>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Arsenal - Liverpool 02.04.2007 (transmisja TVP2)

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Arsenal - Liverpool
1
- 2.00
X- 3.10
2- 3.85

Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat tego spotkania.
:gool:
 
H 0

herdek

Użytkownik
Arsenal ostatnio zastopował, ale według mnie, jest jednym z faworytów do wygrania CL. Oczywiście, patrząc na ostatnie osiągnięcia obu zespołów w CL, to dalej dochodził Liverpool (2 razy finał, AFC raz)..teraz, mimo wszystko, uważam jednak, że to Arsenal przejdzie dalej..pokonali Milan, który był jednym z faworytów..Liverpool przeszedł do dalszej fazy, wygrywając z Interem, który również nie grał źle..Ogólnie mówiąc, mecz wyrównany, jednak uważam, że to Arsenal awansuje..U siebie wygrają 1:0, natomiast na wyjeździe przegrają 2:1..
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
w pierwszym meczu nasuwa mi się under 2,5, ponieważ Liverpool nie będzie chciał stracić gola na wyjeździe, by później męczyć się z wyrównaniem. Benitez jest genialnym strategiem, i z pewnością wie, jak ograć Arsenal, lecz nie zapominajmy że jest to dwumecz i wszystko moze się zdarzyć. Mimo wszystko, w pierwszym meczu na Emirates przewiduję małą liczbę goli jeśli w ogóle one padną ????
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Teraz gdy już Arsenal ma teoretyczne szanse na wygranie Premier League Kanonierzy skupią się bardziej na CL i będą chcieli ograć Liverpool który wczoraj przegrał wysoko z Manchesterem United myslę,że Liverpool znowu zwolni tak jak na początku roku i zanotuje obniżkę formy.Arsenal w ostatnim meczu z Liverpoolem na wyjeździe zanotował remis.Myślę,że Kanonierzy nie zmarnują szansy wygrania u siebie tak jak to było z Ac Milanem by potem grać pod presją.Mam nadzieje że V.Persie zanotuje jakąs bramke w tym meczu po długiej przerwie.Według mnie Arsenal wygra spotkanie u siebie i od początku będzie atakował bo w ostatnich zremisowanych meczach i przegranym z Chelsea Arsenal dopiero budził sie jak juz było 5 minut do konca spotkania.Arsenal wyciągnie wnioski z tych meczow i wygra pierwszy mecz a drugi mecz na pewno bedzie bardzo wyrównany bez faworyta w koncu w Liverpoolu zacząl strzelać bramki Fernando Torres ,który nadgonił czołówke czyli C.Ronaldo i Adebayora.M oj typ na pierwszy mecz to 2:1 dla Arsenalu
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Arsenal miał nadzieję że wygra i Ligę Mistrzów i Premiership, a teraz powoli wszystko zaczyna się &quot;walic&quot;. W Lidze z pierwszego miejsca zrobiło się trzecie, w Lidze Mistrzów trudny rywal jakim jest na pewno Liverpool który moim zdaniem w pierwszym meczu nie będzie chciał przegrac na Emirates Stadium. Arsenal będzie musiał atakowac a Liverpool będzie miał okazję do kontr które mogą okazac się zabójcze, under 2,5 prawdopodobny ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Mecze zespołów które grają ze sobą w tej samej lidze to mała atrakcja... i myślę że tak będzie wyglądał ten mecz dla osób, które nie są związane z którymś z nich. W pierwszym meczu Arsenal będzie musiał pokazać coś więcej niż tylko obecna forma... wspominam o niej bo rywal jest z tego samego podwórka. I tak jak Sutek pisał, Arsenalowi zaczyna wszystko się walić, tyle że Liverpoolowi też specjalnie nie idzie. Jak dla mnie to jest totalny no bet. Wszystko zależy od formy w danym dniu, gatki w szatni i pogody;P
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Wg mnie zdecydowanym faworytem dwumeczu jest Liverpool. Młode wilki z Arsenalu już nie grają tak dobrze jak na początku sezonu. W ostatnich 8 spotkaniach wygrali tylko jedno, z Milanem 1-0. Liverpool ostatnio gra co raz lepiej, Inter nie zdołał strzelic im nawet 1 gola:-D, więc w pierwszym meczu obstawiałbym 0-0 lub 1-1.
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
ja tez bym się bardziej przechylał do awansu podopicznych Beniteza, po pierwszy meczu z interem wygranym na własnym stadionie 2:0 zaczeli znowu grać super, przeciez przed tym meczem Liverpool przegrywał mecz za meczem a tu angle reaktywacja i powrot na prawidłowe tory, natomaist Arsenal teraz w niczym się nie prezentuje w lidze jeżeli się nie myle nie mogą wygrać od 6 spotkań.....
 
kakinho1992 0

kakinho1992

Użytkownik
Dla mnie faworytem jest Liverpool, choć wolałbym żeby ten dwumecz wygrał Arsenal. Liverpool zawsze gra bardzo dobrze w Lidze Mistrzów, ale ma też trudną sytuację w Premiership i może odpuścić puchary żeby umocnić się na 4 pozycji w lidze. Dużo będzie zależało od dzisiejszych derby.
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Dla mnie faworytem jest Liverpool, choć wolałbym żeby ten dwumecz wygrał Arsenal. Liverpool zawsze gra bardzo dobrze w Lidze Mistrzów, ale ma też trudną sytuację w Premiership i może odpuścić puchary żeby umocnić się na 4 pozycji w lidze. Dużo będzie zależało od dzisiejszych derby.
Hehe, masz dziwny tok myślenia. Wg ciebie Liverpool bardziej skupi się na lidze i odpadnie z Ligi Mistrzów po to żeby zając w lidze 4 miejsce i zagrac w lidze mistrzów ?? ????
 
M 0

marcino16

Użytkownik
Hehe, masz dziwny tok myślenia. Wg ciebie Liverpool bardziej skupi się na lidze i odpadnie z Ligi Mistrzów po to żeby zając w lidze 4 miejsce i zagrac w lidze mistrzów ?? ????
Jego tok myślenia jest dobry - jednakże wydaje mi się, że zapomniał on o szerokiej kadrze Liverpoolu - Benitez praktycznie nie musi nikogo specjalnie na mecze z Arsenalem oszczędzaćbo praktycznie co mecz to gra ktoś inny.

A jeśli chodzi o typy to moim zdaniem w miarę pewne jest tutaj under 2,5.
 
T 0

telfind

Użytkownik
Arsenal - Liverpool ? Arsenal klub mocny jednakze z problemami przebrnywajacy przez lige (nie ludzic sie 3 miejscem wystaczy spojrzec na ostatnie mecze) Liverpool mocno podbudowany po zwyciestwie w najwiekszych derbach na wyspach a wiec stac go na wszystko. Powiem tak Arsenal patzac na historie konfrontacji tych 2 zespolow jest faworytem ale ja jednak postawilem na Liverpool bo wierze w Rafe i ze nie wywalil Dudka na marne :pP
 
Z 0

zizou55555

Użytkownik
typ liverpool nie strzeli.
Analiza:
TO bardzo wazny mecz dla oby druzyn i trenerow i watpie zeby ktoras z tych druzyn rzucila sie do ataku.Bardziej beda szukali bledow przeciwnika.Byc moze staly fragmet zadecyduje o tym wyniku.Wiekszosc spotkan takich wielkich klubow konczyla sie skromnym 1 0 czy 2 0.Kurs 2.3
 
pello 17

pello

Użytkownik
Arsenal - Liverpool połowa czasu
Typ: X
Kurs: 2,00

W pierwszej połowie jak to zawsze bywa nastąpi badanie przeciwnika, ogólnie walka o panowanie w środku pola. Efektem tego bedzie brak bramek oraz sytuacji do strzelenia gola ???? Mój typ na ten mecz
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
ja postawiłem na under 2.5 . Myślę, że spokojnie taki typ wejdzie. Arsenal co prawda strzela dużo bramek ale nie sądzę żeby tak dobra marka jak Liverpool dała sobie nastukać ze 3 bramki. Obie defensywy są mocne więc under jest prawdopodobny.
 
unclebob 0

unclebob

Użytkownik
I tak jak Sutek pisał, Arsenalowi zaczyna wszystko się walić, tyle że Liverpoolowi też specjalnie nie idzie. Jak dla mnie to jest totalny no bet.
Hahahah, ziom, poza tą haniebną przegraną z MUFC podopieczni Beniteza brną od zwycięstwa do zwycięstwa, mecz za meczem, a to co robi ostatnio Arsenal jest porażką.Ale LM rządzi się swoimi prawami, więc nic tu nie wiadomo.Chyba sobie walnę dubelka na LFC i Reims z Bastią.Za piąteczkę.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Typ główny: 2 ⛔ 1:1
Typ dodatkowy: X do przerwy ✅:spokodfhgfh: (1:1)
Analiza:

Jutro czekają nas dwa kolejne spotkania Ligi Mistrzów. Dla mnie ciekawiej zapowiada się konfrontacja dwóch angielskich drużyn: Arsenal – Liverpool. Jeszcze nie tak dawno temu byłbym skłonny postawić duże pieniądze na Kanonierów, jednak to jest sportu i sytuacja lubi się często zmieniać. Dziś typ na Londyńczyków już nie jest tak pewny mimo, ze grają na swoim stadionie. Do tej pory Arsenal radził sobie w Lidze Mistrzów bardzo dobrze. Z grupy wyszedł na drugim miejscu przegrywając tylko raz z Sevillą. Na pewno jeszcze wszyscy pamiętamy wynik 7:0 z Slavią Praga. Później w 1/8 zespół z Anglii trafił na AC Milan. W pierwszym meczu podopieczni Arsena Wengera grając u siebie zremisowali bezbramkowo z gośćmi. W rewanżu jednak to londyńczycy byli górą strzelając dwa gole gdy już kibice szykowali się na dogrywkę. Teraz na drodze staje im inna angielska drużyna: Liverpool, który także ze swojej grupy wyszedł na drugim miejscu. Jednak zanotowali dwie porażki, ale również zanotowali rewelacyjny wynik bramkowy grając u siebie z Besiktas&#39;em Stambuł. Wygrali wtedy aż 8:0. Następnym ich rywalem był także włoski klub; Inter Mediolan. Jednak w przeciwieństwie do Arsenalu szalę zwycięstwa przybliżyli już w pierwszym meczu wygrywając 2:0 (także strzelając w końcówce). W spotkaniu rewanżowym również byli górą wygrywając 0:1. W tym momencie jednak muszę posłużyć się wynikami z Premiership, ponieważ w LM obie drużyny prezentowały się podobnie, choć należy zauważyć, że Liverpool rozpoczął rozgrywki grupowe dość słabo. W tabeli ligowej górą jest Arsenal aż z 8 punktami przewagi na czwartym Liverpoolem. W ostatnim spotkaniu The Reds wygrali 1:0 z Evertonem. Natomiast Arsenal po wspaniałym pościgu wgrał z Boltonem Wanderers 2:3. Jednak nie ma co ukrywać, że piłkarze z Londynu ostatnio przeżywają kryzys. Jutro zagrają u siebie ale czy będą wstanie pokonać The Reds? Tutaj nie byłbym tego taki pewien. Wg mnie w tym meczu większą szansę na zwycięstwo ma Liverpool. Warto też dodać, że w ekipie Arsenalu zabraknie Eduardo i Tomasa Rosickiego. Dlatego w tym meczu postawię 2. Drugim bardzo ciekawym wg mnie typem jest X do przerwy.
Pewność typu głównego: 5/10 ⛔
Pewnośc typu dodatkowego: 8/10 ✅
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Arsenal - Liverpool
1:1 (1:1)
Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się w Londynie gdzie miejscowy Arsenal podejmie przyjezdnych z Liverpoolu, faworytami wydawało by się powinni być piłkarze gospodarzy którzy ostatni mecz wygrał i jest bardzo mocny na swoim stadionie. Wygrał ale chciało by się powiedzieć w jaki stylu to zrobił, gdy patrzyłem na pierwszą połowę to myślałem że obserwuję gdzie pierwszoligowego Boltonu z jakimiś cieniasami z niższej ligi bo na prawdę nic nie grali, dopiero w drugiej połowie kiedy na boisko weszli Adebayor oraz Walkot zaczął się dopiero ciekawy mecz. Poprzednie spotkanie podopieczni Arsena Wengera przegrali 2:1 chodź na początku drugiej połowy prowadzili 1:0 po strzele głową Sagny. Widać że Arsenal stracił formę z początku sezonu i nie prezętują się już tak dobrze oraz nie wygrywają w takich stylach. Liverpool ostatnio gra w kratkę, wygrywają pewnie z Newcastle 3:0 następnie pokonują także dość pewnie Reading aby w końcu przegrać mecz czołówki Ligi angielskiej z Manchesterem 3:0 i jakby nigdy nic w następnym tygodniu w meczu derbowym wygrywają z Evertonem 1:0 tak więc widzimi ta drużyna jest nie przewidywalna. Ale jak wiemy Rafa Benitez jest znakomitym taktykiem na Ligę Mistrzów ale czy rozpracuję angielski zespół jakim jest Arsenal ? Statystyki przemawiają za jutrzejszymi gospodarzami bo Liverpoolczycy nie potrafią wygrać na stadionie Arsenalu już od 8 lat gdyż ostatni raz udało Im się to w 2000 roku kiedy to zwyciężyli 0:1 :] Lecz ostatnia nie dyspozycja Arsenalu i gra w kratkę Liverpoolu skłania mnie do postawienia tutaj na Remis. Stawiam także na remis do przerwy bo mecz zacznie się badaniem ekipy przeciwników i pierwsza połowa na pewno będzie pełna walki ale nie sądzę żeby wpadły w niej jakieś bramki więc wynik do przerwy typuję 0:0 a po przerwie ? Myślę że albo nie padną żadne bramki albo obie ekipy strzelą tylko po jednej. Mój typ na to spotkanie : Remis / Remis .

Moje typy na to spotkanie :
Remis / Remis✅✅✅
Remis ✅✅✅
1:1✅✅✅
Under 2,5✅✅✅
Nie mam pytań ! :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom