>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Argentyna 2017/18

Status
Zamknięty.
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Union - Talleres
(3:0)
stawkę dzielę na pół i:
1 - @2,3 ✅
ov1,5 - @1,5 ✅
Oba zespoły są pod kreską, oba muszą wygrać. Talleres walczy o CL, Union o CS. Talleres co prawda ostatni mecz, przełamanie z Gimnasią. Ale dziś zagra zespół wspomagany rezerwami. Nie zagrają ważni defensorzy - Komar i Godoy. W ataku nie zagrają Royas, Pisano czy Junior. Czyli zabraknie praktycznie połowy podstawowego składu. Przy tych brakach gospodarze powinni ugrać swoje. Zwłaszcza, że na środku ataku powinien wyjść Soldano.
Oba zespoły muszą atakować, oba lubią grać z kontry. Z tym, że Talleres dziś bez zębów i z wybrakowaną obroną. Jeden gol powinien otworzyć mecz, a tym samym dać możliwość dobicia przeciwnika - a zespołem dobijanym , myślę, będzie Talleres.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Przed nami przedostania kolejka Primera Division w Argentynie (oczywiście z wyjątkiem River, Boca i Racingu, które zaczęły kombinować i przesuwać mecze). Rozkład jazdy wygląda następująco:
W tabeli może się wszystko zmienić, mecze są raczej między zespołami które o coś walczą. Z tych kilku możliwych opcji ja wybieram:
06.05.2018 18:15
Independiente - Gimnasia
(2:2) - co za patałachy. Zremisować w meczu w stawkę z zespołem, który na wyjazdach w 13 meczach zdobył 6 punktów i 7 bramek.
1 - @1,45 ⛔
Typ z tych pewniejszych - więc ja wchodzę tutaj grubiej. Independiente jest w świetnej formie (i nastrojach). W CL ograli w Brazylii Corinthians, wcześniej wygrane m.in. z NOB i Talleres na wyjeździe, u siebie z Bocą. Ten zespół to naprawdę jeden z pewniaków do gry w Libertadores. Na przeciwko nim wybiegnie zespół Gimnasii... który od 6 spotkań nie zdobył nawet 1 punktu - i tyle w temacie.
05.05.2018 20:30
NOB - Defensa
(1:0)
2 - @2,39 ⛔
Bardzo przyjemny kurs jak na spotkanie zespołu, który o nic nie gra, atak ma mega rozchwiany i za bardzo nie ma atutów po swojej stronie (NOB) z zespołem, który ma zwyżkę formy - wygrane z Rosario, Independiente, Racingiem i Boca Juniors robią wrażenie. Ponadto goście mają cel - gra w Sudamericanie. Ten kurs przyjmuję jako pomyłkę buków i chętnie z niej skorzystam.
05.05.2018 22:45
Talleres - Huracan
(0:0)
bts - @2,25 ⛔
Typ ryzykowny - ale pobieram go. Oba zespoły walczą o CL, z tym, że Talleres jest w dołku. Niby grają dobrze ale łapią głupie porażki. Huracan, natomiast widać, że z formą trafił idealnie w końcówkę ligi. Z tym, że ostatni mecz w Tucuman pokazał, że obrona to nie jest monolit. Jeżeli oba zespoły równo mocno powalczą o wygraną, bramki są tutaj pewnikiem.
06.05.2018 20:30
Tigre - Lanus
(0:0)
X - @3,2 ✅ - kolejka masakra... co tam znajomość ligi, co tam statystyki i wyjściowe jedenastki. Dziś prawo serii rulez. Na tą kolejkę wystarczy.:dntlck:
Czemu ten typ - prawo serii.
 
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
NOB - Defensa
Ddefensa dziś zagra 3 bramkarzem. Dlatego dodaje kupony na:
Bts - @1,9 ⛔
Ov2,5+bts - @2,5 ⛔
/edit - strasznie to wyszło :|
 
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w Argentynie (+ dzisiaj zaległy mecz 25 kolejki - River Estudiantes). Co wiemy? Boca Juniors z mistrzostwem. W Copa Libertadores na pewno zagrają Boca, Godoy i San Lorenzo. O dwa pozostałe miejsca walczą Huracan, Independiente, Racing i Talleres.
Korona króla strzelców juz praktycznie jest na głowie Santiago Garcii - Godoy - 16 bramek.
Najbliższe mecze i kursy (forbet) wyglądają następująco:
Składy, jeżeli tylko się pojawią to są tutaj:
https://www.ole.com.ar/futbol-primera/formaciones-viernes-superliga_0_2012198855.html
Na pierwszy rzut oka wybór co grać jest ciężki (i jeszcze do tego dochodzi moja fatalna passa). Jak bym miał wybierać to: dziś wygrana River Plate, później Defensy (tutaj z ha-1), under w meczu Temperley, bts Union - Independiente.. i może uder w meczu Lanus - Tucuman (lub wygraną Lanus, lub wygraną Lanus do 0).
Tak czy inaczej - konkretne typy podam w kolejnym poście (jak czas pozwoli).
A Wy co sądzicie?.. jakieś pomysły, typy?
 
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Dzisiejszy mecz:
River - Estudiantes
(2:0)
1 - @1,45 ✅ nooooo... nareszcie.

Kurs niski.. ale czego się spodziewać? River pnie się w górę tabeli. Dołek mają juz dawno za sobą i teraz pora zająć miejsce w lidze premiowane grą w Sudamericanie. Ostatnie 5 meczy River Plate to 4-1-0 i bramki 10:1. Zapowiadany skłąd jest podobny do tego z meczu Libertadores z Santa Fe (wygrana wyjazdowa River 1:0). Z małą różnica. Postawione będzie więcej na ofensywę. Za obrońce - Quarte lub Maidanę zagra napastnik - Borre lub Mora.
Z drugiej strony boiska mamy Estudiantes - które o nic już nie walczy. Co do jedenastki.. to defensywa wydaje się optymalna, ale w pomocy już widzę kilka dość istotnych braków. Zabraknie Zuqui i Gimeneza. W atak, chyba największy brak - najlepszy strzelec - Otero. Z tym składem przed Estudiantes raczej czarne chmury w spotkaniu z rozpędzonym River.
Ja tutaj widzę szansę w podreperowaniu budżetu po ostatnich minusach i wchodzę w tym pewnym krokiem.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Po mojemu to na jutro trzeba pograć tak:
Olimpo - Talleres Cordoba
Typ: 2 Kurs: 1.55 ⛔
Olimpo co gra każdy widzi który choć troche interesuje się tą ligą.
Goście ciągle w walce o CL tak więc jutro jak dla nich szykują się łatwe 3 pkt.
Kiedy wygrywać jak nie z takim rywalem.Aż żal nie pograć do jakiegoś dubla.
Kursy lecą i do jutra pewnie jeszcze ciut stracą na wartości
Wynik: 2:2
e: nie postarali się
 
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Lanus - Atletico Tucuman
(0:0)
nie mogłem się zdecydować.. więc dziele stawkę na 3.. i równo, po 2/3 daje na pierwszy typ a 1/3 stawki na drugi typ:
1 - @1,65 ⛔
1+un2,5 - @3,1 ⛔
Mecz dla obu ekip o przysłowiową pietruszkę. Dla Lanus największym życzeniem jest aby ten sezon się już skończył i można było spokojnie zacząć budować nowy zespół. Tucuman jest zapewne myślami przy Libertodares i szansą na wyjście z grupy. Dlatego czy obie ekipy będą miały jakąkolwiek motywacje? Jedyne co mi przychodzi na myśl to fakt, że Lanus będzie chciało zakończyć z przytupem sezon i sprawić radość swoim kibicom.
Co do jedenastek to Lanus bez Acosty... niby to główny napastnik - ale po wynikach może i lepiej, że za niego zagra młody Di Renzo.
Tucuman wystawia drugiego bramkarza. Obrona bez podstawowych Villagry i Romata. Pomoc bez Aliendro Nunieza czy G. Acosty. Atak - to przede wszystkim brak podstawowego napastnika Rodrigueza...
Jak widać goście zagrają mocno rezerwowym składem z myślą, że zapewne nie będą zbytnio forsowali tempa. Szansa dla Lanus jest zatem wyśmienita - żeby tylko coś zagrali.. cokolwiek ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Lanus - Atletico Tucuman


Co do jedenastek to Lanus bez Acosty... niby to główny napastnik - ale po wynikach może i lepiej, że za niego zagra młody Di Renzo.
Tucuman wystawia drugiego bramkarza. Obrona bez podstawowych Villagry i Romata. Pomoc bez Aliendro Nunieza czy G. Acosty. Atak - to przede wszystkim brak podstawowego napastnika Rodrigueza...
Jak widać goście zagrają mocno rezerwowym składem z myślą, że zapewne nie będą zbytnio forsowali tempa. ???? .
Po tej analizie to dokładam jeszcze taki typ:
Tucuman nie strzeli Kurs: 1.90 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Defensa - Arsenal
(2:0)
1+nobts - @1,9 - 1/2 stawki ✅
un2,5 - @2,1 - 1/2 stawki ✅
Defensa walczy o Sudamericane. Do tego potrzeba kompletu punktów. Z drugiej strony Arsenal już jest w drugiej lidze. Na własnym stadionie gospodarze powinni gładko wygrać z zespołem, który ma prawie najgorszy atak w lidze. Uwaga, bo Defensa bez najlepszego strzelca... ale Arsenal w ogóle nie ma ataku ???? O meczu jeszcze jak znajdę czas napiszę.. bo można dodać kilka zdań o składzie.
i kilka zdań o składach. Defensa przede wszystkim bez Marqueza - najlepszego strzelca.. ale na Arsenal powinni wystarczyć - Rius (grający krótkimi piłkami z dobrym wykończeniem), Bordagaray (rzuty wolne i wykończenie) i Tijanovich (mocna strona to strzały z dystansu). W pomocy - ofensywny Pochettino (z dobrym dryblingiem) i defensywny Cubas. Obrona - optymalna - Molina, Bareiro, Martinez i Almeida.
Arsenal - pierwsze co to młody Antilief - to co znalazłem to przeszedł z rezerw. Gonzalo Gomez - raptem 110 min na boisku. Garcia - 87 min na boisku. Jednym słowem zagra pomoc młoda i śmiem powiedzieć niedoświadczona. Obrona i atak znane z wcześniejszych spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom