>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Finals - Turyn (14.11.2021 - 21.11.2021)

Status
Zamknięty.
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zverev o68,5% trafionego 1 serwisu @1,75 74%

Typ głównie opierany na statystykach. Sasza w Turynie w każdym meczu przekraczał tą linie. Z Berrettinim 72%, Medvedevem 79%, Hurkaczem 77% I wczoraj z Djokovicem 72%. Serwis do tej pory mu służy i może się okazać kluczowy w pojedynku z Danilem, bo w wymianach przewagę powinien mieć Rosjanin.

Dodatkowo najdłuższa wymiana o25,5 uderzeń @1,56 3 wymiany po 23 uderzenia z czego dwie prostymi błędami kończone przez Medvedeva. Słaby mecz Rosjsnina.
Kurs już mocno zbity ale i tak jest to lokata. Panowie lubią poprzebijac co pokazal ich pierwszy mecz grupowy i nawet wczorajsze półfinały. Linia spokojnie do pokrycia.

Oba typy z 1xbet
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Klasyczny nobet, bo finał, ale jakbym miał wybierać, to wybrałbym Zvereva. Kto pokonał Djokovica zasługuje na końcowy triumf. Czy zdąży się zregenerować czy nie to się okaże. Nie wiadomo. Serwis funkcjonuje, to duża zaliczka.
(Zverev)
Dodatkowy ewentualny typ dla tych, którzy chcą to grać to że padnie w meczu tie-break.

Noo czutka wróciła!
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Klasyczny nobet, bo finał, ale jakbym miał wybierać, to wybrałbym Zvereva. Kto pokonał Djokovica zasługuje na końcowy triumf. Czy zdąży się zregenerować czy nie to się okaże. Nie wiadomo. Serwis funkcjonuje, to duża zaliczka.
(Zverev)
Dodatkowy ewentualny typ dla tych, którzy chcą to grać to że padnie w meczu tie-break.
nie podoba mi się twoje zachowanie w tym temacie. Wczoraj pisałeś, że VA BANK djoko i co? Djoko przegrał, wpis został usunięty. 35,2 k reputacji i takie rzeczy. Za coś takiego reputacja powinna spaść do 0 lub ban na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Prawda jest taka, że od pewnego czasu Djoko męczy się ze Zverevem, ale ogrywa Meda. Zverev ma z kolei problem z Medem. To wynika ze stylu gry całej trójki. Dziś sądzę, że górą będzie Med, tym bardziej, że jest dużo lepiej zregenerowany. Cuda małe i duże oczywiście zawsze mogą się zdarzyć, ale czysto sportowo polecam grać Meda, zwłaszcza pierwszy set.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
nie podoba mi się twoje zachowanie w tym temacie. Wczoraj pisałeś, że VA BANK djoko i co? Djoko przegrał, wpis został usunięty. 35,2 k reputacji i takie rzeczy. Za coś takiego reputacja powinna spaść do 0 lub ban na forum.
Sam sobie nie usunąłem tego postu. Pretensje do moderatora. Swoją drogą przeprosiłem za Djokovica w swoim temacie w dziale KUPONY. Kto by się spodziewał? Ten post pewnie też usunie, bo mnie nie lubi. Pełen profesjonalizm z jego strony i koleżeństwo z twojej.

I skasował. Tamten skłamał że można sobie usunąć posta. Co za nagonka? No brawo!
To dział tenisowy, a nie jak komuś dopiec.


Dobrze. Proszę usunąć tego posta, bo jeszcze będę wywalony za to że się bronię. A jeśli ma już zostać to coś dopiszę...


A tak nieźle mi szło. A w końcówce sezonu pożoga. Jeśli ktoś się sugeruje wynikiem ostatniego spotkania Meda i Zvereva, czyli 6:2 6:2 w Paryżu, niech weźmie pod uwagę, że Niemiec w tamtym spotkaniu sobie odpuścił, więc nie wiem jak bardzo miarodajny jest ten wynik przy analizie przed dzisiejszym spotkaniem. Chyba nie za bardzo. Mam wrażenie, że co napiszę to będzie na odwrót, więc zostawiam taką tylko uwagę.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jeśli ktoś się sugeruje wynikiem ostatniego spotkania Meda i Zvereva, czyli 6:2 6:2 w Paryżu, niech weźmie pod uwagę, że Niemiec w tamtym spotkaniu sobie odpuścił, więc nie wiem jak bardzo miarodajny jest ten wynik przy analizie przed dzisiejszym spotkaniem
Ostatni mecz zagrali ze sobą w Turynie w fazie grupowej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom