>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Arkusz kalkulacyjny Excel

dudzinho 2

dudzinho

Użytkownik
Jedyne co mi sie nie podoba to to,ze mozna podliczyc tylko 3, dla niektórych moze &quot;aż&quot; 3 zdarzenia w jednym kuponie.
Czasami zagram jakiegos tasiemca ktorego chciałbym wprowadzic do statystyk.
Ogolnie Arkusz zdaje egzamin ????
Pozdro i dzieki
 
P 1

pladi

Użytkownik
Świetny arkusz. Sam go zacząłem używać od paru dni. Dobra robota futro_z_kreta. Wielkie dzięki ???? Szkoda tylko, że nie można samemu edytować szerokości kolumn
 
W 0

wawerek

Użytkownik
Faktycznie potwierdzam, że arkusz jest bardzo dobry. Spełnia w 90% moje oczekiwania i aktualnie nie znalazłem niczego lepszego w sieci.

Biorąc pod uwagę pewne uwagi, mogę podkreślić, że;
- minusem jest brak możliwości edytowania szerokości kolumn.
- obok wyniku poz - neg, przydałaby się dodatkowa kolumna z możliwością wpisywania faktycznego wyniku spotkania. Nie wiem jak reszta graczy, ale ja lubię widziec konkretny wynik, a nie informację trafiony - nietrafiony, czy też jak tutaj poz-neg. Myslę ze dodatkowe kolumny obok kolumny TYP z możliwością wpisania wyniku nie będa problemem dla autora arkusza;)
- kolumnę &quot;możliwy zysk brutto&quot; przesunąłbym obok &quot;możliwy zysk na czysto&quot;
- w przyszłości fajnie byłoby zrobic jakiś automatyczny podział typów z wyszczególnieniem na ligi które gramy coś w stylu www.blogabet.com/

Poza moimi drobnymi uwagami ponownie pochwalę kolegę, bo arkusz bardzo na TAK ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Jutro wrzucę jeszcze raz z poprawkami.

Dziś do północy ;p Nie jestem u siebie i nie mam dostępu do pliku.. Sorki wielkie.
(post do późniejszej edycji)
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Mam takie pytanie, czy ma ktoś może wersję arkusza do prowadzenia statystyk ale z 10% podatku, jak to jest w np. Totomixie lub STSie ?
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Mam też pytanie a mianowicie:
Mam ponad 5000 liczb które są sumami 20 liczb Multi Multi chce wyliczyć to jakoś w exelu ile najdłużej zdarzało się tak iż sumy tych 20 liczb były parzyste albo nieparzyste.
Chodzi o to bym wiedział iż np. od losowania w 4 maja 2005 przez 10 losowań suma 20 liczb byłą nieparzysta itd. itd.
Wszystko potrzebne jest mi do wyliczenia
tak dokładnie, chodzi mi o to by wyliczyć z kolumny Y ile było najdłużej liczb parzystych a ile nieparzystych czyli np.
sumy są takie:
763
822 1losowanie
674 2los
798 3los
768 4los
927
927
761
Czyli jak widać przez 4 losowania było najdłużej tak iż padały tylko parzyste.
A oto link do mojego pliku exel
http://www.speedyshare.com/files/23079655/wyniki-multimultii.xls
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
hasło: ladnyarkusz.
Względem możliwości w najbliższym czasie powstanie nowa i o wiele bogatsza wersja ;)
Dziękuje za pozytywne komentarze arkusza ;P
Jeśli ktoś ma szczególne życzenia względem nowego arkusza, chętnie przyjmę propozycje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom