>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Ankieta] Najlepszy moderator roku 2007

Status
Zamknięty.
midel 189

midel

Użytkownik
ja dałem na Jacquesa, moim zdaniem jest najsympatyczniejszym moderatorem i zawsze odpisuje na PW, nie to co niektórzy
EDIT
no i ma świetne typy na żużel
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
ja dałem na Jacquesa, moim zdaniem jest najsympatyczniejszym moderatorem i zawsze odpisuje na PW, nie to co niektórzy

EDIT

no i ma świetne typy na żużel
Całkowicie się zgadzam - przecież chodzi głównie o pomoc. Zdradzę jednak swój głos - oczywiście Jacques ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dla mnie ten pomysł z wybieraniem znów moderatora roku,jak i typera nie jest trafiony.Wprowadza niezdrową konkurencję ,zawiść,podejrzenia itp itd Zwiększa się również działalność ,ja ich określam jednopostowców....Wiadomo o co chodzi......
Witam .Masz całkowitą racje Foxiku może nie to że zła atmosfera.Ale jak popatrzyłem na wypowiedzi bo tak to zobaczyłem poprostu żal.Wiekszosc głosuje na Mazaq bo im cos załatwił czy jest dobry w pokera dla mnie takie coś nie ma sensu.Powinnien wygrac ten co najbardziej jest przydatny forum pod kazdym wzgledem analizy pomoc innym .A pozatym dokłądna racja i jestem swiecie przekonany że wieksza ilosc jednopostowców jest odzwierciedleniem Polaka który za wszelka cene chce wygrać , nawet po trupach.W tamtym roku pisało nawet do mnie paru typa czy za jakas kase im przelana oni na mnie zagłosuje.wydawało mi sie to conajmniej smieszne ale przekonamy sie w tym roku czy ktos moze z takiego czegos korzystał.Doskonale chyba wszysc wiedza kto jaka ma wartośc na forum.Głos moim zdaniem powinno sie oddawać od jakis 50 postów.No takie małe uzupełnienie z mojej strony .No fcbialas dawno nie był na forum i zapewne znów wzburze krytyke ;)boże i jeszcze ktos głosuje bo ktos ma fajny avatar.Ludzie to głosowanie ma słuzyc czemuś innemu.

poZdrawiam niech wygra najbardziej pracowity modek.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
jeszcze ktos głosuje bo ktos ma fajny avatar.Ludzie to głosowanie ma słuzyc czemuś innemu.
To akurat o mnie . Jeżeli nigdy nie korzystałem z pomocy modów, a mam pozytywną opinii o jakimś to na niego głosuje. Czy to ma znaczenie, że podałem akurat taki argument - nie bardzo? Prawda jest taka jak napisaliście , tego typu ankiety ( czytaj konkursu) prowadzą do niezdrowej atmosfery na forum. Po głosowaniu okaże się , że jeden miał 300 głosów a inny 3 no to takie coś chyba nie będzie go mobilizowało do dalszego przesiadywania tu i odwalania roboty moda .
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
To akurat o mnie . Jeżeli nigdy nie korzystałem z pomocy modów, a mam pozytywną opinii o jakimś to na niego głosuje. Czy to ma znaczenie, że podałem akurat taki argument - nie bardzo? Prawda jest taka jak napisaliście , tego typu ankiety ( czytaj konkursu) prowadzą do niezdrowej atmosfery na forum. Po głosowaniu okaże się , że jeden miał 300 głosów a inny 3 no to takie coś chyba nie będzie go mobilizowało do dalszego przesiadywania tu i odwalania roboty moda .
to sie nazywa demokracja głosujesz na kogo chcesz ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dla mnie ten pomysł z wybieraniem znów moderatora roku,jak i typera nie jest trafiony.Wprowadza niezdrową konkurencję ,zawiść,podejrzenia itp itd Zwiększa się również działalność ,ja ich określam jednopostowców....Wiadomo o co chodzi......
Nie jestem jakoś zbyt długo na tym forum. Ale miałem styczność z pewnymi moderatorami. I co moge powiedzieć, że część z nich jest po prostu nie miła. Słownictwo jakim operują jest żenujące. Nie będe pisał kto co i jak.
Jedno co powiem na PLUS.
Ja nie widzę innego kandydata na najlepszego moda jak FOX71.
I to nie dlatego, że sam lubię hokej. Ale dlatego, że jest bardzo kompetentny. I nigdy nie widziałem, żeby źle się odnosił do jakiegokolwiek usera.
Poza tym cytowany post wskazuje co myśli Fox o tym całym głosowaniu.
Podejrzewam, że wygra ktoś od &quot;kopaczy&quot; bo football chyba na tym forum przewodzi. To i moderatorzy od tych spraw pewnie będą wiedli prym.
Generalnie Fox71 i wszystko jasne.
pozdrawiam!
BTW. fcbialas dobrze napisał, żeby wprowadzić, iż głosować moga tylko osoby z minimum 50 postami.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Byłem tu kiedyś moderatorem / adminem...i jak bym wtedy oddawał głos to oczywiscie oddal bym go na Benka..
PRacowity moderator..za Moich czasów..i teraz też , myslę. ???? Wspaniały człowiek , zawsze pomógł..w każdej sytuacji w dobrej czy złej. Więc trzymaj benek , mój głos ???? I Wygraj :!: Bo dla mnie byłes i będziesz...NAJlepszym modkiem ???? ..

Elo &quot;77&quot; ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Byłem tu kiedyś moderatorem / adminem...i jak bym wtedy oddawał głos to oczywiscie oddal bym go na Benka..
PRacowity moderator..za Moich czasów..i teraz też , myslę. ???? Wspaniały człowiek , zawsze pomógł..w każdej sytuacji w dobrej czy złej. Więc trzymaj benek , mój głos ???? I Wygraj :!: Bo dla mnie byłes i będziesz...NAJlepszym modkiem ???? ..
Elo &quot;77&quot; ????
to samo, w 100% dodaje od siebie ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Głosować na Sutka;] ile postów zobaczcie i jak się udziela ???? zawsze dużo analiz podaje ????
osobiscie wlasnie dlatego na niego nie zaglosowalem, wiekszosc postow ma 2-3 zdania, krociotka ogolna wypowiedz na dany temat, poparta jakims argumentem, wyrazenie wlasnego zdania... no jakos mi nie podchodzi taki styl... cenie jakosc ponad ilosc...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
osobiscie wlasnie dlatego na niego nie zaglosowalem, wiekszosc postow ma 2-3 zdania, krociotka ogolna wypowiedz na dany temat, poparta jakims argumentem, wyrazenie własnego zdania... no jakos mi nie podchodzi taki styl... cenie jakość ponad ilosc...
no i to właśnie przemawia za tym ze chłopak zna sie na wielu dyscyplinach i popiera je słusznymi argumentami 2 zdania są treściwe i mądre, chociaż to jest mocno przesadzone :/ jego analizy są często na kilkanaście zdań jak nie kilkadziesiąt. Mam nadzieje że nie piszesz tego przez zazdrość. ???? Każdy ma swój gust i ja to szanuję ale nie wmawiaj mi proszę ze chłopak mało pisze ???? a to że sie udziela widać ze rangę mod dostał nie bez kozery tylko admini sie na nim poznali i że jest rzetelny i można na niego liczyć a działy które moderuje są świetnie prowadzone zawsze aktualizowane. ODPOWIEDZIALNY CHłOPAK !!
POZDRAWIAM
 
max-de-luca 0

max-de-luca

Użytkownik
Każdy z Was daję swoją &quot;cegłę&quot; aby to wszystko co jest był z dnia na dzień coraz lepsze. Ja nie zagłosuję, ponieważ wolałbym większości z Was dać ten punkt więcej. Jestem z Wami od lata, typy sam daję od niedawna. Śledzę zachowania, pracę zespołu. Oczywiście liczą się może nie same typy, bo wiadomo, że każdy sport jest nieobliczalny pod wieloma względami, ale znajomość tematu, danej dziedziny jak np Fox w hokeju czy Zludna w tenisie. O każdym można coś powiedzieć, więc po prostu szacunek dla Was ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
osobiscie wlasnie dlatego na niego nie zaglosowalem, wiekszosc postow ma 2-3 zdania, krociotka ogolna wypowiedz na dany temat, poparta jakims argumentem, wyrazenie wlasnego zdania... no jakos mi nie podchodzi taki styl... cenie jakosc ponad ilosc...
no i to właśnie przemawia za tym ze chłopak zna sie na wielu dyscyplinach i popiera je słusznymi argumentami 2 zdania są treściwe i mądre, chociaż to jest mocno przesadzone :/ jego analizy są często na kilkanaście zdań jak nie kilkadziesiąt. Mam nadzieje że nie piszesz tego przez zazdrość. ???? Każdy ma swój gust i ja to szanuję ale nie wmawiaj mi proszę ze chłopak mało pisze ???? a to że sie udziela widać ze rangę mod dostał nie bez kozery tylko admini sie na nim poznali i że jest rzetelny i można na niego liczyć a działy które moderuje są świetnie prowadzone zawsze aktualizowane. ODPOWIEDZIALNY CHłOPAK !!
POZDRAWIAM
(...)jego analizy są często na kilkanaście zdań jak nie kilkadziesiąt.(...)
pisalem o &quot;wiekszosci postow, chodzilo mi glownie o komentarze w tematach poszczegolnych uzytkownikow, analizy sa z reguly bez zarzutu, nic do nich nie mam
(...)Mam nadzieje że nie piszesz tego przez zazdrość. ???? (...)
jak juz pisalem w poprzednim poscie cenie sobie jakosc nad ilosc i w zadnym wypadku ilosc postow nie jest dla mnie wyznacznikiem wartosci uzytkownika forum, nie imponuja mi czterocyfrowe liczby napisanych postow
(...)Każdy ma swój gust i ja to szanuję ale nie wmawiaj mi proszę ze chłopak mało pisze ???? (...)
moj gust jest taki, ze (jak pisalem wczesniej) nie podchodzi mi taki styl pisania, dlatego oddaje glos na kogos innego, wyrazilem swoje zdanie, nikogo nie odwodze od glosowania na Sutka, bo ma wiele zalet, nie odmawiam mu niczego, po prostu wybralem kogos innego i staralem sie uzasadnic swoj wybor, nikogo do nieczgo nie mam zamairu namawiac ani przekonywac
w ktorym miejscu napisalem ze Sutek malo pisze?
(...)to że sie udziela widać ze rangę mod dostał nie bez kozery tylko admini sie na nim poznali i że jest rzetelny i można na niego liczyć a działy które moderuje są świetnie prowadzone zawsze aktualizowane. ODPOWIEDZIALNY CHłOPAK !!
POZDRAWIAM
no z tym sie zgodze
pozdrawiam
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
moj gust jest taki, ze (jak pisalem wczesniej) nie podchodzi mi taki styl pisania, dlatego oddaje glos na kogos innego, wyrazilem swoje zdanie, nikogo nie odwodze od glosowania na Sutka, bo ma wiele zalet, nie odmawiam mu niczego, po prostu wybralem kogos innego i staralem sie uzasadnic swoj wybor, nikogo do nieczgo nie mam zamairu namawiac ani przekonywac
w ktorym miejscu napisalem ze Sutek malo pisze?
napisałeś że jego wypowiedzi są krótkie co nie jest w 100 % prawdą bo nikła cyfra jego postów jest kilkuzdaniowa, no tą wypowiedzią propagujesz własnie nie głosowanie na Sutka ???? ale zakończmy już tą dyskusje niech wygra najlepszy ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
napisałeś że jego wypowiedzi są krótkie co nie jest w 100 % prawdą bo nikła cyfra jego postów jest kilkuzdaniowa, no tą wypowiedzią propagujesz własnie nie głosowanie na Sutka ???? ale zakończmy już tą dyskusje niech wygra najlepszy ????
owszem, moja wypowiedz nie byla pochwala Sutka i jak sie ktos uprze to pewnie mozna to uznac za &quot;propagowanie nie glosowania na Sutka&quot;, ale zapewniem ze nie bylo to moim celem, moja wypowiedz byla uzasadnieniem mojego wyboru
mialem ochote jeszcze z toba podyskutowac, ale w sumie nie ma sensu ta dyskusja bo i tak wygra ten ktory bedzie mial wiecej glosow i nasz spor pewnie nic w tej materii nie zmieni
pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wszystkim którzy oddali na Mnie głos bardzo dziękuję. Oczywiście bardzo cieszę się z wygranej bo to duże wyróżnienie jak również motywacja do dalszej jeszcze lepszej pracy. Gratuluję również wszystkim kolegą modaratorom. Jeszcze raz dzięki
Pozdro
Sutek
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wow . Jestem zszokowany , że aż tyle osób zagłosowało na moją osobę . Moderatorem jestem tylko pół roku i to jeszcze mało popularnych działów ( choć chyba coraz bardziej :p) i nigdy nie sądziłem że uda mi się wejść na podium i porównywać się z piłkarskimi modami . Nic , serdecznie dziękuje wszystkim którzy na mnie zagłosowali i no cóż postaram się być jeszcze lepszym modem jak to było w mininonym roku .

Gratulujacje dla zwycięzcy , bo on mógł być tylko jeden . Sutek :spokodfhgfh:

Ale niespodziankę mi zrobiliście . Dzięki .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom