>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Anglia SGB Premiership i Puchar Ligi 2022

Status
Zamknięty.
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Kings Lynn Stars - Ipswich Witches Kings Lynn (-10,5) 1,85 forbet 56:34 ✅

Edit: forbet przesunął już linie na -14 pkt

Ipswitch to niestety Jason Doyle i reszta zespołu która bardzo słabo jedzie. Batchelor już od dawna nie należy do pewniaków w SGB. Dziś za Rissa ZZ. Ciężko doszukać się jakichś pozytywów. Gwiazdy w gazie i wszyscy bardzo dobrze punktują. Dodatkowo dziś mecz na własnym torze. Nie widzę tutaj innej opcji jak dość przekonywujące zwycięstwo gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +735
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Daniel King poniżej 8.5 @ 1,70 STS liczą się pierwsze 4 starty dzisiaj magicznie 3,3,3...

W mojej opinii linia ustawiona o punkt za wysoko. Do Ipswich przyjeżdża dzisiaj mega mocna drużyna Kings Lynn Stars z trójką liderów jak Iversen, Lawson i robiący furorę w Anglii Josh Pickering. Do tego nieźli zawodnicy Jorgensen, Kerr i przede wszystkim najlepszy zawodnik ligi na pozycji nr 6 czyli Richie Worall. W parze z x3 z juniorami tracić punktów nie powinien ale jest mega ciężki 13 bieg dla liderów gdzie zawsze spotykają się numery 1 i 5, pod taśmą zobaczymy Iversena, Lawsona, Kinga i Doyle więc tutaj celuje w zdobycz 0-1 pkt i zamknięcie zakładu. 3 dni temu podczas meczu w Kings Lynn Daniel zdobył 7 punktów, świetnie zaczął ale spuchł 3,3,0,1. Myślę, że Danny zdobędzie tu okolice 7 punktów.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
J. Doyle-J. Pickering Handicap -3.5/+3.5 - 2 Niestety program wprowadził mnie w błąd, Pickering jechał w innych biegach niż było to pokazane początkowo, co nie zmienia faktu że Doyle dziś petarda.
Kurs: @2.0 Forbet

Trochę wysoki kurs jak dla mnie, w pierwszym meczu tych drużyn Doyle sobie za bardzo nie radził i zrobił 11 pkt w 6 wyścigach, natomiast Pickering 14 pkt w 5 wyścigach. Pickering ma dużo łatwiejsze biegi bo często jedzie z juniorami, czy też z Lewisem Kerr czy też Rissem. Doyle może miec 1 bieg więcej ale nie musi, więc jak dla mnie po takim kursie takie wysokie Handi jest oplacalne.

Ipswich Witches - King's Lynn - Handicap +2.5 King's Lynn
Kurs: @1.75 STS

Według mnie żle wystawione kurs na STS. Forbet na zwycięsto King's Lynn ma zaledwie kurs 1.72, natomiast na STS mamy o wyższym kursie Handicap 2.5, mocny skład gości powinien sobie dać radęz z dość dziurwamy składem Witches.

Do typu z STS dorzucam jeszcze typ na DMPJ gdzie wystawione zostały wkońcu kursy.
Bartoch - Chlupac - 2
Kurs: @2.01

Chlupac zaliczył wczoraj bardzo dobry występ, był bardzo szybki jak nie najszybszy, liczę dzisiaj na powtórkę oraz gorszy występ Bartocha. Kursy początkowo wystawione wyglądały tak 1.88 - 1.80 i tak je też upatruję więc kurs jak dla mnie wysoki.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Pobieram typ kolegi wyżej z typem na KLS +2.5 @ 1.75 w STS 44-46

Kings Lynn zdecydowanie równiejszy skład, jak pisałem w analizie odnośnie Kinga: trzech liderów w postaci Iversena, Lawsona i Pickeringa, dwóch niezłych jak Jorgensen i Kerr i mega „junior'' pod 6 Worall. Na przeciw pewniakiem jest tylko Doyle, na wyjeździe pojechał słabiej ale dziś powinien pójść pod komplet. King nie jest żadnym pewniakiem na 10 pkt, Batchelor najlepsze lata w barwach Swindon Robins ma za sobą, przeplata dobre biegi ze słabszymi a w Premiership przewaga jest tych słabszych. Riss ten sezon w Anglii ma bardzo dobry, ale wraca po sobotnim upadku (w poniedziałek stosowano za niego ZZ) a dziś w parze z Doylem a nie Batchelorem więc może trochę przygasnąć. Heeps jest bardzo przeciętny. Ipswich pierwszy mecz u siebie przegrało z Peterborough 40-50, dziś 44 pkt KLS myślę, że ogarnie na spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +244
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Kto lepszy E. Riss - L. Kerr E. Riss 1.83 forbet forbet ✅

Bieg 8 zadecydował...!

Riss dziś ma jeden bieg (dokładnie bieg 8) łatwiejszy niż Kerr i w tym upatruję, że zdobędzie więcej oczek niż rywal. Riss co prawda powraca po upadku lecz widzę tutaj około 7 pkt.. Kerr natomiast zdobędzie maksymalnie 5 pkt. 😉 Nie gram zwycięstwa drużyn bo tu może być różnie. Nie neguję zwycięstwa gwiazd lecz o awansie decyduje dwumecz a tu gwiazdy mają sporą przewagę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Niels Kristian Iversen poniżej 8.5 @ 1.70 STS (liczą się pierwsze 4 biegi) 3 punkty.

Dzisiaj inaugurujemy sezon ligowy w Anglii czyki rusza Premiership. Duża linia na 4 biegi, 3x od siebie z pary solidny Jorgensen, do tego w każdym biegu z trzech pierwszych biegów ma mocnego rywala: Masters, Douglas czy Morris. Do tego solidni w Anglii Becker i Steve Worall. No i jak zawsze bardzo ciężki 13 bieg gdzie spotykają się liderzy dwóch drużyn: Masters, Pickering, Morris i Iversen. Jak dotąd Niels mocno w kratkę i kręcił okolice 7 punktów w 4 biegach, zdarza się jakieś 0 w punktacji. Jak dla mnie to zrobi jakieś 7 punktów.

Hans Andersen poniżej 5.5 @ 1.62 STS 3 punkty.

Mecz o 13:00, Peterborough przyjeżdża do Manchesteru na mecz z Belle Vue. Mocni dziś rywale: Kurtz, Fricke, Wright i debiutujący dziś w barwach Asów Matej Zagar. Bardzo ciężkie biegi. W parze solidny Ostergaard więc raczej Hans nie przekroczy tu bariery 6 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +298
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Matej Zagar poniżej 11.5 @ 1.70 ForBet 10 punktów.

Lekko dorzucam Zagara. Dzisiaj debiut w tym sezonie w Anglii, generalnie dość długo go tam nie widzieliśmy. Chociaż tor w Manchesterze jest prosty i bardzo „Polski'' to jednak reszta zawodników jest wjeżdżona w sezon w Anglii. W parze x3 z mocnym w tym sezonie Wrightem, u rywali Palm Toft, Nicholls czy świetnie jeżdżący w tym roku w Anglii Chris Harris. Ogólnie Peterborough to mocna ekipa, ten sezon zaczęli słabo ale to aktualny mistrz Anglii, jedyna zmiana to jeden z dziadków Bjarne Pedersen zamieniony na bardzo fajnego zawodnika Benjamina Basso. Skład mocno podstarzały ale kręcą wyniki bardzo dobre. No i pamiętajmy, że w Anglii jest tylko jeden bieg nominowany więc przy dużej liczbie punktów Fricke i Kurtza a nawet Wrighta, Zagar niekoniecznie dostanie 15 bieg a 3,3,3,3 to się raczej nie spodziewam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +383
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
R. Douglas powyżej 9.0 pkt. 1.83 forbet forbet ✅

Edit: Ryan dziś komplet 14 pkt + bonus.

Długo zastanawiałem się co zagrać. Spotkanie będzie na styku moim zdaniem. Wybralem punkty. Myślałem o Morissie lecz poszedłem w stronę Ryana, który ma troszkę łatwiejsze biegi (zwłaszcza 14) i często jedzie w biegu 15. Typ na przeczucie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +390
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
J. Doyle powyżej 12.0 pkt 1.75 forbet forbet ❌ zabrakło 5 startu w biegu 15.

Jason na własnym torze w Premiership w tym sezonie notuje bardzo dobre wyniki. Być może pojedzie 6 razy jeśli drużyna dziadków dziś odpali. Typ do pokrycia również w 5 startach.

A. Ellis powyżej 10 pkt 2.00 forbet forbet ZWROT

Adam również rozpoczął bardzo dobrze sezon w Premiership. W tym sezonie zawsze w biegu 15 więc liczę na jego 5 startów. Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Co myślicie o wygranej Asów dzisiaj ?
Realne oczywiście, bo mają trójkę liderów + mocnego Wrighta ale Zagar wczoraj upadł w Danii w swoim drugim biegu i nie kontynuował już meczu. Dziś jedzie ale ciężko powiedzieć jaka będzie dyspozycja dziś jego. Ipswich wzmocnione Benem Barkerem w miejsce słabego Camerona Heepsa, Doyle i Riss swoje zrobią bo u siebie jadą bardzo dobrze, kwestia co pokaże King i Batchelor bo King może zrobić 3,3,3 jak i 2,1,1, Batchelor ustawiony dziś na numer 5 a nie 3 i trudniejsze biegi. Ciężko więc stwierdzić ale myślę, że wygrana Belle Vue dzisiaj bardzo realna bo Doyle też coś potraci z liderami Asów, a Batchelor i King nie są pewniakami na 8-10 pkt.

Ja od siebie postawiłem na Jack Holder poniżej 9.5 @ 1.70 STS (liczą się pierwsze 4 biegi) 9 punktów.

Jack x3 w parze bardzo mocnym na wyspach Cookiem, który pokręcił już kilka meczów w 1 lidze angielskiej i wjeździł się w sezon. Spokojnie może potracić z nim jakieś punkty. 13 bieg liderów z Ellisem na Palm Tofta i Harrisa, wcześniej Harris, Palm, Nicholls, Ostergaard, Andersen. Dziadki z Peterborough pojechały fatalny mecz w poniedziałek w Manchesterze, dziś liczę że pojadą lepiej i nie odstawią takiej padaki. Potencjalnie głównie z Harrisem można stracić jakieś punkty. Linia na 4 biegi bardzo duża bo jakieś wykluczenie lub defekt i już siedzi, także myślę, że Cook mu coś zabierze i Peterborough pojedzie dużo lepszy mecz niż w poniedziałek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +243
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Dzisiaj nie ma polskiej ligi, są eliminacje SEC oraz do IMŚJ, parę fajnych zdarzeń można znaleźć. Ja coś pograłem a ze swojej strony do jakiegoś dubla/tripla proponuje jeden typ z dzisiejszego meczu drugiej klasy rozgrywkowej na Wyspach o którym poniżej.
Generalnie Championship nie różni sie niczym od Premiership pod względem tabelki biegowej, wiadomo - poziom słabszy ale na torach 1 ligi są bardzo znani zawodnicy m.in. tacy jak Troy Batchelor, Scott Nicholls, Richie Worall, Kyle Howarth czy Nick Morris - wszyscy ci pojawią się dziś pod taśmą w Leicester w meczu tamtejszych Lwów z Gepardami z Oxfordu. Dzięki ofercie STS w tym sezonie można tej ligę obstawiać co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Nick Morris powyżej 8.5 @ 1.57 STS (pierwsze 4 starty) komplecik 3,3,3,3.

Jak pisałem wyżej daje to z czymś z eliminacji do IMŚJ, ponieważ kurs nie powala. Morra u siebie jak i całe Leicester jest bardzo mocny, regularnie w 4 biegach robi 10-11 pkt. Na 6 spotkań u siebie tylko raz w meczu z bardzo mocnym Poole nie pokrył tej linii (8+1). Ostatnie dwa mecze to już 10 i komplet 12 punktów. Drużyna z Oxfordu bardzo przeciętna. Dwóch liderów Batchelor i Nicholls odstają w Championship od trójki bardzo mocnych liderów gospodarzy: Worall, Morris, Howarth, szczególnie w meczach wyjazdowych Gepardy nie radzą sobie za dobrze. Co jest dodatkowym plusem tego typu, że Nick ustawiony jest dziś z numerem 3 a nie jak dotąd z 1 - odpada mu więc bieg 13 z liderami Oxfordu oraz Worallem, Howarth został przestawiony z numeru 3 na 5 - więc Morris jedzie w bardzo łatwym biegu 12, tak samo prosty wydaje się być bieg nr 3. W tych dwóch biegach powinno być 3,3 a reszta powinna być formalnością i nawet wpadka z kimś z dwójki: Nicholls i Batchelor w biegu 5 oraz 9 nie przeszkodzi. Liczę tu na 10-11 pkt zawodnika Wolverhampton Wolves a dziś Leicester Lions.

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 20:00 polskiego czasu. Link do wyników na żywo: https://speedwayupdates.proboards.com/thread/20853/leicester-oxford-championship-07-2022
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +481
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Anglia wchodzi ostatnio fajnie więc próbujemy uderzyć w następną kolejkę.

Charles Wright poniżej 6.5 @ 2.01 STS 7 punktów. Babol Zagara w 10, babol Basso w 14 i chłop robi 2,3.

Drużyna Belle Vue jedzie dzisiaj do mistrza Anglii - Peterborough Panthers. Drużyna emerytów słabo weszła w sezon ale u siebie na pewno dzisiaj powalczą z ekipą Asów z Manchesteru w której roi się gwiazd angielskich torów: Fricke, Zagar, Kurtz. Charles od przyjścia Zagara trochę spuchł, nie jedzie już tak dobrze. Wiadomo, że w parze ze słabiutkim Allenem nabijał na nim punktów, teraz tak łatwo już nie ma i właśnie w parze ze Słoweńskim komandosem pojedzie trzykrotnie. Bieg 14 niby łatwiejszy ale jest w parze utalentowany Tom Brennan, przeciwnicy to najsłabszy senior Panter Hans Andersen ale także młody utalentowany Benjamin Basso więc nie jest to taki łatwy bieg na pewne trzy punkty. Wcześniej za rywali mocny u siebie Palm Toft i Chris Harris oraz bardzo solidny Ulrich Ostergaard i doświadczony i ciągle nieźle punktujący Scott Nicholls. Liczę, że potraci punkty w parze z Zagarem a także, że zespół z Peterborough będzie dzisiaj wyglądał na własnym torze jak mistrz Anglii.

Daniel King poniżej 8.5 @ 1.80 STS 10 punktów. No nie mam szczęścia do chłopa. Fatalny Becker, fatalny Jorgensen, słabi Masters i Morris.

Raz jeszcze próbuje Kinga, duża linia na doświadczonego Anglika. Wolverhampton ma bardzo mocny skład, dzisiaj osłabione po wczorajszym upadku w Rawiczu brakiem lidera Ryana Douglasa ale w jego miejsce jako gość Thomas Jorgensen, który tydzień temu jako zawodnik Kings Lynn zdobył na Monmore Green aż 14 punktów w 6 biegach. Daniel dziś drugi mecz ustawiony z numerem 3 a nie 5, odpada mu więc 13 bieg liderów ale wcześniej w parze Ben Barker, który na Premiership już trochę odstaje ale odebrać jakiś punkt może. Bieg 12 ze Starkiem na grubego Beckera ale Amerykanin na swoim torze regularnie te 7 pkt robi więc wygrać z nim może. Wcześniej za rywali: Masters, Steve Worall, Jorgensen i Nick Morris. Danny na wyjazdach nie jest tak mocny jak u siebie w Ipswich więc mam nadzieję na wpadkę w jednym z biegów i trafi się jakieś 1 albo/i zerówka.

Dzisiaj źle, słabo, fatalnie. Szkoda jak ktoś dzisiaj to pograł :(
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
N. Morris powyżej 9,5 pkt. 1.70 forbet forbet ✅

Nick lideruje wilkom zwłaszcza u siebie, dlatego też bardzo często staruje w biegu piętnastym. Pierwsze dwa biegi wg rozpiski ma dość łatwe potem 2x z Jasonem Doylem, który na wyjazdach w Anglii miewa wpadki. Zresztą w piątek w Lublinie był cieniem samego siebie. Uważam, że Nick dziś powyżej linii to prawdopodobieństwo 95%.

M. Zagar powyżej 10 pkt . 1.83 forbet forbet ❌

Edit: niestety Matej słabo, przegrywał biegi ze słabszymi generalnie od siebie. Liga angielska jednak jest specyficzna i trzeba skłaniać się ku underom na Mateja.

Matej jest w formie. Myślę że nadal z powodzeniem mógłby jeździć w Ekstralidze. Patrząc na rozpiskę biegową uważam że naprawdę musiałby dziś mieć bardzo zły dzień aby nie wygrywać biegów. Powiedzmy sobie szczerze Andersen, Nicholls, Harris to jednak półka niżej i widzę dziś Mateja jako lidera asów.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jason Doyle poniżej 9.5 @ 1.57 komplet 12, odpalił dzisiaj. 3 przegrane starty, po pierwszym łuku 1,1,2 i mija tych słabiaków dzisiaj na trasie.
Max Fricke poniżej 8.5 @ 1.75 6 punktów.

STS więc liczymy pierwsze 4 biegi. Kurs na Doyle po podatku mizeria więc trzeba coś dołożyć, długo myślałem co i wybór padło na Fricke. W dublu 2.75 STS, Fortuna ma podobne kursy.

Jason na wyjazdach nie jest żadnym gwarantem dużej ilości punktów, seryjnie ma wpadki i robi 1 w biegach. A ostatnio nawet u siebie miał bieg z 0. x3 w parze ma Rissa, który ten sezon wszędzie jedzie bardzo dobrze. W Landshut, świetne wyniki w Championship w barwach Redcaru, w Ipswich także jedzie bardzo dobrze, zdarza mu się przywozić Doyleya. Za rywali głównie x2 Masters i Morris czyli liderzy Wilków, którzy na Monmore Green regularnie lutują dwucyfrówki, będzie też po razie Steve Worall, Becker i Jorgensen. Od siebie w 13 biegu liderów jeszcze Troy Batchelor. Jedynym minusem tego typu może być jego RT jeśli będą przegrywać -6 i wskoczy gdzieś w słabszym biegu i nie będzie liczyć mu się bieg 13. Dwa mecze wyjazdowe Ipswich w tym sezonie i 5 oraz 9 punktów Jasona w 4 startach.

Fricke u siebie a na wyjeździe to zupełnie inny zawodnik. W czwartek w Ipswich fatalny mecz i tylko 3 punkty. Jeszcze w Sheffield było 8 punktów, w Wolves 4 punkty i w Ipswich tylko 3. Oczywiście kiedyś to przełamanie przyjdzie ale dziś zestaw wyrównany a Max ogólnie nie wygląda super na żadnym froncie czy w Szwecji czy w Polsce gdzie w barwach Falubazu szału nie jedzie. W parze x3 Etheridge, który niby punktów odbierać mu nie powinien ale ostatnio udało się ucknąć dwa. Rywale Palm Toft, Nicholls, Ostergaard, Andersen, Harris czy Basso. Bieg 13 liderów i ponownie Harris, Palm oraz świetny w tym sezonie w Anglii - Brady Kurtz. Liczę, że przełamanie Australijczyka przyjdzie jeszcze nie dzisiaj i znowu będzie raczej słabszy występ bo linia duża.

Bez większych sukcesów dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
N. Morris powyżej 9.5 pkt 1.70 STS ✅

Mecz brytyjskiej Championship pomiędzy Edinburgh i Leicester. Nick taką linie pokrywa spokojnie w Premiership. Ma dziś tylko jeden bieg z Mastersem i jeden bieg z Pickeringiem gdzie moim zdaniem może lecz nie musi być drugi na mecie. Zakładając że przyjedzie drugi w tych biegach to i tak linia zostanie pokryta. W pozostałych biegach jest faworytem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Ch. Wright poniżej 9.5 pkt. 1.80 STS ❌

Edit: Niestety 10 pkt...

W cieniu zawodów o Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu w Warszawie dziś rozgrywany jest na wyspach mecz Championship pomiędzy Berwick Bandits a Redcar Bears. Wright wg programu ma dwa biegi z Morissem, który jedzie dziś jako gość w drużynie Berwick. Mecz na wyjeździe Charlesa, więc wystarczy jedna biegowa wpadka i typ na under "siedzi"
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
W kratkę ostatnio mi idzie, raz lepiej Anglia, raz Szwecja a raz Polskie ligi. Tydzień temu w poniedziałek na Anglii była lipa, dzisiaj próbujemy kolejny raz. W Manchesterze ma padać deszcz, więc tego meczu na razie nie ruszam i poczekam do 18-19 czy faktycznie poleje czy będzie ok. Pod lupę bierzemy więc drugie dzisiejsze spotkanie Ipswich Witches z Sheffield Tigers. Dzisiejszy mecz z Ipswich o godzinie 20:30 do oglądnięcia w Eurosport player oraz jakieś streamy w necie Eurosport 2 UK.

Danny King poniżej 8.5 @ 1.70 STS 5 punktów. No i dziś występ jak należy.

Do trzech razy sztuka? Oby. Kolejny raz atakuje under Kinga, bo chlop nigdy nie był wielkim pewniakiem ale w tym sezonie śmiga aż miło. Dzisiaj do Ipswich przyjeżdża bardzo mocna drużyna Sheffield. Daniel spotka się x2 ze swietnym w Anglii Musielakiem, bieg 12 łatwy bo co prawda jest Toffeek ale i juniorzy więc będzie 2, z Musielakiem i Howarthem bieg nr 3, jest też bieg nr 5 trudny z Jackiem i Cookiem, tutaj liczę może i na 1 punkt. Bieg 9 z też mocnym w Anglii Ellisem. x3 w parze Barker, który może mu coś urwać. Rozkład biegów ciekawy, dla mnie na około 8 punktów dziś i trzeci raz ładuje under.

EDIT: Harris pod 1 w Sheffield za Holdera.

Później zobaczymy co dadzą inne buki, może trafi się coś fajnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +593
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
W kratkę ostatnio mi idzie, raz lepiej Anglia, raz Szwecja a raz Polskie ligi. Tydzień temu w poniedziałek na Anglii była lipa, dzisiaj próbujemy kolejny raz. W Manchesterze ma padać deszcz, więc tego meczu na razie nie ruszam i poczekam do 18-19 czy faktycznie poleje czy będzie ok. Pod lupę bierzemy więc drugie dzisiejsze spotkanie Ipswich Witches z Sheffield Tigers. Dzisiejszy mecz z Ipswich o godzinie 20:30 do oglądnięcia w Eurosport player oraz jakieś streamy w necie Eurosport 2 UK.

Danny King poniżej 8.5 @ 1.70 STS

Do trzech razy sztuka? Oby. Kolejny raz atakuje under Kinga, bo chlop nigdy nie był wielkim pewniakiem ale w tym sezonie śmiga aż miło. Dzisiaj do Ipswich przyjeżdża bardzo mocna drużyna Sheffield. Daniel spotka się x2 ze swietnym w Anglii Musielakiem, bieg 12 łatwy bo co prawda jest Toffeek ale i juniorzy więc będzie 2, z Musielakiem i Howarthem bieg nr 3, jest też bieg nr 5 trudny z Jackiem i Cookiem, tutaj liczę może i na 1 punkt. Bieg 9 z też mocnym w Anglii Ellisem. x3 w parze Barker, który może mu coś urwać. Rozkład biegów ciekawy, dla mnie na około 8 punktów dziś i trzeci raz ładuje under.

Później zobaczymy co dadzą inne buki, może trafi się coś fajnego.
Jack Holder dziś nie jedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom