>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Argentyna 2017/18

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Nowy sezon w Argentynie to tym razem zmiana nazwy, w tym sezonie mamy do czynienia z Superligą!

Podsumowanie transferów w tym linku -&gt; http://albicelestes.pl/2017/06/30/argentynskie-mercado-lipiecsierpien-2017/

Faworyci co roku w dużej liczbie i jednoznacznie nie można nikogo wskazywać. Wiadomo Boca Juniors, River Plate, Rosario, Racing, San Lorenzo, Lanus i paru jeszcze powalczy o tytuł.
Gwiazd nie brakuje, wielkich meczów nie będzie brakowało, emocji i ładnych bramek też nie powinno.

Dla sympatyków ligi argentyńskiej warto polecić dwa linki polskich portali traktujących o tych rozgrywkach -&gt; http://albicelestes.pl &amp; http://bocajuniors.pl

Hej! Jeszcze ważna informacja. Zachęcam do dyskusji, podawania analiz i ciekawostek, a użytkownicy na pewno podziękują za to reputacją! Co więcej, gdy pochwalisz się wiedzą możesz stać się ważną częścią tego forum poprzez zdobycie rangi Znawca.

=&gt; Zobacz regulamin przyznawania rangi Znawca &lt;=
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
to ja jeszcze dodam jedną nowość... Liga jest cały czas w trakcie reorganizacji... czy dobra czy zła - moim zdaniem ważne, że nie został porzucony pomysł. A reorganizacja polega na tym, że w obecnych rozgrywkach mamy o 2 zespoły mniej w porównaniu z poprzednim sezonem - czyli mamy stawkę 28 zespołów.
Wśród beniaminków znalazły się zespoły Argentinos Juniors i Chacarita Juniors. W rozgrywkach międzynarodowych nadal uczestniczą:
Copa Libertadores:
River Plate
San Lorenzo
Lanus
Copa Sudamericana:
Racing
Independiente
Atletico Tucuman

Pierwsza kolejka wygląda następująco:

kursy z forbet
Ja tradycyjnie pierwsze kilka kolejek sobie daruje. Wiadomo, kilku piłkarzy zmieniło barwy, pojawiło się kilku młodych graczy... niektóre zespoły mocno się pozmieniały. Ja sobie cierpliwie poczekam, poobserwuje i mam nadzieje wyciągnę dobre wnioski. Zapraszam do dyskusji, typowania oraz dzielenia się uwagami.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
A ja sie jednak pokusze o grę.Pod lupe wziałem spotkanie:

Tigre - Velez

Typ: 2 DNB Kurs: 2.05 ✅

Dla odważnych

Typ: 2 Kurs: 3.00 ✅

No cóż ide w strone gości. O ile dobrze przetłumaczył mi google translator z języka hiszpańskiego w obu ekipach nie nastąpiły jakieś kosmiczne zmiany.Zasadniczo wszystko jest tak samo jak w zeszłym sezonie.A skoro tak to wracając do poprzednich spotkań mamy 2 zwycięstwa Velez w tym 2 miesiącu temu 3:0 na terenie Tigre,a więc próbuje i tym razem w strone gości a nóż widelec cos sie uda ustrzelić.

Wynik: 0:3

e: historia lubi się powtarzać :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Chodzi za mną to spotkanie
Colon - Rosario
Typ: X Kurs: 3.00✅
Nie wytłumacze sensownie dlaczego ale cos mi tu śmierdzi remisem.
Obie ekipy w meczach sparingowych nie grały jakiegoś wyjątkowego futbolu.Porażki i remisy na napawają optymizmem.Nie wiem jak ze składami (tu prośba do fachowców o wypowiedzenie się).Kursy również tak coś wskazują jakby buki również dawały na remis.
Ogólnie w H2H często zdarzały sie remisy więc dziś próbujemy ustrzelić.Kto wie może się uda.
majekx; robson cos ktoś z Was na temat meczu?!
Wynik: 1:1
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
i jeszcze jeden ryzykowny typ na noc

Temperley - River Plate

Typ: 2(-1.5) Kurs: 2.55 ⛔

Goście mega mocni w meczach poprzedzających start rozgrywek.Widać,że wchodzą w sezon z przytupem i na taką też postawe licze dzisiejszej nocy.
Temperley z kolei zawodzi na początku.Przegrywają wyraźnie i wydaje się,że nie powinni być wymagającym rywalem dla River.
Dodać trzeba,że w ostatnim ich meczu River wygrało 4:1(fakt,że u siebie) ale i na wyjeździe są wstanie pokonać rywala conajmniej dwoma bramkami
Kurs na handi fajny i ja go pobieram.Zobaczymy czy trzecie typ okaże sie również trafny.

Wynik: 0:1

e: ech szkoda brakło 1 bramki
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Copa Argentina
Godzina: 23:00
Spotkanie: CA Aldosivi - Velez Sarsfield
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Spotkanie 1/16 w pucharze Argentyny. Velez jest tutaj dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu i zespołem dużo mocniejszym kadrowo. Gospodarze tego spotkania spadli z najwyższej klasy rozgrywkowej w ubiegłym sezonie i czekają na swoje mecze ligowe szczebel niżej. Velez z kolei tak jak w tamtym sezonie tak i teraz gra w najwyższej klasie rozgrywkowej i ta liga już wystartowała i goście tego meczu w swoim pierwszym spotkaniu pokonali na wyjeździe Tigre 3-0. Velez zatem rozpoczęli już sezon i to tutaj tez powinno mieć znaczenie. Aldosivi nieco zmienione kadrowo w porównaniu do tamtego sezonu ale takie coś się dzieje praktycznie w każdym zespole po degradacji. Nowi gracze jeszcze nie powinni być na tyle zgrani ze sobą i myślę, że tutaj Velez bez większych problemów zwycięży.
Absencje w Aldosivi:
obrońca Alegre (18 występów w tamtym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Moreno (nowy nabytek)
Absencje w Velez:
obrońca Tripichio (11 występów w tamtym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Bergessio (nowy nabytek)
✅ 0-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 00:05
Spotkanie: Velez Sarsfield - Atletico Tucuman
Typ: 1
Kurs: 1,86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie 2 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej w Argentynie. W pierwszym meczu Velez pokonał na wyjeździe Tigre 3-0, natomiast Tucuman wygrał u siebie z Godoy Cruz 2-1. Napewno oba zespoły są w formie i spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Ja idę w tym spotkaniu w stronę gospodarzy. Velez zagra dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie natomiast po stronie gości przewidywana jest rotacja w składzie. Spowodowane jest to tym, że Atl. Tucuman za 4 dni będzie grać mecz rewanżowy w Copa Sudamericana na wyjeździe z innym argentyńskim zespołem Independiente. W pierwszym spotkaniu to Atletico wygrało 1-0 i udaje się na ten rewanż aby bronić zaliczki. Liga w Argentynie dopiero co ruszyła i będzie jeszcze dużo czasu aby odrobić punkty, natomiast jeżeli nie obronią zaliczki w tym pucharowym meczu to pożegnają się z rozgrywkami więc na ten moment bez wątpienia priorytetowo traktują Copa Sudamericana. Próbuję zatem tutaj iść w stronę Velez, bo oni zagrają swoim najmocniejszym składem natomiast goście prawdopodobnie dają odpocząć swoim najlepszym graczom dając szansę gry rezerwowym. Więcej można poczytać pod poniższym linkiem:
http://www.lagaceta.com.ar/nota/743613/deportes/zielinski-aprovechara-jugadores-no-inscriptos-copa-para-partido-contra-velez.html
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Na wstępnie chciał bym pogratulować dobrych typów Panom jozzy22 i wielki_gracz . Super wejście w temat i wysoko postawiona poprzeczka. Ja z najbliższej kolejki mam na celu spotkanie:

-

Huracan - NOB (1:0)

1 - @2,15 - forbet ✅
Za typem przemawiają głównie 2 fakty - NOB przed sezonem mocno osłabione. Na ten moment temu składowi wróżę raczej ogony w lidze niż walka w czołówce tabeli. Drugi fakt to fatalne dotychczasowe spotkania - wiem, ciężko cokolwiek powiedzieć po 2 meczach - ale ligowy remis z Union i pucharowa porażka z Godoy (gdzie od 71 min Godoy grał w osłabieniu, a mimo to strzelił bramkę w 91 min.). Do tego należy dodać fakty, że Huracan będzie gospodarzem oraz całkiem dobrą ich postawę w meczu pucharowym z Colon (wygrana 1:0). To jak dla mnie faworytem jest Huracan. A po takim kursie, mimo pewnego ryzyka, opcja jak najbardziej do pobrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 21:05
Spotkanie: Rosario - San Lorenzo
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Oba zespoły zmagania ligowe zaczęły od remisu, jednak w tym meczu nie widzę innego wyniku niż wygrana gospodarzy. W drużynie Rosario w tym meczu brakować będzie jedynie 2 graczy, pomocnika Fernandeza oraz napastnika Lovera. Co do drużyny gości to ich trener Diego Aguirre zapowiedział, że skorzysta w tym meczu z rezerw, a nawet młodzieżowców aby dać wolne podstawowym zawodnikom których już w najbliższy czwartek czeka spotkanie w Copa Libertadores. Przewaga własnego boiska, rotacje w drużynie gości , wszystko sprzyja gospodarzom tego meczu dlatego właśnie na nich stawiam. Powodzenia!
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Skoro tak to ryzykuje takie coś
Lanus - Boca
Typ: 2(-1.5) Kurs: 3.00 ⛔
Ryzykujemy skoro Lanus bliżej do Copa Libertadores.Początkowo miałem na mysli grę na over 2.5 za 2.00 ⛔
ale jednak postanowiłem zaryzykować bardziej i pograć handi.Boca na początku sezonu mega mocne.U siebie wygrywa w cuglach.Fakt,że na wyjazdach już tak okazale nie jest ale wygrywają a mając na uwadze możliwe rotacje w składzie Lanus to być może i dziś ich zwycięstwo będzie okazałe.
Lanus juz taką moc nie pokazuje choć u siebie raczej wygrywają.Cóż zaryzykuje kto wie może się opłaci.
Jak ktoś nie lubi ryzyka to czysta 2 za 1.80 ✅ wydaje się niezłą opcją
Wynik: 0:1
e: ech znów brakło bramki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
przed nami weekend... a co za tym idzie kolejka ligowa w Argentynie. W najbliższy weekend rozegrania zostanie 3 runda spotkań. Forbet przygotował następujące kursy:
Wśród tylu spotkań można wybrać kilka perełek - jak Independiente - Lanus czy Boca - Godoy. Ja w tej kolejce mam na oku 2 spotkania:
-

Colon - Estudiantes (0:0)

1 - @2,75 - forbet ⛔
Kurs wysoki - ale ja go pobieram.Colon zaprezentował się w pierwszych kolejkach ligowych całkiem przyzwoicie. Najpierw na własnym stadionie zremisował z Rosario (1:1), by później pokonać na wyjeździe Arsenal (1:0). Natomiast Estudiantes zmagania ligowe rozpoczął od wygranej 2:1 z Arsenalem i porażki 0:1 z Defensą.Warto wspomnieć, że oba mecze rozgrywane były na stadionie w La Placie. Właśnie miejsce rozgrywania spotkania skłania mnie do grania na gospodarzy. Oba zespoły grają podobnie, oba grają oszczędnie, ale to gospodarzą powinno bardziej zależeć na zwycięstwie - i na to ich minimalną wygraną liczę.
-

Independiente - Lanus (0:1)
1 - @1,85 - forbet ⛔
Oba zespoły na papierze wyglądają bardzo przyzwoicie, oba mają wielkie aspiracje, ale Lanus ma przed sobą rewanż w Copa Libertadores... i to jest główna przyczyna gry przeciwko nim. Zespół gości musi odpuścić to spotkanie bo nie wierzę, żeby nagle potrafili zagrać dwa mecze na 200%.. bo takiej gry będzie wymagane od nich żeby wygrać i w lidze.. i później ograć minimum 2 bramkami San Lorenzo. Dlatego ten mecz powinien przebiegać bardziej na murowaniu bramki przez Lanus.. i tutaj gospodarze coś powinni ustrzelić, bo 5 dni później mają rewanż z San Lorenzo i na bank zawodnicy będą myślami przy tamtym spotkaniu. Independiente ma już zapewnioną grę w kolejnej fazie Sudamericany po wyeliminowaniu Atletico Tucuman. Z dotychczasowych meczy ligowych Lanus zanotował 2 porażki - z Talleres i Boca Juniors. Independiente dotychczasz ograł Huracan i zremisował z Club Olimpo.
A co Wy sądzicie o najbliższej kolejce? Jakieś pomysły, co by tutaj można jeszcze zagrać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podoba mi się ów typ majekx na Independiente ;)
W środku tygodnia co prawda Independiente też grało heroiczny mecz w Copa Sudamericana, ale jednak zakończony awansem, a zawsze lepiej się człowiek regeneruje po sukcesie jednak. Inde uzyskało już też awans w parze z Ateltico Tucuman i nie ma meczu w środku tygodnia w tych rozgrywkach. Więc kolejny plus. Sam mecz z Tucuman niesamowity przebieg. Piekny gol najpierw Leandro Fernandez, potem od 53 min musieli grać w dychę, by kwadrans później otrzymać jeszcze rzut karny. Ale karnego Leandro Fernandez zmanrował uderzając zbyt czytelnie, a dobitkę posłał nad poprzeczką! Jakby tego było mało to swoje szanse miał Tucuman, bo zejście kapitana Tagliafico za czerwoną kartkę osłabiło zespół. Mieli kilka groźnych okazji, no i Tucuman też otrzymał rzut karny. Luis Rodriguez najpierw na spokoju umieścił piłkę w siatce, ale jego koledzy bardzo szybko wbiegli w pole karne i sędzia nakazał powtórkę i nie uznał bramki. W powtórce chciał uderzyć już inaczej lecz też pokazując kozaka i to go uśpiło, bramkarz wyjął i nadal Inde miało 1-0! Aż tu w końcówce Martin Benitez cudnym strzałem zza pola karnego dał 2-0 dla Inde i awans. Także rollercoaster pełną gębą! Ale za to lubimy latino ;)
Lanus w meczu z San Lorenzo przegrał 0:2 i nie miał za wiele do powiedzenia. To San Lorenzo tam dyktowało warunki gry, dwa gole Blandiego, a sytuacji dogodnych Lanus trudno się doszukać. No może jedna była.
Ja jednak czekam na potwierdzenie składów awizowanych na ten mezc, wtedy zadecyduję.
Póki co wiem, że Inde bez Martina Beniteza, który pauzował będzie ok 10-15 dni z powodu urazu ścięgna uda.

Ciekawe też może być granie przeciwko River Plate, po takim blamażu 0:3 z Jorge Wilstermann w Copa Libertadores chyba też wszystkie siły rzucą na rewanż, ale czy jest co odrabiać? A na ich niekorzyść działa jeszcze fakt dalekiego wyjazdu do Boliwii i ta zmiana klimatu. co o tym sądzisz majekx ?
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
No niestety - Colon zawiódł... odrobinę więcej oczekiwałem po nich - bo sam mecz nudny jak flaki z olejem.
Ciekawe też może być granie przeciwko River Plate, po takim blamażu 0:3 z Jorge Wilstermann w Copa Libertadores chyba też wszystkie siły rzucą na rewanż, ale czy jest co odrabiać? A na ich niekorzyść działa jeszcze fakt dalekiego wyjazdu do Boliwii i ta zmiana klimatu. co o tym sądzisz majekx ?
Ciężki wybór i w sumie delikatnie waham się przed zagraniem na River... kurs &#39;tylko&#39; @2,3 ale River to firma, która musi pokazać, że to 0:3 to tylko wpadka przy pracy.
Po drugiej stronie szali jest fakt, że mecz na wysokości ponad 2,5 km może trochę zmęczyć. Do tego jeszcze gdzieś tam z tyłu głowy jest przymus odrobienia 3 goli - ale to jest do wykonania (wyjazdowe mecze Boliwijczyków to jest obrona Częstochowy od 1 min.)
Do tego dochodzi ego i honor piłkarzy River i gdyby wyjściowa jedenastka zależała od samych piłkarzy - brał bym w ciemno wygrane w obu spotkaniach. Ale z graniem poczekam na składy - bo jak by nie było Gallardo może coś rotować składem - i informacje o nastrojach w szatni, poniważ sezon dopiero się zaczyna i można sobie ten mecz odpuścić.

ps - skład Ind - Lanus już na Ole jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Banfield - Racing Club
Typ: 1 Kurs: 2.00 ✅
Na dziś proponuje takie coś.
Nie jest to stricte mój typ.W dziale Typy Dnia sie pojawił więc postanowiłem wrzucić go również do działu dotyczącego Argentyny.
O ile wszystko sie zgadza co do składu gości:
&quot;w tym spotkaniu dzisiaj nie zagra niemal 11 zawodników a na bramce będzie bronił 3 bramkarz (debiut w lidze i jeszcze dla Javier Garcia)&quot;
to granie czystej 1 to super okazja.Kolega proponuje handi ale sądze,że wystarczającym jest kurs 2.00 na czystą 1.
Jesli typ okaże się trafny to repute kierujcie tu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-17-09-2017-niedziela.148288/page-2#post-6517693
Jak bedzie to zobaczymy wieczorem.Historia spotkań nie napawa optymizmem ale z racji powyższych faktów myśle,że warto pograć
Wynik: 1:0
P.S Jeśli łamie w jakikolwiek sposób regulamin tym postem to oczywiście do usunięcia.
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na kolejkę numer 4. Forbet przygotował już kursy:
Jak zwykle czekają nas emocje. Ciekawie zapowiadają się spotkania Velez - Boca, Godoy - Independiente czy River - Juniors. Po meczach Libertadores i Sudamericany wiemy, że River jest w pełnym gazie a Lanus potrafi wyciągnąć wnioski i jeszcze pamięta swoje mecze z przed 2 sezonów. Także warto wspomnieć o Racingu, który wyeliminował Brazylijski Corinthians... czyli mają za sobą ciężki 90 min. Kolejka jak zwykle zapowiada się ciekawie i na pewno będzie można liczyć na kilka niespodzianek.
Zapraszam do wpisów, spostrzeżeń, uwag i oczywiście typowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Skoro zapraszasz to dołączam do dyskusji ;-)
Belgrano - Tigre
Typ: 1 Kurs: 2.00 ⛔
No cóż spotykają się ekipy o zgoła odmiennych nastrojach.
Belgrano póki co extra 2 zw. i porażka w lidze.W meczach przedsezonowych również mozna powiedzieć,że całkiem przyzwoicie.Z kolei Tigre szału nie robią i wydaje się,że i w tym meczu nie powinno być inaczej forma słabiutka i nie zanosi sie póki co na poprawe.
Belgrano na własnych śmieciach raczej nie ułatwi im zadania.
Bilans bezpośrednich spotkań również wskazuje na gospodarzy więc próbujemy
Wynik: 0:0
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
a ja mam na oku 2 spotkania:
-

Huracan - Union (0:0)

bts - @2,05 - forbet ⛔

\\edit - a to żem zaszalał :/

Spotkanie pomiędzy 5 a 7 zespołem w tabeli. Po 3 kolejkach bilansy bramkowe obu zespołów wyglądają następująco:
Huracan - 5:4
Union - 5:2
Huracan bramki tracił w spotkaniu z Gimnasią i Intependienta - oba wyjazdy. U siebie grał z NOB i wygrał 1:0. W meczach wyjazdowych wyraźnie oddawał inicjatywę przeciwnikom, mecz na własnym stadionie był wyrównany. Ale trzeba przypomnieć, że NOB to cień zespołu z poprzedniego sezonu.
Union natomiast strzelał gole we wszystkich dotychczasowych meczach ligowych. We wszystkich tych meczach piłkarze dzisiejszych gości oddawali inicjatywę przeciwnikowi, a mimo to potrafili wykorzystać tą jedną czy dwie okazje. Dlatego myślę typ na gole obu zespołów jest wartym zaryzykowania. Huracan przed własną publicznością powinien przycisnąć gości - a to jak najbardziej powinno przypasować piłkarzą z Santa Fe.
-

Racing - San Martin (0:0)

1 - @1,6 - forbet ⛔
Racing początek sezonu ma wyjątkowo udany. Wyeliminowanie Cornthians w CL, remis wyjazdowy z San Lorenzo i wygrana 4:1 z Temperley pokazują jak mocny to start. Mała rysa na tym obrazie to porażka 1:0 z Banfield - ale to między meczami w Libertadores - więc nie ma co tym zawracać sobie głowy. Przeciwniwnikiem Racingu będzie zespół San Martin, który do tej pory tylko wygrał z Patronato (1 kolejka), a następnie uległo Belgrano i River. W tym spotkaniu także nie wróżę im sukcesu - po prostu między oboma zespołami jest różnica klas. Typ jak dla mnie dość oczywisty.

\\kolejka zupełnie na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom