>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anulowany zakład

P 0

petebull

Użytkownik
Bwin anulował mi zakład. Wszystko by było ok, tylko na ok. 45 min przed rozpoczęciem zakładu sprawdzałem go i wszystko było w porządku. Po prostu anulowali go po meczu i uważam, że tu przegięli. Aha, podejrzewam, że go anulowali, bo gospodarze z gośćmi byli zamienieni. Napisałem już do supportu, ale pewnie powołają się na regulamin... Można z nimi jakoś zawalczyć?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pewnie tak, ale przynajmniej się wyżyję i ich zwyzywam.
I dasz kolejny dowód na to, że Polska to kraj pełen debili?
Wyzywaj ile chcesz... ale potem nie dziw się, że mamy gorsze promocje, oschły support albo kłopoty z załatwieniem czegokolwiek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

frbolo1987

Użytkownik
troszke dawno był temat ale anulowali ci zakład i zawsze w takich sytuacjach anuluja zakłady poniewaz typowałes inny mecz(powiedziałes ze zespoły byly zamienione)
przykładowo
jest różnica jak real madryt gra u siebie z barcelona
a jak barcelona gra u siebie z realem madryt
to sa 2 różne mecze. a jak grali by 2 mecze takie w ciagu 2 dni raz u siebie i po 2 dniach na wyjezdzie to wtedy by ci nie anulowali kuponu (tak maja zapisane w regulaminie ze jak sie dany mecz nie odbedzie w ciagu 2 dni od 1 terminu na ich stronie to anuluja zakład)


zreszta maja troche posrane na bwinie z tymi zapisami (gospodarz goście)
np.
kiedys sie przejechałem na nba poniewaz barany maja wszystko zapisane w wersji europejskiej (gospodarz jest na 1 miejscu) i postawiłem nba a sie pózniej okazało ze maja sporty amerykanskie zapisane sa w systemie amerykanskim (gospodarz na 2 miejscu)
niech sie zdecyduja
wszystkie mecze podawane w systemie amerykanskim czy europejskim. bo tostrasznie myli poczatkowych graczy
 
Do góry Bottom