>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Finals - Turyn (13.11.2022 - 20.11.2022)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
Godzina 14.00
N.DJOKOVIC - T.FRiTZ
Typ Fritz i over 19.5 gema
Kurs 5.00
Williamhill
ANALIZA:
Wczorajszy mecz Medvedev Djokovic jak i mecze Nadala w tym turnieju pokazały że na żywe Legendy tego sportu cała reszta spina się na maxa.
Każdy chce mieć w bilansie wygrany mecz z Nadalem i Djokovicem.
Taki Alcaraz ma a Rud , Ruble i Fritz jeszcze nie.
FRITZ MA Z Nadalem a z Novakiem 5 nieudanych prób w których po dwóch setach było 2 zero.
Warto wspomnieć o jednym meczu na Australian Open 2021 gdzie zaczęło się od 2 :0 dla Novaka a skończyło na 3:2.
Z wielkiej trójki została wielka dwójka i jej schyłek a magia wciąż trwa, a następne generacje naciskają coraz mocniej!W zeszłym sezonie nacisnęli Novaka Careno Busta , Medvedev i 2 razy Zverev w półfinale IO i półfinale ATP finals właśnie!
Czy Fritz dołączy dzisiaj do tego towarzystwa?Nie wiem ale wydaje się że szansa jest i kurs Zacny!!!
P.S
DZIDZIOKU !!!!JESLI FRITZ BY EVENTUALNIE SERWOWAŁ NA MECZ TO WARTO UBEZPIECZYC BET BO TO NOVAK JEDEN Z NAJWIEKSZYCH I NAJLEPSZYCH TENISISTOW NA ŚWIECIE I KOSMOSIE A DO TEGO WSPÓŁCZESNIE I W HISTORRI TEGO SPORTU.
TO NIE MEDVEDEV WCZORAJ PRZEGRAŁ A NOWAK WYGRAŁ
PRZYPOMINAM ZE ROGEROWI TEZ TO ZROBIŁ W FINALE WIMBLEDONU.
Wtedy nie ubezpieczyłem :)))
Ale doceniłem tę lekcję.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Po pierwsze szkoda typu na Koolhofow, ale to jak Holender gra na serwisie dzisiaj to masakra.Sam pogralem ich czysty win.
Po drugie jak zwracasz sie do mnie, to chociaz napisz nick poprawnie 🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ruud
Ruud przegrywa tyko z Nadalem, który honorowo żegna się z publicznością w Turynie. W fazie grupowej pokonuje Fritza oraz Augera. Ruud wygląda na zawodnika kompetnego, który nie boi się już grać na jakiejkolwiek nawierzchni. Przypomnę, że grywał nieco lepiej na kortach ziemnych, ale to uległo zmianie. Hardy też mu siedzą. Wydaje się, że złapał formę pod koniec roku i jest w stanie wygrać cały turniej czego mu chyba nawet życzę. Może być 2:0, bo Rublev trochę jakby nierówny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +676
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Rud - Rublew
Znają się dobrze w H2H 6 meczów 5:1 Rublev po równo 3x 2 sety 3x3 sety ja tu również pojdę w asy serwisowe troche ryzykownie bo proponowane linie na 6 meczy pokryli tylko raz!!!!!! w ich ostatnim meczu dokładnie z przed roku , padły 3 sety i po 14 asów chociaż był to mecz grupowy nie półfinał.Ciezko powiedzieć czy Ruud postawi na Asy czy na bezpieczniejszy pierwszy serwis o wysokim procencie .W ubiegłym roku postawił i zaowocowało to wygraną z Rublovem.

Each Player Over 7 Aces - #YourOdds
6.00

Each Player Over 8 Aces - #YourOdds
13.00

Each Player Over 9 Aces - #YourOdds
29.00
jak widać po kursach bukmaherzy nie dowierzają że mecz podzie w dystans i obaj bendą serwować asy i mogą mieć rację ale nie muszą!
Spokojne stawki.

wynik w ASACH 10 :9 ale powiem szczerze o moim odczuciu Rublev z meczów z Tsitsipasem i Fritzem to dwóch róznych tenisistów ,
dać się przełamać Ruudowi 4 razy to juz wyczyn,!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2060
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
To jeszcze pokarzę 3 kupony bo tyle tylko jest zakończonych.
Potrzebuję po setce w meczu
Allen -Lissowski a nie wygląda. Screenshot_20221119-214017_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221119-213955_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221119-213912_Samsung Internet.jpg
I taki bet w meczu Anglia - Irak
w poniedziałek obie powyżej półtora rzutu rożnego w każdej połowie kurs 12
:)
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Turyn
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ruud - Djokovic
Typ: Djokovic 2:1
Kurs: 3.8
Bukmacher:williamhill
Analiza:

Hm jeszcze kilka minut temu udało mi się w kilka kuponów wrzucic te pozycję po kursie 4.00 jest 3.8 hm.

Tutaj najbardziej prawdopodobny wynik to 2:0 dla Novaka .ALe czy taki bedzie?Być moze ale ja tu czuję 2:1.Ruud ma trochę pecha do wielkich finałow , w tym roku zameldował się w Garossie a po drugiej stronie NADLA , na US open w finale NAD AL CARAZ , a teraz w ATP finals Novak .
Nadal ma wiecej zwyciestw wielkoszkemowych i dwa złote medale Olimpijskie , Roger własnie przed kilkoma tygodniami pozegnał się z kortem więc chyba nikogo nie zaboli i wszyscy się zgodzą ze NOVAK DJOKOVIC jest najleszym tenisistą na szybkich nawierzchniach.
I dzisiaj to tak samo trudbe zadanie jak finał Garossa z Nadalem , Finał ATP z Novakiem też bedzie Novak chciał je wygrać bez starty seta jak Nadal na Garosie z Rudem czy mu się uda???
w h2h 3 mecze 2 z Rzymu na mączce i jeden mecz z ubiegłego roku z Turynu wszystkie po 2:0 ale 7:6 w pierwszym secie w zeszłym roku i 7:5 w pierwszym secie w Rzymie 2020 .Mysle ze o zwycięstwo dla Ruuda bedzie bardzo trudno ale seta kto wie?.


Dyscyplina: tenis Turyn
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ruud - Djokovicale
Typ: Djokovic 2:1
Kurs: 3.55
Bukmacher: forbet
Analiza:
hm zacznę od tego że jeszcze wieczorem było 3.9 a u innych nieregulaminowych bukmacherów mozna ciagle znalezc 4 i ciut ponad.
Tutaj najbardziej prawdopodobny wynik to 2:0 dla Novaka .ALe czy taki bedzie?Być moze ale ja tu czuję 2:1.Ruud ma trochę pecha do wielkich finałow , w tym roku zameldował się w Garossie a po drugiej stronie NADLA , na US open w finale NAD AL CARAZ , a teraz w ATP finals Novak .
Nadal ma wiecej zwyciestw wielkoszkemowych i dwa złote medale Olimpijskie , Roger własnie przed kilkoma tygodniami pozegnał się z kortem więc chyba nikogo nie zaboli i wszyscy się zgodzą ze NOVAK DJOKOVIC jest najleszym tenisistą na szybkich nawierzchniach.
I dzisiaj to tak samo trudbe zadanie jak finał Garossa z Nadalem , Finał ATP z Novakiem też bedzie Novak chciał je wygrać bez starty seta jak Nadal na Garosie z Rudem czy mu się uda???
w h2h 3 mecze 2 z Rzymu na mączce i jeden mecz z ubiegłego roku z Turynu wszystkie po 2:0 ale 7:6 w pierwszym secie w zeszłym roku i 7:5 w pierwszym secie w Rzymie 2020 .Mysle ze o zwycięstwo dla Ruuda bedzie bardzo trudno ale seta kto wie?.

I jeszcze 3 propozycje serwisowe
Each Player Over 6 Aces kurs 2.15 williamhill - ten kurs dla mnie nie wart gry

Each Player Over 8 Aces kurs 6
Each Player Over 10 Aces kurs 26

Uważąm że w tym meczu raczej obaj postawią na bezpieczny pierwszy serwis i wysoki procent pierwszego serwisu niż na próby asów , z drugiej strony jeśli przegrywa się wymiany to zaczyna się podejmować próby asów.
To jest finał! finały podobno są do oglądania a nie do obstawiania .Nie obejrze tego finału bo czasem ma się lepsze rzeczy do roboty niż oglądanie szermierki piłeczką dwóch gamonii ku uciesze gawiedzi:) Więc pogam delikatnie za drobne go kto bogatemu zabroni
w kaloszach , na wypadek gdybym się mylił:)
wczoraj było bliziutko kursu 29.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm w Tenisie czesto o wygranej czy przegranej decyduje jedna piłka , nawet po siatce set bal jest jednoczesnie mini brejkiem powrotnym w Tajbreku itd Następna Generacja jest definitywnie blizej Nadala i Djokovica.

Dla chcących postawic pieniąszki w stronę Kacpra Ruuda i jego wygranej tutaj ta propozycja w For Bet wydaje się interesująca
Casper Ruud: wygra mecz i wykona więcej asów serwisowych kurs 7
Casper Ruud: wygra mecz i wykona powyżej 7.5 asów serwisowych kurs 7
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ruud +2,5 gema
Typ na Ruuda na czysto oddany, więc próbuję z handicapem. Kurs nadal fantastyczny, a już mamy ubezpieczenie. Djokovic ostatnie mecze wymęczone, wygrywa tie-breakami. Ruud świetnie i pewnie. Czasem jest tak, że jak poprzedni mecz wygrasz wysoko, to trudzisz się w następnym. Ja jednak liczę, że Ruud utrzyma optymalny poziom i pokaże dziś Djokovicovi, że te jego przerwy w Szlemach mogły się na nim odbić niekorzystnie. Owszem jest głodny gry, ale to nie wystarczy. Ruud w gazie, polecam! +2,5 gema na wypadek, jakby Nole znów zdecydował się wygrać sobie mecz 7:6 7:6, a byłby na tyle dobry, że Ruud nie dałby mu rady...
 
Ostatnia edycja:
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Turyn
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ruud - Djokovic
Typ: Djokovic 2:1
Kurs: 3.8
Bukmacher:williamhill
Analiza:

Hm jeszcze kilka minut temu udało mi się w kilka kuponów wrzucic te pozycję po kursie 4.00 jest 3.8 hm.

Tutaj najbardziej prawdopodobny wynik to 2:0 dla Novaka .ALe czy taki bedzie?Być moze ale ja tu czuję 2:1.Ruud ma trochę pecha do wielkich finałow , w tym roku zameldował się w Garossie a po drugiej stronie NADLA , na US open w finale NAD AL CARAZ , a teraz w ATP finals Novak .
Nadal ma wiecej zwyciestw wielkoszkemowych i dwa złote medale Olimpijskie , Roger własnie przed kilkoma tygodniami pozegnał się z kortem więc chyba nikogo nie zaboli i wszyscy się zgodzą ze NOVAK DJOKOVIC jest najleszym tenisistą na szybkich nawierzchniach.
I dzisiaj to tak samo trudbe zadanie jak finał Garossa z Nadalem , Finał ATP z Novakiem też bedzie Novak chciał je wygrać bez starty seta jak Nadal na Garosie z Rudem czy mu się uda???
w h2h 3 mecze 2 z Rzymu na mączce i jeden mecz z ubiegłego roku z Turynu wszystkie po 2:0 ale 7:6 w pierwszym secie w zeszłym roku i 7:5 w pierwszym secie w Rzymie 2020 .Mysle ze o zwycięstwo dla Ruuda bedzie bardzo trudno ale seta kto wie?.


Dyscyplina: tenis Turyn
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ruud - Djokovicale
Typ: Djokovic 2:1
Kurs: 3.55
Bukmacher: forbet
Analiza:
hm zacznę od tego że jeszcze wieczorem było 3.9 a u innych nieregulaminowych bukmacherów mozna ciagle znalezc 4 i ciut ponad.
Tutaj najbardziej prawdopodobny wynik to 2:0 dla Novaka .ALe czy taki bedzie?Być moze ale ja tu czuję 2:1.Ruud ma trochę pecha do wielkich finałow , w tym roku zameldował się w Garossie a po drugiej stronie NADLA , na US open w finale NAD AL CARAZ , a teraz w ATP finals Novak .
Nadal ma wiecej zwyciestw wielkoszkemowych i dwa złote medale Olimpijskie , Roger własnie przed kilkoma tygodniami pozegnał się z kortem więc chyba nikogo nie zaboli i wszyscy się zgodzą ze NOVAK DJOKOVIC jest najleszym tenisistą na szybkich nawierzchniach.
I dzisiaj to tak samo trudbe zadanie jak finał Garossa z Nadalem , Finał ATP z Novakiem też bedzie Novak chciał je wygrać bez starty seta jak Nadal na Garosie z Rudem czy mu się uda???
w h2h 3 mecze 2 z Rzymu na mączce i jeden mecz z ubiegłego roku z Turynu wszystkie po 2:0 ale 7:6 w pierwszym secie w zeszłym roku i 7:5 w pierwszym secie w Rzymie 2020 .Mysle ze o zwycięstwo dla Ruuda bedzie bardzo trudno ale seta kto wie?.

I jeszcze 3 propozycje serwisowe
Each Player Over 6 Aces kurs 2.15 williamhill - ten kurs dla mnie nie wart gry

Each Player Over 8 Aces kurs 6
Each Player Over 10 Aces kurs 26

Uważąm że w tym meczu raczej obaj postawią na bezpieczny pierwszy serwis i wysoki procent pierwszego serwisu niż na próby asów , z drugiej strony jeśli przegrywa się wymiany to zaczyna się podejmować próby asów.
To jest finał! finały podobno są do oglądania a nie do obstawiania .Nie obejrze tego finału bo czasem ma się lepsze rzeczy do roboty niż oglądanie szermierki piłeczką dwóch gamonii ku uciesze gawiedzi:) Więc pogam delikatnie za drobne go kto bogatemu zabroni
w kaloszach , na wypadek gdybym się mylił:)
wczoraj było bliziutko kursu 29.
Cześć, czy na którymś z pl bukmacherów znajdę podobny zakład? Chodzi mi o obaj zawodnicy powyżej 8 asów.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nie wiem ja mieszkam za granicą , jedyne co mogę podpowiedzieć że można się dostać na stronę williamhill uzywajac zagranicznej karty sim przez roaming.Ja bendac w Polsce tak robie
 
Otrzymane punkty reputacji: +216
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom