tutaj analizy, które są lekko mówiąc: bardzo płytkie, na podstawie 1 czy 2 meczy. Wielu pisało w temacie, że Dimitrov rozjedzie Robredo, a tu 2-0 w plecy a kurs mizerny:1,4. Ludzie grali jak pewniaka! Rozumiem pierwszych userów którzy łapali po 1,7, bo to jeszcze było warte.. no ale 1.4? A prawda taka, że Dimitrov jest utalentowany, ladnie gra itd no ale to młody zawodnik. Nie chodzi mi o to, żeby się mądrować po meczu, tylko o przykra prawde - ten dział jest zasypywany postami uzytkownikow, ktorzy o tenisie mają powierzchowne pojecie. Jasmin Bogów pisał rano, że nie rozumie tego kursu 1,36 na Dimitrova no i mial racje. Szacunek dla niego, a dla tych, ktorzy swoje typy argumentuja jednym, czy dwoma meczami wczesniej nieznanego tenisisty to powinna byc przestroga.
PS - już wczoraj zauwazylem huraoptymizm, bo zawodnik A zaprezentowal sie fajnie na turnieju x, to na turnieju y ogra zawodnika B, ktory jest mimo wszystko wyzej notowany.
Przecież Dimitrov złapał kontuzję w meczu z Nadalem. Dzisiaj grał dobrze na początku, ale później znów kontuzja zaczęła mu dokuczać i drugi set już gładko. Granie na niego było niezbyt odpowiedzialne.


Nieminen - Simon 2 1,66 bet363 ✅✅
Jarkko męczył się wczoraj niemiłosiernie z Donskoyem, widać było, że po turnieju w Monako jest trochę przyćmiony, gdzie zagrał kapitalne zawody. Gdyby nie błędy Donskoya w TB i walenie po autach mogłoby się skończyć różnie. Dziś Simon, kolejny chimeryczny gracz, ale na pewno bardziej wypoczęty. Poza tym obrońca trofeum. Mało rzeczowo ale to mi wystarczy. Powodzenia!
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Kavcic B. - Granollers-Pujol M.
Granollers-Pujol M. ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 3/10
Granollers mieszka w Barcelonie, więc tutaj powinien się starać o dobry wynik. W końcu zaczęły się turnieje na mączce, a każdy wie, że Hiszpan preferuję grę właśnie na tej nawierzchni. Już w Monte Carlo był o krok od zdobycia setów w meczu z Berdychem. Kaviv to gracz z poziomu &quot;challenger&quot; i od paru lat nie może się przebić gdzieś wyżej w rankingu. Tutaj wygrał w pierwszym meczu 6:3 6:0 z Fallą, ale Kolumbijczyk to okropnie chimeryczny i nieprzewidywalny gracz.
Wynik:
Tutaj drogi SHAKALU się nieco zagolopowałeś pisząc, żę &quot;Kavcic to gracz z poziomu &quot;challenger&quot; i od paru lat nie może się przebić gdzieś wyżej w rankingu.&quot; - to jest gruby błąd, bo wg mnie Kavcic jak najbardziej jest dobrym grajkiem ligi ATP. Może i większych osiągnieć nigdy nie miał, za wysoko też w tankingu nie był bo max miał68 miejsce no ale sorry - nazywanie go Chellengerowcem to przeginka ...
Kilka informacji o tym zawodniku w ramach uzupełnienia wiedzy:
http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Ka/B/Blaz-Kavcic.aspx
Pokonanie Falli tak gładko nie tylko było zasługą samego kolumbijczyka, przecież na korcie mu sie nie położył ???? Statystyki teg omeczu mówią wszystko:
KAVCIC:
1st Serve Points Won 82% (14 of 17)
2nd Serve Points Won 88% (14 of 16)
Return Points Won 57% (29 of 51)
FALLA:
1st Serve Points 35% (11 of 31)
Return Points Won 15% (5 of 33)
Groszek natomiast wcale w dobrej formie nie jest, męczy się strasznie w tym roku o wygrane 3 z osatnich 10 spotkań tylko to potwierdzają. Owszem gra u siebie, ale forma bardzo daleka od ideału więc same &quot;ściany&quot; mogą nie pomóc w osiągnięciu wygranej. Wg mnie ten mecz będzie zacięty, ale jak miałbym stawiać kto wygra to wygrałbym BLAZA, gram bezpieczniej:

KUPON #2013_KWIECIEŃ_160
???? B. Kavcic (+1.5 Sets) vs M. Granollers (-1.5 Sets) dla Mecz (1.725) WYNIK ?
???? J. Nieminen (+1.5 Sets) vs G. Simon (-1.5 Sets) dla Mecz (1.450) WYNIK ?
KURS:
2.501
Stawka: 75 | Zysk: 112.61 PLN
PinnacleSports

EDIT:
pozamiatane ... Kavcic z stanu 3:1 w pierwszym secie przegrywa pod rząd 9 gemów !! MASAKRA !!
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
za grosze i głównie for fun ????
Dyscyplina: Tenis ATP Barcelona
Spotkanie: Berlocq vs Nadal
Typ:Handicap setów +1,5 Berlocq
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nadal niespodziewanie przegrał finał w Monte Carlo i jego niesamowita passa zwycięstw na mączce na tym turnieju została złamana. Barcelona to kolejny turniej, który mu pasuje, ale zobaczymy jak to będzie... &quot;Brelok&quot; to bardzo solidny ziemniak. Ostatnio wygrywał z Gimeno Traverem czy Simonem i generalnie ma bardzo dobry sezon. Grali ze sobą raz: w tym roku w lutym na mączce w Sao Paolo i wtedy Argentyńczyk był o włos od wygranej z Nadalem odradzającym się po kontuzji. Liczę na powtórkę z rozrywki, bo kurs jest bardzo smaczny.
Po pierwsze to jak &quot;za grosze i głównie for fun&quot; to grasz to ok, bo powyższa analiza ni jak się ma do prawdy i dobrej argumentacji typu.
Czy Nadal niespodziewanie przegrał finał w Monte Carlo ? Czemu niespodziewanie ? Grał z światowym No1 więc wg mnie tu wielkiej sensacji nie było w tym, że Nadal został w końcu w Monte Carlo pokonany - sam grałem w tamtym meczu na Djoko ????
Owszem Berlocq to solidny ziemniak (wygrana z Gimeno to żaden wyczyn raczej) ale nie ma co porównywać Nadala z lutego do Nadala z prawie maja ???? Nadal na początku sezonu naprawde miał sporo problemów i nie grał dobrze... Teraz to już znacznie inny Nadal i wg mnie będzie tu gładko 2:0.
Ja odpuszczam ten mecz ...
 
rickross 71

rickross

Użytkownik
ATP Bukareszt Mikhail Youzhny - Victor Hanescu 1 1.66 bet365 Minus. 4:6 3:6 jednak Victorowi zalezalo na tym meczu bardzo a Mikhail kompletnie odpuscil.
Mecz 2 rundy turnieju Rosjanin vs Gospodarz turnieju . Zdziwil mnie tak wysoki kurs na swietnie wyszkolonego technicznie Mishe,domyslam sie ze pewien handicup dla Rumuna stanowi wsparcie swoich kibicow i tym sie kierowaly buki. Gra Rosjanina jest mi dobrze znana nie od dzis lecz ostatnie miesiace to na pewno nie wyniki obrazujące jego talent i mozliwości.Oglądalem jego mecz z późniejszym zwyciezca turnieju Djokiem i zrobił na mnie bardzo dobrze wrażenie,nawiązywał walke podczas wymian z takim tytanem jakim jest Serb.Wygrał pierwszego seta i mogło sie to różnie potoczyć,ale co najwazniejsze widac bylo dobrą gre Youzhnego. Hanescu w Bukareszcie wygrał z Backingerem rywalem klasowo duzo slabszym od jego nastepnego rywala. Mysle ze warto rowniez wspomniec o ukladzie h2h z ktorych dwa ostatnie pojedynki wygrał Youzhny . Na pewno duza bronia Victora bedzie serwis,ale nawierzchnia jest clay i to automatycznie jego atut zmniejsza.Podczas gry z kortu nie daje mu duzych szans ze sprawnym i majacym duzy potencjal Rosjaninem. Gram to sam : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom