>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

another 10 Euro no deposit to BossMedia

babilon 0

babilon

Użytkownik
oczywiscie ze wyplacalne wogole co za pytanie, nie potzreba zadnych dokumentow, lecz jesl ijeszcze nigdy nie wplacales na boss medie to musisz wplacic aby otrzmyac od webdolar specjalny kod potzrebny do wyplaty
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ja dostałem, ale jeszcze nie wykorzystałem tych gratisowych 10e, bo mam konto zawieszone/zamrozone na 24godziny - nie wiedziałem jak sie zalogowac - numerem konta czy nazwa uzytkownika - zgadywałem i mi dopiero odblokują wieczorem ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie pamiętajcie że był weekend a rzadko który support pracuje w weekendy.
Dzisiaj, najpóźniej jutro powinniście mieć 10 euro na koncie ;).
 
L 147

luminat

Użytkownik
Wie ktoś jak tam można przypomnieć sobie hasło przy pomocy lost password w axxo poker? Może mają jakiegoś buga? Nie pamietam hasła tzn nie jestem pewien jakiego uzylem przy rejestracji i opcja przypomnienia jak dla mnie nie dziala, a wszystko robie prawidlowo i wyskakuje type mismatch - wtedy gdy jeszcze nie mialem konta zamrozonego na 24h.
Bo podaje AccountNumber + email = type mismatch, Username + e-mail = type mismatch.
I znowu mam konto zablokowane na 24h. Dla 10e nie warto sie tak bawić i chyba za chwile ten software usunę.
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
szkoda zachodu zalozylem w tym gownie konto wyslalem maila i od 5 dni jak kasy nie bylo tak nie ma, nie polecam !! szkoda zachodu

nawet nie raczyli odp na maila !
 
kobebrylant8 15

kobebrylant8

Użytkownik
Dla mnie to tez jest śmieszne, ktoś dostaje , ktoś inny nie dostaje.
Ja założyłem konto w sobotę, i do tej pory żadnej reakcji. Maile poszły cztery do nich;|
Może mają jakąś dziwną selekcje, a może coś innego, w każdym razie olewanie nowo zarejestrowanego użytkownika jest ich mocną stroną.
Zero odzewu, jak w próżnie.
&quot;Szkoda zachodu&quot; dokładnie....
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
To nie była promocja Axxo tylko LTDPoker, trwała 2 tygodnie, dlatego Ci ci wcześniej się rejstrowali to dostali, reszta nie.
 
Do góry Bottom