>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Challenger Tour 2023 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Alibek Kachmazov - Joao Sousa

Sousa nie grał od dwóch miesięcy, ale jak już znalazł motywację i wrócił, wygrał pierwszy mecz w turnieju z solidnym przeciwnikiem, gdzie przegrywał po pierwszym secie to moim zdaniem nie można go lekceważyć, wiadomo, że to już końcówka kariery, ale to wciąż groźny zawodnik, szczególnie u siebie w kraju. Myślę, że kluczowe jest właśnie to, że turniej rozgrywany jest w Portugalii i Joao po prostu nie przejdzie obok tego meczu, na trybunach pewnie będzie sporo ludzi i z trybun będzie wsparcie, szczególnie, że publiczność tam potrafi być żywiołowa i ciągnąć swoich zawodników, a Sousa to gość, który potrafi to wykorzystać, w przeszłości wygrywał chociażby turniej w Estroril, w tym sezonie właśnie w Estoril urwał seta Ruudowi. Przeciwnik dzisiaj moim zdaniem łatwiejszy niż w pierwszej rundzie, Kachmazov to zawodnik z potencjałem, natomiast od challengerów regularnie się odbija i kwalifikacji, czasem pierwsza/druga runda to jego max.

Joao Sousa @ 1.95 superbet

Fabian Marozsan - Rudolf Molleker


Nie ma co ukrywać, że Marozsan powoli przerasta poziom challengerów i już puka do main touru, szczególnie na clayu, natomiast wydaje mi się, że tutaj może mieć problemy. Raz, że na tym turnieju są specyficzne warunki i jest po prostu jak na clay szybko, a dwa, że trafia na przeciwnika, który bazuje na agresywnej grze, mocnych uderzeniach, dobrym serwisie i moim zdaniem Węgier z tym może sobie nie poradzić. Ba, już sobie nie poradził z Mollekerem, bo dwa miesiące temu z nim przegrał w dwóch setach. Czysto historycznie Węgier nie ma oszałamiających wyników w podobnych warunkach i dużo lepiej sobie radzi na wolniejszej mączce. Tutaj w pierwszej rundzie męczył się z zawodnikiem z dziewiątej setki rankingu, Molleker to zdecydowanie trudniejsze wyzwanie i wszystko zależy od formy dnia Niemca, bo szczególnie w przypadku zawodników o jego stylu gry ma to duże znaczenie.

Rudolf Molleker @ 2.80 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +666
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Kimmer Coppejans - Daniel Rincon

W jednym z meczów 1/8 challengera rozgrywanego na kortach ziemnych w San Marino zagrają ze sobą dwudziestodziewięcioletni Belg Kimmer Coppejans z dwudziestoletnim Hiszpanem Danielem Rinconem. Belg rozegrał czterdzieści jeden meczów na mączce w 2023 roku odnosząc dwadzieścia dwie wygrane. Najlepszy wynik osiągnął w challengerze w San Remo dochodząc do półfinału. Hiszpan w obecnym sezonie stoczył trzydzieści cztery spotkania na clay-u, zwyciężając w nich dokładnie tyle samo razy jak jego dzisiejszy rywal. Półfinały w San Benedetto i Tampere były jego najlepszymi osiągnięciami. We wspomnianym wyżej Tampere obaj tenisiści zagrali mecz 1/16, z którego zwycięsko wyszedł Rincon (7-5,6-4). Mój typ na to spotkanie to przekroczenie linii 21,5 gema w meczu. Wydaje mi się, że dzisiaj możemy być świadkami jeszcze bardziej wyrównanego meczu, kto wie, czy nie nawet trzysetowego.

Powyżej 21,5 gema kurs: 1,72 efortuna
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dino Prizmic - Lukas Klein

Nie mam przekonania do Prizmica w takich warunkach, challenger w Libercu jest specyficzny, bo korty położone są już na tyle wysoko nad poziomem morza, że ma to wpływ na grę, nieprzypadkowo w zeszłym roku półfinał robili tutaj Virtanen czy Mpetshi Perricard. Klein w takich warunkach czuje się dobrze i ma dużo większe doświadczenie od Prizmica, samym serwisem może łapać dużo darmowych punktów, jego agresywna gra także sprzyja w takich warunkach. Prizmic w ostatnim czasie notuje bardzo dobre wyniki, powoli przebija się do poważnego tenisa i na pewno potencjał ma dużo większe od Kleina, natomiast tak jak pisałem, w takich warunkach go nie widzę. Klein w tym sezonie nie ma dobrych wyników, natomiast jak już gdzieś zachodzi dalej to właśnie w czeskich challengerach.

Lukas Klein @ 2.00 superbet
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Rudolf Molleker - Duje Ajduković

Nie mam przekonania co do dyspozycji fizycznej Mollekera, mecz z Marozsanem wygrał, natomiast w pierwszym secie i do połowy drugiego ewidentnie walczył z jakimś bólem, nie był w stanie serwować na 100%, nie biegał do wszystkich piłek i coś nie grało, mógł to spotkanie równie dobrze przegrać w dwóch setach (Marozsan 0/8 BP w drugim secie, w całym meczu 3/15), natomiast udało się przepchnąć ten mecz. Problem natomiast jest taki, że mecz z Węgrem grał godzinę temu i za około godzinę/dwie musi znowu wyjść na kort. Ostatecznie ból przeszedł, pewnie za sprawą jakiś środków przeciwbólowych, jednak zaryzykuje stwierdzenie, że jest szansa, że w następnym meczu znowu może mieć problemy. Ajduković ostatnio w fajnej formie, powygrywał parę turniejów ITF 25k, w challengerach potrafi namieszać (półfinał w Troyes i ćwierćfinał w Tampere), tutaj już wygrał chociażby z Martererem, dodatkowo dzisiaj nie musiał grać meczu więc teoretycznie będzie bardziej wypoczęty.

Duje Ajduković @ 2.30 superbet

Pierre-Hugues Herbert - Joao Sousa


Konsekwentnie idę w stronę Portugalczyka, wczoraj udowodnił, że forma jest, fizycznie wygląda dobrze, nie namęczył się i patrząc na to jak otwarta jest drabinka może tutaj powalczyć nawet o zwycięstwo w turnieju, Herbert mnie nie przekonuje, nie ma w jego grze regularności, nie są to tak szybkie korty, żeby samym serwisem namieszać i spodziewam się sporo dłuższych wymian w których Francuz będzie mieć problemy.

Joao Sousa @ 1.86 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1769
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
mam pytanko do siedzacych w tenisie
Taki mecz jutro
Naziemne mialy 1,5 na dwojke, rusek wyszedl z kursem 11 na goscia i poblokowali
Kto ma racje?
Ten pierwszy nie moglem nic znalezc, ale livescore pokazuje ze 1 mecz w 2021 i wczesniej 2017, 36 lat i tyle wiem
Ciekawi mnie kto tu ma racje
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Molchanov gra tylko deble, dlatego nie ma jego wyników w singlu. Wygrał 2 turnieje w lipcu w deblu. Nie znam się na tenisie, ale też mnie ciekawi taka anomalia.

Mołczanow wygrał debla pretendenta w Austrii
16 lipca, 11:25
0
Ukraiński tenisista Denis Molchanov został zwycięzcą turnieju ATP Challenger Tour 125 w Salzburgu w deblu.

Tytuł zdobył razem z Andreyem Golubevem z Kazachstanu, pokonując w finale Anirudh Chandrasekhar i Vijay Sundar Prashanth z Indii - 6:4, 7:6 (8).

To trzeci tytuł Mołczanowa w tym roku i 37. w karierze. W zeszłym tygodniu wraz z Francuzem Jonathanem Eysserikiem zostali mistrzami pretendenta w Mediolanie.

Denis powróci do czołowej 80 rankingu debla ATP.

Подробнее на ua.tribuna.com:
Post automatycznie złączony:

Dzisiaj, 21:17
HarmonogramStatystyka
Selekcja dla jednego z największych pretendentów do brudu w Banja Luce, stolicy Republiki Serbskiej, części Bośni i Hercegowiny. W pierwszej rundzie eliminacji czeka nas mecz doświadczonego szklarniowego z Ukrainy Denisa Mołczanowa, który otrzymał dziką kartę w tej selekcji, oraz rodowitego krymskiego Denisa Kloka.
Ostatni raz Mołczanow wystąpił w singlu dwa lata temu na twardym. Ostatni raz grał single na glinie w 2018 roku, dwa mecze i oba przegrał. Jednak w grze podwójnej na glinie ma w tym roku trzy tytuły, wszystkie na poziomie Challengera. Denis Klok ma w tym roku najlepszy sezon w karierze, m.in. pokonał Mirzę Bašića i Heidi Habib na glinie.


W tym roku Mołczanow nie rozegrał ani jednego meczu na samych kortach ziemnych i ogólnie w całej swojej karierze ma na koncie 160 zwycięstw i 110 porażek na kortach ziemnych. Klok ma w tym roku 45 zwycięstw i 16 porażek na glinie. Ogółem w swojej karierze ma na swoim koncie 188 zwycięstw i 141 porażek.


Nie rozumiem tych proporcji. Tak, Klok nie jest glinianym topem, ale ciągle gra sam, a na glinie w tym roku ma już 45 wygranych, dwa wygrane kontrakty terminowe. Mołczanow w ogóle nie potrzebuje singli, prawdopodobnie wszystkie myśli o grze podwójnej, gdzie jest w pierwszej setce. Myślę, że im bliżej meczu, tym szanse na Clock będą spadać. Gram po kursie 11.
Post automatycznie złączony:

KAcapy grają ruska po 11

Post automatycznie złączony:

tutaj wyżej masz wszystko opisane, najlepiej jak szukasz to daj jego imię i nazwisko w cyrylicy (w translator wrzuć) i ramy czasowe w google z tygodnia albo z ostatnich 24h
 
Ostatnia edycja:
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
dzieki, pogralem po 11 wczesniej za 500, ale nie udalo mi sie wiecej dolozyc bo bloki
Tak jak przewidywalem, zly kurs oszacowany i prawidlowy to pewnie kolo 1,6 -1,7
Niaziemne bardziej trafily z kursem pre, czym sie kierowal rusek i bet ? - nie wiem
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dzieki, pogralem po 11 wczesniej za 500, ale nie udalo mi sie wiecej dolozyc bo bloki
Tak jak przewidywalem, zly kurs oszacowany i prawidlowy to pewnie kolo 1,6 -1,7
Niaziemne bardziej trafily z kursem pre, czym sie kierowal rusek i bet ? - nie wiem
myślę, że rankingiem deblowym xD i tym, że wygrywał turnieje w deblu ostatnio, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy 🤷‍♂️ i to w sumie jedyna rzecz na jakiej można się oprzeć wystawiając kursy, bo tak jak tam jest napisane, gość nie gra w singlu od lat... a na cegle kiepsko grał.

Jakby co to soft digitain (temat webbysloty buki wymienione) dał zwroty za ten mecz, też mieli takie kursy xD dobrze wiedzieć (betboom w Rosji się zalegalizował i sponsoruje jakieś drużyny, niedawno jakiś turniej towarzyski z udziałem Kevina Kuranyi sponsorowali), że takie kursy wystawiają. W tym zwrot, bo ruskie pewnie naparzały na Mołchanova.

Komentarz jednego ruska pod analizą:

"Oster

Dzisiaj, 10:30

Podły betboom zwrócił mi zakład. Odnosząc się do zasady, zgodnie z którą mogą dokonać zwrotu przy niewłaściwym kursie. Swoją drogą gra została usunięta."
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Madaras - Cecchinato typ Cecchinato kurs 1.75 Superbet

Madarasa ogladalem na nawierzchni ziemnej z Van Assche, gdzie Szwed grał przeciętnie na serwisie, a patrząc na Jego return w tym spotkaniu to na bardzo niskim poziomie. Szwed wygral w tym sezoniebpare turniejow rangi ITF, ale jeśli przychodzi rywal grający regularnie w turniejach ATP to widać różnicę w grze, nawet występujący w Challengerze z tenisistami o zdecydowanie niższym rankingu potrafi przegrac spotkanie dość wyraźnie. Ostatnie spotkanie rozegrał z Coppejans, gdzie stracił swoje podanie pięciokrotnie. Pare słow odnosnie mojego jutrzejszego faworyta. Włoch ewidentnie ostatnio pod forma na osiem spotkań na nawierzchni ziemnej wygrał zaledwie jedno, ale z zawodnikiem prezentującym ostatnio dość wysoka formę Szewczenko, gdzie kurs na Włocha wynosił powyżej 4.00. Nawierzchnia ziemna dla Włocha jest ulubiona mimo niekorzystnych ostatnich wyników. Patrząc nawet na rok ubiegły wygrane turnieje Challengerowe w Lisbonie oraz Rio de Janeiro, dojście do półfinału w Ekwadorze także rangi Challenger. Jeśli chodzi o ten sezon może i nie zdobył żadnego turnieju, ale z kim wygrał myślę, że warto wymienić m.in:
Schwartzman, Fognini, Davidovich Fokina, Fucsovics, McDonald, Bautista oraz Shelton. Przecież niektórzy z nich to praktycznie zawodnicy z pierwszej pięćdziesiadki rankingu ATP odnoszący bardzo ciekawe wyniki na tej nawierzchni. Według mnie Cecchinato ma ogromny potencjał na tej nawierzchni i myślę, że jeśli ambicja pozwoli i będzie chciał przejść do kolejnej rundy to powinien bez problemu poradzić sobie z Madarasem. Piszę o ambicji i woli walki tego zawodnika bo czasami przydarzaja mu sie mecze, gdzie jestem zaskoczony wynikiem, że potrafi wygrać z zawodnikiem topowym, a przegrac z tenisista, gdzie powinien odbyć się łatwy i przyjemny mecz na Jego korzyść. Wiadomo roznie tenisiści podchodzą do turniejow czasami po samo wpisowe, ale myślę, że po takiej serii porażek musi nadejść przelamanie bo potencjał jest naprawdę bardzo duży. Pozdrawiam.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dragos Nicolae Madaras - Marco Cecchinato

Mnie osobiście Cecchinato nie przekonuje, od okresu kwiecień-maj gra bardzo słabo wygrał zaledwie jeden mecz - w Umag, gdzie zakładam, że celował z formą, bo w zeszłym roku zrobił tam ćwierćfinał. Poza tym słaby Roland, sporo meczów łatwo przegranych gdzie wygrywał 6 gemów w meczu, czy tutaj się przełamie? Nie wiem, to jest jednak challenger, więc dużo zależy od motywacji, Marco w tym roku na tym poziomie ma bilans 0-4 i moim zdaniem nie przegrywał z dużo lepszymi zawodnikami od Szweda (Hassan, Santillan, Kopriva i Bonadio). Madaras ostatnio też nie notuje najlepszych wyników, jednak przegrywał z solidnymi albo dobrymi zawodnikami (Coppejans, Rodionov, Van Assche, Garin), ma problem, żeby regularnie notować dobre wyniki w challengerach, ale już pokazywał, że może zachodzić daleko w turniejach tej rangi. Szwed w zeszłym roku tutaj zrobił półfinał i zakładam, że będzie chciał powtórzyć ten wynik, Marco pewnie też się w końcu przełamie, ale liczę, że nie dzisiaj.

Madaras @ 2.30 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +722
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Alex Molcan - Miljan Zekić

Tak bardziej pod jakieś przeczucie i może się ostro przejadę, ale spróbuję. Molcan od dłuższego czasu gra piach, jedyne warte uwagi wyniki w tym roku to półfinał challengera w Bratysławie i półfinał turnieju ATP 250 właśnie w Banja Luce. Podejrzewam, że głównie dlatego wybrał akurat ten turniej, Słowak szuka formy i punktów, bo wypadł z pierwszej setki, więc gdzie jak nie tutaj, skoro już raz w tym roku wynik tu zrobił. Mimo tego jakoś nie czuje w tym meczu gładkiej wygranej Molcana, raz, że jest w słabej dyspozycji, dwa, że to pierwsza runda i trzeba złapać rytm i ogranie na tych kortach, trzy, że przeciwnik przeszedł przez kwalifikacje więc to ogranie ma i cztery, Molcan ma problem z utrzymaniem równego poziomu na przestrzeni całego meczu. Zekić wielkim tenisistą nigdy nie był, głównie sukcesy na poziomie turniejów ITF, ale miał okresy w swojej karierze, gdy na poziomie challengerów potrafił namieszać, właśnie tutaj w 2016 zrobił finał, w 2022 też potrafił zrobić wyniki w turniejach tej rangi (dwa finały), kwalifikacje przeszedł gładko, ale przeciwników też nie miał zbyt wymagających. Zekić wieku już nie oszuka, pewnie jedna z ostatnich szans na zrobienie fajnego wyniku i wygranie z dobrym rywalem, na takich potrafi się zmobilizować co kilkukrotnie pokazywał w tym roku, dodatkowo gra praktycznie u siebie co też jakimś atutem może być. Moim zdaniem set w zasięgu i idę w tym kierunku.

Miljan Zekić +1.5 handicap setowy @ 2.40 STS
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Caruso S. - Tabur C.


Caruso w tym miesiącu kreczowal z powodu kontuzji nadgarstka, nie startował i robił sobie wakacje. Z ostatniej historii grania nie wyglada to wesoło. Jego start wyglada na taki do przetarcia i złapania rytmu meczowego. Po drugiej stronie chłopak, który jest określany mianem talentu. Obija się między ITF a Challengerami. Jest w rytmie, niedawno zdazyl nawet wygrać turniej ITF.
Myśle, że bycie w rytmie turniejowym będzie tu kluczowe i młody wezmie dzisiejszą rundę.

Tabur @1.75 superbet
2:1 w setach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +432
R 580,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Grodzisk Maz. - Challenger ATP
Godzina: 13:40
Spotkanie: Hassan - Vesely
Typ: dokładny wynik: 0:2
Kurs: 2,04
Bukmacher: fortuna
Analiza: Druga runda Challengera w Grodzisku Mazowieckim na nawierzchni twardej. Libańczyk Benjamin Hassan zajmujący obecnie 244 miejsce w rankingu ATP zagra z powracającym w kwietniu po długiej przerwie Czechem Jiri Veselym, który spadł w tym roku na 437 miejsce. Hassan w pierwszej rundzie gładko wygrał z naszym Pawelskim, natomiast Czech musiał grać w kwalifikacjach gdzie pokonał gładko Ursu, Knaffa a w pierwszej rundzie w dwóch rundach Holendra Selsa. Hassan gra ze zmiennym szczęściem w Challengerach- na uwagę zasługuje wygrana z Cecchinato, Nagalem czy Laaksonenem. Jiri Vesely powoli odbudowuje formę i z pewnością w Grodzisku powalczy o jak najlepszy wynik. W notowaniach bukmacherów jest faworytem a pogoda może dodatkowo wpłynąć na mobilizację i zakończenie pojedynku w dwóch setach.
 
R 580,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Grodzisk Maz. - Challenger ATP
Godzina: 13:40
Spotkanie: Hassan - Copil
Typ: mecz/liczba gemów: Copil i powyżej 23,5
Kurs: 4,10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ćwierćfinał Challengera w Grodzisku Mazowieckim rozgrywanego na nawierzchni twardej w ośrodku Kozerki. Benjamin Hassan dość niespodziewanie pokonał wczoraj Czecha Veselego broniąc w drugim secie dwa meczbole- wpływ na słabnącą postawę Czecha miała wczoraj chyba bardzo upalna pogoda. Marius Copil po wygranym turnieju ITF M25 w rumuńskim Bacau kontynuuje swą zwycięską passę w Grodzisku przechodząc kwalifikacje, eliminując w pierwszej rundzie Macedończyka Ivanovskiego a w drugiej rundzie wczoraj gładko 6:2 6:2 pokonał znacznie wyżej notowanego Australijczyka Polmansa. Hassan ambitnie odwrócił wczoraj losy spotkania z Veselym i ma nieco wyższe notowania u bukmacherów, jednakże dobra dyspozycja Rumuna to jemu powinna pozwolić cieszyć się z wygranej i awansu do półfinału choć nie przyjdzie to zbyt łatwo.
 
Tenis by Dawid 870,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Challenger Stambuł
Dougaz vs. Mayot

Na chwilę odchodzimy od US Open, by zajrzeć do stolicy Turcji, gdzie o punkty walczą zawodnicy z zaplecza. Wybrane spotkanie wpadło mi w oko z kilku konkretnych powodów. Po pierwsze Francuz ma za sobą bardzo intensywny tydzień zwienczony porażką w finale turnieju w Hiszpanii. Pod kątem mentalnym trudno powiedzieć czy to plus, czy nie, ale pod względem fizycznym sporo stracił na świeżości, nie mówiąc o transferze na drugą stronę Europy i nowe korty. Tutaj przewagę jak najbardziej może mieć wypoczęty rywal, który ponad tydzień odpoczywał i szykował się do tego starcia. Oczywiście pojawiają się też mikro urazy u Harolda. W sumie Francuz nie będzie mieć nawet dwóch pełnych dni odstępu między starciami czyli bardzo mało. Ciekawostką jest też fakt, że Mayot ma bardzo zły bilans z rywalami leworęcznymi i przegrywa z nimi więcej niż połowę spotkań. Co przemawia za Mayotem? Większe doświadczenie, forma stricte sportowa, nawierzchnia czyli dość sporo, ale podane wyżej przesłanki mogą się okazać kluczowe i ten mecz wcale nie musi być dla niego łatwy. Kto wie jakie ma plany i czy nie zamierza nieco odpocząć przed ważniejszymi turniejami. Ewentualnie over gemowy ✅.

👉 Dougaz wygra seta @1,68 (forBET) ❌ (2 piłki od seta)

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
R 580,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis - ATP Challenger - Szczecin
Godzina: 11:30
Spotkanie: Nouza - Taberner
Typ: dokładny wynik: 0:2
Kurs: 1,70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Finał kwalifikacji do turnieju głównego challengera na nawierzchni ziemnej w Szczecinie pomiędzy Hiszpanem Carlosem Tabernerem a Czechem Petrem Nouzą. W pierwszej rundzie kwalifikacji Hiszpan rozgromił naszego Kacpra Królikowskiego natomiast Czech pokonał nieco wyżej notowanego Zgirowskiego. Hiszpan zajmuje aktualnie 307 miejsce w rankingu ATP ale przed dwoma laty był na początku drugiej setki. Carlos Taberner w sierpniu wygrał Challengera w Augsburgu i z pewnością na kortach ziemnych przy sprzyjającej ciepłej pogodzie będzie chciał powalczyć o jak najlepszy wynik także w Szczecinie. O rok młodszy Czech w rankingu zajmuje dopiero 806 miejsce ale bardziej udziela się jako deblista. Rozpędzony Hiszpan powinien bez problemu poradzić sobie w dwóch setach nie tracąc niepotrzebnie sił przed turniejem głównym.
 
R 580,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis - ATP Challenger - Szczecin
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kovalik - Cachin
Typ: dokładny wynik: 0:2
Kurs: 1,87
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Druga runda challengera rozgrywanego na szczecińskich kortach już po raz trzydziesty. Po wycofaniu się jeszcze przed rozpoczęciem gier turniejowej jedynki Carballes Baeny to właśnie Argentyńczyk Pedro Cachin został najwyżej rozstawionym tenisistą. Cachin bardzo dobrze czuje się na kortach ziemnych- w lipcu wygrał turniej na tej nawierzchni w szwajcarskim Gstaad a w Szczecinie w pierwszej rundzie gładko 6:2 6:4 odprawił młodego Hiszpana Rincona. Jego rywal Jozef Kovalik pokonał tutaj Włocha Pellegrino po dwóch tiebreakach. Słowak w tym roku spisuje się dość słabo i w rankingu ATP spadł na 208 miejsce. Biorąc to pod uwagę oraz klasę Argentyńczyka na kortach ziemnych wygrana Cachina w dwóch setach jest bardzo realna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +958
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Challenger Rennes

Cressy - Nava
Typ : Nava
Kurs : 2.20
Bukmacher: superbet

Czelek na hardzie w Europie i dwóch amerykanow w pierwszej rundzie. Ciekawie.
Nava niedawno grał w finale czelka w Stanford i ogólnie młody na tym poziomie na swoim kontynencie wyglądał dobrze, nawet w tej 1 rundzie US Open z Ruudem pozostawił po sobie dobre wrażenie. Cressy to ostatnio straszny parodysta, pamiętam jego mecz z Waszyngtonu z Szewczenko. Niezle jaja. Panowie w drugim secie bardzo chcieli obaj przegrać, no ale dwóch przegranych jednak być nie mogło i w pojedynku "glupi i glupszy" górą był Rusek. Jakbym widział w meczu Cressy'ego na przeciwko juniora, bez meczów na poziomie seniorskim to bym się mocno zastanowił czy nie poszukać niespodzianki, a co dopiero młodego, ogranego już na tym poziomie tenisistę z całkiem sporym moim zdaniem potencjałem. Wiadomo istnieje ryzyko, że Cressy się w końcu odkręci i coś wygra, potencjał jakiś tam ma, ale ile to ja razy ostatnio w tych turniejach podprowadzajacych do US open tak myślałem... a wynikało z tego jedno wielkie g.

Challenger Szczecin
Szewczenko - Branncaccio
Typ : over 19.5 gema
Kurs : 1.60
Bukmacher: superbet


Na Włocha Kurs ponad 3, a ostatnio 3 setowka z Cachinem, półfinał czelka w Niemczech. Szewczenko wrócił we wrześniu na mączkę, zagrał 3 mecze i we wszystkich 3 setówki.
Może i Rusek na papierze jest lepszym tenisistą z większym potencjałem, ale potrafi oddać trochę gemow przez totalnie niezrozumiale zagrania, trochę irytujący tenisista z podkresle jeszcze raz, dużym potencjałem. Pamiętam Mastersa w Madrycie i porażkę z Medvedevem 1-2 gdzie mecz był na styku.
Sądzę, że takie minimum 20 gemow może być do pokrycia, jak bym mocniej zaryzykował to bym zagrał tutaj over 2,5 seta. Ale może jakiś tb w którymś secie i pewnie mamy to. Szewczenko w 3 ostatnich meczach miał 2 tb, nawet z dużo niżej notowanym niż Brancaccio rodakiem (poza 400 rankingu), więc i tutaj to jest realne.
 
Ostatnia edycja:
R 580,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis - ATP Challenger - Szczecin
Godzina: 14:30
Spotkanie: Kasnikowski - Munar
Typ: mecz/liczba gemów: Munar i poniżej 21,5
Kurs: 2,04
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kolejny pojedynek drugiej rundy Challengera rozgrywanego na kortach ziemnych w Szczecinie- interesujący dla nas z racji gry naszego Maksa Kasnikowskiego. Dwudziestoletni Polak robi stałe postępy ale 311 miejsce w rankingu ATP- najwyższe w krótkiej karierze pokazuje skalę jego aktualnych możliwości, chociaż własna publiczność to też spory atut. W pierwszej rundzie Kasnikowski pokonał po kreczu Holendra Selsa wygrywając pewnie 6:1 pierwszego seta. Rozstawiony tutaj z trójką Hiszpan Jaume Munar to już jednak inna bajka. Munar zajmuje aktualnie 85 miejsce w rankingu a w sierpniu wygrał Challengera na nawierzchni ziemnej w San Marino. W pierwszej rundzie w Szczecinie wyeliminował gładko 6:1 6:3 Niemca Mollekera i przypuszczam, że dla naszego Maksa to jeszcze zdecydowanie za wysokie progi i wynik może być podobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1008
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom