>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Roma, WTA Berlin 5-12.V

Status
Zamknięty.
aduss 5

aduss

Użytkownik
Roddick - Wawrinka 1 1.85
Roddick dobrze gra w Rzymie, serwis na optymalnym poziomie. Dzis zagra przeciw średniaczkowi, Wawrince, ktory dzis juz nie zrobi stety niestety niespodzianki i przegra z Andym. Wygrał z trzema dobrymi graczami, ale dzis jego serwis okaże się słabszy.
Gasquet/Santoro - Nestor/ Zminonjic 1 1.8
Francuzi tworzą zgraną parę, po wynikach widać, że idzie im dobrze w Rzymie. Nestor i Zimonjic, tacy utytułowani, ale razem nie osiągają wspaniałych rezultatów. Poza tym wczoraj grali po 21:15, dziś mają mecz o 16:00.
kursy w STS
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Roddick - Wawrinka 1 1.85

Roddick dobrze gra w Rzymie, serwis na optymalnym poziomie. Dzis zagra przeciw średniaczkowi, Wawrince, ktory dzis juz nie zrobi stety niestety niespodzianki i przegra z Andym. Wygrał z trzema dobrymi graczami, ale dzis jego serwis okaże się słabszy.

Gasquet/Santoro - Nestor/ Zminonjic 1 1.8

Francuzi tworzą zgraną parę, po wynikach widać, że idzie im dobrze w Rzymie. Nestor i Zimonjic, tacy utytułowani, ale razem nie osiągają wspaniałych rezultatów. Poza tym wczoraj grali po 21:15, dziś mają mecz o 16:00.

kursy w STS
Roddick dobrze gra na turnieju i też upatruje zwycięstwa Andiego,ale stwierdzenie,że Wawrinka robi niespodzianki jest błędne.Z Jamesem jego zwycięstwo było przewidywane no chyba,że Ty masz swoje dzikie myśli :kwasny4565:.Czyli typ na Roddicka mimo,iż Wawrinka w tym turnieju niegra źle.

Co do debla to co z tego,że Nestor/Zminonjic grali wczoraj o 22,15!! skoro wygrali w 2 setach z polskim deblem 6:4:6:1? Gasquet i Santoro mają dobre wyniki owszem,ale ich rywale grają tylko debla także mój typ na &quot;2&quot;.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Djokovic-Stepanek
typ:2
kurs:4.0
Stepanek gra bardzo dobry turniej w Rzymie, pokonał czterech zawodników ale dwie wygrane robią największe wrażenie, tj. Ferrer i Federer. Gra Czecha jest naprawdę dobra, wczoraj w TB przegrywał z Federerm 5-2 i potrafił wygrać, co świadczy o jego doświadczeniu i umiejętności zachowania zimnej krwi w najtrudniejszych momentach. Z drugiej storny stanie dzis Serb Novak Djokovic, który jakieś rewelacji na tym turnieju nie gra, męczył się z Andreevem, natomiast nie ma co brać pod uwagę wczorajszego pojedynku gdzię wygral z Almagro, ponieważ ten kreczował, więc musiało mu coś dolegać. Na pewno Serb nie jest w najwyższej formie, a poza tym lubi doprowadzać do różnych niespodziewanych sytuacji, choćby krecz przez bół gardła. Skoro Stepanek zdołał pokonać i Ferrera i Federera to czemu miałby nie wygrać z Djokovicem?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Roddick-Wawrinka
typ:1
kurs:1,95
Widziałem wczoraj mecz Andy&#39;ego i wg mnie mógł on spokojnie wygrać z Robredo 2-0, ale nie potrafił wykorzystać w drugim secie szansy na przełamanie Hiszpana, prowadząc przy jego serwisie m. in. 40-15 czy 40-0. Pierwszego seta wygrał na spokojnie, natomiast w kolejnych miał większe problemy ponieważ Robredo prowadził bardzo dobrą grę z końcowej lini kortu i doszło do TB, w którym Amerykanin okazał się lepszy. Wawrinka gra także bardzo dobrze i nie można mieć wiekszych zastrzezen co do jego gry, natomiast na pewno jeden element bedzie na korzyść Amerykanina-serwis, być moze nie m aon takeigo znaczenia jak na hardzie, ale w trudnych momentach wielu zawodników ratuje się włśnie dobrym, punktowym serwisem, a także jest to przewaga w ewentualnych TB. Prócz tego Wawrinka gra ostatnio bardzo dużo męczących meczów, co zaczyna powoli dawać się we znaki (m.in. pomoc medyczna w meczu z Blake&#39;m). Zmęczenie Wawrinki moze miec znaczenie na końcowy wynik tego spotkania, które wg mnie zakończy się zwycięstwem Roddicka.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wawrinka gra w Rzymie lepiej niz Roddick, ja mysle, ze wygra ten mecz Szwajcar. Bywaja gemy serwisowe gdzie jest problem z tym aby Andy wygrywal po drugim serwisie, Wawrinka jest bardziej ryzykownie niz Robredo, ma duzo wiecej sily, o klase lepszy BH, mocniejszy FH. To bedzie zupelnie inny mecz, Stanislas ma duzo wiecej atutow po swojej stornie niz Hispzan wczoraj. Czy tutaj zrobil Szwajcar niespodzianke? W jakim meczu? W wiekszosci spotkan byl faowrytem i wygrywal, czy Wawa jest sredniakiem? Wrecz przeciwnie ktos kto zrobil taki psotep i wchodzi do 30 najlepszych ATP nie moze byc sredniakiem, to jest wrecz niemozliwe. Wawrinka 1.77
 
R 0

rrisin

Użytkownik
Do Radek03, opierając sie jedynie na wynikach faktycznie rozsadniej byloby grac na Stepanka. Ferrer, potem Fed.. ale co z tego ? Hiszpan podmęczony, mial napięty grafik w koncu. A Fed jak ktos wczesniej wspominal mial jedynie przeblyski. W kocowce drugiego seta nie widzialem zadnej wygrywajacej pilki Stepanka, wszystkie punkty praktycznie wynikaly z bledu Szwajcara. W TB przy 5:2 tez nie widzialem tam zimnej krwii zadnej tylko spieprzona sprawe przez Rogera. Tak naprawde nikt grajacy w tej fazie nie zagral w ostatnich meczach nic wielkiego. 1,55 na Djoko 2:0.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Do Radek03, opierając sie jedynie na wynikach faktycznie rozsadniej byloby grac na Stepanka. Ferrer, potem Fed.. ale co z tego ? Hiszpan podmęczony, mial napięty grafik w koncu. A Fed jak ktos wczesniej wspominal mial jedynie przeblyski. W kocowce drugiego seta nie widzialem zadnej wygrywajacej pilki Stepanka, wszystkie punkty praktycznie wynikaly z bledu Szwajcara. W TB przy 5:2 tez nie widzialem tam zimnej krwii zadnej tylko spieprzona sprawe przez Rogera. Tak naprawde nikt grajacy w tej fazie nie zagral w ostatnich meczach nic wielkiego. 1,55 na Djoko 2:0.
No wlasnie oplaca się grać na Djoko po kursie 1,4 (czy nawet 2-0 po 1,55)? Jak dla mnie nie, ponieważ wcale nie jest on wg mnie takim pewnym fawortem do zwycięstwa, a po drugie oglądałem mecz Djokovica z Andreevem i jakos gra Serba mnie nie przekonuje. Byc moze Novak wygra gładko 2-0 i nie bedzie niespodzianki, ale wg mnie Stepanek moze pokusic sie o niespodzianke i pokonać Serba i dlatego wg mnie po takim kursie można zaryzykować (oczywiscie nie szalejąc ze stawką)
 
R 0

rrisin

Użytkownik
ale 2:0 tez za mala stawke, kurs na samo zwyciestwo Serba jest zdecydowanie niewart ryzyka. Jak ktos ma grac za wieksza kase to zdecydowanie nie mecz dla niego
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Roddick dobrze gra na turnieju i też upatruje zwycięstwa Andiego,ale stwierdzenie,że Wawrinka robi niespodzianki jest błędne.Z Jamesem jego zwycięstwo było przewidywane no chyba,że Ty masz swoje dzikie myśli :kwasny4565:.Czyli typ na Roddicka mimo,iż Wawrinka w tym turnieju niegra źle.

Co do debla to co z tego,że Nestor/Zminonjic grali wczoraj o 22,15!! skoro wygrali w 2 setach z polskim deblem 6:4:6:1? Gasquet i Santoro mają dobre wyniki owszem,ale ich rywale grają tylko debla także mój typ na &quot;2&quot;.
ok zobaczymy wyniki. dzidek czy ja cos wspominalem o Blake&#39;u? To co mi mowisz z niespodzianka? roxanne, Wawrinka jest dla mnie sredniakiem, dla mnie dobry to jest Nadal np.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
sorry ale musze to napisac. w tym dziale panuje jakas niemila atmosfera. Ktos daje swoje typy a niektorzy zaraz najezdzaja, krytykuja w niekulturalny sposob. Nie o to chyba chodzi na forum. Co to jest, walka jakas czy co?
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Wrecz przeciwnie ktos kto zrobil taki psotep i wchodzi do 30 najlepszych ATP nie moze byc sredniakiem, to jest wrecz niemozliwe. Wawrinka 1.77
...jeżeli Wawrinka dziś wygra (zawodnicy właśnie się rozgrzewają) to wejdzie do top10. więc co do dla niego top30.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No tak ale z nim to roznie bywa boma urazy i slabsze turnieje takze chodzilo mi bardziej, ze w top 30 jest juz na stale wiec to wyklucza jego sredniactwo a od koncowki poprzedniego sezonu jest juz tylko lepiej. Po prostu nie jest realne to aby srendi gracz byl tak wysoko, konkurencja jest bardzo duza, jak gra gra slabo to szybko spadnie w dol.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
No i Roddick skreczował. Także się nie dowiemy tak do końca kto był w lepszej dyspozycji. :-D
Wawrinke witamy w top10, ale zgodzę się tu z Rox, że prawdopodobnie nie na długo, bo jest zbyt ciasno.
Tak czy owak, ARod zanotował świetny występ, oczywiście jak na jego możliwości na cegle. Niezależnie od tego kto wygra w drugim półfinale, to jestem prawie pewien, że postawię na Stasia. Co Wy na to?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jutro dzień finałów więc ja także cos skrobnę, bo ostatnio sie strasznie obijałem a teraz mam chwilkę więc podzielę się z Wami swoimi spostrzeżeniami.
Zacznijmy od pań.
Dementieva - Safina typ 2 kurs 2.1 w bwin
Dziwi mnie, że buki faworyzują Elenę, natomiast bardzo cieszy taki oto kurs na Dinarkę. Dinarka w przeciwieństwie do brata wrócił juz do optymalnego poziomu. Gra fenomenalnie, bo jak inaczej można nazwać zwycięstwa w jednym turnieju z Henin czy Sereną Wiliams. Dla mnie te dwa zwycięstwa mówią same za siebie. Henin jest zawsze groźna, natomiast amerykański kaszalot jest w optymalnej formie, wiec pokonanie jej jest sukcesem. Z drugiej strony, Elenka wygrała z Jankovic i Ivanovic, które jednak nie prezentują się tutaj tak jak choćby na twardych kortach na początku tego i w zeszłym sezonie. Nie chcę tutaj się narazić i napisać, że Dinarka najbardziej lubi cegłę, tego nie wiem i nie chce mi się sprawdzać. Dlatego napiszę, że Safina czuję sie bardzo dobrze na cegle, co potwierdzają jej ostatnie zwycięstwa. Nie patrzę na h2h bo statystyki nie grają tylko obecna forma. Safina jest głodna zwycięstw, jest bardziej waleczna i zawadiacka od swej przeciwniczki i moim zdaniem zniszczy ja na korcie. Pamiętam jej grę na cegle z zeszłego sezonu gdy wyciągnęła (już nie pamiętam z kim; podobnie jak Mario Ancic kiedyś) ze stanu 1-5 i wygrała tego seta i mecz. To świadczy o jej niesamowitym potencjale oraz o tym, ze gra na cegle jej po prostu wychodzi. Według mnie to ona jest zdecydowana faworytka tego meczu ale nie pokuszę się stawiać dokładnego wyniku.
Finał mężczyzn:
Djokovic - Wawrinka
Czy Novak Djoković (SRB) wygra mecz 2:0? Tak kurs 1.6 w bwin
Kurs piękny i warty grania. Djoko to zawodnik kompletny, który wymiata na każdej nawierzchni, no może najmniej na trawie. Dzisiaj widziałem go w akcji ze Stiopą i nie mam wątpliwości, że zmiecie z kortu walecznego Staśka. Radek skreczował, bo nie widział szans na zwycięstwo z tak dysponowanym Novakiem. Być może za dużo kosztowało go zwycięstwo z Fedexem. Podobnie rzecz sie ma z Roddickiem. Wczoraj Robredo wymęczył go strasznie, dziwie się, że Roddick to wygrał. Wawrinka odniósł duży sukces zachodząc tu gdzie zaszedł jednak numerem jeden jest obecnie właśnie młodziutki Serb Novak Djokovic. Era Fedexa przeminie w tym sezonie, natomiast Rafa, jeżeli przegrywa z Ferrero, z Djoko także nie będzie miał co szukać, no chyba, ze to była jednorazowa wpadka. No ale koniec wybiegania w przyszłość. Djoko jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Stasiek widać, że wraca do formy sprzed dwóch lat i chyba na cegle najlepiej się czuje, jednak to za mało na fenomenalnego Djokovica. Dlatego typuję tutaj gładkie 2-0.
Ten dubelek to ako 3.36 w bwin, chyba zagram to już teraz, bo boję się, ze do jutra kursy zaczną spadać.
A co wy myślicie o jutrzejszych finałach????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Faworytka jest Dementieva to przeciez zrozumiale, lepiej gra w tym roku, wieksze sukcesy na cegle (final RG) i wygrany duzy turniej ale zdnaie mam takie jak Gusto czyli szanse Safiny sa wieksze na wygrana a kurs zacheca do gry. Dinara gra fantastyzny tenis, pokonala swietne rywalki. Henin, Serene i Azarenke. Dobrze serwuje, swietnie operuje FH i BH, malo wad, nie za duzo psuje sama i walczy. Ponad gra na Dinare ja biore na pewno, Safina 2.10 2/10 ✅ i dokaldny wynik 2:1 kurs 3.15 ✅

Jeszcze zagram Wawrinka, ze wygra przynajmniej jednego seta, nie jest bez szans na wygrana w mecuz kursy sa przeszcowane, Djokovic w Rzymie az tak nie zachwyca, 1.75 1/10 ✅
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja też skłonny bym był zagrać na Safine, ale martwi mnie jedno, że dość łatwo idzie ją przełamać (Azarenko przełamała ją dwa razy w pierwszym secie i miała kilka BP) jednak dotychczas Safina szybko odrabiała strate przełamania, ale jesli Dementiewa zagra dobrze i konsekwentnie przy wlasnym serwisie to moze byc róznie. Nie mniej jednak takze daje większe szasne na zwyciestwo Dinarze.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
No to mamy finał ciekawe kto wygra, poniżej jak oceniam szanse. Pozdrawiam

11,05,2008 D. Safina 2,340; 250,00 zł 45,24% ✅
11,05,2008 N. Djokovic 1,290; 500,00 zł 78,47% ✅
Zysk: ✅ 980,00 zł

Ja jakoś daje więkse szanse Dementievej i tylko ze względu na kurs gram na Safinę, dementieva poprawiła serwis i jest w lepszej formie kondycyjnej od safiny. Safina zbyt duży brzuch. Ale jednak Safina tez ma szanse i to nie takie male. Intuicja mi mowi ze wygra dementieva ale matematyka podpowiada zagrac na kurs Safiny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom