>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2016/17

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kluby argentyńskie ostatnio słabo w Copa Libertadores. Dopiero Lanus i River Plate wygrali w tym tygodniu. W ogóle mecz River był w Medellin w takich warunkach, że to piłki nożnej nie przypominało eh, piłka wodna najlepiej określi jaka była tego dnia &quot;murawa&quot;...

Niestety, ale stan murawy także może być kiepski na słynnej La Bombonera. Boca jutro gra z zespołem dużo niżej notowanym, ale ostatnie doniesienia na Twitterze są niezwykle niepokojące. Jak zobaczyłem zdjęcia murawy na La Bombonera to się za głowę złapałem! Ale chyba najnowsze doniesienia mówią, że jest znacznie lepiej.

Pierwszej kolejki nie oglądałem zupełnie bo nie było jak...
Dlatego w tej serii gier też nic nie typuję, ale życzę powdozenia wszystkim ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Godz: 01:15
Spotkanie Atl.Tucuman-Aldosivi
Typ: 1
Kurs 1.85
Buk SportingBet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie Ligi Argentyńskiej w którym ekipa Atl, Tucuman na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Aldosivi. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w tym spotkaniu w roli faworytów do dopisania sobie po 90 minutach kompletu punktów , bowiem obecnie znajdują się z znacznie lepszej dyspozycji, nie przegrali spotkania w lidze tak na swoim stadionie jak i na wyjeździe od listopada roku poprzedniego a na swoim stadionie we wszystkich rozgrywkach są niepokonani od października poprzedniego roku, goście natomiast na wyjazdach grają kratkę, jednak zazwyczaj swoje spotkania przegrywają, czasem uda się im ugrać jakiś remis. Po 15 rozegranych kolejkach pomiędzy obiema ekipa jest na chwilę obecną 6 punktów przewagi gospodarze zdołali ich zgromadzić 22 goście natomiast 16, gospodarze również mają znacznie lepszy bilans bramkowy , obie drużyny nie strzelają wielkich ilości goli,ale w tym meczu liczę iż bramki padną, bowiem gospodarze na swoim stadionie zazwyczaj bramki strzelać do tej pory potrafili, moim zdaniem po 90 minutach padnie wynik 2:1 dla zespołu Atl.Tucuman.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Godz: 01:15
Spotkanie Lanus-River Plate
Typ: x
Kurs 3.10
Buk bet 365
Analiza Na jutro wybrałem spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to ekipa Lanus u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę River Plate, gospodarze z racji iż występować będą przed własną publicznością są lekkif faworytem do zdobycia kompletu punktów,. Na chwilę obecną Lanus zajmuję 6 pozycję w ligowej klasyfikacji, z dorobkiem 26 punktów na swoim koncie , goście natomiast są na 10 miejscu,ale mają zaledwie 3 punkty mniej w swoim dorobku. Lanus na własnym stadionie w tym sezonie zdołało rozegrać 8 spotkań w tym czasie zanotowało 4 wygrane 3 remisy oraz zaledwie 1 porażkę , straciło tutaj tylko 4 bramki co daje nam zaledwie 0.5 bramki na jedno ligowe spotkanie, goście natomiast na wyjazdach zagrali dotychczas 7 - krotnie i ich bilans o 2:two:3 więc raczej mocno średnio , strzelili tam 9 bramek stracili ich 10, tutaj co widać po River plate , który na wyjazdach potrafi grac do przodu spotkanie powinno być w miare otwartę , licze iż obie ekipy bramki zdobędą i spotkanie może zakończyć się podziałem punktów,albo wygraną zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem, nie liczyłbym na jakiś pogrom ani na jedną stronę ,ani na drugą.
 
majekx 783,6K

majekx

Znawca A-League
Też zerkam na to spotkanie.. ale moim zdaniem wytypowanie 1x2 jest ciężkie. Oba zespoły podbudowane wygranymi w CL po 3:1 - oba mecze wyjazdowe. Lanus widać gra zupełnie inną piłkę niż w zeszłym roku. Poprzednio grali przede wszystkim na zero z tyłu, a z przodu coś tam wymęczyli - dużo spotkań miało przebieg x ht/1 ft wynikiem 1:0... w tym widać ciężar gry jest przesunięty do przodu. Zespół gra efektywniej, ale i więcej goli traci. Lanus dziś w składzie:
Andrada; Velázquez, Braghieri, Herrera, Gómez; Aguirre, Marcone, Martínez; Acosta, Sand, Silva
Czyli ci sami gracze co w meczu CL w Brazylii.
River chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Po poprzednim słabym sezonie ten sezon ma być zdecydowanie lepszy. River w składzie:
Batalla; Casco, Quarta, Maidana, Mayada; Ponzio, Fernández, Martínez, Rojas; Alario, Driussi
Jak widać z jednej strony mamy Sanda i Acostę, z drugiej Drussiego i Alario - czyli atak, który w lidze w sumie strzelił 27 bramek w 30 meczach. Dlatego liczę tutaj na bramki.

-

Lanus-River Plate (1:3)
bts - @1,9 ✅
ov2,5 - @2,2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional
Godzina: 20:00
Spotkanie: Club Atletico Los Andes - Douglas Haig
Typ: 1
Kurs: 2,02
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz piłkarski z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Argentynie. Tabela na początek:

Gospodarze u siebie mają 5 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki, natomiast Douglas Haig na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 5 remisów i 4 porażki. W tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo Los Andes. Gospodarze na to spotkanie praktycznie w najmocniejszym składzie. Jedynym nieobecnym jest obrońca Ayala (10 występów w tym sezonie). Po stronie gości z kolei więcej nieobecności i dzisiaj nie zagrają obrońca Bazan (21 występów w tym sezonie) i pomocnicy Rojas (20 występów w tym sezonie), Levato (13 wystepów w tym sezonie) i Lopez (12 występów w tym sezonie. Meczu spodziewam się wyrównanego ale myślę, że o tego jednego gola gospodarze będą dzisiaj lepsi i zgarną 3 punkty.
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 783,6K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na 17 kolejkę. Zespoły są lekko osłabione powołaniami, ale mimo to zapowiada się kilka ciekawych meczy. Ja do typowania wybieram:

-

San Lorenzo - Quilmes (3:0)
1 - @1,57 ✅
3 zespół ligi podejmuje na własnym stadionie zespół z 21 miejsca. Myślę, że to na ten mecz najlepszy moment i mimo osłabień San Lorenzo zgarnie 3 pkty. A zgarnąć musi jeśli chce lekko odskoczyć Old Boys, oraz nadal ścigać Bocę. T o też dobry przeciwnik na przełamanie złej passy - bo ostatnie 5 meczy to 1-0-4. Składy na ten mecz:
Gospodarze:
Torrico; Rojas, Coloccini, Caruzzo, Angeleri; Mussis, Botta, Merlini, Belluschi, Cerutti; Blandi
zabraknie:
Paulo Díaz, Mathías Corujo, Néstor Ortigoza
Goście:
Rigamonti; Orihuela, Sarulyte, Colotto, Acuña; Campo, González, Calello, Ramírez; Andrada, Benegas

-

River Plate - Belgrano (2:1)
1 - @1,61 ✅
Na co stać River przekonało się ostatnio Lanus (a wcześniej Independiente Medelin). Dziś myślę River będące na fali podtrzyma swoją passę. Zwłaszcza, że po pierwsze grają na własnym stadionie, a po drugie mają w ataku Drussiego. Mnie to wystarcza. Składy:
River:
Batalla; Casco, Quarta, Maidana, Mayada; Ponzio, Fernández, Martínez, Rojas; Alario, Driussi
braki:
Marcelo Larrondo, Arturo Mina, Jorge Moreira
Belgrano:
Acosta; Luna, Aveldaño, Lema, Saravia; Lértora, Farré, Velázquez, Suárez, Melano; Bieler

I ostatni typ - bardziej dla zabawy - więc delikatna stawka:

-

Colon - Lanus (1:0)

2+un2,5 - @4,33 ⛔
Colon totalna defensywa - zapowiada się underowy, nudny mecz. Ale ja kibicuje Lanus - i mam nadzieję Sand (lub Acosta) coś tam jednak ustrzelą.
Jedenastka Colon:
Broun; Rodríguez, Conti, Ortíz, Ceballos; Ledesma, Poblete, Bernardi, Pereyra; Leguizamón, Vera
Jedenastka Lanus:
Vera; Andrada, Velázquez, Braghieri, Herrera, Gómez; Aguirre, Marcone, Martínez; Acosta, Sand, Silva
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Niedziela, 26 marca 2017, 17 kolejka Argentyńskiej Primera Division

+

RIVER + BOCA = @ 2,68 BWIN✅✅

River Plate - Belgrano

River trzy mecze oficjalne ma już za sobą w tym roku. Dwa wygrane i jeden remis. Mecz z Independiente w Copa Libertadores był w nienormalnych warunkach, piłka wodna, ale brawo, że River potrafiło wygrać. Mecz z Lanus z kolei to już popis Gonzalo Pity Martineza. Zagrał jak na dychę przystało. Aktywny, dużo strzelał, wizja gry. Gol, asysta, asysta drugiego stopnia. Brał udział przy trzech golach. Ponadto z dystansu trafił w spojenie słupka z poprzeczką i ostemplował słupek z rzutu wolnego. Po prostu występ doskonały. takiego Martineza chce się aż oglądac, a nie będę ukrywał, że mam słabość do tego piłkarza odkąd go zobaczyłem pierwszy raz w lidze argentyńskiej.
River dziś bez kadrowiczów, tzn Arturo Mina i Jorge Moreira. Dwaj defensorzy. Jednak skład River i tak budzi wrażenie. W składzie są jednak kluczowi zawodnicy ofensywni, którzy powinni załatwić sprawę. Driussi lider klasyfikacji strzelców, Alario kadrowicz. River ma potencjał. Belgrano w 16 meczach strzeliło raptem 9 goli więc z czym do ludzi? Mecz na El Monumental, obawa może być związana ze stanem murawy i to budzi we mnie niepokój większy niż forma Belgrano...
W czwartek na stadionie River grala przecież reprezentacja Argentyny z Chile. Murawa była fatalna momentami.
River jednak myślę, że jakoś wymęczy wygraną. Nie wypada nie wygrywać z Belgrano w tym roku... Tym bardziej, że na ich koncie już pechowy remis 0:0 z Union u siebie.


San Martin - Boca Juniors

Boca udanie zaczęła rok, od wygranej z Banfield 2:0. Dublet Benedetto. Wydawało się, że pójdą za ciosem i przeciwko Tallares też na La Bombonera tryumfują. Jednak los był niełaskawy. Boca przeważała, prwoadziła po trafieniu Oscara Beniteza, ale kontratak gości i nagłe 1-1 do szatni. Po przerwie znowu Boca cisnęła, szansę, słupek, nieodgwizdany ewidentny karny po zagraniu ręką i minuty minęły, az Palacios przeprwoadził rajd lewą stroną i Tallares wyszło na prowadzenie 2-1 nieoczekiwanie! Boca przegrała, a miała mecz w garści w zasadzie.
Cóź, dziś już nie wolno stracić punktów. Nie z kimś takim jak San Martin. U siebie ten zespół kiepsko się spisuje. 2-1-4 bilans. Boca zagra bez Francka Fabry, szkoda bo Kolumbijczyk w obu meczach błyszczał na lewej obronie, ale wskakuje Jonathan Silva, więc też dobry gracz. Wraca do składu także Ricardo Centurion. Boca w tym roku już może się skupić wyłącznie na lidze argentyńskiej. w Libertadores nie grają, do Sudamericany też nie awansowali wiec wszystkie siły na ligę.
San Martin zajmuje 28 miejsce w lidze. Z takimi zespołami nie wolno tracić punktów chcą wygrać mistrzostwo. Boca ma wszelkie atuty by wygrać. Gago, Perez, Bentancur, Pavon, Centurion itp w składzie. Barros Schelotto ma więc możliwości rotacji. Liczę na wygraną Boca.

Oba mecze do siebie podobne. Dwa wielkie zespoły, oba z ambicjami, a na przeciwko ich rywale z samego dołu ligowej tabeli. Kursy i tak zaskakująco dobre, w dublu wygląda to ciekawie, zatem próbuję.
Vamoss!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Velez-Huracan
Velez po przerwie dwa mecze i w ich spotkaniach nie ma nudy. Najpierw wygrali 3:2 z Estudiantes, a później polegli 0:3 z NOB. Ogólnie rozstrzał między domem a wyjazdami jest ogromny, bo na Jose Amalfitani zrobili 15 z 17 wszystkich punktów... Generalnie, jak patrzę na ich skład, to naprawdę sporo znanych postaci tam jest. Chociażby atak i Burrito Martinez oraz Mariano Pavone. Ale w pomocy również znane mordy od wielu lat - Canteros czy Desabato.
Huaracan niestety bardziej zachowawczy, bo najpierw wygrał z San Martin 1:0 na wyjeździe, a tydzień temu 2:0 z Defensa y Justicia u siebie. Ale muszą dalej wygrywać, bo jednak pozycja katastrofalna w tabeli. A przecież mowa o ekipie, która w ubiegłym sezonie grała w 1/8 finału Libertadores. Liczę, że mimo wszystko przełamią się w kontekście strzelanych i traconych goli, bo wg. statystyk trochę underowa ekipa.
W tej kolejce już kilka spotkań underowych ekip kończyło się kilkoma bramkami, więc liczę, że i w tym wypadku będzie podobnie. Biorę overa ze względu na kurs, który jest mega zachęcający. Delikatnie, bez szaleństw, ale mimo wszystko widzę szansę w tym typie. Z resztą w Argentynie niby liga underowa, bukmacherzy dają wysokie kursy na bramki, a w tej kolejce 8/12 to overy...
Los 11 de Vélez: Assmann; Maxi Caire, Fabían Cubero, Nasuti o Grillo, Cufré; Zabala, Desábato, Canteros, Díaz; Juan Manuel Martínez y Pavone.
Los 11 de Huracán: Marcos Díaz; Romat, Nervo, Mancinelli, Lucas Villalba; Bogado, Fritzler, González; Briasco, Mendoza y Angulo
Over 2,5 @ 2,40 Betsafe⛔1:1 - trochę tych okazji było z obu stron...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 783,6K

majekx

Znawca A-League
po przerwie na mecze reprezentacji pora na kolejkę nr: 18.

ja na początek wybieram 1 spotkanie:

-

Independiente - Velez (1:1)
no bts - @1,55 ⛔
1+no bts - @2,3 ⛔
un2,5 - @1,55 ✅
//edit - mecz underowy... gol Independiente - mistrzostwo. Gol dla Velez - ping pong... tak była - typ był blisko i znowu niewiele zabrakło... gole można zobaczyć tutaj:
www.youtube.com/watch?v=vpaO_jF_YiM


Independiente to zespół z najlepszą obroną w lidze.. ale jednocześnie z nie najlepszym atakiem:
- w ostatnich 15 meczach 13 razy padał un2,5
- w ostatnich 7 meczach wyjazdowych, aż 6 razy Velez nie strzelił gola
- Velez nie wygrał w lidze na wyjeździe od 9 spotkań
Jedyne braki po stronie gospodarzy:
Leandro Fernández, Julián Vitale, Nicolás Tagliafico


Na szybko dodam jeszcze jeden typ:
-

Newells - Atl. Rafaela (1:0)
1 - @1,7 ✅
Dość niespodziewanie 3 w tabeli Newells podejmuje na własnym stadionie 18 - te Atletico Rafaela. Jak dla mnie trochę przeszacowany jest kurs na gospodarzy. Owszem, w ich składzie na pewno nie zobaczymy:
Quingnona (defensywny pomocnik, 14 meczy, 3 asysty) oraz Formilianiego (środkowy obrońca, 9 meczy w lidze)
W zespole Rafaela nie zagra:
Abero (lewy obrońca, 15 meczy, 1 asysta)
Ale za to do składu gospodarzy powraca Formica (ofensywny pomocnik, 15 meczy, 4 gole, 5 asyst). Dodatkowo warto wspomnieć, że na środku ataku zagra Scocco - wicelider klasyfikacji strzelców, zdobywca hattricka w ostatnim meczu Newells na własnym stadionie (przeciwko Velez).​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 783,6K

majekx

Znawca A-League
-

San Lorenzo - Sarmiento (1:0)
1 - @1,55 - forbet ✅
Kurs już zaczyna dołować, jednak nadal warto spróbować zagrać gospodarzy. San Lorenzo raczej nie są przyzwyczajeni do gubienia punktów u siebie - zwłaszcza z zespołami pokroju Sarmiento Junin. Gospodarze zajmują 4 pozycję w lidze i walczą o podium. Junin zajmuje 21 pozycję.. i raczej jest średniakiem ligowym. Prawdopodobne składy:
San Lorenzo:
Torrico; Rojas, Angeleri, Caruzzo, Díaz; Mussis, Ortigoza, Botta, Belluschi, Merlini; Blandi
Sarmiento:
Chiarini; Cosaro, Suárez, Arce, Méndez; Godoy, Busse, Depetris, NúĂąez, Vidal; Balboa

-

Arsenal Sarandi -Newells (0:1)
2 - @2,05 - forbet ✅
Ostatni zespół w lidze podejmuje team walczący o pierwsze miejsce. Może niespodziewanie ale jednak. Ostatni mecz Newalls wygrali tylko 1:0, ale po pierwsze nie wykorzystali karnego, a po drugie w cały meczu byli zespołem zdecydowanie groźniejszym i zdecydowaniem lepiej wyglądającym. W poprzednim meczu NOB karnego nie strzelił najlepszy strzelec drużyny Scocco - możliwe, że w tym meczu będzie chciał pokazać, że jednak nadal walczy o koronę króla strzelców. W tym meczu gola dla dzisiejszych gości strzelił weteran Maxi Rodriguez - tym samym pokazał, że nadal grać w piłkę potrafi i potrafi wypełnić lukę w momencie gdy napastnicy zawodzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wyczytałem, że w okolicach Buenos mogą być duże opady deszczu w ten weekend. Na sobotę prawdopodobieństwo opadów 80%, na niedzielę 100% :razz: I tutaj dotyczy to takich meczów jak: Arsenal-NOB, San Lorenzo-Sarmiento i Racing-Tigre oraz niedzielnych Banfield-Belgrano, River-Quilmes i Velez-Boca. To tak czysto informacyjnie wrzucam, ale nie oznacza, że nie warto czegoś zagrać...

W meczu San Lorenzo widziałbym overa, bo sami gospodarze są w stanie go pokryć, ale mimo wszystko liczę, że i goście coś ustrzelą. Tym bardziej, że Gervasio Nunez znakomicie bije rzuty wolne po stronie Zielonych i ma już 3 gole w tym roku z tego elementu gry. Niemniej SLA powinno wygrać, chociaż kurs na &quot;1&quot; niższy od overa, więc ja chyba wybiorę tą drugą opcję.

Racing u siebie z Tigre, więc też powinna być strzelanina. Widziałem La Academia w meczu z Godoy Cruz i tam wygrali 2:1, a powinni z 10:1... Zmarnowali tabuny sytuacji bramkowych, ale oglądało się ich z niekłamaną przyjemnością. W ofensywie dzisiaj pełna moc, chociaż jeszcze czekają na powracającego Liche Lopeza, ale w tyłach są kłopoty, bo kontuzjowany jest Vittor, a Alvarez pauzuje za czerwień sprzed tygodnia. Ich miejsce zajmą Barbieri i Insua. Wszystko ma wyglądać tak: Agustín Orion; Iván Pillud, Barbieri, Marco Torsiglieri, Insúa; Marcelo Meli, Diego González, Luciano Aued, Marcos Acuña; Gustavo Bou y Lautaro Martínez. Dla mnie tutaj powinien być dobry mecz i gole z obu stron, więc daje over+bts, bo to chyba najlepszy pomysł.

W pozostałych meczach też spróbuje, ale za mniejszą stawkę, bo widzę, że kurs na overy w Argentynie są kompletnie niewspółmierne do wyników w ostatnich kolejkach.

Dwa główne typy za &quot;mocniejszą&quot; stawkę:

San Lorenzo-Sarmiento over 2,5+BTS @ 2,35 forBet⛔
Racing Club-Tigre over 2,5+BTS @ 2,20


Pozostałe typy, które też uważam, że warto spróbować za mniejsze pieniądze:

Arsenal Sarandi-NOB over 2,5+BTS @ 2,50⛔
Talleres-Lanus over 2,5+BTS @ 2,75✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
ciotkacocaine 0

ciotkacocaine

Użytkownik
Racing Club-Tigre , panowie jakie info kiedy to rozegraja? mialem BTS i mi zamykal kupon, przy 1-1 przerwali mecz, buk wczoraj mi to doliczyl, a dzis cofneli
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Banfield - Belgrano
Typ:1
Kurs: 2.02

Witam
Mam pytanie i chciałbym aby ktoś kto zna się na tej lidze mi najlepiej jak najszybciej odpowiedział... Skad tak wysoki kurs na Banfield?? Gospodarze grają z przedostatnią drużyną w tabeli, bilans u siebie mają niezły bo jest to 5 zwycięstw 2 remisy i tylko jedna porażka i to z Boca. Stąd moje pytanie dlaczego kursy na gospodarzy są tak wysokie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 783,6K

majekx

Znawca A-League
Banfield - Belgrano
Typ:1
Kurs: 2.02

Witam
Mam pytanie i chciałbym aby ktoś kto zna się na tej lidze mi najlepiej jak najszybciej odpowiedział... Skad tak wysoki kurs na Banfield?? Gospodarze grają z przedostatnią drużyną w tabeli, bilans u siebie mają niezły bo jest to 5 zwycięstw 2 remisy i tylko jedna porażka i to z Boca. Stąd moje pytanie dlaczego kursy na gospodarzy są tak wysokie?
Belgrano z nowym trenerem, w Banfield pauzują za kartki:
Sarmiento - 16 meczy w PR, 955 min, strzelec gola z Lanus, 3 asysty
Rodriguez - 17 meczy w PR, 1497 min, 1 asysta
Wyjazdy Belgramo to niby oddanie inicjatywy i obrona.. ale jednak wyniki po 2:1 z San Lorenzo i River dają do myślenia. Ja osobiście odpuszczam ten mecz. Pozycja w tabeli i kursy zachęcają ale braki kadrowe i ostatni mecz Banfield z Lanus dają do myślenie. Dodatkowo Belgrano kiedyś musi się przełamać.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
@Majekx

No własnie zerknąłem sobie na ostanie mecze Belgramo i osobiście śmierdzi mi tu remisem 1-1. Kurs niby kuszący, ale jednak buki rzadko dają takie promocje;/
 
maer 234,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera Division
Godz: 19:00
Spotkanie: Banfield - Belgrano
Typ: Banfield
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 19 kolejkę ligową argentyńskiej Primera Division.
W ciekawym spotkaniu na Estadio Florencio Sola zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético Banfield a w gości przyjedzie zespół Club Atlético Belgrano.
Banfield w tym sezonie ligowym w swoich 18 rozegranych meczach zdobył 30 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast Belgrano plasuje się obecnie na przedostatniej 29 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera Division zdobywając tylko 13 oczek w swoich 18 spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 5 wygranych, 2 remisy oraz 1 porażka z bilansem bramkowym 12-8 zaś goście na wyjazdach 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 6-12.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż jak ktoś już wcześniej wspomniał goście przyjadą z nowym trenerem ale ja jednak zagram swoje czyli typ na czystą jedynkę gdyż uważam że efekt nowej miotły często działa ale jak się gra u siebie a nie w delegacji do tego gospodarze u siebie prezentują się dobrze ale taka gra to specyfika lig latynoskich a goście na wyjazdach grają słabo i moim zdaniem nawet nowy trener im w tym meczu nie pomoże.
✅ 2:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
River-Quilmes
River tylko w meczu z Unionem skończył bez gola, a później poszedł zgodnie z planem, czyli strzelał. 2x po 2:1 i raz 3:1, a zatem dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem. Gallardo ma pełny skład do dyspozycji, ale najważniejsze, że są strzelby, czyli Alario i Driussi. Do tego Gonzalo Martinez i już wiadomo, że potencjał na strzelanie goli jest. A jest komu, bo Quilmes katastrofalnie rozpoczęło ten rok. Same porażki to jedno, ale w czterech meczach stracili 10 goli! Ich rywale trzykrotnie pokrywali linię, którą dzisiaj gram! Zmienili trenera, ale jeszcze dzisiaj nie zasiądzie na ławce trenerskiej i może dla niego lepiej, wszak rozpoczynać robotę od meczu na El Monumental to nie jest nic łatwego i mógłby skończyć jak Smuda w Warszawie :razz: Poza tym Quilmes nie wygrali na wyjeździe 12 kolejnych meczów, a ostatni raz ta sztuka im się udała w marcu ubiegłego roku...
Dla mnie tutaj River bez problemu powinno wklepać 3-4 gole, kurs nie najgorszy, więc gramy.
RIVER: Augusto Batalla; Jorge Moreira, Jonatan Maidana, Lucas Martínez Quarta, Milton Casco; Gonzalo Martínez, Leonardo Ponzio, Ignacio Fernández, Ariel Rojas; Sebastián Driussi y Lucas Alario
QUILMES: César Rigamonti; Matías Pérez AcuĂąa, Diego Colotto, Matías Sarulyte, Matías Orihuela; Hernán Da Campo, Adrián Calello, Matías Escobar, Brandon Obregón; Rodrigo Contreras y Federico Andrad
River over 2,5 @ 2,30 forBet⛔2:0
Velez-Boca

Na ciekawy mecz liczę na stadionie Jose Amalfitani. Mimo że obie ekipy dzieli ponad 20 miejsc w tabeli, to jednak Velez swoją markę ma, więc w kategoriach jakiegoś klasyku można to upatrywać. Velez w tym roku nie najgorzej, bo zrobili 5pkt, a jedyna porażka z NOB wstydu nie przynosi(jedynie jej rozmiar). Poza tym z Huracanem powinni wygrać, bo mieli naprawdę kilka dobrych okazji w tamtym meczu. Z resztą właśnie o nich pisałem wtedy, więc jak ktoś ma ochotę poczytać, to zapraszam w górę strony.
Boca powoli się rozpędza, ale póki co nie wykorzystują potencjału ofensywy, a przecież ten jest naprawdę ogromny. Pavon, Benedetto czy Centurion to naprawdę super paka, a za nimi przecież Bentantcur, który lada moment będzie zawodnikiem Juventusu. A przecież na ławce jeszcze Walter Bou.
Niby Boca faworytem meczu, ale ostatni raz na Jose Amalfitani wygrali w 2012 roku, więc widać, że mimo zjazdu Fortineros w ostatnich latach dalej są groźnym rywalem dla Bosteros. Liczę tutaj na jakieś 1:2.
VELEZ: Fabián Assmann; Maximiliano Caire, Cristian Nasuti, Fabián Cubero, Braian Cufré; Diego Zabala, Leandro Desábato, Héctor Canteros, Gonzalo Díaz; Juan Manuel Martínez y Mariano Pavone
BOCA: Agustín Rossi; Gino Peruzzi, Santiago Vergini, Juan Manuel Insaurralde, Frank Fabra; Pablo Pérez, Wilmar Barrios, Rodrigo Bentancur; Cristian Pavón, Darío Benedetto y Ricardo Centurión
Over 2,5+BTS @ 2,30 forBet✅1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 234,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera B Metropolitana
Godz: 20:30
Spotkanie: Barracas Central - Tristán Suárez
Typ: Barracas Central
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na rozgrywki argentyńskiej Primera B Metropolitana.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Barracas Central zmierzą się ze sobą miejscowy Club Atlético Barracas Central a gościem będzie drużyna Club Social y Deportivo Tristán Suárez.
Barracas Central w tym sezonie ligowym w swoich 23 meczach zdobyli 29 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast Tristán Suárez plasuje się na pozycji 13 ze zdobytymi 29 oczkami w swoich 23 spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 1 przegrana i bilans bramek 18-11 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 4 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 9-10.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły zdobyły po tyle samo oczek w tym sezonie i znajdują się bardzo blisko siebie w tabeli ligowej i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają naprawdę bardzo dobrze do tego skutecznie zdobywając na swoim terenie większość dorobku ligowego do tego jeśli myślą aby włączyć się do gry o Play Offy to takie mecze jak ten muszą u siebie wygrywać a goście na wyjazdach mocno bardzo średnio do tego nie wygrali nigdy na terenie tego rywala i ciężko ich widzę w tym spotkaniu z dobrze prezentującymi się u siebie gospodarzami.
 
majekx 783,6K

majekx

Znawca A-League
Na weekend zapraszam na 20 kolejkę. Przed nami następujące spotkania:

Czyli standardowo kolejka, w której jest i coś do typowania i coś do oglądania. Na pewno fajnie zapowiadają się mecze NOB - Estdiantes czy Tigre - River. Jak zagra San Lorenzo? Czy Sand znowu zdobędzie gola i da Lanus zwycięstwo?... Meczy dużo, wybór duży, zapraszam do dyskusji.

Ja na początek wybieram:
-

Lanus - San Martin (0:0)
1 - @1,55 - forbet ⛔
1+ov2,5 - @2,4 - forbet ⛔
Oba zespoły mają różne priorytety. Dla Lanus w tym momencie najważniejsza jest CL i to wyjaśnia 4 ligowe porażki w ostatnich 5 meczach. Ale po wygranej z Chapocoense i kolejnym meczu u siebie z Zulią teraz mogą w 100% skoncentrować się na lidze (przynajmniej tym jednym meczu).
Natomiast San Martin walczy o utrzymanie i za bardzo to nie wychodzi - w ostatnich 6 meczach nie udało się wygrać, i w ostatnich 4 meczach zanotował zespół gości 3 remisy. San Martin może zagrać optymalnym składem. Natomiast w Lanus nie zobaczymy kilku podstawowych graczy. Jednak będzie w ataku Sand. A to już 90% sukcesu i pewniak na bramkę. Z tym składem i zmiennikami zespół gospodarzy nadal jest faworytem, jednak całkiem możliwe, że przyparty do muru San Martin musi atakować - a to bardzo dobra wiadomość dla ofensywy gospodarzy.
Braki w Lanus:
Fernando Monetti - podstawowy bramkarz
Lautaro Acosta - pomocnik, 16 meczy, 5 goli
Rolando García GarreĂąo - obrońca, 15 meczy, 1 asysta
Diego Braghieri - obrońca, 9 meczy
Nicolás Aguirre - pomocnik, 12 meczy
Maximiliano Velázquez - obrońca, 17 meczy
Iván Marcone - pomocnik 14 meczy​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom