>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anglia SGB Premiership i Puchar Ligi 2022

Status
Zamknięty.
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jack Holder dziś nie jedzie.
Fakt. W sumie nie ma go w ofercie sts i myślałem, że coś jest nie tak ale nie sprawdziłem twittera Sheffield tylko składy na speedwayupdates. Bieg z Holderem miał mieć jeden, za niego jedzie Harris więc też może wygrać. Czekamy.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Brady Kurtz powyżej 10,5 pkt @1,75 - Forbet najgorszy występ w tym sezonie przy bardzo łatwych biegach:)

Grać, grać, grać. Nie jedzie Zagar i Etheridge. Za Zagara Palm Toft, za Etheridga jest ZZ. W najgorszym wypadku 5 razy, w najlepszym 6 razy. Linia o 2 pkt za niska. Kurtz śmiga w Anglii niesamowicie. Ostatnio 14 i 15 pkt. Nie jechał w weekend więc jest świeży. Przy ZZ i wystawieniu go w nominowanych to taka linię zrobi bez problemu. W Anglii tylko jeden bieg nominowany, ale Kurtz jako kapitan i najlepszy zawodnik Belle Vue jest tam wrzucany. Jak buki ogarną, że jest ZZ to linia skoczy do 12,5.

Można też grać przeciwko Zagarowi i under Zagara. Być może jakiś buk się walnie i zostawi plusa na koncie.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Kurtz może pojechać na ZZ? Bo chyba nie. Etheridge ma najgorszą średnią KSM wśród seniorów (5.22) i na ZZ powinni pojechać Bloedern, Brennan, jeszcze raz Bloedern/Brennan i Wright jako średnia nr 4 (5.92). Kurtz i Fricke mają odpowiednio 8.52 i 8.82 więc na ZZ powinni móc jechać tylko za siebie (Kurtz jeszcze za Zagara - średnia nr 3) pod nieobecność któregoś z nich. Tak zawsze było w Anglii, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

EDIT: na poniższym zdjęciu jest błąd. Blodern ma średnią 4,00 a nie 7,27.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Kurtz może pojechać na ZZ? Bo chyba nie. Etheridge ma najgorszą średnią KSM wśród seniorów (5.22) i na ZZ powinni pojechać Bloedern, Brennan, jeszcze raz Bloedern/Brennan i Wright jako średnia nr 4 (5.92). Kurtz i Fricke mają odpowiednio 8.52 i 8.82 więc na ZZ powinni móc jechać tylko za siebie (Kurtz jeszcze za Zagara - średnia nr 3) pod nieobecność któregoś z nich. Tak zawsze było w Anglii, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
Aaa, oczywiście racja. Zamieszali w składach, spojrzałem na średnia Zagara i zanim się zastanowiłem co jest nie tak to napisałem. Kurtz nie może jechać na ZZ. Co nie zmienia faktu, że podtrzymuję typ i 11 pkt powinien zrobić.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Aaa, oczywiście racja. Zamieszali w składach, spojrzałem na średnia Zagara i zanim się zastanowiłem co jest nie tak to napisałem. Kurtz nie może jechać na ZZ. Co nie zmienia faktu, że podtrzymuję typ i 11 pkt powinien zrobić.
Zgadza się, powinien :D w gazie jest wielkim, oglądałem tydzień temu mecz w Peterborough to pomijając bardzo słabą dyspozycję dziadków z Peterborough to Brady wyglądał tam świetnie. Puszczał klamkę i odjazd daleko do przodu. U siebie mecz wcześniej czysty komplet.

Ja od siebie proponuje jeszcze:
Tobiasz Musielak powyżej 9.5 @ 1.75 Forbet 5 punktów. Toffeek dzisiaj dramat, totalnie nie radził sobie z bardzo trudnym torem, fatalne starty. Odpalił dopiero na 12 bieg.

Nie ma dzisiaj Jacka, jest Harris więc Tobiasz powinien dostać 15 bieg z Ellisem/Harrisem. Tobiasz w Anglii w dobrej formie, świetne starty i rura do przodu. x2 ma Kinga, minimum raz celuje, że z nim wygra. Po razie Doyle i Batchelor. Jest w parze dobry na Wyspach Howarth, ale liczę, że zaważą starty Toffeeka w tym przypadku. Mamy też ewentualną RT jeśli byłoby -6 w co w sumie wątpie chyba że dyspozycja właśnie Musielaka będzie dzisiaj słaba. Spokojnie może tu mieć 3,2,3,2 ale i jakaś porażka z Howarthem i 1*/2* może się przytrafić.

Do dubla dołożyłem Kurtz-Iversen 1 1.35 . Kurs mizeria ale nie wiem co by się musiało stać żeby to nie weszło. Brady opisany wyżej, powinien zrobić okolice 11-12 punktów, Iversen nie wiem czy dobije do 7 punktów i czy dostanie 15 bieg. Są Lawson, Pickering czy świetnie znający tor w Manchesterze Richie Worall. EDIT: Iversen co dzisiaj odpalił, masakra. Najlepszy jego mecz w tym sezonie licząc wszystkie ligi. To pokazuje, że takich plackowatych kursów nie ma co dokładać.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Charles Wright powyżej 6.5 @ 1.70 Betclic 11 punktów.

Charles pojedzie dzisiaj z ZZ więc będzie miał 5 biegów. W parze ma Palm Tofta, który jedzie za Zagara i na torze w Belle Vue lepszy niż Zagar nie jest. Wright u siebie jest bardzo dobry, ma pewne 5 biegów więc nie powinno być problemem pokryć taką linie. Drużyna KLS jest wyrównana ale nikt specjalnie się nie wyróżnia. Na początku sezonu szaleli Pickering i Lawson ale ostatnie mecze mocno spuścili z tonu. Zobaczymy w którym biegu dostanie dodatkowy start, na papierze bieg numer 8 jest bardzo łatwy i tam spokojnie 2-3 może zrobić.

Brady Kurtz powyżej 10.0 @ 1.70 Betfan słabiutki dzisiaj Brady.
Brady Kurtz poniżej 13.5 @ 1.80 Ewinner 6 punktów.

Ewinner chyba nie ogarnął, że Kurtz nie może jechać na ZZ a żeby zrobić 14 to akurat jest bardzo dużo i zero marginesu błędu. Te +10 spokojnie powinien zrobić a przy 10 mamy zwrot także warto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +548
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ipswich Witches - Shffield Tigers - 2 @2.81 STS
Czuję dzisiaj niespodziankę w telewizyjnym meczu Ang ielskiej ligi. Początkowo wystawione kursy był dużo bardziej zbliżone a już wtedy było wiadome że Holder nie jedzie. Chris Harris który dziś Jacka zastąpi już raz w tym sezonie wygrał z Ipswich Witches z swoją drużyna Peterborough Panthers gdzie zdobył 11 punktów w 5 startach, widać że czuje się na tam na torze dobrze i mam nadzieję że dziś to udwodni. Do tego Musielak który w Angli ostatnio radzi sobie wyśmienicie i Elis który również jest solidny. W Ipswich dzisiaj brak Paula Starke którego zastąpi według mnie słabszy Broca Nicola
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ostatnio Anglia dała zarobić więc lecimy dalej!

Kings Lynn - Belle Vue:
Brennan ponizej 6.5 pkt - @1.75 STS Bardzo łatwo 1,0,0,0
U siebie Brennan 3 dni temu dał radę zrobić 7 pkt w 4 startach, dziś mam nadzieję że będzie to u niego gorzej wyglądało. Najprawodopodbniej w pierwszym biegu pojedzie jako ZZ a więc jego bieg wyglądał by tak: Iversen, Jorgensen, Fricke, więc powinien zdobyć maksymalnie 1pkt. Drugi bieg: Worrall, Thomas, Blödorn, Worral u siebie spisuje się dużo lepiej niż wyjazdach i wydaje mi się że poradzi sobie z Brennanem więc liczę na jego 2 pkt w tym biegu chociaż niewykluczone że przegra też z Blódornem. Trzeci bieg: Pickering, Thomas, Kurtz, dwóch silnych rywali liczę tutaj na jego 1 pkt. Czwarty bieg: Jorgensen, Thomas, R/R -, Dużo zależy od tego kto pojedzie tutaj jako ZZ, ale nawet nie patrząc na to to z Jorgensenem nie powinien wygrać więc maksymalnie 2 pkt. Łącznie wychodzi 6pkt i więcej zrobić nie powinien.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Max Fricke poniżej 8.5 @ 2.01 STS 10 punktów.
Samuel Masters poniżej 8.5 @ 1.62 STS 9 punktów.
W dublu: @ 3.26 (liczymy pierwsze 4 biegi).

Fricke głównie bazuje na tym, że w Anglii na wyjazdach jeździ słabo. O ile na torze w Manchesterze jest pewnym punktem Belle Vue to wyjazdy wyglądają słabo. Max wygrał GP w Warszawie, w poniedziałem dobry mecz w poniedziałek w Manchesterze ale już we wtorek w Szwecji byl bardzo słaby występ. Dzisiaj biegi x3 z ZZ, za rywali Iversen który ostatnio wreszcie wygląda lepiej, dobry w Anglii Jorgensen, Lawson, Kerr i Pickering a także Steve Worall. W 13 biegu liderów jest Kurtz oraz rywale Pickering i Iversen. Jak będą klasyczne wpadki to będzie dobrze.

Masters dla mnie bardzo do grania, Sheffield mega mocna ekipa, chyba w tym momencie dla mnie główny faworyt ligi, nie mają żadnych dziur w składzie. Bardzo mocny Jack i Ellis u siebie także Musielak. Cook i Howarth nigdy nie dawali padaki a i z numeru 6 Nielsen fajnie objeżdżony w Championship. Sam w 1 biegu ma Jacka i Cooka, 5 bieg Musielak i Howarth, w 11 Ellis i Nielsen oraz 13 bieg liderów Jack, Morris i Ellis. Do tego x3 bardzo solidny Steve Worall. Samuel Peter w Anglii to jest lider swojej drużyny ale dziś kazdy bieg ma na stratę punktów. Kurs leci iuważam, że warto.Myślę, że dwaj liderzy na wyjazdach szału nie zrobią.
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
T. Musielak powyżej 8.5 pkt 1.60 STS ❌

Edit: po dwóch biegach już po typie bo Tobiasz mizeria 0,1... Sorki za typ.


Tobiasz dziś na własnym domowym torze, ostatni występ komplet 15 puntków. Układ biegów całkiem korzystny dla niego, zwłaszcza łatwy bieg 12.

Kings Lynn - Belle Vue 1 1.80 STS ✅ 50:40

Kings Lynn bardzo mocne u siebie. Drużyna która bardzo traci niestety na wyjeździe i jest dosłownie królami na swoim torze. Wyrównany skład. Liczę na gorszy występ Fricke oraz równą walkę rezerw.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Krosno ładnie dało zarobić, jakieś pomysły na turniej par z Ligi Angielskiej? Ja o tej lidze nie mam żadnego pojęcia, a sts dał bardzo rozbudowaną ofertę
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Krosno ładnie dało zarobić, jakieś pomysły na turniej par z Ligi Angielskiej? Ja o tej lidze nie mam żadnego pojęcia, a sts dał bardzo rozbudowaną ofertę
Nowe zawody w Anglii, ciekawy format ale obstawka to zagadka, do tego mocno niepewna pogoda bo około 21-22 zapowiadają opady deszczu. Lepiej zobaczyć co to będzie, kto jak pojedzie i kto komu z pary będzie więcej zabierał (poza parą Ipswich bo tu jest wyraźny lider Doyle). Lepiej poczekać z kasą na jutro i uderzyć coś na Szwecję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Adam Ellis poniżej 8.5 @ 1.70 STS 9 punktów. 3,1,2 i nagle 3 w biegu z Holderem, Fricke i Kurtzem...
Nick Morris poniżej 8.5 @ 2.01 STS 6 punktów.
W dublu: 3.42

Ostatnio w czwartek dubel mi nie wyszedł, dzisiaj próbujemy w taki sposób.

Ellis trochę za duża linia, ostatnio słabsze jego występy. Z juniorami pewnie nie straci, ale trudny 13 bieg liderów gdzie jest w parze z Jackiem Holderem, który dla mnie jest obecnie chyba najlepszym zawodnikiem ligi obok Doyle. W biegu 13 z rywali będzie także Fricke i Kurtz. Wcześniej także w 4 biegu Kurtz, w 7 Zagar i Wright i 10 Fricke. Belle Vue przez bukmachera dzisiaj mocno niedoceniane, Sheffield jest bardzo równą ekipą, ale ekipa z Manchesteru ma tą trójkę liderów a do tego solidny Wright więc ma z kim potracić tutaj Adam.

Na Morrisa próbujemy, bo na niego 8.5 a Masters 7.5 a to Sam jeździ lepiej i jest pewniejszym punktem Wilków. Typ opieram na tym, że Nick x2 spotka się z Doylem, który na swoim torze jedzie świetnie i regularnie robi blisko kompletu. Zakładając dwie porażki z Doylem, musi jeszcze stracić dwa punkty, 13 biegu będzie jeszcze Masters i Batchelor, który ma przebłyski. Wcześniej w 4 Batchelor, w 6 wspomniany Doyle i ZZ za Rissa (może Batchelor albo Barker?), oraz w biegu 9 King i Barker. King słabo wyglądał z Sheffield, ale wcześniejsze mecze u siebie robił dobre wyniki. Myślę, że przy takiej linii i kursie powyżej 2.00 można to dać.

Z dniem dzisiejszym pierd*le tą lige. Wzystko zawsze źle o jeden punkt i co kolejkę wszystko na odwrót. Co tydzień jeżdżą inaczej i jak chcą. Szkoda kasy i nerwów.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Troy Batchelor powyżej 6.5 @ 2.00 ForBet 13 punktów.

Próbujemy Batcha, bo Ipswich jedzie ZZ za Rissa a wg średniej ze strony Ipswich (screen w załączniku), Batchelor może jechać jako zastępstwo zawodnika. Czy dostanie 15 bieg to nie wiem, bo drugi obok Doyle powinien być King ale Troy i tak ma 5 biegów do pokrycia tej linii. 13 bieg bardzo trudny, raczej na 0 pkt. ale wcześniej x3 z juniorem, może wskoczy na ZZ w łatwym biegu 8. Chociaż ostatnio prezentuje on słabą formę to jakieś 2,2,2,1,0 jest dzisiaj w jego zasięgu.

Sheffield-Belle Vue (+10.5) 2 @ 1.65 54-36. Kurtz i Zagar przyjechali na wycieczkę. Nagle Musielak przypomina sobie, że umie jeździć jak i Cook, który jedzie najlepszy mecz w sezonie.
Kościuch-Krakowiak 2 @ 1.60 ZWROT, szkoda bo Krakowiak miał 3,3,3,u
Totalbet dubel @ 2.64

Sheffield bardzo mocna drużyna ale dziś przyjeżdża wcale nie słabsza. Nachwaliłem tydzień temu Tygrysy a oni przegrali z Wolves u siebie. Jack pojedzie swoje to na pewno, Ellis też choć mam nadzieje, że bez szału ale Musielak ostatnie dwa mecze w Anglii słabo, Cook jedzie świetnie na niższym poziomie natomiast w Premiership mnie zawodzi, bo punktuje przeciętnie. Howarth stabilnie i zawsze na te 6-7 punktów. Fajnie prezentuje się Nielsen z numeru 6. Belle Vue lider tabeli, dzisiaj mocno skazywany na pożarcie chyba za bardzo. Fricke, Kurtz, Zagar powinni trzymać wynik, jest dobry numer 4 Wright. Brennan i Bloedern nie powinni jakoś odstawać od juniorki Sheffield. Za Etheridge ZZ i pojedzie Wright oraz Brennan i Blodern. W kwietniu w Pucharze Ligi było 53-37 ale w składzie Belle Vue był Allen, który zrobił 0,0,0. Dzisiaj za niego Zagar. Etheridge także wtedy zrobił 0,0,0 więc dzisiaj ZZ gorzej nie pojedzie, bo się nie da.

Krakowiak opis w dziale ligi Szwedzkiej.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
B. Kurtz powyżej 9.5 pkt. 1.92 forbet forbet ❌ 4 starty defekt łańcucha w 3 starcie i wszystko się posypało + taktyczną pojechał Zagar, który nic nie jechał...

Brady w meczu Sheffield - Belle Vue będzie liderem Asów. Wielokrotnie był lepszy w meczach ligi brytyjskiej niż Max Fricke. W Pucharze Ligi zdobył na torze tygrysów 12 pkt w 6 startach w tym roku. Linia jak najbardziej do pokrycia tym bardziej że Tobiasz i Jack ostatnio nie błyszczą.

Kto lepszy King/Barker - Becker/Douglas Becker/Douglas 1.75 forbet forbet ✅ 10:14 zgodnie z przewidywaniami Barker słabo..

Spotkają się wszyscy razem w biegu 3. Barker to już nie ten sam Barker co kiedyś. Oglądałem go ostatnio i obniżył bardzo loty jak Craig Cook. Kingowi raz wychodzi dobre spotkanie na +10 a raz na 5 pkt. Ryan po kontuzji jechał juz całkiem dobrze na Lotwie. Becker obniżył niestety wyniki w stosunku do poprzedniego sezonu. Uważam jednak, że Becker i Douglas są w lepszej dyspozycji i zadecyduje tutaj bardzo słaba postawa Barkera.
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
N. Morris powyżej 8.5 pkt 1.70 forbet forbet ✅ 12pkt

Konsekwentnie stawiam na Nicka, króla toru w Wolverhampton. Na 5 meczów w tym sezonie 4 razy startował w biegu 15 czyli miał 5 startów i przekraczał linie 10 punktów. Dziś linia niższa chyba ze względu na dość mocna drużynę gości..

J. Pickering powyżej 9.5 pkt 1.70 forbet forbet ❌ 3,3,3,...i zaćmienie 0,0 nie rozumiem...

Josh jedzie fenomenalnie w tym roku również w drużynie z Rawicza. W Anglii na swoim torze 3 razy w biegu 15 więc można zakładać jego 5 startów. Raz z kompletem zakończył zawody. Liczę na młodość w pojedynku z drużyną "tatusiów".

PS. Spostrzezenie mam takie jeśli chodzi o ligę angielską, że warto stawiać na angielskich wyjadaczy niż na zaciąg z zagranicy w postaci Zagara bądź Musielaka:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +629
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Nick Morris poniżej 8.5 (4 pierwsze starty) @2.08 STS 2,1,2,0 = 5

Spróbuję tym razem under Nicka, chociaż ostatnio razem z kolegą Brummie pograłem over i się nie zawiodłem. Dziś wyjazd, Pantery ciągle bez zwycięstwa, na pewno pojadą bardzo zmotywowani by w końcu zgarnąć jakieś punkty. U siebie powinni stanowić trudnych rywali. Linia chyba wystawiona w miarę rozsądnie, ale jak przeglądam wyniki, to na wyjazdach wpadki w pojedynczych biegach Nickowi się zdarzały. Do rozpiski biegów chyba na razie się nie dokopie o tej porze, mimo to gram. Jego wynik ostatni na tamtym torze to 0,0,0,2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +379
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Nick Morris poniżej 8.5 (4 pierwsze starty) @2.08 STS

Spróbuję tym razem under Nicka, chociaż ostatnio razem z kolegą Brummie pograłem over i się nie zawiodłem. Dziś wyjazd, Pantery ciągle bez zwycięstwa, na pewno pojadą bardzo zmotywowani by w końcu zgarnąć jakieś punkty. U siebie powinni stanowić trudnych rywali. Linia chyba wystawiona w miarę rozsądnie, ale jak przeglądam wyniki, to na wyjazdach wpadki w pojedynczych biegach Nickowi się zdarzały. Do rozpiski biegów chyba na razie się nie dokopie o tej porze, mimo to gram. Jego wynik ostatni na tamtym torze to 0,0,0,2
Łap rozpiskę biegów. Na tej stronie zawsze śledzi się wyniki na żywo, SF biorą od nich. Składy i rozpiska biegów często są już dzień przed meczem.

 
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Łap rozpiskę biegów. Na tej stronie zawsze śledzi się wyniki na żywo, SF biorą od nich. Składy i rozpiska biegów często są już dzień przed meczem.

Super, dzięki! Bieg 13 mocny, poza tym Palm Toft, Harris, Andersen. Myślę, że Nick może zgubić kilka pkt.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
W poniedziałek odpocząłem sobie od Anglii, dzisiaj coś spróbuje dać.

Nick Morris poniżej 8.5 @ 1.75 5 punktów.
Danny King poniżej 8.5 @ 1.94 3 punkty.
W dublu: 3.40 STS

Finalnie też spróbuje Nicka, po gorszym kursie, bo na wejściu było 2.22. Australijczyk u siebie wymiata, wyjazdy są dużo gorsze. Dzisiaj mecz w Peterborough, które w tym sezonie jedzie straszną bułe ale może najwyższy czas coś u siebie pokazać. Jedynie Palm Toft trzyma poziom i Harris ale on ostatnio spadek formy. Nick właśnie z nimi spotka się dwukrotnie i tu trzeba szukać okazji do straty punktów. W 13 biegu liderów będzie jeszcze od siebie mega mocny Masters. Na Nichollsa w biegu 6 bym nie liczył, bo chłop jedzie totalny piach. W biegu 9 dziadki z Danii: Hans Andersen i Ulrich Ostergaard. Hans w poniedziałek pojechał niesamowity mecz ale to chyba jednorazowy wyskok, na drugi dzień w Championship w barwach Plymouth pojechał już bardzo słabo. Ulrich u siebie jedzie całkiem nieźle, więc może z którymś z Duńczyków straci punkty i będzie jakieś jego 7 punktów w 4 startach.

No i znowu ten King ale myślę, że są ku temu argumenty. Chociaż Kings Lynn to ekipa głównie swojego toru to myślę, że mają kim postraszyć i na wyjazdach. Jest trójka liderów: Iversen, Pickering i Lawson. Iversen od jakiegoś czasu zwyżka formy we wszystkich ligach i on tutaj musi najbardziej pomóc, bo z Kingiem pojedzie x2: bieg 3 oraz 12. W biegu 5 Lawson i Kerr więc liczymy głównie na Lawsona, bo Kerr ma fajne mecze ale głównie na torze w KL. Bieg 9 to Pickering i Richie Worall więc też niełatwy zestaw. Dużym plusem może być fakt, że dziś w parze x3 będzie Erik Riss, który w porównaniu do Barkera kręci na swoim torze fajne wyniki, potrafił kilka razy z Doylem przyjechać na 5-1 więc on może tutaj urwać Dannemu jakieś punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +741
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom