>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Finals - Turyn (13.11.2022 - 20.11.2022)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Daniil Medvedev - Novak Djokovic
Typ: Daniil Medvedev
Kurs: 3,50 Medvedev serwował na mecz...
Bukmacher: Superbet

Będzie to mecz właściwie o nic, bo Novak Djokovic ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie, a Daniil Medvedev nie ma już szans na awans. Mimo wszystko rywalizacja pomiędzy tymi dwoma tenisistami zawsze jest ciekawa. Daniil Medvedev to jest obecnie jeden z najgorszych możliwych rywali dla Novaka Djokovica. Zwłaszcza na kortach twardych Rosjanin jest równorzędnym rywalem dla Serba co pokazuje bilans ich bezpośrednich spotkań. Daniil Medvedev miał duże szanse na to, żeby wygrać w swoim ostatnim meczu z Tsitsipasem, gdyż w trzecim secie serwował na mecz. Niestety dla niego dał się przełamać i przegrał w tiebreaku. Medvedev nie awansuje do półfinału, ale takie zwycięstwo z Djokovicem z pewnością by mu trochę osłodziło brak awansu. Kurs na Medvedeva jest wysoki, bo Djokovic zagrał genialny mecz z Rublevem, ale Daniil Medvedev to jest inny typ gracza niż Rublev i wszystko może wyglądać zupełnie inaczej.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Aguer Aliassime - Fritz
W h2h jeden mecz z początku tego roku
z Australli 2:1 Fritz
6:7 (6;8) 6:4 6:4 w pierwszym secie Tajbrek w dwóch kolejnych blisko tajbreka to ja zagram over 1,5 tajbreka kurs 4.33 B365
I jeśli iść tym tropem to
Both players over 10 asów kurs 3.75 Williamhill
W tym meczu w Australi było Aliassime 9 asów
Fritz 12
Czyli Fritz pokrył Aliassime bardzo blisko
 
Otrzymane punkty reputacji: +193
S 195,2K

Skorupa23411

Użytkownik
Ciekawa sytuacja jest w grupie zielonej w deblu.
Metkic/Pavic - Kokkinakis/Kyrgios
Koolhof/Skupski - Dodig/Krajicek

Jeżeli Koolhof/Skupski i Kokkinakis/Kyrgios wygrają to będzie następująca sytuacja w grupie:

Metkic/Pavic 2 pkt wygrana z Koolhof/Skupski
Kokkinakis/Kyrgios 2 pkt wygrana z Metkic/Pavic
Koolhof/Skupski 2pkt wygrana z Kokkinakis/Kyrgios

Jeżeli zawodnicy mają taką samą ilość punktów to decyduje bezpośrednie spotkanie, a co w przypadku jeżeli wszyscy mają taką samą ilość punktów i każdy z każdym wygrał? Kto w takim przypadku awansuje?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ciekawa sytuacja jest w grupie zielonej w deblu.
Metkic/Pavic - Kokkinakis/Kyrgios
Koolhof/Skupski - Dodig/Krajicek

Jeżeli Koolhof/Skupski i Kokkinakis/Kyrgios wygrają to będzie następująca sytuacja w grupie:

Metkic/Pavic 2 pkt wygrana z Koolhof/Skupski
Kokkinakis/Kyrgios 2 pkt wygrana z Metkic/Pavic
Koolhof/Skupski 2pkt wygrana z Kokkinakis/Kyrgios

Jeżeli zawodnicy mają taką samą ilość punktów to decyduje bezpośrednie spotkanie, a co w przypadku jeżeli wszyscy mają taką samą ilość punktów i każdy z każdym wygrał? Kto w takim przypadku awansuje?
Pewnie sety, wygrane/przegrane
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Djokovic +u20,5 @2,93
Fortuna
aktorstwo Serba na niskim poziomie

Ja to widzę inaczej niż kolega wyżej. Mecz jedynie o pkt pieniądze i prestiż. Niezależnie od wyniku Nole zajmuje 1 miejsce a Danil ostatnie. Rosjanin wypuścił wygrany mecz z Tsitsipasem. Nie należy on do najmocniejszych graczy mentalnie. Po tym meczu udaje się na wakacje i wynik ma drugorzędne znaczenie. Sądzę że mecz długo nie potrwa. Djokovic gra bardzo dobrze. Widać że podrażniła go ta porażka w Paryżu z Rune. I uważam że dziś będzie chciał potwierdzić wygrywając z Rosjaninem z którym ma rachunki do wyrównania.
Dodatkowe bety
DJOKOVIC 2:0 @1,91
Najdłuższy gem w meczu u7,5 minuty @1,85
1xbet

Ze stawkami ostrożnie bo w takich meczach w których wszystko jest rozstrzygnięte bywa różnie.

Co do meczów deblowych to w razie gdy dwa deble mają tyle samo wygranych decyduje bezpośredni mecz. Gdy trzy drużyny to stosunek setów.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Kolhof/Skupski - Dodig /Kraicek
Ostatnio w Paryżu było dwa zero ale mecz bardzo na styku 7:6 6:4
Dzisiaj mi pachnie trzema setami i rozstrzygnięciem po meczowym tajbreku.
Próbuję dogów 2:1 Dodig Kraicek
Kurs 4.75
Praktycznie wszędzie taki sam kurs u każdego buka
Post automatycznie złączony:

Djokovic - Medvedev
Chciałem grać Djokovic i poniżej 19.5 gema bo Rosjanin chyba w lekkiej depresji ale się boję.Z drugiej strony ostatnio było blisko 2:0 dla Medvedeva i skreczował przy stanie 1:1
Djokovic wygra pierwszego seta
6:1 lub 6:2 kurs 6.00 williamhill

Za drobne !niestety można pograć tylko singlem i chyba poczekam kto będzie pierwszy serwował.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Za drobne !niestety można pograć tylko singlem i chyba poczekam kto będzie pierwszy serwował.
Na 90% Djokovic. Novak zawsze gdy wygra losowanie bierze serwis natomiast Danil często zaczyna od returnu. Na 9 ich ostatnich spotkań serwować zaczynał Serb. Dalej nie sprawdzałem. Nawet u ruska jest 1,15 na Djokovica że zaserwuje jako pierwszy.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dzięki.
No Novak ostatnimi czasy kilka razy ćwiczył masakrowanie w pierwszym secie .
Safulin , Andujar Allaba I Musseti
to nie ten kaliber co Medvedev ale z drugiej strony RUBLOVA w drugim secie też 6:1 zdołał szybko odprawić.

W Kazachstanie Medvedev skreczował po drugim secie , podobno miał naciągnięte mięśnie brzucha a może poprostu nie chciał wyciągać jakiś asów z rękawa które trzymał na ATP finals ale jeśli przegrał 2 mecze to żadnych asów dzisiaj raczej nie pokarze.
Hm ale jeśli Novak wygra pierwszy set to chyba pójdę coś delikatnie za drobne w stronę Danila powinien być dobry kurs.Moze coś jeszcze pokarze
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm Medvedev - Djokovic
Each Player Over 10 Aces kurs 17

Niby mecz o pietruszkę, obaj powinni być wyluzowani , 11 asów z ka?dej strony to już bardzo dużo na tym dystansie ale niemożliwe to jest żeby kura kwadratowe jajko zniosla
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zagrali tak żeby wszystkim kupony uwalić. Mógł Serb wygrać 6:3 6:4 to przy 4:4 w drugim i bp zagrał zbyt pasywnie i nagle po tym gemie zaczął mieć ponownie problemy ze wzrokiem. Ciągnie sie to już kilka lat ten problem i pojawiły sie duszności po wymianach, zaczął ciężej oddychać nagle. Dziwny medical w szatni. No i później Medvedev w 3 serwuje po mecz i robi powtórkę z Tsitsipasa i tb bierze Djokovic który ledwo się poruszał. Poziom meczu ok, sporo świetnych wymian ale to zachowanie Serba znowu, które przynajmniej dla mnie psuje odbiór meczu. Tak samo postępuje Andreescu czy dawniej Azarenka.

I nawet przy tak długim meczu brakło dwóch asów Serba dla kolegi wyżej. Jakaś zmowa aby nie dać zarobić forumowiczom :)
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie ze Djokovic aktorzyl. Nic nie aktorzyl wszystko czysto na takim poziomie nie ma mowy o podkladaniu. Trzeba umieć stawiać po prostu to potem nie będzie takich gorzkich żali :)
Ja nic nie pisze o ustawianiu meczów. Tylko dziwne zachowania na korcie Novaka, jak idzie to fajnie. A jak coś nie po jego myśli to medicale, pokazuje oznaki kontuzji czy zmęczenia. To jest nie pierwszy raz u tego tenisisty. 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Co do meczu się nie wypowiem bo prawie go nie ogladałem , że względów zawodowych mogłem tylko zerkać na telefon , i śledzić od czasu do czasu wynik.
JA trochę zarobiłem ale mógłbym zarobić sporo więcej gdybym nie był idiotą.
Uwalili wielu ludziom kupony i nie tylko na tym forum ale myślę że wielu typerów zarobiło szczególnie tych którzy grali zwycięstwo Medvedeva bo w momencie jak serwował na mecz przy stanie 5:4 kurs na Djokovica był 8.00 a w betfair nawet 9 i na szczęście go złapałem.
Miałem dwa kupony pierwszy set /mecz
DJOKOWIC / MEDVEDEV
stawki drobne 4e i 7e
I na szczęście nauczony wieloma przypadkami z wielu już lat tej zabawy ubezpieczyłem bo djokovic wrócił i wygrał.
Asy weszły na jednym kuponie obaj powyżej 8 po kursie 4.33
Był to trixie z meczem snukerowym
PERRY FORD OBAJ CO NAJMNIEJ JEDEN BREJK 100
A TRZECIA pozycja to 2: 1 Dodik/kraicek
I tu jestem IDIITĄ bo czułem tu 3 sety i było zagrać drugą wersję kuponu
2:1
KOOLHOV / Skupski

Screenshot_20221118-181324_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221118-181404_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221118-181447_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221118-181511_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221118-181447_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221118-181404_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221118-181324_Samsung Internet.jpg
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
TSITSIPAS - Rublev
Rublev and over 19.5 gema Kurs 2.9
Rublev zaimponował w meczu z Medvedevem.Zaimponovał też w meczu z Djokovicem w Belgradzie decydującym setem.
OGolnie miał trochę pecha na szlemach w Australi trafił na Cilica , w Nowym Yorku na Tiafoe z formą konia.
TSITSIPAS TO TEZ TRUDNE ZADANIE !
może się Andrejowi poszczęści tym razem ????hm łatwo nie będzie.
Each Player Over 8 Aces 4.4
Each Player Over 10Aces kurs 17 znowu wystawili to próbuję
Bo kto bogatemu w kaloszach:)
Konik mi wygrał przed kilkoma minutami. Screenshot_20221118-193443_Chrome.jpg
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez typy z tematu, podane pre match Ci nie weszly(Djoko-Danil) To raz, dwa to nie jest dzial do wstawiania wygranych kuponow, a 3 do biezacego komentowania kontr na mecz czy tym podobne.Czemu tu jest taki syf?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Przeciez typy z tematu, podane pre match Ci nie weszly(Djoko-Danil) To raz, dwa to nie jest dzial do wstawiania wygranych kuponow, a 3 do biezacego komentowania kontr na mecz czy tym podobne.Czemu tu jest taki syf?
Bo on zawsze musi się pochwalić ze cos weszlo, mimo iż wrzuca cos innego. Taki typ gościa
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm moja intencją jest zawsze pomagać innym forumowiczom i skłaniać do refleksji i wyciągania wniosków.
Typ na Medvedeva nie wszedł.ale udało się go ubezpieczyć po kursie 8.00
Nawet nieco wyżej niż zakłady główne.
Ale jeśli wam to się nie podoba że to pokazałem to ok nie będę już tego robił oszczędzę czas!
Powodzenia.
Krytykować jest łatwo a napisać coś przydatnego i konstruktywnego trudniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Hm moja intencją jest zawsze pomagać innym forumowiczom i skłaniać do refleksji i wyciągania wniosków.
Typ na Medvedeva nie wszedł.ale udało się go ubezpieczyć po kursie 8.00
Nawet nieco wyżej niż zakłady główne.
Ale jeśli wam to się nie podoba że to pokazałem to ok nie będę już tego robił oszczędzę czas!
Powodzenia.
Krytykować jest łatwo a napisać coś przydatnego i konstruktywnego trudniej.
Oczywiście, ze krytykowac latwo, ale chociazby te ubezpieczenie trzeba bylo napisac tu w trakcie meczu, a nie po.Co to za rada, jak wszystko jasne.

To tak, jakbym napisal przed finalem LM, w 05,ze gram na Milan, a po meczu, ze ubezpieczylem typ w przerwie.Gdzie tu jaka pomoc
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
RAM/SALISBURY -KOOLHOF/SKUPSKI
KOOLHOF/SKUPSKI 2;1 KURS 4.75 WILLIAHILL
Typowanie dokładnego wyniku to zawsze ryzyko ale kurs jeśli trafimy to wynagradza.
W H2H trzy swierze mecze z tego roku
OSTATNIE 2 WYGRALI RAM /Salisbury oba 2:0 7;6 7:5 i jeszcze jeden mecz w Dubaju gdzie RAM i Salisbury skreczowała po przegraniu pierwszego seta w Taibreacku.
Dzisiaj też powinno być na styku liczę na meczowy tajbrek a wczoraj koolhof/skupski zaimponowali rozegraniem tajbreka .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom