>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Anglia - Premiership 2021

Status
Zamknięty.
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie dyskutujemy o lidze angielskiej w sezonie 2021.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sheffield Tigers - Wolverhampton Wolves
Sheffield Tigers @2.56 Fortuna 49-41

Mocno zaskakujący kurs, jak dla mnie. Choć liga angielska nie jest moją ulubioną to typowałem tu raczej na bardziej wyrównany układ. W tym roku wziąłem się porządniej za Premiership, bo przyznam co roku te rozgrywki sprawiają mi nie lada problemy. Teraz jednak ma być inaczej i od samego startu nastawiam się na zysk .
Co do meczu. Stawiam na Sheffield z najprostszych powodów. Po pierwsze własny tor, a pod drugie minimalnie według mnie lepszy skład u Tygrysów. Dzisiejsi gospodarze póki co dwie wyjazdowe porażki, choć ta z Belle nieznaczna. Wilki dwie wygrane i to dość pewne, dziś jednak przyjeżdżają do drużyny, gdzie żużla nie było od dwóch lat i wszyscy w Sheffield naprawdę są przed tym starciem mocno naładowani. Nie patrzę tu w ogóle na pierwsze mecze obu ekip, bo myślę, że dziś nie będzie to miało wielkiego znaczenia, a wynik może być nierozstrzygnięty do ostatniego biegu.
Przejdźmy do składów osobowych. Dla polskich kibiców najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem może być Troy Batchelor, były jeździec rybnickiego ROWu, który jednak w Ekstralidze wielkiej kariery nie zrobił i skupił się na jeździe na Wyspach. Póki co jednak słabo mu to idzie, bo w dwóch meczach obecnego sezonu zdobył zaledwie 7 oczek. Dziś powinien przywieźć spokojnie tyle punktów, co w dwóch meczach do tej pory. Najgroźniejszy u gości zdecydowanie Sam Masters, który póki co zamiata Premiership.
Piszę o Troyu, a zapomniałem o Jacku Holderze, zawodniku gorzowskiej Stali, który zawsze lubił jazdę w Anglii i od lat specyficzne brytyjskie tory bardzo mu odpowiadają. Wydaje się, że obecnie to on jest najjaśniejszym punktem Tygrysów i nie ma wątpliwości, że bez jego wygranych biegów gospodarze dziś nie mają, co marzyć o wygranej.
Poza tym stawiam, że nieźle zapunktuje Ellis na którego jest wystawiona niezła linia. Poza wymienionymi zawodnikami składy dość równe. Jacky na poziomie Mastersa, do tego podrażniony Batchelor i Ellis, który nie jechał z Belle.
Myślę, że patrząc na kursy może być dziś niespodzianka, choć dla mnie wygrana gospodarzy takową niekoniecznie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Kemp vs Rowe @2 iforbet

Szybko, bo mecz za chwilę. Kemp niby duży talent, ale w tym roku bardzo ustępuje swojemu koledze. Rower 13,12,11,7,3
Kemp tylko raz lepszy od niego, a ogólnie męczy się. Dotychczas 6,7,0,4 ,2
Rowe dodatkowo sie otrzaskuje w 2 lidze polskiej w Rawiczu, gdzie szału nie ma, ale zbiera cenne doświadczenie.
Moim zdaniem kurs zdecydowanie przesadzony. Dwóch utalentowanych żużlowców, ale Rowe początek sezon dużo lepszy.
Wydaje mi się, że kursy podyktowane tylko i wyłącznie Mistrzostwami Europy Par u19, gdzie Kemp zrobił 15, a Rowe tylko 4 +1. Ale patrząc na poprzedni sezon Kemp się lepiej czuje mam wrażenie w Europie, a Rowe na wyspach.
 
Ostatnia edycja:
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
dizisaj z angli na szybko sobie zagralem sobie

Schlein mniej 8.5 ciekie obsadzone biegi ma jeszcze po upadku tydizen temu z Jorgensemem i Holderem powinien przegrac kurs maly teraz juz

Barchelor wiecej 5.5 lider ekipy przyjezdnej te 6 oczek powienien przywiez

Nichols mniej 7.5 oraz Rowe mniej 5.5 z drugiego meczu
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
z/z za Etheridge - kilka firm nie uwzględnia tego w liniach , można to wykorzystać

Sheffield Tigers = 00
1. Jack Holder -
2. Troy Batchelor -
3. Kyle Howarth -
4. Josh Pickering -
5. Adam Ellis -
6. Danyon Hume -
7. Nathan Greaves (G) -

Belle Vue Aces = 00
1. Dan Bewley -
2. Jye Etheridge R/R -
3. Steve Worrall -
4. Charles Wright -
5. Brady Kurtz -
6. Tom Brennan -
7. Simon Lambert (G) -
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Belle Vue - Panters
Typ Belle Vue - 6,5 pkt
Kurs 2.30 NIEWIARYGODNE jak rozwalić 10 punktów przewagi w końcówce mając 3 krotny start Beweley. Dan chyba pora trochę nad głową popracować bo papiery na jazdę masz.
forbet

Gram przede wszystkim z błędnie wystawionego kursu nie wiem czemu tak poleciał forbet ale skorzystam. Dla porównania konkurencja taka linie ma przy kursie 1.84 co w mojej opinii jest prawidłowe. Więc całuję rączki i biorę. Wykluczam że dany buk wie czegoś kto nie wie nikt bo to niszowa liga. Zresztą prędzej bym powiedział ze angielskie buki mają coś na rzeczy czy sts. Jednak tam też cisza. Przyjmuję to za błędne oszacowanie szans i kierowanie się rundą zasadniczą.

Jako że na żużlu dostałem próchnicy od oglądania tego sportu zostawię parę słów pod kątem sportowym, Pantery to fenomen!. Podstawowa piątka ma 208 lat! Jednak nie jedzie Urlich a za niego gość Kerr więc wiek trochę odmłodniał. Jednak według mnie Pantery dziś pękną. Wyglądają solidnie jednak nigdy nie wiesz czy panowie 40+ nie będą mieli słabszego meczu. Oczywiście możemy ich porównać do Ostrowa. Przyjmuje że na obcym torze Dziadki nie będą tak mocne a do tego dochodzi kontuzja Palm Tofta który jak podał ledwo dokończył mecz z Wilkami. Jak to się rozwinęła i czy jest w pełni sił nie wiem ale mogę przyjąć że dyskomfort może być. Gospodarze to typowi wyrobnicy jadą swoje wraz z Dani Bjulejem. Gdyby był Kurtz nie było by rozmowy a tak mamy z/z i te 6-8 pkt będzie falować na wyniku. Lirze na jego 18 pkt. wraz z dobrze jedzącym ostatni Ryszardem Worralem i dokładkę pozostałych na poziomie 5-6 pkt.

Przestaję dłużej analizować bo tak jak napisałem gram z uwagi na to ze imo to jest błędny kurs oraz mam tzw nosa że dziś Pantery nie dadzą rady na wyjeździe.

Przykre to i serce krwawi ze tak wygląda finał jeszcze nie tak dawno najlepszej żużlowej ligi świata. Ah czasy świetności Elitte League to było coś dla kibica. Tory krótkie techniczne jak agrafeczki gdzie opona była kilka centymetrów w torze a żużlowiec ledwo się łamał jeśli był młokosem to miał prawdziwą szkołę żużla. Liga trudna twarda i nie dla każdego. Nie wielu się wybijało i może to trochę ten żużel w UK zabiło młodzi nie dawali sobie rady i nie dostawali angażu czy zagranicą. Zresztą kiedyś było takie powiedzenie - odjedź mecz w Anglii powiem jakim jesteś żużlowcem. Dziś już z tego nie ma dziś kluby upadają jeden po drugim no i mamy taki a nie inny finał gdzie dziadkowie ostrzą pazury na tytuł.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom