>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Finals - Turyn (14.11.2021 - 21.11.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Końcowa kolejność w grupach zostaje ustalona na podstawie pierwszego mającego zastosowanie kryterium z pośród następujacych:

a) większa liczba zwycięstw

b) większa liczba rozegranych meczów

c) bezpośredni mecz, w przypadku gdy remisują 2 zawodnicy

d) jeśli remisuje 3 zawodników to o kolejności decyduje:

i) stosunek setów (Super Tie-Break liczy się jako jeden set)

ii) stosunek gemów (Super Tie-Break liczy się jako jeden gem)

iii) jeśli po zastosowaniu kryterium i lub ii remisują tylko 2 zawodnicy, wtedy o awansie decyduje bezpośredni mecz

iiii) jeśli żadne z powyższych kryteriów nie przyniosło rozstrzygnięcia, o kolejności decyduje ranking
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
czyli Medwiediew ma pewne 1 miejsce, czyli typ na SInner win ma sens. Włoska publika zrobi robotę zwłaszcza po zachowaniu Rosjanina w ostatnim meczu gdzie "nabijał się" z kibiców klaskając im przyśmiewczo.
 
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe : 5/8
Typy dodatkowe : 7/9

Dziś gramy przeciwko faworytom!

Typy podstawowe :

1. Ruud vs NORRIE zwycięstwo Ruud - 1.7 ✅ - Bardzo późne wycofanie tsitsipasa, Ruud wykorzysta szanse i ogra Norrie, możliwe 3 sety ✅ , ale zamknie to Norweg zwycięstwem.

2. Herbert/Mahut minimium 1 set - 1.37 ✅ - obie pary bardzo solidne, bardzo możliwe dziś 2x 3 sety w meczach deblowych, jedni będą grać o bezpośredni awans, drudzy o pozostanie w turnieju. Typuje minimum seta dla pary Francuskiej, która 2 dni temu broniła tylko 2 break pointów.

3. Rublev - Djoko powyżej 8,5 gema w pierwszym secie - 1.27 ✅ - To powinien być świetny mecz do oglądania jeśli tylko Rusek wytrzyma mentalnie, w pierwszym secie powinniśmy zobaczyć na pewno minimum 6:3 wynik.

Typy dodatkowe :

1. Rublev minimum 1 set - 2.2 ❌ (jednak ta młodość jeszcze nie wyszła z Ruska) - Każdy kto oglądał ostatni mecz Rubleva widział co się działo. Jeśli zagra tak dobrze jak ostatnio to ma szanse nawet wygrać cały mecz, jednak czy jego głowa wytrzyma cały taki mecz z Djoko, który broni się lepiej niż Tsitsipas ? Dlatego stawiam na wygranie chociaż seta po bardzo ładnym kursie.

2. Cabal/Farah - Murray/Soares 3 sety w meczu - 2.15 ❌ - mecz o wszystko, wygrani dalej będą mieli szanse na awans, warto zaryzykować w typowe dla takich meczów 3 sety po przyjemnym kursie.

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Ja pójdę o krok dalej i typuję wygraną Ruuda, o ile Tsitsipas nie skapituluje przed czasem. Dlatego polecam grać to z opcją krecz = brak zwrotu. Grek jest obecnie cieniem samego siebie i myślę, że nawet będącego w przeciętnej formie Norwega stać tu na zwycięstwo.

Tsitsipas - Ruud 2 (krecz = brak zwrotu) @2,27 efortuna
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djokovic idzie jak burza. Już nie cacka się w tracenie setów. Kto wie, czy tak nie dojdzie do finału, a może i sam finał. Widać że mu zależy i nie ociąga się.

Djokovic - zwycięzca ATP Finals
 
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe 8/10 - 80 %
Typy dodatkowe 7/11 - 63%

Ostatnia runda zmagań grupowych ;>

Typy podstawowe :

1. Zverev wygra - 1.25 ✅ - Niemiec musi wygrać aby mieć szanse na awans, będzie chciał to zrobić 2:0, ale nigdy nie wiadomo czy Hurki jednego seta nie urwie, także bezpiecznie na win Niemca.

2. Sinner wygra minimum 1 set - 1.85 ✅ - Młody Włoch pokazał się z najlepszej strony w meczu z Hurkaczem. Publika bardzo go wspiera i pomaga, a Rusek ma z nią małe spięcia i teoretycznie nie musi w tym meczu walczyć o wszystko. Myślę, że warto zaryzykować na set Sinnera.

3. Granollers/Zeballos minimum 1 set ✅- 1.27 - Faworyci spotkania mają zapewniony już awans a druga para na pewno nie awansuje. Myślę, że faworyci nie odpuszczą tego meczu i wygrają go, ale jak już wspominałem w deblu nigdy nie gram na zwycięstwo całego meczu, gdyż jest to zbyt ryzykowna dyscyplina przy decydującym match tiebreaku zamiast trzeciego seta.

Typy dodatkowe :

1. Mektic/Pavic - Polasek/Dodig 3 sety w meczu - 2.2 ❌(niestety zmarnowane 2-0 w drugim secie) - mecz o wyjście z grupy, zakładam, że przegrani z pierwszego seta tak zepną się na drugiego, że match tiebreak zadecyduje o awansie do półfinałów.

2. Sinner - Medvedev powyżej 8,5+ gema w pierwszym secie - 1.25 ❌(kto oglądał mecz ten rozumie haha)- jeśli ktoś nie chce ryzykować z setem młodego Włocha to na podbicie każdego ako polecam ten typ. Pierwszy set minimum wynik 6:3, żaden z panów nie da się przełamać aż 2 razy, chyba że przy 3:5 i serwisie.

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Typy podstawowe 8/10 - 80 %
Typy dodatkowe 7/11 - 63%

Ostatnia runda zmagań grupowych ;>

Typy podstawowe :

1. Zverev wygra - 1.25 - Niemiec musi wygrać aby mieć szanse na awans, będzie chciał to zrobić 2:0, ale nigdy nie wiadomo czy Hurki jednego seta nie urwie, także bezpiecznie na win Niemca.

2. Sinner wygra minimum 1 set - 1.85 - Młody Włoch pokazał się z najlepszej strony w meczu z Hurkaczem. Publika bardzo go wspiera i pomaga, a Rusek ma z nią małe spięcia i teoretycznie nie musi w tym meczu walczyć o wszystko. Myślę, że warto zaryzykować na set Sinnera.

3. Granollers/Zeballos minimum 1 set - 1.27 - Faworyci spotkania mają zapewniony już awans a druga para na pewno nie awansuje. Myślę, że faworyci nie odpuszczą tego meczu i wygrają go, ale jak już wspominałem w deblu nigdy nie gram na zwycięstwo całego meczu, gdyż jest to zbyt ryzykowna dyscyplina przy decydującym match tiebreaku zamiast trzeciego seta.

Typy dodatkowe :

1. Mektic/Pavic - Polasek/Dodig 3 sety w meczu - 2.2 - mecz o wyjście z grupy, zakładam, że przegrani z pierwszego seta tak zepną się na drugiego, że match tiebreak zadecyduje o awansie do półfinałów.

2. Sinner - Medvedev powyżej 8,5+ gema w pierwszym secie - 1.25 - jeśli ktoś nie chce ryzykować z setem młodego Włocha to na podbicie każdego ako polecam ten typ. Pierwszy set minimum wynik 6:3, żaden z panów nie da się przełamać aż 2 razy, chyba że przy 3:5 i serwisie.

Powodzenia ;>
Taka mała uwaga: jesli dadzą się przełamać po 2x w 1secie to ten over i tak może nie wejść:)
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Wystarczy się się przełamią po 2x na początku spotkania i set może zakończyć się 2-6.
Przecież napisał, że będzie minimum 6:3 przy założeniu, że żaden nie da się przełamań 2 razy. Na co odpisałeś, że jak się 2 razy dadzą przełamać to over nie wejdzie ;D

Wystarczy się się przełamią po 2x na początku spotkania i set może zakończyć się 2-6.
Odkrywcze, tylko że jeśli się przełamią "po 2x na początku" to będzie remis w gemach bystrzaku
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Wedlug mnie Medvedev Sinnerowi nie odpusci, i zgarnie premie za 3 wygrane. Najbardziej prawdopodobne jak dla mnie 2:0 dla Ruska mimo wszystko. Co do meczu Hurkacza ciezko go ugryzc, niby Zverev 2:0, ale moze Hubert wyciagnie wnioski z ostatniej porazki i sie postawi Niemcowi? Stawial bym przewrotnie over gemowy w tym meczu. I over 9.5 gema w pierwszym secie.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
I czy Djokovic odpuści Norriemu jutro? Bo jeśli tak to do zgarnięcie jest kurs 7,00. Wystarczy zgadnąć czy oleje ten mecz. Bo tez wychodzi z pierwszego miejsca w grupie podobnie jak Med.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Djokovic w przeszlosci jak mial 20 w ATP Finals to trzeci mecz rowniez wygrywal wiec z typem na Norriego bym nie szalal.

Hurkacz po raz kolejny pokazal swoj kunszt :)
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Hurkacz wyszedl z nastawieniem jakby chcial oddac pierwszego seta 6:0, cudem te 2 gemy ugral, ogolnie slabe to bylo, w meczu byl cieniem Hurkacza z 1 meczu.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Mektic / Pavic - Ivan Dodig / Filip Polasek
Win: Ivan Dodig / Filip Polasek @ 2.50 Fortuna


Spotkanie rozstrzygające kwestię awansu do półfinału. Obie pary na tą chwilę z jednym zwycięstwem nad parą Krawietz/Tecau i porażką w spotkaniu z Granollers/Zeballos. Para Dodig/Polasek uległa w stosunku 1:2 w setach, mając kilka piłek meczowych. Natomiast Mektic/Pavic przegrali gładko 0:2. W spotkaniu nie uzyskali ani jednego przełamania.
O ile pierwszy serwis był ich mocnym atutem (86%), to drugie podanie mieli na bardzo niskim poziomie 45%.
Para Dodig/Polasek w tym spotkaniu odpowiednio 72% pierwszego serwisu i 75% drugiego serwisu.
W spotkaniu, gdzie pary zwyciężały nad duetem Krawietz/Tecau statystyki zwycięskich piłek przy serwisie wyglądały następująco: Mektic/Pavic 1serwis 90%, 2 serwis 33%
Dodig/Polasek 1 serwis 87%, 2 serwis 70%
Dobitnie pokazuje to aktualną dyspozycję. 1 serwis mocny w obu ekipach. 2 serwis bardzo mocny u Dodig/Polasek i bardzo słaby w ekipie Mektic/Pavic.
Gdyby spotkanie odbywało się w pierwszej części sezonu murowanymi faworytami byliby Mektic/Pavic. Wówczas wygrywali wszystko co tylko możliwe. Od połowy sierpnia i przegranym finale w Toronto. Od tej pory ich wyniki są dramatycznie słabo. Doszło do tego, że częściej przegrywali niż wygrywali. W ostatnim 11 spotkaniach odnieśli tylko 4 zwycięstwa. Przegrywali z mizernymi parami takimi jak:
Lammons/Withrow, Gille/Koepfer, Gille/Vliegen.
Dodig/Polasek po pierwszej części sezonu zdecydowali się na zmianę partnerów deblowych. Polasek odnotowywał znakomite rezultaty w parze z Peersem. Między innymi gładko ograli właśnie duet Mektic/Pavic. Razem z Peersem wygrywali niemal zawsze. Od turnieju w San Diego wygrał 18 z 23 spotkań. O ile Dodig nie grał dużo słabiej, o tyle nie osiągał dobrych wyników. Jego partnerem w deblu był Melo, który od 3 sezonów jest cieniem siebie sprzed lat.

Rok 2021 hard - zwycięstwa/porażki

Dodig 27/16
Polasek 33/13

Mektic 32/11
Tecau 32/11

Ostatnie 10 spotkań

Dodig 4/6
Polasek 7/3

Mektic 4/6
Pavic 4/6

Dobitnie pokazuje to jakim potencjałem dysponują pary. Mektic/Pavic nie są już dominatorami, a ich aktualna forma nie budzi respektu. Kursy są wystawione w ten sposób, ponieważ w pamięci bukmacherów jest początkowa dominacja Chorwatów.
Dodig/Polasek aktualnie prezentują zdecydowanie wyższy poziom. Polasek jest wręcz w wyśmienitej dyspozycji. Według mnie zdecydowanymi faworytami jest para chorwacko słowacka Dodig/Polasek.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sinner - Medvedev u8,5 minut najdłuższy gem @1,85
1xbet

Ja spróbuję takiego typu na ten mecz. Danil wychodzi z pierwszego. Sinner beż szans na awans. Młody Włoch będzie się próbował postawić Rosjaninowi tym bardziej że gra u siebie. Spotkanie bez presji dla obu i liczę na pokaz dobrego tenisa. Nie wydaje mi się by Medvedev walczył do upadłego o każdego gema. Pewnie jak wyczuje słabszy moment u Włocha to powalczy o brejka a tak skupi się na swoim podaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
S 673

stlabel

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Typy podstawowe 11//13 - 84%
Typy dodatkowe 7/13 - 53%

Ostatni dzień ostatniej rundy rozgrywek grupowych przed nami!

Typy podstawowe :

1. Rublev wygra minimum 1 set 1.23 ✅- Rusek jest faworytem i powinien wygrać ten mecz, jednak takich meczach pod presją awansu nie ma jeszcze za dobrej głowy i jeśli Ruud zagra dobrze to zobaczymy tutaj 3 sety i kto wie jak jak się zakończy 3ci.

2. Herbert/Mahut wygra mecz 1.45 ✅ - wyjątkowo typ na wygranie całego meczu w deblu, Francuska para jest bardzo mocna i nie powinna odpuścić tego meczu, dodatkowo przeciwnicy bardzo słabo się prezentują w turnieju tracąc mnóstwo gemów serwisowych.

Typy dodatkowe :

1. Djokovic vs Norrie powyżej 8,5 gema w pierwszym secie 1.35 ❌(ostatnio pechowa seria dodatkowych)- niby mecz o nic, ale Djoko nie lubi przegrywać. Typ na dokładny wynik 2:0 też dobry lecz według mnie bardziej ryzykowny niż over gemowy w pierwszym secie. Widzę tu minimum 3:6.

2. Rublev wygra mecz 1.5 ❌ - Jeśli głowa go nie powstrzyma to Norweg nie będzie miał jak się przeciwstawić.

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom