>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AS Roma- Juventus Turyn, HIT 25 kolejki Serie A - 2 marca 2015

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS


AS ROMA - JUVENTUSTURYN

[20:45] poniedziałek 2 marca
kursy 3,14 - 3,25 - 2,37

STADIO OLIMPICO



Szlagier 25 kolejki! Roma kontra Juve, zapowiada się niezły mecz. Strata Romy do lidera wynosi już aż 9pkt, a wszystko przez słabszą dyspoyzcję Romy w ostatnim czasie i serię niekończących się remisów...
Juve robi jednak swoje i odskakuje rywalowi. Może jednak to jest ten moment w którym Roma odzyska moc z popzrednich miesięcy i wznosząc się na wyżyny pokona Juventus ?

Zapraszam do dyskusji ! ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pamiętacie jeszcze pierwszy mecz obu zespołów na Juventus Stadium ? Wtedy 3:2 w kontrowersyjnych nieco okolicznościach wygral Juventus, a sam mecz był kapitalnym widowiskiem! Oby dzisiejsze starcie obu zespołów ponownie nie zawiodło.
Roma ostatnio mnóstwo remisów czy to w lidze czy w LE. Udało się to pasmo przełamać na De Kuip w Rotterdamie dzięki wygranej 2:1 co przypięczętowało awans do kolejnej fazy. Może to natchnie Romę do kolejnych zwycieśtw. Z pewnością do dzisiejszego meczu motywować ich nie trzeba. Parcie na zmniejszenie straty do Juve jest ogromne. 9pkt to dużo, ale przy wygranej może okazać się, że to tylko 6pkt więc nadzieje na scudetto powrócą.

Przechodząc już do samego meczu to zacznę od absencji.

Roma bez Maicona, Ibarbo, Strootmana i Doumbii. Braki jak braki, do zastąpienia. A już na pewno cieszy, że Doumbia nie będzie miał okazji żeby cokolwiek skaleczyć w tym meczu swoja nieudolnością. Eh czemu Roma nie wzięła tego Salaha....

Juventus bez swojego dyrygenta, Andrei Pirlo, a także Kwadwo Asamoaha.

Przewidywane składy :

Roma : De Sanctis - Torosidis, Manolas, Yanga-Mbiwa, Holebas - De Rossi, Nainggolan, Pjanić - Gervinho, Totti, Ljajić

Juventus : Buffon - Caceres, Bonucci, Chiellini - Liechsteiner, Vidal, Marchisio, Perreyra, Evra - Morata , Tevez

Wg La Gazzetta dello Sport dzis na ławce usiądzie Pogba. Szkoda by było z perspektywy widowiska, ale z perspektywy Romy może to być bardzo dobra wiadomość bo Francuz to wirtuoz przecież. także wg przewidywanych składów widać, że Juve zagra dziś w 3-5-2 jednak.
W Romie po raz kolejny przewidywany do gry jest Miralem Pjanić... niestety można by rzec. Bo nie pamiętam jego dobrego spotkania w ostatnim czasie. Wolałbym trio Keita, De Rossi, Nainggolan w srodku.

Oba zespoły ostatnio tracą gole w niemal każdym meczu. Na 5 ostatnich gier i Roma i Juve zachowały tylko po jednym czystym koncie. Roma w niechlubnym meczu z Parmą (0:0), natomiast Juve w meczu z Udinese (0:0).
Czy zatem dziś także górę weźmie ofensywna widowiskowa piłka ? Mam taką nadzieję ! Moc w ofensywie jest po obu stronach.

Propozycja ode mnie na ten mecz to

ROMA- JUVENTUS
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,83 b365
✅✅1:1

A Wy jak widzicie dzisiejsze starcie na szczycie Serie A ?
Zapraszam do dyskusji ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 57

statystyk66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma-Juventus Turyn
Typ: obie strzelą? TAK
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pięknie zacząłem marzec ze wszystkich typerów wszedł mi wczoraj najwyższy kurs w typach dnia. Kontynuujemy dalej moją passę. Dzisiaj na celownik wziąłem hitowe spotkanie Roma - Juventus. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi zespołami tylko raz padł popularny bts. Jednak ostatnia strzelanina (3-2 na korzyść Juve) pozwala optymistycznie spojrzeć na dzisiejsze spotkanie. Dodam że Roma w ostatnich spotkaniach ligowych bardzo często osiąga both to score, a i Juventus potrafił stracić u siebie gola z Atlantą czy Ceseną. W Romie jest komu strzelać - Gervinho, Totti, Pjanić, Liajić. W ekipie gości z Turynu mamy w świetnej formie Alvaro Moratę, Teveza, Pogbę czy Vidala. Myślę że Juve może trochę odpuścić przed zbliżającym się rewanżem z Borussią, co poskutkuje mniejszą koncentracją w obronie. Roma która odpadła z LM, słabo spisuje się ostatnimi czasy. Napewno będą mieli dzisiaj sporo do udowodnienia, mecz z liderem dodatkowo zmotywuje ich. Nie stawiałbym gołej 2 na Juve bo przed sobą mają mecz z BvB na wyjeździe, zresztą w lidze mają dosyć sporą przewagę punktową nad wiceliderem.
Absencje:
Roma - Balzaretti, Castan, Ibarbo, Strootman, Maicon, Doumbia
Juventus - Asamoah, Romulo, Pirlo, Sturaro, Pogba (niepewny występ)
Polecam typ!
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 84

krzysq69

Użytkownik
Ja uważam inaczej niż Panowie powyżej, że w dzisiejszym spotkaniu nie padnie dużo bramek. Powód jest prosty, zblizajacy sie rewanż z Borussia w Dortmundzie, w którym Juventus pojedzie bronić korzystnego wyniku i zmazać plame za ubiegłoroczną kompromitacje w CL. Wydaje mi się że trener Allegri będzie chciał dzisiaj przećwiczyć warianty defensywne i ustawi zespół na oddanie piłki rywalowi. Juve ma sporą przewagę nad Romą i tak naprawdę 1 pkt w tym spotkaniu będzie dla nich satysfakcjonujący. Wątpie również czy powtórzy się taki scenariusz jak w ostatnim meczu, gdzie byliśmy świadkami porywającego meczu, z mnóstwem akcji i walki.
mój typ BTS - nie - @1.92 Betsson,
typy dla zabawy:
1:0 - @6.50
0:1 - @6.15
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Z samego tytułu nazw drużyn nie miałem pomysłu jak się zabrać i rozgryźć ten mecz. W czystej teorii Roma pogrążona w kryzysie nie potrafiąca wygrać jakiegokolwiek meczu ostatnimi czasy od Parmy i Feyenoordu u siebie przez Veronę i remis z Hellasem, aż po zwycięski bój i wygrany mecz w Rotterdamie i awansu do następnej rundy, który w moim mniemaniu będzie tym bodźcem, który ponownie da iskrę do wygrywania meczu za meczem. Z kolei Juventus ostatni okres gier ma pozytywny bo bez porażki w dalszym ciągu są w tym roku, a i udało się pokonać Borussię w pierwszym meczu, ale te wygrane nie przekonują, na wyjazdach ostatnio bez wygranej a grali z takimi tuzami ligi jak marne Udinese i walczącym od 1 kolejki o utrzymanie Ceseną. Na Stadio Olimpico taka gra na pewno nie wystarczy, a sam nie przewiduje by właśnie dzisiaj mieli zmienić ten stan rzeczy.
Słaba forma Romy poniekąd może w takim meczu jak dziś bardziej pomóc jak zaszkodzić. 9 punktowa przewaga Juventusu jest na tyle komfortowa, że mogą w pełni skupić się nad czwartkowym meczu półfinału z Fiorentiną, komfort taki, że tak jak Robson już wspomniał o składzie taki ważny gracz w układance Alegriego jak Pogba zacznie prawdopodobnie na ławce, Pirlo w ogóle nie zagra, a sam skład Starej Damy awizowany z piątką obrońców wystarczająco wiele mówi z jakim nastawieniem przyjadą do Rzymu. Przy niekorzystnym wyniku pucharowego meczu w czwartek, choćby stracie bramki, czy nawet samym w sobie braku wyrobienia zaliczki przed rewanżem we Florencji sprawa awansu do finału może okazać się sporym problemem. Półfinał to jednak półfinał a ewentualna strata punktów w dzisiejszym meczu będzie można szybko nadrobić w poniedziałek w starciu z pogrążonym w kryzysie Sassuolo.
Ostani szlagier jaki Juventus rozgrywał na wyjeździe było spotkanie na San Paulo z Napoli, tam od 1 minuty oddali inicjatywę Napoli sprytnie ustawiając się na kontry, z których pierwsza i trzecia bramka właśnie taką akcją się skończyła. Akurat Napoli preferuje w takich meczach grę z kontry i przez to przegrali, Roma potrafi to robić znacznie lepiej i to pod ich dyktando będzie rozgrywany mecz, to od nich będzie zależeć czy przebiją się przez zasieki Juventusu, czy pozwolą sobie na błąd bądź kontrę czy po prostu skończy się podziałem punktów. Remis przy obecnej formie i napiętym terminarzu obu zespołów być może jest tu najlepszym rozwiązaniem, ale jeśli ktoś tu ma przychylić szalę zwycięstwa na swoją stronę to prędzej to będzie Roma, przegrana wczoraj Napoli też powinna być dodatkowym bodźcem do większego luzu i polotu. Zupełnie inaczej to by wyglądało jakby już wczoraj zrównali się punktami, a tak margines błędu jest dopuszczalny.
Także podsumowując ostatniej formy Romy zupełnie się nie przejmuje bo i Juventus nic wielkiego nie gra. Idę w stronę gospodarzy z opcją zwrotu przy remisie, do którego chyba na ten moment jest najbliżej.
Roma 0.0 AH 2,075 1-1
bet 365
Można powiedzieć, że szczęśliwie Roma wyrównała, ale to właściwie od momentu straty bramki i wejścia Nainggolana i Iturbe zrobiła się gra Romy i zrobił się mecz. Kolejny raz wydaje się, że Garcia zrobił błędy z podstawowym składem.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Juventus Turyn wygra 1-0, a bramkę strzeli Paul Pogba @ 40.0
Wszedłem dzisiaj do Fortuny, postawiłem co miałem postawić, i stwierdziłem że czas na jakiegoś wariata. I zamiast stawiania dziesięciu zdarzeń za 2 złote znalazłem jednego wariata (typ) po dużym kursie. Chodzi tutaj oto że Juventus ma wygrać 1-0, a bramkę strzeli Paul Pogba. Czy jest to niemożliwe? Powinien być to wyrównany mecz i 1-0 może się skończyć, Pogba to gwiazda Juventusu, 6 bramek w tym sezonie i czy nie jest to możliwe że strzeli bramkę i będzie to jedyna bramka w meczu? Kurs ogromny, zagrałem za 2.56 dla zabawy, ale polecam bo uważam że kurs jest przesadzony. Chętnie posłucham opinii innych osób.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
co do typu powyzej to chyba wystarczy napisac ze Pogba ma zaczac na lawce, ale to tez w 100 % nie mozna powiedziec trzeba poczekac za skladami
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
ROMA- JUVENTUS

Hit
na zakończenie 25 kolejki Lider &quot;Stara Dama&quot; przyjeżdża do Rzymu gdzie zagra z As Romą.Strata Romy do Juve wynosi aż 9 punktów, aż bo Roma całkowicie przygasła i z tą formą aktualną nie wyobrażam sobie by mogła powalczyć o &quot;scudetto&quot;.
Ostatni mecz jaki Roma zagrała będąc w świetniej dyspozycji to mecz w LM Z MC 30 Października 2014r gdzie zremisowała 1-1 i gdzie MC miał sporo szczęścia.
Od tego meczu wszystko się posypało odpali z rywalizacji LM gdzie zajęli 3 miejsce z pozostaniem gry w LE. Ale nie tylko także i w Serie A grali przeciętnie widać było, że kryzys który dopadł drużynę Rudego Garcia to nie wypadek przy pracy. Z czasem Juve uciekało coraz to bardziej, a Roma notowała kolejne wpadki. Swoje także zrobiły braki kadrowe, ale co spowodowało iż gra Romy zmieniła się o 180 stopnii nie jestem w stanie powiedzieć.
Juventus po rywalizacji z BVB w LM gdzie na własnym stadionie osiągną jednobramkową zaliczkę przed rewanżowym meczem wygrywając 2-1 dziś bardziej bez presji jak pisałem wyżej zaliczka 9 pktów to sporo. Sama gra Juve ocenić można na pozytywną nie jest to jakaś nadzwyczajna postawa ale nie ulega wątpliwości iż to dziś Juve jest faworytem meczu.
Oczywiście jednych jak i drugich stać na świetne widowisko. Roma nie może sobie pozwolić aż tak na stratę punktów gdyż 3 Napoli traci tylko 3 oczka, także będzie presja jak się to skończy.... trudno powiedzieć jedno wiem na pewno walki nie zabraknie i tym samym polecam lekko over kartek.
Sędzią dzisiejszego meczu jest: Daniele Orsato
Typ: Powyżej 6.0 (azjan) 1.75 bet365 2/10✅
Bez Analizy:
DW 1-1 6@ bet365 0.5✅
De Rossi żółta Kartka - Tak 2,5@ betsafe 1/10✅
Claudio Marchisio
Żółta kartka - Tak 3,2@ betsafe 1/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Roma - Juve
Roma (zakład bez remisu) @ 2,00 William Hill zwrot
Dzisiaj przed nami szlagier ligi włoskiej w Rzymie. Już mój wzrok kieruje, w stronę gospodarzy, gdzie Ci będą próbowali utrzeć nosa Starej Damie. Juve, raczej mają już majstra i w tym meczu też będą mieli schody aby wygrać gładko z Romą. Roma ma również silne formacje w swoich składach i również maja kim postraszyć. Forma ostatnio dzisiejszych gospodarzy na 5 meczy, to aż 4 remisy. Nie sugeruję się statystykami, bo i oni tu będą się dwoić i troić aby zatrzymać Juve, które w tym tygodniu ma napięty grafik z meczami. Warto zaznaczyć, że Roma na swoich śmieciach jeszcze w tym sezonie nie przegrała. I to jest również ważne, aby w tym meczu przechylić szalę na swoją korzyść. Totti, mimo swojego wieku jest weteranem Romy i również wiele jemu zawdzięcza sam klub. Być może Ljajić, dziś ukuję jakaś bramkę gościom. Ostatnimi czasy dosyć interesująco pogrywa. Ma już 8 bramek na koncie. Nie miej jednak spodziewam się lekkiej przewagi po stronie Romy, to oni grają u siebie i oni będą rozdawać karty, ale łatwej przeprawy nie będzie. Stawiam na Rome (bezpiecznym zakładem) bez remisu.
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Dziś mecz, którym żyją wszyscy fani SerieA (zwłaszcza dzieci napinające się na polskich forach klubowych). Nie typuję wyniku z prostego powodu- nie wiadomo czy w podstawie wybiegnie Pogba. Jeśli nie wybiegnie to Allegri może zdecydować się na ustawienie 3-5-2 w którym Juventus gra przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Przy takiej opcji średnio widzi mi się BTS. Jedno jest pewne- konflikt między drużynami, konflikt między władzami klubowymi powinny dać rezultat w kartkach. Cała liga twierdzi, że Juve ma sędziów po swojej stronie (zwłaszcza hipokryci Totti i słynny z wykształcenia geodeta Galliani, który twierdzi, że w telewizji nie potrafią narysować linii spalonego) a prym wiedzie w tym Roma, która walczy z Bianconerimi o tytuł. Myślę, że pójdą za tym kartki bo obie drużyny wybitnie się nie lubią co widać w historii kartek (od 2 sezonów leci conajmniej 5 żółtych). Jako, że Juve gra dziś na wyjeździe to stawiam ich w roli faworyta w kartkowaniu. Porponuję pograć żółtą kartkę Chielliniego, który w meczu z Romą regularnie punktuje. Sędzia meczu jest Pan Orsato, który kartek nie oszczędza. Zastanawiam się jeszcze nad Vidalem którego ostatnimi czasy opętał szatan i słabszą formę odbija sobie jeżdżąc po nogach przeciwnika. Podsumowując: być może niekorzystne ustawienie, napięta atmosfera meczu, sedzia Daniele Orsato, który z kartkami się nie pierdzieli, Juve na wyjeździe zapewne będzie chciało nie przegrać meczu.

typ: Chiellini żółta kartka
kurs: @3.55 ónibet

✅
Vidal też przykartkował. Ogólnie mecz walki zgodnie z przewidywaniami. Na bramki się to nie przełożyło ale na kartki o które nam chodziło tak ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
A co powiecie o roznych? Linia wystawiona over 4,5 obu druzyn
Tu bardziej bym się skłaniał ku Romie, oczywiście pod warunkiem iż szybko nie otworzą wyniku. Romę tu mimo wszystko nie zadowoli remis, będą atakować Juve podejrzewam że, będzie czekać i grać z kontry.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
AS Roma - Juventus Turyn

Analiza: Spotkanie na szczycie włoskiej Serie A. Bukmacherzy spodziewają się dość zamkniętego i małej liczby bramek wystawiając wysokie kursy na overy. Ja uważam jednak inaczej, ostatnio obie ekipy tracą bramkę w prawie kazdym meczu a strzelać akurat w obu ekipach ma kto. Po jednej stronie Tevez, Morata czy świetni w ofensywie pomocnicy, z drugiej Totti, Ljajić, Gervinho. W pierwszym meczu sezonu pomiędzy tymi ekipami byliśmy świadkami świetnego widowiska i bardzo otwartego meczu. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 dla Juventusu a do przerwy było już 2-2. Idę dzisiaj podobnym tropem stawiając na co najmniej 2 bramki do przerwy w tym spotkaniu po całkiem przyjemnym kursie.
powyżej 1,5 bramki do przerwy @3,50 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom