>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

AS Roma- Juventus Turyn, HIT 25 kolejki Serie A - 2 marca 2015

Status
Zamknięty.
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Roma - Juventus
O tym spotkaniu przedmówcy napisali praktycznie wszystko. Ja ze swej strony dodam tylko, że ja nie wierzę w odpuszczeniu sobie tego spotkania przez Juve. Nawet mając ogromną przewagę, taką jak teraz nie widzę tu powodów do potraktowania ulgowo przeciwników. Na papierze lepszy jest Juventus, po stronie Romy przemawia własny obiekt i rzymscy kibice. Żaden z wyników nie będzie tu niespodzianką. Ja jednak czystko sportowo skłaniam się tu ku gościom.
Juventus kurs 2,67 Fortuna wynik 1:1 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Przynajmniej mam zwrot, w dzisiejszym meczu.. nie ma tragedii ale pierwsza połowa mozolna, w drugiej już się coś ruszyło. Po czerwonej kartce dla Romy i straconej bramce zagrali o niebo lepiej, niż to jak grali w całym składzie. Iturbe, to chyba powinien grać w mojej ocenie od początku, napędzał Romę jak się tylko dało i w sumie można dzięki niemu powiedzieć, że Roma dała radę zremisować. Sam mecz nie był najgorszy, ale fakt że w takich szlagierach powinno być masowych sytuacji na gola. Strzały bramkę mówią samo za siebie...
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Juventus oddając dziś całkowicie pole bo wiadome było że od samego początku przyjechał tutaj po 1 punkt Roma atakując praktycznie nie potrafiła zrobić składnej akcji.
w 1 połowie nie wiem czy ogólnie strzał oddali. W drugiej obraz gry się nie zmienił, przeważali i żadnej składnej akcji gol po stałym fragmencie gry. Totti już nie daje rady brakuje kogoś kto pociągnie w ataku.
Nie wiem co aż tak wpłynęło na to że Roma praktycznie z dnia na dzień zgasła..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom