>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Finals - Turyn (14.11.2021 - 21.11.2021)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djokovic (półfinał)
Tak grającego Serba może ograć tylko Miedwiediew lub Rublew jak pokaże starą formę, a i też się chyba nie zapowiada. Zapowiada się za to powtórka z Paryża. Ale nie poganiajmy. Najpierw jutrzejszy półfinał. Nole jest mocniejszy od Zvereva. Ma szerszy zakres umiejętności. Jest lepszy na wymianach. No chyba tylko tie-breaki mogą ratować Niemca, ale i w tym aspekcie powiedzmy że Serb ma więcej szczęścia.

Norrie
Jest cień szansy, że Norrie to spotkanie weźmie po kursie ok. 7,00, ponieważ grane jest o 21.00, a już o 14.00 Djoko ma półfinał ze Zverevem. Mało czasu na regenerację. Może ten mecz przegrać nawet 0-2 albo postarać się i szybko wygrać 2-0. Wszystko zależy od niego. On będzie kontrolował to spotkanie. Za drobne można przecież spróbować takie value, szczególnie polecam 0-2 dla Norriego. Młodszy Djokovic by nie odpuścił, ale starszy może już kalkulować...

Rublew (półfinał) wygra seta
Rublew zrobił chyba wariant na Basilaszwilego, czyli przysnął na kilka turniejów po czym obudził się i zaczął grać swoje. Wątpie, by dał sobie wyrwać wygraną z trwającego spoitkania z Ruudem no i pytanie czy nie stać go na pokonanie Meda. Moim skromnym zdaniem stary dobry Rublew byłby w stanie to zrobić. Ale że Med jest bardzo groźnym graczem dajemy wygraną seta. Dla odważniejszych, jak faktycznie pokona Ruuda, warto może spróbować Andrieja.

Ups. Czy powiedziałem coś nie w porę? Już 1-1 jest w setach: Rublew - Ruud.
Rublew coś obniżył loty. Tak to jest jak się udaje słabego 3 turnieje wstecz!
No nic. Poczekajmy. Ruud też zaczął grać po prostu lepiej.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Jest cień szansy, że Norrie to spotkanie weźmie po kursie ok. 7,00, ponieważ grane jest o 21.00, a już o 14.00 Djoko ma półfinał ze Zverevem
A gdzie jest napisane , że Djokovic gra jutro pierwszy półfinał ?? Warto chyba najpierw korzystać z wiarygodnych źródeł , a nie patrzeć na flascore...
Dla Mnie logiczne jest , że Medvedev zagra jutro pierwszy , bo od wczoraj odpoczywa i zmierzy się z Rublovem/Ruudem , którzy niedługo zakończą mecz. Myślę , że Djoko który zagra wieczorem sam by się nie zgodził na tak wczesną porę półfinału , i zresztą nie byłoby to sprawiedliwe...
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
A gdzie jest napisane , że Djokovic gra jutro pierwszy półfinał ?? Warto chyba najpierw korzystać z wiarygodnych źródeł , a nie patrzeć na flascore...
Dla Mnie logiczne jest , że Medvedev zagra jutro pierwszy , bo od wczoraj odpoczywa i zmierzy się z Rublovem/Ruudem , którzy niedługo zakończą mecz. Myślę , że Djoko który zagra wieczorem sam by się nie zgodził na tak wczesną porę półfinału , i zresztą nie byłoby to sprawiedliwe...
Ten koleś już nie raz podpieral swoje typy niesprawdzonymi informacjami. Jego wywody można traktować tylko i wyłącznie w formie marnej ciekawostki.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Na 99% djoko rozegra swoj mecz jutro o 21:00 bo zagra jako ostatni półfinalista w dniu dzisiejszym
Wedlug mnie jak już probowac to Norrie wygra 2-0 po kursie 15.00.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No i Rublew się spsuł. Dobra nie róbmy afery. Na soccestand napisali że o 14.00 to znaczy że o 14.00. Ale jak się pomylili, to czemu ja mam obrywać? Faktycznie powinien grać jako drugi.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez Norrie to 2-3 Polki nizej od Djoko.Jak Novak zagra na polgwizdka to I tak powinien na spokojnie go ogarnac.Norrie tak naprawde do Wielkiego tenisa dolaczyl w tym roku wiec gdzie on do Serba.Djokovic z takimi zaowdnikami przegrywa raz, moze dwa do roku
 
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Djokovic- Norrie u8,5 minut najdłuższy gem @1,85
1xbet

Tak jak wczoraj w przypadku wieczornego pojedynku mecz bez znaczenia o kolejności w grupie. Norrie będzie chciał wypaść jak najlepiej jednak sądzę że Djokovic nie będzie chciał zbytnio przedłużać spotkania i postara się uwinąć jak najszybciej gdyż jutro spotkanie ważne do tego rywalem Zverev.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe : 13/15 - 86%
Typy dodatkowe : 7/15 - 46%

Czas na półfinały!

Typy podstawowe :

1. Medvedev wygra mecz 1.2 ✅- Ruud zagrał świetnie drugiego i trzeciego z młodszym Ruskiem jednak jestem pewny, że nie starczy mu sił by pokonać starszego lepszego Ruska. Złapałem kurs 1.25 jak tylko pojawiła się oferta ale widzę, że szybko spada.

2. Ram/Salisbury minimum 1 set 1.45 ✅ (osobiście złapałem 2.2 na seta na live i 4.5 na wygranie meczu)- Jak dla mnie to są prawdziwi faworyci tego meczu. Rewelacyjna gra do tej pory na turnieju, warto zagrać na seta. Bardzo możliwe 3 sety.

3. Djokovic wygra mecz 1.35 ❌ (szczerze bardzo się cieszę, że dziś nie weszło <3)- Nienawidzę grać na Serba i bardzo bym chciał aby ten typ nie wszedł i Zverev znów sprawił niespodziankę ale niestety trzeba grać rozumem, a półfinałów Djokovic zwykle nie przegrywa.

4. Rune vs Lechecka (challanger), Rune win 1.3 ❌(sensacja goni sensacje)- obecnie mocarz wielu challangerów, widziałem go na żywo jak gra już kilka razy, warto grać na młodego, jako faworyt rzadko zawodzi.


Typy dodatkowe :

1. Djokovic - Zverev tiebreak w meczu 2.2 ✅- bardzo wysoki kurs jak dla mnie warty zagrania tego typu, powinniśmy zobaczyć tutaj przynajmniej jednego tiebreaka.

2. Herbert/Mahut minimum 1 set 1.35 ✅ - Francuska para powinna spotkać się w finale ponownie z Ram/Salisbury, ale debel to nieprzewidywalna gra, jednak typ na minimum set w tym meczu jest mocnym typem. Ogólnie w obu półfinałach jest duże prawdopodobieństwo 3 setów.

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
reflex 103

reflex

Użytkownik
Dobry wieczór. Myśle, ze spokojnie można dolozyc typ na wynik 2:0 w meczu z Ruska z Ruudem. Oglądałem spotkanie Ruuda z Rublevem i Norweg gra naprawdę absurdalnie słaby tenis. Rublev mecz przegrał tylko w glowie bo pokaz siły mieliśmy w pierwszym secie. Jakoś mam takie przekonanie, ze jutro wynik będzie mocne 2:0 dla Daniła. Tutaj kurs w granicach 1.7 - 1.75 do znalezienia.

djokovic Sasha również ciężko szukać innego wyniku niż zwycięstwo Serba. Ewentualnie szukałbym opcji na tiebreak w meczu. Myśle ze tak owy się pojawi bo Niemiec podanie ma bardzo solidne.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Medvedev (-3,5 gema)-Ruud 1 @1.48

Wszyscy praktycznie czuja, ze Medvedev w tym finale zagra, ale jak to czesto bywa wsyztsko sprowadza sie do tego by cos z tego kursu miec, stad proba zawyzenia go handicapem gemowym. Licze, ze Medvedev bedzie chciec wygrac w miare pewnie. Przy takich handicapach to praktycznie trzy scenariusze wchodza w gre, by zostal pokryry. Pierwszy to pewne zwyciestwo z roznica przelamania w kazdym secie, drugi to wynik pokroju 6-3 7-6, a trzeci to 3-setowy mecz przy wyniki typu 4-6 6--3 6-2. To cozyiwscie takie najczesciej spelnace sie kombinacje do pokrycia takich handicapow.

Medvedev maial wiecej odpoczynku po USO i rozsadnei planowal granie. Niczego nie ukmujac Ruudowi, ktory juz zostal lepszym tenisista niz jego ojciec, ale mysle ze Medvedev znajdzie sie drugi rok z rzedu w finalowej rozgrywce ATP Finals.
A z kim? Wieczorem rewanz za olipijksi polfinal Djokovic-Zverev i ten mecz wyzwala wieksze zainteresowanie.
 
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Medvedev - Ruud dwa przełamania pod rząd NIE @1,72
1XBET

Ja sobie postaram ugryźć ten mecz z innej strony. Danil w Turynie w meczach o stawkę z Hurkaczem i Zverevem nie dał się przełamać ani raz. W meczu z Sinnerem przegrał dwa swoje gemy serwisowe w drugim I trzecim secie po razie gdzie grał rozluzniony. Dziś koncentracja powinna być od pierwszej piłki. Warunki w hali bardzo mu służą. Ciężko jest go przełamać. Dla Ruuda sam awans do półfinału to wielki sukces. Wczoraj Rublow miał mecz pod kontrolą do stanu 2:1 w drugim secie gdzie po przełamaniu Norwega przegrał swój gem serwisowy z 40:15. Sądzę że bardziej doświadczony rosjanin takiego błędu nie popełni.

Djokovic - Zverev najdłuższa wymiana o24,5 uderzeń @1,85
34 uderzeń w 10 gemie
1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +106
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Medvedev - Ruud dwa przełamania pod rząd NIE @1,72
1XBET

Ja sobie postaram ugryźć ten mecz z innej strony. Danil w Turynie w meczach o stawkę z Hurkaczem i Zverevem nie dał się przełamać ani raz. W meczu z Sinnerem przegrał dwa swoje gemy serwisowe w drugim I trzecim secie po razie gdzie grał rozluzniony. Dziś koncentracja powinna być od pierwszej piłki. Warunki w hali bardzo mu służą. Ciężko jest go przełamać. Dla Ruuda sam awans do półfinału to wielki sukces. Wczoraj Rublow miał mecz pod kontrolą do stanu 2:1 w drugim secie gdzie po przełamaniu Norwega przegrał swój gem serwisowy z 40:15. Sądzę że bardziej doświadczony rosjanin takiego błędu nie popełni.

Djokovic - Zverev najdłuższa wymiana o24,5 uderzeń @1,85
1xbet
Ja rozumiem ten zakład tak, że w meczu nie będzie dwóch przełamań z rzędu. A z analizy wynika trochę tak jakby Danil nie miałby być przełamany dwa razy pod rząd.

Nie jestem znawcą tenisa ale jeśli dobrze rozumiem bet bukmachera to to ,że Rosjanin przełamie Norwega dwa razy pod rząd wydaję się być bardzo możliwe i zagrałbym na odwrót
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Ja rozumiem ten zakład tak, że w meczu nie będzie dwóch przełamań z rzędu. A z analizy wynika trochę tak jakby Danil nie miałby być przełamany dwa razy pod rząd.

Nie jestem znawcą tenisa ale jeśli dobrze rozumiem bet bukmachera to to ,że Rosjanin przełamie Norwega dwa razy pod rząd wydaję się być bardzo możliwe i zagrałbym na odwrót
To nie do konca rozumiesz ten bet. Chodzi o dwa przelamania pod rzad a nie o dwa przelamania konkretnego zawodnika. Czyli w momencie gdy rusek przelamie to od razu, w nastepnym gemie musialby byc przelamany zeby typ nie wszedl. W tym kontekscie argumentacja adika jest jak najbardziej ok.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Finals
Godzina: 21.00
Spotkanie: Djokovic - Zverev
Typ: Zverev
Kurs: 3.25
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkałem się różnymi opiniami dotyczącymi tego polfinalu, większość kierowała się ku zwycięstwu Djokovicia. Ja podejde do tego meczu w trochę inny sposób, ponieważ nie mam przekonania że to właśnie Sebr wygra ATP Finals. Bez wątpienia jest to starcie dwóch niesamowicie uzdolnionych tenisistów którzy na zawsze zapisza się w historii tego sportu. Tak naprawdę uważam że tu może wydarzyć się wszystko, Zverev przegrał w ostatnim czasie 2 mecze z Miedwiediewem ale Nole też przegrał z nim w finale US Open nie ugrywajac ani jednego seta, więc nie traktował bym tego jako wyznacznik formy tylko bardziej specyficzny styl gry Rosjanina. Djokovic ma już 34 lata, nie będzie robił się młodszy i jego uciekające lata wkoncu zaczną dawać się we znaki a przed Zverevem jeszcze długie lata gry jeśli nie wygarzy się coś niespodziewanego. Kto choć trochę interesuje się tenisem doskonale pamięta sytuację z Igrzysk Olimpijskich gdzie w Półfinale Zverev wygrał na hardzie z Serbem z którego psychiką stało się coś co wczesniej się nie zdarzało,co prawda potem ograł Niemca w półfinale US Open ale i tam stracił 2 sety. Osobiście uważam że Djokovic nie jest już taka maszyna, która wygrywa z każdym w niesamowitym stylu. Zgadzam się że Serb jest faworytem ale jak Niemiec będzie miał swój dzień oraz serwis nie będzie zawodził to nie widzę powodów dla których miał by dzisiaj nie wygrac. Hurkacz potrafił nawiązać kontakt w półfinale w Paryżu i nie wiele braklo i mógł wygrac z pierwszą rakieta świata, a doskonale widzieliśmy co się stało w ostatnim meczu ze Zverevem więc postawie po delikatnie zawyżonym kursie ze to Zverev zamelduje się w finale tego prestiżowego turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
reflex 103

reflex

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Finals
Godzina: 21.00
Spotkanie: Djokovic - Zverev
Typ: Zverev
Kurs: 3.25
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkałem się różnymi opiniami dotyczącymi tego polfinalu, większość kierowała się ku zwycięstwu Djokovicia. Ja podejde do tego meczu w trochę inny sposób, ponieważ nie mam przekonania że to właśnie Sebr wygra ATP Finals. Bez wątpienia jest to starcie dwóch niesamowicie uzdolnionych tenisistów którzy na zawsze zapisza się w historii tego sportu. Tak naprawdę uważam że tu może wydarzyć się wszystko, Zverev przegrał w ostatnim czasie 2 mecze z Miedwiediewem ale Nole też przegrał z nim w finale US Open nie ugrywajac ani jednego seta, więc nie traktował bym tego jako wyznacznik formy tylko bardziej specyficzny styl gry Rosjanina. Djokovic ma już 34 lata, nie będzie robił się młodszy i jego uciekające lata wkoncu zaczną dawać się we znaki a przed Zverevem jeszcze długie lata gry jeśli nie wygarzy się coś niespodziewanego. Kto choć trochę interesuje się tenisem doskonale pamięta sytuację z Igrzysk Olimpijskich gdzie w Półfinale Zverev wygrał na hardzie z Serbem z którego psychiką stało się coś co wczesniej się nie zdarzało,co prawda potem ograł Niemca w półfinale US Open ale i tam stracił 2 sety. Osobiście uważam że Djokovic nie jest już taka maszyna, która wygrywa z każdym w niesamowitym stylu. Zgadzam się że Serb jest faworytem ale jak Niemiec będzie miał swój dzień oraz serwis nie będzie zawodził to nie widzę powodów dla których miał by dzisiaj nie wygrac. Hurkacz potrafił nawiązać kontakt w półfinale w Paryżu i nie wiele braklo i mógł wygrac z pierwszą rakieta świata, a doskonale widzieliśmy co się stało w ostatnim meczu ze Zverevem więc postawie po delikatnie zawyżonym kursie ze to Zverev zamelduje się w finale tego prestiżowego turnieju.
Hej. Różnica polega na tym, ze Sasha po Paryżu wyglada jak wrak fizyczny. Nie wiem czy oglądałeś jego mecze w Turynie ale im dłuższa wymiana tym gorzej. Typy na tiebreaki, na overy gemowe wydają się vardzo sensowne przy założeniu ze serwis będzie siedział natomiast granie na czyste zwycięstwo Niemca to już mocny hazard :)). Ja bym się nie zdziwił wynikiem 2:0 dla Serba przy 2 tiebreakach nawet. Ciężko mi sobie wyobrazić generalnie porażkę Serba w tym meczu. Pozdrowienia.
Post automatycznie złączony:

Hej. Różnica polega na tym, ze Sasha po Paryżu wyglada jak wrak fizyczny. Nie wiem czy oglądałeś jego mecze w Turynie ale im dłuższa wymiana tym gorzej. Typy na tiebreaki, na overy gemowe wydają się vardzo sensowne przy założeniu ze serwis będzie siedział natomiast granie na czyste zwycięstwo Niemca to już mocny hazard :)). Ja bym się nie zdziwił wynikiem 2:0 dla Serba przy 2 tiebreakach nawet. Ciężko mi sobie wyobrazić generalnie porażkę Serba w tym meczu. Pozdrowienia.
Ja może tez siebie przekonuje bo cały czas mam kupon mały w grze z tymi zawodnikami :))
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Djoko-Zverev 2 1-2
liczę tu na niespodziankę,i co tu dużo mówić gorsza dyspozycję Serba bo niespodzianki raz za czas wchodzą.Djoko ma stabilna formę cały czas no ale tam gdzie gra czołowa grupa tenisistów liczy się dobry dzien i taktyka.Zverev na tej nawierzchni może sprawić niespodziankę z każdym,lubię oglądać jego spotkania i tym razem zaryzykuję.typ na czuja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
pierwsza piłka meczowa będzie obroniona? NIE @2.20 fortuna

nie wiem jak Wy się na to zapatrujecie ale wydaje mi się że to jest bardzo konkretny kurs do złapania jak na ten mecz. Zdecydowanie częściej mp ma.się przy swoim serwisie. Owszem możliwe ze tutaj mp będzie np w tb ale tu także są szanse conajmniej 50 procentowe.

Ogólnie dla mnie Dima bierze ten mecz. Zverev powinien zapłacić za wczorajszy pojedynek
 
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe : 15/19 - 78%
Typy dodatkowe : 9/17 - 52%

Turniej turniej i po turnieju.. czyli czas na finałowy dzień ATP Finals!

Typy podstawowe :

1. Medvedev wygra 1.6 - Bardzo fajnie, że Zverev ograł Djoka ale dobrze wiemy, że nie zregeneruje się na tyle aby pokonać Ruska. Ewentualne 3 sety możliwe, lecz w tym meczu bym nie ryzykował i grał na czysty win Ruska.

2. Ram/Salisbury minimum 1 set 1.33 - Tutaj nie ma konkretnych faworytów, ale Ram/Salisbury nie przegrali jeszcze meczu w tym turnieju.

Typy dodatkowe :

1. Medvedev - Zverev minimum 1 tiebreak 1.75 - tak jak kilka dni temu zobaczyliśmy 2 TB, tak dziś myślę, że zobaczymy dokładnie 1.

2. Herbert/Mahut vs Ram/Salisbury 3 sety 2.2 - finał debla częściej przynoszą 3 sety niż nie, szczególnie w takim meczu warto zaryzykować w większy kurs.

3. Kozlov S minimum 1 set 1.35 - w przeciągu miesiąca Ci sami zawodnicy spotykają się 3ci raz, mało tego - drugi raz w finale turnieju! Tutaj ponownie stawiam na minimum seta przez minimalnego faworyta meczu.

Mam nadzieje, że zakończymy ATP Finals na zielono!

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom