>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Roma, WTA Berlin 5-12.V

Status
Zamknięty.
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Jankovic J. - Kirilenko M.
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
3 runda turnieju w Berlinie, zapowiada się kolejny emocjonujący mecz...jak dla mnie to będzie najlepszy pojedynek na tym etapie.
Obie panie grały ze sobą 3 razy:
02/08-07 Acura Classic, San Diego, USA R16 Ameryka Kort twardy otwarty Kirilenko, Maria 2:1 62 36 75 15/06-07 Birmingham, Anglia R16 Europa Trawa Jankovic, Jelena 1:2 63 36 57 31/07-06 Acura Classic, San Diego, USA R64 Ameryka Twarda Jankovic, Jelena 0:2 16 46
Jak widzimy J.Janković prowadzi 2:1...jednak po głębszej analizie należy zauważyć że to były bardzo wyrównane pojedynki...Faworytką jest J.Janković, ja jednak trzymam mocno kciuki za M.Kirilenko...
Forma Janković:
Berlin, Niemcy, Europa 07/05-08 R32 Jankovic, Jelena vs. Peng, Shuai 2:0 75 60 Charleston, USA, Ameryka 19/04-08 Ćwierćfinały Jankovic, Jelena vs. Zvonareva, Vera 1:2 26 63 26 17/04-08 R16 Jankovic, Jelena vs. Rodionova, Anastasia 2:0 60 62 16/04-08 R32 Jankovic, Jelena vs. Stevenson, Alexandra 2:0 75 60
jak widzimy nie jest taka zła, M.Kirilenko jednak wraca do swojej optymalnej dyspozycji co udowadnia w 2 ostatnich turniejach:
Berlin, Niemcy, Europa 07/05-08 R32 Kirilenko, Maria vs. Petrova, Nadia 2:0 63 63 05/05-08 R64 Kirilenko, Maria vs. Vesnina, Elena 2:1 26 75 62 Estoril, Portugalia, Europa 20/04-08 Finał Kirilenko, Maria vs. Benesova, Iveta 2:0 64 62 19/04-08 Półfinały Kirilenko, Maria vs. Zakopalova, Klara 2:1 26 63 75 18/04-08 Ćwierćfinały Kirilenko, Maria vs. Garbin, Tathiana 2:0 60 61 17/04-08 R16 Kirilenko, Maria vs. Cetkovska, Petra 2:0 63 62 15/04-08 R32 Kirilenko, Maria vs. Voegele, Stefanie 2:1 64 67 61
Na Janković jako obecnie 5 rakiecie w kobiecym tenisie będzie ciążyła ogromna presja, jest faworytką kibiców oraz bukmahcerów...Kirilenko natomiast może sprawić tutaj nie tyle niespodzianke co po prostu wygrać ten pojedynek...kurs 3.60 mocno kusi a typ wydaje się być sensowny...:spokodfhgfh:
 
T 0

tsonggg

Użytkownik
Karlovic ma 28 lat wiec juz mlody nie jest
gdzie masz napisane ze ma 22 lata?

Zapraszam najpierw do przeczytania podstawowego elementarza i nauczenia się rozumienia tekstu czytanego. Kolega manafluid napisał o Troickim, że jest stary a ma on dopiero 22 lata. A jeśli nadal tego nie rozumiesz przeczytaj jeszcze pare razy post manafluida uważnie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Federer-Karlovic✅
typ:w meczu dojdzie do TB
kurs:1,95

Obaj panowie grali ze sobą już 5 razy, w czterech pojedynkach bylismy swiadkami TB. O dyspozycji serwisowej Ivo i trudnościach z jego złamaniem chyba nie trzeba pisać, natomiast pierwsz rakieta swiata takze nie pozwoli sobie raczej na break, zwłaszcza przy koordynacji Karlovica.
 
R 0

rrisin

Użytkownik
Wszyscy jak widzę skłaniają sie ku Bolelliemu. Nie widzialem A-roda w akcji w pierwszym meczu, za to widzialem Włocha i musze powiedziec,ze psuł wybitnie duzo pilek. Jak nie w siatke, to za linie i tak w pierwszym secie chyba co 3 piłka. A Simon sam nic nie grał. Stad mimo, że to nie jest nawierzchnia wielbiona przez amerykańca powinien sobie poradzić z włochem. Sam łapie 1,8 na Roddicka.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Ja życzę Marii zwycięstwa, ale typy to nie koncert życzeń, dlatego nie stawiam. Uważam, że Jelena Jankovic to już jednak się okażą zbyt wysokie progi dla Kirilenko.
Do tego, nie sądzę, żeby Serbka czuła jakąś presję, której piszesz. To nie jest finał jakiegoś prestiżowego turnieju. Może się zdarzyć tak, że Jeka nieco zlekceważy Rosjankę, ale nie ma mowy o jakiejś presji.
Nie przeczę, że Maria gra wyśmienicie przez ostatnie tygodnie ale jeśli uda jej się wygrać, to mogę Wam pogratulować, ale szczęścia.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Z oficjalnej strony turnieju:

GONZALEZ BENCHED WITH LEG INJURY
Almagro through to quarter finals on Gonzalez W.O.
Fernando Gonzalez has pulled out of the 2008 Internazionali BNL d&#39;Italia. The Chilean, who injured his right leg during his first round versus Serb Janko Tipsarevic, was forced to withdraw. The 2007 runner-up, allows Nicolas Almagro to be the 1st quarterfinalist of this year&#39;s tournament. The Spaniard had already reached this stage of the tournament 2 year&#39;s ago losing to Federer. That year he had already benefited from a Davydenko retirement in the round of 16.


http://www.internazionalibnlditalia.it
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
:tenis:A.Roddick - S.Bolelli????
Typ:1
Kurs:1.64
Buk:bwin


Na godzinę 17.00 w turnieju tenisa męskiego z cyklu Masters w Rzymie planowany jest mecz między zawodnikiem gospodarzy Bolellim i Amerykaninem Roddickiem. Bolelli nie tak dawno wyszedł z poziomu chalengerów i w bieżącym roku pokazuje niezłą formę co uwidoczniło się awansem do pierwszej setki rankingu ATP. Jego obecna pozycja 55 z 631 punktami jest zbliżona do jego apogeum możliwości tzn.w granicach pierwszej 50-tki. W niedawno zakończonym turnieju z cyklu ATP w Monachium Włoch sprawił dużą niespodziankę awansując do finału ,w którym przegrał z ,,Wielkim Gonzo ,,Gonzalezem 1:2. Po drodze jednak nie miał wymagających przeciwników i tak w 1/32 pokonał 2:0 Francuza Gicquela,w 1/16 Włocha Seppiego 2:0,w 1/4 finału Koreańczyka H.T.Lee 2:0, w 1/2 finału Francuza Mathieu 2:1. W Rzymie Bolelli potykał się też z Francuzami i tak w 1 rundzie pokonał 2:0 Patience a w 2 rundzie 2:0 Simona . Amerykanin Roddick 6 pozycja rankingu ATP przyjechał do Europy na turnieje przygotowawcze do French Open i turniej w Rzymie jest jego pierwszym turniejem na glinie . W 1 rundzie miał wolny los a w 2-giej pokonał kolegę z reprezentacji USA Mardego Fisha 2:0 (1,4). Chociaż Andy nie ma jeszcze ogrania na glinie w Europie ale z pewnością w ciągu miesiąca od turnieju w Miami nie zasypywał gruszek w popiele i trenował na tej nawierzchni w Stanach. Po turnieju na hardzie w Miami pokonał w Pucharze Davisa USA-Francja Mathieu 3:0(2,3,2) i Llodrę 3:0(4,6,6). Glina nie jest jego ulubioną nawierzchnią lecz jest on na tyle doświadczonym zawodnikiem ,że z Bollellim da sobie radę pomimo dopingu Włochów.

________________________________________________________

Nie poganiaj konia batem lecz owsem.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP

Simone Bolelli
- Andy Roddick 1 @ 1.80 ⛔
Nicolay Davydenko - Timmy Robredo 1 @ 1.30 ⛔
Juan Carlos Ferrero - Stanislas Wawrinka 1 @ 1.75 ⛔
Radek Stepanek - Luis Horna 2 @ 2.70 ⛔
Wejdzie Davydenko czy nie, aż wstyd za takie typy. Nie oglądałem Bolelliego ani Horny, za to widziałem fragmenty Ferrero. Wawrinka grał o wiele lepiej, bardzo dobry serwis, skuteczna gra...generalnie Juan Carlos biegał wolno, niezbyt walczył. Nie wiem jak wygrał z Rafą, chyba sie musiał Nadal słaniać na nogach. Zobaczymy jak gra Davydenko. Horna powalczył z wyżej notowanym Stepankiem, patrząć na statystyki meczowe nie odstawał ani trochę. Miał szansę wygrać mecz, i mimo że typ nie wszedł, uważam, że był najlepszy z tych czterech podanych;]
Wstępnie na jutro wypatrzyłem Viki Azarenkę w meczu z Bondarenko, Wawrinkę z Blejkiem no i, w zależności od gry, Davydenkę z A-Rodem. Ale jeszcze dokładnie się temu przyjrzę.
EDIT : mecz Robredo - Davydenko trwa, a ja już wiem, że który by nie wygrał, grał przeciwko Roddickowi;]
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Szavay A. - Bartoli M.
Typ: Szavay A. ✅ (Wynik: 7-5,7-5)
Kurs: 1.70


handicap setowy na Luisa Horne (+1.5 seta) ✅ (Wynik: 4-6,6-1,3-6)
Kurs: 1.60
Tomorrow:
Wawrinka S. - Blake J.
Typ: Wawrinka S. ✅ (Wynik: 6-7,7-6,6-1)
Kurs: 1.45

Staś zaskakuje mnie od jakiegoś czasu swoją postawą na clay-kortach. Blake walczył dzielnie przez dwa spotkania, a przed obydwoma skazywano go na porażkę. Wydaje się jednak, że tak grający Staszek to będzie zbyt wiele. Liczyłem na większy kurs, no ale jeśli bet365 nie wystawi wyższego, to zagram podany tutaj czyli z BAH.
Djokovic N. - Almagro N.
Typ: Almagro N. (+1.5 seta) (Wynik: 6-1,1-0 krecz)
Kurs: 1.50

Nie rozumiem dlaczego tracąc seta z Andreevem grającym różnie, Nole miałby nie stracić seta z tak wyśmienitym specem od clay&#39;u. Sądzę, że Hiszpan nawet ogra Novaka, no ale z przezorności poprzestanę na tym. Sądzę, że te minimum w postaci wygranego seta spokojnie powinno wejść.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zacznę może od meczu Davydenko - Robredo. Mecz świetny, wspaniały tenis z obu stron. Kolya mógł to wygrać, jednak popełnił zbyt dużo niewymuszonych błędów. Robredo za to walczył niesamowicie, biegał do piłek, do których wydawało się, że nie ma szans dojść, no i przyniosło to oczekiwany rezultat. Pomyliłem się pisząc, że nie może on odnaleźć formy. Swoją dzisiejszą postawą zmusił mnie do uderzenia się w pierś ????
Jako iż dziś dzień fatalny ( dobrze że mała stawka była :p ), jutro odbijam się od dna.
Z następujących meczów budujemy grubasa :
Wawrinka - Blake 1 @ 1.45 ✅
Generalnie A-Rod zawarł w swojej krótkiej analizie wszystko, co trzeba. Dodam, że Stach Wawrinka gra świetnie, moim zdaniem ma spore szanse na finał. Natomiast James Blake, oprócz 3 setów z Verdasco, grał dziś również wyczerpujące spotkanie w deblu, wraz z Mardym Fishem, toczył wyrównany pojedynek z Serbami Nestorem i Zimonjiciem. W każdym razie Wawrinka na jutro z pełną mocą ????
Robredo - Roddick 1 @ 1.83 ⛔
Robredo zrobił na mnie dziś przeogromne wrażenie. Natomiast, jak juz pisałem wcześniej, Roddick na cegłę nie pasuje mi ani trochę. Zaskoczył mnie wygrywając z Bolellim, ale jutro raczej niespodzianki nie będzie. Tommy celuje w zwycięstwo w turnieju.
Almagro - Djok 1 @ 2.49 - krecz
Jak już wspomniał A-Rod, Almagro to spec od cegły. Moim zdaniem top 3 jeśli chodzi o ta nawierzchnię. Ma bardzo nieprzyjemny serw, większośc zawodników ma z nim problemy. A Djokovic? Straciłem trochę do niego szacunek po kreczu z powodu bólu gardła. Kurs na Hiszpana zbyt wysoki. + 1.5 seta to już niemal pewa.

Viki Azarenka
- Alona Bondarenko 1 @ 1.72 ✅
Pisałem nie raz, Viki w niesamowitym gazie, rozbiła dziś Giselę Dulko w wspaniałym stylu. Alona w tym turnieju gra tez dobrze. Cibulkova, Medina i Kuznietsova...pokonanie tych zawodniczek to duży sukces, świadczący o wysokiej formie. Ale 3 spotkania 3-setowe + granie w deblu z siostrą na pewno kosztowały ją już sporo zdrowia. Viki gra agresywnie i mocno, poradzi sobie z Aloną. Powtórzę, jest dziewczyna w gazie.
Dla odmiany, tutaj będzie 4/4 ????
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
:tenis:A.Bondarenko - W.Azarenka????
Typ:1
Kurs:2.00
Buk: bwin

Na turnieju tenisowym kobiet w Berlinie w dzisiejszym dniu zaplanowane są mecze ćwierćfinałowe. W samo południe staną do pojedynku zawodniczka z Ukrainy Alona Bondarenko i Białorusi Wiktoria Azarenka . Patrząc na ranking WTA nie można wytypować faworytki tego spotkania . Bondarenko zajmuje w rankingu 25 pozycję z 1051 punktami a Azarenka 26 lokatę z 1044 punktami . Analizując jednak wyniki tegorocznych turniejów singlowym można wskazać jako faworytkę w tym spotkaniu Alonę Bondarenko ,która jest bardziej doświadczoną zawodniczką .Jest starsza o 5 lat od Białorusinki i doświadczenie w grze na glinie jest bardzo ważne . W jedynym meczu oficjalnym jakie te zawodniczki rozegrały między sobą w ramach rozgrywek WTA wygrała Azarenka 2:1. Pojedynek rozegrano na nawierzchni twardej. Alona pokonała w 2008 minn.Mouresmo 2:0 ,Safinę 2:1,Woźniacki 2:1, Cibulkową 2:1,Medinę Garrigues 2:1 i wczoraj w 1/8 finału WTA Berlin Kuzniecową 2:1. Obie zawodniczki są świetnymi deblistkami :Alona z Katariną Bondarenko a Azarenka z Izraelką Peer . Los tak chciał by te pary spotkały się w tym turnieju i już na godzinę 13.15 te zawodniczki staną naprzeciwko siebie w grze deblowej. W pojedynku singlowym wygra Alona Bondarenko jako że jest bardziej doświadczoną zawodniczką od Białorusinki.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Andy Roddick - Tommy Robredo
Typ: Andy Roddick ✅ (Wynik: 6-3,4-6,7-6)
Kurs: 2.25

Wiem, że Roddick nie gra na cegle za dobrze, wiem, że daleko mu do tego stylu gry. Jednak po takim kursie się skuszę, dlatego, że Andy gra lepiej niż wszyscy oczekiwali. Idzie mu naprawdę dobrze. Chociaż jak już dawno w tym dziale pisałem, Robredo buduje formę na RG, to można zauważyć, że optimum jeszcze nie osiągnął. W Monte Carlo i Barcelonie, zagrał po dwa dobre mecze, by w trzecim grać znacznie gorzej. W Rzymie zagrał już trzeci dobry mecz, w dodatku bardzo męczący z Davydenko. Jeszcze taki fakt, choć mało istotny to wspomnę: zawodnicy grali ze sobą siedem razy w karierze i choć ostatnio w 2004 roku, a poprzednie 6 pojedynków w 2003-2001, w dodatku tylko jeden na cegle, to na 18 rozegranych setów, wszystkie wygrał Amerykanin. Taki wątek psychologiczny. :wink:
edit: ów wygrana na clay&#39;u miała miejsce właśnie w Rzymie. :wink:
 
L 0

lukaszch

Użytkownik
Mam słówko do Prasy...fajnie napisałeś...Kolya mógł to wygrać, jednak popełnił zbyt dużo niewymuszonych błędów. Robredo za to walczył niesamowicie, biegał do piłek, do których wydawało się, że nie ma szans dojść, no i przyniosło to oczekiwany rezultat....hehe chyba żle patrzyłes..ten mecz był ustawiony jak nic, po prostu Davydenko nie chcial wygrac!! oddal ten mecz, gdyż nie zależało mu na tym turnieju!! w TB prowadził 4-2 zeby pozniej stracic 5 piłek pod rząd!! a przypomnę ze jest w tej chwili 4 rakietą świata!! Bił po outach, walił w siatke.. naprawde myslisz ze to dobra forma Robredo?? jestes w błędzie i zobaczysz jak dzisiaj Roddick zmiazdzy Tommyego!! pozdro
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Roddick-Robredo✅
typ:1
kurs:1,95

Wczoraj oglądałem mecz Roddicka i po słabym początku, zaczął grać na prawdę dobrze, może nie jest specjalistą od cegły ale wczoraj sobie radził. Niestety nie mogłem oglądać meczu Robredo, dlatego moja ocena tego pojedynku moze byc subiektywna, nie mniej jedak sądzę ze zwycięstwo zanotuje Amerykanin. W H2H jest 4-0 dla Roddicka i należy wspomnieć ze Hiszpan nie wygrał w żadnej z tych konfrontacji nawet seta.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Szaway - Ivanovic
typ: Szaway +1,5
kurs: 1,85

Węgierka w tym turnieju spisuje się dosć dobrze, w przeciwieństwie do Any Ivanovic, ktora po wygranym turnieju Indian Wells jakby troche przygasła. Nie twierdzę że Serbka gra zle, jednak w jej chwilowej dyspozycji upatruje szansy na wygranie co najmniej jednego seta dla Szaway.
Ewentualnie mozna postawic że będzie to pojedynek 3-setowy, a kursy ok. 2.4
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Co do meczu Roddicka, dla mnie NO BET bardzo typowe, to nie Robredo wygral tylko Davydenko przegral bo tak chcial (nie gralam tego meczu wiec nie pisze tego w zlosci), Amerykanin calkiem niezle z Bolellim lecz Wloch gral beznadziejnie.

Ivanovic przygasla? Zartujesz. Ona i Serena sa w bardzo dobrej formie. Bammer jest ciezka rywalka bo odbija jak sciana, Ana woli rywalki, ktore bardziej atakuja a taka jest Agnes, w dodatku Szavay to maszyna do psucia wiec powinno byc 2:0 dla Serbki. Ivanovic 1.35
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mam słówko do Prasy...fajnie napisałeś...Kolya mógł to wygrać, jednak popełnił zbyt dużo niewymuszonych błędów. Robredo za to walczył niesamowicie, biegał do piłek, do których wydawało się, że nie ma szans dojść, no i przyniosło to oczekiwany rezultat....hehe chyba żle patrzyłes..ten mecz był ustawiony jak nic, po prostu Davydenko nie chcial wygrac!! oddal ten mecz, gdyż nie zależało mu na tym turnieju!! w TB prowadził 4-2 zeby pozniej stracic 5 piłek pod rząd!! a przypomnę ze jest w tej chwili 4 rakietą świata!! Bił po outach, walił w siatke.. naprawde myslisz ze to dobra forma Robredo?? jestes w błędzie i zobaczysz jak dzisiaj Roddick zmiazdzy Tommyego!! pozdro
Jednak uważam, że patrzyłem całkiem dobrze. Davydenko chciał przegrac ten mecz? To po co atakował z całych sił, rozrzucał po korcie Robredo? Żeby chwilkę potem przegrać? Tommy grał niesamowicie w defensywie, z reszta on tak własnie gra. Dzisiaj Roddicka czekają długie wymiany, a on nie za bardzo to lubi. Tommy będzie zagrywał piłki w końcową linię, nie pozwoli rozwinąć skrzydeł Amerykaninowi. Absolutnie nie zgodzę się, że Davydenko chciał przegrać. Nie szukajcie na siłę nieczystej gry.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
&quot;Ivanovic przygasla? Zartujesz. Ona i Serena sa w bardzo dobrej formie. Bammer jest ciezka rywalka bo odbija jak sciana, Ana woli rywalki, ktore bardziej atakuja a taka jest Agnes, w dodatku Szavay to maszyna do psucia wiec powinno byc 2:0 dla Serbki. Ivanovic 1.35[/quote]&quot;

Co do Twojej wypowiedzi o Ivanovic: Racja zartowalam :p.
A tak na powaznie; zarowno typ na Szaway +1,5 jak i 3-setowy pojedynek wszedl. Chociaz mecz nie zostal jeszcze rozstrzygniety. Moze oglądalas ten mecz i moglabys powiedziec cos wiecej ;&gt; bo ja sledzilam jedynie cyferki....

Co do Sereny - ją w akcji akurat widzialam i owszem grala calkiem niezle, jednak Safina okazala sie lepsza - przebijala, przebijala az w końcu wygrala.

Mysle ze z Azarenka także powinna Safina wygrac - kursy ok.1,4. Moze byc zmęczona dzisiejszym dlugim i zaciętym pojedynkiem, ale skoro pokonala juz 2 grozniejsze rywalki (mam na mysli oczywiscie Henin i Serene) to wydaje mi sie ze Azarenke także odprawi z kwitkiem. Ma grozny i skuteczny return, więc jezeli bedzie grala tak jak dzisiaj to nie powinna miec większych problemow.

Kolejny mecz który mnie zastanawiam to Roddick - Wawrinka.
Roddick od 1wszej rundy typowany do odpadnięcia jakos sie trzyma. Ale czy to wystarczy na Stasia?
Dla mnie No bet, jednak typowalabym 3-setowy pojedynek. (kurs 1,8 )
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Oglądałem trochę dziś mecz Federera i Stepanka. I jeżeli w kolejnej rundzie Radek będzie tak fatalnie grał pprzy siatce to nie wróże mu nic dobrego. Według mnie zbyt często schodził pod siatkę i tam popełniał bardzo proste niewymuszone błędy. Federer też nie zachwycał, pewnie dlatego Stepanek dziś wygrał, w sumie po ciężkim meczu dwa sety 7:6,7:6. Federer miał dziś tylko przebłyski. Stepanek powinien to szybciej skończyć ale jak mówiłem popełniał błędy. Według mnie jutro z Djokoviciem nie powalczy. Ale to tylko moje zdanie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom