>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Masters Cincinnati 28.07-03.08

Status
Zamknięty.
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
To prawda ze Kohl w duzej mierze opiera gre na serwisie, ale nie tylko na pierwszym, te 23 asy w meczu z Soda to niezly rezultat ale mi bardziej podoba sie procent wygrywanych punktow z 2 serwisu - 72%...Uwazam ze niemiec grajac z swietnie dysponowansym i bardzo utalentowanym szwedem mial trudniejsze zadanie niz Ivo ktory wygral z Fedkiem ktory ostatnio gra pod duza presja i nie gra swojego tenisa, jeszcze jak na Wimbledonie w meczach ratowaly go asy tak wczoraj ciezko mu bylo nawet asa trafic. Ten meczyk zapewne bedzie meczem dnia i jesli juz mialbym stawiac to lepiej niemca za 2.3 niz chorwata za 1.55 ...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Murray - Moya 2 - 3.60
Moya chyba powraca do wielkiej formy pokonał już w tym turnieju Davydenke, Andreeva i Tipsarevica. Jeśli wygra ćwierćfinał to droga do finału będzie znacznie prostsza bo w półfinale może trafić na Kohlschreibera lub Karlovica, a w finale na swojego &#39;&#39;podopiecznego&#39;&#39; Nadala. W ostatnim meczu z Andreevem zagrał całkiem przyzwoicie zaserwował 5 asów przy 3 podwójnych błędach. Utrzymał 64% pierwszego serwisu z którego wygrał 74% punktów. Murray natomiast również zaserwował 5 asów i dwa podwójne błędy. Jego serwis na pewno nie jest tak mocny co pokazują statystyki 67% wygrywających piłek po pierwszym serwisie i 45% po drugim to nie najlepszy wynik. Ktoś napisał że wygrał ze świetnym Tursunovem ale Rosjanin zagrał w meczu z Murrayem fatalnie przede wszystkim serwis który jest jego wielkim atutem nie funkcjonował. Utrzymał zaledwie 50% pierwszego serwisu z którego miał 86% wygrywających piłek. Po drugim serwisie wygrał tylko 48% punktów i to w głównym stopniu zdecydowało o gładkim zwycięstwie Murraya.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Spotkanie: Ernests Gulbis - Novak Djokovic
Typ: 1
Kurs: 4,9
Bukmacher: Betfair
Myślę, że w tym meczu można spokojnie zaryzykować na zwycięstwo młodego Łotysza. Ernests już nie jeden raz pokazał, że jest w stanie walczyć z czołowymi zawodnikami ATP. Na dowód można tu przytoczyć wygrany set z samym wielkim Rafą Nadalem na tegorocznym Wimbledonie. Gulbis wyróżnia się przede wszystkim znakomitym podaniem i świetnym forehandem. Choć jest bardzo młody, moim zdaniem już można nazwać go zawodnikiem kompletnym. W Cincy pokonał już Nieminena, Clementa i Blejka. Jest w dość dobrej formie. Djokovic - jego dzisiejszy przeciwnik wyżej wspomnianą wcale nie błyszczy. W Toronto odpadł z Murrayem w dwóch setach. W Cincy męczył się niemiłosiernie już z Bollelim. Oglądałem spotkanie i muszę powiedzieć, że Serb zadziwiał mnie swoją słabiutką grą. Popełniał ogromne ilości niewymuszonych błędów, swoje zwycięstwo w tym spotkaniu w dużej mierze zawdzięcza samemu Włochowi, który też zagrał słabo. W H2H 1-0 dla Nole, 3-0 na tegorocznym RG (75 76 75 ) . Spotkanie było niesamowicie zacięte. Serb miał wówczas sporo szczęścia. Wczoraj z turniejem pożegnał się Federer, myślę, że Serb dzisiaj podzieli jego los. Za Łotyszem przemawia głównie jego niezła dyspozycja i słaba forma jego dzisiejszego przeciwnika.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Moya dzis ze Szkotem nie ma najmniejszych szans ... Jakies suche staty nie maja tu zadnego znaczenia, ostatnio hiszpan gral takie dno ze az sie chcialo plakac nie wiem jakim cudem doszedl tak daleko w tym turnieju. Dzis prosciutkie 2-0 dla Murraya co nie ulega zadnej watpliwosci. Odradzam typow na hiszpana!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Panowie trochę mnie dziwi wasze analizowanie. Zwłaszcza szukanie niespodzianek na siłę. Wczoraj oglądałem mecz Moyi i był to bardzo przeciętny mecz. Popieram zdanie PabloAimara, że Szkot wygra gładko 2-0. mlody16 pięknie zaanalizowałes meczyk Gulbisa z Djoko, z tym, że mało jest w tym prawdy, więcej nadziei. Kto to jest Gulbis przy Djokovicu? Nikt. Co z tego, że Łotysz pokonał cieniutkiego Nieminena, Clementa czy Blake&#39;a. Wszyscy trzej grają ostatnio żenująco. Djoko męczył się z Bollelim, bo Włoch grał po prostu bardzo dobrze. Widziałem nieznaczne fragmenty tego meczu i kiedy było trzeba Novak się koncentrował i jechał Włocha jak chciał. Tak było gdy Bolleli zaczął myśleć o zwycięstwie w drugim secie i po kilku błędach Serba złamał na 4-2 i miał otwartą drogę do wygrania seta. Jednak niesamowity Djoko szybko odrobił przełamanie i doprowadził do 4-4. Jak trzeba Djoko się koncentruje i wygrywa. Po odpadnięciu Fedexa, Serb jest moim zdaniem głownym kandydatem do wygrania tego turnieju. Myślę, że Nadal nie może cały czas wygrywać i może właśnie w meczu rewelacyjnego Hiszpana należy szukać niespodzianki. Lapentti mimo, ze typowy ziemniak i to bardzo doświadczony, nie daje o sobie zapomnieć. Może tym razem doświadczeniem zniszczy młodego Nadala. Kurs w betgun 7.58. Widziałem tez wczoraj kawałek meczu Ivo. Mimo iż nie lubię takiej gry, serw i mało poza tym, to Ivo naprawdę zagrał dobrze. Pokonanie Federera to nie lada wyczyn i nie ważne w jakiej formie jest obecnie Szwajcar. Fedex jest zawsze groźny, może ostatnio trochę mniej, co nie zmienia faktu, że Drewniany Ivo naprawdę bombardował Fedexa serwami i nikt by sobie z nimi nie poradził. Kohli szuka formy w tym sezonie i tym, że ograł Sodę naprawdę mnie zaskoczył. Myślę, że to mimo wszystko za mało na ogromnego bombardiera jakim jest Karlovic. Podsumowując, dzisiaj trudno o niespodzianki. Murray, Karlovic i Djoko powinni spokojnie wygrać. Jedynej niespodzianki szukałbym w meczu Nadala, bo naprawdę Lapentti wydaje mi się nieobliczalny. Typ na Lapenttiego naprawdę dla odważnych.
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Mam nadzieję, że wreszcie jasnowidz Gusto się pomyli, bo myślę zupełnie inaczej. Lapenti nie ma najmniejszych szans z Nadalem, najmniejszych ???? Gulbis myśle że napsuje sporo krwi Djokovicowi, tak samo jak Koli Drewniakowi Ivo. Jedyne co, to Murray nie powinien mieć żadnych problemów z Dziadkiem Moyą.
Zobaczymy wieczorem
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Spotkanie: Karlovic - Kohlschreiber
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt
Analiza: Ćwierćfinałowe spotkanie turnieju w Cincinatti pomiędzy olbrzymem z Chorwacji Ivo Karloviciem, Niemcem Philippem Kohlschreiberem. Dla mnie bukmacherzy popełnili wielki błąd ustalając takie a nie inne kursy na to spotkanie. Sądzę mianowicie, że to Niemiec jest zawodnikiem, który najprawdopodobniej wygra to spotkanie. Dlaczego? Po prostu tak mówi mi moje przeczucie, oglądałem obu zawodników w akcji podczas tego turnieju i uważam, że Kohlschreiber na pewno znajdzie jakieś lekarstwo na potężną zagrywkę Chorwata. Karlovic oprócz tego, że ciężko go przełamać na korcie nie pokazuje nic specjalnego, nawet wczoraj w spotkaniu z chyba już byłym numerem 1 Rogerem Federerem jego punkty to była jedynie zasługa zagrywki bądź łatwego błędu Federera. Kohlschreiber natomiast uporał się z bardzo dobrze grającym Soderlingiem, który zagrywkę posiada również na bardzo wysokim poziomie. Niemiec pokazuje tenis techniczny i efektowny, miło się go ogląda. Dla mnie jeśli tylko dojdzie do dłuższych wymian Ivo stoi na straconej pozycji, a dodam do tego, że Chorwat na pewno będzie miał też słabsze momenty przy swoim podaniu i wtedy liczę na jakieś przełamanie. Karlovic grając na przyjęciu jest po prostu łatwy do ogrania przez zawodników niższej klasy niż Kohlschreiber dlatego sądzę, że Niemiec nie będzie miał większy problemów z wygrywaniem gemów przy swojej zagrywce. Obaj zawodnicy jeszcze ze sobą nie grali, ale z obserwacji wynika, że Ivo nie lubi przeciwników niskich, zwinnych i grających bardzo dokładnie, a takim zawodnikiem jest na pewno Niemiec, dlatego to on dzisiaj ma większe szanse na wygraną i taki jest mój typ.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Phillip Kohlschreiber
Ivo Karlovic
Typ: Over 10 games (1st set) ✅
Kurs: 1,75
Bukmacher: 10bet
Jak już koledzy wspominali obaj zawodnicy to typowi serwisowcy, wczoraj Ivo dość niespodziewanie ograł Federera, jednak śmiem twierdzić, że po prostu Karlovic tego meczu nie wygrał, bo Federer po prostu go przegrał, to nie jest już ten sam Ferdex co kiedyś, jednak we wczorajszym spotkaniu utrzymywał swój piekielny serwis, został tylko raz przełamany w całym meczu, a w decydujących momentach meczu (tj. w tie-breakach) potrafił, zrobić mini-breaka i utrzymywać swoje podanie. Wydawać by się mogło co to za rywal Kohlschreiber dla Iva, skoro pokonał Wielkiego Rogera ;) Jednak Niemiec pomimo swojego niewysokiego wzrostu również jest obdarzony potężnym serwisem. Niemiec nie może jakoś ustabilizować formy na własnych śmieciach potrafił dojśc do finału odprawiając z kwitkiem m.in Blake&#39;a czy Soderlinga, a nie tak dawno uległ Kudryavtsev&#39;owi. W meczu z Rogerem - Ivo wygrał dwukrotnie po tie-brekach, Kohlschreiber w pojedynku z Soderlingiem również wyszedł zwycięsko dwukrotnie z tie-breaków. Wszystko zapowiada na ciekawy pojedynek, spotka się dwóch serwisowców i o przełamanie powinno być szczególnie trudno ;) Taj bardzo prawdopodobny ;)
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Murray A. - Karlovic I.
Typ: Karlovic I.
Kurs: 2.55
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Już dziś około godziny 19:00 czasu polskiego powinno się rozpocząć półfinałowe spotkanie wysokoobsadzonego turnieju w Cincinatti, w którym spotkają się Szkot Andy Murray z Chorwatem Ivo Karloviciem. Andy Murray w ostatnio jest w całkiem niezłej formie. W ostatnich tygodniach zachodził minimalnie do ćwierćfinału, gdzie na drodze do kolejnej rundy stawał mu Rafael Nadal. Może gdyby grał z kim innym zaszedłby dalej, ale nie ma co gdybać. W turnieju w Cincinatti Andy Murray w przeciwieństwie do Ivo Karlovica rozegrał o jedno spotkanie mniej, a to dlatego, że pierwsza ósemka rankingu w pierwszej rundzie ma wolny los. W Cincinatti Szkot zmierzył się już z Amerykanem Samem Querrey&#39;em, którego pokonał 7:6 6:1, w kolejnej rundzie odprawił Dmitry&#39;ego Tursunova 6:3 6:3, który obecnie znajduje się także w dobrej dyspozycji. W ćwierćfinale w dniu wczorajszym miał już nieco cięższe zadanie. Po pierwszym secie meczu z Carlosem Moyą zapachniało lekko niespodzianką, kiedy to Murray przegrał seta 2:6, lecz w kolejnych dwóch setach był już górą Szkot, wygrywając całe spotkanie 2:1, a sety odpowiednio 6:3 6:1. Wczorajsze trzysetowe spotkanie może mieć lekki wpływ na przebieg dzisiejszego spotkania z Karlovicie, który w przeciwieństwie do Szkota rozegrał wczoraj dwa sety z Niemcem Philippem Kohlschreiberem. W tym spotkaniu Karlovic miażdzył swoim serwisem, zaserwował Niemcowi aż 24 asy. Spotkanie było bardzo wyrównane, co może świadczyć fakt, że w ciągu całego spotkania tylko Karlovic miał jedną szansę na przełamanie serwisu rywala, lecz niestety nie udało mu się tego zrobić. Całe spotkanie wygrał 2:0, rozstrzygając oba sety na swoją korzyść w tie breakach 7:6 (8) 7:6 (3). Sądzę, że jeżeli Karlovic będzie tak serwował jak w ostatnich dniach, pomoże mu to w odniesieniu zwycięstwa w dniu dzisiejszym.
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
Karlovic - Murray
Typ : Ivo Karlovic +2gemy
Kurs 1.90
Na dzis wybralem ciekawie zapowiadajace sie spotkanie miedzy Ivo Karlovicem a Andy Murrayem. To, że Szkot doszedł do półfinału nie jest zaskoczeniem, w poprzednim turnieju również na hardzie zaszedł daleko - pokonując między innymi Djokovica. Wczoraj Andy meczyl sie troche z weteranem kortow - Carlosem Moya. Przegrywajac pierwszego seta 2:6 i drugiego 0:2, jednak zimna krew i duze juz zmeczenie Hiszpana pozwolilo z minuty na minute coraz bardziej dominowac mu na korcie. Co do Ivo to ma na rozkładzie m.in Federera w tym turnieju. Jego serwis sieje spustoszenie, w każdym spotkaniu zdobywa ponad 20 asów! tj ok 1 seta samych asow... Na tym glownie opiera swoja gre, lecz nie mozna zapomniec tez o jego FH ktorym potrafi precyzyjnie zagrac. Najrozsadniejszym typem jest dla mnie +2 gemy na Chorwata, ktorego przelamac jest strasznie ciezko, mysle ze dojdzie do tie-breaka, w ktorym gora jednak bedzie Ivo. Kurs 1.90 zadowalajacy w zupelnosci.
 
K 0

kaml1992

Użytkownik
????Nadal-Djokovic⛔
Typ: 1
Kurs: 1.47
Bukmacher:fortuna
Analiza
W drugim meczu półfinałowym na przeciw siebie staną trzeci w rankingu Novak Đoković i druga rakieta świata Rafael Nadal. Moim faworytem jest Hiszpan który ostatnim czasie prezentuje wyśmienitą formę i jest bardzo bliski awansu na pierwsze miejsce w najnowszym rankingu WTA. Nadal w poprzednich rundach nie miał trudnych przeciwników i z tego powodu nie powinien odczuwać trudów amerykańskiego turniejów. Na korzyść Hiszpana przemawia również bilans spotkań z Serbem. Rafa wygrał dziewięć a Đoković trzy razy wychodził zwycięsko z pojedynków z Nadalem. Hiszpan podbudowany ostatnimi sukcesami powinien się uporać z Serbem, na pewno nie będzie to łatwy mecz ale warto zaryzykować
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Djokovic N. - Murray A. DW 2:0 1,80

Djokovic przegral na twardym korcie w czasie ostatniego roku zaledwie 4 razy! bylo to w finale US Open z Federerm (6:7 6:7 4:6), w Dubaju z Roddickem (6:7 3:6), w Miami z Andersonem (6:7 6:3 4:6) no i z Murrayem nie dawno w Toronto. W miedzy czasie zdarzyl wygrac Australian Open tracac zaledwie 1go seta w finale (!), w Indian Wels gdzie rowniez stracil tylko 1go seta w finale, a w Cincinnati ma juz na rozkladzie samego Nadala. Mimo mniejszej skutecznosci serwisu wygral 72% pilek z pierszego podania i az 76% z drugiego (Nadal 73% i 47%). Novak popelnia bardzo malo bledow. Ogolnie 28 zwyciestw w 32 spotkaniach. Murray jakos nigdy mnie nie przekonywal. Ostatni turniej jaki wygral na tej nawierzchni odbywal sie w w Doha gdzie w finale pokonal Wawrinke, ale po drodze nie mial za dobrych rywali. Tutaj w cwiercfinale meczyl sie z Carlosem Moya, co juz swiadczy troche na niekorzysc szkota. Murray jest skuteczny jesli chodzi o wygrywanie pilek z pierwszego podania jednak duzo gorzej juz wyglada jesli chodzi o drugie podanie i tu na pewno bedzie mial przewage serb. Murray dobrze serwuje jednak na swietnie dysponowanego Djokovica mysle ze jest to poprostu za malo i rewanz za cwiercfinal z Toronto bedzie dodatkowa motywacja dla Djokovicia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom