>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Finals - Turyn (13.11.2022 - 20.11.2022)

Status
Zamknięty.
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Rublev-Djokovic 2 @1.37

Rublev pokazla sie z dobrej strony, szybkie korty mu pasuja, forma niezla. Niemniej jednak od tygodniu mam w glowie opinie, ze Djokovic bedzie w koncu p dluzszym czasie wygrac ATP Finals, bo Serb nie gral w tym roku duzo - mogl wystarotwac jedynie w 2 z 4 szlemow, wiec zakladam ze bedzie miec w planie dolozyc zastrzyk finansowy do swojego konta.

Wczoraj tez przyszla informacja, ze Djokovic bedzie mogl zagrac w Australian Open 2023 w zwiazku ze zmianami, wiec mysle ze moze to zadzialac pozytywnie na Serba. Wygrana praktycznie zagwarantuje mu awans z grupy, wiec typuje w jego strone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Czy ktoś mógłby mnie uświadomić w jednej kwesti , dlaczego nie ma w tym turnieju rakiety "nr1 " mistrza US Open Alcaraza???
Będę wdzięczny za informacje
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Czy ktoś mógłby mnie uświadomić w jednej kwesti , dlaczego nie ma w tym turnieju rakiety "nr1 " mistrza US Open Alcaraza???
Będę wdzięczny za informacje
Bo jest kontuzjowany.Ostatni mecz z Rune zakonczyl w tiebreaku, drugiego seta przy 1-3.Dzien, czy tam dwa pozniej oglosil, ze out z Turynu
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, Nadal ugra seta z Ruudem ? Co sądzicie? 1.63 w fortunie...

Ciężko mi sobie wyobrazić żeby Nadal miał wyjechać z trzema porażkami 2-0. Mimo wszystko byłby to spory wstyd.

Ruud już ma pewny awans może odpoczywać przed półfinałem więc wątpię aby podszedł do tego meczu na 100% ?

 
Ostatnia edycja:
S 195,2K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Finals Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tsitsipas - Miedwiediew
Typ: Tsitsipas win
Kurs: 2.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Dziwi mnie faworyzowanie Rosjanina, wczoraj przegrał ze swoim rodakiem pomimo dużej przewagi w asach 28-9. Widać że dłuższych wymianach na tej szybkiej nawierzchni nie radzi sobie najlepiej.
Tsitsipas przegrane spotkanie z Djokoviciem, dużo niewymuszonych błędów, ale nieporównywalnie cięższy rywal niż Rublow. To będzie mecz o wszystko w tym turnieju, jeżeli Grek chce jeszcze grać w tym turnieju to musi wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Panowie co myślicie o zakladzie ze Tsitsipas i Medvedev zrobią ponad 10 asów kazdy?
Kurs bardzo wysoki lecz skoro Ruud i Fritz grubo przekraczaja te linię to czemu nie tacy "bombardierzy" jak Grek i Rusek ?
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Spokojnie linia 10 jest w zasięgu obu ale
to jeszcze nie znaczy że tyle padnie.
Przebieg meczu jest ważny i ilość gemów serwisowych , długie sety 7:5 6:7 6:4 duża szansa 6:4 6:1 wypada wiele gemów serwisowych mniejsza szansa i na asy i błędy.
A jaki jest kurs na over 10 obu?
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ja mam over 14.5 asów w sumie za 1.45.

Liczę na trzy sety, sporo gemów to i asy będą mam nadzieję.


Edit: przy 2-2 w trzecim secie 15 asów. Dziękuję.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas-Medvedev 2 @1.52

Akurat ci dwaj to maja ze soba na pienku mocno i sa wielkimi rywalami od ich pamietnego meczu i walki slownej w Miami 2018, wiec tu bedzie gra na maksa. Tu nawet iskrzy na lini Medvedev-ojciec Tsitsipasa jak w AO, gdzie Rosjanin wdal sie sprzeczke z arbitrem nt. ojca Greka. Dla obydwu to jest "must-win", by podtrzymac szanse na awans do polfinalu. Medvedev za caloksztalt jest graczem lepszym na twarde korty w mojej opinii. Rosjanin byl na pewno jednym z faowrytow tego turnieju, wiec wypadadac mu jeszcze jedna szanse.Dla obydwu to mim wszystko byl sezon rozczarowujacy tzn. wielu graczy moze im pozazdroscic wynikow, ale obydwaj przegrali w tym roku kilka finalow i notowali wpadki na szlemach (zwlaszcza Tsitsipas). All in all, przekonania nie mam, ale dam jeszcze szanse Medvedevowi w tym drugim meczu grupowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Dodig/Krajicek - Kokkinakis/Kyrgios 2 @1.83 Fortuna

Sprobuje iść w stronę Australijczyków. Nie są oni typowymi deblistami tylko singlistami, ale potrafią grać. Udowodnili to wygrywając tegoroczny Australian Open. Pierwszy mecz przegrali, więc jeżeli chcą jeszcze coś ugrać to muszą dzisiaj po prostu wygrać. Dodig i Krajicek to starzy wyjadacze jeśli chodzi o debel i formę w październiku mieli fantastyczna. wygrali 2 turnieje a w trzecim turnieju z kolei przegrali dopiero w finale. Nie mniej spróbuje pójść w stronę szalonych Australiczykow. Jeżeli będzie siedział im serwis to powinni wygrac
 
Otrzymane punkty reputacji: +856
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
No ja też obstawiłem asy ale raczej ich nie bedzie.Tsitsipas jak Pegula gra zachowawczo na wysoki procent pierwszego serwisu.
Ma wiele wugrywajacych serwisów ale nie asów bo Medvedev dokłada rakietę ale co z tego.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm ja miałem pograne obaj gracze po wyżej 8 asów po kursie 4.00 i 3.5 w ako
I obaj powyżej 9 po kursie 6.00
MEDVEDEV 15 , TSITSIPAS 9
W drugim przypadku Tsitsipas trafił w linie a w pierwszym weszło mocnym psim swedem.
Więcej jest w dziale z kuponami. Screenshot_20221116-230727_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221116-230716_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221116-230705_Samsung Internet.jpg
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nadal - Rud
Nadal i over 19.5 gema kurs 3.2 williamhill
No i juz za drobne
Rafael Nadal Over 2 Double Faults & Casper Ruud Over 6 Aces kurs 3.00
Rafael Nadal Over 5 Aces & Casper Ruud Over 7 Aces kurs 6,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1004
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Fritz
Auger 2:0 z Nadalem i 0:2 z Ruudem, natomiast Fritz nieco lepiej 1:2 z Ruudem i 2:0 z Nadalem. Obaj panowie prezentują całkiem dobrą formę i obaj mogą tutaj zaskoczyć. Auger jednak słynie czasem z pustego przebiegu, czyli jak serwis nie siedzi to nic nie wychodzi. Fritz z kolei potrafi męczyć się niemiłosiernie, jak mu mecz nie podchodzi, choć nie da się ukryć, że nawet wtedy walczy. Dlatego widzę tutaj 2:1 dla Fritza. Bardzo realne, że padnie parę tie-breaków. W tym Turynie praktycznie same tie-breaki Powodzenia w poprawnym obstawieniu meczu!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas-Rublev 1 @1.7

Stawiam na Tsitsipasa po wczorajszym jego meczu. W 1 meczu grupowym Tsitsipas gral z Djokovicem i trudno go ocenic przez pryzmat spotkania z najlepszym graczem, bo tak trzeba mowic o Serbie. Wczoraj jednak w 2 meczu grupowym Tsitsipas stworzyl widowisko o bardzo duzej dramaturgii, chcoiaz wiele gemow bylo wygrywanych gladko. Medvedev nie zamknal meczu na swoim podaniu przy 5-4 w decydujacym secie i ostatecznie w tie-breaku gora byl Grek. Przede wszystkim wczoraj byl pokaz swietnego serwowania z obydwu stron. Szczerze powiedziaszy, Tsistsipas zaserwowal mnie asow, ale on przez dwa sety robil swoim serwisem wieksza krzywde Medevedevowi niz odwrotnie bym powiedzial.
Tsitsipas byl na pewno blizej wygrania tego meczu w dwoch setach, a w trzecim secie o malo go nie przegral, chcoiaz tez trzeba oddac Rosjaninowi, ze podniosl swoj poziom od polowy 2 seta i tie-breaku.

Dlaczego o tym podaniu i ze Tsitsipas robil tym wieksza krzywde rywalowi niz vice versa? A no Medvedev musial czekac az do srodka 3 seta, by miec w ogole jakakolwiek szanse na przelamanie w tym meczu. Medvedev dokladnie czekal na to 1 godzine i 56 minut (tak mi jakos utkniwo to w pamieci z angielskiego komentarza). Ciezko naprawde naruszyc Tsistsipasa na jego podaniu (Djokovic to akurat inny level returnu, stad ta trudnosc w ocenieniu meczu otwarcia w grupie). Grek tak dobrze serwuje, ze czesto gra serve-volley, a jego skutecznosc atakow na siatce byla ogromna. Po tym co wczoraj zobaczylem, to jestem zdania, ze Grek wyjdzie z tej grupy jako ze wszystko zalezy tu od tegoz bezposredniego starcia i zwyciezca nie musi sie na nikogo ogladac.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom