>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Anulowany zakład

P 0

petebull

Użytkownik
Bwin anulował mi zakład. Wszystko by było ok, tylko na ok. 45 min przed rozpoczęciem zakładu sprawdzałem go i wszystko było w porządku. Po prostu anulowali go po meczu i uważam, że tu przegięli. Aha, podejrzewam, że go anulowali, bo gospodarze z gośćmi byli zamienieni. Napisałem już do supportu, ale pewnie powołają się na regulamin... Można z nimi jakoś zawalczyć?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pewnie tak, ale przynajmniej się wyżyję i ich zwyzywam.
I dasz kolejny dowód na to, że Polska to kraj pełen debili?
Wyzywaj ile chcesz... ale potem nie dziw się, że mamy gorsze promocje, oschły support albo kłopoty z załatwieniem czegokolwiek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

frbolo1987

Użytkownik
troszke dawno był temat ale anulowali ci zakład i zawsze w takich sytuacjach anuluja zakłady poniewaz typowałes inny mecz(powiedziałes ze zespoły byly zamienione)
przykładowo
jest różnica jak real madryt gra u siebie z barcelona
a jak barcelona gra u siebie z realem madryt
to sa 2 różne mecze. a jak grali by 2 mecze takie w ciagu 2 dni raz u siebie i po 2 dniach na wyjezdzie to wtedy by ci nie anulowali kuponu (tak maja zapisane w regulaminie ze jak sie dany mecz nie odbedzie w ciagu 2 dni od 1 terminu na ich stronie to anuluja zakład)


zreszta maja troche posrane na bwinie z tymi zapisami (gospodarz goście)
np.
kiedys sie przejechałem na nba poniewaz barany maja wszystko zapisane w wersji europejskiej (gospodarz jest na 1 miejscu) i postawiłem nba a sie pózniej okazało ze maja sporty amerykanskie zapisane sa w systemie amerykanskim (gospodarz na 2 miejscu)
niech sie zdecyduja
wszystkie mecze podawane w systemie amerykanskim czy europejskim. bo tostrasznie myli poczatkowych graczy
 
Do góry Bottom